Nagość w wannie przy kuzynce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 15:29   #1
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131

Nagość w wannie przy kuzynce


Witajcie...
Tydzień temu była u mnie kuzynka lat 14. Podczas gdy się kąpałam podeszła pod drzwi i zaczęła wypytywać o to jak warzywa do zupy kroić, ile jakich itd. Ona miała przygotowywać składniki bo po kąpieli miałam z nią gotować.
Nie słyszałam przez drzwi co mówi, zresztą przez drzwi to nie rozmowa. Powiedziałam żeby weszła to jej powiem co i jak.... Siedziałam wtedy w wannie pełnej piany, "dół" miałam pod pianką tylko piersi było widać i też nie całe. Młoda nie robiła problemu z sytuacji, normalnie gadała ze mną, nie była zawstydzona ani nic.
W domu kuzynka powiedziała, że gotowałyśmy i ona kroiła warzywa a jak sie kąpałam ale jak nie wiedziała to przychodziła i się pytała....
Siostra cioteczna o to "przychodziła" zrobiła mi awanturę, że jestem chora bo pokazuje się dziecku nago i, że więcej Darii u mnie nie zostawi
Myślicie, że faktycznie źle zrobiłam? Nie mam swoich dzieci ale uważam, że nic się nie stało, że 14 latka zobaczyła 24 letnią ciocię w wannie pełnej piany?

W pierwszej chwili pomyślałam, że w sumie 14 latka wie już jak wygląda kobieta a ja nie eksponowałam typowej golizny. Pianka zakrywała tyle co letnie sukienki więc...
Teraz pomyślałam, że chętnie poznam zdanie innych.

Proszę darować sobie podteksty erotyczne !!!

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 15:32
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:48   #2
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Jak dla mnie nie ma w twoim zachowaniu nic nieprzyzwoitego... to tylko ciało. Smutne, że niektórzy robią z niego tak okrutne tabu.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:51   #3
bitter orange
Zakorzenienie
 
Avatar bitter orange
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: południe :)
Wiadomości: 4 033
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Ja myślę tak samo jak Ty, skoro była piana itp to według mnie nic złego się nie stało.. nie rozumiem Twojej siostry ciotecznej, żeby robić z tego aż taką aferę i nie chceć u Ciebie już zostawiać kuzynki a może ona nie wie co i jak i myśli, że kuzynka Cię widziała całą nagą?
__________________
.
"Szukam świata, w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc chodzi w butach, gdzie jak Cię widzą- to dzień dobry.
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi- człowiekiem..."

.
bitter orange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:53   #4
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

ja nie widzę w tym nic dziwnego siostra cioteczna zrobila awanturę o nic, przesadziła z reakcją moim zdaniem
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:58   #5
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Ja również uważam, że nie zrobiłaś nic złego. W większości rodzin matki nie boją się nagości, a czasami również nie mają nic przeciwko gdy ich córka przebywa razem z nimi podczas kąpieli. Inna sytuacja byłaby gdyby był to 14 chłopiec.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:02   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

1. Masz nauczkę na przyszłość, aby jednak uważać z pewnymi zachowaniami / sytuacjami przy dzieciach innych ludzi. Właśnie po to, aby się potem nie musieć komuś tłumaczyć i żeby nie dawać innym powodu do tworzenia dziwnych teorii co dokładnie się działo.
2. Zapytaj dziewczynkę, czy przypadkiem nie poczuła się skrępowana. Bo zrozum: dla Ciebie to była OK sytuacja, dla niej mogła jednak nie być, chociaż może tego nie okazywała. Jeżeli poczuła się dziwnie, niezręcznie, to powinnaś ją za to przeprosić. Jak również jej matkę (nie mówię tu o kajaniu się, ale powiedzeniu raz i dobitnie jak to wyglądało i że przepraszasz, jeżeli dla niej to coś nie do przeskoczenia, coś kontrowersyjnego).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:02   #7
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Skoro byłaś przykryta pianą to nie widzę problemu, co innego, jakby naprawdę widziała Twoje piersi lub coś więcej, wtedy oskarżenia były by zasadne, ale nie tu. Tzn. nie dosłownie nie widzę problemu bo ja będąc i po jednej i drugiej stronie bym się krępowała, ale na pewno skoro byłaś niewidocza to nie było to aż tak karygodne byś miała o to awanturę, jak już to upomnienie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 16:03   #8
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Siostra wie doskonale jak to było bo śledztwo przeprowadziła (informacja od jej męża). Mąż siostry też nie widzi problemu bo twierdzi, że każda kobieta ma to samo więc gdzie problem. Siostra chyba tak została wychowana, że nagość i seksualność to tematy tabu.
Daria ogólnie seksualność od zawsze traktuje na luzie, czasem jak jesteśmy na zakupach i coś przymierza a ja chce wyjść z przymierzalni to mówi "zostań, przecież jak byłam mała to mnie nagą widziałaś"
Młoda na 100% nie była skrępowana, jak się spotkałyśmy to się pytała czemu mama się zdenerwowała jak nic się nie stało

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 16:06
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:04   #9
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Wg mnie w tej sytuacji nie było nic niestosownego. Przecież nie paradowałaś przed nią w pełnej krasie i to specjalnie, żeby ją gorszyć. Skoro dziewczyna normalnie opowiedziała o wszystkim w domu, to raczej też nie widziała w tym nic specjalnego. Widocznie jej matce każda nagość czy łazienkowe sytuacje kojarzą się erotycznie lub nie do oglądania przez nikogo postronnego. Wytłumacz jej, że nie epatowałaś golizną, że dziewczynka zza wanny i piany widziała tylko odrobinę dekoltu i ramiona, a nie piersi, że o reszcie nie wspominając. Choć moim zdaniem nic by się nie stało, gdyby widziała coś więcej. A na zarzuty, że psujesz dziewczynę golizną, zareaguj świętym oburzeniem z hasłem: za kogo mnie masz Może taki głupawy wybryk ją trochę pohamuje, bo trochę się zagalopowała ze swoimi tekstami.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:07   #10
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1. Masz nauczkę na przyszłość, aby jednak uważać z pewnymi zachowaniami / sytuacjami przy dzieciach innych ludzi. Właśnie po to, aby się potem nie musieć komuś tłumaczyć i żeby nie dawać innym powodu do tworzenia dziwnych teorii co dokładnie się działo.
2. Zapytaj dziewczynkę, czy przypadkiem nie poczuła się skrępowana. Bo zrozum: dla Ciebie to była OK sytuacja, dla niej mogła jednak nie być, chociaż może tego nie okazywała. Jeżeli poczuła się dziwnie, niezręcznie, to powinnaś ją za to przeprosić. Jak również jej matkę (nie mówię tu o kajaniu się, ale powiedzeniu raz i dobitnie jak to wyglądało i że przepraszasz, jeżeli dla niej to coś nie do przeskoczenia, coś kontrowersyjnego).

Ja się pod tym podpisuję. Bo to że dla autorki było to ok, nie oznacza że inni mają tak samo postawione granice.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:08   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Siostra wie doskonale jak to było bo śledztwo przeprowadziła (informacja od jej męża). Mąż siostry też nie widzi problemu bo twierdzi, że każda kobieta ma to samo więc gdzie problem. Siostra chyba tak została wychowana, że nagość i seksualność to tematy tabu.
Daria ogólnie seksualność od zawsze traktuje na luzie, czasem jak jesteśmy na zakupach i coś przymierza a ja chce wyjść z przymierzalni to mówi "zostań, przecież jak byłam mała to mnie nagą widziałaś"
To może ma do Ciebie jakieś inne "ale", a to jest tylko pretekst do przyczepienia się?

I mimo wszystko to nie Twoja siostra, a kuzynka (czy jak wolisz "siostra cioteczna") - w tej sytuacji chociażby wyszło, że to jednak znacząca różnica, bo aż tak dobrze się najwidoczniej nie znacie i stąd zdziwienie jej - Twoim zachowaniem, a Twoje - jej reakcją.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 16:17   #12
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Tak ma do mnie....

dla mnie nagość i seksualność to temat jak każdy inny dla niej słowo "sex" kojarzy się z grzechem ciężkim i karą Boga
Między nami jest 17 lat różnicy i ona zawsze stara się mnie wychowywać. Ja za to wychowuje jej córkę w sprawach intymnych. Kiedyś Daria usłyszała, że dziewczyny po zawodach biorą razem prysznic i zaskoczyło ją to że wszystkie tam razem są bez ubrań. Zapytała mnie o to to jej kazałam pogadać z mamą. Powiedziałam siostrze, że Daria takie pytanie zadała to obie usłyszałyśmy "to nie jest temat dla dzieci"

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 16:23
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:18   #13
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

To już w szatni na basenie można więcej zobaczyć Ja bym nie widziała w tym problemu, ale na przyszłość nie rób "kontrowersyjnych" rzeczy przy dziecku kuzynki.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:19   #14
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Tak ma do mnie....

dla mnie nagość i seksualność to temat jak każdy inny dla niej słowo "sex" kojarzy się z grzechem ciężkim i karą Boga

I ma prawo mieć takie zdanie o seksualności.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:25   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Tak ma do mnie....

dla mnie nagość i seksualność to temat jak każdy inny dla niej słowo "sex" kojarzy się z grzechem ciężkim i karą Boga
Między nami jest 17 lat różnicy i ona zawsze stara się mnie wychowywać. Ja za to wychowuje jej córkę w sprawach intymnych.
(...)
Skoro to o niej wiesz, to chyba lepiej być ostrożną przy jej dziecku. Czy Ci się to podoba, czy nie, ona ma prawo decydować o wychowywaniu swojej córki. Nie powinnaś pewnych rzeczy robić wbrew kuzynce i jej zasadom. Bo potem widzisz: są takie kwasy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:29   #16
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Ok, szanuję prawo do wychowywania dziecka po swojemu. Gdyby siostra i jej mąż mieli identyczne zdanie to bym to szanowała na 110%. Ojciec Darii ma jednak zasadę, że jak córka zada trudne pytanie to odpowiada jej "pogadaj lepiej z ciocią Iwoną - ona jest młoda to Ci to współcześnie wytłumaczy"

Kiedyś byliśmy razem na jeziorem i przyszedł czas przebierania to siostra stała w kolejce do kibelka a jej mąż się zakręcił, wrócił i mówi "ja już się w krzakach przemieniłem" Jak zapytałam gdzie te krzaki to też pójdę to od razu do Darii powiedział "idź z ciocią przemieńcie się bo tu was nogi zabolą"

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 16:33
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:42   #17
arya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

uważam, że nie zrobiłaś nic złego absolutnie i nie powinnaś nawet o tym w ten sposób myśleć. tak jak któraś z wizażanek napisała więcej można zobaczyć na basenie.nie raz z moją nastoletnią siostrzenicą natykałyśmy się na zupełnie nagie kobiety pod prysznicem na basenie i ona to traktowała normalnie. byłoby to niestosowne, gdyby to był 14-letni chłopiec. ale kobieta?przecież nie raz w rodzinie przyjdzie konieczność opiekowania się np. chorą kobietą, pomoc przy umyciu, ubraniu.
arya1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:43   #18
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Ok, szanuję prawo do wychowywania dziecka po swojemu. Gdyby siostra i jej mąż mieli identyczne zdanie to bym to szanowała na 110%. Ojciec Darii ma jednak zasadę, że jak córka zada trudne pytanie to odpowiada jej "pogadaj lepiej z ciocią Iwoną - ona jest młoda to Ci to współcześnie wytłumaczy"

Kiedyś byliśmy razem na jeziorem i przyszedł czas przebierania to siostra stała w kolejce do kibelka a jej mąż się zakręcił, wrócił i mówi "ja już się w krzakach przemieniłem" Jak zapytałam gdzie te krzaki to też pójdę to od razu do Darii powiedział "idź z ciocią przemieńcie się bo tu was nogi zabolą"
Teraz to zaczynasz tumaczy swoje zachowanie postawá ojca dziecka
Przyjmij do wiadoości, ze nie każdy rodzic chce by jego dziecko oglądało kogoś podczas kąpieli. Bez względu na Twoje poglądy, powinnaś uszanować podejście matki dziewczyny.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:45   #19
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro to o niej wiesz, to chyba lepiej być ostrożną przy jej dziecku. Czy Ci się to podoba, czy nie, ona ma prawo decydować o wychowywaniu swojej córki. Nie powinnaś pewnych rzeczy robić wbrew kuzynce i jej zasadom. Bo potem widzisz: są takie kwasy.
Zgadzam się w każdym słowem.

Dodatkowo nie sądzę, że relacja dziewczynki wyglądała 'mamo, X siedziała w wannie, ale piana zakrywała jej psiochę i piersi'. Powiedziała pewnie, że się kąpałaś, a ona to widziała więc siostra mogła zareagować emocjonalnie, bo każdy tą scenę może sobie inaczej wyobrażać.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 16:45   #20
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Ok, szanuję prawo do wychowywania dziecka po swojemu. Gdyby siostra i jej mąż mieli identyczne zdanie to bym to szanowała na 110%. Ojciec Darii ma jednak zasadę, że jak córka zada trudne pytanie to odpowiada jej "pogadaj lepiej z ciocią Iwoną - ona jest młoda to Ci to współcześnie wytłumaczy"

Kiedyś byliśmy razem na jeziorem i przyszedł czas przebierania to siostra stała w kolejce do kibelka a jej mąż się zakręcił, wrócił i mówi "ja już się w krzakach przemieniłem" Jak zapytałam gdzie te krzaki to też pójdę to od razu do Darii powiedział "idź z ciocią przemieńcie się bo tu was nogi zabolą"
czyli facet podchodzi do tego normalnie, dziewczynka idzie z kobietą a nie z ojcem, którego jak by nie było może się wstydzić, wydaje mi się, że przy drugiej kobiecie będzie się mniej krępowała a to, że wysyła córkę do cioci a nie do mamy to może znaczyć, że wie jak mama reaguje na tematy seksu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:50   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Nie widzę w tym nic dziwnego z resztą co innego gdyby to nie była dziewczynka tylko chłopiec albo gdybyś ty była wujkiem nie ciotką, gdyby ona była młodsza...
przesada no 14 letnie dziecko nie jest jakieś małe, na pewno nie wpłynęło to na nią w żaden sposób.

Matka ma prawo sobie nie zyczyć takich sytuacji, ale przegięła z reakcją
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:54   #22
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
...Bez względu na Twoje poglądy, powinnaś uszanować podejście matki dziewczyny.
Dlaczego matki a nie ojca? Sławek wielokrotnie mówi "pogadaj z nią bo skoro ją to interesuje to i tak znajdzie odpowiedź. Lepiej Ty ją uświadom niż ma czerpać wiedzę z internetu"
Co do sytuacji w wannie to Sławek powiedział jasno "potraktowałaś ją jak młodą kobietę, otwarcie bez głupiego tabu. Jakbyś się kryła w wodzie po uszy to młoda by zaraz szukała drugiego dna - wiesz zakazany owoc kusi"

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
:...

Dodatkowo nie sądzę, że relacja dziewczynki wyglądała 'mamo, X siedziała w wannie, ale piana zakrywała jej psiochę i piersi'. Powiedziała pewnie, że się kąpałaś, a ona to widziała więc siostra mogła zareagować emocjonalnie, bo każdy tą scenę może sobie inaczej wyobrażać.
To wyglądało tak:
- Iwona się kąpała..... ale wchodziłam i się pytałam
- To z wywalonymi cycami siedziała a Ty weszłaś?!!!!!!
- Nieee... piana była i tylko od szyi ją widziałam
- To jest twoja ciotka a nie kolezanka, Iwona to se możesz do koleżanki mówić!!!!

Tak od siebie to wg mnie problem leży w tym, że siostra ma kompleks, że córka z takimi sprawami leci do cioci a nie do niej

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 17:00
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:58   #23
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Dlaczego matki a nie ojca? Sławek wielokrotnie mówi "pogadaj z nią bo skoro ją to interesuje to i tak znajdzie odpowiedź. Lepiej Ty ją uświadom niż ma czerpać wiedzę z internetu"
Co do sytuacji w wannie to Sławek powiedział jasno "potraktowałaś ją jak młodą kobietę, otwarcie bez głupiego tabu. Jakbyś się kryła w wodzie po uszy to młoda by zaraz szukała drugiego dna - wiesz zakazany owoc kusi"

Tak od siebie to wg mnie problem leży w tym, że siostra ma kompleks, że córka z takimi sprawami leci do cioci a nie do niej
Fajnie, że tak nagle pokusiłaś się o przeprowadzenie jakiejś mini-psychonalizy siostry.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:03   #24
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Akurat to, że matka i ojciec nie mają wspólnego zdania na temat wychowania, może nastolatce bardziej zaszkodzić, niż to, że zobaczyła ciotkę w wannie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:21   #25
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Moim zdaniem właśnie przez fakt, że rodzice mają inne zdanie na ten temat, nie powinnaś doprowadzać to takich sytuacji i w ogóle zrezygnować z roli edukowania dziecka w tych sprawach. To nie Twoje dziecko, a możesz jeszcze tylko zaognić sytuację albo prowokować kłótnie. Niech sobie sami z tym poradzą, bo źle na tym możecie wyjść wszyscy.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:39   #26
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1. Masz nauczkę na przyszłość, aby jednak uważać z pewnymi zachowaniami / sytuacjami przy dzieciach innych ludzi. Właśnie po to, aby się potem nie musieć komuś tłumaczyć i żeby nie dawać innym powodu do tworzenia dziwnych teorii co dokładnie się działo.
2. Zapytaj dziewczynkę, czy przypadkiem nie poczuła się skrępowana. Bo zrozum: dla Ciebie to była OK sytuacja, dla niej mogła jednak nie być, chociaż może tego nie okazywała. Jeżeli poczuła się dziwnie, niezręcznie, to powinnaś ją za to przeprosić. Jak również jej matkę (nie mówię tu o kajaniu się, ale powiedzeniu raz i dobitnie jak to wyglądało i że przepraszasz, jeżeli dla niej to coś nie do przeskoczenia, coś kontrowersyjnego).
Zgadzam się w stu procentach.

Duzo wizazanek wyraza jedynie swoją opinię,ale co z tego wynika?
Tylko tyle ,ze poprzesz swoja teorie,dalej będąc egoistką,podczas gdy ktoś Ci tłumaczy
MI TO NIE PASUJE i ma do tego pełne prawo,bo to JEGO dziecko.
Ludzie za duzo oceniaja a za malo mysla,ze mogli sami cos spierniczyć i dlatego są ciagłe kłotnie.Bez liczenia sie z czyimś zdaniem bebramy tylko w egoistycznym podejsciu.

Rozumiem jakby była piana ok nie bylo nic widac,ale pokazywac biust?
Moim zdaniem tez nie byloby mi to na reke,nie wazne ile kto ma lat itd,to jest nagosc czyjas indywidualna,nie uwazam,ze poakzywanie sie dzieciom jest takie normalne bo widziala kogos w ksiazce.
To jest zaje.. delikatna sfera do tego u dziecka.
Nie rozumiem postawy coraz bardziej uniemoralniającej .. Niedlugo to rodzice beda sie swoim dzieciom nago pokazywac,bo juz widzieli w ksiazkach..
kurde ,mysle,ze pewne normy obowiazuja,ja bym nie chciala ogladac swojej ciotki wujka czy kogokolwiek gdyby genitalia były na wierzchu i byloby to dla mnie niesmaczne.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Dlaczego matki a nie ojca? Sławek wielokrotnie mówi "pogadaj z nią bo skoro ją to interesuje to i tak znajdzie odpowiedź. Lepiej Ty ją uświadom niż ma czerpać wiedzę z internetu"
Co do sytuacji w wannie to Sławek powiedział jasno "potraktowałaś ją jak młodą kobietę, otwarcie bez głupiego tabu. Jakbyś się kryła w wodzie po uszy to młoda by zaraz szukała drugiego dna - wiesz zakazany owoc kusi"



To wyglądało tak:
- Iwona się kąpała..... ale wchodziłam i się pytałam
- To z wywalonymi cycami siedziała a Ty weszłaś?!!!!!!
- Nieee... piana była i tylko od szyi ją widziałam
- To jest twoja ciotka a nie kolezanka, Iwona to se możesz do koleżanki mówić!!!!

Tak od siebie to wg mnie problem leży w tym, że siostra ma kompleks, że córka z takimi sprawami leci do cioci a nie do niej
Generalnie mysle,ze pakujesz nos w nieswoje sprawy.
Naprawde by Ci nie przeszkadzało gdybys wyslala swoje 14 letnie dziecko a tam ciotka by lezala w wannie nago i byloby jej cos widac?
Tu nie chodzi w ogole o robienie afery a o to,ze spoko kąpałaś się, ale kurde nie zrozumiem jak mozna na luzie obcym tak sie pokazywac ?

Jakas Kultura Zachodnia tutaj sie panoszy. Wszystko spoko,ale mysle,ze czlowiek powinien swoja intymność zostawiać dla siebie ,szczegolnie w przypadku dziecka !
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:53   #27
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
Siostra wie doskonale jak to było bo śledztwo przeprowadziła (informacja od jej męża). Mąż siostry też nie widzi problemu bo twierdzi, że każda kobieta ma to samo więc gdzie problem. Siostra chyba tak została wychowana, że nagość i seksualność to tematy tabu.
Daria ogólnie seksualność od zawsze traktuje na luzie, czasem jak jesteśmy na zakupach i coś przymierza a ja chce wyjść z przymierzalni to mówi "zostań, przecież jak byłam mała to mnie nagą widziałaś"
Młoda na 100% nie była skrępowana, jak się spotkałyśmy to się pytała czemu mama się zdenerwowała jak nic się nie stało
więc nie masz się czego przejmowac ,a rekcja tej pani była przesadzona.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:04   #28
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

To, że każdy ma prawo wychowywać własne dzieci po swojemu to jedno.
Ale kurcze naprawdę jest smutne takie podejście do nagości. Nie rozumiem jak zobaczenie nagiego ciała w kąpieli czyli sytuacji nie seksualnej, na dodatek częściowo zasłoniętego może wywołać taką panikę. To nie jest zdrowy i fajny przekaz dla nastolatki.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:08   #29
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
więc nie masz się czego przejmowac ,a rekcja tej pani była przesadzona.
A niedawno ktos mi mowil,ze w innych wątkach naskakuja a tu widze,ze tak jak pisalam - odwrotnie :p

Moze przesadzona,ale to tez nie znaczy, ze 14 latke sie powinno traktowac jak totalnie dojrzałą 25 latkę..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:15   #30
201702060922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 389
Dot.: Nagość w wannie przy kuzynce

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Rozumiem jakby była piana ok nie bylo nic widac,ale pokazywac biust?
Moim zdaniem tez nie byloby mi to na reke,nie wazne ile kto ma lat itd,to jest nagosc czyjas indywidualna,nie uwazam,ze poakzywanie sie dzieciom jest takie normalne bo widziala kogos w ksiazce.
To jest zaje.. delikatna sfera do tego u dziecka.
Nie rozumiem postawy coraz bardziej uniemoralniającej .. Niedlugo to rodzice beda sie swoim dzieciom nago pokazywac,bo juz widzieli w ksiazkach..
kurde ,mysle,ze pewne normy obowiazuja,ja bym nie chciala ogladac swojej ciotki wujka czy kogokolwiek gdyby genitalia były na wierzchu i byloby to dla mnie niesmaczne.
Co w tym uniemoralniającego? Ciało to ciało, musi się od razu kojarzyć seksualnie? Ja od dziecka widywałam nago mamę/ciocię/babcię, generanie kobiety z najbliższej rodziny (i one mnie też), i jakoś psychiki mi to nie skrzywiło. A nawet wręcz przeciwnie, bo przynajmniej wiem, jak wygląda normalne ciało kobiet w różnym wieku, a nie tylko jakieś idealne z okładki. No, ale może to dlatego, że ja pochodzę ze wsi - wydaje mi się, że na wsi ludzie jakoś luźniej do tego podchodzą, więc jak widać, właśnie wcale nie jest to "zachodnie podejście". Takie podejście "nagość jest nienormalna" kojarzy mi się z jakąś arystokracją, co to kawałka ciała nie odosłoni, bo to przecież taaakie niemoralne.
No jak się od najmłodszych lat chroni dziecko przed nagością i traktuje jak temat tabu, to może i jest to delikatna sfera.
Nie bierz tego wywodu do siebie; rozumiem, że ktoś może mieć inne granice i dla różnych osób co innego jest naruszeniem intymności - po prostu uważam, że takie demonizowanie nagości to przesada w drugą stronę. I żeby było jasne, mówię tu o osobach z rodziny, które są tej samej płci, bo jakoś paradowanie nago przed np. tatą też by mi się nie uśmiechało, chociaż jeśli u kogoś takie zwyczaje panują, to też tego nie potępiam.

Edytowane przez 201702060922
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:17
201702060922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-27 13:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.