Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 12:20   #4081
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorka aby mleko krowie nie zaszkodziło malym kotkom trzeba je rozrobic z przegotowaną cieplą woda pol na pol.

Ja niestety mieszkam za daleko od Wa- wy.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 08:43   #4082
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, troszke nie na temat, ale tyle mi juz pomoglyscie, ze tylko do was mam zaufanie . Wybieram sie z mezem na weekend spa w Villa Wesola w Warszawie i myslicie, ze zabieg opisany ponizej jest cos wart????? Acha i czy moze mi zaszkodzic jezeli bylabym tuz przed poczeciem dzidziusia????


"Zabieg oczyszczająco-regenerujący firmy Environ. Najpierw za pomocą prądu (jonoforezy) wprowadzono w skórę kwas trójchlorooctowy. Rozpuszcza on sebum w porach i goi wypryski. Potem zaaplikowano witaminy A i C oraz maskę algową, którą podłączono do prądu (jonoforeza)."

Hexxana
Kobiety planujące zajście w ciąże, kobiety ciężarne i karmiące nie powinny stosować kwasów. W tym zabiegu wykorzystuje się THA. Nie wiemy też jaką formę wit A aplikuje się po zabiegu. jedyna dopuszczalna dla ciężarnych to forma estrowa: retinyl palmitate. wszystkie inne odpadają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:42   #4083
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dzieki wielkie, tak wlasnie myslalam...
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 13:27   #4084
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

L_V,

mam pytanie natury technicznej- nie dałoby się zrobić porządku (w sensie zredukować) w wątkach przyczepionych na pierwszej stronie? Jest ich obecnie koło 20, za niedługo cała pierwsza strona to będą tego typu wątki. Np, o składnikach w kosmetyce są bodajże 2.

Nie wiem, czy tylko mnie to razi
Na innych podforach nie zauważyłam takiej tendencji (choć przyznaję, po wszystkich nie łażę)

Pozdrawiam,
Basia
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 11:21   #4085
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
L_V,

mam pytanie natury technicznej- nie dałoby się zrobić porządku (w sensie zredukować) w wątkach przyczepionych na pierwszej stronie? Jest ich obecnie koło 20, za niedługo cała pierwsza strona to będą tego typu wątki. Np, o składnikach w kosmetyce są bodajże 2.

Nie wiem, czy tylko mnie to razi
Na innych podforach nie zauważyłam takiej tendencji (choć przyznaję, po wszystkich nie łażę)

Pozdrawiam,
Basia
Ja nie L_V ale wypowiem sie w swoim imieniu

Biochemia Kosmetyczna jest specyficzna tymbardziej,ze zanim powstala to byl maly misz-masz na Kosmetyczce i segregowanie watkow bylo tez mozolnym zajeciem ale Wizaznki pomagaly

Myslimy z L_V jak to uporzadkowac ale poki co zostanie to w takiej formie jak jest,kazda z Nas ma specyficzny okres w zyciu teraz i trudno byc na Froum 24 godziny na dobe...

Druga sprawa to taka,ze watkami redakcyjnymi sa dosc wazne tematy,ktore przewijaja sie caly czas na BK i istotne jest to,aby nie ginely w gaszczu innych watkow.

Basiu,jezeli masz jakis pomysl by to posegregowac to pisz smialo przyda sie kazda sugestia tymbardziej,ze BK byla,jest i bedzie dla wszystkich a wazne jest takze to,by stala sie czytelna

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 09:12   #4086
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorko, jak kotki? Ja niestety nie mogę żadnego przygarnąć (mam uczuleniowca w rodzinie) ale popytam wsród znajomych.

To jeszcze plotka filtromaniacza. Dla tych, które wątpią Byłam parę dni w górach, gdzie spotkał mnie niesamowity komplement! Budujemy dom, byłam cały dzień na budowie (no, takiej malutkiej budowce) - oczywiście wyfiltrowana i w kapeluszu. W pewnym momencie moja ciocia (przedwojenna dama ze Lwowa - dla mnie jako małej dziewczynki kwintesencja elegancji. Migdałowe paznokcie pomalowane bladoróżowym lakierem; piękny kok, poezja ) mówi mi "Ola zejdź już z tego słońca, masz taką ładną skórę, nie to co te spalone kurczaki, musisz o nią dbać!". Zatkało mnie - pierwsza osoba, której się podoba to, że jestem blada i nie radzi mi żebym się trochę opaliła!!! Kocham moją ciocię!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2007-06-10 o 09:16 Powód: literówka
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 09:27   #4087
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Madziorko, jak kotki? Ja niestety nie mogę żadnego przygarnąć (mam uczuleniowca w rodzinie) ale popytam wsród znajomych.

To jeszcze plotka filtromaniacza. Dla tych, które wątpią Byłam parę dni w górach, gdzie spotkał mnie niesamowity komplement! Budujemy dom, byłam cały dzień na budowie (no, takiej malutkiej budowce) - oczywiście wyfiltrowana i w kapeluszu. W pewnym momencie moja ciocia (przedwojenna dama ze Lwowa - dla mnie jako małej dziewczynki kwintesencja elegancji. Migdałowe paznokcie pomalowane bladoróżowym lakierem; piękny kok, poezja ) mówi mi "Ola zejdź już z tego słońca, masz taką ładną skórę, nie to co te spalone kurczaki, musisz o nią dbać!". Zatkało mnie - pierwsza osoba, której się podoba to, że jestem blada i nie radzi mi żebym się trochę opaliła!!! Kocham moją ciocię!

no proszę aż miło usłyszeć takie słowa , co do kotków to wybrały sie na spacer i od wczoraj nie wróciły, może ktoś je przygarnął ???, TŻ zostawił ochronie mleko, jakby się pojawiły to mają je karmić, od poniedziałku mają załatwione miejsce w pogotowiu dla zwierząt.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 10:37   #4088
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja też popieram basieo84, naprawdę zanim zjadę w dół do wątków aktualnych to muszę się myszką namachać... Hm, ciężko to rozwiązać, ale może by zrobić jeden przyczepiony wątek "w pigułce", a w nim te wszystkie linki do ważnych wątków? Nie wiem czy takie coś wchodziłoby w gre... Te górne wątki o właściwie biochemiczny mus, więc nie wiem jak to rozwiązać, żeby było przejrzyście, ale i prosto
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 10:49   #4089
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
L_V,

mam pytanie natury technicznej- nie dałoby się zrobić porządku (w sensie zredukować) w wątkach przyczepionych na pierwszej stronie? Jest ich obecnie koło 20, za niedługo cała pierwsza strona to będą tego typu wątki. Np, o składnikach w kosmetyce są bodajże 2.

Nie wiem, czy tylko mnie to razi
Na innych podforach nie zauważyłam takiej tendencji (choć przyznaję, po wszystkich nie łażę)

Pozdrawiam,
Basia
też to zauważyłam, chociaż aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. myślę, że żeby było przejrzyściej może sprawdzić się pomysł confused:
Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ja też popieram basieo84, naprawdę zanim zjadę w dół do wątków aktualnych to muszę się myszką namachać... Hm, ciężko to rozwiązać, ale może by zrobić jeden przyczepiony wątek "w pigułce", a w nim te wszystkie linki do ważnych wątków? Nie wiem czy takie coś wchodziłoby w gre... Te górne wątki o właściwie biochemiczny mus, więc nie wiem jak to rozwiązać, żeby było przejrzyście, ale i prosto
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 10:53   #4090
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kombinowalam jak "pigulke"stworzyc ale ciezka sprawa ewentualnie posegregowac watki redakcyjne,zrobic jeden zbiorczy z linkami odnosnie ochrony anty-UV,apteki wrzucic w jeden watek redakcyjny z osobnych linkow i w ten sposob watki nie zgina.
Trudno jest to sensownie podzielic i zrobic tak by zminimalizowac watki redakcyjne bo niestety BK ma specyficzna tematyke.

Przyznam sie,ze utknelam w miejscu-mam nadzieje,ze wspomozecie pomyslami i bedziemy zastanawiac sie jak dalej poradzic sobie z tym
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:30   #4091
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Donoszę,że na allegro pojawił się LRP Anthelios XL Extreme Fluide w bardzo niskiej cenie :

http://www.allegro.pl/item203470978_..._promocja.html

Mam nadzieję,że to nie podróbka Cena niska mnie skusiła, choć pierwszy raz kupję na allegro filtr.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 11:37   #4092
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

faktycznie atrakcyjna cena
tylko ciekawe czy to nie podróbka właśnie..?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:39   #4093
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Donoszę,że na allegro pojawił się LRP Anthelios XL Extreme Fluide w bardzo niskiej cenie :

http://www.allegro.pl/item203470978_..._promocja.html

Mam nadzieję,że to nie podróbka Cena niska mnie skusiła, choć pierwszy raz kupję na allegro filtr.
jest juz osobny watek na ten temat
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:48   #4094
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

O, przepraszam.Faktycznie.Ni e zuważyłam wcześniej
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:49   #4095
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

niech mi ktoś doradzi co kupić z nowości
próbek oczywiście nie ma więc trzeba zaryzykować..

marzy mi się jakiś niezapychający, niepobielający krem z filtrem do cery która lubi się zapychać i jest bardzo kapryśna wobec kosmetyków (alergiczna)

z tego co widzę dobre opinie mają
- spray Anthelios spf 50 i spf 40,
- ANthelios LV (ale tu opinie są bardzo podzielone i skrajne)
- Avene CLEANANCE
- a może jakaś Bioderma do cery tłustej?

w tej chwili używam Anthelios DP i miejscami A-L - ale nie jestem szczególnie zadowolona..trochę zapycha..trochę bieli..podkreśla skórki..choć i tak lepszy od Avenki emulsji i sprayu

nie musi być spf50, może być nieco niższy faktor
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:51   #4096
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Modki a może wrzucić wszystkie wątki redakcyjne do jednego i nazwać jakoś tak: zanim zapytasz, przeczytaj koniecznie czy coć takiego albo biochemia w pigułce itp. Tylko nie wiem czy tak można.

Chciałam się z Wami podzielić moim kosmetycznym odkryciem. Na makijażowym wątku nie bywam, bo tam królują drogie kosmetyki, na które mnie nie stać, więc Ameryki pewnie nie odkrywam, ale co tam.. Kupiłam puder prasowany jedwabny Eveline
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...jedwabiem.html
w ciemno i jestem bardzo mile zaskoczona. Rzadko która kolorówka robi na mnie takie wrażenie. Kolor Ivory, w pudełeczku wydaję się być nawet dość ciemny, ale cudownie stapia się z moją bladą cerą (bez balsamu brązującego, tej mieszanki jeszcze nie sprawdzałam). Jest beżowy, choć na skórze bardziej transparentny, a jednak ujednolica cerę i jakoś ją tak wygładza.. to ten jedwab. Miła w dotyku i taka aksamitna w wygładzie. No może trochę przedobrzyłam, ale jak za tę cenę dla mnie rewelacja. Zobaczę jak się będzie dalej sprawować, przede wszystkim na filtrze.
Pozdrawiam!
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 12:09   #4097
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
Modki a może wrzucić wszystkie wątki redakcyjne do jednego i nazwać jakoś tak: zanim zapytasz, przeczytaj koniecznie czy coć takiego albo biochemia w pigułce itp. Tylko nie wiem czy tak można.

Chciałam się z Wami podzielić moim kosmetycznym odkryciem. Na makijażowym wątku nie bywam, bo tam królują drogie kosmetyki, na które mnie nie stać, więc Ameryki pewnie nie odkrywam, ale co tam.. Kupiłam puder prasowany jedwabny Eveline
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...jedwabiem.html
w ciemno i jestem bardzo mile zaskoczona. Rzadko która kolorówka robi na mnie takie wrażenie. Kolor Ivory, w pudełeczku wydaję się być nawet dość ciemny, ale cudownie stapia się z moją bladą cerą (bez balsamu brązującego, tej mieszanki jeszcze nie sprawdzałam). Jest beżowy, choć na skórze bardziej transparentny, a jednak ujednolica cerę i jakoś ją tak wygładza.. to ten jedwab. Miła w dotyku i taka aksamitna w wygładzie. No może trochę przedobrzyłam, ale jak za tę cenę dla mnie rewelacja. Zobaczę jak się będzie dalej sprawować, przede wszystkim na filtrze.
Pozdrawiam!
Wydaje mi sie,ze to moze dobre rozwiazanie-tzn.zrobic dwa watki redakcyjne z linkami,ktore mozna posegregowac tematycznie,stworzyc tytul,ktory bedzie czytelny

Ogladalam puder Eveline i zrobil dobre wrazenie na mnie z testera wrzucilam go na liste zakupow ale poki co twardo trzymam sie postanowienia i zadnej zbednej kolorowki.Ostatni wiekszy zakup to rozswietlajacy Hauschka ale tak sobie mysle,ze moge sie obyc bez niego Poki co,czeka na lepsze czasy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 12:58   #4098
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Joasiu - przestrzegam przed pudrem Eveline, to był mój najgłupszy zakup. Tym się nie dało pomalować i bardzo kiepski skład. Na przyskrobiowanym filtrze tragednia. Dobrze, że trwasz w mocnym postanowieniu.
Ja ostatnio zachwycam się pewnym pudrem, ale nie powiem, jakim, bo zaraz mi go wykupicie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:57   #4099
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Joasiu - przestrzegam przed pudrem Eveline, to był mój najgłupszy zakup. Tym się nie dało pomalować i bardzo kiepski skład. Na przyskrobiowanym filtrze tragednia. Dobrze, że trwasz w mocnym postanowieniu.
Ja ostatnio zachwycam się pewnym pudrem, ale nie powiem, jakim, bo zaraz mi go wykupicie.
Oj to mam nadzieję, że ja zdania nie zmienię.. Może co osoba to inna reakcja Za jakiś czas poinformuję
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 14:09   #4100
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Rudzitsu - owszem co osoba, to inne zdanie Ja jednak jestem bardzo wymagająca względem pudrów, a używam ich namiętnie zwłaszcza od kiedy odstawiłam płynne podkłady. Poza tym twierdzę, że puder to jeden z nielicznych kosmetyków, w który warto zainwestować, bo on tworzy całą twarz, zwłaszcza, jeśli nie ma się perfekcyjnej cery, jak ja. Moge mieć tani tusz, czy błyszczyk, ale to puder robi u mnie za cały makijaż. Mam coraz jaśniejszą cerę dzięki filtrom i większość pudrów jest dla mnie zbyt ciemna nawet na skrobi. Większość pudrów prasowanych jest dla mnie zbyt pomarańczowa lub zbyt żółta, za ciemna i w dodatku ciemnieją na mnie w ciągu dnia, nawarstwiają się podczas poprawek i powstają plamy i skorupa. Większość pudrów prasowanych, nawet tych dobrze ocenianych w KWC w ogóle mi nie leży, np. Paul Sagane, Lumene, Oriflame, Bourjois, Eveline, Sephora, Yardley - Lentheric, Max Factor Creme Puff, APC, Avene, Yves Rocher Luminelle i Yria.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 14:45   #4101
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

napisz smoczku zatem co "ci leży"...
Cytat:
Ja ostatnio zachwycam się pewnym pudrem, ale nie powiem, jakim, bo zaraz mi go wykupicie.
...może nie tak zaraz...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:40   #4102
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wiem, Smoku, że masz wysokie wymagania co do pudrów, tzn. tak wywnioskowałam z różnych Twoich wypowiedzi. Ja też uważam, że na pudrze nie warto oszczędzać, ale na razie nie mogę sobie na to pozwolić. Napisałam o Eveline, bo a nuż ktoś ma taką cerę jak ja i skorzysta. Używałam już ciut droższych pudrów, takich do 40zł, ale oceniłam je gorzej. Ja na szczęście mam cerę, z którą od biedy mogę wyjść bez niczego, więc i oczekiwania moje są mniejsze. Pozdrawiam
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:53   #4103
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
napisz smoczku zatem co "ci leży"...

...może nie tak zaraz...
Znajac upodobania Smoka do firmy Clinique to moze jakies sypaniec.

Rudzitsu nie przejmuj sie, Tobie ten puder odpowiada i to jest najwazniejsze.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:58   #4104
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny mam do Was wielką prośbę!
Za 3 tygodnie lecę do Egiptu a ja zostałam bez filtra! Zupełnie nie wiem co ze sobą tam wziąć. Myślałam o Antheliosie Fluide Extreme 50+ bo zalezy mi na szybkosci w nakladaniu i braku bielenia - ale nie moglam nigdzie znalesc czy jest wodoodporny i czy trzyma sie twarzy i nie spływa w upałach - wiecie cos moze na ten temat?

Znalazłam jeszcze przed chwila na allegro Fluide Extreme do ciała z PPD 32 - moze on byłby lepszy, jak myslicie? ->http://www.allegro.pl/item202590849_...reme_125.html?

Na ciało biorę Biodermę SPF 40 400ml tylko to chyba bedzie za mało na 2 osoby na 2 tygodnie więc zastanawiam sie nad czyms dodatkowym, tanszym, fotostabilnym i tez wodoodpornym. Przeszukałam wszystkie wątki ale mam taki mętlik w głowie, ze juz nic z tego nie wiem..
Z nie aptecznych fotostabilnych filtrow z watku na biochemii, na KWC znalazlam tylko te z nizszymi faktorami,tych z wyzszymi nie ma i nie wiem czy są one wogole godne uwagi.

Juz zaczeła sie gorączka przedwyjazdowa, kupowanie, szukanie wszystkich rzeczy, wybieranie kosmetykow i strasznie sie w tym wszystkim pogubiłam. A wiadomo filtry to podstawa bo afrykanskie slonce jest bardzo zdradzieckie.

Błagam pomóżcie
__________________
mró.

Edytowane przez lolitka123
Czas edycji: 2007-06-10 o 17:25
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:04   #4105
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja polecam daxy- jest tam filtr 45 chyba
ja w egipcie mialam 30-poparzeń zero,ale teraz wziełabym większy (to było przed uświadomieniem).
Cialo pamietam potem smarowalam 15 (!!!! o zgozo),a buzie 30 i sie mnie potem pytali czemu mam taka bladą buzie a opalone cialo....


czy stabliny? były dyskusje na ten temat i z tego co pamietam to stanęło na tym że nie wiadomo, bo bez badań nie wiadomo jak cos tam stabilizuje cos ineego itp.
ale wiem ze u mnie sie swietnie sprawdzily.
Konsystencja, zapach, wchłanianie, wodoodporność na 6+ (i cena)

a i potem jak nam sie skonczyły te kremy tu kupilismy 'stabilną' nivee i to był koszmar-lepkie, geste, po wejsciu do wody robiła sie ona biała....ble
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:30   #4106
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Znajac upodobania Smoka do firmy Clinique to moze jakies sypaniec.

Rudzitsu nie przejmuj sie, Tobie ten puder odpowiada i to jest najwazniejsze.
Ostatnio przeżywam zachwyty nad pudrami Nivea, biją na głowę nawet mojego ulubionego Clinique, zwłaszcza brązer. Już nie moge się doczekać, kiedy będa w Polsce, bo ponoć mają wejść. Pójde sobie do Rossmanna i kupię sobie piękny kompakt Nivea - tylko nie wiem, kiedy to będzie.
Rudzitsu - mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona, ja nie klasyfikuję osób względem pudru, jakiego używają Masz ładną cerę, a ładnemu we wszystkim ładnie. Ja niestety mam kiepską cerę, która i tak zrobiła ostatnio wielkie postępy, ale o dziwo, wcale nie od mazideł, retinoidów, czy filtrów, ale od zaleczenia moich problemów ginekologicznych. Lekarz jednak powiedział, że te problemy moga powrócić, więc widmo gul wisi nade mną.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:44   #4107
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Joasiu - przestrzegam przed pudrem Eveline, to był mój najgłupszy zakup. Tym się nie dało pomalować i bardzo kiepski skład. Na przyskrobiowanym filtrze tragednia. Dobrze, że trwasz w mocnym postanowieniu.
Ja ostatnio zachwycam się pewnym pudrem, ale nie powiem, jakim, bo zaraz mi go wykupicie.
Hmmm....znajac zycie to moja chec skonczy sie na planowaniu bo jak patrze na swoje zasoby pod katem kolorowki to troche mnie to przeraza a od dluzszego czasu kroluje puder jedwabny,ktorego uzywam non stop.

Warto tez brac wszelkie sugestie przed zakupem

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
Oj to mam nadzieję, że ja zdania nie zmienię.. Może co osoba to inna reakcja Za jakiś czas poinformuję
Czekam na relacje poniewaz ja nie mam za wiele do ukrycia i w sumie czasami lubie miec przy sobie pudrowe cacko z lusterkiem

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ostatnio przeżywam zachwyty nad pudrami Nivea, biją na głowę nawet mojego ulubionego Clinique, zwłaszcza brązer. Już nie moge się doczekać, kiedy będa w Polsce, bo ponoć mają wejść. Pójde sobie do Rossmanna i kupię sobie piękny kompakt Nivea - tylko nie wiem, kiedy to będzie.
Rudzitsu - mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona, ja nie klasyfikuję osób względem pudru, jakiego używają Masz ładną cerę, a ładnemu we wszystkim ładnie. Ja niestety mam kiepską cerę, która i tak zrobiła ostatnio wielkie postępy, ale o dziwo, wcale nie od mazideł, retinoidów, czy filtrów, ale od zaleczenia moich problemów ginekologicznych. Lekarz jednak powiedział, że te problemy moga powrócić, więc widmo gul wisi nade mną.
Wlasnie,jakis rok temu na A. upolowalam kompakt Nivea tzn.suchy kompakt a na dole byl pojemnik z sypkim pudrem,w sumie wygladalo to jak nakrecane na siebie ale nie dalo sie tego rozebrac za bardzo nad czym ubolewalam poniewaz nie zawsze moglam to zabrac ze soba,a bylo tez lusterko do tego i fajnie oddzielona gabeczka taka przekladka.Wielkoscia przypominalo troche opakowanie sypkiego Revlonu z serii Skinlights.
Juz dosc dawno tego nie widzialam na A. - szkoda bo bralam odcien w ciemno a dobralam idealnie i bylam bardzo zadowolona z tego zestawu.

Powiedz mi Moniko,jaki masz odcien tego brazera?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:51   #4108
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Joasiu - ja nigdy nie widziałam tego cuda Nivea, nawet na A. Ty to masz oko.
Brązer ma tylko 1 kolor Sunset Gold, jest idealny dla bladziochów, tonacja złocisto-brązowa, ma minidrobinki w kolorze złotym. Przekonała mnie do niego MagJa. Mam go już trochę, a wygląda jak nowy. Fajny jest też sypaniec, a do torebki przydałby mi się kompakt Matt Refine czy jakoś tak, jest w jednym, jasnym kolorze. Mam tez róż, ale ciut za ciemny, kolor Rosewood. Kolor Terracotta dałam mamie, bo dawał efekt jak brązer, mamie kupiłam tez kiedyś tusz z gumową szczoteczką i błyszczyk kolor Sunlight, który wygląda na ustach i pachnie niczym błyszczyk Burzuja. Cienie też mają fajne, ale ja cieni nie używam.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:07   #4109
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Joasiu - ja nigdy nie widziałam tego cuda Nivea, nawet na A. Ty to masz oko.
Brązer ma tylko 1 kolor Sunset Gold, jest idealny dla bladziochów, tonacja złocisto-brązowa, ma minidrobinki w kolorze złotym. Przekonała mnie do niego MagJa. Mam go już trochę, a wygląda jak nowy. Fajny jest też sypaniec, a do torebki przydałby mi się kompakt Matt Refine czy jakoś tak, jest w jednym, jasnym kolorze. Mam tez róż, ale ciut za ciemny, kolor Rosewood. Kolor Terracotta dałam mamie, bo dawał efekt jak brązer, mamie kupiłam tez kiedyś tusz z gumową szczoteczką i błyszczyk kolor Sunlight, który wygląda na ustach i pachnie niczym błyszczyk Burzuja. Cienie też mają fajne, ale ja cieni nie używam.
Też kupiłam brązer i te róże. Brązer, bo MagJa go zachwalała, a róże: ot tak, do kompletu. Rosewood mi pasuje, tylko muszę delikatnie muskać twarz, bo inaczej jest za ciemny. O kolorze Terracotta mam takie samo zdanie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:14   #4110
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Margaretko, toż widzę, że nie ja jedyna w temacie Nivea. MagJa tak sugestywnie zachwalała ten brązer, że jak widzę, nie tylko ja się skusiłam. Rosewood pasuje mi wtedy, jak się go nakłada skośnym pędzlem do różu. Jest jeszcze blady odcień różu magnolia, chętnie bym sobie zakupiła, czasem jest na A. Właśnie się dorobiłam 2 pędzli Inglota - taki do różu i do brązera, a zakupiłam je w Arkadach Wrocławskich. nareszcie i u nas cywilizacja pędzlowa nastała.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.