Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 19:29   #2851
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Hey Też jestem niezadowolona ze swojej nowej fryzury;p Miałam naprawdę gęste, puszyste, długie wlosy (za łopatki).Pod wpływem emocji poszłam do fryzjerki. Mam teraz postrzępione włosy, coś a'la fryzura emo, ale nie tak do końca. Włoski nie chcą się układać, wyłażą z kitka i są cienkie. Chcę by w miarę szybko włoski odrosły. Przeczytałam cały wątek i zakupiłam dziś:
-Wax dla blondynek
-Naftę kosmetyczną z rumiankiem (chciałam z olejkiem rycynowym, ale nie było)
-Capivit a+e

I oto moje pytania:
-Czy dokupić jeszcze olejek rycynowy, czy starczy ta nafta?
-Czy mogę nałożyć wax i naftę kosmetyczną razem na włosy, tak za jednym zapachem?
-Czy to wystarczy, aby włoski rosły trochę szybciej? (teraz rosną tak ok. 1 cm)

Aha i pytanie dla tych, co stosowały Capivit A+e na poprawę wyglądu cery:
-Czy działa?
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 15:44   #2852
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Hey Też jestem niezadowolona ze swojej nowej fryzury;p Miałam naprawdę gęste, puszyste, długie wlosy (za łopatki).Pod wpływem emocji poszłam do fryzjerki. Mam teraz postrzępione włosy, coś a'la fryzura emo, ale nie tak do końca. Włoski nie chcą się układać, wyłażą z kitka i są cienkie. Chcę by w miarę szybko włoski odrosły. Przeczytałam cały wątek i zakupiłam dziś:
-Wax dla blondynek
-Naftę kosmetyczną z rumiankiem (chciałam z olejkiem rycynowym, ale nie było)
-Capivit a+e

I oto moje pytania:
-Czy dokupić jeszcze olejek rycynowy, czy starczy ta nafta?
-Czy mogę nałożyć wax i naftę kosmetyczną razem na włosy, tak za jednym zapachem?
-Czy to wystarczy, aby włoski rosły trochę szybciej? (teraz rosną tak ok. 1 cm)

Aha i pytanie dla tych, co stosowały Capivit A+e na poprawę wyglądu cery:
-Czy działa?
1)Moim zdaniem olejek jest za tłusty na włosy,później są tłuste i plączą się.więc ja bym została przy samej nafcie,bo jest ok.

2)Raczej nie używaj czegoś innego jak używasz Wax-nie wiadomo jak to wpływa.Ja używam płukankę ze skrzypu polnego,ale tylko w dni kiedy nie używam Waxa.

3)Wszystko zależy od włosów.Jednym rosną szybciej,drugim wcale.

4)Niestety nie stosuję,zażywam Vitapil od kilku dni.

Pozdrawiam.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:46   #2853
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

. Co interesujące, włosy rosną bujniej, gdy wystawione są na wyjątkowe ciepło lub zimno.
a i
Latem słońce pobudza krążenie krwi, również w skórze głowy, co powoduje lepsze odżywienie włosów
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 21:00   #2854
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a ja przed chwila splukalam sok z cebuli z wlosow i nalozylam olejek rycynowy i zaraz ide spac a rano mycie głowki
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 11:38   #2855
zielona_mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 91
GG do zielona_mysza
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
1)zażywam Vitapil od kilku dni.
wlasnie vitapli kusi mnie zeby go kupic bo ma bardzo bogaty sklad i podobno jest niezly czy ktos mi moze powiedziec czy naprawde tak swietnie dziala bo jest w sumie w sredniej cenie i szkoda by mi bylo kasy jesli by slabo dziala

ps. zaczynam powoli korzystac z innych waszych metod tzn. eksperymentuje z olejkiem rycynowym i seboradinem, kusi mnie tez na maske wax
zielona_mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 12:28   #2856
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez zielona_mysza Pokaż wiadomość
wlasnie vitapli kusi mnie zeby go kupic bo ma bardzo bogaty sklad i podobno jest niezly czy ktos mi moze powiedziec czy naprawde tak swietnie dziala bo jest w sumie w sredniej cenie i szkoda by mi bylo kasy jesli by slabo dziala

ps. zaczynam powoli korzystac z innych waszych metod tzn. eksperymentuje z olejkiem rycynowym i seboradinem, kusi mnie tez na maske wax
Skład ma b.dobry-wszystko dla wzrostu włosów co najważniejsze,czyli:

Cholina
Inozytol
Drożdże
Jod
Wit. PP
Wit. B12

Co do skuteczności,to jeszcze nie wiem,ale na pewno coś daje.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 12:29   #2857
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Aha,znalazłam stronę na której jest dużo napisane o wzroście włosów,itp.:

http://uroda.onet.pl/1310090,2049,19...osy,wlosy.html
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 14:03   #2858
zielona_mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 91
GG do zielona_mysza
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

vanilia_ninja dzieki moze rzeczywiscie warto sprobowac, a ja ostatnio czytalam ze zelazo swienie przyspiesza porost wlosow ktos moze cos o tym wie??
zielona_mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:13   #2859
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

[quote=zielona_mysza;45174 43]wlasnie vitapli kusi mnie zeby go kupic bo ma bardzo bogaty sklad i podobno jest niezly czy ktos mi moze powiedziec czy naprawde tak swietnie dziala bo jest w sumie w sredniej cenie i szkoda by mi bylo kasy jesli by slabo dziala
Używam Vitapilu od 3 tygodni, to trochę za krótko na rewelacyjne zmiany, ale:
-pocztkowo miłam problem z cerą po zastosowaniu tych witaminek,ale jest juz poprawa
-włosy stały się bardziej gęste
-mam mnóstwo nowych maleńkich włosków
-końce się nie rozdwajają

Co do wzrostu to widzę że jest,ale mierzenie nastapi po miesiącu od rozpoczecia kuracji, czyli za tydzień
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 18:11   #2860
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
-Wax dla blondynek
-Naftę kosmetyczną z rumiankiem (chciałam z olejkiem rycynowym, ale nie było)
-Capivit a+e
Dokupiłam jeszcze Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy firmy BioGarden Intensywnie zaczynam kurację o nazwie "odrost włosów do długości przed ścięciem"
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 23:22   #2861
zielona_mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 91
GG do zielona_mysza
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

dzisiaj wyladowalam z super pharm z zamiarem kupienia maski wax (i to mi sie udalo ) i szamponu i moze jeszcze mgielki radical ze skrzypem polnym, a tam wybor mnie wrecz porazil byl szampon, mgielka, odzywka, serum, i kuracja a w innej drogerii a tam byla jeszcze mgielka i maseczka do wlosow farbowanych, wiem ze ta seri byl juz chwalona na forum ale zastanawiam sie ktory z kosmetykow jest najlepszy tzn na szampon juz sie praktycznie zdecydowalam ale chcialabym cos jesazcze dokupic i nie wiem co


ps. siedze z olejkiem rycynowym i czapka na glowie jest mi strasznie goraco ciekawe jak dlugo jeszcze wytrzymam
zielona_mysza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 11:10   #2862
fanka_facetow_w_rurkach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny, zainspirowałyście mnie tymi opowieściami o olejku rycynowym, zastanawiam się w co owijacie włosy przed pójściem spać (po nałożeniu) i ile razy w tygodniu można to powtarzać?
fanka_facetow_w_rurkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 11:28   #2863
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez fanka_facetow_w_rurkach Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zainspirowałyście mnie tymi opowieściami o olejku rycynowym, zastanawiam się w co owijacie włosy przed pójściem spać (po nałożeniu) i ile razy w tygodniu można to powtarzać?
można owijać w folię, założyć czepek taki jak pod prysznic, z braku laku może być zwykła reklamówka Ja nie zawijam tylko kładę cienki reczniczek na poduszkę
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 11:58   #2864
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez zielona_mysza Pokaż wiadomość
vanilia_ninja dzieki moze rzeczywiscie warto sprobowac, a ja ostatnio czytalam ze zelazo swienie przyspiesza porost wlosow ktos moze cos o tym wie??

Ja stosuję żelazo, lekarz mi przypisał bo miałam niskie, jeśli będą jakies spektakularne efekty to dam znać.
Ogólnie włosy bardzo wolno mi rosną, jak sie coś zmieni to dam znać.
Używam dopiero 3 dni wiec jeszcze efektów nie ma
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:06   #2865
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

a ja wam powiem co wynalazłam :P. Po pierwsze to tak : we wakacje włosy rosną o wiele szybciej niż w inne pory roku bo ciepło dobrze wpływa na cebulki. Następnie, mozecie przygotować sobie maske - dwa żółtka z kurzego jajka + sok z cytryny. Można też użyć olejku rycynowego. Maseczke dajecie na całą długość włosów ale też starannie wcieracie w skórę głowy. Po 30 minutach noszenia myjecie delikatnie włosy normalnym szamponem ale niewielką ilością.
Po drugie : pijcie herbatkę z pokrzywy, i róbcie napar. Zrywacie większą ilość pokrzyw dajecie do garnka i zalewacie wodą. Gotujecie takie coś tak długo, aż 1/4 wody wyparuje. Czekacie aż napar ostygnie. Ktoś usi wam to powoli wlewac na głowe a wy wmasowywujecie sobie napar w skórę głowy. Potem niemyjecie. Po takim naoparze włosy są bardziej tresciwe. Czuć wielką różnice.Włosy są bardziej puszyste i grubsze. Możecie same zobaczyć różnice - myjcie takim naparem włosy przez kilka dni a potem sprobójcie normalnie szamponem. Po użyciu szamponu włosy znów będą gorszej jakości . Sama tak mialam.
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:13   #2866
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Thumbs up Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
waxa mozesz kupic w aptece za ok. 20 zl za srednie opakowanie w anglii za duze ok 6zl...ahhwax jest do wlosow ciemnychi jasnych. myjesz glowe nakladasz waxa i owijasz cieplym recznikiem. stosuje go jakies 3 razy an tydz ale nic nei zauwazylam...kupie szampon dla zieci moze mi urosnaszybciejD:bo ogolnei to stoja w miejscu ;/
Szampon dla Dzieci jest o wiele delikatniejszy niż te takie normalne. Raz myłam włosy takim dziecięcym żółtym z taką kaczką na opakowaniu Miałam super włosy po nim. Polecam go. Chciałam jeszcze dodać, że czerwona herbata też jest bardzo dobra. zalewacie dwie torebki czerwonej herbaty i i czekacie aż nabierze takiej temaperatury ,żeby niesparzyŁa wam głowyi nieuszkodziła włosów. Wlewacie herbatke na głowe wasowywujecie w skóre i niespłukujecie tego. Może to być zamiast szamponu. Bynajmniej mi włosy po tym się ani nieplątały i były bardzo miękkie w dotyku.
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:50   #2867
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Od jakiegoś czasu łykam skrzypowite i zauważyłam pogorszenie stanu cery Mam nadzieję że to tylko przejściowe....
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:57   #2868
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Mam pytanie, pilnie prosze o odpowiedź.
Kupilam dzisiaj Wax do blond włosków, już zrobiłam, wsyzstko OK. Ale... Chcę zapuścić włosy i trochę zregenerować je po blond balejażach. Łykam Skrzyp, przed myciem włosów nakładam olejek rycynowy, później myje włosy 2 razy szamponem i nakładam balsam Gliss Kur Płynny Jedwab, na lekko suche włosy wcieram w końcówki jedwab Biosilk. I teraz doszedł mi ten Wax. Chcę go narazie używać co 2 dzień, i czy mogę go używać po tym jak umyję włosy tym olejekiem i szamponem? Później właśnie Wax, balsam i na końcówki Biosilk. Czy to nie za dużo? Może lepiej coś narazie odpuścić przy stosowaniu Waxa tak czesto?
Mam nadzieję, że napisałam to dosyć zrozumiale:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:57   #2869
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Mam pytanie, pilnie prosze o odpowiedź.
Kupilam dzisiaj Wax do blond włosków, już zrobiłam, wsyzstko OK. Ale... Chcę zapuścić włosy i trochę zregenerować je po blond balejażach. Łykam Skrzyp, przed myciem włosów nakładam olejek rycynowy, później myje włosy 2 razy szamponem i nakładam balsam Gliss Kur Płynny Jedwab, na lekko suche włosy wcieram w końcówki jedwab Biosilk. I teraz doszedł mi ten Wax. Chcę go narazie używać co 2 dzień, i czy mogę go używać po tym jak umyję włosy tym olejekiem i szamponem? Później właśnie Wax, balsam i na końcówki Biosilk. Czy to nie za dużo? Może lepiej coś narazie odpuścić przy stosowaniu Waxa tak czesto?
Mam nadzieję, że napisałam to dosyć zrozumiale:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 15:48   #2870
zielona_mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 91
GG do zielona_mysza
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ja bym zrezygnowala z gilss kura szegolnie ze potem nakladasz i tak jedwab a przy okazji czemu chcesz tak czesto robic sobie maszeczke wax ja tez ja niedawno kupilam i planuje stosowac sie do tego co jest na opakowaniu czyli maksymalnie 2 razy w tygodniu
zielona_mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 16:19   #2871
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Czyttałam inne watki, na początku można stosować ją co 2 dzień i dużo dziewczyn tak robi i poleca, potem po poprawie rzadziej.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 16:39   #2872
zielona_mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 91
GG do zielona_mysza
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

aha dobrze wiedziec bo ja narazie dopiero zapoznaje sie z ta odzywka i moze rzeczywiscie warto na poczatku robic czesciej
zielona_mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 17:41   #2873
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja wczoraj pierwszy raz ją zrobiłam.
Ale efektów jakiś super nie było, fakt, ze były miękkie i gładkie, ale końcówki to troszkę sianko.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 18:08   #2874
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu łykam skrzypowite i zauważyłam pogorszenie stanu cery Mam nadzieję że to tylko przejściowe....
mam to samo, jak mnie wysypalo... a to powinno przeciez pomagac;( wygladam strasznie, odstawilam tabletki i lecze twarz...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 18:14   #2875
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

ja uzywam skrzypu w torebkach ale proporcje sobie sama ustalilam, 2 torebki na kubek, zalewam, przykrywam zeby sie zaparzylo, czekam az ostygnie i polewam wlosy po umyciu. nie splukuje woda, nie myje szamponem wlosy sa bardziej puszyste i jakby ich bylo wiecej, takie "tresciwe" - jest za co zlapac, a nie to co po zwyklym szamponie. + zmienilam szampon na ziaja plantica z olejkiem rycynowym i taka sama odzywka wszystko razem fajnie dziala
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 18:25   #2876
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja uzywam skrzypu w torebkach ale proporcje sobie sama ustalilam, 2 torebki na kubek, zalewam, przykrywam zeby sie zaparzylo, czekam az ostygnie i polewam wlosy po umyciu. nie splukuje woda, nie myje szamponem wlosy sa bardziej puszyste i jakby ich bylo wiecej, takie "tresciwe" - jest za co zlapac, a nie to co po zwyklym szamponie. + zmienilam szampon na ziaja plantica z olejkiem rycynowym i taka sama odzywka wszystko razem fajnie dziala
dzięki
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 20:53   #2877
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu łykam skrzypowite i zauważyłam pogorszenie stanu cery Mam nadzieję że to tylko przejściowe....
ja tez zauwazylam pogorszenie cery,ale do tej pory jakos nie wpadlo mi do glowy ze to moze przez skrzypowite.
nie wiem czy to moze miec cos wspolnego ze soba?

kupilam dzisja seboradin lotion - zauwazylam efekty po pierwszym stosowaniu, tzn jakies bardziej miekkie mam wlosy... zdecydowanie bardziej miekkie;p
ciekawe czy tak bedzie caly czas,a moze lepiej?

w sumie to na miekkosci mi srednio zalezy,najbardziej na szybkim wzroscie

po sesji zamierzam zmienic fryzukre,ale chce zeby warstwa pod spodem byla dluga... do konca sesji miesiac.

myslicie ze duzo mi urosna wlosy przez miesiac?
jesli uzywam seboradinu lotion i lykam skrzypowite(skrzypowite lykam juz od jakiegos miesiaca)?

pozdrawiam
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 10:37   #2878
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ja oprocz lotionu i skrzypowity mialam duzo innych srodkow i wcale szybko nie rosly normalnie - ok 2 cm miesiecznie. nie licz na cud ale to indywidualna sprawa, na kazdego dziala cos innego
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 12:16   #2879
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Czy któras z was dziewczyny używała już może ten środek do wlosów na wzmocnienie i odbudowę ze Schwarzkopf ?? Kliss Kur (czy jak to się pisze :P ) teraz tak go reklamują???
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:28   #2880
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Ja nigdy nie stosowałam tych wszystkich specyfików, o których tutaj piszecie, ale chyba skusze sie na olejek
A ostatnio włoski bardzo szybko mi urosły po tym jak podcięłam zniszczone końcówki (strasznie mi sie rozdwajały) i zaczęłam myć włosy szamponem Garnier Fructis wzmacniający odbudowa & blask, potem nakładałam odżywkę z tej samej serii Pozatym obchodze sie z włoskami delikatniej, nie szarpie ich podczas czesania, nie susze suszarką i nie tre ręcznikiem tylko czekam aż woda sama wsiąknie, a i nie myje ich gorącą wodą tylko letnią a płucze chłodną
Jeszcze nigdy do tej pory nie udało mi sie zapuścić takiej długości włosów jakie mam teraz
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.