Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 17:10   #4021
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Nie jestem tam raczej zgloszona, bo kolędy nie przyjmowaliśmy ani razu ale mam tam meldunek tymczasowy, wiec sama juz nie wiem tak czy siak musze to doslac :/ żeby poźniej sie nie okazalo, ze czegoś brakuje.
Skoro nie jesteś zgłoszona, to pewnie nie wiedzą że w ogóle istniejesz i nie mają o tobie żadnej informacji w księgach. Jak do nich pójdziesz to dopiero wtedy ich oświecisz, że do nich należysz. Kościół nie "ściga" po meldunku. Mam meldunek we Wrocławiu, a widnieję w parafii rodziców - bo tu się nie zgłaszałam.
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:10   #4022
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę
Bardzo ładne!
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:17   #4023
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Opiumalfa Gratuluję zaproszeń

Magdalenka A nie masz stresów? Ew. można by sprawdzić, czy wyniki badań masz ok

świat_katarzyny za jaguara Jak tego dokonałaś?

gornek Sporo załatwiliście. A w Twojej starej parafii rodzice mówili, że z nimi mieszkasz? Może nie trzeba licencji u Was.

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Jest twoją parafią jeśli jesteś tam zgłoszona (sama się zgłosiłaś) - jesteś? Ja jak wyjechałam na studia do Wrocławia i mieszkałam przez 5 lat to oficjalnie moja parafia była wciąż tam gdzie rodzice. Teraz się przenieśli i mama chciała księdzu zgłosić, to jej powiedział że się przepisuje przy kolędzie (w tym roku jakoś się rozminęli z kolędą), więc muszą do następnego stycznia czekać.
Dużo też zależy od dobrej woli księdza. Bierzemy ślub w rodzinnej parafii TŻ-ta i ksiądz nie chciał uznać, że jest stamtąd, mimo iż dość często tam bywał i chodził na niedzielną mszę. Ksiądz go wykreślił, bo niby wyjechał na studia, wynajmuje mieszkanie - tam powinna być jego parafia. Ale na szczęście proboszcz wykazał dobrą wolę i nie musimy mieć licencji.

Z naszych przygotowań - jesteśmy na etapie szukania chóru/ kameralnego zespołu, który zająłby się oprawą muzyczną Mszy Św. I o dziwo, mam kilka namiarów. Uderzyłam do znajomego, który kiedyś taki chór prowadził, znalazłam też inny zespół w naszych okolicach - trzymajcie kciuki
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:18   #4024
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę
Bardzo ładne
Męska ma taki sam wzór do damska?

Dziewczyny mam problem. Nie wiem jaka biżuteria pasowałaby do mojej sukienki
Góra i ramiączka są zdobione cyrkoniami, kamyczkami mocno błyszczącymi. Zastanawiam się czy zakładać do tego naszyjnik, a jak tak to jaki? Kolczyków nie noszę, więc odpadają
Góra sukienki w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg góra.jpg (26,4 KB, 45 załadowań)
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:24   #4025
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Wlasnie sama sie wkopałam, bo powiedzialam ze mieszkam od 3 lat w Wawie, wiec ksiądz stwierdzil ze jak mieszkam tam dluzej niż 3 miechy tzn ze do nich należę. No trudno w piątek idę z zapowiedziami to zapytam o to. Ale w piątek idziemy jeszcze po garnitur, zarezerwować podróż, wiec zostanie nam tylko kupić prezenty dla rodzicow, pudla na ciasta i male upominki dla gości i czekac na slub :P


Sent from my RM-825_eu_poland_345 using Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:30   #4026
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Można napisać:
Na wesele zapraszamy,
bez prezentów też wpuszczamy
moim zdaniem to tak średnio brzmi

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Z naszych przygotowań - jesteśmy na etapie szukania chóru/ kameralnego zespołu, który zająłby się oprawą muzyczną Mszy Św. I o dziwo, mam kilka namiarów. Uderzyłam do znajomego, który kiedyś taki chór prowadził, znalazłam też inny zespół w naszych okolicach - trzymajcie kciuki
powodzenia! obyście się na któryś z nich zdecydowali

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jaka biżuteria pasowałaby do mojej sukienki
Góra i ramiączka są zdobione cyrkoniami, kamyczkami mocno błyszczącymi. Zastanawiam się czy zakładać do tego naszyjnik, a jak tak to jaki? Kolczyków nie noszę, więc odpadają
Góra sukienki w załączniku
tutaj naszyjnik zdecydowanie odpada
jak nie lubisz kolczyków to może tylko ozdoba we włosy?
Lepiej mniej niż z przesadą
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:32   #4027
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

magdalenka_w_86, wspolczuje sytuacji z rzesami, nie wiem co moglo sie stac moze je zdopinguj odzywka, np. 4 Long Lashes? Ma wiele pozytywnych opinii.


Swiat Katarzyny, za jaguara! Szalenstwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:35   #4028
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Dziewczyny, gratuluje zdanego prawka, obraczek, butów, jaguarow i sukienek :brawo: wszystko jest piękne
Witam rowniez nowa PMke-piękna kiecka

Ja prawko zdałam za drugim razem 2lata temu. I cały kurs miałam za free bo się przez przypadek na jakis program z UE dostałam byłam taka tepa na początku, ze nie wiedzialam do czego służą biegi ale szło mi dość dobrze, na mieście to w ogóle pikus w ogóle sie nie stresowalam, na jazdach zdarzało mi sie pędzić po autostradzie 160km/h ale na 1 egzaminie oblalam na łuku bo kilka cm wjechalam na linie. Za drugim razem poszłam juz z nastawieniem: teraz albo nigdy. I zdałam tak płakałam ze szczescia, ze jak zadzwoniłam do Tżta to myślał, że nie zdałam

Ale jestem mega dumna z mojego prawka. Uważam, że to jedno z najwiekszych moich osiągnięć

Jutro mam wolne....teoretycznie. bo na 6rano mam szkolenie i o 4.50 juz jutro mam pociag. Wykoncze sie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-03-12 o 17:37
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:39   #4029
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Wlasnie sama sie wkopałam, bo powiedzialam ze mieszkam od 3 lat w Wawie, wiec ksiądz stwierdzil ze jak mieszkam tam dluzej niż 3 miechy tzn ze do nich należę.
No chyba że tak
Ja jak byłam z Tż u księdza, to nasze pokrętne tłumaczenie wyglądało w ten sposób, że byłam wpisana w parafii "x" z rodzicami, skończyłam studia we Wrocku gdzie miałam parafię "y" gdzie nie wiedzieli że istnieję, ale skończyłam studia i z rodzicami przenieśliśmy się na wieś, gdzie jest parafia "z" (docelowa na ślub) - a że nie wiem w jakim mieście wyląduję i jeżdżę to druga sprawa Ksiądz się trochę zapętlił i pyta to gdzie w końcu twoja parafia - no to mu mówię, że póki co u niego No to on, że spoko

cornflower_girl masz rację, od księdza dużo zależy
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:53   #4030
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
obrączki
dużo zdjęć
Są piękne Jak ja kocham klasykę w obrączkach

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Za pół roku, zostanę żoną najcudowniejszego faceta na ziemi
Króliczku chyba wkradł się błąd w Twoją wypowiedź przecież Ty nie wychodzisz za mojego tżcika
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:56   #4031
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Magdalenka A nie masz stresów? Ew. można by sprawdzić, czy wyniki badań masz ok
Stresów mam właśnie mega dużo w pracy - sypią mi się włosy, łamią paznokcie i do tego rzęsy.
Badania robiłam niedawno - krew, hormony (tarczycowe) - wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jaka biżuteria pasowałaby do mojej sukienki
Góra i ramiączka są zdobione cyrkoniami, kamyczkami mocno błyszczącymi. Zastanawiam się czy zakładać do tego naszyjnik, a jak tak to jaki? Kolczyków nie noszę, więc odpadają
Góra sukienki w załączniku
Ja bym albo zrezygnowała z naszyjnika, albo założyła delikatny łańcuszek z niewielką zawieszką.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
magdalenka_w_86, wspolczuje sytuacji z rzesami, nie wiem co moglo sie stac moze je zdopinguj odzywka, np. 4 Long Lashes? Ma wiele pozytywnych opinii.
Odżywkę stosuję od 8 miesięcy, ponadto olejek rycynowy od lat i wszystko było dobrze. Nie zmieniałam ani tuszu, ani preparatu do demakijażu.
Podejrzewam, że to wszystko przez stres
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:56   #4032
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cześć dziewczyny!

Nadrobiłam po łebkach - gratuluje obrączek i zaproszeń! Na prawdę wsyzstkie bardzo ładne

Witam nowe PMki

U nas oprócz życiowego zapieprzu spokój ślubny. A no tak! W piątek odbieramy obrączki już się nie moge doczekać. A jutro przyjeżdza kurier z reszta zamówienia na dekoracje kościoła. Wstawie zdjęcia i zrelacjonuje wszystko

Trzymajcie się laski
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:06   #4033
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
W klubie się już chwaliłam ale pochwalę się i tu Kupiłam buciki do ślubu
Śliczne.
Ja nie przepadam za jasnymi butami, tak te mi się mega podobają.

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Koleżanka brała ślub cywilny w Lutym, a ślub w Kościele ma zaplanowany na maj. Oni zrobili to tak, że mają obrączki składające się z dwóch części
podobnie jak na obrazku z tym, że srebrne i złote

http://magia-mody.pl/environment/cac...058cc9ad1c.jpg
Świetny pomysł z tymi obrączkami w przypadku dwóch ślubów.

Ładną masz suknię.

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Jejuuu.. tyle problemów co ja to chyba nikt nie ma
Teraz rozchodzi się o wierszyki w zaproszeniach..
Jak tu wpisać ładnie i kulturalnie, że się nie chce prezentów i kwiatów aby nikogo nie urazić, by nie poczuł się nieswojo czytając tę 'poezję' ?
Osobiście nie umieszczaliśmy żądnych informacji odnośnie nie kupowania prezentów - uważamy to za nietaktowe, ale to oczywiście nasze zdanie.

Co do kwiatów postanowiliśmy skorzystać z wierszyka w żartobliwej formie i tym samym poprosić o wino:
"Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić
Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę!"

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę
Ciekawy wzór. To są wyżłobienia czy kamyczki?

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jaka biżuteria pasowałaby do mojej sukienki
Góra i ramiączka są zdobione cyrkoniami, kamyczkami mocno błyszczącymi. Zastanawiam się czy zakładać do tego naszyjnik, a jak tak to jaki? Kolczyków nie noszę, więc odpadają
Góra sukienki w załączniku
Moim zdaniem góra jest na tyle zdobiona, że z naszyjnikiem może być już tłok - osobiście bym nie założyła, ale ja to w ogóle pod względem zdobień jakichkolwiek (czy na sukniach, czy biżuterii) wyznaję zasadę, że im mniej tym lepiej.
Jeśli nie nosisz kolczyków, to może jakieś klipsy - delikatne, albo tylko ozdoba do włosów.


U nas działań ciąg dalszy.
Wydrukowaliśmy zaproszenia na sam ślub, TŻ jutro/w piątek je potnie i będzie można montować i rozsyłać/rozdać.

Wczoraj odebraliśmy obrączki. Cudowne są - już bym chciała założyć. Kazałam TŻ schować, bo co pół godziny chodziłam i je oglądałam i macałam.
Pstryknęłam kilka fotem na biegu po pracy, ale ściemniało się powoli, więc nie wiem czy coś ostrego wyszło. Zaraz zobaczę.
Aaaaa.. jubiler zachwycał się ponownie naszym grawerem. Powiedział, że nawet sobie spisał (i kartkę na ścianie powiesił) i będzie innym polecał bo jest mega oryginalny i bardzooo u się podoba.

W niedzielę jedziemy na naszą salę dogadać jeszcze kilka szczegółów które nam się zebrały w ostatnim czasie.

Dostałam też wycenę od naszej florystki i chyba się zdecydujemy na jej ofertę. Wiadomo trochę trzeba wydać, ale.. jak policzyłam to gdybyśmy mieli sami dekorować salę to będzie z 200 zł różnicy, a jednak ten 'stres' i jedna sprawa mniej na głowie w piątek wieczorem (a florysta na świeżo będzie dekorować w sobotę rano).


Z minusów: nadal nie mamy auta! Wydawałoby się, że znalezienie czegoś klasycznego nie będzie problemem, a jednak - jak nie ceny zaporowe to odległość (auta np. 1,5h drogi od nas, a w ogłoszeniu tego nie było )
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:13   #4034
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No ja się cieszę, że już tak niewiele zostało, bo czekamy od lipca 2012- ileż można


Aaaa i jeszcze zapomniałam Wam przekazać szokujące wieści z mojego miasta.
Moja znajoma zamówiła swoją suknię ślubną na ślub w maju z jednego z największych salonów ślubnych w mieście (mają tam same markowe suknie, w tym suknie Ellie Saab, więc salon do tanich nie należy).
Salon w zeszłym tygodniu zbankrutował i nie wiadomo, czy mojej znajomej uda się odzyskać suknię
Moja koleżanka ostatnio pojechała na salą omówić jakieś szczegóły (w styczniu, a wesele w czerwcu). Ustaliła tyle, że wesele odwołane, bo oni bankrutują i im nie zrobią! I na gwałt szukała jakiejś sali, w końcu mają coś kilkadziesiąt kilometrów dalej (koło 40...). Znajdzcie przyzwoitą salę na wesele w dobrym czerwcowym terminie w lutym...

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
hihihi, piękne zaproszenia, mój typ nr 2

Kaigara, ładna, stylu greckiego w sieciówkach coraz więcej Znalazłam tam artykuł o poradach : jak znaleźć męża?
Zaczęłam czytać, myślę będą jakieś zabawne. Pierwsza mnie zaniepokoiła. Przy drugiej i "nietkniętej dziewczynie, bo kto by taką niepełnowartościową chciał" mnie autentycznie zemdliło i wyłączyłam.

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Teraz rozchodzi się o wierszyki w zaproszeniach..
Jak tu wpisać ładnie i kulturalnie, że się nie chce prezentów i kwiatów aby nikogo nie urazić, by nie poczuł się nieswojo czytając tę 'poezję' ?
Prozą. Prozą. Prozą.
"Drodzy goście, jeśli macie ochotę zrobić nam prezent\przynieść nam kwiaty\czymś nas obdarować\itp. serdecznie prosimy..."
Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jaka biżuteria pasowałaby do mojej sukienki
Góra i ramiączka są zdobione cyrkoniami, kamyczkami mocno błyszczącymi. Zastanawiam się czy zakładać do tego naszyjnik, a jak tak to jaki? Kolczyków nie noszę, więc odpadają
Góra sukienki w załączniku
Jedynie delikatny akcent w uszach. Może klipsy? Albo grzebień we włosach. Naszyjnik raczej nie.

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Króliczku chyba wkradł się błąd w Twoją wypowiedź przecież Ty nie wychodzisz za mojego tżcika
Ciężko orzec, bo najwspanialszy niby ma ślub za jakieś pół roku, ale raczej ze mną . Chyba, że ich więcej takich wybitnych egzemplarzy
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:16   #4035
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Bardzo ładne!


Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
Męska ma taki sam wzór do damska?
Dziękuję
Tak, męska ma identyczny wzór

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Ciekawy wzór. To są wyżłobienia czy kamyczki?
Dziękuję
To są takie 'zmatowienia' - jeszcze zostało wygrawerować datę - bo obrączki były przed naszymi ślubnymi planami - jeszcze w zeszłym roku
Taki motywator od babci Tżta, żebyśmy w końcu się za to zabrali
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:27   #4036
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Nasza dekoratorka chce sale przygotować w czwartek a w sobotę rano przywiezie tylko kwiaty . Na początku też mieliśmy sami stroić ale to pół rodziny trzeba by w to angażować a ona ma wizje na to wszystko - w poniedziałek jak byliśmy na spotkaniu i mega mi się spodobała. Powiedziała , że wystrój sali świadczy o niej i że nie wyjdzie z sali dopóki nie będzie w 100% zadowolona więc szczerze liczę że tak będzie .
Strojenia sali tanecznej nie mamy w pakiecie i chcieliśmy robić sami pompony ale ona nam za około 400 zł zaproponowała ok 50 pomponów , światełka ledowe i jakiś materiał więc chyba cena adekwatna do ilości pracy i też jej to powierzymy . Jak dziewczyny płacicie za te pompony ?
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:33
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:37   #4037
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Są piękne Jak ja kocham klasykę w obrączkach

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------



Króliczku chyba wkradł się błąd w Twoją wypowiedź przecież Ty nie wychodzisz za mojego tżcika
Każda z nas ma swojego najcudowniejszego ahh jakie to piękne
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:46   #4038
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Nasza dekoratorka chce sale przygotować w czwartek a w sobotę rano przywiezie tylko kwiaty . Na początku też mieliśmy sami stroić ale to pół rodziny trzeba by w to angażować a ona ma wizje na to wszystko - w poniedziałek jak byliśmy na spotkaniu i mega mi się spodobała. Powiedziała , że wystrój sali świadczy o niej i że nie wyjdzie z sali dopóki nie będzie w 100% zadowolona więc szczerze liczę że tak będzie .
Strojenia sali tanecznej nie mamy w pakiecie i chcieliśmy robić sami pompony ale ona nam za około 400 zł zaproponowała ok 50 pomponów , światełka ledowe i jakiś materiał więc chyba cena adekwatna do ilości pracy i też jej to powierzymy . Jak dziewczyny płacicie za te pompony ?
Nie no, u nas to będzie ze zdecydowanie mniejszym rozmachem - sala tak mi się podoba saa w sobie, że nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Będziemy mieć tylko cięte kwiaty (białe tulipany ) w okrągłych wazonach + świeczki (ale je mamy z sali), ale mimo to trzeba by było mieć to na głowie w sobotę z saaaaamego rana (na giełdzie kupić kwiaty) i później biegiem przed fryzjerem jechać to układać. Chyba podziękuję za takie akcje w dniu ślubu i dam zarobić florystce.


Ktoś pytał bodajże w poniedziałek o obrączki, żebym się pochwaliła ja odbierzemy, więc czynię to z przyjemnością:

Jeśli nie będzie mi za ciasno, w sensie nie wygodnie, bo mam dość krótką tą część miedzy podstawą dłoni, a kostką to planuję nosić razem z pierścionkiem.

P.S TAK - mam krzywe palce!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraczki3.jpg (29,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczki4.jpg (33,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczki1.jpg (27,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczki5.jpg (32,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczki6.jpg (22,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczki9.jpg (20,7 KB, 41 załadowań)
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:53
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:47   #4039
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Wczoraj odebraliśmy obrączki. Cudowne są - już bym chciała założyć. Kazałam TŻ schować, bo co pół godziny chodziłam i je oglądałam i macałam.
Pstryknęłam kilka fotem na biegu po pracy, ale ściemniało się powoli, więc nie wiem czy coś ostrego wyszło. Zaraz zobaczę.
Aaaaa.. jubiler zachwycał się ponownie naszym grawerem. Powiedział, że nawet sobie spisał (i kartkę na ścianie powiesił) i będzie innym polecał bo jest mega oryginalny i bardzooo u się podoba.

Kochana, pochwalisz się co to za grawer? próbowałam znaleźć w wątku, ale tyle tych postów, że jednak nie dam rady, a jestem baaardzo ciekawa

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ijaa piękne obrączki! też o takich myślimy
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 18:48   #4040
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
W klubie się już chwaliłam ale pochwalę się i tu Kupiłam buciki do ślubu
Zakochałam się w nich! Piękne!

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
W sprawie egzaminów na prawo jazdy i egzaminatorów...
Mój wygłosił całą tę pogadankę, że zdałam i nagle wypaliłam:
- naprawdę ?! A mogę Pana uściskać ???
- ... proszę bardzo!

No i rzuciłam się obcemu chłopu na szyję
Ale to była wielka radość bo prawko chciałam strasznie mieć, a egzamin był już moim 5-tym
Brawo!
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
A, prawie zapomniałam


4 miesiące do ślubu
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No ja się cieszę, że już tak niewiele zostało, bo czekamy od lipca 2012- ileż można


Aaaa i jeszcze zapomniałam Wam przekazać szokujące wieści z mojego miasta.
Moja znajoma zamówiła swoją suknię ślubną na ślub w maju z jednego z największych salonów ślubnych w mieście (mają tam same markowe suknie, w tym suknie Ellie Saab, więc salon do tanich nie należy).
Salon w zeszłym tygodniu zbankrutował i nie wiadomo, czy mojej znajomej uda się odzyskać suknię

Ale okropne! Ja bym się załamała jakby się nagle okazało, że nie ma mojej sukni!
Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
To będzie długa historia
Tak więc znamy się już ponad 10 lat. Poznaliśmy się w kościele W największym skrócie było to tak: śpiewałam w kościelnym skrócie, On przychodził posłuchać Śmieszne i jak to opowiadamy prawie każdy myśli, że to żart, ale tak było naprawdę Jesteśmy razem 5 lat, zaręczeni od 2-óch.
Przygotowania idą pełną parą. Mamy już termin w kościele, salę weselną, kamerzystę, fotografa, zespół. Zamówiliśmy też zaproszenia i niebawem będziemy rozwozić. W ubiegłym tygodniu zamówiłam też suknię ślubną
Zostało jednak jeszcze wiele do przygotowania
Ale miła historia My też się poznaliśmy przez około kościelne sprawy

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że dziś zamówiliśmy obrączki

Ale jestem szczęśliwa

Nie zdawałam sobie sprawy, że mnie to aż tak ucieszy. Są takie jak sobie wymarzyłam


Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sie pochwalić i już nadrabiam zdałam prawko za pierwszym podejściem

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
obrączki
dużo zdjęć


Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
sukienka ładna ! Kupiłabym sobie na poprawiny Tylko ciut droga Choć jeśli to ma być ślubna, to z kolei tania
Ona jest podobna stosunkowo do mojej, więc nie powiem, że brzydka. :P Ale suknia ślubna z H&M to brzmi śmiesznie.
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
trzecia sprawa czy mamy na wątku polonistkę?
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:52   #4041
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Kochana, pochwalisz się co to za grawer? próbowałam znaleźć w wątku, ale tyle tych postów, że jednak nie dam rady, a jestem baaardzo ciekawa

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ijaa piękne obrączki! też o takich myślimy
Dziękuję.

A grawer to:

Na mojej: 26.04.2014 umowa...
Na TŻ: ... to umowa 26.04.2014
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:55   #4042
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
A grawer to:

Na mojej: 26.04.2014 umowa...
Na TŻ: ... to umowa 26.04.2014
Ale czadowy śliczne te obrączki ile mają, 5mm?
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:56   #4043
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Ale czadowy śliczne te obrączki ile mają, 5mm?
Moja 4mm, TŻ 6mm.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:57   #4044
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Nie no, u nas to będzie ze zdecydowanie mniejszym rozmachem - sala tak mi się podoba saa w sobie, że nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Będziemy mieć tylko cięte kwiaty (białe tulipany ) w okrągłych wazonach + świeczki (ale je mamy z sali), ale mimo to trzeba by było mieć to na głowie w sobotę z saaaaamego rana (na giełdzie kupić kwiaty) i później biegiem przed fryzjerem jechać to układać. Chyba podziękuję za takie akcje w dniu ślubu i dam zarobić florystce.


Ktoś pytał bodajże w poniedziałek o obrączki, żebym się pochwaliła ja odbierzemy, więc czynię to z przyjemnością:

Jeśli nie będzie mi za ciasno, w sensie nie wygodnie, bo mam dość krótką tą część miedzy podstawą dłoni, a kostką to planuję nosić razem z pierścionkiem.

P.S TAK - mam krzywe palce!
Piękne obrączki!! Bardzo podobne do naszych a grawer - już kiedyś pisałam - boski umowa to umowa, dil to dil też mam krzywe palce aż wstyd tu coś wstawić...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:58
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:58   #4045
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

Ktoś pytał bodajże w poniedziałek o obrączki, żebym się pochwaliła ja odbierzemy, więc czynię to z przyjemnością:
Zamówilam bardzo podobna obrączkę tylko z 3 brylancikimi. Przepraszam , że pytam czy te zmiany w palcach są związane z jakimś procesem reumotoidalnym czy porostu taka ich uroda ?
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:03   #4046
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Zamówilam bardzo podobna obrączkę tylko z 3 brylancikimi. Przepraszam , że pytam czy te zmiany w palcach są związane z jakimś procesem reumotoidalnym czy porostu taka ich uroda ?
Podobno taka uroda.
Jak byłam dzieckiem to moja mama to sprawdzała, bo np. małe palce to mam wręcz jakby wygięte/łamane - najbardziej to widać jak przyłożę dłonie jedna do drugiej stykając małymi palcami, ale.. nic nie znaleźli. Nie boli to, nie pogłębia się od dziecka. Chyba po prostu tak mam.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:03   #4047
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Nie no, u nas to będzie ze zdecydowanie mniejszym rozmachem - sala tak mi się podoba saa w sobie, że nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Będziemy mieć tylko cięte kwiaty (białe tulipany ) w okrągłych wazonach + świeczki (ale je mamy z sali), ale mimo to trzeba by było mieć to na głowie w sobotę z saaaaamego rana (na giełdzie kupić kwiaty) i później biegiem przed fryzjerem jechać to układać. Chyba podziękuję za takie akcje w dniu ślubu i dam zarobić florystce.


Ktoś pytał bodajże w poniedziałek o obrączki, żebym się pochwaliła ja odbierzemy, więc czynię to z przyjemnością:

Jeśli nie będzie mi za ciasno, w sensie nie wygodnie, bo mam dość krótką tą część miedzy podstawą dłoni, a kostką to planuję nosić razem z pierścionkiem.

P.S TAK - mam krzywe palce!

Super są w ogóle to mamy prawie identyczne pierścionki zaręczynowe tylko ja mam z białego zlota i mam mniejszy brylant
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-03-12 o 19:05
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:04   #4048
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Dziękuję.

A grawer to:

Na mojej: 26.04.2014 umowa...
Na TŻ: ... to umowa 26.04.2014

Świetny!!!! ) bardzo pomysłowy i taki Wasz )

A można wiedzieć ile daliście za obrączki i czy one są w najwyższej wadze ? mają soczewkę?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:08   #4049
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Ufff! Nadrobiłam

Miałam ciężki dzień dzisiaj , dużo pracy, potem w biegu na siłownię i do was
Właśnie się dowiedziałam że TŻ od poniedziałku będzie w delegacji... cały miesiąc... dobrze że chociaż na weekendy będzie zjeżdżał... i swoje urodziny spędzi sam

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
42zł
odebraliśmy obrączki, są cudowne idealne! juro zrobię fotkę przy dzienny świetle i Wam się pochwalę
a w załączniku nasze zaproszenia
B. ładne zaproszenia!

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Wow, dziewczyny, H&M zrobiło suknię ślubną: klik
A mi się podoba

Kasiulenkowo my tekst dla rodziców mamy taki jak w załączniku.
Moi dokładają się do wesela, TŻ płaci sam, ale dajemy zaproszenia jednym i drugim w treści zaproszeń dla gości mamy, że zapraszamy my wraz z rodzicami (nie zastanawialismy się nad tym wcale).

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Za pół roku, zostanę żoną najcudowniejszego faceta na ziemi
Szybko minie
edit: O kurde! To ja jutro mam pół roku!

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
ależ pędzicie - ciężko mi się wbić.
U mnie aktualnie cały czas na topie "formalności kościelne".
Daliśmy już na zapowiedzi, będą wisiały od 9-16.03.
Teraz musimy iść do pierwszej spowiedzi przedślubnej, we wtorek idę na jeden dzieńindywidualnych nauk przedmałżeńskich. Potem odbieramy kartkę o wygłoszonych zapowiedziach i wracamy do kancelarii na spisanie licencji.
Uffff...
Na tą spowiedź to aż mnie przechodzą ciarki, a na indywidualne nauki, na które jeszcze muszę przeczytać książki i przemyśleć je to już w ogóle. brrr
O kurcze! A co to za indywidualne nauki??

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
My kupiliśmy marynarkę dla Tż - 100 % wełny
Już to pisałam, ale jeszcze raz powtórzę - jest za☠☠☠ista!

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj dzwoniłam do restauracji, aby zapytać jak ceny na ten rok się kształtują - mieliśmy zapis w umowie, że mogą się zmienić - ale na szczęście się nie zmieniły (...)
Przypomniałaś mi że i ja muszę zadzwonić do właścicielki lokalu i zapytać czy cena nie wzrosła

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Teoretycznie im więcej wełny a mniej sztucznych domieszek tym garnitur będzie się bardziej gniótł. Jednak oprócz na skład musisz patrzeć również na skręt (splot) wełny bo od niego również zależy czy będzie się gniótł. Im większy splot (najlepsze są 120 - 130), tym wełna szybciej wraca do pierwotnej postaci czyli mniej się gniecie (z informacji od sprzedawczyni)
Bardzo przydatne info! Muszę to sobie zapisac

Docik gratki za obrączki! Ten drugi tekst jest cudowny! Jeśli pozwolisz to sobie podkradnę

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sie pochwalić i już nadrabiam zdałam prawko za pierwszym podejściem
Gratuluję!
TŻ chce żebym się zapisała na kurs, ja tak się boję,...

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
obrączki
dużo zdjęć
Śliczne! Bardzo ładnie wygląda na palcu i pięknie się mieni!

activelifestyle witaj! Piękna suknia, cudownie wygląda z bolerkiem!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny

Znalazłam chwilę przed pracą, żęby do Was zajrzeć

Ze spraw ślubnych, to mamy potwierdzonych 26 osób z UK, w tym sporo moich koleżanek, co mnie bardzo cieszy! Chyba się popłaczę, gdy je zobaczę wszystkiego w Lbn
Teraz boję się, że przekroczymy planowaną liczbę gości
Hej! Bardzo fajnie że znajomi z UK przylecą Jak będzie kilka osób więcej to nic się nie stanie
Zazdroszczę 4 miesięcy
To straszne co piszesz o salonie! Który to?

Ysia wybrałabym tą fryzurkę próbną, którą tu wrzucałaś jakiś czas temu

Buczorek witaj! Bardzo ładna suknia. Co do grzebyka/spinki to poszukaj na ebay lub etsy.

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
kochane mamy jaguara
Super! Co zadziałało na TŻ?

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jestem u rodzicow, załatwilam wszystko co mialam czyli Usc, ksiadz, tort, wybrane placki, kwiaty zamówione, samochod tez, noclegi potwierdzone, rodzice w przyszlym tygodniu jada podać menu. Najgorsze jest to, ze musze dostac jakas delegacje, bo jak mieszkam dluzej jak 3 miesiące w Warszawie to tam jest niby moja parafia... Wiec musze isc po to, gdybym wiedziala to bym wziela odrazu jak braliśmy akt chrztu Tz :/
Gratki za załatwione rzeczy!
Tak jak dziewczyny piszą: jesli nie jesteś zgłoszona do tamtej parafii to jesteś cały czas w swojej i nei potrzebujesz delegacji
edit: doczytałam

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Z naszych przygotowań - jesteśmy na etapie szukania chóru/ kameralnego zespołu, który zająłby się oprawą muzyczną Mszy Św. I o dziwo, mam kilka namiarów. Uderzyłam do znajomego, który kiedyś taki chór prowadził, znalazłam też inny zespół w naszych okolicach - trzymajcie kciuki
Kciuki są! Ja powoli też ogarniam oprawę mszy. Miałam już prawie zaklepane dziewczyny (wokal+skrzypce), ale znalazłam jeszcze inną opcję i czekam na info o cenie Ile u was taka przyjemność kosztuje?

Paula jeśli już to założyłabym jakiś delikatny łańcuszek z małą zawieszką.

Ijaa śliczne obrączki!
Grawer robi furorę, a nie byłaś na początku przekonana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg środek.jpg (88,1 KB, 56 załadowań)
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:12   #4050
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

cornflower_girl możesz na pw napisać kogo macie?
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 07:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.