Joga - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 10:27   #1201
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Joga

Dwie ostatnie może zrobie przy okresie. Reszta, nie ma mowy, za bardzo mnie boli
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:49   #1202
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
klik klik
pod linkiem fajna sekwencja do wykonywania w trakcie menstruacji
mi pomaga na zniwelowanie bólu
Dzięki Kochana, przyda się na przyszłość
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:10   #1203
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Joga

Witam! Czy może mi ktoś z was doradzić? Od niedawna zaczęłam chodzić na jogę dla początkujących.Mieliśmy do wykonania "mukhasana"(chwyt za plecami. Moj problem polega na tym,że z jednej strony złapię się bez problemu za dłonie,a z drugiej już nie,nawet jak wspomagam się taśmą.I czuję,że coś jakby mnie blokowało bo ręka od dolu nie chce się przesunąć ku górze.Próbuję ćwiczyć w domu.Czy to z czasem minie?i zrobię to bez problemu? Czy ze mną jest coś nie tak? Dodam ,że mam lekko krzywy kręgosłup.Przecież to nie powinno być skomplikowane.Dzieci w podstawówce to robią.
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 19:05   #1204
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez sylwia485K Pokaż wiadomość
Witam! Czy może mi ktoś z was doradzić? Od niedawna zaczęłam chodzić na jogę dla początkujących.Mieliśmy do wykonania "mukhasana"(chwyt za plecami. Moj problem polega na tym,że z jednej strony złapię się bez problemu za dłonie,a z drugiej już nie,nawet jak wspomagam się taśmą.I czuję,że coś jakby mnie blokowało bo ręka od dolu nie chce się przesunąć ku górze.Próbuję ćwiczyć w domu.Czy to z czasem minie?i zrobię to bez problemu? Czy ze mną jest coś nie tak? Dodam ,że mam lekko krzywy kręgosłup.Przecież to nie powinno być skomplikowane.Dzieci w podstawówce to robią.
Powinno przyjść z czasem Co do dzieci w podstawówce to gołębie królewskiego też robią bez problemu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 19:38   #1205
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez sylwia485K Pokaż wiadomość
Witam! Czy może mi ktoś z was doradzić? Od niedawna zaczęłam chodzić na jogę dla początkujących.Mieliśmy do wykonania "mukhasana"(chwyt za plecami. Moj problem polega na tym,że z jednej strony złapię się bez problemu za dłonie,a z drugiej już nie,nawet jak wspomagam się taśmą.I czuję,że coś jakby mnie blokowało bo ręka od dolu nie chce się przesunąć ku górze.Próbuję ćwiczyć w domu.Czy to z czasem minie?i zrobię to bez problemu? Czy ze mną jest coś nie tak? Dodam ,że mam lekko krzywy kręgosłup.Przecież to nie powinno być skomplikowane.Dzieci w podstawówce to robią.
ja na początku też chwytałam się za ręce tylko na jedną stronę, na drugą już nie, a teraz łapię się na obie strony, więc z czasem się wszystko rozciągnie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 20:11   #1206
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Joga

.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja na początku też chwytałam się za ręce tylko na jedną stronę, na drugą już nie, a teraz łapię się na obie strony, więc z czasem się wszystko rozciągnie
A już myślalam,że to ja jestem jakaś dziwna.Jako jedyna w grupie tego nie zrobiłam

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Powinno przyjść z czasem Co do dzieci w podstawówce to gołębie królewskiego też robią bez problemu
Dobry tekst z tymi gołębiami

Edytowane przez sylwia485K
Czas edycji: 2014-03-14 o 20:00 Powód: zle napisałm
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:21   #1207
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Joga

A powiedzcie mi...,macie jakiś sposób,aby ręce nie ślizgały wam się na macie? Podczas robienia "psa" muszę walczyć z dłońmi,aby mi nie podjeżdżały do przodu. Dodam,że tam gdzie chodzę na zajęcia są maty.
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 11:37   #1208
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Talk Albo trochę pudru dla niemowląt na stopy i dłonie... od biedy puder matujący transparentny do twarzy też może być
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 12:50   #1209
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez sylwia485K Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi...,macie jakiś sposób,aby ręce nie ślizgały wam się na macie? Podczas robienia "psa" muszę walczyć z dłońmi,aby mi nie podjeżdżały do przodu. Dodam,że tam gdzie chodzę na zajęcia są maty.
ja wtedy łapię matę po bokach
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 14:59   #1210
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: Joga

u mnie problem ślizgających się rąk rozwiązała zmiana maty (mata Reebok -> mata do jogi EXTRA)
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:04   #1211
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Joga

Czesc Wam, chcialabym sie zwiazac z jogą. Studiuje w Lublinie i stad moje pytanie czy wiecie gdzie w Lublinie mozna sie zapisac, czy cos ? Macie jakies rady jakbym juz sie zapisala jak to zrobic na okres wakacyjny skoro mieszkam w malej miejscowosci 3 godziny od Lublina.. ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 13:40   #1212
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Joga

Hej Dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było i mam sporo do nadrobienia, ale nim do zrobię to najpierw zadam pytanie. Jak wiadomo wyginanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa nie jest zdrowe, ale jednak są takie pozycje jogi, które bardzo mocno go wyginają, dlaczego jest to wtedy okay?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2014-03-22 o 13:44
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 20:51   #1213
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było i mam sporo do nadrobienia, ale nim do zrobię to najpierw zadam pytanie. Jak wiadomo wyginanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa nie jest zdrowe, ale jednak są takie pozycje jogi, które bardzo mocno go wyginają, dlaczego jest to wtedy okay?
dobry instruktor zaraz po takiej pozycji równoważy ją jakims mocnym wygięciem w przód. Dlatego jest to nieszkodliwe

Ogólnie ja np.mam powiekszona lordozę czy jak to się tam ziwe, w odcinku lędźwiowym i niektorye pozycje robię w mniejszym zakresie- tez instruktor to mówi i podaje zmodyfikowaną wersję ćwiczenia.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 06:15   #1214
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było i mam sporo do nadrobienia, ale nim do zrobię to najpierw zadam pytanie. Jak wiadomo wyginanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa nie jest zdrowe, ale jednak są takie pozycje jogi, które bardzo mocno go wyginają, dlaczego jest to wtedy okay?
hej Kochana
i mnie dawno tu nie było
wybrałysmy ten sam moment na powrót
Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
dobry instruktor zaraz po takiej pozycji równoważy ją jakims mocnym wygięciem w przód. Dlatego jest to nieszkodliwe

Ogólnie ja np.mam powiekszona lordozę czy jak to się tam ziwe, w odcinku lędźwiowym i niektorye pozycje robię w mniejszym zakresie- tez instruktor to mówi i podaje zmodyfikowaną wersję ćwiczenia.
ja mam ogolnie problemy z kręgosłupem, m.in. z odcinkiem lędźwiowym - nie potrafie zrobic psa z głową w górę i kobry...nie wspominając o rajakapotasanie i innych wygięciach ...ale wciąż próbuje
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:59   #1215
jaune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja wtedy łapię matę po bokach
myślę, że tylko dobra mata może zlikwidować efekt śliskich rąk. Miałam ten sam problem, ale kupiłam matę antypoślizgową w moim klubie jogi. I pomogło.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa0 Pokaż wiadomość
hej wszystkim,
mam ogromną prośbę;p pisze prace mgr nt. oddziaływania jogi na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. I prosiłabym o wypełnienie ankiety bo bez niej ani rusz
Link do ankiety http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ankieta/139424/joga.html
i z góry serdecznie dziekuję)

podeslij link do ankiety na priv.
__________________
Zapraszam na bloga:
www.tymczasowekocieprzygo dy.blogspot.com
jaune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 17:19   #1216
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez jaune Pokaż wiadomość
myślę, że tylko dobra mata może zlikwidować efekt śliskich rąk. Miałam ten sam problem, ale kupiłam matę antypoślizgową w moim klubie jogi. I pomogło.
.
ja również zmieniłam matę, zakupiłam specjalną dla osób z potliwością dłoni i stóp antypoślizgową i wchłaniającą wilgoć czy jakoś tak i oczywiście jest różnica, ale zdarza się, że dłonie i tak mimo wszystko mi się ześlizgują i wtedy tylko złapanie maty po bokach za brzegi może pomóc utrzymać pozycję
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 21:42   #1217
Ilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Joga

Witam wieczorową porą !
Od kilku dni śledzę Wasz wątek .
Od roku chodze na jogę (z małą 2 lub 3 m-czną przerwą -sama nie wiem dokładnie - bo straciłam rachubę czasu) Teraz postanowiłam się zmobilizować i nie odpuszczać.
Niestety u mnie joga jest tylko 2 razy więc pozostaje wziąć się w garść i poćwiczyć dodatkowo w domu.
Tak więc uznałam, że bardzo dobrym motywatorem będzie dołączenie do Waszego Zacnego Grona
Jutro środa- dzień treningu - i już nie mogę się doczekać. Z natury jestem bardzo żywiołową osobą i myślałam, że joga to nie dla mnie....i jakże się myliłam ! Po całym dniu biegania na pełnych obrotach, dawania z siebie 200% - joga to jest to- czego potrzebowałam !
Ilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:27   #1218
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Joga

hej Witamy
możesz sobie robić w domu powitanie słońca, ja to praktykuje z rana już od jakiegoś czasu
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 10:27   #1219
Praan
Wtajemniczenie
 
Avatar Praan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 2 024
Dot.: Joga

Hej!
Jestem początkującą jogującą Jeszcze do niedawna ćwiczyłam regularnie w klubie (ale z kobieta, która ma swoją szkołę i było naprawdę super). Niestety zmienił mi się grafik i nie mogę już tam często chodzić, więc chcę się przerzucić na ćwiczenie w domu.
I tu przydałaby mi się mata - polecicie coś sprawdzonego?
Zaznaczę, że chciałabym grubszą matę, bo chciałabym ją móc czasem zabrać ze sobą i móc używać jej na dworze.

Dziękuję za wszelką pomoc!
__________________
jesteś nikim i będziesz nikim dotąd,
dopóki choć raz pracując nad sobą, nie upadniesz omdlały ze zmęczenia.
Praan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 20:15   #1220
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

To ja polecam dwie, z czego jedną jakąś najtańszą, bo po wizycie na dworze mata nadaje się tylko do prania, a plamy z trawy czasem nie schodzą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 08:51   #1221
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Joga

kurcze ja nie mam swoje maty, slizgam sie na dywanie w pokoiku ;/
na joge chodze raz w tygodniu bo czas mi na to nie pozwala. Więc chyba nie bede kupowała maty - a nosiłam się z takim zamiarem.
chyba , że biedroneczka mnie zaskoczy i zaserwuje w swoich koszach jakieś fajne maty
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 09:06   #1222
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Tesco ma tanie maty.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:26   #1223
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

tanie maty widziałam też w Decathlonie, coś w granicach 30 zł
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:22   #1224
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Joga

tania mata jest ok jak się początkuje-potem jak się zużyje przychodzi apetyt na więcej
ja mam różową kino pro- i sobie chwalę...
ale marzy mi się jeszcze jakaś manduczka
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2014-03-30 o 18:24
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:27   #1225
Kami2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Joga

Witam
Piszę z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej. Mój temat to: Wpływ jogi statycznej i dynamicznej na zwiększenie zakresu ruchu. Studiuję fizjoterapię i jestem zainteresowana tą tematyką. Celem pracy jest stwierdzenie czy ćwiczenie jogi wywiera wpływ na poprawę zakresu ruchu w poszczególnych stawach. Ankieta jest oczywiście w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane tylko w wyżej wymienionej pracy. Jeśli znajdziecie chywilkę żeby mi pomóc, będę bardzo wdzięczna Z góry serdecznie dziękuję.
http://interankietypl/interankieta/d...787e2dffcd.xml

PS. dopiszcie kropkę "." przed pl w adresie ;P

Edytowane przez Kami2010
Czas edycji: 2014-03-31 o 21:32
Kami2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:35   #1226
Jodelle
Raczkowanie
 
Avatar Jodelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 69
(Nie)kocia joga

Jakiś czas temu widziałam na wizażu wątek, gdzie pokazana była "kocia joga" dla kobiet, która miała sprawić, że zaczniemy się poruszać z niewyobrażalną gracją. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś podrzucił link, bo gdzieś mi umknął, a po wpisaniu w google, wyskakują po prostu koty.
__________________


jeśli potrafisz rozśmieszyć dziewczynę, potrafisz z nią zrobić wszystko.

Jodelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 12:13   #1227
Kami2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Joga

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy już mi pomogli ) pomoc nadal potrzebna...
Kami2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 11:22   #1228
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Joga

Jestem w tym wątku pierwszy raz więc WITAJCIE... albo NAMASTE

Jogą zainteresowałam się jakieś 1,5 roku temu, a może wcześniej? Przez wiele osób byłam namawiana do doświadczenia ile dobrego joga za sobą niesie. To nie tylko fitness ale cudowne poruszenie ciała... Ale jaka ja byłam uparta! Na złość mamie odmrożę sobie uszy, a co! Żeby nie było spróbowałam pilates (że niby taka dynamiczniejsza forma jogi... phi! pomyślałam przecież to flaki z olejem!!!)

Byłam zawsze dość aktywna fizycznie, grałam w koszykówkę, wykonywałam ćwiczenia aerobowe, ostatnio aeroboks i gdzie do tego wszystkiego JOGA??!! W zeszłym roku w marcu wyciągnęłam (tak, prawie za uszy) moją koleżankę, równie sceptycznie nastawioną do tej formy ruchu. No i co?! I obie od marca 2013 nie wyobrażamy sobie już czasu bez jogi.

Do szkoły jogi chodzimy regularnie raz w tygodniu na hatha jogę. Mamy cudowną nauczycielkę, która ma na uwadze problemy zdrowotne swoich uczniów. Prowadzi zajęcia z cudowną energią i w sposób przemyślany. Jest dla mnie szalenie inspirującą osobą. Bardzo otwarta, chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, zawsze znajdzie czas by odpowiedzieć na pytania i pogadać.

Ja dodatkowo odkrywam fantastyczne działanie kundalini na moją głowę i serce. Czasem kiedy chcę się troszkę więcej zmęczyć idę na ashtangę lub flow.

Ostatnio nie mogłam przez miesiąc chodzić do szkoły ale nie wyobrażałam sobie, że mogę zaprzestać praktyki z tego powodu. Mam już swoją matę w domu, kostki i pasek. Po roku praktyki nadal potrzebuję czujnego oka nauczyciela ale zyskałam większą świadomość własnego ciała i mam więcej śmiałości do samodzielnej niekrzywdzącej mnie praktyki. Poza tym pozostaję nadal aktywna w innych sportowych gałęziach i dzięki jodze wiem jak i co robić by było mi wdzięczne.

Sama wielu osobom z mojego otoczenia teraz polecam znalezienie swojej ścieżki jogi, która niewątpliwie przyniesie wiele dobrego.

Jeszcze słowo w kwestii maty. Cierpię na nadmierna potliwość dłoni i stóp. Od samego początku z tego powodu mam ogromny kłopot z najlepszym wykonaniem asan. Pytałam moje doświadczone joginki co robić? Czy faktycznie jest mata która czyni cuda? Podpowiedziały, że niektórzy kładą ręczniki/nakładki na matę i tak sobie pomagają albo ćwiczą na jutowych. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł na przetestowanie nakładek takich jak dla tancerzy na śródstopie i rękawiczkami cieniutkimi bez palców. Spróbuję niebawem i dam znać.
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 07:54   #1229
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

ja mam za sobą swój pierwszy wyjazd z jogą był to weekend z jogą, ale ja pojechałam tylko na 1 dzień i muszę powiedzieć, że dostałam w kość ale jednak fajnie było uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kogoś innego i poznać nowych ludzi.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:13   #1230
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja mam za sobą swój pierwszy wyjazd z jogą był to weekend z jogą, ale ja pojechałam tylko na 1 dzień i muszę powiedzieć, że dostałam w kość ale jednak fajnie było uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kogoś innego i poznać nowych ludzi.
A mozesz podac skad wyjechalas? Szukam od jakiegos czasu juz fajnej oferty, ale jakos nic mi sie do konca nie podoba...
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.