Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 21:27   #511
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez quelicious Pokaż wiadomość
Ja go mam i brokatu w nim nie ma a świeci się tak bo ma bardzo przyjemne satynowe wykończenie, polecam kupić .
kuurde, mój portfel jutro będzie świecił pustkami
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:29   #512
quelicious
Przyczajenie
 
Avatar quelicious
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 13
GG do quelicious
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Mam dylemat, kupic sobie podklad revlon czy oszczedzac i zobic wieksze zakupy pozniej. Powiedzcie mi tak na szybko, czy revlon colorstay jest podkladem raczej lekkim czy ciezkim ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Colorstay to zdecydowanie jeden z najcięższych podkładów na rynku, jak nie masz problemów z cerą - odpuść. Ja używałam go około dwóch lat i mam już go dosyć, za ciężkie to cholerstwo..
quelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:29   #513
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie mi prosze jakiś dobry podkład. Jestem bardzo blada, ale z widocznymi naczynkami, potrzebuję średniego krycia bez mocnego matu, dodatkowo byłby ideałem jeśli nie podkreślałby suchych skórek na nosie i polikach. Macie jakiś pomysł?
Hmm, u mnie Rimmel 25 hour lasting finish (czy jakoś tak) powoduje efekt błyszczenia właśnie w tych miejscach- nos i policzki mimo, że mam cerę suchą i żaden inny podkład tego nie czyni! Nawet te nawilżająco-rozświetlające jak Healthy Mix. Jeśli go nie znasz to może spróbuj, chociaż daleko mu do ideału, klei się trochę, krycie ma właśnie średnie (można rozprowadzić tak, by krył delikatnie, ale pełne krycie też można osiągnąć) Ja zawsze do niego wracam jak nie mam pomysłu na nowego kandydata do testowania Utrzymuje się długo na skórze, u mnie wygląda dobrze nawet po 8h (pomijając to błyszczenie, czasami mi się to podoba bo wygląda zdrowo w dzień, ale na jakieś wyjścia w nocy wolę mat- podobno podkłady mineralne powodują błyszczenie, a on niby taki jest).
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:29   #514
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Nikolette Pokaż wiadomość
Czy trzeba posiadać jakąś specjalną kartę czy coś żeby skorzystać z tej promocji ?
Promocja jest ogólnodostępna.

Cytat:
Napisane przez milena87_1987 Pokaż wiadomość
Mam pytanko dziewuszki czy jesli sa w sklepie jakies promocje na kolorowke to te produkty tez wliczaja sie i od cen promocyjnych jest odejmowane to -49%? Czy od stalych cen i promocje sie nei łacza hmm
Od cen regularnych.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:36   #515
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez quelicious Pokaż wiadomość
Colorstay to zdecydowanie jeden z najcięższych podkładów na rynku, jak nie masz problemów z cerą - odpuść. Ja używałam go około dwóch lat i mam już go dosyć, za ciężkie to cholerstwo..

Używam go rok i strasznie wysuszył mi skórę. Póki co cera mi się poprawiła i postanowiłam go odstawić na sezon wiosna-lato.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:36   #516
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: -49% co warto kupić?

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Ja mam rzęsy bardzo podkręcone, więc nie wiem czy żółty tusz przyniesie mi jakieś rewelacje
Ja mam z L'oreal True Match N2, bardzo chętnie bym sprzedała

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ja uwielbiam swój tusz z Max Factora Clump Defy. Jest absolutnie boski i idealny, ale muszę uprzedzić -> rzęsy wyglądają prawie jak nieumalowane.

Co do rimmela, to ja się nie jaram tą firmą w ogóle, więc nie wiem czy tusz by mi podpasował. Kiedyś używałam tuszy od Astora i chyba do nich nie wrócę.
Zolty lovely ma taka sama szczoteczke tylko daje wyrazny efekt czarnych rzes
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:41   #517
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

A jesteście w stanie polecić mi lekki podkład z rossmanna matujący ale też wyrównujący kolor ? Widzialam, że wyżej była mowa o rimmellu ale on powduje świeceie a tego chcę uniknąć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 21:50   #518
justilove
Raczkowanie
 
Avatar justilove
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Nie wiem czy do końca mogę polecić, ale warto spróbować Affinimat Maybelline. Ładnie wyrównuje koloryt, co do matowienia to sam radzi sobie przez 3-5h, z pudrem myślę że może nawet lepiej. (nie używałam). Jednak zawiera w składzie alkohol i co trochę daje po nosie. Jest lekki
justilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:59   #519
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Hmm, u mnie Rimmel 25 hour lasting finish (czy jakoś tak) powoduje efekt błyszczenia właśnie w tych miejscach- nos i policzki mimo, że mam cerę suchą i żaden inny podkład tego nie czyni! Nawet te nawilżająco-rozświetlające jak Healthy Mix. Jeśli go nie znasz to może spróbuj, chociaż daleko mu do ideału, klei się trochę, krycie ma właśnie średnie (można rozprowadzić tak, by krył delikatnie, ale pełne krycie też można osiągnąć) Ja zawsze do niego wracam jak nie mam pomysłu na nowego kandydata do testowania Utrzymuje się długo na skórze, u mnie wygląda dobrze nawet po 8h (pomijając to błyszczenie, czasami mi się to podoba bo wygląda zdrowo w dzień, ale na jakieś wyjścia w nocy wolę mat- podobno podkłady mineralne powodują błyszczenie, a on niby taki jest).
dzięki, sprawdzę
Cytat:
Napisane przez justilove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy do końca mogę polecić, ale warto spróbować Affinimat Maybelline. Ładnie wyrównuje koloryt, co do matowienia to sam radzi sobie przez 3-5h, z pudrem myślę że może nawet lepiej. (nie używałam). Jednak zawiera w składzie alkohol i co trochę daje po nosie. Jest lekki
Miałam zwykły affinitone i nie przypadł mi do gustu. Krycie może było w porządku, ale był okropnie tępy w rozprowadzaniu i masakrycznie podkreślał skórki
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 22:04   #520
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dzięki Mam nadzieję, że jeszcze będzie, bo to chyba najpopularniejszy odcień
ja ten odcień kupiłam na ostatniej promocji -40% i nadal mam 2/3 opakowania a używam prawie codziennie więc jest mega wydajny i wart zakupu
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 22:09   #521
justilove
Raczkowanie
 
Avatar justilove
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
dzięki, sprawdzę

Miałam zwykły affinitone i nie przypadł mi do gustu. Krycie może było w porządku, ale był okropnie tępy w rozprowadzaniu i masakrycznie podkreślał skórki
Nie miałam affinitone, ale ten jest łatwy w rozprowadzeniu. Co do podkreślania suchych skórek, na początku miałam z tym problem, jednak peelingi i nawilżenie poradziło sobie z tym problemem.
justilove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 23:43   #522
anczyka
Raczkowanie
 
Avatar anczyka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 64
Dot.: -49% co warto kupić?

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że namówiłyście mnie na ten tusz z Lovely Za takie pieniądze to kupię na pewno, bo opinie ma dobre
Wake me up też bym chętnie kupiła, kuurde, mam w domu podkłady z Max Factora i L'oreal, oba otwarte i niewykorzystane nawet w połowie, a mimo to chciałabym wypróbować kolejne 2 XD
Jakiś czas temu kupiłam tusz z Lovely,ten żółty i szczerze powiedziawszy nie jestem zadowolona. Rzęsy wyglądają dość marnie,zero pogrubienia,podkręcenia nie widzę.Myślałam,że przekonam się do silikonowych szczoteczek,ale to też nie..Zdecydowanie lepszy jest różowy z Wibo.Pogrubia,wydłuża i w ogóle wow. ^ ^



Polecicie jakiś korektor pod oczy,na sińce.Mam jasną cerę,dodam też,że podkładu nie stosuję.
Ogólnie nakładam trochę podkładu Affinitone 02 właśnie pod same oczy,czasem też korektor Lovely Magic pen(niestety mało wydajny jest)

Edytowane przez anczyka
Czas edycji: 2014-04-21 o 23:48
anczyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 05:54   #523
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: -49% co warto kupić?

Polecicie jakiś tańszy bronzer bez brokatowych drobinek?
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 06:35   #524
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Oficjalny baner:
http://www.rossnet.pl/podklady?utm_s...n=akcja%20-49%
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:34   #525
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Poradźcie mi proszę jaki puder w kompakcie/kamieniu najlepiej kupić?
Zalezy mi tylko na przedłużeniu trwałości makijażu. Matu nei musi być. Nie ma znaczenia marka. A no i musi być jasny bez różu.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:06   #526
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Poradźcie mi proszę jaki puder w kompakcie/kamieniu najlepiej kupić?
Zalezy mi tylko na przedłużeniu trwałości makijażu. Matu nei musi być. Nie ma znaczenia marka. A no i musi być jasny bez różu.
eveline celebrities beauty tylko nie odcień transparentny tylko z nazwy ale ivory
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:15   #527
Michelle_
Raczkowanie
 
Avatar Michelle_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Hej dziewczyny, bronzery też się liczą do tego -49%? Bo skoro pudry, róże itd. Wolę spytać.
Michelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:15   #528
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Tak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:40   #529
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja już po zakupach

Niestety, trochę braków w szafie... U mnie brak odcienia w2 True Match, a W1 i W3 po jednej sztuce... Testerów odcieni W brak, kilka testerów N.
Brak testera 54 Healthy Mix.

No, ale do rzeczy, kupiłam:
- L'Oreal "True Match", odcień D3W3 (W3) - 29,89 zł - w ciemno, bo brak testera, sugerowałam się tylko internetem...
- Bourjois "Healthy Mix", odcień 53 - 30,60 zł
- Manhattan "Powder Mat Make up", odcień Bronze, dla mamy - 14,69 zł

Przy kasach były w promocji maseczki Rival de Loop, wzięłam na próbę oczyszczającą - 99 gr.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 09:02   #530
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ja też używam dwóch podkładów na raz Najjaśniejszego Bourjois 123 Perfect i Maybelline Better Skin - mieszam. Ale nie jestem zadowolona z koloru, ale dużego pola do popisu tez nie mam, bo wszystko na mnie wygląda różowawo, dlatego celuję w Revlon i Bourjois i z czystej ciekawości w, niby ciepłe, odcienie "W" L'Oreal True Match.
Wg mnie jedynym drogeryjnym żółtym podkładem jest D2W2 True Match,później D4w4 (ten jest już trochę ciemniejszy).
Niestety,żadne Bourjois ani tym bardziej Revlony nie są żółte Tzn może inaczej- można w nich dostrzec beżowo żółte tony, ale jeśli ma się typowo żółtą karnację to nic drogeryjnego nie będzie pasować.

Jeśli więc jesteś takim "żółtkiem:brzyda l: " jak ja, to współczuję, mimo tego,że podoba mi się taki odcień cery Co więcej w D. i S. też nic idealnego nie znalazłam, jeśli Rattan DW nie wypali u mnie to będę szukać kosmetyków dla Azjatów
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:09   #531
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja tez po zakupach wake me up za 22 zl rimmel oraz stay matte za 12 zl do tego dwa pudry z miss sporty po 6.5 I poczworny korektor z wibo za 6.50
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:13   #532
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania, choć ze swojej strony SM nie polecam - szału nie ma, przynajmniej u mnie
Ja na maxa lubię puder z Sensique, szkoda, że niedostępny w Rossmannie. W każdym razie kosztuje ok. 8 zł, więc nawet bez promocji warto go kupić.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:35   #533
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Wg mnie jedynym drogeryjnym żółtym podkładem jest D2W2 True Match,później D4w4 (ten jest już trochę ciemniejszy).
Niestety,żadne Bourjois ani tym bardziej Revlony nie są żółte Tzn może inaczej- można w nich dostrzec beżowo żółte tony, ale jeśli ma się typowo żółtą karnację to nic drogeryjnego nie będzie pasować.

Jeśli więc jesteś takim "żółtkiem " jak ja, to współczuję, mimo tego,że podoba mi się taki odcień cery Co więcej w D. i S. też nic idealnego nie znalazłam, jeśli Rattan DW nie wypali u mnie to będę szukać kosmetyków dla Azjatów
Witaj, Towarzyszko Niedoli

Ja też się nie nastawiam, że znajdę coś pasującego w drogerii, ale dla spokojnego sumienia i z ciekawości chcę wypróbować

Też rozmyślałam, żeby uderzyć w jakieś azjatyckie kosmetyki, chyba ktoś produkuje podkład dla mnie, nie jestem aż tak oryginalna

Na liście "co po drogerii?" mam podkłady Estee Lauder, Mac i Lancome lub Shiseido... Już sama nie wiem gdzie szukać... A podkładu muszę używać, bo mam cerę trądzikową

Ja kupiłam D3W3 TM, bałam się, że W2 będzie za jasny, bo W1 w necie wyglądał na biały.
Jaki jest W2? Bardzo jasny?

Ludzie polecają też "Buff" Revlona CS, ale są głosy, że różowieje, więc znając życie tak będzie u mnie... Kupiłabym, ale boję się wylądować z 3 bublami.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:47   #534
Duska_
Przyczajenie
 
Avatar Duska_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;46118079]czaje się na bronzer ale nie umiałabym go używać

może jutro się na niego skuszę [/QUOTE]


Nic trudnego też się bałam ale obejrzałam parę filmików na YT i nic trudnego ale za to czaje się na rozświetlacz, jaki polecicie w miarę tani ?bo rozumiem że i na niego jest promocje -49% zaraz jadę po Rimmel Wake Me Up mam nadzieję, że się u mnie sprawdzi i może jakiś korektor.. jaki poleciacie dziewczyny na cienie pod oczami :P ?
__________________
12.08.2012 <3
Michaś <3
Duska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:50   #535
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

CS Buff nie różowieje, tylko beżowieje z tonami szarymi.
TM W3 jest dość ciemny (pisały tu też dziewczyny, które mają o 4 tony jaśniejszą skórę od Buff), więc jak potrzebne Ci tego typu ciemne żółtości to polecałyśmy Bourjois HM 53, choć krycie znacznie gorsze niż było. Polecam też kamuflaż Catrice przebadać w Naturze, bo on ładnie się komponuje z Buff.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:53   #536
xxsecretx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 30
Send a message via Skype™ to xxsecretx
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja też już po zakupach

Z kolorówki wybrałam tylko trzy produkty:
1. Rimmel, Wake Me Up - 21,39zł (normalnie 41,99)
2. Maybelline, Dream Fresh BB - 12,19zł (normalnie 23,99)
3. Maybelline, Dream Lumi Touch Highlighting Concealer - 19,29zł (normalnie 37,99)

Dodatkowo kupiłam sobie:
* Cleanic, Silk effect, płatki kosmetyczne z jedwabiem - 4,29zł
* For You Beauty, drewniana szczotka do masażu - 10,99zł
* Rival de Loop, maseczka złuszczająca Peel-Off - 0,99zł(przy kasie )

Z tych rzeczy używałam tylko Rimmel, Wake Me Up i bardzo go sobie chwalę, choć mógłby mieć większe krycie, ale na lato będzie idealnie. Macie jakieś opinie co do innych produktów?
xxsecretx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:02   #537
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ogłupialam, poczytalam teraz o rozu w kulkach z wibo i zapragnelam go miec, na co mi kolejny róż ?!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:03   #538
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Nikt jeszcze nie próbował skorzystać jednocześnie z -20% z książeczki?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:20   #539
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

byłam 15min po otwarciu i capnęłam ostatnią sztukę najjaśniejszego Flower Perfection z Bourjois za 30zł z groszami

dziewczyny, polećcie mi jakiś fajny róż z Bourjois do jasnej cery stałam dzisiaj przy nich i stałam i nie mogłam się zdecydować powiem tylko, że koniecznie chcę z drobinkami
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:25   #540
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
byłam 15min po otwarciu i capnęłam ostatnią sztukę najjaśniejszego Flower Perfection z Bourjois za 30zł z groszami

dziewczyny, polećcie mi jakiś fajny róż z Bourjois do jasnej cery stałam dzisiaj przy nich i stałam i nie mogłam się zdecydować powiem tylko, że koniecznie chcę z drobinkami

nr 95 jest chyba najbardziej popularny i uniwersalny
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.