Panny Młode 2015 cz. 17 :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 09:27   #211
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja na prawdę nie rozumiem fochów dotyczących tych osób towarzyszących na zaproszeniach :P


Tunia, farbistka, o jaką listę wam chodzi?
Miałam to samo napisać. Co innego, gdy na wesele prosił nas bart mojego P. albo ktoś z bardzo bliskiej rodziny. Gdy jednak zna się tylko jedną osobę to zaprasza się ją z osobą towarzyszącą. My np. nie mamy facebooka itp. więc trudno bez rozmowy ze mną czy z rodzicami byłoby się dowiedzieć jak mój P. się nazywa. Co innego gdyby ktoś zaprosił mnie w ogóle bez towarzyszącej, wtedy bym nie pojechała. Tak było ze ślubem taty chrześniaczki. Miałam 22 lat, związana byłam już z P. i dostałam zaproszenie z rodzicami.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:28   #212
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
ja mam taką liste w wordzie, chcecie to mogę wrzucić
Chcemy
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:29   #213
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
ja mam taką liste w wordzie, chcecie to mogę wrzucić
chcemy chcemy
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:29   #214
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Miałam to samo napisać. Co innego, gdy na wesele prosił nas bart mojego P. albo ktoś z bardzo bliskiej rodziny. Gdy jednak zna się tylko jedną osobę to zaprasza się ją z osobą towarzyszącą. My np. nie mamy facebooka itp. więc trudno bez rozmowy ze mną czy z rodzicami byłoby się dowiedzieć jak mój P. się nazywa. Co innego gdyby ktoś zaprosił mnie w ogóle bez towarzyszącej, wtedy bym nie pojechała. Tak było ze ślubem taty chrześniaczki. Miałam 22 lat, związana byłam już z P. i dostałam zaproszenie z rodzicami.
to nie fajnie
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:30   #215
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

DZiewczyny.. jeszcze ja wstawiałam w drugim poście linka do listy rzeczy o których trzeba przed ślubem pamiętać ale była dość długa i nie poukłądana miesiącami tylko ogólnie więc nom

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
a ja rozumiem doskonale też by mi było przykro ale w sumie każda z nas jest inna i ma inny charakter
No pewnie że każda ma inny charakter ale.. ja pamiętam jak rok temu chyba któraś z dziewczyn, chyba Vallotka, opowiadała o sytuacji jak albo ona albo jej TŻ dostali zaproszenie na ślub ale to było rodzice i oni.. na jednym zaproszeniu.. bez os tow wgl.. to mogło urazić i było chamskie..

Ale ja np z tą osobą towarzyszącą wyznaję zasadę że jeśli kogoś znam, miałam kontakt a jest chłopakiem mojej koleżanki, piszę imię i nazwisko.. Jeśli np mój TŻ dostał w tamtym roku 2 zaproszenia od jego kuzynów, których ja wcześniej nie znałam.. dostał jako z os. tow to jak najbardziej ok..
Niby jest facebook.. aleja mam mnóstwo znajomych którzy nie mają prawdziwych danych na facebooku mają pozmieniane nazwiska albo ich pisownie.. więc wolałabym napisać z os.tow niż popełnić głupi błąd bochciałam być fajna :P

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Miałam to samo napisać. Co innego, gdy na wesele prosił nas bart mojego P. albo ktoś z bardzo bliskiej rodziny. Gdy jednak zna się tylko jedną osobę to zaprasza się ją z osobą towarzyszącą. My np. nie mamy facebooka itp. więc trudno bez rozmowy ze mną czy z rodzicami byłoby się dowiedzieć jak mój P. się nazywa. Co innego gdyby ktoś zaprosił mnie w ogóle bez towarzyszącej, wtedy bym nie pojechała. Tak było ze ślubem taty chrześniaczki. Miałam 22 lat, związana byłam już z P. i dostałam zaproszenie z rodzicami.
haha.. a ja napisałam to samo w trakcje jak Ty :P za wolno piszę
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:30   #216
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja na prawdę nie rozumiem fochów dotyczących tych osób towarzyszących na zaproszeniach :P


Tunia, farbistka, o jaką listę wam chodzi?
bo jak daje Ci zaproszenie ktos kogo znasz 24lata... oczekujesz ze bedziesz chcianym gosciem i Ty i Twoj narzeczony którego znaja... z imienia..

no to mi przykro ze dostaje jak dla znajomych jakis z pracy (nazwijmy to tak) z os. towarzyszącą...

rozumiem gdyby go nie znali ale nie jedna impreza za nami


ja sobie na takie cos nie pozwole:P dla mnie to troche brak szacunku
to zamiast z mężem to mam tez prosic z osobą towarzyszącą?
bo dzis moge temu koledze napisac z os. towarzyszaca ale za miesiac po ich slubie to musze laske z imimenia ?:P

no są własnie granice kiedy ktos +1 powinien juz nie byc nazywany os. twoarzyszącą
nawet gdybym dostała dla AZ + K bez jego nazwiska
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:32   #217
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

hej

nie miałam ostatnio czasu do Was zaglądać, wchodzę dzisiaj a tu już nowy wątek
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 09:33   #218
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Miałam to samo napisać. Co innego, gdy na wesele prosił nas bart mojego P. albo ktoś z bardzo bliskiej rodziny. Gdy jednak zna się tylko jedną osobę to zaprasza się ją z osobą towarzyszącą. My np. nie mamy facebooka itp. więc trudno bez rozmowy ze mną czy z rodzicami byłoby się dowiedzieć jak mój P. się nazywa. Co innego gdyby ktoś zaprosił mnie w ogóle bez towarzyszącej, wtedy bym nie pojechała. Tak było ze ślubem taty chrześniaczki. Miałam 22 lat, związana byłam już z P. i dostałam zaproszenie z rodzicami.
ale tu chodzi głównie o takie sytuacje że ludzie wiedzą że z kimś jesteś od dłuższego czasu i nie chce im się pofatygować żeby się dowiedzieć od rodziny albo wprost od Ciebie jak nazywa się Twój Narzeczony. Ja jako PMka zapraszająca na pewno będę robiła wywiad w rodzinie przed zapraszaniem czy przypadkiem nie przegapiłam czyjegoś stałego partnera bo mimo wszystko byłoby mi wstyd dawać zaproszenie z osobą towarzyszącą jeśli ktoś jest od roku np. w stałym związku.
Ja co prawda nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale pewnie byłoby mi przykro ale to w sumie pewnie dlatego że jesteśmy razem prawie 8 lat więc uważam za nietakt jeśliby ktoś to przegapił
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:34   #219
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

jak ktoś by chciał taką listę do ogarnięcia rzeczy przed ślubem, to wrzucam moją. Nie wiem, czy wszystko tam wypisałam ale większość jest na pewno :

nie załącza mi się plik w wordzie
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel

Edytowane przez Kiciakowa
Czas edycji: 2014-04-04 o 09:36
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:37   #220
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja na prawdę nie rozumiem fochów dotyczących tych osób towarzyszących na zaproszeniach :P


Tunia, farbistka, o jaką listę wam chodzi?
Jak muszę zrobić listę pierdółek do zrobienia i kupienia...
I zacząć powoli robić bo mam trochę kwiatków krepinowych iii 2 pompony tiulowe

edycja bo było bez polskich liter
Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym

Edytowane przez tunia89
Czas edycji: 2014-04-04 o 09:39
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:39   #221
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Nie wiem mnie to jakoś nie razi jak kuzynka zaprasza mnie z osobą towarzyszącą, co innego gdyby to była moja siostra rodzona albo moi rodzice
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 09:45   #222
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

tez chce tiulowe pomponyyyyy <3
tylko musze w koncu na zywo zobaczyc swoja sale zeby wiedziec czy gdzies mozna to to wieszac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:45   #223
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
nie załącza mi się plik w wordzie
Hm.. chyba wszelakie rozszerzenia ale obrazkowe można załączyć na wizażu dziewczyny kopiowały tekst i wklejały do postów (a później warto wysłąćlink do postu do Marwari żeby to do 2 postu wkleiła )
Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Jak muszę zrobić listę pierdółek do zrobienia i kupienia...
I zacząć powoli robić bo mam trochę kwiatków krepinowych iii 2 pompony tiulowe

edycja bo było bez polskich liter
Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
Aaa..
To ja nie wiem
Ja mogę tylko powiedzieć co mi potrzeba na zaproszenia sztuk 80 :P
To ja mam tak, granatowekartony b2 x 25, karton miały lniany o garmaturze chyba 180 x chyba 80, 4 kleje magici z aplikatorem (okaro kiedys tlumaczyla ze jest wygodniejszy), wstążka biała 250 mm i u mnie to chyba tyle :P
A no i nożyk ja mam taki zwykły do cięcia i matę samoregenerującą się
Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Nie wiem mnie to jakoś nie razi jak kuzynka zaprasza mnie z osobą towarzyszącą, co innego gdyby to była moja siostra rodzona albo moi rodzice
Mam to samo podejście
Mam gorsze problemy żeby się takimi drobnostkami jednak przejmować eh..

Swoją drogą Asia to impreza jakaś gruba z okazji 25lecia rodziców?
Moi w tym roku też mają 25lecie ale ostatniego września.. w Polsce będą dopiero najwcześniej w połowie listopada.. i sama nie wiem co by z tej okazji zrobić chciałabym to jakoś z nimi uczcić, oczywiście nie stać mnie żeby jakiś im lokal wynająć :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:50   #224
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

też powoli zastanawiam się jakie rzeczy muszę kupić i robię listę w głowie, ale muszę to spisać kiedyś, bo tak to o połowie rzeczy zapomnę

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość

Swoją drogą Asia to impreza jakaś gruba z okazji 25lecia rodziców?
Moi w tym roku też mają 25lecie ale ostatniego września.. w Polsce będą dopiero najwcześniej w połowie listopada.. i sama nie wiem co by z tej okazji zrobić chciałabym to jakoś z nimi uczcić, oczywiście nie stać mnie żeby jakiś im lokal wynająć :P
No ja mam sporą rodzinę, więc na takie 70 osób. Tak wiem wiem małe wesele Chociaż kilka osób już odmówiło bo to jednak święta i mają inne plany. Moja rodzina lubi imprezy, więc u nas takiej samej wielkości są np. 18 i właśnie 25-lecia. Wesela są większe
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:51   #225
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Dobra jak ktoś chce to mam takie coś
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:54   #226
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
O to mała ta lista :P nie wiem czy widziałam w drugim poście
My mamy podobną ale w excelu i mamy przy okazji licznik cenowy tam hehe :P


Asia, to faktycznie, niezła biba :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:57   #227
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

ja mam dziennik ślubu i wszystko tam wpisuję różne wydatki inspiracje itp ale ja ogólnie wolę mieć wszystko na papierze niż w wersji elektronicznej
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:59   #228
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
O to mała ta lista :P nie wiem czy widziałam w drugim poście
My mamy podobną ale w excelu i mamy przy okazji licznik cenowy tam hehe :P


Asia, to faktycznie, niezła biba :P

ej ej jakie dokumenty trzeba?
bo ja to bede zalatwiac nie wiem kiedy bo wszystko mamy w swoich miastach... w których nie mieszkamy..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:01   #229
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

dobra dziewczyny, lece na wykłady!

Dzisiaj do 17.20
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 10:08   #230
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Z listą rzeczy do załątwienia, dokumenty na ślub konkordatowy i cywilny oraz kalendarz zapraszam do 2 postu podpunk 9, 10 i 11 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...02&postcount=2
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:09   #231
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Siemka

Z tym wyprzedzeniem załatwiania to u mnie jest zupełnie inaczej
Nie mam sali weselnej, a w domu kultury, stąd zarezerwowana została na ponad rok przed i było wieeeele wolnych terminów na 2015 r

Zespół mamy zarezerwowany od tygodnia, a mój kuzyn, który ma ślub za 2 miesiące, rezerwował ten sam zespół 2 tygodnie temu A grają fajnie, słyszałam ich i podoba mi się, szczególnie świetnego mają wodzireja No i 4 osoby kosztują nas 2700

Fotografa i kamerzysty jeszcze nie mamy - jest czas

Także u mnie nie ma takiego oblężenia z terminami
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:14   #232
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

https://www.slubnaglowie.pl/inspirac...cje-styl-kolor
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:15   #233
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Nie wiem mnie to jakoś nie razi jak kuzynka zaprasza mnie z osobą towarzyszącą, co innego gdyby to była moja siostra rodzona albo moi rodzice
Mnie też to nie razi. Od kuzynowstwa bliskiego dostawałam zawsze z osobą towarzyszącą. Wiecie, zaprasza się 3-4 miesiące przed ślubem i może się wiele zmienić. Od znajomych wspólnych dostaliśmy razem, bo razem się widujemy. Zresztą teraz jest tak - niektórzy są ze sobą, niektórzy nie a chodzą razem na imprezy, niektórzy mają "układy łóżkowe"

Ja na ostatnie wesele dostałam z osobą towarzyszącą i baaaardzo dobrze. BO się okazało, że tż ma zgrupowanie narodowe i było pozamiatane. Zastanowiliśmy się i stwierdziliśmy - z orzełkiem na piersi można grać raz w życiu, a wesele jeszcze niejedno przetańczymy razem. Zabrałam ze sobą kolegę, wybawiłam się i było super. A jakby był wpisany mój tż to średnio mi kogoś innego zabrać.

Ja osobiście chcę wykazać staranie i popytać z kim kto przychodzi, ale na zaproszeniach - o ile to nie będzie narzeczeństwo to raczej wpiszę z osobą towarzyszącą, a na miesiąc przed dopytam kto, żeby umieścić w planie stołów.
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:16   #234
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

dziewczyny ja się tak zastanawiam i doradźcie mi czy do tej sali pasują niebieskie dodatki jako kolor przewodni, a może bardziej czerwony bo zgłupiałam. Niebieski mi tu za chol*** nie pasuje

http://www.malaga.win.pl/

kolor sali jest hmm brązowy i boje się, że z niebieskim będzie się gryzł, a to zmienia całą moją koncepcje. Jaki kolor by wam tu pasował jako przewodni
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-04-04 o 10:20
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:22   #235
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;45887559]Mnie też to nie razi. Od kuzynowstwa bliskiego dostawałam zawsze z osobą towarzyszącą. Wiecie, zaprasza się 3-4 miesiące przed ślubem i może się wiele zmienić. Od znajomych wspólnych dostaliśmy razem, bo razem się widujemy. Zresztą teraz jest tak - niektórzy są ze sobą, niektórzy nie a chodzą razem na imprezy, niektórzy mają "układy łóżkowe"

Ja na ostatnie wesele dostałam z osobą towarzyszącą i baaaardzo dobrze. BO się okazało, że tż ma zgrupowanie narodowe i było pozamiatane. Zastanowiliśmy się i stwierdziliśmy - z orzełkiem na piersi można grać raz w życiu, a wesele jeszcze niejedno przetańczymy razem. Zabrałam ze sobą kolegę, wybawiłam się i było super. A jakby był wpisany mój tż to średnio mi kogoś innego zabrać.

Ja osobiście chcę wykazać staranie i popytać z kim kto przychodzi, ale na zaproszeniach - o ile to nie będzie narzeczeństwo to raczej wpiszę z osobą towarzyszącą, a na miesiąc przed dopytam kto, żeby umieścić w planie stołów.[/QUOTE]
I uważam to za bardzo rozsądne Akurat o winietki to sama będę się jak coś to pytać, bo fajnie byłoby tak oficjalnie kogoś usadzić a jednak zaproszenia... to tylko zaproszenie
Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja się tak nie zastanawiałam i doradźcie mi czy do tej sali pasują niebieskie dodoatki jako kolor przewodni, a może bardziej czerwony bo zgłupiałam

http://www.malaga.win.pl/

kolor sali jest hmm brązowy i boje się, że z niebieskim będzie się gryzł, a to zmienia całą moją koncepcje. Jaki kolor by wam tu pasowal
Hm.. brąz to to na pewno nie jest.. a te srebne dodatki u Ciebie też będą? (nie wiem czyna dobre zdjęcia patrzyłam :P) ja ogólnie nie mam wyczucia kolorów jeśli o ślub i sale chodzi (ja z tym nie miałam problemu :P)
Sama nie wiem co bym zrobiła.. czerwony na pewno bylby mocnym kontrastem do tego srebra.. musisz poprzeglądać jakieś zdjęcia z dekoracji sal tak żebyś miała swój niebieski i przybvliżony kolor do wnętrza sali
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:25   #236
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość

Hm.. brąz to to na pewno nie jest.. a te srebne dodatki u Ciebie też będą? (nie wiem czyna dobre zdjęcia patrzyłam :P) ja ogólnie nie mam wyczucia kolorów jeśli o ślub i sale chodzi (ja z tym nie miałam problemu :P)
Sama nie wiem co bym zrobiła.. czerwony na pewno bylby mocnym kontrastem do tego srebra.. musisz poprzeglądać jakieś zdjęcia z dekoracji sal tak żebyś miała swój niebieski i przybvliżony kolor do wnętrza sali
no tam na sali są dodatki srebrne
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:26   #237
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

My teraz dostaliśmy zaproszenie na roczek Pawła chrzesnicy. I tym razem wypisane mnie z imienia i nazwiska. Ale na chrzcinach byłam już osobą towarzysząca (chrzest był we wrześniu)

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:26   #238
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja się tak zastanawiam i doradźcie mi czy do tej sali pasują niebieskie dodatki jako kolor przewodni, a może bardziej czerwony bo zgłupiałam. Niebieski mi tu za chol*** nie pasuje

http://www.malaga.win.pl/

kolor sali jest hmm brązowy i boje się, że z niebieskim będzie się gryzł, a to zmienia całą moją koncepcje. Jaki kolor by wam tu pasował jako przewodni
Chyba czerwony byłby lepszym pomysłem. Ale ja też mam taki problem - rude filary na sali, które ni w ząb nie pasują do mojego szafiru i zielonego Jednak olewam sprawę

Ale na przykład tutaj, taka kolorystyka wygląda fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Be_i_niebieski_po_czone_1149918.jpg (26,9 KB, 10 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:27   #239
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
ściąga mi się jakaś aktualizacja worda, bo masz nowszą wersję i się nie da otworzyć

Mam nadzieję, że będzie warto przeczytać

Nie no żartuję, ciekawa jestem
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:28   #240
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 17 :)

Jakie srebro? Ja widzę beżowe/kawowe ściany
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 19:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.