Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 16:29   #3901
Elvine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agabejbe Pokaż wiadomość
graco mają fajne medele, np graco evo. Wygodny dla dziecka, ale ma również wiele innych zalet
Dziękuję. Biegnę popatrzeć
Elvine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:49   #3902
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agabejbe Pokaż wiadomość
graco mają fajne medele, np graco evo. Wygodny dla dziecka, ale ma również wiele innych zalet
ale to zupelnie inna klasa wozka niz podane. raczej nie ma porownania.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:52   #3903
Elvine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Jest całkiem ładny ale... wygląda na dość sztywny... My będziemy brykać w terenie więc musimy mieć dobrą amortyzację
Elvine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:19   #3904
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Wybór wózka

Witam was dziewczyny,

Przymierzam się do zakupu wózka, przejrzałam kilka wątków ale jeszcze nie znalazłam dokładnie tego co szukam. Nie mam żadnego doświadczenia, pomóżcie.

Chciałabym wózek najlepiej 3w1 lekki. Dzieciak się rodzi w czerwcu. Chciałabym aby wózek miał fotelik wpinany do wózka.

Mieszkam na 3 wysokim piętrze, więc będę wynosiła dzieciaka w gondolce lub w foteliku. Potrzebuję więc wózka co ma lekką gondolkę i fotelik - stelaż nie ma już takiego dużego znaczenia - będę go trzymała w samochodzie. Samochód niewielki więc dobrzy by było aby stelaż się składał dość porządnie.

Oglądałam kilka polecanych lekkich wózków na żywo - zazwyczaj lekkie to są stelaże, gondolki już nieporęczne i ciężkie.
Co możecie polecić? Celuje w jakąś nówkę.
Na co zwracać uwagę przy wyborze?
Pomóżcie bo po pierwszej wizycie w sklepie stwierdziłam, że mnie przerasta ten temat...
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:08   #3905
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wybór wózka

Jest temat o wózkach tutaj Na 2 czy 3 stronie z kolei.
Lekki jest Mutsy, Peg - Perego (spacerówka, z której można zrobić wózek głęboki + fotelik, nie pamiętam nazwy modelu - całość, stelaż + gondola ważą niecałe 10 kg), Bugaboo, Joolz.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:12   #3906
paulina_radom
Raczkowanie
 
Avatar paulina_radom
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 284
Dot.: Wybór wózka

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny,

Przymierzam się do zakupu wózka, przejrzałam kilka wątków ale jeszcze nie znalazłam dokładnie tego co szukam. Nie mam żadnego doświadczenia, pomóżcie.

Chciałabym wózek najlepiej 3w1 lekki. Dzieciak się rodzi w czerwcu. Chciałabym aby wózek miał fotelik wpinany do wózka.

Mieszkam na 3 wysokim piętrze, więc będę wynosiła dzieciaka w gondolce lub w foteliku. Potrzebuję więc wózka co ma lekką gondolkę i fotelik - stelaż nie ma już takiego dużego znaczenia - będę go trzymała w samochodzie. Samochód niewielki więc dobrzy by było aby stelaż się składał dość porządnie.

Oglądałam kilka polecanych lekkich wózków na żywo - zazwyczaj lekkie to są stelaże, gondolki już nieporęczne i ciężkie.
Co możecie polecić? Celuje w jakąś nówkę.
Na co zwracać uwagę przy wyborze?
Pomóżcie bo po pierwszej wizycie w sklepie stwierdziłam, że mnie przerasta ten temat...
https://www.google.pl/search?q=Chicc...ml%3B461%3B461

Ja mam ten wózek rodzę w marcu ale próbowałam spacerówki ze starszym i jest fajny a wózek jest mega lekki a dla mnie to naważniejsze prz pierwszym miałam ten
https://www.google.pl/search?q=Chicc...8%3B1160%3B757
i też byłam zadowolona
__________________
Moi faceci Adaś Jaś
paulina_radom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 15:58   #3907
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wybór wózka

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Jest temat o wózkach tutaj Na 2 czy 3 stronie z kolei.
Lekki jest Mutsy, Peg - Perego (spacerówka, z której można zrobić wózek głęboki + fotelik, nie pamiętam nazwy modelu - całość, stelaż + gondola ważą niecałe 10 kg), Bugaboo, Joolz.
I jane muum reverse.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 20:37   #3908
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny,

Przymierzam się do zakupu wózka, przejrzałam kilka wątków ale jeszcze nie znalazłam dokładnie tego co szukam. Nie mam żadnego doświadczenia, pomóżcie.

Chciałabym wózek najlepiej 3w1 lekki. Dzieciak się rodzi w czerwcu. Chciałabym aby wózek miał fotelik wpinany do wózka.

Mieszkam na 3 wysokim piętrze, więc będę wynosiła dzieciaka w gondolce lub w foteliku. Potrzebuję więc wózka co ma lekką gondolkę i fotelik - stelaż nie ma już takiego dużego znaczenia - będę go trzymała w samochodzie. Samochód niewielki więc dobrzy by było aby stelaż się składał dość porządnie.

Oglądałam kilka polecanych lekkich wózków na żywo - zazwyczaj lekkie to są stelaże, gondolki już nieporęczne i ciężkie.
Co możecie polecić? Celuje w jakąś nówkę.
Na co zwracać uwagę przy wyborze?
Pomóżcie bo po pierwszej wizycie w sklepie stwierdziłam, że mnie przerasta ten temat...
jane rider reverse, stelaz i gondola leciutka, ja w jednej rece znosze dziecko w gondoli a w drugiej trzymam stelaz, do tego stelaz sklada sie do bardzo malych rozmiarow jedynuie spaceroka kubelkowa moze byc dla kogos problemem.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:28   #3909
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
jane rider reverse, stelaz i gondola leciutka, ja w jednej rece znosze dziecko w gondoli a w drugiej trzymam stelaz, do tego stelaz sklada sie do bardzo malych rozmiarow jedynuie spaceroka kubelkowa moze byc dla kogos problemem.
Nie widze żeby ten jane rider reverse miał możliwośc przymocowania do stelaża fotelika, czy też nie mogę znależć?

Jane MUUM REVERSE fajny, martwi mnie gondola MICRo, znaczy że jest taka naprawdę malutka?
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:33   #3910
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Nie widze żeby ten jane rider reverse miał możliwośc przymocowania do stelaża fotelika, czy też nie mogę znależć?

Jane MUUM REVERSE fajny, martwi mnie gondola MICRo, znaczy że jest taka naprawdę malutka?
Ja wiem, czy taka malutka..? Większość gondol ma długość 75 cm..

Edit: patrzyłaś na wymiary, czy sugerujesz się nazwą? z tego, co wiem, jest dość wąska, ale przecież nie trzeba brać gondoli micro, można wziąć inną z marki jane.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2014-02-14 o 14:04
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 07:50   #3911
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Nie widze żeby ten jane rider reverse miał możliwośc przymocowania do stelaża fotelika, czy też nie mogę znależć?

Jane MUUM REVERSE fajny, martwi mnie gondola MICRo, znaczy że jest taka naprawdę malutka?
Oczywiscie ze mozna wpiac fotelik. Albo ktorys z marki jane bez zadnych adapterow, a ja osobiscie kupilam adaptery i wpinam maxi cosi pebble.
Tez mam przy nim gondole micro i nie jest krótka moja córka ma prawie pol roku i jeszcze ma sporo miejsca.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 14:58   #3912
pierwszabryka
Raczkowanie
 
Avatar pierwszabryka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Podałaś najważniejszą dla mnie informację, czyli długość gondoli. Nie sprawdziłam w sklepie i nie byłam pewna. Co do składania... fakt, trochę bezmyślnie napisałam, że łatwo. Widziałam to tylko w wykonaniu sprzedawcy i naiwnie myślałam, że to takie łatwe No ale ja go za bardzo składać nie będę. A jak już, to mąż to będzie robić Spodobał mi się ten wózek, zakochałam się w nim wręcz (zwłaszcza w amortyzacji), ale boję się, że zrobię głupotę, że nie będzie tak praktyczny jakbym chciała. Powiedz Ninquelote, poleciłabyś ten wózek? Jest dobry w użytkowaniu?

Pamiętaj, że nie ma wózka idealnego, ja jak kupowałam wózek to kupiłam firmy Implast poniewaz tak włąsnie miał wygladac mój wózek i go kupiłam, była to nowość na rynku więc nie było opinii, tak niestety jest zawsze z nowymi modelami. Gondolę miał bardzooo dużą, materiał gruby dobrej jakości. Dlatego kup taki, który Ci się podoba, zawsze wózki mają negatywne opinie i tego się nie zmieni. Jeżeli zależy Ci na łatwej obsłudze wózka to Baby Design lupo ma to dopracowane

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny,

Przymierzam się do zakupu wózka, przejrzałam kilka wątków ale jeszcze nie znalazłam dokładnie tego co szukam. Nie mam żadnego doświadczenia, pomóżcie.

Chciałabym wózek najlepiej 3w1 lekki. Dzieciak się rodzi w czerwcu. Chciałabym aby wózek miał fotelik wpinany do wózka.

Mieszkam na 3 wysokim piętrze, więc będę wynosiła dzieciaka w gondolce lub w foteliku. Potrzebuję więc wózka co ma lekką gondolkę i fotelik - stelaż nie ma już takiego dużego znaczenia - będę go trzymała w samochodzie. Samochód niewielki więc dobrzy by było aby stelaż się składał dość porządnie.

Oglądałam kilka polecanych lekkich wózków na żywo - zazwyczaj lekkie to są stelaże, gondolki już nieporęczne i ciężkie.
Co możecie polecić? Celuje w jakąś nówkę.
Na co zwracać uwagę przy wyborze?
Pomóżcie bo po pierwszej wizycie w sklepie stwierdziłam, że mnie przerasta ten temat...
z tych co testowałam to Coletto Dante miał mega lekką gondolę więc zobacz ten model. U mnie na stronie masz dokładny opis i link do filmu. Peg Perego też jest lekki ale wiele osób mówi, że bardzo plastikowy - kwestia gustu.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Nie widze żeby ten jane rider reverse miał możliwośc przymocowania do stelaża fotelika, czy też nie mogę znależć?

Jane MUUM REVERSE fajny, martwi mnie gondola MICRo, znaczy że jest taka naprawdę malutka?
pamiętaj gondola jest tylko na 6 miesięcy, ważne żeby nie miała 70 cm ale ogólnie te kilka centymetrów Cię nie zbawi i tak trzeba będzie przejść na spacerówkę.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze mozna wpiac fotelik. Albo ktorys z marki jane bez zadnych adapterow, a ja osobiscie kupilam adaptery i wpinam maxi cosi pebble.
Tez mam przy nim gondole micro i nie jest krótka moja córka ma prawie pol roku i jeszcze ma sporo miejsca.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moje dzieci są małe i jak wkłądam 11 miesięczne dziecko też wchodza na moim facebooku możecie zobaczyć jak wyglada 11 miesięczne dziecko w gondoli https://www.facebook.com/pierwszabryka większość, które testowałam wrzucam na stronkę z córką i 4 letnim synem więc można sobie porównać.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

teraz będę testować wózek ten co Steczkowska i Gardias jeżdżą Foppapedretii Myo Tronc, koszt takiego wózka też niezły, wiecie ile prawie 8000 zł. Ale fakt faktem sam jeździ dam znać jak już opiszę, może komuś się przyda
__________________
<ciach_reklama>
pierwszabryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:16   #3913
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

pierwszabryka Dziękuję za odpowiedź. Baby Design Lupo oglądałam, ale jest dla mnie trochę przyciężki

Też na początku szalałam za szukaniem wózka z dużą gondolą, ale już zrozumiałam, że lepiej wziąć wózek który mi się lepiej prowadzi (i bardziej mi się podoba wizualnie ) niż jakiś inny, tylko dlatego, że ma gondolę 2cm większą, ale np. jest ciężki. Te 2cm i tak nic nie zmienią, a ja się będę niepotrzebnie męczyć. I to prawda, nie ma wózka bez złych opinii, ale to zależy od ludzi i tego co komu nie pasuje. Także, ja się zdecydują na ten Bebetto Luca. To taka miłość od pierwszego wejrzenia
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:19   #3914
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

to włoskie cudo śmieszny pomysł - widać napęd na rodzica mechanicznego to już przeżytek
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:40   #3915
dede23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Nasz synek ma się urodzić dopiero w kwietniu, ale już dokonaliśmy zakupu... Tez długo sie zastanawialiśmy a że, mąż ma fioła na punkcie bezpieczeństwa i czy wygodnie synek bedzie jezdził... Zdecydowaliśmy sie na kupno wozka3w1 i tu musze przyznac gore wziął wozek Maxi Cosi mura plus 4, ma duża gondole ipasuja wszystkie foteliki tez tej firmy. Ma doże piankowe koła, ale jak nam pan ze sklepu tłumaczył to są napompowane pecherzykami powietrza cos jak czekolada bombelkowa w zwiazku z tym nie ma problemu z zmiana opony ewentualnie... Amortyzacja tez wydaje sie byc ok... Jak przetestujemy z dzidziusiem to dam znać
dede23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:20   #3916
apis25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

graco evo sztywny?? hmmm no ciekawie dla mnie nie wygląda a na pewno taki nie jest, także odniosłyście mylne wrażenie leciutki wózek który sprawdza się w każdym terenie od chodników przez lasy po plażę a co do klasy to... czy koniecznie na prawdę trzeba wydać 3 tysiące żeby mieć porządny wózek "z klasą"? no nie sądze. Graco mi super pasuje
apis25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 07:59   #3917
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez apis25 Pokaż wiadomość
graco evo sztywny?? hmmm no ciekawie dla mnie nie wygląda a na pewno taki nie jest, także odniosłyście mylne wrażenie leciutki wózek który sprawdza się w każdym terenie od chodników przez lasy po plażę a co do klasy to... czy koniecznie na prawdę trzeba wydać 3 tysiące żeby mieć porządny wózek "z klasą"? no nie sądze. Graco mi super pasuje
Dla Ciebie jest w porządku, ale nie da się ukryć, że wózki powyżej 3000 zł, chociaż sama takiego nie kupię, są o klasę lepsze, lepiej się prowadzą i mają masę bajerów, które ułatwiają życie. Jak kogoś stać, niech wydaje, a nie zadawala się wózkiem o klasę gorszym, bo tak.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 08:45   #3918
pierwszabryka
Raczkowanie
 
Avatar pierwszabryka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

hihih macie dziewczynki ściągę jak rozpoznac płacz dziecka nauczcie się na pamięć https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1


i co jaśniej ))

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez dede23 Pokaż wiadomość
Nasz synek ma się urodzić dopiero w kwietniu, ale już dokonaliśmy zakupu... Tez długo sie zastanawialiśmy a że, mąż ma fioła na punkcie bezpieczeństwa i czy wygodnie synek bedzie jezdził... Zdecydowaliśmy sie na kupno wozka3w1 i tu musze przyznac gore wziął wozek Maxi Cosi mura plus 4, ma duża gondole ipasuja wszystkie foteliki tez tej firmy. Ma doże piankowe koła, ale jak nam pan ze sklepu tłumaczył to są napompowane pecherzykami powietrza cos jak czekolada bombelkowa w zwiazku z tym nie ma problemu z zmiana opony ewentualnie... Amortyzacja tez wydaje sie byc ok... Jak przetestujemy z dzidziusiem to dam znać
dokładnie tak jest z tymi kołami daj znać jak się będzie sprawować, zawsze im więcej opinii tym lepiej
__________________
<ciach_reklama>
pierwszabryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 09:03   #3919
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie jest w porządku, ale nie da się ukryć, że wózki powyżej 3000 zł, chociaż sama takiego nie kupię, są o klasę lepsze, lepiej się prowadzą i mają masę bajerów, które ułatwiają życie. Jak kogoś stać, niech wydaje, a nie zadawala się wózkiem o klasę gorszym, bo tak.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziwi mnie Twoje podejście, na wózek i fotelik założyliśmy, że chcemy wydać nie więcej niż 5 tys. Czytałam mnóstwo opinii, obejrzałam wiele wózków, także jeszcze droższych i były wśród nich i takie, których ze względu na pewne ich cechy w życiu bym nie kupiła. Nie wiem co rozumiesz przez o klasę lepsze, tak się złożyło, że mam spore problemy z poruszaniem się, szukałam wózka, który będzie właśnie bardzo dobrze się prowadził - wygrał Mutsy Evo. A co do bajerów - no nie wiem jaki w sumie bajer mógłby mi się przydać - może ten napęd elektryczny właśnie. Z bajerami przeważnie jest tak, że wydaje się na nie kasę, a potem nie korzysta, jak np. pewnie z większości funkcji smartphone'a.

Stać mnie, ale po co mam wydawać, jak tańszy wózek ma wszystko to, czego potrzebuję i odpowiada mi bardziej niż droższe?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 10:11   #3920
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie Twoje podejście, na wózek i fotelik założyliśmy, że chcemy wydać nie więcej niż 5 tys. Czytałam mnóstwo opinii, obejrzałam wiele wózków, także jeszcze droższych i były wśród nich i takie, których ze względu na pewne ich cechy w życiu bym nie kupiła. Nie wiem co rozumiesz przez o klasę lepsze, tak się złożyło, że mam spore problemy z poruszaniem się, szukałam wózka, który będzie właśnie bardzo dobrze się prowadził - wygrał Mutsy Evo. A co do bajerów - no nie wiem jaki w sumie bajer mógłby mi się przydać - może ten napęd elektryczny właśnie. Z bajerami przeważnie jest tak, że wydaje się na nie kasę, a potem nie korzysta, jak np. pewnie z większości funkcji smartphone'a.

Stać mnie, ale po co mam wydawać, jak tańszy wózek ma wszystko to, czego potrzebuję i odpowiada mi bardziej niż droższe?
Tobie odpowiada, a innej Wizażance nie odpowiada, bo od razu nastawiła się na emmajlungię, czy jak to tam się pisze i hartana.
Nie da się ukryć, że graco evo nie odpowiada klasą tym wózkom. Skoro ona celuje w te droższe, to widocznie ma powody, więc cóż a sens jest się spierać, że komuś pasuje tańszy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:56   #3921
pierwszabryka
Raczkowanie
 
Avatar pierwszabryka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Tobie odpowiada, a innej Wizażance nie odpowiada, bo od razu nastawiła się na emmajlungię, czy jak to tam się pisze i hartana.
Nie da się ukryć, że graco evo nie odpowiada klasą tym wózkom. Skoro ona celuje w te droższe, to widocznie ma powody, więc cóż a sens jest się spierać, że komuś pasuje tańszy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziewczynki tak to juz jest..dlatego sa wózki droższe i tańsze, każde znajdą swojego właściciela
__________________
<ciach_reklama>
pierwszabryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:47   #3922
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pierwszabryka Pokaż wiadomość
dziewczynki tak to juz jest..dlatego sa wózki droższe i tańsze, każde znajdą swojego właściciela
Dlatego nie ma sensu zaglądać nikomu do portfela, jak ktoś chce droższy, niech kupuje droższy, komuś odpowiada tańszy, to są i tańsze.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:23   #3923
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

a quinny speedi sx? czy ktoras moze sie o nim wypowiedziec? jak sie ma quinny np do xlandera?
i dziewczyny jeszcze pytanie o fotelik saochodowy - czy uwazacie ze baza do fotelika jest niezbedna? pytam poniewaz nastawilam sie na kupno fotelika maxi-cosi pebble tylko teraz pytanie czy jest sens wydawac ok 600zl na baze familyfix? bo z tego co widzialam w testach adac to oprocz latwiejszego monztazu fotelika wszystkie parametry ma te same sam fotelik co fotelik z baza - a 600zl piechota nie chodzi..:/ i czy lepiej kupowac wozek razem z fotelikiem i ew baza czy lepiej fotelik ew baze kupic oddzielnie?
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:37   #3924
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
a quinny speedi sx? czy ktoras moze sie o nim wypowiedziec? jak sie ma quinny np do xlandera?
i dziewczyny jeszcze pytanie o fotelik saochodowy - czy uwazacie ze baza do fotelika jest niezbedna? pytam poniewaz nastawilam sie na kupno fotelika maxi-cosi pebble tylko teraz pytanie czy jest sens wydawac ok 600zl na baze familyfix? bo z tego co widzialam w testach adac to oprocz latwiejszego monztazu fotelika wszystkie parametry ma te same sam fotelik co fotelik z baza - a 600zl piechota nie chodzi..:/ i czy lepiej kupowac wozek razem z fotelikiem i ew baza czy lepiej fotelik ew baze kupic oddzielnie?
pytasz o wiele rzeczy naraz? zdecydowałaś już że ten fotelik i żaden inny?

są wózki 3w1 z pseudofotelikami - których nikt nie przebadał w testach zderzeniowych - jeśli nie zwracasz uwagi na bezpieczeństwo, a chcesz mieć fotelik sztuk raz, bo przepisy wymagają pewnie można i tak...

jeśli chodzi o sam fotelik, to ważne, żeby pasował do samochodu - w dobrym sklepie sprzedawca pójdzie z fotelikiem do samochodu i przymierzy jak pasuje do kanapy, krzywizny fotela itd.

co do bazy - nie mam akurat takiej opcji, bo nie mam izofixa w samochodzie, ale upierdliwość montażu fotelika w samochodzie bez bazy zależy ściśle od samochodu - jak wiele masz miejsca w środku, jak długie masz pasy, a w końcu czy często jeździsz i będziesz wielokrotnie wkładać i wyjmować fotelik. Tak czy siak baza o wiele wygodniejsza bo fotelik tylko na niej stawiasz i pozamiatane...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 13:06   #3925
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
a quinny speedi sx? czy ktoras moze sie o nim wypowiedziec? jak sie ma quinny np do xlandera?
i dziewczyny jeszcze pytanie o fotelik saochodowy - czy uwazacie ze baza do fotelika jest niezbedna? pytam poniewaz nastawilam sie na kupno fotelika maxi-cosi pebble tylko teraz pytanie czy jest sens wydawac ok 600zl na baze familyfix? bo z tego co widzialam w testach adac to oprocz latwiejszego monztazu fotelika wszystkie parametry ma te same sam fotelik co fotelik z baza - a 600zl piechota nie chodzi..:/ i czy lepiej kupowac wozek razem z fotelikiem i ew baza czy lepiej fotelik ew baze kupic oddzielnie?
mialam speedi sx przy pierwszej corce, gondola ok nie mam zastrzezen ale spacerowka niestety ma juz multum minusow i juz drugi raz nie kupila bym tego wozka, zreszta dalej na strychu lezy
no ale o spacerowce, montowana tylk oprzodem do kierunku jazdy, nie rozklada sie na plasko tylko na pol lezaco przez co dziecko zjezdza, budka mala i plytka nie chroni przed niczym, regulacja na pasek, podnoszenie oparcia wymaga dwoch rak i przytrzymywania oparcia glowa wiec masakra. plusem moze byc szerokie siedzisko, dla mnie minus bo moje dziecko bylo chude, wiec w ruch szla wkladka redukcyjna. rozstaw kol jest szeroki i czasem mialam problem przecisnac sie przez kasowe bramiki w marketach.
na plus, zwrotnosc i latwosc prowadzenia i dosc lekki jak na pompowane kola. no ale nie polecam, chyba ze dla starszego dziecka.


co do fotelika. mam wlasnie maxi cosi pebble z baza familyfix. baze dokupilam 2 tyg po narodzinach mlodej bo wykanczalo mnie zapinanie fotelika pasami, zreszta mialam wrazenie ze jest on za duzy do zapinania pasami. na bazie to sama przyjemnosc, klik i dziecko wpiete. to samo wyciaganie. poprostu duza wygoda, no i masz pewnosc ze fotelik jest dpbrze przypiety, ja przy pasach nigdy tej pewnosci nie mialam
przed zakupem dopasuj fotelik do swojego samochodu i zpobaczysz czy baza bedzie ci potrzebna czy nie. w sumie ja tez kupowalam baze dlatego bo chcialam pozniej zmieniac fotelik na maxi cosi pearl ktory montuje sie na tej bazie. ale zrezygnowalam w ogole z pomyslu kupna fotelika przodem do kierunku jazdy w przedziale 9-18 kg. bede kupowac jednak montowany tylem do kierunku jazdy do 18 albo 25 kg. tak jest bezpieczniej.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:08   #3926
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
pytasz o wiele rzeczy naraz? zdecydowałaś już że ten fotelik i żaden inny?

są wózki 3w1 z pseudofotelikami - których nikt nie przebadał w testach zderzeniowych - jeśli nie zwracasz uwagi na bezpieczeństwo, a chcesz mieć fotelik sztuk raz, bo przepisy wymagają pewnie można i tak...

jeśli chodzi o sam fotelik, to ważne, żeby pasował do samochodu - w dobrym sklepie sprzedawca pójdzie z fotelikiem do samochodu i przymierzy jak pasuje do kanapy, krzywizny fotela itd.

co do bazy - nie mam akurat takiej opcji, bo nie mam izofixa w samochodzie, ale upierdliwość montażu fotelika w samochodzie bez bazy zależy ściśle od samochodu - jak wiele masz miejsca w środku, jak długie masz pasy, a w końcu czy często jeździsz i będziesz wielokrotnie wkładać i wyjmować fotelik. Tak czy siak baza o wiele wygodniejsza bo fotelik tylko na niej stawiasz i pozamiatane...
a to przepraszam nie mozna miec wielu pytan na raz?? mam pisac oddzielne posty z kazdym pytaniem??
czy ja gdzies napisalam ze obojetne mi jaki fotelik byle byl?? o ile mi dobrze wiadomo to maxi cosi ma chyba jedne z lepszych fotelikow na ryku wiec nie wiem o co ci chodzi i do czego pijesz...
w ogole twoj post za wiele nie pomaga bo z tego jak sie go czyta to same jakies "ale" i dziwne stwierdzenia.... najpierw o to ze mam gdzies bezp swojego dziecka potem ze moge sobie kupic pseudofotelik a na koniec okazuje sie jeszcze ze w spr bazy nie masz nic do powiedzenia bo jej nie uzywasz i nie uzywalas - oprocz tego ze jest latwiej zamontowac fotelik - co ja rowniez wiem... wiec nie wiem po co takie posty...

bajka tobie bardzo dziekuje za pomoc za opinie nt wozka i fotelika z baza...tez wlasnie boje sie ze zawsze bede miala wrazenie ze fotelik nie jest dobrze zamontowany...
co do wozka hm tez czytalam opinie nt tego ze siedzisko nie rozklada sie na plasko i ze nie mozna obrocic go w nasza strone... nie wiem wybor wozka to jest po prostu jakas tragedia... podoba mi sie wizualnie ten wozek jest chyba dosc lekki ale kosztuje jednak sporo i boje sie ze bede zalowac ze go kupilam... myslalam o xlanderze nowy model z tego roku x-cite - jest leciutki tez wizualnie ladny cenowo wychodzi taniej, ale nie ma nigdzie opinii na jego temat - wiadomo nowy model... inne nie mam pojecia jakie patrzec - chicco trio tez fajny ale wydaje się że jest cięzki tzn ciezszy w porownaniu do quinny i xlander... xlander i quinny maja ladne zgrabne gondolki spacerowki tez fajnie wygladaja... pomozcie podrzuccie jeszcze moze jakies modele...tak do 2,5tys najlepiej wlasnie z fotelikiem maxi cosi i/lub bez baza...bede wdzieczna

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:46
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:32   #3927
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
nie wiem wybor wozka to jest po prostu jakas tragedia...
Bardzo trudny wybór, zgadzam się.
Ja się skłaniam ku Jedo Fyn 4DS Memo, ewentualnie Tako City Move. Podoba mi się też Emmaljunga Smart Duo, ale to już drogi interes.
Mnie zależy na pompowanych kołach, dobrej amortyzacji, dużej gondoli.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:03   #3928
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

no tak tylko Tako sa ciezkie bo ten model nad ktorym ty sie zastanawiasz wazy 15kg plus 3-4 dziecko na poczatku to juz prawie 20kg:/ dlatego ze mi zalezy na czyms lzejszym - bo mieszkam na 5tym pietrze:/, zeby spacerowka rozkladala sie do pozycji lezacej, na troche wiekszej budce przy spacerowce niz ma to quinny speedi sx - wszyscy narzekaja ze jest za malutka...
ten jedo co podalas calkiem ciekawie wyglada... ma fajny duzy kosz tylko tez widze juz ze wazy ok 15kg i nie widze jak z ew montazem fotelika maxi cosi...
ten ost raczej nie w moim guscie
popatrzylam jeszcze i zastanawiam sie nad graco symbio, musty evo, transporter, 4rider, chicco trioliving smart - ten jest leciutki tylko nie wiem jak jest z fotelikiem czy musi byc tn ktory jest w zestawie czy moge zalozyc maxi cosi pebble, a takto x-lander x-pluse i x-cite...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:18   #3929
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
no tak tylko Tako sa ciezkie bo ten model nad ktorym ty sie zastanawiasz wazy 15kg plus 3-4 dziecko na poczatku to juz prawie 20kg:/ dlatego ze mi zalezy na czyms lzejszym - bo mieszkam na 5tym pietrze:/, zeby spacerowka rozkladala sie do pozycji lezacej, na troche wiekszej budce przy spacerowce niz ma to quinny speedi sx - wszyscy narzekaja ze jest za malutka...
ten jedo co podalas calkiem ciekawie wyglada... ma fajny duzy kosz tylko tez widze juz ze wazy ok 15kg i nie widze jak z ew montazem fotelika maxi cosi...
ten ost raczej nie w moim guscie
popatrzylam jeszcze i zastanawiam sie nad graco symbio, musty evo, transporter, 4rider, chicco trioliving smart - ten jest leciutki tylko nie wiem jak jest z fotelikiem czy musi byc tn ktory jest w zestawie czy moge zalozyc maxi cosi pebble, a takto x-lander x-pluse i x-cite...
No tak, te wózki, o których ja myślę, do lekkich nie należą. Więc jeśli będziesz musiała wnosić wózek na 5. piętro, to nie polecam.
W każdym razie do Jedo można zainstalować fotelik Maxi Cosi (ale nie wiem czy akurat Pebble).
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:42   #3930
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
popatrzylam jeszcze i zastanawiam sie nad graco symbio, musty evo, transporter, 4rider, chicco trioliving smart - ten jest leciutki tylko nie wiem jak jest z fotelikiem czy musi byc tn ktory jest w zestawie czy moge zalozyc maxi cosi pebble, a takto x-lander x-pluse i x-cite...
Rozważałam mutsy evo, transporter i jane muum.
I jestem nastawiona na ten trzeci, o mutsy evo czytałam opinie dziewczyn, że spacerówka jest z jakiegoś potliwego materiału i trzeba używać jakichś podkładów. Na jane muum są adaptery do maxi cossi.
Co prawda nie patrzyłam na pozostałe wózki, które wymieniasz, nie wiem jak one się mają do jane muum, ale dla mnie ten jest akurat najbliższy ideału i bardzo lekki, a dla mnie to podstawa.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:03 Powód: dpisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.