Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 10:04   #2491
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Ja się w nim nie widzę Mąż też stwierdził, że taki wielki jest do mnie
Znajdę coś innego

Julka, masz rację - Coccinelle coś nie daje mi spokoju
To juz chodzi o proporcje tylko o "samopoczucie". Ja Cie doskonale rozumiem. Rowniez mam opory przed duzymi torbami bo 90% nie "czuje" na sobie. I doskonale rozumiem ze myslisz "praktycznie" bo ja do dzis nosze czasem mała na rękach. I czasem w jednej ręce zakupy i smycz z psem a druga ręka trzyma dziecko. 15 kg to juz spora waga. I wtedy najwygodniej mi z mała torebka na pasku.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:09   #2492
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
To juz chodzi o proporcje tylko o "samopoczucie". Ja Cie doskonale rozumiem. Rowniez mam opory przed duzymi torbami bo 90% nie "czuje" na sobie. I doskonale rozumiem ze myslisz "praktycznie" bo ja do dzis nosze czasem mała na rękach. I czasem w jednej ręce zakupy i smycz z psem a druga ręka trzyma dziecko. 15 kg to juz spora waga. I wtedy najwygodniej mi z mała torebka na pasku.
Oj tak - mój dopiero 12, ale za to ciągle na rękach Na spacerze to tylko w wózku albo na raczkach... tak chciałabym iść z nim za rękę, ale trwa to pół minuty...
Niestety do małych torebek wszystko się nie zmieści
Kiedyś lubiłam takie do noszenia w ręce - jak np. Selma... dalej mi się takie podobają, ale już nie mam żadnej takiej w swojej szafie - bo nosiłabym ją raz w miesiącu albo rzadziej. Teraz tylko listonoszki albo coś na ramię...

Jakby Jet Set był z 10cm krótszy byłoby super
Mąż jest bardzo obiektywny i lubię jak mi doradza Przy Jet Secie się skrzywił od razu... zresztą mam zdjęcie z Jet Setem i zawsze gdy zaczynam myśleć o jego zakupie, patrzę na nie i mi mija
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:18   #2493
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
15' jest chyba taki jak Twój?
A 11' dziewczyny pisały, że są malutkie Nie chce mi się bawić w klikanie i odsyłanie
Mam 2 Jet Sety top zip więc nie jest najgorzej
Ale choruję na jakiegoś shoppera
JS top zip jest na mojej liście jako kolejny MH. Koniecznie w granacie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:30   #2494
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
JS top zip jest na mojej liście jako kolejny MH. Koniecznie w granacie
Granat jest piękny Ja mam czarny i luggage
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:59   #2495
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Dziewczyny, gdybyście chciały powiększyć kolekcję MK o coś więcej niż same torebki to na gruponie są do kupienia zegarki chyba -49%
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:55   #2496
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

I już 22 dwie osoby najprawdopodobniej utopiły niezłą kasę.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:04   #2497
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdybyście chciały powiększyć kolekcję MK o coś więcej niż same torebki to na gruponie są do kupienia zegarki chyba -49%

Pewnie podróby, tak jak ostatnio szczotka Clarisonic ktorą kupilam za 640 zl na gruponie ludzie kupowali za 300zl.. I wierza w to że mają oryginały :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 12:55   #2498
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Pewnie podróby, tak jak ostatnio szczotka Clarisonic ktorą kupilam za 640 zl na gruponie ludzie kupowali za 300zl.. I wierza w to że mają oryginały :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
I już 22 dwie osoby najprawdopodobniej utopiły niezłą kasę.
Jak każdy zakup przez Internet Jeśli się nie kupuje w sklepie producenta to ryzyko, że trafi się na podróbę jest zawsze. Ja tam wierzę w oryginały tylko jak kupuję coś w butiku producenta. Ryzyk fizyk, a jak podróba jest takiej samej jakości co oryginał to nie czułabym się aż tak bardzo oszukana. Z resztą większość markowych rzeczy szytych np. w Chinach po godzinach jest produkowana z tych samych materiałów co "oryginały" i sprzedawane za połowę ceny jako rzekome "podróby". To co tańsze, nie zawsze musi od razu oznaczać, że jest podrobione. Kolejny przykład to przeceny albo outlety, skoro opłaca się firmie sprzedać coś po pół roku -50% czy nawet -70% to znaczy, że tak naprawdę cena pierwotna jest mocno zawyżona, bo po przecenach też muszą zarobić.
Oczywiście, nie bierzcie tego jako próbę bronienia tych co podrabiają bo są tacy co zrobią to porządnie i tandeciarze i tych potępiam ale w mojej opinii rzeczą ludzką jest szukanie okazji i póki jedynie odsetek z nas stać na kupno oryginałów to ten "podziemny" interes będzie kwitł. Sama raz się nacięłam na apaszkę z czaszkami od McQ. Kupiłam ją niby w renomowanym sklepie Internetowym i co poza tym, że faktycznie była z wysokiej jakości jedwabiu to nawet nie leżała obok oryginalnego McQ.

A wracając do zegarków, to jeśli to faktycznie będą podróby i to dobre, to i tak 2/3 osób tego nie zauważy bo mogą się różnić się jedynie nieistotnymi detalami.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:17   #2499
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Jak każdy zakup przez Internet Jeśli się nie kupuje w sklepie producenta to ryzyko, że trafi się na podróbę jest zawsze. Ja tam wierzę w oryginały tylko jak kupuję coś w butiku producenta. Ryzyk fizyk, a jak podróba jest takiej samej jakości co oryginał to nie czułabym się aż tak bardzo oszukana. Z resztą większość markowych rzeczy szytych np. w Chinach po godzinach jest produkowana z tych samych materiałów co "oryginały" i sprzedawane za połowę ceny jako rzekome "podróby". To co tańsze, nie zawsze musi od razu oznaczać, że jest podrobione. Kolejny przykład to przeceny albo outlety, skoro opłaca się firmie sprzedać coś po pół roku -50% czy nawet -70% to znaczy, że tak naprawdę cena pierwotna jest mocno zawyżona, bo po przecenach też muszą zarobić.
Oczywiście, nie bierzcie tego jako próbę bronienia tych co podrabiają bo są tacy co zrobią to porządnie i tandeciarze i tych potępiam ale w mojej opinii rzeczą ludzką jest szukanie okazji i póki jedynie odsetek z nas stać na kupno oryginałów to ten "podziemny" interes będzie kwitł. Sama raz się nacięłam na apaszkę z czaszkami od McQ. Kupiłam ją niby w renomowanym sklepie Internetowym i co poza tym, że faktycznie była z wysokiej jakości jedwabiu to nawet nie leżała obok oryginalnego McQ.

A wracając do zegarków, to jeśli to faktycznie będą podróby i to dobre, to i tak 2/3 osób tego nie zauważy bo mogą się różnić się jedynie nieistotnymi detalami.
Co do nadgodzinowej produkcji nie wypowiem się, bo nic o tym nie wiem. Może i tak jest, jak piszesz. Natomiast celowe oszukiwanie i wprowadzanie w błąd klienta oferując mu produkt nie będący w rzeczywistości tym, co obiecuje sprzedawca, jest nieuczciwe i proceder ten powinien być surowo karany. Kupujący powinien wiedzieć, że ma do czynienia z repliką, a sprzedawca powinien uczciwie napisać, że zegarek jest wzorowany na zegarku MK. Wówczas klient sam osądzi, czy chce wspomagać nieuczciwy handel i czy chce wydać 700 zł na coś, co w rzeczywistości nie jest tym, za co się podaje.
Połowa ludzi w naszym nieszczęsnym kraju chodzi z podróbami. Najgorsze, że lwia część o tym nie wie. A zarabia na tym nie twórca marki, który sporo życia, pieniędzy i poświęcenia włożył w to, żeby jego logo było rozpoznawalne, ale jakiś zwykły handlarz, który jeszcze pewnie skarb państwa oszukuje na podatkach.

Ja zawsze będę potępiać korzystanie z czyiś efektów pracy bez aprobaty ze strony twórcy. Gdy przeglądam Allegro i widzę co drugą aukcję z ciuchami Zary, do której uzyto zdjęć naszej wizażanki Fantastic, to szlag mnie trafia. Dziewczyna tyle się napracowała, żeby przyjemny dla oka post wrzucić na bloga, a potem ktoś wykorzysta jej zdjęcia. Oczywiście nieodpłatnie. Po prostu żenada...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:28   #2500
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Biała Selme komuś?

http://www.zalando.pl/michael-michae...1a045-e11.html
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:38   #2501
Zebra80
Raczkowanie
 
Avatar Zebra80
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 321
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Zniknął w sekundę...chciałam Wam skopiować bo wiem, że szukacie a tu już, że nie ma...
http://www.zalando.pl/michael-michae...1a04j-j11.html
Zebra80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 13:42   #2502
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Co do nadgodzinowej produkcji nie wypowiem się, bo nic o tym nie wiem. Może i tak jest, jak piszesz. Natomiast celowe oszukiwanie i wprowadzanie w błąd klienta oferując mu produkt nie będący w rzeczywistości tym, co obiecuje sprzedawca, jest nieuczciwe i proceder ten powinien być surowo karany. Kupujący powinien wiedzieć, że ma do czynienia z repliką, a sprzedawca powinien uczciwie napisać, że zegarek jest wzorowany na zegarku MK. Wówczas klient sam osądzi, czy chce wspomagać nieuczciwy handel i czy chce wydać 700 zł na coś, co w rzeczywistości nie jest tym, za co się podaje.
Połowa ludzi w naszym nieszczęsnym kraju chodzi z podróbami. Najgorsze, że lwia część o tym nie wie. A zarabia na tym nie twórca marki, który sporo życia, pieniędzy i poświęcenia włożył w to, żeby jego logo było rozpoznawalne, ale jakiś zwykły handlarz, który jeszcze pewnie skarb państwa oszukuje na podatkach.
Oczywiście cały ten proceder podlega pod paragraf o nieuczciwej konkurencji lub o celowym wprowadzaniu w błąd, etc. Ale będzie on miał miejsce zawsze, a pewnie nawet się jeszcze rozrośnie. Oczywiście można z tym walczyć ale nikt z zwykłych szaraków nie będzie wytaczał procesu firmie, od której kupił podróbę bo zwyczajnie nie będzie go na to stać. Co innego producenci oryginałów, którzy mają kasę i walczą o to w sadzie ale i tak nie są w stanie walczyć z każdym, kto podszywa się pod ich renomę bo zwyczajnie tych firm jest za dużo. A prawo... prawo nigdy nie będzie na tyle skutecznie żeby wykorzenić oszustów i podrabiaczy i dzięki temu podziemny biznes się kręci.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:43   #2503
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Zebra80 Pokaż wiadomość
Zniknął w sekundę...chciałam Wam skopiować bo wiem, że szukacie a tu już, że nie ma...
http://www.zalando.pl/michael-michae...1a04j-j11.html
Nie zdążyłam kliknąć... juz prawie prawie i uciekł
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:55   #2504
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

mnie wkurza to, ze znam dziewczyny które były w Turcji i nakupowaly szalikow podroby Burberry, chciałam sobie kupic oryginalny szal ale po co jak będę wyglądała jak one z szalikami z bazaru za 10 euro!

choć z drugiej str nigdy nie chciałam torebki LV bo milion podrob chodzi ale w sumie kupuje dla siebie wiec nie powinno mnie interesować zdanie ludzi którzy celowo jada do Turcji żeby się obkupić w w podroby
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 14:01   #2505
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
mnie wkurza to, ze znam dziewczyny które były w Turcji i nakupowaly szalikow podroby Burberry, chciałam sobie kupic oryginalny szal ale po co jak będę wyglądała jak one z szalikami z bazaru za 10 euro!

choć z drugiej str nigdy nie chciałam torebki LV bo milion podrob chodzi ale w sumie kupuje dla siebie wiec nie powinno mnie interesować zdanie ludzi którzy celowo jada do Turcji żeby się obkupić w w podroby
No kupowanie już oczywistych podróbek to już totalny debilizm. Kiedyś miałam sytuację, że kupiłam sobie buty ze skóry, za ok 600 zł i moja ciotka powiedziała, że jej córka ma identyczne, kupione w CCC za coś ok 100zł :p Domyślacie jak się poczułam.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 14:06   #2506
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
mnie wkurza to, ze znam dziewczyny które były w Turcji i nakupowaly szalikow podroby Burberry, chciałam sobie kupic oryginalny szal ale po co jak będę wyglądała jak one z szalikami z bazaru za 10 euro!

choć z drugiej str nigdy nie chciałam torebki LV bo milion podrob chodzi ale w sumie kupuje dla siebie wiec nie powinno mnie interesować zdanie ludzi którzy celowo jada do Turcji żeby się obkupić w w podroby
Ja tez po wakacjach z Turcji wracalam z samolotem napakowanym wszelkimi "luksowymi markami" a na nosie 80% wracających siedzialy RayBany za 10 euro
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:29   #2507
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
No kupowanie już oczywistych podróbek to już totalny debilizm. Kiedyś miałam sytuację, że kupiłam sobie buty ze skóry, za ok 600 zł i moja ciotka powiedziała, że jej córka ma identyczne, kupione w CCC za coś ok 100zł :p Domyślacie jak się poczułam.
Bo to Polska mentalność...
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:33   #2508
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Bo to Polska mentalność...
Czy ja wiem, czy to Polska mentalność.... tego bym nie powiedziała, wszędzie znajdą się ludzie, którzy kupią taki towar, wolą iść na ilość a nie na jakość.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:36   #2509
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy to Polska mentalność.... tego bym nie powiedziała, wszędzie znajdą się ludzie, którzy kupią taki towar, wolą iść na ilość a nie na jakość.
n jak można tak komuś powiedzieć
Współczuje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 15:55   #2510
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Na portalu zakupowym na L ( tym od Przybylskiej) są zegarki MK i DKNY w obniżonych cenach ale jakoś szału nie widziałam i sama też sie nie skusiłam , chociaż jakiś tam chce kupić , tylko ciągle mi się projekt zmienia, ale już raz się nacięłam na złotych wyprz, bo kupiłam bluzę i czekałam na nią 2 miechy i się nie doczekałam. Z kolei zalando to tez takie se jak dla mnie bo 1 zamówienie - 2 pary butów- obie ewidentnie wadliwe , poszły do zwrotu , teraz skusiłam się na conversy i też mam wrażenie ,że to 2 gatunek ( trochę ta guma nie teges , niezbyt równe te paski), ale już zostały , te z answear były bez zarzutu ( tylko za duże...).Wiem ,że pisałyście też o reklamacji hamiltonów z zalando i sama nie wiem - chyba lepiej kupic gdzie indziej...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja tez po wakacjach z Turcji wracalam z samolotem napakowanym wszelkimi "luksowymi markami" a na nosie 80% wracających siedzialy RayBany za 10 euro
No spotkałam się z opiniami ,że podróby to żaden obciach itp i,ze są świetne i wogle , widuję często takie panie z podróbami co same wygladają jak podróby, bo na facjacie już śladu po naturalnej urodzie nie zostało haha, ale trzymam się zasady ,że jak mnie nie stać na oryg LV to kupuję wittchena , a jak nie stać na wittchena to sieciówkowe ekoskóry za 99zł , bo kogo ja oszukuję , chyba samą siebie jak nosze podróby? Poza tym z reguły ten luisio bazarkowy nawet dobrze zrobiony i tak nie koresponduje z resztą garderoby... Ostatnio też myślałam sobie , jak to społeczeństwo nam się bogaci , tyle kurtek Moncler sie naooglądałam, i zawiść mnie zżera ,ze mnie nie stać na puchówkę za 5 tys hahahahahah
monikau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:26   #2511
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
Na portalu zakupowym na L ( tym od Przybylskiej) są zegarki MK i DKNY w obniżonych cenach ale jakoś szału nie widziałam i sama też sie nie skusiłam , chociaż jakiś tam chce kupić , tylko ciągle mi się projekt zmienia, ale już raz się nacięłam na złotych wyprz, bo kupiłam bluzę i czekałam na nią 2 miechy i się nie doczekałam. Z kolei zalando to tez takie se jak dla mnie bo 1 zamówienie - 2 pary butów- obie ewidentnie wadliwe , poszły do zwrotu , teraz skusiłam się na conversy i też mam wrażenie ,że to 2 gatunek ( trochę ta guma nie teges , niezbyt równe te paski), ale już zostały , te z answear były bez zarzutu ( tylko za duże...).Wiem ,że pisałyście też o reklamacji hamiltonów z zalando i sama nie wiem - chyba lepiej kupic gdzie indziej...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------





No spotkałam się z opiniami ,że podróby to żaden obciach itp i,ze są świetne i wogle , widuję często takie panie z podróbami co same wygladają jak podróby, bo na facjacie już śladu po naturalnej urodzie nie zostało haha, ale trzymam się zasady ,że jak mnie nie stać na oryg LV to kupuję wittchena , a jak nie stać na wittchena to sieciówkowe ekoskóry za 99zł , bo kogo ja oszukuję , chyba samą siebie jak nosze podróby? Poza tym z reguły ten luisio bazarkowy nawet dobrze zrobiony i tak nie koresponduje z resztą garderoby... Ostatnio też myślałam sobie , jak to społeczeństwo nam się bogaci , tyle kurtek Moncler sie naooglądałam, i zawiść mnie zżera ,ze mnie nie stać na puchówkę za 5 tys

hahahahahah
Hahahaha masakra:/ a ile chanelek sie narobilo !! Zwlaszcza modnych boyow i guseppe zanotti kultowe sneakersy. Masakra w tym kraju!





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:39   #2512
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość

No spotkałam się z opiniami ,że podróby to żaden obciach itp i,ze są świetne i wogle , widuję często takie panie z podróbami co same wygladają jak podróby, bo na facjacie już śladu po naturalnej urodzie nie zostało haha, ale trzymam się zasady ,że jak mnie nie stać na oryg LV to kupuję wittchena , a jak nie stać na wittchena to sieciówkowe ekoskóry za 99zł , bo kogo ja oszukuję , chyba samą siebie jak nosze podróby? Poza tym z reguły ten luisio bazarkowy nawet dobrze zrobiony i tak nie koresponduje z resztą garderoby... Ostatnio też myślałam sobie , jak to społeczeństwo nam się bogaci , tyle kurtek Moncler sie naooglądałam, i zawiść mnie zżera ,ze mnie nie stać na puchówkę za 5 tys hahahahahah
O właśnie Chyba tylko jedynie.

zresztą widzę sama po sobie że wystarczy kilka miesięcy spiąć się, oszczędzić troszkę, przeanalizować budżet i rozsądniej wydawać pieniądze i można kupić coś oryginalnego...
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:01   #2513
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
O właśnie Chyba tylko jedynie.

zresztą widzę sama po sobie że wystarczy kilka miesięcy spiąć się, oszczędzić troszkę, przeanalizować budżet i rozsądniej wydawać pieniądze i można kupić coś oryginalnego...
Masz 100% rację , a poza tym , jak cieszy taki markowy zakup.Ze mną jest ta tak ,że nie lubię mieć dużo rzeczy ,bo po prostu o wielu zapominam i ich nie wykorzystuję. Ostatnio trochę głupot nakupowałam bez sensu i chyba muszę puścić na allegro , bo zamarzył mi się szary jet set na wiosnę . Mam czarna selmę odkupioną od przemiłej wizażanki , ale nie nosiłam jej zbyt często jeszcze, chociaż bardzo ją lubię i mi się niezmiernie podoba.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Hahahaha masakra:/ a ile chanelek sie narobilo !! Zwlaszcza modnych boyow i guseppe zanotti kultowe sneakersy. Masakra w tym kraju!





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak , tak, do tego brwi od cyrkla , solara i jakieś przydeptane obuwie albo koślawe szpile z obdartymi obcasami... le chic parisien, haha

Edytowane przez monikau
Czas edycji: 2014-03-20 o 18:03
monikau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:05   #2514
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
Tak , tak, do tego brwi od cyrkla , solara i jakieś przydeptane obuwie albo koślawe szpile z obdartymi obcasami... le chic parisien, haha
Moje "ukochane" buty ala Emu
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:09   #2515
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
Masz 100% rację , a poza tym , jak cieszy taki markowy zakup.Ze mną jest ta tak ,że nie lubię mieć dużo rzeczy ,bo po prostu o wielu zapominam i ich nie wykorzystuję. Ostatnio trochę głupot nakupowałam bez sensu i chyba muszę puścić na allegro , bo zamarzył mi się szary jet set na wiosnę . Mam czarna selmę odkupioną od przemiłej wizażanki , ale nie nosiłam jej zbyt często jeszcze, chociaż bardzo ją lubię i mi się niezmiernie podoba.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------





Tak , tak, do tego brwi od cyrkla , solara i jakieś przydeptane obuwie albo koślawe szpile z obdartymi obcasami... le chic parisienne, haha
Ja nie powiem ze chcialabym te sneakersy zanottiego ale za 3 kawałki wole kupic dwa korsy badz poleciec na wakacje do turcji wygrzać się .. Nie stac mnie ( mam nadzieje ze jeszcze :p) na takie buty. I nie kupuje na allegro po 4 stowki.. Zeby sie pokazac, masakra, wole isc za te 4 stowki do kazara czy badury.. I miec fajne buty, na gwarancji, ze skórki..
A takie "śmiecie" podrobione ile potrzymają , zaraz cos odpadnie a fuuuu!!!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje "ukochane" buty ala Emu

O tak.. Moje oryginalne emu tez troche sie juz zuzyly :p na przyszly sezon czas na nowe, a te beda na spacerki z psem po lesie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:09   #2516
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Dziewczyny ...ja mialam dziś paskudną sytuację w pracy...własnie z powodu toreb Korsa. Kobiety są jednak bardzo zawistne...zazdrosne. Ehhh...A co dopiero byłoby gdybym przyszła z LV...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:11   #2517
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje "ukochane" buty ala Emu
No tak , dobrze ,że to margines w sumie. Sporo jednak fajnych markowych rzeczy teraz na dziewczynach, no i zakupy internetowe to jest to . Żeby tak nam jeszcze ułatwili zakupy z USA... eldorado dla Korsomaniaczek
monikau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:11   #2518
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ...ja mialam dziś paskudną sytuację w pracy...własnie z powodu toreb Korsa. Kobiety są jednak bardzo zawistne...zazdrosne. Ehhh...A co dopiero byłoby gdybym przyszła z LV...
Co sie stalo?
Ja prowadze bloga i ostatnio zostalam posadzona o to ze kupuje drogie kosmetyki skad mam pieniadze i ze mam sztuczne wlosy a pisze ze to moje
Kobiety są okropne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:13   #2519
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
No tak , dobrze ,że to margines w sumie. Sporo jednak fajnych markowych rzeczy teraz na dziewczynach, no i zakupy internetowe to jest to . Żeby tak nam jeszcze ułatwili zakupy z USA... eldorado dla Korsomaniaczek
Ja się właśnie wybieram do ojczyzny Majkela na 3 tygodnie
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:22   #2520
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się :) cz. II

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ...ja mialam dziś paskudną sytuację w pracy...własnie z powodu toreb Korsa. Kobiety są jednak bardzo zawistne...zazdrosne. Ehhh...A co dopiero byłoby gdybym przyszła z LV...
No właśnie... Staram się nie wdawać w dyskusje albo zapadać na selektywną głuchotę jak słyszę jakieś przytyki lub zaczepki, bo w sumie kurcze, no staram się nie drażnić jakimiś gadżetami , wiem ,że dla kogoś torba za 1000 to straszny zbytek, ale ja nikomu do portfela nie zaglądam i nie chcę ,żeby mi zagladano ( a moze 2 miechy na chińskich zupkach byłam żeby zaoszczedzic haha).

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie wybieram do ojczyzny Majkela na 3 tygodnie
Szczęściara!!!

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Co sie stalo?
Ja prowadze bloga i ostatnio zostalam posadzona o to ze kupuje drogie kosmetyki skad mam pieniadze i ze mam sztuczne wlosy a pisze ze to moje
Kobiety są okropne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O rany , ale wiesz , powiem za Masłowską- Społeczeństwo jest niemiłe .Nie przejmuj się takimi głupotami, wredziochów nie brakuje
monikau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 09:34:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.