WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 18:52   #31
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Przejechałam 24 km, teraz zjem dwie kanapki z chleba razowego i jak odpocznę trochę, to zabieram się za ćwiczenia

Malinowa_mamba13, ja niestety właśnie muszę zacząć się pilnować, bo w jedzeniu słodyczy nie mam umiaru
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:57   #32
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Przejechałam 24 km, teraz zjem dwie kanapki z chleba razowego i jak odpocznę trochę, to zabieram się za ćwiczenia

Malinowa_mamba13, ja niestety właśnie muszę zacząć się pilnować, bo w jedzeniu słodyczy nie mam umiaru
łooo piękny dystans
ja już po kolacji dwie kromki chrupkiego pieczywa z chudą wędliną i pół jogurtu naturalnego dużego.
Ja powiem Ci że od słodyczy to jakoś się powstrzymuje bo wiem ile to pracy potem kosztuje ale mówię np o jakiejś jajecznicy z cebulką i serem tartym zazwyczaj w niedziele na śniadanie Tż robi i z tego ciężko mi zrezygnować
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:19   #33
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
łooo piękny dystans
ja już po kolacji dwie kromki chrupkiego pieczywa z chudą wędliną i pół jogurtu naturalnego dużego.
Ja powiem Ci że od słodyczy to jakoś się powstrzymuje bo wiem ile to pracy potem kosztuje ale mówię np o jakiejś jajecznicy z cebulką i serem tartym zazwyczaj w niedziele na śniadanie Tż robi i z tego ciężko mi zrezygnować
Dzięki, wydaje mi się normalny W tym miesiącu wszędzie będę jeździć rowerem bo skończyły mi się fundusze na benzynę czy kartę miejską

Taka jajecznica to jeszcze nie taka tragedia w porównaniu ze słodkościami jakie potrafię pochłonąć
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:22   #34
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Nie jeżdżę na rowerze bo póki co nie mam dlatego taka trasa wydaje mi się odległa

co planujesz cwiczyć ??
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:30   #35
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

ooo super wątek!
dołączam się, dopisz mnie do listy
ja zamierzam schudnąć kilka kg i, przede wszystkim, schudnąć kilka cm z ud i pozbyć się boczków nogi i boczki to moja zmora

buziaczki, dziewczyny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:53   #36
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
Nie jeżdżę na rowerze bo póki co nie mam dlatego taka trasa wydaje mi się odległa

co planujesz cwiczyć ??
Ćwiczenia z naszego wyzwania, czyli Mel B i Tiff oczywiście
Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
ooo super wątek!
dołączam się, dopisz mnie do listy
ja zamierzam schudnąć kilka kg i, przede wszystkim, schudnąć kilka cm z ud i pozbyć się boczków nogi i boczki to moja zmora

buziaczki, dziewczyny
Dopisana Super, że dołączyłaś
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:28   #37
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Dzień 5 zaliczony

Ćwiczenia na nogi te pierwsze przysiady, wykopy meczą mnie chyba najbardziej. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 21:38   #38
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

za mną pierwszy dzień
pierwsze ćwiczenie na pośladki chciało mnie zabić XD myślałam że mi się mięśnie poodrywają od kości ale zrobione, razem z cardio.
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:41   #39
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Ja też już po Teraz nagroda: serial
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:14   #40
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
za mną pierwszy dzień
pierwsze ćwiczenie na pośladki chciało mnie zabić XD myślałam że mi się mięśnie poodrywają od kości ale zrobione, razem z cardio.
rany ja z tymi ćwiczeniami mam tak samo
uczucie jakby mi ktoś patyk pod mięsień wkładał
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:57   #41
Ilse_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 73
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Coś chyba ze mną nie tak, bo największe zakwasy mam na plecach . Odrobina brzuch, nogi nic (i nóg nie będę już więcej robiła, bo bardzo czułam kolana, a mam kontuzjowane - zamienię na coś innego), minimalnie boli tyłek i boczki .
Może dlatego, że przyłożyłam się bardzo do rozciągania... Rozciągałam się sama, dla mnie taki krótki filmik to nie rozciąganie, bo 5-10 minut to ja potrafię nad jednym mięśniem się pastwić .

Robię śniadanie, trochę odczekam i zaliczam drugi dzień .
Ilse_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 19:28   #42
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

poćwiczone zamiast rozciągania zrobiłam sobie 40minutową jogę jak będę miała więcej czasu to dodam ją częściej do planu
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 19:35   #43
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
poćwiczone zamiast rozciągania zrobiłam sobie 40minutową jogę jak będę miała więcej czasu to dodam ją częściej do planu
a skąd wzięłaś tą jogę ? masz linka ?
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:14   #44
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Ja też już dzisiaj ćwiczyłam Strasznie mi się nie chciało, ale pooglądałam parę zdjęć motywacyjnych i wzięłam się do roboty.

A reszta jak? Poćwiczyły?
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:34   #45
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
a skąd wzięłaś tą jogę ? masz linka ?
a jakże
https://www.youtube.com/watch?featur...F831B941B20C48
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:27   #46
zxcvbnmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Witajcie
Ja również bardzo chętnie przyłącze się do tej akcji. Wcześniej podjęłam 30dniowe wyzwanie z Chodakowską- skalpel, jednak po 20 dniach czułam monotonie, która zniechęcała mnie do ćwiczeń. Dodałam wtedy ćw. z Tiffany oraz Mel B.- pośladki, abs, nogi. Niestety nie mierzyłam się, jeżeli chodzi o wagę to z 62kg spadłam do 57, ale najważniejsze jest to, że ciało jest jędrniejsze i czuję się o niebo lepiej.

Mój cel: wysmuklić wewnętrzną stronę ud!!! Uniesienie i ujędrnienie pupy
zxcvbnmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:56   #47
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez zxcvbnmmm Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja również bardzo chętnie przyłącze się do tej akcji. Wcześniej podjęłam 30dniowe wyzwanie z Chodakowską- skalpel, jednak po 20 dniach czułam monotonie, która zniechęcała mnie do ćwiczeń. Dodałam wtedy ćw. z Tiffany oraz Mel B.- pośladki, abs, nogi. Niestety nie mierzyłam się, jeżeli chodzi o wagę to z 62kg spadłam do 57, ale najważniejsze jest to, że ciało jest jędrniejsze i czuję się o niebo lepiej.

Mój cel: wysmuklić wewnętrzną stronę ud!!! Uniesienie i ujędrnienie pupy
Rewelacja!!! 5 kilo to sporo, gratuluje

Już dopisuję do listy
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:29   #48
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Witajcie

Ja też chętnie dołączę do tego zacnego grona

Ćwiczę z Mel B. już prawie 20 dni, ale dopiero od 1,5tygodnia wyzwanie. Do tego zaliczam jeszcze Shauna T. i jego insanity z dr. Oz 15minut mnie dobija po Mel B.
A najgorzej wychodzą mi nogi, w ogóle nie mam w nich siły

Diety nie trzymam, nie umiem się powstrzymać od jedzenia niestety, to i waga jako tako nie idzie w dół
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:58   #49
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Melduję że wczorajszy 6 trening zrobiony, dziś dzień odpoczynku Może po tym dniu będę mieć więcej siły na ćwiczenia nóg
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 09:54   #50
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cześć Dziewczyny
Można się dołączyć do Was ? Ćwiczę dopiero od 5 dni to bardzo mało, wiem, że długa droga przede mną, najważniejsze że wgl zaczęłam bo leń ze mnie okropny Wiecie, przydało by mi się wsparcie, tutaj widzę przyjazne grono a zawsze to raźniej niż samemu No więc tak jakiś czas temu zaczęłam z Chodakowską jednak moja kondycja była tak fatalna że po 15 min padałam. Zrezygnowałam. Jednak kiedy kolega, szwagier i siostra powiedzieli mi , że zrobiłam się stereotypową mężatką i sporo przybrałam na wadze dało mi to do myślenia i postanowiłam nieco pokazać, że wrócę do poprzedniego wcielenia Czy mi się uda ? Zobaczymy. Przed ślubem miałam 54kg - obecnie mam 65 Wyglądam ohydnie. Większość moich ubrań w rozm. 36 leży w szafie nie mogę ich założyć bo albo się nie nieszczę albo wylewa mi się tu i tam fałda jakaś ;/ Ale sie zapuściłam Miałam stresującą pracę i niebyło czasu nawet na posiłek wiec chudłam w oczach teraz siedze 8godz przed kompem i nie robie nic wiec waga leci w górę. Od kilu dni zamiast samochodem do pracy jeżdżę rowerem, wieczorami biegam a pozniej trenuje z Mel B albo Chodakowska. Zamierzam kupić skakankę jeszcze i hula hop. Nie ćwiczę pełnej godz. Na początek na tyle ile mogę ale każdego dnia wydłużam sobie czas. Moja największą zmorą jest brzuchol - wyglądam jakbym była co najmniej w 5mies. ciąży. Co proponujecie mi na początek ? Jakieś konkretne ćwiczenia ? Buziaki.
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 10:02   #51
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Można się dołączyć do Was ? Ćwiczę dopiero od 5 dni to bardzo mało, wiem, że długa droga przede mną, najważniejsze że wgl zaczęłam bo leń ze mnie okropny Wiecie, przydało by mi się wsparcie, tutaj widzę przyjazne grono a zawsze to raźniej niż samemu No więc tak jakiś czas temu zaczęłam z Chodakowską jednak moja kondycja była tak fatalna że po 15 min padałam. Zrezygnowałam. Jednak kiedy kolega, szwagier i siostra powiedzieli mi , że zrobiłam się stereotypową mężatką i sporo przybrałam na wadze dało mi to do myślenia i postanowiłam nieco pokazać, że wrócę do poprzedniego wcielenia Czy mi się uda ? Zobaczymy. Przed ślubem miałam 54kg - obecnie mam 65 Wyglądam ohydnie. Większość moich ubrań w rozm. 36 leży w szafie nie mogę ich założyć bo albo się nie nieszczę albo wylewa mi się tu i tam fałda jakaś ;/ Ale sie zapuściłam Miałam stresującą pracę i niebyło czasu nawet na posiłek wiec chudłam w oczach teraz siedze 8godz przed kompem i nie robie nic wiec waga leci w górę. Od kilu dni zamiast samochodem do pracy jeżdżę rowerem, wieczorami biegam a pozniej trenuje z Mel B albo Chodakowska. Zamierzam kupić skakankę jeszcze i hula hop. Nie ćwiczę pełnej godz. Na początek na tyle ile mogę ale każdego dnia wydłużam sobie czas. Moja największą zmorą jest brzuchol - wyglądam jakbym była co najmniej w 5mies. ciąży. Co proponujecie mi na początek ? Jakieś konkretne ćwiczenia ? Buziaki.
Widzę że jesteśmy w identycznej sytuacji...

Spróbuj ćwiczyć z nami, my ćwiczymy dopiero od 3 dni, a jeżeli to wyzwanie na koniec nie doprowadzi nas jeszcze do doskonałości, to zawsze można je przedłużyć

Dopisuję już wszystkich do listy
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 10:19   #52
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cześć dziewczyny
ja wczoraj miałam tak paskudny humor że nie zmotywowałam się do ćwiczenia...
dziś planuję machnąć skalpel bo mam okropne zakwasy bo Tiffany

LuckyLove ja zaczynałam od skalpela tyle ile mogłam tyle robiłam ale szybko doszłam do wprawy i przeżuciłam się na skalpel 2 i ten bardziej mi odpowiada bo jest w dość szybkim tempie a ćwiczenia nie są trudne. Nie zniechęcaj się na początek bo będzie ciężko ale ważne że coś zaczynasz i próbujesz
Ćwiczenia Mel B nie są trudne a fajnie się je wykonuje więc na początek też możesz wybrać sobie np 2 filmy i robić sobie
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 10:25   #53
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

O czyli nie jestem sama No to do dzieła. Narazie posiedzę sobie jeszcze gdyż pracuje codziennie od 9-17 , później rowerek i do domku. Wczoraj biegłam tylko 2km a myślałam ze wypluję serce z płucami (Faje dają się we znaki ) na szczeście zaliczyłam jeszcze trening - krótki owszem, ale zawsze to coś. Dzisiaj się pomierzę nieco, żeby mieć jakiś miarowy podgląd
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:57   #54
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
O czyli nie jestem sama No to do dzieła. Narazie posiedzę sobie jeszcze gdyż pracuje codziennie od 9-17 , później rowerek i do domku. Wczoraj biegłam tylko 2km a myślałam ze wypluję serce z płucami (Faje dają się we znaki ) na szczeście zaliczyłam jeszcze trening - krótki owszem, ale zawsze to coś. Dzisiaj się pomierzę nieco, żeby mieć jakiś miarowy podgląd
Nie pal! Ja też rzucam Wczoraj nie zapaliłam ani jednego niestety papierosy strasznie niszczą cerę

ed: Poćwiczyłam już dzisiaj Muszę się przyznać, że we wtorek odpuściłam sobie Tiffany, bo już byłam po długim dystansie na rowerze, ale dzisiaj zrobiłam i jestem zachwycona! Nigdy nie ćwiczyłam z tą trenerką i nie miałam pojęcia, że jest taka świetna, ma w sobie tyle energii! Ćwiczenia z nią to przyjemność

Edytowane przez hairytale
Czas edycji: 2014-04-03 o 12:50
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:10   #55
zxcvbnmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Wczoraj w nocy, czyli wtedy kiedy mam chęć największej odmiany życiowej zrobiłam następujące ćwiczenia:
- Mel B- ABS- ale ćwiczenie końcowe tzw. deska mnie niszczy
- Mek B- pośladki
- Tiffany 3 wybrane filmiki

bonus: zamiast ćw. Mel B na nogi skusiłam się na ćwiczenia, które zachęcająco brzmią: nogi jak Miley Cyrus

Macie jakiś sprawdzone balsamy, które zminimalizują cellulit? Miałam z Bielendy oraz Eveline w zielonym opakowaniu, ale nie widzę różnicy
zxcvbnmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:30   #56
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Bo tu trzeba masować! a przynajmniej moja koleżanka twierdzi, że jej bardzo pomaga zwykła oliwka i masaż
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:38   #57
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Ja zaczynałam od Chodakowskiej i wtedy też się zmierzyłam. Ale to było z pół roku temu, jak nie więcej

Niemniej strasznie, ale to strasznie mnie Chodakowska nudziła. 20 minut nie mogłam wytrzymać i z nudów i z moją kondycją na minusie. No a od kiedy zaczęłam Mel B., muszę powiedzieć że największym sukcesem jest to, że 3 tydzień idzie i ja ćwiczę
Zrobiłam sobie zdjęcie na samym początku przygody z Mel, ale jakoś nie widzę tej poprawy.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:53   #58
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Nie pal! Ja też rzucam Wczoraj nie zapaliłam ani jednego niestety papierosy strasznie niszczą cerę

ed: Poćwiczyłam już dzisiaj Muszę się przyznać, że we wtorek odpuściłam sobie Tiffany, bo już byłam po długim dystansie na rowerze, ale dzisiaj zrobiłam i jestem zachwycona! Nigdy nie ćwiczyłam z tą trenerką i nie miałam pojęcia, że jest taka świetna, ma w sobie tyle energii! Ćwiczenia z nią to przyjemność

Rety wszyscy rzucają, mój Mąż już rok nie pali ale ja jakoś nie mogę się przełamać ;/ jak się wkurzam to muszę zapalić Wiem, że niszczy - z zawodu jestem kosmetyczką i wiem, że niestety na efekty papierosowe nie ma złotego kremu ani zabiegu trzeba papierocha wyrzucić. I tu mam problem.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Macie jakiś sprawdzone balsamy, które zminimalizują cellulit? Miałam z Bielendy oraz Eveline w zielonym opakowaniu, ale nie widzę różnicy[/QUOTE]


Mi się zrobił tragiczny cellulit po tym jak szybko przytyłam, tylko mam wrażenie, że to raczej cellulit wodny. Pomaga peeling z kawy, masaże np bańką chińską, prysznic zmiennocieplny, balsam antycellulitowy z Ziai, picie herbaty zielonej, z pokrzywy (oczyszczają z toksyn). I serie zabiegów body wrapping
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:52   #59
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Hej to i ja do was dołączę.
Jestem Kaśka, mam 25lat, 162cm wzrostu i obecnie 50kg. Pierwsze ćwiczenia wystartowały dokładnie 24.02.2014 roku po tym jak tak z głupa przymierzyłam majtki od stroju kąpielowego i okazało się że wyglądam tragicznie.

Ćwiczę dokładnie co drugi dzień, staram się ćwiczyć około 2 godzin tzn max 2 godziny dziennie. Co ćwiczę?? uwielbiam ćwiczenia Mel B, dokładnie ABS, ćwiczenia na pośladki, cardio i nogi. Kiedys robiłam skalpel chodakowskiej, ale mnie znudził, kilka razy ćwiczyłam cardio z fitnessblenderem ale mnie zniechecił strasznie dodadkowo robię jeszcze brzuski na ławeczce skośnej, kilkanaście wypadów na boki nóg oraz do przodu, oraz na koniec plank 3 razy po 60sekund.

Mierzyłam się zanim zaczęłam ćwiczyć, niby po 1 do 2 cm spadło, odrzywiam się zdrowo, nie chodzę głodna, z wagi spadło 2kg bo wyjściowa była 52kg. Tylko że mi nie zależy na ubytku wagi ale na cm, i na wyrzeźbieniu ciała do wakacji a tu nic a jak są to tak małe efekty że mnie to strasznie demotywuje.

Mam nadzieję z wami uda mi się wyrzeźbić do wakacji i pozostać w formie już na zawsze

Jak znajdę chwilkę wieczorem to wrzucę swoje wymiary sprzed ćwiczeń i obecne, oraz zdjęcia sprzed ćwiczeń i obecne mam nadzieję że mnie zmotywujecie

Oczywiście zapomniałam napisać że walczę z moimi boczkami, oraz tyłkiem obwisłym, oraz celulitem wodnym na udach i tyłeczku

Edytowane przez ciassteczkowa
Czas edycji: 2014-04-03 o 14:55
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:32   #60
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: WYZWANIE: 30 dni z Mel B + boczki Tiffany

Melduje że już po treningu
dziś cały skalpel i 60 sek. krzesła

co do palenia to ja rzuciłam w grudniu i teraz widzę jak to utrudniało wykonywanie mi treningów...
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-23 22:33:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.