Ebi Smolarek - Strona 639 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 11:46   #19141
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Ebi Smolarek

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4574823]
To czekam na relację na gg
Zapraszam, zapraszam Coś tam jeszcze z piwaku pozostalo
Ogólnie było za***iście, kąpaliśmy się z ekipą o 1 w nocy w jeziorze
Deszcz i burza, my w namiotach, i piwko na moście... Za***Iście było
[/quote]
Relacja będzie na pewno A nawet dzisiaj może byc Bo wczoraj też się coś stało (a raczej już dzisiaj bo było po pólnocy )

o 1 w nocy?! Trzeba byc krejzi!!

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ja mam tylko takiego jednego newsa: Widziałam dzisiaj Ally!!! Szła sobie najzwyczajniej w świecie po zakupy Nawet na pierwszy rzut oka jej nie poznałam. Dopiero później patrzę, że skądś ją znam.
Taka Ally z torebką LV i siatką z ziemniakami... Nie moge sobie tego wyobrazić!

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy Ally szła po zakupy, ale ja mieszkam przy takich sklepach, do których ludzie przychodzą nawet z jej osiedla. No, i jak szłam sobie z psem ze sklepu, to minęłam Ally, a potem, jak siedziałam w kuchni, to widziałam ją, jak wracała z dwoma siatkami

Mogłam sobie z nią zdjęcie zrobić
Czemu nie zrobiłaś?!
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 12:25   #19142
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek

No patrz Magda, jakie szczescie
A pamietasz jak na meczu wlasnie szla Ally i Disa i wchodzily juz do tych bramek a ja krzyknelam do was "ej dziewczyny patrzcie Ally i Disa poszly" albo potem jak na przed krytej je wylukalam i tez do was odrazu
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:30   #19143
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek

Nie wiem czy ogladayscie dzisiejszy program Dzień DObry TVN, ale było spotkanie z Żurawskim--> http://dziendobrytvn.onet.pl/1418438,gwiazdy.html
Któras z Was (chyba Sun) pisała, ze widziała Kwaśniewską z Reissem, wiec pewnie kreciła kolejny odcienk do programu.
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:34   #19144
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Relacja będzie na pewno A nawet dzisiaj może byc Bo wczoraj też się coś stało (a raczej już dzisiaj bo było po pólnocy )

o 1 w nocy?! Trzeba byc krejzi!!
Taka Ally z torebką LV i siatką z ziemniakami... Nie moge sobie tego wyobrazić!

Czemu nie zrobiłaś?!
Niestety nie miałam przy sobie aparatu, ani nawet komórki A wyobraźcie sobie, jakby się Ally ucieszyła, jakbym do niej podbiegła krzycząc: "Ej, to ty jesteś Ally?! Ta sławna Ally?! Na prawdę?! Jezuuu, nie wierzę!!! Mogę sobie z tobą zrobić zdjęcie? Proszę!"

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
No patrz Magda, jakie szczescie
A pamietasz jak na meczu wlasnie szla Ally i Disa i wchodzily juz do tych bramek a ja krzyknelam do was "ej dziewczyny patrzcie Ally i Disa poszly" albo potem jak na przed krytej je wylukalam i tez do was odrazu
Pamiętam Z resztą ten mecz, to było takie wydarzenie, że wszystko pamiętam ze szczegółami

A może w najbliższą sobotę znowu pójdę na przedkrytą Bo planuję pójście na ten mecz TVN vs. repra Sejmu. Tylko jeszcze się zastanawiam, bo jak się okaże, że wszyscy moi znajomi jadą nad wodę, a ja sama na mecz? Ale to nie jest aż taki ważny mecz, więc chyba będą bilety jeszcze przed meczem (wstyd się przyznać, ale na prawdę chciałabym zobaczyć w akcji tego grzecznego chłopczyka z Młodzieży Wszechpolskiej )
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:56   #19145
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek

Huhu Magda Ally by pewnie o tym na blogu napisala

wlasnie mialam sie Ciebie pytac czy idziesz na ten mecz.Ja bym bardzo chetnie poszla jakbym byla z okolic
cos widzialam teraz w co za tydzien ze bedzie gral Janiak, Wesolowski,Morozowski,Sek ielski,Durczok,Zakoscieln y chyba a z sejmu to Kurski Olejniczak i jakies tam inne vipy
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:02   #19146
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Z sejmu, to mnie najbardziej interesuje Krzysiu Tu jest o nim interesujący artykuł: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...5,3491578.html i tu jeszcze o nim taka krótka notka (jakby biograficzna ) http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krzysztof_Bosak Pójdę na przedkrytą i poproszę Krzysia o koszulkę po meczu
A może fajnie by było być żoną polityka
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:09   #19147
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Friddy Pokaż wiadomość
O JAAAAA
Ale brecht ... ale muza
A zobaczcie te filmik ( może już go widziałyście ... )
http://www.youtube.com/watch?v=JPR0cobHtXA
Ale gościu na końcu wymiata ... ja mam w klasie kolegę co trenuje Break'a
Cytat:
Napisane przez asiulkaprymulka Pokaż wiadomość
No a jak poleffka
Kanikuły wymiatają


w końcu mój LZSik wygrał! 2:0 !!!! i nie spadną do Klasy A
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 20:20   #19148
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

A "mój" (znaczy się, że z mojego opisu) Heikki zajął 5. miejsce w F1. Jaka przemiana! Zawsze jeździł tak przeciętnie. A jak mnie spotkał, to od razu zajął 4. miejsce, teraz 5... Bardzo ładnie Chociaż wolałabym, żeby Kubica był przed nim
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 15:21   #19149
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek

Nowy trener Feyenoordu Rotterdam - Bert van Marwijk wyraził chęć pozyskania napastnika Borussii Dortmund - Euzebiusza Smolarka. Holenderski szkoleniowiec miał okazje pracować z Polakiem za równo w Feyenoordzie, do którego powrócił po 3 - letniej przerwie jaki i Borussii, do której go sprowadził.

Marwijk doskonale zdaje sobie sprawę, że w Dortmundzie jest bardzo duża konkurencja w ataku, a Ebi może mieć problemy z regularnymi występami. Takie nazwiska jak Valdez, Klimowicz, Frei czy Petric nie są już anonimowe w europejskim futbolu, stąd nadzieje Holendra na pozyskanie reprezentanta Polski.

Działacz BVB - Hans Joachim Watzke skomentował sprawę w następujący sposób - " Sprawa Smolarka jest wciąż otwarta, wszystko powinno wyjaśnić się do końca okna transferowego, czyli do 31 sierpnia. "



Źródło: transfermarkt.de
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:52   #19150
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka20 Pokaż wiadomość
Nowy trener Feyenoordu Rotterdam - Bert van Marwijk wyraził chęć pozyskania napastnika Borussii Dortmund - Euzebiusza Smolarka. Holenderski szkoleniowiec miał okazje pracować z Polakiem za równo w Feyenoordzie, do którego powrócił po 3 - letniej przerwie jaki i Borussii, do której go sprowadził.

Marwijk doskonale zdaje sobie sprawę, że w Dortmundzie jest bardzo duża konkurencja w ataku, a Ebi może mieć problemy z regularnymi występami. Takie nazwiska jak Valdez, Klimowicz, Frei czy Petric nie są już anonimowe w europejskim futbolu, stąd nadzieje Holendra na pozyskanie reprezentanta Polski.

Działacz BVB - Hans Joachim Watzke skomentował sprawę w następujący sposób - " Sprawa Smolarka jest wciąż otwarta, wszystko powinno wyjaśnić się do końca okna transferowego, czyli do 31 sierpnia. "



Źródło: transfermarkt.de

ale przecież on "ma kontrakt do 2009" !!! =='
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:48   #19151
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
ale przecież on "ma kontrakt do 2009" !!! =='
Olać kontrakt!!! Ważne, żeby mógł grać, a nie siedział tylko na ławce.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 20:50   #19152
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ebi Smolarek

Nikt nie powiedizał, że w Borussi będzie siedzał na ławce Ja nie chcę, zeby odchodził. Ma być w Borussi i grać!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:05   #19153
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: Ebi Smolarek

Euzebiusz Smolarek, piłkarz Borussi Dortmund, jest bliski powrotu do Holandii - informują niemieckie gazety. Zainteresowany Polakiem jest jego były klub, Feyenoord Rotterdam.
- Nigdy nie ukrywałem, że jestem fanem Ebiego. Bardzo cenię Smolarka i uważam, że jest świetnym zawodnikiem - mówi Bert van Marwijk, nowy trener holenderskiej drużyny.

Sprawa transferu jest jednak skomplikowana. Według "Przeglądu Sportowego" byłego klubu Ebiego nie stać na sprowadzenie piłkarza.
.onet-ad-main2-box { display: none }Kłopoty finansowe Feyenoordu potwierdza Jan de Zeeuw, były menedżer Smolarka: - W Rotterdamie sytuacja finansowa rzeczywiście jest nieciekawa i dlatego transfer polskiego piłkarza jest moim zdaniem wykluczony - mówi Holender.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
__________________
Dumni po zwycięstwie,
Wierni po porażce

Ebi jesteś zaj.Ebi.sty
Ty jesteś naszym skarbem, wiesz?

asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:06   #19154
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Ebi Smolarek

Hello,
mam dla Was wiadomość od Mes. Prosiła, żeby Wam przekazać, że w najbliższym czasie nie będzie wpadać na Wizaż i jak zdążyłam wywnioskować bardzo tego żałuje. No, ale siła wyższa Także macie od niej buziaki


A co do transferu Ebiego - ja jestem za pozostaniem w Borussii. On nie może się trzymać van Marwijka jak spódnicy mamy, bo nikt go nie będzie traktował poważnie i do końca życia będzie skazany na granie w takiej drużynie, której trenerem akurat jest Bercik.
I pomimo, że do niedawna czarno widziałam przyszłość Smolarka w Borussii, to zgadzam się z Aśką - nikt nie powiedział, że Ebi będzie w Dortmundzie siedział na ławce.
Jak dla mnie jedynym poważnym zagrożeniem dla naszego pupila jest Petric. Bo Klimowicz, to stara rura, Federico jakiś taki... no bez sensu , a Valdez... wszystkie wiemy czym w ostatnim sezonie popisał sie Valdez.
To w końcu Ebi jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w Borussii i moim zdaniem tak źle wcale nie będzie
firletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:15   #19155
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez asiulkaprymulka Pokaż wiadomość
Euzebiusz Smolarek, piłkarz Borussi Dortmund, jest bliski powrotu do Holandii - informują niemieckie gazety. Zainteresowany Polakiem jest jego były klub, Feyenoord Rotterdam.
- Nigdy nie ukrywałem, że jestem fanem Ebiego. Bardzo cenię Smolarka i uważam, że jest świetnym zawodnikiem - mówi Bert van Marwijk, nowy trener holenderskiej drużyny.

Sprawa transferu jest jednak skomplikowana. Według "Przeglądu Sportowego" byłego klubu Ebiego nie stać na sprowadzenie piłkarza.
.onet-ad-main2-box { display: none }Kłopoty finansowe Feyenoordu potwierdza Jan de Zeeuw, były menedżer Smolarka: - W Rotterdamie sytuacja finansowa rzeczywiście jest nieciekawa i dlatego transfer polskiego piłkarza jest moim zdaniem wykluczony - mówi Holender.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
Ech....a myślałam , że przejdzie do Legii .
Błagam , niech on nie wraca do Holandii..............

Cytat:
Napisane przez firletka Pokaż wiadomość
Hello,
mam dla Was wiadomość od Mes. Prosiła, żeby Wam przekazać, że w najbliższym czasie nie będzie wpadać na Wizaż i jak zdążyłam wywnioskować bardzo tego żałuje. No, ale siła wyższa Także macie od niej buziaki
Przeżyjemy .
Mam nadzieje , że szybko do nas wróci .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:06   #19156
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez firletka Pokaż wiadomość
Hello,
mam dla Was wiadomość od Mes. Prosiła, żeby Wam przekazać, że w najbliższym czasie nie będzie wpadać na Wizaż i jak zdążyłam wywnioskować bardzo tego żałuje. No, ale siła wyższa Także macie od niej buziaki


A co do transferu Ebiego - ja jestem za pozostaniem w Borussii. On nie może się trzymać van Marwijka jak spódnicy mamy, bo nikt go nie będzie traktował poważnie i do końca życia będzie skazany na granie w takiej drużynie, której trenerem akurat jest Bercik.
I pomimo, że do niedawna czarno widziałam przyszłość Smolarka w Borussii, to zgadzam się z Aśką - nikt nie powiedział, że Ebi będzie w Dortmundzie siedział na ławce.
Jak dla mnie jedynym poważnym zagrożeniem dla naszego pupila jest Petric. Bo Klimowicz, to stara rura, Federico jakiś taki... no bez sensu , a Valdez... wszystkie wiemy czym w ostatnim sezonie popisał sie Valdez.
To w końcu Ebi jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w Borussii i moim zdaniem tak źle wcale nie będzie
Też mi się wydaje, że Ebi nie może tak biegać za Bertem. Stać go na coś więcej, niż tylko załatwianie sobie transferów po znajomości
Wydaje mi się, że już lepiej zostać w BVB niż iść do Feeynordu. Ale jeszcze lepiej, gdyby zupełnie zmienił klub. Bo tak mi się wydaje, że skoro w Borussi szukają nowego napastnika, to raczej Ebi im nie wystarcza, więc nie chcą go

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Ech....a myślałam , że przejdzie do Legii .
Błagam , niech on nie wraca do Holandii..............

Przeżyjemy .
Mam nadzieje , że szybko do nas wróci .
Do Legii? Przecież jeszcze nie czas na emeryturę Do Legii przejdzie za 10 lat, jak już będzie moim mężem, będziemy mieć dzieci i postanowimy zamieszkać w Warszawie, żebym miała blisko do rodziców

A ja miałam dzisiaj kupić bilet na ten mecz TVN vs. Sejm, ale jeździłam sobie z Maćkiem i koleżankami po Warszawie na rolkach, a potem deszcz lunął i dziewczyny pojechały, a ja jeździłam z Maćkiem, a jak on też w końcu pojechał to poszłam do Złotych Tarasów sprawdzić, czy nie ma biletów w Empiku. I nie było A na Legię już mi się nie chciało jechać. Mam nadzieję, że jeszcze da się kupić bilety, bo się ostatnio nastawiłam, że idę na ten mecz. Ale chociaż sobie kupiłam piracką podkoszulkę z czaszką Takie Ebiowe klimaty Tylko nie wiem, czy ta czacha będzie miała na imię Jack, Johnny czy Euzebiusz

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2007-06-19 o 15:31
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:19   #19157
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że Ebi nie może tak biegać za Bertem. Stać go na coś więcej, niż tylko załatwianie sobie transferów po znajomości
Wydaje mi się, że już lepiej zostać w BVB niż iść do Feeynordu. Ale jeszcze lepiej, gdyby zupełnie zmienił klub. Bo tak mi się wydaje, że skoro w Borussi szukają nowego napastnika, to raczej Ebi im nie wystarcza, więc nie chcą go
O boszszsz.... Co to byłby za klub, który "chce się pozbyć" drugiego pod względem ilości bramek napastnika?? Chyba tylko Grom Wolsztyn! Drugiego napastnika nie kupuje się dlatego, bo chce się pozbyć innego, tylko po to, by wzmocnić drużynę! Przecież Frei teraz nie będzie grał, albo będzie grał słabo, bo jest po ciężkiej operacji biodra/pleców/nogi czy tam kij z tym czego, a jak Ebi ma sam dać radę na boisku? No bo na Valdeza lepiej nie liczyć... Dlatego trzeba kupić wzmocnienie, zwłaszcza, że już gdzieś były głosy, że po bardzo udanym sezonie Frei po dojściu do zdrowia też ma wyfrunąć do innego klubu...
Błagam, nie przesadzajcie, że Ebiego nie chcą... Poczekajmy spokojnie na rozwinięcie sytuacji. Bez nerwacji
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:07   #19158
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek

Lukas Podolski
Nieoczekiwany gość pojawił się w godzinach południowych na stadionie im. Ernesta Pola. Łukasz Podolski - bo o nim mowa - spotkał się na obiekcie zabrzańskiego klubu z działaczami Górnika i dziennikarzami - czytamy na oficjalnej stronie zabrzańskiego klubu.

Podczas krótkiej, trwającej pół godziny wizyty, zawodnik Bayernu Monachium, wymienił szereg spostrzeżeń na temat polskiej i niemieckiej piłki nożnej oraz swojej kariery w Monachium.

- Murawa na stadionie Górnika jest lepsza od tej w Monachium - stwierdził z uśmiechem "Poldi"

Tak sobie czasem myslę czy żałuję, że gra dla Niemiec??
Ciekawe jak to wyglada od strony FIFA, czy piłkarz może zmienić reprezentacje narodową?? Pytam tylko teoretycznie, bo każda z nas wie, że Łukasz nagle nie zmieni reprezntacji
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:23   #19159
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4594435]O boszszsz.... Co to byłby za klub, który "chce się pozbyć" drugiego pod względem ilości bramek napastnika?? Chyba tylko Grom Wolsztyn! Drugiego napastnika nie kupuje się dlatego, bo chce się pozbyć innego, tylko po to, by wzmocnić drużynę! Przecież Frei teraz nie będzie grał, albo będzie grał słabo, bo jest po ciężkiej operacji biodra/pleców/nogi czy tam kij z tym czego, a jak Ebi ma sam dać radę na boisku? No bo na Valdeza lepiej nie liczyć... Dlatego trzeba kupić wzmocnienie, zwłaszcza, że już gdzieś były głosy, że po bardzo udanym sezonie Frei po dojściu do zdrowia też ma wyfrunąć do innego klubu...
Błagam, nie przesadzajcie, że Ebiego nie chcą... Poczekajmy spokojnie na rozwinięcie sytuacji. Bez nerwacji [/quote]

Jak chcą wzmocnić drużynę, to niech kupują obrońców i pomocników. Bo atak jest już wypełniony No, chyba, że chcą zrobić drużynę samych napastnkiów
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 17:37   #19160
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ebi Smolarek

Atak jest wypełniony ciotowatym Valdezem i kontuzjowanym Freiem. No i Ebi. Naprawde full wypas.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:50   #19161
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

No, tak, ale teraz nakupują tych nowych napastników, a przecież to podobno taki biedny klub i niedługo im się kasa skończy, a przydałoby się przecież wzmocnić też środek.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:56   #19162
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ebi Smolarek

Przydałoby się dużo rzeczy
Np wolny piątek
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:40   #19163
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka20 Pokaż wiadomość
Lukas Podolski
Nieoczekiwany gość pojawił się w godzinach południowych na stadionie im. Ernesta Pola. Łukasz Podolski - bo o nim mowa - spotkał się na obiekcie zabrzańskiego klubu z działaczami Górnika i dziennikarzami - czytamy na oficjalnej stronie zabrzańskiego klubu.

Podczas krótkiej, trwającej pół godziny wizyty, zawodnik Bayernu Monachium, wymienił szereg spostrzeżeń na temat polskiej i niemieckiej piłki nożnej oraz swojej kariery w Monachium.

- Murawa na stadionie Górnika jest lepsza od tej w Monachium - stwierdził z uśmiechem "Poldi"

Tak sobie czasem myslę czy żałuję, że gra dla Niemiec??
Ciekawe jak to wyglada od strony FIFA, czy piłkarz może zmienić reprezentacje narodową?? Pytam tylko teoretycznie, bo każda z nas wie, że Łukasz nagle nie zmieni reprezntacji
ostatno czytalam, ze jakis siatkarz chce zmienic druzyne narodową... i przejsc do Polski... i zeby moc to zrobic bedzie musial 2 lata byc wylaczony z rozgrywek. mowi, ze jest gotow to zrobic.
ciekawe jak to jest z pilkarzami, ale watpie, zeby Poldi sie zdecydowal na taki krok XD szczegolnie jesli wymogime byloby tak jak w siatce...odczekanie kilku lat bez profesjonalnego grania w druzynie narodowej...
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:43   #19164
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Do Legii? Przecież jeszcze nie czas na emeryturę Do Legii przejdzie za 10 lat, jak już będzie moim mężem, będziemy mieć dzieci i postanowimy zamieszkać w Warszawie, żebym miała blisko do rodziców

a dlaczego nie?Mielibyśmy blisko do siebie .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:50   #19165
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ebi Smolarek

dubel
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:26   #19166
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka20 Pokaż wiadomość
Lukas Podolski
Nieoczekiwany gość pojawił się w godzinach południowych na stadionie im. Ernesta Pola. Łukasz Podolski - bo o nim mowa - spotkał się na obiekcie zabrzańskiego klubu z działaczami Górnika i dziennikarzami - czytamy na oficjalnej stronie zabrzańskiego klubu.

Podczas krótkiej, trwającej pół godziny wizyty, zawodnik Bayernu Monachium, wymienił szereg spostrzeżeń na temat polskiej i niemieckiej piłki nożnej oraz swojej kariery w Monachium.

- Murawa na stadionie Górnika jest lepsza od tej w Monachium - stwierdził z uśmiechem "Poldi"

Tak sobie czasem myslę czy żałuję, że gra dla Niemiec??
Ciekawe jak to wyglada od strony FIFA, czy piłkarz może zmienić reprezentacje narodową?? Pytam tylko teoretycznie, bo każda z nas wie, że Łukasz nagle nie zmieni reprezntacji
Z tego co się orientuję to nie można zmienić reprezentacji. Dlatego tak często się słyszy, że tracimy kolejnego zawodnika, bo ten jest w kadrze innego kraju.
Ale mogę się mylić.

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Do Legii? Przecież jeszcze nie czas na emeryturę
Sama niedawno chciałaś, żeby grał w Legii...

Aśka, brakuje im napastników?? Teraz przez ostatnie dwa miesiące doszło im minimum trzech. Niedawno jakaś dziewczyny tutaj robiła listę ilu ich jest, z 6-7 było na pewno.
Uważam tak jak Magda, powinni sprowadzać obrońców (bo aktualnych mają kiepskich ).

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2007-06-19 o 21:08
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:08   #19167
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4596150]Z tego co się orientuję to nie można zmienić reprezentacji. Dlatego tak często się słyszy, że tracimy kolejnego zawodnika, bo ten jest w kadrze innego kraju.
Ale mogę się mylić.

Sama niedawno chciałaś, żeby grał w Legii...

Aśka, brakuje im napastników?? Teraz przez ostatnie dwa miesiące doszło im minimum trzech. Niedawno jakaś dziewczyny tutaj robiła listę ilu ich jest, z 6-7 było na pewno.
Uważam tak jak Magda, powinni sprowadzać obrońców (bo aktualnych mają kiepskich ).[/quote]

Nie to, że chciałam. Może dla mnie by było fajnie, ale dla niego nie za bardzo
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 17:40   #19168
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Ha, pojechałam dzisiaj na stadion i kupiłam bilet na ten "Wielki mecz charytatywny". Idę na przedkrytą C. Już nie mogę się doczekać

Edit: Ale tu pustki A ja mam takie ładne zdjęcie Ełzebiusza

Edit2: W tym sobotnim meczu ma grać Endrju Lepper Zapowiada się coraz ciekawiej
A ten Olivier Janiak, to wygląda prawie jak Brazylijczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 0.52233200_644334417.jpeg (48,9 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2007-06-20 o 20:39
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:00   #19169
akashafan
Raczkowanie
 
Avatar akashafan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 121
Dot.: Ebi Smolarek

Zobaczcie co znalazłam na innym forum: http://img515.imageshack.us/img515/9207/pulpitch3.png
Ciekawe czy to naprawdę Ebi napisał jej te życzenia - jak myślicie?
akashafan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:16   #19170
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: Ebi Smolarek

Myśle, że nie. jakaś dziewczyna zapewne sobie napisała, żeby zrobić szum wokół siebie... przynajmniej ja tak sądze
__________________
Dumni po zwycięstwie,
Wierni po porażce

Ebi jesteś zaj.Ebi.sty
Ty jesteś naszym skarbem, wiesz?

asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.