Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 13:34   #3631
LuksTorpeda
Przyczajenie
 
Avatar LuksTorpeda
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Czy tylko mnie drażni, że oriflame jest kompletnie niedostepny dla uzytkownikow urzadzen z androidem? chodzi mi o to ze nie istnieje polska aplikacja z katalogiem, a na stronie katalog jest we flashu... mogliby sie troche postarac i cos z tym zrobic. Czasem pod reka nie ma papierowego katalogu (czesto jest tak np w pracy gdzie katalogi szybko sie zawieruszaja...)za to jest pod reka tablet.. chcialoby sie cos sprawdzic, czy pokazac i klops
LuksTorpeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 18:21   #3632
Pralinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Musisz im wybaczyć - firma nr 1 nie potrafi ogarnąć nowinek technicznych ale robią wszystko co w ich mocy,teraz są zajęci cięciem marży dla konsultantów,jak to ogarną to pomyślą nad resztą problemów....
Pralinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 19:18   #3633
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez LuksTorpeda Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie drażni, że oriflame jest kompletnie niedostepny dla uzytkownikow urzadzen z androidem? chodzi mi o to ze nie istnieje polska aplikacja z katalogiem, a na stronie katalog jest we flashu... mogliby sie troche postarac i cos z tym zrobic. Czasem pod reka nie ma papierowego katalogu (czesto jest tak np w pracy gdzie katalogi szybko sie zawieruszaja...)za to jest pod reka tablet.. chcialoby sie cos sprawdzic, czy pokazac i klops
Podobno nasz katalog działa dobrze w jakiejś aplikacji katalogi, ulotki czy coś w tym stylu stworzonym wąłsnei do wszelakich katalogów. gazetek itp. Niesttey nie pamiętam nazwy bo sama nie mam potrzeby korzystać

Mam nadzieję że pomogłam
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 20:11   #3634
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Kilka refleksji na temat aktualnej sytuacji. Od początku mojego istnienia w Ori mój mąż twierdzi, że jest to "sekta". I rzeczywiście, obserwując aktualny hurrra-optymizm, brak obiektywizmu, stosowane techniki manipulacji, w pełni się z tym zgadzam. Rozumiem, że kogoś mogą zachwycać zmiany, pewnie różnie są one widziane w zależności od zysków, które mogą one przynieść, ale jeśli skarżę się na wieczne braki, a ktoś obraca kota ogonem i wyjaśnia mi, że powinnam klientkę namówić na coś innego, to ... ciężko;-)
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 23:50   #3635
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Piszecie o tej stronie na fejsie, że tam można dołączyć za prośbą. Próbowałam dołączyć do grupy, żeby coś więcej się dowiedzieć o zmianach, ale nie chcą mnie przyjąć, tzn. nikt nie reaguje na moją prośbę o dołączenie, a ponawiałam prośbę, nawet napisałam do jednej z administratorek. Czy tylko mnie nie chcą dołączyć? Jestem konsultantką. Może poprosiłam o dołączenie do nie tej grupy. Może ktoś przesłać linka?
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:09   #3636
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Piszecie o tej stronie na fejsie, że tam można dołączyć za prośbą. Próbowałam dołączyć do grupy, żeby coś więcej się dowiedzieć o zmianach, ale nie chcą mnie przyjąć, tzn. nikt nie reaguje na moją prośbę o dołączenie, a ponawiałam prośbę, nawet napisałam do jednej z administratorek. Czy tylko mnie nie chcą dołączyć? Jestem konsultantką. Może poprosiłam o dołączenie do nie tej grupy. Może ktoś przesłać linka?
Administracja ostatnio na forum na fb zaginęła. Podeślij mi linka do swojego profilu na fb, dodaj Cię do znajomych a potem do forum. A co do zmian, w przyszłym tygodniu zaczynają się spotkania katalogowe, wszystko przedstawią dokładnie.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:18   #3637
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 08:40   #3638
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja pamiętam jak moja kuzynka chciała sobie zakupić krem do twarzy Milk&Honey (z rok temu). Obydwie wersje (na dzień i na noc) były w katalogu dostępne, natomiast nigdy realnie, trwało to ze 3-4 katalogi aż ten niedostępny krem przestano pokazywać Oriflame w tym momencie to dla mnie firma dziwadło, kupować sobie dla siebie coś tam można (wkurzając się na braki, chore koszty przesyłki - bo 12 zł na dom, serio?) ale robić z tak niepewnym kontrahentem interesy? Już dawno pozbyłam się złudzeń. Trzeba mieć albo wyprany mózg albo mega tupet aby wmawiać ludziom takie rzeczy jak to robią pewne osoby na forum fb.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:14   #3639
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak moja kuzynka chciała sobie zakupić krem do twarzy Milk&Honey (z rok temu). Obydwie wersje (na dzień i na noc) były w katalogu dostępne, natomiast nigdy realnie, trwało to ze 3-4 katalogi aż ten niedostępny krem przestano pokazywać Oriflame w tym momencie to dla mnie firma dziwadło, kupować sobie dla siebie coś tam można (wkurzając się na braki, chore koszty przesyłki - bo 12 zł na dom, serio?) ale robić z tak niepewnym kontrahentem interesy? Już dawno pozbyłam się złudzeń. Trzeba mieć albo wyprany mózg albo mega tupet aby wmawiać ludziom takie rzeczy jak to robią pewne osoby na forum fb.
ale weź powiedz coś na fb - to cię zakrzyczą

dlatego ja tam się nie odzywam
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:45   #3640
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:18   #3641
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

no ale ceny za dostawe mialy sie zmniejszyc... nie wprowadzili tego? aaa sorry, od 5 katalogu. czyli zaoszczedze 2 zł na dostawie, za to uwalili mi marżę.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 07:55   #3642
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:14   #3643
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Współczuję. A jak zamawiałaś paczkę to nie wyświetliła się data dostawy? Spróbuj skontaktować się z biurem i zapytać się, czy nie wydaliby Ci paczki w innym terminie, może się uda.
Wyświetliła się ale pomyślałam że po prostu dodali jeden dzień albo jeden zmienili. Nie spodziewałam się totalnej reorganizacji. Coś tam spróbuje wykombinować ale zniechęciło mnie to skutecznie do firmy.

Cytat:
Napisane przez LuksTorpeda Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie drażni, że oriflame jest kompletnie niedostepny dla uzytkownikow urzadzen z androidem?
Ale masz wymagania. Firma nie potrafi zapewnić pełnego funkcjonowania własnej strony na urządzeniach tradycyjnych a Tobie się nowinek zachciewa.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:27   #3644
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wyświetliła się ale pomyślałam że po prostu dodali jeden dzień albo jeden zmienili. Nie spodziewałam się totalnej reorganizacji. Coś tam spróbuje wykombinować ale zniechęciło mnie to skutecznie do firmy.



Ale masz wymagania. Firma nie potrafi zapewnić pełnego funkcjonowania własnej strony na urządzeniach tradycyjnych a Tobie się nowinek zachciewa.
Zmiana dat dostawy zależy od biura, mogło to też wyniknąć z tego, że teraz katalogi kończą się w poniedziałki. Patrząc jak niektóre biura są czynne zastanawiam się, czy jest sens je prowadzić, bo dla mnie pracującej 10-18 część godzin jest abstrakcyjna; cieszę się, że są paczkomaty
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:40   #3645
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zmiana dat dostawy zależy od biura, mogło to też wyniknąć z tego, że teraz katalogi kończą się w poniedziałki. Patrząc jak niektóre biura są czynne zastanawiam się, czy jest sens je prowadzić, bo dla mnie pracującej 10-18 część godzin jest abstrakcyjna; cieszę się, że są paczkomaty
Pewnie masz rację. Nie pomyślałam że to może coś zmienić. Pewnie inne biura w okolicy też pozmieniały tylko tego już się nie dowiem. Swoją drogą jak są takie zmiany to firma mogłaby powiadomić o tym mailem. O otwarciu nowego biura potrafią za to informować 5 razy.
Część godzin to rzeczywiście kpina. Np 12-16. Pewnie biura też są otwierane tylko dla dyrektorów bo oni przecież nie muszą zasuwać na etacie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:57   #3646
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. Nie pomyślałam że to może coś zmienić. Pewnie inne biura w okolicy też pozmieniały tylko tego już się nie dowiem. Swoją drogą jak są takie zmiany to firma mogłaby powiadomić o tym mailem. O otwarciu nowego biura potrafią za to informować 5 razy.
Część godzin to rzeczywiście kpina. Np 12-16. Pewnie biura też są otwierane tylko dla dyrektorów bo oni przecież nie muszą zasuwać na etacie.
Dyrektor nie potrzebuje biura regionalnego. Jeśli chce zrobić spotkanie to jednak musi uwzględnić to, że nie każdy ma całe dni wolne i dopasować godziny albo robić więcej spotkań. Zresztą od obrotu biura liczone są premie, więc biuro czynne sensownie oznacza więcej paczek do odebrania, czyli więcej funduszy na biuro.
Boję się poniedziałkowego spotkania wprowadzającego, nie wiem jaki szał tam będzie :P
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:04   #3647
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Dyrektor nie potrzebuje biura regionalnego. Jeśli chce zrobić spotkanie to jednak musi uwzględnić to, że nie każdy ma całe dni wolne i dopasować godziny albo robić więcej spotkań. Zresztą od obrotu biura liczone są premie, więc biuro czynne sensownie oznacza więcej paczek do odebrania, czyli więcej funduszy na biuro.
Boję się poniedziałkowego spotkania wprowadzającego, nie wiem jaki szał tam będzie :P
No to ja nie wiem dla kogo są te biura skoro ustalają takie chore godziny. Wiem że od ilości paczek zależy ile biuro dostanie kasy więc powinno im zależeć na jak największej ich liczbie a tu guzik. I jeszcze w niektórych krzywo patrzą na osobę z innej grupy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:21   #3648
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No to ja nie wiem dla kogo są te biura skoro ustalają takie chore godziny. Wiem że od ilości paczek zależy ile biuro dostanie kasy więc powinno im zależeć na jak największej ich liczbie a tu guzik. I jeszcze w niektórych krzywo patrzą na osobę z innej grupy.
Też się nad tym zastanawiałam dla kogo są biura pracujące wymagane minimum czasowe. Biuro ma być dla każdego konsultanta, a nie tylko dla swoich.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:48   #3649
LuksTorpeda
Przyczajenie
 
Avatar LuksTorpeda
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wyświetliła się ale pomyślałam że po prostu dodali jeden dzień albo jeden zmienili. Nie spodziewałam się totalnej reorganizacji. Coś tam spróbuje wykombinować ale zniechęciło mnie to skutecznie do firmy.



Ale masz wymagania. Firma nie potrafi zapewnić pełnego funkcjonowania własnej strony na urządzeniach tradycyjnych a Tobie się nowinek zachciewa.
Może trochę wydziwiam, ale lubię mieć komfort W pracy spędzam 12 godzin dziennie, nie mam tam dostępu do tradycyjnego komputera a jedynie do tabletu myślę że android jest już na tyle powszechny że wypadałoby żeby firma ogarnęła temat - skoro system nie ma wsparcia dla flesza
Po części jednak zwracam honor, gdyż trafiłam na aplikację "moja gazetka" i tam między milionem gazetek "marketowych" jest katalog oriflame
LuksTorpeda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 15:53   #3650
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

a powiedzcie mi, nie macie problemów z przeglądaniem katalogów i ulotek w Firefoxie? Mam normalną, najnowszą wersję i najczęściej (nie zawsze) są problemy: katalogi ścina po bokach a ulotki wyglądają jak niedorobione, dopiero w Chromie wszystko jest ok. Denerwuje mnie to i nie wiem w czym problem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:32   #3651
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, nie macie problemów z przeglądaniem katalogów i ulotek w Firefoxie? Mam normalną, najnowszą wersję i najczęściej (nie zawsze) są problemy: katalogi ścina po bokach a ulotki wyglądają jak niedorobione, dopiero w Chromie wszystko jest ok. Denerwuje mnie to i nie wiem w czym problem.
Korzystam tylko z Chrome i z oglądaniem katalogów nie mam problemów, są inne za to. Informatycy dostosowali wszystko pod IE.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:36   #3652
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Informatycy dostosowali wszystko pod IE.
pod najrzadziej używaną przez ludzi siedzących na windzie przeglądarkę? masakra.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:58   #3653
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
pod najrzadziej używaną przez ludzi siedzących na windzie przeglądarkę? masakra.
Dokładnie tak.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:40   #3654
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez LuksTorpeda Pokaż wiadomość
Może trochę wydziwiam, ale lubię mieć komfort W pracy spędzam 12 godzin dziennie, nie mam tam dostępu do tradycyjnego komputera a jedynie do tabletu myślę że android jest już na tyle powszechny że wypadałoby żeby firma ogarnęła temat - skoro system nie ma wsparcia dla flesza
Po części jednak zwracam honor, gdyż trafiłam na aplikację "moja gazetka" i tam między milionem gazetek "marketowych" jest katalog oriflame
Możesz też zainstalować na androida przeglądarkę puffin. Flash się na niej otwiera.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:20   #3655
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zmiana dat dostawy zależy od biura, mogło to też wyniknąć z tego, że teraz katalogi kończą się w poniedziałki. Patrząc jak niektóre biura są czynne zastanawiam się, czy jest sens je prowadzić, bo dla mnie pracującej 10-18 część godzin jest abstrakcyjna; cieszę się, że są paczkomaty
Mam koleżankę, która prowadzi biuro i wiem, że próbowały coś zdziałać z dostawą na inny termin (dzień) i niestety firma się nie zgodziła więc to nie zależy od "chcenia" biur tylko od firmy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 08:00   #3656
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 18:22   #3657
LuksTorpeda
Przyczajenie
 
Avatar LuksTorpeda
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Możesz też zainstalować na androida przeglądarkę puffin. Flash się na niej otwiera.
dzięki, przetestuję na pewno
LuksTorpeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:26   #3658
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dziewczyny mam klientke ktora zawsze brala serie optimals mleczko do demakijarzu nr 14700 i pieniaca sie emulsje oczyszczajaca nr 14698 niestety te produkty sa juz wycofane co je zastapilo??? dodam ze klientka tylko na to nie byla uczulona i bardzo ciezko ja zadowolic wiec chcialabym aby z tej nowej serii bylo to te same produkty poradzcie dzieki
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:49   #3659
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
dziewczyny mam klientke ktora zawsze brala serie optimals mleczko do demakijarzu nr 14700 i pieniaca sie emulsje oczyszczajaca nr 14698 niestety te produkty sa juz wycofane co je zastapilo??? dodam ze klientka tylko na to nie byla uczulona i bardzo ciezko ja zadowolic wiec chcialabym aby z tej nowej serii bylo to te same produkty poradzcie dzieki
Jeżeli chodzi o mleczko to bym stawiało, że zastąpiło je mleczko oczyszczające Optimals do cery suchej/wrażliwej 25210
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:21   #3660
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja mylam sie pieniaca emulsja, a teraz korzystam z tego zelu dla normalnej/mieszanej cery. Taki z niebieskimi napisami. Sorki za brak polskich liter i kodow produktow ale pisze z telefonu tak na szybko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.