Project Runway- polska edycja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 14:32   #31
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Project Runway- polska edycja

Dla mnie - Natalia (wygrana) i Dorota.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:39   #32
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Project Runway- polska edycja

tez podoba mi sie ceratowa kiecka

sadze, ze odpadł zbyszek (?) a nie ten młody piotr, bo piotr ma duuużo do powiedzenia, dziwnie sie nosi i bedzie "maskotką" programu, tak jak michalina w tapmadl ( moim zdaniem trzymali ją tam do finału, tylko by przyciągnąć widzów)
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:45   #33
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
tez podoba mi sie ceratowa kiecka

sadze, ze odpadł zbyszek (?) a nie ten młody piotr, bo piotr ma duuużo do powiedzenia, dziwnie sie nosi i bedzie "maskotką" programu, tak jak michalina w tapmadl ( moim zdaniem trzymali ją tam do finału, tylko by przyciągnąć widzów)
Ten Piotr mnie wkurza


Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Dla mnie - Natalia (wygrana) i Dorota.
Ich sukienki mogłabym założyć
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:51   #34
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Project Runway- polska edycja

Odnoszę wrażenie, że Piotr jest taki strasznie egzaltowany.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:22   #35
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że Piotr jest taki strasznie egzaltowany.
Zgadzam się z Tobą.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:57   #36
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Oglądałam kilka sezonów amerykańskiej wersji i Polska oczywiście niestety wypada gorzej (co niespodzianką nie jest):
-Anja Rubik nie dorasta do pięt Heidi Klum, zupełnie nie sprawdza się w roli prowadzącej
-Do Ossolińskiego nic nie mam, ale do Tima Gunna duuuużo mu brakuje, uwielbiam go
-Jury też tam mają lepsze
-Nie mają w USA łzawych historii przynajmniej w pierwszych edycja nie było, a tu już od razu "rodzina mnie nie akceptuje", "zimno mi w pracowni", "mylą mnie z kobietą", "jestem taka stara"...
-Powinni wziąć normalne modelki, a nie te z top model

Co do kolekcji:
-Myślałam, że wykałaczki odpadną, pomysł dobry, wykonanie wg mnie kiepskie
-Najgorszy wg mnie był projekt Aleksandry (te takie jakby bandaże) oraz Moniki (wyglądała jak taka kiczowata sukienka do tańca)
-Podobały mi się projekty Natalii, Doroty i Macieja

Ciągle muszę zaglądać na stronę bo jeszcze nikogo nie zapamiętałam, ale pewnie niedługo to się zmieni.



Niewiele się różni, ale jakoś tam dynamiczniej jest. Ten pierwszy wydawał mi się nudny, dostawali temat, robili ubranko i go robili jury oceniało. Tu dostają dziwne zadanie, wybierają, którą chcą modelkę, "mentor" jest wobec nich złośliwy itd. PR jest bardziej dla laików, w PNS chyba chodziło głownię o modę, tu także o show.
Za to jako prowadząca o wiele bardziej podobała mi sie Marcelina. I mam takie wrażenie, że PR jest taki pod wersję amerykańską, nawet uczestnicy czasem amerykański akcent. PNS jakoś bardziej w naszych realiach był osadzony.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:52   #37
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Swoją drogą kopiują zadania strasznie, z tego co pamiętam takie było pierwsze zadanie w pierwszej edycji amerykańskiego PR, mogli choć jakoś pomieszać i wybrać coś z późniejszych edycji. Chociaż z drugiej strony, mało kto pewnie oglądał oryginał, a to zadanie najlepiej pokazuje, że to taki niekonwencjonalny program itd.
Mogło być tak, że nie mieli wyjścia. Na zasadzie, ze taki format kupili i tak miało być, tak samo jak w oryginale.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 20:27   #38
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

A ja nawet polubiłam Piotra. Cieszę się, że został i myślę, że może czymś jeszcze zaskoczyć.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:47   #39
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mnie się podobały kreacje Arletty i Liliany
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 23:42   #40
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Czemu przesunięto idealnie pasował temat do plotkowego, tutaj pewnie zniknie...
szkoda, przekopałam pół plotkowego bo widziałam tam jeszcze rano ten wątek, a tu przeniesiony na kulturalnie, obawiam się że tutaj nie będzie takiej frekwencji


Co do odcinka - moim zdaniem bez dwóch zdań powinien odpaść chłopak od kreacji podobnej do szaty liturgicznej ;p Ale będą go trzymać pewnie długo ze względu na to że jest trochę kontrowersyjny i zapada w pamięć.

No i właśnie, wiadomo coś na temat tego czy to jury będzie wybierało wygranego w ostatnim odcinku? Czy widzowie, żeby zebrać jeszcze trochę kasy na smsach? :P
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 00:03   #41
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
No i właśnie, wiadomo coś na temat tego czy to jury będzie wybierało wygranego w ostatnim odcinku? Czy widzowie, żeby zebrać jeszcze trochę kasy na smsach? :P
Z tego co kojarzę to na początku Anja mówiła, że wybierać zwycięzcę będzie jury złożone z osób ze świata mody Albo coś w tym rodzaju. W każdym razie zrozumiałam że jury, a nie widzowie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 08:08   #42
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Mnie się podobały kreacje Arletty i Liliany
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:27   #43
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to na początku Anja mówiła, że wybierać zwycięzcę będzie jury złożone z osób ze świata mody Albo coś w tym rodzaju. W każdym razie zrozumiałam że jury, a nie widzowie.
Całe szczęście.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:23   #44
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ja byłam rozczarowana pierwszym odcinkiem. W porównaniu do wersji amerykańskiej wypadł bardzo blado. Chociażby na początku brak wprowadzenia do tematu zadania.Podczas zakupów wszyscy wlecieli do sklepu na hura i nabrali cokolwiek z czego można coś uszyć i bez przemyślenia jakiegokolwiek. W amerykańskich wersjach zawsze było pokazane proces twórczy- szkicowanie a dopiero potem zakupy- i to było fajne i te kreacje były ładniejsze.
Potem mało było pokazane procesu tworzenia tego- raczej problem z 1 zszywaczem i opinie modelek o tworzonych kreacjach. Mało radzenia/pomagania Osolińskiego. Podczas opiniowania wyników pracy było bardzo takie mdłe, mało opinii ekspertów.

Może z czasem się to polepszy, ale wątpię.

Edytowane przez apollinka
Czas edycji: 2014-03-04 o 12:25 Powód: literówka
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:39   #45
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Project Runway- polska edycja

Polski program realizowany na zachodnich licencjach zawsze będzie gorszy. Jest inaczej kręcony, montowany.
Rubik- nogi do nieba, ale jej "szkieletowatość" jest przerażająca.

Jury- no cóż, nie znam twórczości Osolińskiego więc się nie wypowiem, natomiast p. Przetakiewicz robi wszystko na jedno kopyto, jeden wzór, szablon i jedziemy, raz długie, raz krótkie i inny kolor.

Sukienka z wykałaczek- super pomysł, mnóstwo nużącej roboty- efekt maqrny bo czasu niewiele.
Sukienka wygrana- super, produkt gotowy do kupienia- tylko pod folią mozna się odparzyć

Sukienka, która odpadła, nie była zła, szczególnie góra, rękawy, chcoiaż faktycznie moze była najmniej efektowna.

No zobaczymy, kiedy zaczną się łzawe historyjki rodzinne i intrygi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:41   #46
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Polski program realizowany na zachodnich licencjach zawsze będzie gorszy. Jest inaczej kręcony, montowany.
Rubik- nogi do nieba, ale jej "szkieletowatość" jest przerażająca.

Jury- no cóż, nie znam twórczości Osolińskiego więc się nie wypowiem, natomiast p. Przetakiewicz robi wszystko na jedno kopyto, jeden wzór, szablon i jedziemy, raz długie, raz krótkie i inny kolor.

Sukienka z wykałaczek- super pomysł, mnóstwo nużącej roboty- efekt maqrny bo czasu niewiele.
Sukienka wygrana- super, produkt gotowy do kupienia- tylko pod folią mozna się odparzyć

Sukienka, która odpadła, nie była zła, szczególnie góra, rękawy, chcoiaż faktycznie moze była najmniej efektowna.

No zobaczymy, kiedy zaczną się łzawe historyjki rodzinne i intrygi
Już się zaczęły przecież.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:13   #47
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Project Runway- polska edycja

A gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:21   #48
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
A gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek??
VOD Player
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:29   #49
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Project Runway- polska edycja

a mnie się anja robik nie przeszkadza - sporo trafnych uwag podczas omawiania kreacji miała, co do prowadzenia - może się wyrobi w trakcie tylko rozbawiło mnie to "good luck" na koniec. tak bardzo chcieli zerżnąć pożegnanie heidi "auf wiedersehen"


Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
Ja byłam rozczarowana pierwszym odcinkiem. W porównaniu do wersji amerykańskiej wypadł bardzo blado. Chociażby na początku brak wprowadzenia do tematu zadania.Podczas zakupów wszyscy wlecieli do sklepu na hura i nabrali cokolwiek z czego można coś uszyć i bez przemyślenia jakiegokolwiek. W amerykańskich wersjach zawsze było pokazane proces twórczy- szkicowanie a dopiero potem zakupy- i to było fajne i te kreacje były ładniejsze.
Potem mało było pokazane procesu tworzenia tego- raczej problem z 1 zszywaczem i opinie modelek o tworzonych kreacjach. Mało radzenia/pomagania Osolińskiego. Podczas opiniowania wyników pracy było bardzo takie mdłe, mało opinii ekspertów.

Może z czasem się to polepszy, ale wątpię.
no, ale w tych niekownecjonalnych zadaniach właśnie nie pamiętam aby było szkicowanie - chodziło o zaskoczenie i na szybko dopasowanie się do możliwości znalezienia materiałów.

w późniejszych zadaniach, jak już będą pracować na materiałach, powinno być zgodnie ze schematem amerykańskim.
ossoliński jako tim gunn -> jestem na nie, słabo wypadł póki co, ale też może się rozkręci


a jeśli chodzi o wynik - powinna odpaść wykałaczkowa sukienka. dziewczyna miała tylko pomysł na materiał. nie jest sztuką znaleźć ciekawy "materiał" do stworzenia kreacji, sztuką jest umiejętne skonstruowanie z tego ubrania. tu nie widziałam żadnego pomysłu jak ta sukienka ma wyglądać. ot zrobiła górę zaokrągloną, a dół jak płot palisadowy. bez sensu. lepiej jakby wplotła te wykałaczki jako tylko część ubioru - np górę ("stanik") z wykałaczek, a reszta z czegoś innego. albo pas wykałaczkowy. no i jeszcze to odklejanie się i odpadanie


z tego, co widziałam to modelki już na stałe są przypisane do projektantów - wolałam jak w niektórych sezonach PR co zadanie to od nowa wybierali sobie modelki. dobra modelka może lepiej "sprzedać" projekt na wybiegu. a i za dużo im poświęcono uwagi w odcinku i za dużo promowania "swoich" z topmodel :/

tak myślę tylko, do jakiego sklepu będą się udawać na zakupy tkanin nie jestem krawcową, sporo sama sobie szyję i totalnie nie kojarzę żadnego sklepu w warszawie, który mógłby być jak mood. może w łodzi są jakieś, bo to bardziej "krawieckie" miasto. ale też: sporo w normalnych sklepach poliestrowych tkanin, a na to bardzo zwracali uwagę w oryginalnym PR

oby jak najmniej w programie niepotrzebnych dramatów i prywaty, a więcej merytorycznych uwag
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 11:38   #50
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Project Runway- polska edycja

po pierwszym odcinku mogę wywnioskować że program stawia na szoł tak samo jak w top model czyli Natalia pewnie bedzie w finale czyli przez całą edycję bedzie opowiadać jak jej ciężko i nie ma wsparcia w nikim
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:55   #51
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
po pierwszym odcinku mogę wywnioskować że program stawia na szoł tak samo jak w top model czyli Natalia pewnie bedzie w finale czyli przez całą edycję bedzie opowiadać jak jej ciężko i nie ma wsparcia w nikim
niestety takie są właśnie polskie programy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 13:06   #52
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Project Runway- polska edycja

jeszcze Piotr wysunie się na pierwszy plan
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 14:16   #53
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
jeszcze Piotr wysunie się na pierwszy plan
Dokładnie. I będzie opowiadał, że czuje się mężczyzną a wiele osób się z niego wysmiewa itp.


Wysłane z aplikacji, przepraszam za ewentualne błędy i brak polskich znaków.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 15:44   #54
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Project Runway- polska edycja

Zgadzam się z kimś, kto tu napisał, że w projektanci na start lepsze jury i prowadząca. Tutaj to jury z Rubik irytującą...
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 21:40   #55
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
z tego, co widziałam to modelki już na stałe są przypisane do projektantów - wolałam jak w niektórych sezonach PR co zadanie to od nowa wybierali sobie modelki. dobra modelka może lepiej "sprzedać" projekt na wybiegu. a i za dużo im poświęcono uwagi w odcinku i za dużo promowania "swoich" z topmodel :/
Jestem ciekawa, jak będzie, bo wydawało mi się, że w zwiastunie kolejnego odcinka widziałam modelkę, której nie było w pierwszym.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:52   #56
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o wynik - powinna odpaść wykałaczkowa sukienka. dziewczyna miała tylko pomysł na materiał. nie jest sztuką znaleźć ciekawy "materiał" do stworzenia kreacji, sztuką jest umiejętne skonstruowanie z tego ubrania. tu nie widziałam żadnego pomysłu jak ta sukienka ma wyglądać. ot zrobiła górę zaokrągloną, a dół jak płot palisadowy. bez sensu. lepiej jakby wplotła te wykałaczki jako tylko część ubioru - np górę ("stanik") z wykałaczek, a reszta z czegoś innego. albo pas wykałaczkowy. no i jeszcze to odklejanie się i odpadanie
zgadzam się w całej rozciągłości, poza tym że miała pomysł na niekonwencjonalne wykorzystanie materiału to brakowało tam jakiegokolwiek zamysłu, w życiu nic nie uszyłam a myslę że taką zbroję z wykałaczek bez pomyślunku też bym stworzyła :P A można to było bardzo ciekawie wykorzystać, tak jak mówisz, robiąc albo gorset albo tylko jakiś ciekawy dodatek z tych wykałaczek. Ani one nie były ułożone jakoś z rozmysłem ani nic, ot byle tylko przykryć ciało :P
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:00   #57
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Project Runway- polska edycja

A ja mam nadzieję, że będzie tak jak w amerykańskiej wersji z wybieraniem sobie modelki. Lubiłam te moment; te dramaty gdy któraś odpadało, albo gdy ktoś komuś podebrał modelkę.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:45   #58
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Project Runway- polska edycja

Właśnie oglądam pierwszy odcinek

Najbardziej podobała mi się suknia Jakuba i Doroty, a najgorsza była ta z wykałaczek, pomysł może i dobry, ale wykonanie no i ta modelka jakaś taka beznadziejna, koślawo szła
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:14   #59
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Project Runway- polska edycja

http://projectrunway.tvn.pl/wideo,24...e,1227371.html

tak się kończy, jak się do programu bierze modelki z przypadku. miałam nadzieję na dobry program, a czuję, że jednak będzie żenujący ...
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 23:24   #60
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Jeśli jego modelka nie wyjdzie w pokazie, projektant straci szansę na dalszy udział w programie.
Wykopmy projektanta, bo jakaś panna chyba nie wie, na czym polega jej praca, genialne. Znaczy cóż, napędzania dramy część dalsza (bo na bank naklejki na sutki czy stanik silikonowy by nie przeszły).
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 23:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.