Scent Bar LII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 12:52   #2131
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Heloł Kobieto-Przeciągu
No zobaczymy, na szczęście zawsze można oddać, jeśli nienaruszona puszka zostanie... Podobno sufit w pokoju jednym już dziabnięty, zaraz zaczynają ściany i szpachlowanie sufitu w łazience...
ad.1 Fiem fiem! Jestem okropna. Nigdy nie mogę jakoś się sprężyć i wytezyć by znaleźć choć kilka minut dziennie na SB

ad.2. Dobre i to. Na pewno nie zabraknie a to co zostanie to się zwróci.
U mnie jakoś tak zawsze dało się ładnie wyliczyć ze zostawała tylko odrobina koloru na ew. poprawki Bo jak nie Kota ostrzyła na ścianie pazurki to Młoda wydziobała dziurki.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 15:17   #2132
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ale za to ile kalorii spaliłaś
Taa, ledwo dojechaliśmy to wtranżoliłam paczkę żelek(ale z witaminami) i wielgachną drożdżówkę. Ale z powrotem spaliłam wszystko plus tego co nie zjadlam jeszcze

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Macham znad poweekendu Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę na kolejny zamek. Na miejscu okoliczni Panowie spod monopolowego poinformowali nas, że ... zamek jest remontowany i zamknięty Obejrzeliśmy go tylko z zewnątrz
A wieczorem dopadł mnie ból mięśni, kości i mini gorączka Po ciężkiej nocy wstałam i mając w ciągły ból mięśni pojechałam ze rodziną tym razem na mniej miłą wycieczkę, bo zawieźć Brata do specjalistycznego szpitala na kolejną naprawę nogi, no a w drodze powrotnej zahaczyliśmy jeszcze o parę miejsc ( w tym wyczailiśmy kolejny zamek do zwiedzenia ). Niedawno dopiero wróciliśmy. Teraz czuję się lepiej, kości jeszcze trochę bolą i chyba pójdę spać niedługo, jak tylko Dida położę
Ha, czyli miałaś to samo co ja

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ładnie traktują klientow, nie ma co
Ja bym się fochnęła

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry
nie wiem czy dobry bo koleżanka rano zadzwoniła że jest chora i czy za Nią przyjdę, także jestem nie planowo w pracywięc mam włosy nie umyte i pazury nie wymalowane:/

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
ale teraz mam wrażenie, że kiedy sie ruszam, kłęby kurzu mnie spowijają Taka kobieta we mgle

A dziś idę na KMN
I to jest najgorsze w całym remoncie
Miłego oglądania

__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:38   #2133
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Będzie fajnie, jak to się skońćzy, ale teraz mam wrażenie, że kiedy sie ruszam, kłęby kurzu mnie spowijają Taka kobieta we mgle
a widać już powoli koniec?
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

nie wiem czy dobry bo koleżanka rano zadzwoniła że jest chora i czy za Nią przyjdę, także jestem nie planowo w pracywięc mam włosy nie umyte i pazury nie wymalowane:/
nie lubię takich niespodzianek

Właśnie odkryłam stronę która ile liczy ile życia sie "zmarnowało" na oglądanie seriali wpisuję co oglądałam, powoli dobijam do 100 dni
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:49   #2134
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a widać już powoli koniec?
Niestety nie... Na jutro ma być kuchnia pusta. Się nie da... Nie mamy się gdzie podziać, ani kawałka miejsca... 2 krzesła na 3 osoby. Śpimy dziś na siedząco chyba...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:10   #2135
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Scent Bar LII

hej kochane

Zaniedbuję się tu strasznie no ale brak mi kompletnie czasu , jeszcze przed tym szpitalem tyle spraw wyskoczyło że ledwo to ogarniam...

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


Spoko, prześlę adresik bo mam chrapkę na Wisha ale chętnie potraktuję to jako wymiankę, mam trochę odlewek na wylocie, spiszę i może coś Ci się spodoba. Tylko nie teraz, bo wpadam z doskoku.

Ad tenisa, myślałam że w ziemnego ciupiecie, ale wiem, że taki stłowy daje popalić, pot się leje strrumieniami ręcę drżą następnego dnia. No Wam już pewnie nei, skoro jesteście wprawieni. Świetny sposób na ruch i rywalizację. Podoba mi się, tańsze i łatwiej dostępne niż ziemny.

Ad kuchnia - kurcze dlaczego zrobili czarne fugi? Przecież cegła najlepiej wygląda z białymi/szarawymi Tak jest straaasznei ciemno i nienaturalnie, a szkoda, bo kuchnia piękna
ad 1 Rejcz kochana no i cio mam Ci napisać na taką proposyszyn jak ze mnie taki poszukiwacz zapachowy . Ale nie wiem czy zdążymy do jutra bo jutro ostatni dzwonek, w środę idę już do szpitala...

ad tenisa, tak stołowy.Nasza rodzinna miłość.Była zrzuta już ze 2 lata temu na profesjonalny stół i sprzęt i ciupiemy najczęściej w weekendy, siorka przy projekcie domu uwzględniła duży pokój zabawowy jak go nazywamy więc jest gdzie się wyszaleć .Najlepszy jest debel...co przy tym śmiechu i ubawu ,no i sport świetny.Szczerze polecam.

ad kuchni, wsio wina foto.Fugi są szare a sama kuchnia jaśniutka, tym bardziej że jest częścią salonu w którym jest sporo okien plus wiadomo tarasówka..

Dzięki kobitki za miłe słowa apropo TŻ

Lete
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:41   #2136
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

snad niczego znaczy senności
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
O, dawaj znać na bierząco, jak się spisuje....
Miałam dawno temu, ale nie pamiętam czemu użyłam ze dwa razy tylko...albo nie lecialy mi kudly, ale prędzej forma szamponu w mydełku mi nie podeszła...



Przed chwilą poczynilam poważny zakup internetowy .
Kliknęlam sobie nasiona u ciotki, zrobilam przelew i kazalam dowieść na mniejsce
Zawsze biedna listę dostaje co chcem, potem przywozi z listy 1/3 albo 1/4 a masę spoza listy bo zawsze musi ją zgubić Fakt,że za darmo , no ale...nie będę miala tego gdzie utykać niedlugo a jeszcze parę rzeczy chcialam....no to kliknęlam to co chcialam, postraszyłam negatywem, zrobilam przelew i zaznaczyłam ze może jak zwykle coś dorzucić dla milego klienta.


@ dostalam z odpowiedzią;
No głupol jesteś , głuuuupoool normalnie , mowil Ci ktoś już? No to wujek Ci to mówi.

Ładnie traktują klientow, nie ma co
1.wczoraj z pośpiechu go nie użyłam , bo nie chciało mi się bawić w staranne wymywanie i płukanie , więc użyłam tego szamponu com go kiedyś kupiła i jeszcze reszteczkę mam
http://esentia.pl/p/ayucare-neem-sha...i-odzywiajacy/ , i wyszło mi przy myciu może kilka włosów na krzyż niestety szampon wypollizowany a jest genialny , nawet odżywki po nim nie trzeba mam inny z neem łotaki http://www.magiczne-indie.pl/szampon...00ml-hesh.html ale on głównie na ópież , co do wypadania to tak średnio , więc chcę jeszcze do tego http://www.magiczne-indie.pl/przeciw...-shampoo-.html się przymierzyć , ale najpierw go kupić muszę
2.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
co za pech że znów poniedziałek
ojtaktaktak
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dobry...
Ale miałam nockę... Po maratonie ogrodowym był maraton w mieszkaniu... Pakowanie pokoju do malowania. Na balkonie już ani centymetra miejsca, na korytarz wystawiać nie wolno (ale i tak już coś tam lezy), więc kompresowanie -jedno na drugie itp. Do 2 w nocy prawie. A dziś panowie uznali, że sufut w łazience jest brzydki i położą go od nowa...
Będzie fajnie, jak to się skońćzy, ale teraz mam wrażenie, że kiedy sie ruszam, kłęby kurzu mnie spowijają Taka kobieta we mgle

A dziś idę na KMN
oż matko i tak dzielna jesteś nad wyraz , że się odważyłaś


kotha uwielbia sos chrzanowy , tego jeszcze nie było

Skutek zmiany czasu jest ten , że padam na pysk i przez najbliższe dwa tygodnie będę padać .Chromolę ,że dłużej jest widno , bo rano muszę wstawać wbrew mojemu zegaru biologicznemu
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:51   #2137
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Skutek zmiany czasu jest ten , że padam na pysk i przez najbliższe dwa tygodnie będę padać .Chromolę ,że dłużej jest widno , bo rano muszę wstawać wbrew mojemu zegaru biologicznemu


kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-03-31 o 18:56
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 18:59   #2138
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
teraz chyba wszystkie kremy na dzień i podkłady zawierają filtry
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:03   #2139
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł joł z doskoku
jutro poodpisuję




Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?

To hit pono

http://sklep.pollenaewa.com.pl/ochro...ca-spf-50.html

a ja miałam ten na dekolt

http://sklep.pollenaewa.com.pl/ochro...ej-spf-30.html

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
teraz chyba wszystkie kremy na dzień i podkłady zawierają filtry
Tak ale niskie
Iwosttin 20 sensita polecam ale drogi na maxa
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:19   #2140
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
To hit pono

http://sklep.pollenaewa.com.pl/ochro...ca-spf-50.html
(...)

Tak ale niskie
Iwosttin 20 sensita polecam ale drogi na maxa
i to się ciapa na ryja osobno krem, a osobno filter?
do bani
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-03-31 o 19:21
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:19   #2141
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
ja używam takiego wyprzedawali z okazji wprowadzenia nowej wersji i zrobiłam zapasy. nakładam bezpośrednio na skórę, można pod filtr jakieś serum dać. po nałożeniu czekam 20 min. trzeba uważać ze składami podkładów i pudrów, bo niektóre mogą defotostabilizować działanie filtra... i wtedy całe to ciasto na paszczy nie ma większego sensu.
kupuje się w drogeriach i aptekach. na wizażu jest mnóstwo wątków, które są fotostabilne, chemiczne czy mineralne, do jakiej cery.


dzisiejsze zakupy w ziołosklepie:
peeling błotny bingo i cudowny krem himalaya
przy płaceniu dostałam próbki kremów 'dla mamy'.....
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 19:19   #2142
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
przecież było...
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:24   #2143
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad niczego znaczy senności

1.wczoraj z pośpiechu go nie użyłam , bo nie chciało mi się bawić w staranne wymywanie i płukanie , więc użyłam tego szamponu com go kiedyś kupiła i jeszcze reszteczkę mam
http://esentia.pl/p/ayucare-neem-sha...i-odzywiajacy/ , i wyszło mi przy myciu może kilka włosów na krzyż niestety szampon wypollizowany a jest genialny , nawet odżywki po nim nie trzeba mam inny z neem łotaki http://www.magiczne-indie.pl/szampon...00ml-hesh.html ale on głównie na ópież , co do wypadania to tak średnio , więc chcę jeszcze do tego http://www.magiczne-indie.pl/przeciw...-shampoo-.html się przymierzyć , ale najpierw go kupić muszę


Skutek zmiany czasu jest ten , że padam na pysk i przez najbliższe dwa tygodnie będę padać .Chromolę ,że dłużej jest widno , bo rano muszę wstawać wbrew mojemu zegaru biologicznemu
1. Dzięki Wszystko co dobre muszą wycosać albo spsuć
Ale chyba pogrzebię w tych indyjskich szamponach i jakiś wezmę. Pamiętam,że dawno temu mialam jakiś z neem ( nie ten z Twojego linka) i mi slużył i to bardzo....
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz? To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót? To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
Najpierw krem normalny, potem po wchlonięciu krem z filtrem.
W drogeriach sa rożne, w aptekach też. Ja sporo drogeryjnych pzreteścilam, jednak bardziej pasuja mi apteczne , zwlaszcza jeden. Mleczko dla dzieci, tuba 300 ml więc wychodzi tanio dość. Wydajne bardzo, no i nie robi krzywdy
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=18
Ale Ty masz chyba bezproblemową skorę, więc i drogeryjne powinny być dobre

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
teraz chyba wszystkie kremy na dzień i podkłady zawierają filtry
Tak, ale za malo.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Przy okazji sprzątania, znalazlam dziś w pokoju z nutami zachomikowany karton odrzywek do wlosow, o których zapomnialam
8 x 0,5 litra i 2x litr , na szczęscie jeszcze rok ważne, przynajmniej większośc...już nigdy nie kupię odżywki, zanim nie zostaną mi 3 zużyte przynajmniej do połowy
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:31   #2144
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przy okazji sprzątania, znalazlam dziś w pokoju z nutami zachomikowany karton odrzywek do wlosow, o których zapomnialam
8 x 0,5 litra i 2x litr , na szczęscie jeszcze rok ważne, przynajmniej większośc...już nigdy nie kupię odżywki, zanim nie zostaną mi 3 zużyte przynajmniej do połowy
niezłe zapasy - ja zużywam na bieżąco i coraz częściej wychodzę ze sklepu z pustymi rękami lub herbatą na pocieszenie. niestety nic mnie nie porywa, wszystko jakieś takie marne w składzie, a ja pragnę widocznego efektu...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:33   #2145
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ja używam takiego wyprzedawali z okazji wprowadzenia nowej wersji i zrobiłam zapasy. nakładam bezpośrednio na skórę, można pod filtr jakieś serum dać. po nałożeniu czekam 20 min. trzeba uważać ze składami podkładów i pudrów, bo niektóre mogą defotostabilizować działanie filtra... i wtedy całe to ciasto na paszczy nie ma większego sensu.
kupuje się w drogeriach i aptekach. na wizażu jest mnóstwo wątków, które są fotostabilne, chemiczne czy mineralne, do jakiej cery.
hmm
to nie dla mnie, za dużo z tym zabawy

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Najpierw krem normalny, potem po wchlonięciu krem z filtrem.
W drogeriach sa rożne, w aptekach też. Ja sporo drogeryjnych pzreteścilam, jednak bardziej pasuja mi apteczne , zwlaszcza jeden. Mleczko dla dzieci, tuba 300 ml więc wychodzi tanio dość. Wydajne bardzo, no i nie robi krzywdy
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=18
Ale Ty masz chyba bezproblemową skorę, więc i drogeryjne powinny być dobre
no nie do końca bezproblemową, bo sucha i naczynkowa.


Dzięki wszystkim za odpowiedzi


Nie dość, że po zmianie czasu zawsze chce mi się spać, to jeszcze allertec mnie usypia (jak zwykle po kurzu z zniarna mam uczulenie i wszystko mnie swędzi )
idę do łóżka
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:49   #2146
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Najpierw krem normalny, potem po wchlonięciu krem z filtrem.
Nie gadajja tylko krem z filtrem daję, dzie by mi się chciało czekać na wchłonięciepo za tym jak filtr dobry to na co mi inny krem

A pod bb też dajesz krem? a na bb filtr?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:03   #2147
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

O mamuniuuu, w ogóle nie daję nic z filtrem, chyba, że w lecie...
Fiem, błąd i zmarchy bedo (już są)

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Miłego wieczoru całemu Baru
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:03   #2148
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
ad 1 Rejcz kochana no i cio mam Ci napisać na taką proposyszyn jak ze mnie taki poszukiwacz zapachowy . Ale nie wiem czy zdążymy do jutra bo jutro ostatni dzwonek, w środę idę już do szpitala...

ad tenisa, tak stołowy.Nasza rodzinna miłość.Była zrzuta już ze 2 lata temu na profesjonalny stół i sprzęt i ciupiemy najczęściej w weekendy, siorka przy projekcie domu uwzględniła duży pokój zabawowy jak go nazywamy więc jest gdzie się wyszaleć .Najlepszy jest debel...co przy tym śmiechu i ubawu ,no i sport świetny.Szczerze polecam.

ad kuchni, wsio wina foto.Fugi są szare a sama kuchnia jaśniutka, tym bardziej że jest częścią salonu w którym jest sporo okien plus wiadomo tarasówka..
1. poszukiwaczom mówimy TAK
Nie wiem co Ty na to, żeby zgadać się po Twoim powrocie? Bo na szybko dizś mogę listę zrobić, choć padam na ryło no ale będę w pobliżu kompa, natomiast tak czy owak nie zdążę przed środą z wysyłem - jutro mam zabiegany po kokokardkę dzień nr 2, no chyba że mnie rozłoży bo jestem słaba i śpiąca jak mops, połamana niewyspana ledwie żywa - serio wiosna, zmiana czasu to wszytsko wyssało ze mnie życie. Więc jak będę zdychać to będę przy kompie ale w przeciwnym razie bedę zajęta. Trzymam za sukces diagnostyczny

2. Wieeeem, to musi być rewelacyjna rozrywka. Mieliśmy tak w badmingtona Zwłąszcza debel Najlepiej spędzony czas. Kurcze kusi mnie ten stołowy Zwłaszcza że mamy miejsce

3. Rozumiem i zazdraszczam bueno (choc ja bym dała fugi białe ) Kiedyś dam tylko nie w kuchni a w docelowym salonie wokół docelowego kominka.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:29   #2149
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
i to się ciapa na ryja osobno krem, a osobno filter?
do bani
To y na co Ci cera pozwala...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 20:30   #2150
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Niestety nie... Na jutro ma być kuchnia pusta. Się nie da... Nie mamy się gdzie podziać, ani kawałka miejsca... 2 krzesła na 3 osoby. Śpimy dziś na siedząco chyba...
oj
Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość

ad tenisa, tak stołowy.Nasza rodzinna miłość.Była zrzuta już ze 2 lata temu na profesjonalny stół i sprzęt i ciupiemy najczęściej w weekendy, siorka przy projekcie domu uwzględniła duży pokój zabawowy jak go nazywamy więc jest gdzie się wyszaleć .Najlepszy jest debel...co przy tym śmiechu i ubawu ,no i sport świetny.Szczerze polecam.
fajnie
nigdy nie umiałam grać w tenisa stołowego
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

kotha uwielbia sos chrzanowy , tego jeszcze nie było

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Skutek zmiany czasu jest ten , że padam na pysk i przez najbliższe dwa tygodnie będę padać .Chromolę ,że dłużej jest widno , bo rano muszę wstawać wbrew mojemu zegaru biologicznemu

ja się już przestawiłam uwielbiam jak jest dłużej widno jakoś nawet jestem w stanie przeżyć to że jak wstaję to jest znowu ciemno, a już było widno przed zmianą czasu za to zmiana w drugą stronę to dla mnie trauma
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Nie dość, że po zmianie czasu zawsze chce mi się spać, to jeszcze allertec mnie usypia (jak zwykle po kurzu z zniarna mam uczulenie i wszystko mnie swędzi )
idę do łóżka


Wróciłam z pilatesu w tym tygodniu mam o wiele więcej energii niż w poprzednim, to zapewne przez tę wiosnę która się wreszcie porządnie rozkręciła
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:32   #2151
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Nie dość, że po zmianie czasu zawsze chce mi się spać, to jeszcze allertec mnie usypia (jak zwykle po kurzu z zniarna mam uczulenie i wszystko mnie swędzi )
idę do łóżka
To zapodawaj aleric ...
Nie usypia i golnąć % pozwala
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:38   #2152
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
hmm
to nie dla mnie, za dużo z tym zabawy


no nie do końca bezproblemową, bo sucha i naczynkowa.


Dzięki wszystkim za odpowiedzi


Nie dość, że po zmianie czasu zawsze chce mi się spać, to jeszcze allertec mnie usypia (jak zwykle po kurzu z zniarna mam uczulenie i wszystko mnie swędzi )
idę do łóżka
1. bierz na noc
2. zmien na loratadyne
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:39   #2153
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

Przybiegłam za Neską
Zamówiłam chłopu pachnidła
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:40   #2154
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Skutek zmiany czasu jest ten , że padam na pysk i przez najbliższe dwa tygodnie będę padać .Chromolę ,że dłużej jest widno , bo rano muszę wstawać wbrew mojemu zegaru biologicznemu
widno jest akurat tak samo długo
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:41   #2155
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Przybiegłam za Neską
Zamówiłam chłopu pachnidła
Negatywowi bardzo spodobał się EN odnalazł w nim nuty Kenzo Air którego już nie produkują.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:42   #2156
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

Odczuleń, bezproblemowych łazienek, spokojnych kothów, ożywienia i fogle, no
Niech się darzy Baru
(idę szorować kuchnię)

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Negatywowi bardzo spodobał się EN odnalazł w nim nuty Kenzo Air którego już nie produkują.
Nie znam, ale zamówiłam
A Nerolia Bianca pachnie mi... Bioparoxem...
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:42   #2157
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
2. zmien na loratadyne
aleric i też możesz brać na noc . Ja biorę bo mi się w nocy nos zapychał jak brałam rano
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:43   #2158
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
niezłe zapasy - ja zużywam na bieżąco i coraz częściej wychodzę ze sklepu z pustymi rękami lub herbatą na pocieszenie. niestety nic mnie nie porywa, wszystko jakieś takie marne w składzie, a ja pragnę widocznego efektu...
Od roku nie kupilam żadnej odżywki, to stary zapas bingaczy i dwa Scandiki
I szybko nie kupię chyba żadnej, nawet nie oglądam...


A nie, niedawno kupilam te saszetki JMO i z Fitomedu jedną przy okazji zakupow....



Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość


Nie gadajja tylko krem z filtrem daję, dzie by mi się chciało czekać na wchłonięciepo za tym jak filtr dobry to na co mi inny krem

A pod bb też dajesz krem? a na bb filtr?
Normalnie daję krem, jak się wchłonie, po jakiś 15 minutach filtr dopiero.

Ale to do roboty tylko ( wtedy się nie tapetuję b i tak wszystko by mi splynęlo, albo bym się rozmazala, albo cokolwiek).

Pod bb daję krem, za każdym razem
Na bb już nic nie daję, oprocz sypańca jakiegoś, albo meteorow.
Na filtr nie daję żadnej kolorowki, ewentulanie jak mnie najdzie to jakiś mineralny podkład/puder i tyle...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja się już przestawiłam uwielbiam jak jest dłużej widno jakoś nawet jestem w stanie przeżyć to że jak wstaję to jest znowu ciemno, a już było widno przed zmianą czasu za to zmiana w drugą stronę to dla mnie trauma
A ja nie lubię jak jest dlugo widno Wolę zmrok okolo 17
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:43   #2159
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
kto może mi krótko powiedzieć, o co chodzi z tymi filtrami na twarz?
To są jakieś kremy do twarzy z filtrem dużym czy osobno kładzie się krem, a potem filtr? Albo na odwrót?
To jest dostępne w drogeriach, czy trzeba po aptekach latać itp.? drogie toto?
Chodzi o to, żeby blokować promienie UV, które robią skórze kuku.
Krem z filtrem ma chronić przed promieniami UV, czasami może robić coś pielęgnacyjnego (np. nawilżać), zależy od rodzaju. Przy suchej skórze dobrze byłoby wrzucić na twarz najpierw jakieś serum/lekki krem pielęgnacyjny, a na to krem z filtrem w przepisowej ilości (na twarz i szyję 1,5-1,8 ml, w tym na samą twarz ok. 1 ml).
Kremy z filtrem kupisz i w drogeriach (zwłaszcza w sezonie), i w aptekach - zależy od marki.

Teraz testuję Ziaja Med przeciwzmarszczkowy 50 SPF (bo Arsenik go zachwalała: KLIK). Świetnie się wchłania, nie bieli, połysk lekki jak na filtr, jeszcze nie zdążył mnie zapchać No i cena miła portfelowi - ok. 20 zł.

A poza tym: w pigułce Po co stosować filtry oraz kompendium filtromaniaczki.
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2014-03-31 o 20:50
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:46   #2160
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Nie znam, ale zamówiłam
A Nerolia Bianca pachnie mi... Bioparoxem...

A mi echem Phul - Nana Grossmith
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gr...Nana-8086.html

To pewnie przez neroli

A ja nabyłam dziś lawendę yardleya
To ta lawenda chyba jeśli tak pachnie AA lawendowa to muszę ją dorwać. Jakbyście słyszały cokolwiek dajcie znaka sygnała
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.