Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 12:57   #391
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
bo jest moim przystojniakiem, bo jest nieziemsko przystojny i bo nazwa TŻ mi sie znudzila
I jeszcze się nim nie chwaliłaś tutaj?! dawaj tutaj jego zdjęcie
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:58   #392
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość

gdzie taka parafia ???U nas też ponad 1000zł, plus organista 500/600 (nawet jak nie gra), kościelny 400, i przystrojenie oddzielnie


Są, jeszcze tacy księża, zapewniam Cię!
Wszystkiego naj !!!
Organista nie gra a bierze kasę?! Dlaczego tak?
A kościelny to co u Was robi, że tyle bierze? U nas chce 100 zł, ale on tylko świece zapala (nawiasem chciałabym zarobić 100 zł w pół minuty )
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:58   #393
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy Varnę różową półsłodką w Kauflandzie w promocji po 12 zł. Planujemy dokupić jeszcze białą Varnę półsłodką - czekamy na promocję a jak się nie uda, kupimy w Kauflandzie bo jest najtańsza. Zastanawiamy się jeszcze na białym i czerwonym półwytrawnym.
Zajrzyjcie do Żabki, my tak kupowaliśmy Varnę 2szt. za 24zł.


Docik
Ale to co za problem? Będą mieli jedną spowiedź zamiast dwóch i tyle.

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2014-05-28 o 12:59
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:03   #394
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Moja znajoma bierze ślub 12 lipca br. Ksiądz z jej parafii życzy sobie 1000zł za ceremonię + 600zł jeśli chce przystrojenie sali bo on pozwala brać kwiatki tylko z jednej kwiaciarni (komuna czy jak??) I zdecydowała, że wezmą ślub w innej parafii. Udała się do parafii gdzie chcą wziąć ślub, zamówiła msze u babki pracującej w kancelari parafialnej. Następnie poszła po zgodę do swojego księdza i szok...Ksiądz powiedział, że zgody nie wyda, kontaktowała się z księdzem z tej parafii gdzie chce ślub i ten ksiądz powiedział, że on bez zgody tamtego nie może udzielić jej ślubu. Zmieniła parafię z uwagi na to że w jej jest cennik a w tamtej co łaska. Nie stac jej 1000zł dać za ślub. Myślała, żeby jeszcze raz księdza poprosić o zgodę a jeśli się nie zgodzi to się wypisze z tamtej parafii i zapisze w nowej. Szczerze? To nie wiem jak to jest dokładnie z tym wypisywaniem ale obawiam się, że wtedy nauki nie będą ważne bo były w innej parafii. Do ślubu zostało 1,5m-ca a ona jest w czarnej Bo po zamówieniu mszy wysłała zaproszenia z adresem ceremonii tej parafii gdzie ślubu udzielić jej nie chcą
Macie jakieś rady?? Bo nie wiem co mam jej doradzić, dzwoniła do mnie ale mi tylko straszak kurią przychodzi do głowy.
ja bym zahaczyła o biskupa....
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:03   #395
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
dziekuje za serdeczne powitanie


wiem wiem, to mnie trzyma przy życiu - do niedzieli musze wykończyć pracę

u mnie nawet jak uszanują i przyjda w pastelowej żółtej lub pudrowej to sie ze mną zleją... wiem, wiem, mam paranoje, ale byłam swiadoma tego "problemu" gdy wybierałam kolor sukni... no urzekł mnie w klubie wstawiłam zdjęcie sukni na tle innych w bieli...
Kasia wiadomo , że na tle bieli będzie się odróżniać ale w stosunku do pasteli to już nie ma takiego znaczenia , będzie widać że to różne kolory.

Panna Izabela każdy urząd gminy nawet najmniejszy musi mieć usc- to jest jednostka organizacyjna urzędu , muszą mieć rejetr urodzeń , małżeństw , zgonów

Dzownilam ostatnio do organisty zaklepać termin na ślub bo mnie babcia nastraszyła , że on ma swój zespół weselny i może go nie być w każdą sobotę i powiedział mi że opłata za granie to tzw "co łaska" :P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:18   #396
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość

Panna Izabela każdy urząd gminy nawet najmniejszy musi mieć usc- to jest jednostka organizacyjna urzędu , muszą mieć rejetr urodzeń , małżeństw , zgonów

Dzownilam ostatnio do organisty zaklepać termin na ślub bo mnie babcia nastraszyła , że on ma swój zespół weselny i może go nie być w każdą sobotę i powiedział mi że opłata za granie to tzw "co łaska" :P
Co do USC się zgadzam, bo TŻ mieszka na wsi i brał papierek właśnie w urzędzie gminy


swiat-katarzyny - Twoja kiecka ma piękny kolor i nikt Cię nie przyśmi ani nic Wszyscy wiedzą, kto jest Panną Młodą, więc nie obawiaj się na zapas i nie stresuj! Będziesz tam najpiękniejsza, nie wiem w ogóle skąd jakieś dziwne obawy u Ciebie
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:22   #397
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracam od promotora - jeszcze dużo pracy przee mną z tą moją pracą
ale już moge z czystym sumieniem z wami konwersować


wiecie co...
mam bardzo bliską znajomą, ktora pół życia była dla mnie jak siostra
Łączę się w bólu poprawek pracy mgr
A co do znajomej, to naprawdę niefajnie się zachowała... Niepotrzebnie Cię zwodziła przez tak długi czas
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
oluska jeden z powodów dlaczego ślubujemy w parafii Tż. Dla mnie to chora wysokość opłaty. Wiem, że ksiądz nie "zejdzie" z ceny
Bardzo dobrze robicie. Czasami księża nie mają serca naprawdę
Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
ja to już nie mogę się doczekać kiedy będę nosić nazwisko męża

oluska227887 też masz wielkie wesele pewnie składanie życzeń będzie trwało z 2h pochwal się koniecznie pudełkiem i zawieszkami

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Ja też już chcę mężowe nazwisko O połowę krótsze i dużo łatwiejsze do zapamiętania od mojego aktualnego

Właśnie przez to, że mamy tyle ludzi, musieliśmy ustalić ślub na 14 samo przemieszczenie się ludzi z kościoła na salę zajmie pewnie z 40 minut (z kościoła na salę jest 1 km )

Stoooo lat, stooooo lat niech żyje, żyje naaaam!! wszystkiego najlepszego, Kochana!

Wstawiam zdjęcia pudełka, zawieszki wrzucę wieczorem, bo aparat w telefonie odmówił mi posłuszeństwa :/
http://www.sendspace.pl/file/f0995665ff7f65eb46cfa72
http://www.sendspace.pl/file/1e5646956a773d59eab50c4
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 13:25   #398
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość

jakbym o swoim Tż czytała... on jest taka złotówa, ze szok! od lutego robimy remont na piętrze w moim domu rodzinnym i dopiero 2 pokoje ruszone co prawda tylko weekendowo i teraz mamy przerwe na zapraszanie gości, ale to wszystko takie rozgrzebane... już naprawde nerwów mi brak...
to jest nic, mój jest jeszcze z tych co wiecznie mają czas Więc tak się grzebiemy już z górą od 1,5 roku (!!) bo przecież jeszcze tyyyyle czasu, a teraz jest taki zapieprz popołudniami i w weekend, że już mam dość. Nawet mnie już nie rusza jak coś odpadnie, złamie się, łuszczy - wyczerpałam limit nerwów...

Sensual, stoooo lat!!
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:32   #399
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
gdzie taka parafia ???U nas też ponad 1000zł, plus organista 500/600 (nawet jak nie gra), kościelny 400, i przystrojenie oddzielnie
Z jakiej racji trzeba płacić niegrającemu organiście?
U nas za ślub dajemy 300, organiście nic, bo to znajomy, kościelnemu 50 i ministrantom cukierki

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Niestety to go nie poruszyło nawet się popłakała to powiedział jej "niech tu mi Pani scen nie urządza!"
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:33   #400
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Sensual sto lat!



mój tż za to za każdym razem chce fachowców, ale on ich tak pilnuje, że faktycznie mamy wszystko super zrobione. musiałam go namawiać z miesiąc żebyśmy sami pomalowali ściany
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:41   #401
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Księga gości, którą wrzucała Ad rem, ale na 60-75 osób Któraś z Was coś mówiła o mniejszej liczbie gości

http://allegro.pl/drzewo-ksiega-gosc...278700095.html
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 13:51   #402
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo, buty kupiłam w Wojasie, monidot - obcas ma 9 cm
Świetne są, ale w Wojasie jak byłam to nie mieli mojego rozmiaru

sensuall Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, zdrówka, szczęścia, wymarzonego ślubu
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:07   #403
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
bo jest moim przystojniakiem, bo jest nieziemsko przystojny i bo nazwa TŻ mi sie znudzila
noto to chyba jak każdy z naszych Tż dla każdej z nas
ale podziwiam, bo ja idę na skróty, nie chciałoby mi sie za kazdym razem pisac przystojniak, jesliby klawiatura mi nawalała ja mam sprawną, i mi się nawet nie chce Tż pisać z dużej i z polskim znakiem a co dopiero takie długie słowo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
U mnie od rana leje, łeb mi pęka i najchętniej bym spała cały dzień...
a u mnie gorąco , moge sie zamienić

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Czy w ramach prezentu urodzinowego mogę zotać dopisana do listy na początku wątku?
sto lat sto lat
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:09   #404
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Byliśmy wczoraj u księdza, omówiliśmy przebieg całej ceremonii i zapłaciliśmy za ślub, daliśmy 200 zł na kwiaty i 400 zł za ślub,

straszna pogoda dziś u mnie, szaro, buro i ponuro i tylko 14 stopni modlę się by w sobotę było chodź trochę cieplej i by nie padało

zostały 3 dni
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:31   #405
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj u księdza, omówiliśmy przebieg całej ceremonii i zapłaciliśmy za ślub, daliśmy 200 zł na kwiaty i 400 zł za ślub,

straszna pogoda dziś u mnie, szaro, buro i ponuro i tylko 14 stopni modlę się by w sobotę było chodź trochę cieplej i by nie padało

zostały 3 dni
Ojej, to już za moment! Ale Ci zazdroszczę

A pogoda na pewno będzie piękna, wszystkie wizażanki będą trzymać kciuki!
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:35   #406
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ilonus Gratuluję wszystkich załatwionych spraw - obrączka bardzo ładnie wygląda na dłoni

ane3kaa Jak czytam o takich gościach, to serce rośnie

Sunset89 To faktycznie niefajnie, że paru sztuk zabrakło.

aniuska Bardzo ładne obrączki, z diamencikami świetnie wyglądają

Makijażystką się nie martw, jeśli tylko robi go prefesjonalistka, make-up przetrwa cały dzień.

wenedka Przecież masz tak piekną suknię, że naprawdę nie da się pomylić mamy z Tobą

marlenqa Gratuluję znalezienia pracy - trafiła się w odpowiednim momencie Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Dobrze, że z kicią lepiej

anka Bardzo zgrabnie wyglądają. Nie ma antytalentów tanecznych, są kiepscy instruktorzy i brak przećwiczenia. Będzie dobrze z pierwszym tańcem A, i najważniejsze - uśmiech i pewność siebie, suknia ślubna robią efekt, więc nie martw się na zapas

iliy Zorientuj się w olejach do włosów; z drogeryjnych kosmetyków fryzjerka doradziła mi maskę L'oreala - zaczęłam testować, rzeczywiście włosy miękkie.

cude Dobrze, że on to widzi

Opium Bardzo ładna data, na pewno szczęśliwa

mala_czarna Rozumiem Cię jeśli chodzi o nazwisko, bardzo, bardzo

pysia Spokojnie, każda z nas miewa dni ślubnej euforii, jak i gorsze. Za kilka dni się pogodzicie i będzie lepiej

Dotka Ta z drzewkiem i ptaszkami jest idealna, świetnie pasuje do zaproszeń.

enzunio Bardzo fajnie wyszło

czekooczekolada W temacie win - najlepsza Biedronka i Lidl

Paula Bardzo ładny tort

justynkie Mam nadzieję, że prezentacja się udała. No i jestem ciekawa Waszych obrączek

Kamilka Bardzo ładnie wyszły zawieszki

say-hello Zdrówka Łączę się chorobowym bolu...

Oluska To bardzo dobra wiadomośc dla Was

bardorja Fajnie, że goście od Ciebie potwierdzili, idealna sytuacja.

Ad rem Ale bajer z tą księgą, jest genialna

Docik Co prawda po ptokach, ale najlepiej wspomnieć o tej sprawie w kurii

sensuall Wszystkiego najlepszego

swiat_katarzyny Witaj wśród żywych Mnie się kolor Twojej sukienki podoba, nie uważam go za brudny ani szokujący - kojarzy mi się z perłami

Godzia Mocno trzymam kciuki za pogodę


A i mam pytanie do Was, kilka z Was pisało o tym, ze w dniu ślubu jedzie na cmentarz. Jaki to zwyczaj? Nie spotkałam się z nim w swoich stronach.

Co do przypadków kradzieży - w którymś z tutejszych wątków o faux pas młodych/ gości, wizażanka pisała o tym, że złodzieje otruli psy... Przeraziła mnie ta historia. Na pewno skrzystamy z hotelowego sejfu, u mnie sąsiedzi nawet nie wiedzą kiedy i gdzie ślub (błogosławieństwa nie będzie u mnie w mieszkaniu). Trochę boję się o dom rodzinny TŻ-ta, ale uspokaja mnie fakt, że w okolicy jest dużo czujnych psów i w razie czego ktoś zwróci uwagę.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-05-28 o 14:36
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:38   #407
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Do kurii, jak najszybciej!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Docik, a gdyby ślub wzięli w parafii narzeczonego? my tak robimy i oprócz aktu chrztu i zapowiedzi nie potrzebujemy nic innego - żadnej zgody, opłat itp.
My jak chcieliśmy wziąć ślub u Tż to kazał proboszcz przynieść zgodę ode mnie z parafii

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń!

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
bardzo ładne ! French jest już passe na ślub
(podobno)
E tam, ja będę miała frencza (raczej)

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Niestety to go nie poruszyło nawet się popłakała to powiedział jej "niech tu mi Pani scen nie urządza!"
Co za cham z niego

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Ja będę miała jasno różowe tylko wszystkie takie same. Mam fotkę ale słabej jakości bo z telefonu.
Masz taki sam pierścień jak ja

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
mysza93, po zaświadczenie możecie iść albo do S., albo do Ł - obojętne. Opłata 84 zł za sporządzenie aktu małżeństwa ma być zrobiona w Ł (przelewem lub w kasie). Jeśli pójdziecie do S., to Ty wybierasz swój akt urodzenia. Jesli do Ł, to TŻ wybiera swój.
Ah czyli można tu i tu. Dzięki

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
zostały 3 dni
Super!


My też chcemy 3 dzieci: Zuzanna, Michał i Nadia lub ... nic nam się wiecej nie podoba
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:46   #408
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

To lecę po suknię
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:54   #409
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Mój TŻ nigdy nie pozwala wezwać jakiegokolwiek fachowca, jeśli umie sam coś zrobić (a umie bardzo dużo). I to nie jest kwestia oszczędzania-uważa że jest jedyną osobą, która zrobi dokładnie tak jak on sam chce i jak powinno być zrobione, a po fachowcach i tak będzie poprawiał...
mój tez tak ma, poza tym robienie cos dla nas sprawia mu frajde

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Chodzi o nauki w sensie katechezy przedmałżeńskiej? Nieważne, gdzie były robione- są ważne wszędzie, przynajmniej tak mi się wydaje
Po drugie- niech koleżanka szybko uderza do biskupa. To chyba jedyne wyjście, bo taki cennik jest nie do przyjęcia. Poza tym, wydaje mi się, że ksiądz nie może odmówić wypisania zgody na udzielenie ślubu w innej parafii
o to, to to to

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
JA to myślę, że nie ma już księży w powołania

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Czy w ramach prezentu urodzinowego mogę zotać dopisana do listy na początku wątku?
są! Ksiądz Robak z mojej parafii powiedział, że za chrzest się nie płaci. Bo jak moze wymagac zeby dziecko placilo za sakrament.
U nich sie placi za pogrzeb i ślub ale prawdziwie co łąska, ile cie stac. Kolezanka placila 200zł, a druga zaplacila 450zł

sto laaaaaaaaaaaaaaaaaaaat sto laaaaaaaaaaaaaaat

wszytskiego najlpeszego duzo zdrówka, pieniędzy szczescia w milosci, udanego wesela, fantastycznych dzieci i zeby wszystkie marzenia sie pospełniały aż do... wiadomo nastepnych urodzin. Za rok pożycze ci jeszcze raz tego smaego na kolejny rok :P
stóweczka raz jeszcze
twe zdrowie pije dzis wieczorem przy kompie hehehe

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
bardzo ładne ! French jest już passe na ślub
(podobno)


Ja też trochę nie chcę zmiany nazwiska. Moje brzmi dużo lepiej, co sam tż zauważył wczoraj. I łatwiej się wymawia, z jego jest często problem... Ogólnie wolę swoje, ale wiem, że to dla niego ważne, że chce czuć, że jestem jego nawet w dowodzie Obym nie musiała latać po lekarzach/urzędach do pół roku po ślubie, bo jak się znam, to nawet nie zareaguję jak ktoś mnie zawoła po nowym nazwisku

co do Twojej babci. Ja osobiście radziłabym ją jednak przenieść na siłę, sama może nie tylko narobić sobie różnego rodzaju kłopotów, ale i jakąś krzywdę. Wiem, bo mój pradziadek np. wychodził na spacer nad Wisłę i zapominał powrotnej drogi, a mieszkał sam i nie codziennie go ktoś odwiedzał. Dla dobra babci jednak radziłabym, żeby była przeniesiona

A co do imion, my chcemy Alana drugi ma być Tobiasz a dziewczynka Wiktoria
1. zgadzam się. French jest passe, poza tym nudny już
2. ah ja sie zmiany naziwska doczekac nie moge!!!!!!!!
3. no wlasnie ciezko z tym przeniesieniem..
4. też trójeczke chcecie?

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
I jeszcze się nim nie chwaliłaś tutaj?! dawaj tutaj jego zdjęcie
chcicalabym ale mi zabronil

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
noto to chyba jak każdy z naszych Tż dla każdej z nas
ale podziwiam, bo ja idę na skróty, nie chciałoby mi sie za kazdym razem pisac przystojniak, jesliby klawiatura mi nawalała ja mam sprawną, i mi się nawet nie chce Tż pisać z dużej i z polskim znakiem a co dopiero takie długie słowo
maszracje, ale jakos tak te tż mi sie znudzilo


Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
To lecę po suknię
pochwal sie jakw rocisz !!! poka poka poka


jestem głodnaaaaaaa
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 14:55   #410
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

anka1897
Bardzo ładnie to wygląda, szkoda ,że nie ma zdjęcia z przodu Dzięki za inspiracje
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:57   #411
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam Was kochane.
Nawet nie wiecie jakie czasochłonne jest bycie żoną. Wierzcie lub nie ale po ślubie straciłam zupełnie ochotę na siedzenie na necie, każda wolna chwila to moja rodzina.
Czasu tez nie mam za dużo, cały zeszły tydzień jeszcze odwiedzaliśmy gości po weselu, a w tym taka pogoda cudna, że non stop od rana do wieczora z dzieckiem na dworze.
Podejrzewam, że chwilowo mnie nie będzie za co bardzo, bardzo przepraszam. Jednak do klubu obiecują zaglądać, napisałam też częściową relację z dnia przed ślubem i kawałek dnia ślubnego.
Na więcej póki co nie mam siły, bo mnie już szyja boli od siedzenia przed kompem i pisania.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:09   #412
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Kamilka brawo za zawieszki
Mnie niedawno teściowa chciała obdarować całym pudłem kokardek na butelki ale się nie dałam są czerwono-białe i jak pięść do oka by mi pasowały... dostała od swojej "swachny" która będzie też u nas na weselu i mam nadzieję że nie będzie komentować jaka to "niewdzięczna" jestem

Oluska czy to znaczy że dostaliście niższą cenę/rabat za większą ilość osob?
edit: doczytałam

Czeko my póki co mamy kilka butelek wina El Sol, i planujemy dokupić Beauvillon i pewnie Varnę.

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
no w niektórych salach tak jest, u nas jest tak w Taurusie, płacisz menu 160,170 i 180(zalezy które wybierasz) oraz do tego 5000 za sale :P
O mamuniu, masakra! dobrze że w moim rejonie nie ma takich sal

Ad rem przepiękna jest ta księga! Nie chciałam księgi, ale na taką ładną mogłabym się skusić

Docik niech wezmą zezwolenie (licencję) z parafii narzeczonego

Kasia witaj sporo pracy Cię czeka, ale teraz już z górki

Sensuall wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zajrzyjcie do Żabki, my tak kupowaliśmy Varnę 2szt. za 24zł.
Dzięki za cynk, sprawdzę to

Atomoowka siadaj do relacji!
a tak powaznie to super ze tak dobrze wam się układa, ale mam nadzieję że jednak będziesz do nas wpadać
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:35   #413
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Księga gości, którą wrzucała Ad rem, ale na 60-75 osób Któraś z Was coś mówiła o mniejszej liczbie gości

http://allegro.pl/drzewo-ksiega-gosc...278700095.html
Dzięki
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:39   #414
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
chcicalabym ale mi zabronil
No wiesz co?!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:59   #415
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140211_144726.jpg (109,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140211_144621.jpg (95,3 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez myboyismine
Czas edycji: 2014-05-28 o 16:01
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:10   #416
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
Kokardka to będzie chyba już za dużo I ja bym jakoś schowała ten zameczek poza tym- suknia śliczna
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:16   #417
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1510807.jpg (101,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1510823.jpg (73,0 KB, 66 załadowań)
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:16   #418
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny, ale jestem wściekła! Byłam na próbny makijaż umówiona na tą sobotę. W sumie już od miesiąca byłyśmy umówione. Myślałam że w ten dzień będzie imprezka rodzinna u TŻ-ta, ale okazało się że jest jednak w piątek. Napisałam do niej pytanie czy nie pasował by jej piątek w takim razie, no ale odpisała że nie, bo pracuje. Dziś do niej piszę czy w tą sobotę co jesteśmy umówione możemy być np godzinkę później, bo musimy dojechać 50km specjalnie do Poznania. A ona do mnie że ona już ma umówioną inną PM na mój termin!!! Matko myślałam że padnę! Ani razu nie napisałam jej że rezygnuje z jej usług Porobiła mnie jak nie wiem co. Teraz już jej chyba nie zaufam, bo bałabym się że w dzień ślubu zrobi mi tak samo... Nie wiem co mam zrobić
Ona się tłumaczy, że dla niej to było LOGICZNE że skoro impreza jest w piątek to ja chce zrezygnować. I że powinnam jej napisać że NIE REZYGNUJE no matko może jeszcze poleconym to wysłać?! Przepraszam że tak się żalę, ale wpieniła mnie strasznie
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:18   #419
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie
śliczna
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:19   #420
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Kokardka to będzie chyba już za dużo I ja bym jakoś schowała ten zameczek poza tym- suknia śliczna

właśnie zastanawiam sie czy nie za dużo... a coś bym jeszcze pomajstrowała


Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie

piękna ja pewnie jeszcze dzisiaj albo w pt pójdę kupić, zastanawiałam sie na srebrem z kryształami albo perełkami. Ale będą chyba perełki
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.