Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 10:50   #3391
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

iclosemyeyes, mogę Ci polecić cukiernię Wilka (Podgórze) albo Blecharzy

Kala, za 2000 możesz kupić sukienkę w Byszycach, w salonach oferujących polskie suknie, lub na wyprzedażach.
Nie licz na Justina Alexandra w regularnej sprzedaży, zresztą i na wyprzedaży jego ceny są wysokie, albo nie obniżone wcale, bp np. dany model przechodzi na kolejny rok.

Wyprzedaże zaczynają sie JUŻ, bo na tegoroczne śluby sukienki juz sa raczej posprzedawane.
Ja za moją sukienkę zapłaciłam bodajże 2100zł.

Co do tych marzeń, to zobaczysz po przymiarkach
Ja miałam takie marzenie z Justina Alexandra, wyglądałam w niej okropnie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 20:37   #3392
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Co do tańszych sukien, to na długiej jest Outlet Caroline i tam jest komis sukien, ale są także suknie z poprzednich sezonów w bardzo niskich cenach, sama mierzyłam tam suknię Justin Alexander za niecałe 1500zł, a w salonie Karolina była sprzedawana za prawie 6000... na ul Filipa mogę też polecić sklep Euro Moda, jeden z tańszych salonów i też salon sukien ślubnych Adria na osiedlu Uroczym, tam jest przemiła obsługa, sporo rabatów można wynegocjować czy np. gratisowe dodatki, a jak się kupuje suknie "z wieszaka" to też są tańsze.
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 23:03   #3393
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Lady_Kala Witaj W kwestii wyprzedaży polecałabym Ci rozglądać się już teraz (np.w Madonnie już się zaczęły - zerknij tutaj, w innych salonach powinno coś pojawiać się od czerwca). Wydaje mi się jednak, że straszenie, że suknia ma być rok naprzód to tylko czyjeś wymysły, a nie realny termin uszycia sukni.

Benicarlo jest przepiękna; zastanawiam się natomiast jak wygląda na żywo. Sama chorowałam na inny model z piórami, ale nieładnie leżał na mnie (i miałam podejrzenia, że to wcale nie był oryginalny pronovias, tylko tańszy zamiennik).

Dotka Ja na wyprzedaży upolowałam Justina Alexandra, cena bardzo w porządku. Tyle, że mój model nie przeszedł na kolekcję 2014, stąd pewnie taka promocja Aczkolwiek widziałam kilka sukienek tej firmy na wyprzedaży 50%.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 07:21   #3394
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Corn, ja nie mówiłam, że się nie da, tylko że mimo że to wyprzedaż, to cena jest wysoka
Chyba, ze mi powiesz, że masz JA za 500zł, to zwracam honor
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:31   #3395
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość


Dziewczyny mój dzień już za mną!!!Relacja na Majowe Panny Młode.

Życzę pogody bo u mnie było paskudnie!
Ale podobno zła pogoda na szczęście , więc będziesz mieć bajkowe życie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
to poproszę namiar na priv. Włosy mam proste z lekką tendencją do falowania, coś jak w załączniku.
To wydaje mi się że włosy bez lakieru siądą. Ale wystarczy użyć innego mniej lepiącego lakieru aby był ładny naturalny efekt.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:39   #3396
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dotka Za 500 zł to chyba tylko "JA" z Chin Fakt, mało jest bardzo tanich sukien wyprzedażowych. Jakby się uprzeć, widziałam kilka sukien tej firmy za 2000-2500, większość wyprzdażowych jednak była znacznie droższa. Niemniej jednak jak ktoś choruje na tę markę lub chce kupić nową, markową suknię - sprawdzić można
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:08   #3397
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
iclosemyeyes, mogę Ci polecić cukiernię Wilka (Podgórze) albo Blecharzy
jesteś kolejną osobą która poleca cukiernię Wilka, więc na pewno do nich uderzę o ile nie powiedzie się z cukiernią Sowa, do której na razie jestem umówiona na degustację
Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość

To wydaje mi się że włosy bez lakieru siądą. Ale wystarczy użyć innego mniej lepiącego lakieru aby był ładny naturalny efekt.
pozostaje mi chyba nic innego jak iść na fryzurę próbną i zobaczyć jak włosy będą reagować


Dziewczyny ile mniej więcej płacicie za bukiet ślubny? Rozmawiałam dziś z florystką i chciałabym się zorientować czy to co mi powiedziała to przeciętna cena czy trochę wyższa
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 21:10   #3398
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jak tam Wasze zespoły weselne?
Nasz ślub dopiero we wrześniu przyszłego roku, choć moim zdaniem już. bo nie mamy jeszcze zespołu.
Byłam na weselu w sobotę i miałam dwa porównania.
Jeden zespół olał gości i zszedł na 20min na inne wesele zagrać za dodatkową opłatą, po czym po zakończeniu wesela, oni nadal grali - efekt działania alkoholu jaki spożywali podczas pracy.

Drugi zespół - młode chłopaki, do 24 z butelki znikneło tylko 0,25l wódki, do 7 rano była skończona, ale jak na 7 osób (+ fotografowie) to było na opanowanie nerwów.
Grali świetnie, a goście z sali nie schodzili.
Niestety brak terminów.

Interesuje mnie zespół, który nie pije alkoholu ( sprawdzony) i aby wesele z nim było udane.
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 10:49   #3399
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Polecam zespół Afrodyzjak- Młodzi ludzie i nie pija alkoholu w pracy. Można się ze wszystkim dogadać, bardzo profesjonalne podejście do klienta mają.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:34   #3400
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jeśli chodzi o cukiernie to ja polecam "Cora" próbowałam torty ciasta i babeczki i były pycha

Chciałam zapytać czy któraś z Was korzystała z usług Centrum Urody "Renovia"?
http://renovia.com.pl/
lub Akademii Urody "Dermiss":
http://dermiss.pl/
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-05-27 o 15:41
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:18   #3401
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, gdzie robiłyście/będziecie robić sesje plenerową?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 22:26   #3402
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No i mam sukienkę
Weszłam tylko do jednego salonu-właśnie tego Outletu Caroline na Długiej (przemiła obsługa!)
Wlasciwie to można powiedzieć, że przymierzylam tylko jedną sukienke-pozostale 3 były tylko formalnością i utwierdzily mnie w wyborze.WzI tak do ślubu idę w sukni Justin Alexander 8533 (model 2012, 1500zl @
Cudo!
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:21   #3403
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze zespoły weselne?
Nasz ślub dopiero we wrześniu przyszłego roku, choć moim zdaniem już. bo nie mamy jeszcze zespołu.
Byłam na weselu w sobotę i miałam dwa porównania.
Jeden zespół olał gości i zszedł na 20min na inne wesele zagrać za dodatkową opłatą, po czym po zakończeniu wesela, oni nadal grali - efekt działania alkoholu jaki spożywali podczas pracy.

Drugi zespół - młode chłopaki, do 24 z butelki znikneło tylko 0,25l wódki, do 7 rano była skończona, ale jak na 7 osób (+ fotografowie) to było na opanowanie nerwów.
Grali świetnie, a goście z sali nie schodzili.
Niestety brak terminów.

Interesuje mnie zespół, który nie pije alkoholu ( sprawdzony) i aby wesele z nim było udane.
Jeden z najlepszych i obleganych terminowi(niestety nie mieli terminu na nasz ślub)The Colt -byłam ostatnio na weselu i własnie oni byli-są mega !tylko cena też jest spora-biorą ok 6-7 tys zł.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
Słyszałam że dobrą opinie ma cukiernia "Red" i sama się do nich przymierzałam ale wybrałam cukiernię "Cora" kilka tortów urodzinowych i ciast miałam od nich i smakowały oczywiście zapraszają na degustację i można posmakować

Illy ja własnie miałam cukiernie Red-przepyszny tort
I mimo,że zmieniałam zdanie co chwile odnosnie wymiarów itp to byli cierpliwi
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:23   #3404
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sol11 Pokaż wiadomość
Jeden z najlepszych i obleganych terminowi(niestety nie mieli terminu na nasz ślub)The Colt -byłam ostatnio na weselu i własnie oni byli-są mega !tylko cena też jest spora-biorą ok 6-7 tys zł.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------




Illy ja własnie miałam cukiernie Red-przepyszny tort
I mimo,że zmieniałam zdanie co chwile odnosnie wymiarów itp to byli cierpliwi
A na ile osob mialas tort i jaki mniej wiecej koszt? bo ja wlasnie poszukuje rozwiazania aktualnie odnosnie tortu
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 15:02   #3405
morellova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, a ja już po!
Emocje powoli opadają, jestem super szczęśliwa i nareszcie mogę odpocząć.
Jak macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem
__________________
31.05.2014!
morellova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 17:34   #3406
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jestem po pierwszej wizycie w krakowskich salonach. Ślub mam we wrześniu przyszłego roku, więc jeszcze ponad rok. Słyszałam jednak, że teraz są w wielu salonach promocje, więc przejrzałam wszystkie kolekcje, wynotowałam modele, które mi się podobają i postanowiłam poprzymierzać - z nadzieją, że trafię na moją wymarzoną suknię, a może i przy okazji na promocję A jeśli nie znajdę nic, co mnie zachwyci, poczekam na nową kolekcję i wtedy już będę miała spore doświadczenie i łatwiej mi będzie znaleźć tę idealną.
Bardzo się przejechałam na tym założeniu Nowa kolekcja wchodzi jesienią - między wrześniem a listopadem, w zależności od salonu. Od jakiegoś czasu salony sprzedają już modele wystawowe, więc bardzo dużej części kolekcji nie ma już do mierzenia. Często zdarzało się, że przychodziłam z listą 10modeli, a dostępnych było tylko 5 (takiej sytuacji nie było tylko w salonach, które szyją same - Nabla i Belcanto).
Nie spodziewałam się tego, szczególnie że dwa tygodnie przed moją wyprawą na Długą byłam w Nabli, gdzie cała kolekcja była bez problemu dostępna.
Najgorsze było jednak to, że w ogromnej części salonów sprzedawczynie miały wręcz do mnie pretensje, że za szybko przychodzę. Jedna mnie wyprosiła i kazała umówić się na listopad, inna powiedziała, że kradnę czas klientkom, które mają teraz ślub i umawiają się na przymiarki. Jeszcze inna niechętnie pokazywała mi suknie, bo stwierdziła, że i tak ich nie kupię. Byłam bardzo rozczarowana, bo takie rzeczy można powiedzieć w odpowiedni sposób, nie dając do zrozumienia, że mam sobie wyjść. A ja naprawdę chciałam coś kupić, jeśli bym znalazła 'tę jedyną'

Nabla, Rzeczna
Trzeba dzwonić i się umówić, bo nie jest łatwo z terminami.
Bez dwóch zdań najlepsza obsługa, z jaką miałam do czynienia. Pani wyjątkowo miła, widać, że świetnie zna się na rzeczy, potrafi doradzić, dobrać fason. Można sobie samemu skompletować suknię (dół z jednej, góra z drugiej), dowolnie - w ramach zdrowego rozsądku - przerabiać.
Był to mój pierwszy salon, i bardzo polecam takie rozwiązanie - pani przyniosła mi kilka modeli, które zupełnie różniły się od siebie fasonami i tkaninami, tak, żebym wiedziała od razu, co mi się najbardziej podoba i w jakich kategoriach szukać Suknie w przedziale cenowym 3-4tys.
Byłam tam 1h i zdążyłam przymierzyć jakieś 10 sukni Mam się umówić na kolejny raz za jakiś czas.
Pani powiedziała mi też, że we wrześniu będzie w salonie nowa kolekcja i mogę sobie poczekać do tego czasu, bo może stamtąd też coś mi się spodoba - ale stara też ma być dostępna.
Salon jest średniej wielkości; większą część miejsca zajmują przymierzalnie - ale jest całkiem w porządku.

Cymbeline, Długa 23
Umówiłam się rano na jakąś późniejszą godzinę tego samego dnia.
Sprzedawczyni bez rewelacji. Trochę ponarzekała, że połowy fasonów, które wybrałam, już nie ma.
Za to był to jeden z ładniejszych salonów, w których była, z dużą, wygodną przymierzalnią.

Bella Rossa, Filipa 18
Malutki salon na rogu Starego Kleparza. Pani całkiem miła, ale z racji końcówki sezonu zostało im już teraz dosłownie kilkanaście modeli na manekinach.

Mendelssohn, Długa 24
Wyjątkowo niemiła pani. Zapisała mnie z wielką łaską na jakiś termin za dwa tygodnie (musiałam ją wyraźnie poprosić, bo najpierw kazała mi przyjść jesienią).

Karolina II, Długa 24
Sympatyczna obsługa - pani rzeczowa i pomocna. Jest to outlet, więc tylko wybrane modele, w wybranych rozmiarach i kolorach - myślę, że warto się przejść, bo sukni stosunkowo sporo i można akurat trafić i znaleźć coś dla siebie. Nie umawiałam się, byłam jedyną klientką przez cały czas pobytu w salonie.

Mona, św. Filipa II
Nie umawiałam się wcześniej; kiedy weszłam, akurat wychodziła stamtąd klientka i salon został pusty. Malutki salonik (najmniejszy z tych, w których byłam), w sumie dwie małe szafy z sukniami. Obsługa w porządku, chociaż nie starała się w żaden sposób zachęcić mnie czy zniechęcić, czy doradzić Ot, pani podała suknię, odebrała suknię.


W Pasażu Weneckim było na tyle luźno we wszystkich salonach, że można wejść z ulicy i zacząć mierzyć. To akurat bardzo mi się tam podobało. Obsługa każdego ze sklepów była całkiem sympatyczna.

Maja, Długa 17, Pasaż Wenecki
Chciałam zmierzyć dwa modele. Pani, która mnie obsługiwała, o oba musiała się spytać swojej koleżanki, mimo że jeden z nich jest na pierwszej stronie ich ulotki
Są tam dwie przymierzalnie, obie malutkie, obok siebie, z jednym większym lustrem na zewnątrz. Żeby przejrzeć się w lustrze na zewnątrz, musiałam prosić drugą dziewczynę, która mierzyła swoją suknię, żeby troszkę się przesunęła (a stała tam cały czas, bo chyba była na przymiarce, z całą rodziną zresztą ). Przymierzalnia mała i ciemna, więc w 'moim' lustrze nie mogłam się dobrze zobaczyć. Strasznie niekomfortowa sytuacja.

Gracja, Długa 17, Pasaż Wenecki
Karina, Długa 17, Pasaż Wenecki
Maria Magdalena, Długa 17, Pasaż Wenecki
Już nie pamiętam, który salon był którym (wszystkie są zaraz obok siebie). W każdym jednak było podobnie - miłe panie, ale kolekcja była już bardzo ograniczona. W dwóch nie udało mi się przymierzyć żadnej z wybranych kilku sukni (żadnej już nie było), w jednym były dwie z trzech.

DK Fashion, Długa 17, Pasaż Wenecki
Wystawionych mają kilka modeli; pani powiedziała, że reszta w magazynie i możemy umówić się na przymiarkę. Ciekawostką jest, że mają suknie ręcznie malowane (głównie kwiaty) - może komuś się spodoba


Elizabeth Passion, Długa 18
Pierwsze pytanie, jakie usłyszałam, to - kiedy ślub. Jak pani usłyszała, stwierdziła, że mam przyjść w listopadzie. Kiedy ją poprosiłam, że chciałabym przymierzyć wybrane przeze mnie modele z tej kolekcji, powiedziała, że teraz nie mają czasu bo mają poumawiane terminy, a potem to one mają urlopy, bo wakacje.

Evita, ul. Długa 15
Schemat podobny jak w większości salonów - pytanie o datę ślubu, marudzenie. Oni mają kilka salonów w Krakowie. Pani zapisała mnie na jakiś termin za 2-3 tygodnie (ale bardzo niechętnie, bo powiedziała, że kradnę czas klientkom, które mają ślub w tym sezonie) i powiedziała, żebym wybrała modele, które mi się podobają, zadzwoniła do niej, ona sobie je spisze i sprowadzi do swojego salonu w ciągu 2-3 tygodni (kolekcja jest rozrzucona po wszystkich salonach w Krakowie). Kiedy zaproponowałam jej, że może wygodniej będzie mailem, zaczęła się przemowa o tym, że "oni tutaj pracują, i nie mają czasu siedzieć cały czas przy komputerze, i że to nie jest tego typu praca, żeby mogła sobie pozwolić na siedzenie i czekanie, aż mail przyjdzie (!?)".

Maja, ul. Filipa
Czytałam na jego temat wiele negatywnych opinii, więc z góry ostrzegam, że moje wrażenia mogą być baaardzo nieobiektywne. Koleżanka zamawiała tam suknię i była bardzo zadowolona (chociaż akurat sama suknia do mnie nie przemawiała :P jednak oczywiście może się podobać).
Salon sprawiał wrażenie dużego magazynu. Mnóstwo klientek - chyba ze 20 osób, ustawiona w kolejce. Miałam okazję przysłuchać się rozmowie szefowej z jedną z klientek, którą chyba spisywała albo na pierwszą przymiarkę, albo w ogóle na mierzenie sukni. Bardzo infantylna osoba, zwracała się do niej tonem 'nazywa się - ..? kiedy ma ślub - .. ?'. Obejrzałam modele, z ulgą stwierdziłam, że do żadnego nie zapałałam miłością i z czystym sumieniem mogłam skreślić salon z mojej listy.

Belcanto, ul. Długa 22
Nie mają strony internetowej, nie słyszałam wcześniej o tym salonie - weszłam, bo zobaczyłam szyld. Salon mały, kilkanaście sukien. Przymierzalnia duża i wygodna. Sami szyją suknie, tak jak w Nabli, wiec również można dość mocno w nie ingerować. Cena sukni zawiera welon i halkę (jedna mi się podobała, kosztowała 2400 - podejrzewam więc, że przedział 2-3k). Nie ma zdjęć w internecie, nie można również robić zdjęć (ale to akurat normalne), więc do tej pory zdążyłam zapomnieć, jak wygląda suknia, kóra mi się podobała
Sprzedawała starsza pani, prawdopodobnie krawcowa - sympatyczna, rzeczowa. Całkiem miło.

Karolina, ul. Długa 11a
Umówiłam się rano na jakąś późniejszą godzinę tego samego dnia. To był ostatni salon, jaki odwiedziłam i byłam już mocno rozczarowana - te modele, które udało mi się przymierzyć, podobały mi się, ale żaden w 100%. Czyli takie "no, całkiem ładna, ale to nie to". Poszłam tam, bo byłam umówiona, ale najchętniej wróciłabym już do domu z zamiarem powrotu rzeczywiście już jesienią.
Bardzo ładny salon i duże, wygodne przymierzalnie.
Sprzedawczyni była wyjątkowo miła, dużo mówiła i doradzała (pani Małgorzata). Daję jej drugie miejsce, zaraz po pani z Nabli - ten sam typ osoby, tylko ona akurat raczej nie była krawcową
Nie narzekała, że przyszłam za wcześnie; nawet przepraszała, że nie mają już wszystkich modeli, które sobie wypisałam. Przymierzyłam wszystkie - bardzo ładne suknie; to jest jeden z tych salonów, w których modele 'na żywo' nie rozczarowują w stosunku do zdjęć. Trzeba uważać, bo widziałam tam modele i za 12tys - bałam się, że przymierzę coś, w czym się zakocham, a potem będę przeżywać to, że zdrowy rozsądek nie pozwoli mi wydać tylu pieniędzy na suknię
Tam trafiłam na pierwszą (do tej pory jedyną) suknię, w której wszystko mi się podobało. Gdybym miała kupić suknię już teraz, wybór padłby właśnie na nią - w pewnym momencie miałam łzy w oczach, że wreszcie coś takiego znalazłam :P Pani powiedziała, że we wrześniu zaczną przychodzić modele z nowej kolekcji, a stara do końca września jeszcze na pewno będzie - poczekam więc do tego czasu i wtedy podejmę decyzję, czy ją biorę, czy nie Mam tylko nadzieję, że do tej pory nikt mi jej nie kupi z wieszaka, bo będzie mi ciężko się zdecydować, nie mierząc.
Pani przynosiła po dwie suknie, i kiedy drugą miałam na sobie, szła po kolejną - miałam więc kilka minut na dokładnie pooglądanie się w dużej, ładnej przymierzalni. Bardzo mi się to podobało, bo często brakowało mi właśnie tego momentu 'sam na sam' z lustrem, będąc pod ostrzałem pań sprzedawczyń (w którymś z salonów nie dało się spiąć sukni tak, żeby była na mnie dobra, więc pani mi ją cały czas trzymała z tyłu w talii)
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:18   #3407
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze zespoły weselne?
Nasz ślub dopiero we wrześniu przyszłego roku, choć moim zdaniem już. bo nie mamy jeszcze zespołu.
Byłam na weselu w sobotę i miałam dwa porównania.
Jeden zespół olał gości i zszedł na 20min na inne wesele zagrać za dodatkową opłatą, po czym po zakończeniu wesela, oni nadal grali - efekt działania alkoholu jaki spożywali podczas pracy.

Drugi zespół - młode chłopaki, do 24 z butelki znikneło tylko 0,25l wódki, do 7 rano była skończona, ale jak na 7 osób (+ fotografowie) to było na opanowanie nerwów.
Grali świetnie, a goście z sali nie schodzili.
Niestety brak terminów.

Interesuje mnie zespół, który nie pije alkoholu ( sprawdzony) i aby wesele z nim było udane.
Ja mogę szczerze polecić zespół alabama
Ja osobiście nie spotkałam się z lepszym zespołem.
Wszystko grają na żywo, wokalista pięknie śpiewa, rewelacyjnie bawią ludzi, na weselu nie piją ani grama alkoholu. Ale obawiam się ze nie będą mieć terminu. My mamy wesele w czerwcu 2015 a termin rezerwowalismy juz rok temu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 14:59   #3408
ssissi21
Raczkowanie
 
Avatar ssissi21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków/Piemonte
Wiadomości: 272
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej!
Dołączam do wątku, jeśli wolno
U mnie zaręczyny były w kwietniu, a ślub planowany na wrzesień tego roku. Nie wiem dlaczego, ale dużo moich znajomych myśli, że jestem w ciąży
Nie jestem, uznaliśmy, że nie ma na co czekać.

Wiele osób (sprzedawcy, cukiernicy) twierdzi, że to za późno, nie zdażymy... a my bez stresu i gorączki robimy sobie swoje.
Mam zamówioną sukienkę (mina pani, jak jej powiedziałam w połowie maja, że sukienkę na 13 września potrzebuję )
ssissi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 15:24   #3409
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ssissi21 Pokaż wiadomość
Hej!
Dołączam do wątku, jeśli wolno
U mnie zaręczyny były w kwietniu, a ślub planowany na wrzesień tego roku. Nie wiem dlaczego, ale dużo moich znajomych myśli, że jestem w ciąży
Nie jestem, uznaliśmy, że nie ma na co czekać.

Wiele osób (sprzedawcy, cukiernicy) twierdzi, że to za późno, nie zdażymy... a my bez stresu i gorączki robimy sobie swoje.
Mam zamówioną sukienkę (mina pani, jak jej powiedziałam w połowie maja, że sukienkę na 13 września potrzebuję )
wow podziwiam dla mnie też to nierealnie brzmi ale powodzenia!
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 10:06   #3410
Ania2404
Raczkowanie
 
Avatar Ania2404
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ok. Krakowa
Wiadomości: 69
GG do Ania2404
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
W ogóle im więcej czytam o suknach to tymbardziej załamuję ręce.

Naprawdę są aż takie ceny? Czy opłaca się w ogóle wchodzić do salonów krakowskich mając do wydania ok 2000 na suknię.Tzn w tyle bym bardzo chciała się zmieścić.

Orientuje się ktoś może kiedy zaczynają się wyprzedaże w salonach? Jakie miesiące np itd? Koleżanka tak kupiła sukienkę w madonnie za 1700zł, przecenioną z 4500-nie pamiętam jednak jaki to był miesiąc.
Szyć nie chcę-widziałam tyle uszytych koszmarków, nie wyglądających ani trochę jak projekty, że nie mogłabym potem spać spokojnie...

Moje wielkie marzenie: Pronovias Benicarlo
model 2013
przepiękna, ten gorset wykończony łabędzimi piórami...
W październiky szwagierka kupowała suknie w Madonnie na Floriańskiej, przeceniona 3800 na 1800 jakos tak... więc warto.

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze zespoły weselne?
Nasz ślub dopiero we wrześniu przyszłego roku, choć moim zdaniem już. bo nie mamy jeszcze zespołu.
Byłam na weselu w sobotę i miałam dwa porównania.
Jeden zespół olał gości i zszedł na 20min na inne wesele zagrać za dodatkową opłatą, po czym po zakończeniu wesela, oni nadal grali - efekt działania alkoholu jaki spożywali podczas pracy.

Drugi zespół - młode chłopaki, do 24 z butelki znikneło tylko 0,25l wódki, do 7 rano była skończona, ale jak na 7 osób (+ fotografowie) to było na opanowanie nerwów.
Grali świetnie, a goście z sali nie schodzili.
Niestety brak terminów.

Interesuje mnie zespół, który nie pije alkoholu ( sprawdzony) i aby wesele z nim było udane.
My mamy zespół Efect z Prandocina -to mala miejscowosc pod Krakowem.
Chłopaki są śwetni! Młodzi -od 20-25 lat, są uzdolnieni muzycznie i mają wykształcenie w tym kierunku. Zagrają Ci co chcesz, nie piją % w ogóle nic podczas wesela. Super bawią gości. Za dwa dni wesela my im płacimy 4000zł. Są co raz bardziej popularni- ciężko o termin.
Jedna uwaga! nie wiem od czego to zależy ale na zywo chłopaki brzmią świetnie a ich nagrania na youtube w ogole tego nie oddaja, gdybysmy nigdy nie slyszeli jak graja na zwo to bysmy ich w zyciu nie wzieli.
Graja na zywo, wszystko mozna ustalic, dogadac! jest ich 5.
2 wokale, keyboard, perkusja, saksofon, trąbka, klarnet, gitara basowa, gitara elektryczna
__________________
27.06.2015r.

Nasz Dzień
Ania2404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 18:02   #3411
Truskawaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Truskawaaaaa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej ja też dołączam, zaręczyliśmy się w kwietniu, a ślub na lipiec przyszłego roku sale i kościół mamy problem z resztą, najbardziej przeraża mnie wybór sukni ślubnej....po tym jak czytam wasze wywody na temat salonów...

Cytat:
Napisane przez ssissi21 Pokaż wiadomość
Hej!
Dołączam do wątku, jeśli wolno
U mnie zaręczyny były w kwietniu, a ślub planowany na wrzesień tego roku. Nie wiem dlaczego, ale dużo moich znajomych myśli, że jestem w ciąży
Nie jestem, uznaliśmy, że nie ma na co czekać.

Wiele osób (sprzedawcy, cukiernicy) twierdzi, że to za późno, nie zdażymy... a my bez stresu i gorączki robimy sobie swoje.
Mam zamówioną sukienkę (mina pani, jak jej powiedziałam w połowie maja, że sukienkę na 13 września potrzebuję )
a z ciekawości gdzie macie ślub?
__________________
11.07.2015 !!!
Truskawaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:47   #3412
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

To ja też się przyłączam do wątku. Dziewczyny, polecicie jakiś salon z krótkimi sukniami ślubnymi?
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:01   #3413
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
To ja też się przyłączam do wątku. Dziewczyny, polecicie jakiś salon z krótkimi sukniami ślubnymi?
będę w przyszłym tygodniu się rozglądać za 7/8 w krk to dam znać gdzie coś było
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:13   #3414
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Lana Krótkie białe/ecru sukienki widziałam w Yoshe, może to niekoniecznie salon ślubny, ale kilka z nich wyglądało w sam raz na tę okazję.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:58   #3415
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
będę w przyszłym tygodniu się rozglądać za 7/8 w krk to dam znać gdzie coś było
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Lana Krótkie białe/ecru sukienki widziałam w Yoshe, może to niekoniecznie salon ślubny, ale kilka z nich wyglądało w sam raz na tę okazję.
Dzięki
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:10   #3416
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja kupiłam swoją sukienkę w salonie Karina w Pasażu Weneckim na Długiej. Jest przepiękna panie dopasowały mi ją tak,żeby długość była tuż za kolano, tak więc nie wiem, czy ją określić 3/4 czy 7/8, ale zdecydowanie jest to krótka sukienka. Aż mi żal, że już jej nie włożę
Polecam salon, panie miłe i znające się na rzeczy.
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:35   #3417
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, a polecicie jakąś dobrą makijażystkę w Krk? Fryzjerkę też, chociaż możliwe, że fryzurę będę układać sama.
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:45   #3418
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecicie jakąś dobrą makijażystkę w Krk? Fryzjerkę też, chociaż możliwe, że fryzurę będę układać sama.
Świetna jest p. Monika Mitraszewska, byłam u niej na próbnym i byłam zachwycona makijażem. Co prawda makijaż u niej nie jest najtańszy, ale zdecydowanie warty każdych pieniędzy.
Polecam jeszcze Magdę Pakiet.

Jeśli szukasz kogoś, kto maluje i czesze, to sprawdź p. Magdę Moniczewską - co prawda nie miałam okazji być umalowana przez nią, ale widziałam PM-ki spod jej pędzla.

Samą fryzjerkę mogę polecić po ślubie (za 9 dni)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:38   #3419
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej dziewczyny! My planujemy ślub w listopadzie 2015 i totalnie nie mam pomysłu na ten ślub. Miesiąc zimny i deszczowy, ale zdecydowaliśmy się bo nie chcemy czekać do 2016 bo wtedy nasza wymarzona sala będzie w remoncie
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:56   #3420
Truskawaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Truskawaaaaa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! My planujemy ślub w listopadzie 2015 i totalnie nie mam pomysłu na ten ślub. Miesiąc zimny i deszczowy, ale zdecydowaliśmy się bo nie chcemy czekać do 2016 bo wtedy nasza wymarzona sala będzie w remoncie
A koniecznie chcecie listopad? Bo jeśli nie chcecie czekać to z przygotowaniami nawet na przyszłe wakacje byscie się wyrobili )
__________________
11.07.2015 !!!
Truskawaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.