Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 13:39   #721
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

dziewczyny mam jutro wesele, jaki makijaż pasowałby do tej sukienki? i czy w ogole może być?
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2014-06-01 o 22:02
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:39   #722
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
kroooliczek89 - 89 o rocznik? bo jeśli tak to jesteśmy rówieśniczkami a ja się staro nie czuję
Tak rocznik :P No juz ćwierć wieku na karku :P

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
kroooliczek89 to zdolniacha jesteś, mi nawet przez myśl nie przeszło że mogłabym sama uszyć :P ale ja nie umiem, to co innego :P
Taką prościutką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0769.jpg (104,5 KB, 42 załadowań)
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:45   #723
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość

Siostra tż jeszcze pewnie nie urodzi, a by chciała córkę na zaproszeniu...


Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
to też dobra ta siostra
czemu aż tak sądzisz? najważniejsze, żeby dla Ciebie i Tż to był wspaniały dzień
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a co do płatności za ślub to 600zł ksiądz, organista 350zł i kościelny ok 200zł, no i podobno płaci się w parafi TŻ "pół ślubek"
masakra
dlatego cieszę się, że jesteśmy z Tż z jednej parafii, bo odpadają nam podwójne zapowiedzi i ten pół ślubek.
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:10   #724
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam się po kilku dniach nieobecności

Nadrobiłam wszystko ale wybaczcie nie będę cytować bo bym to robiła chba do jutra

W każdym razie gratuluję wszystkich odebranych obrączek, załatwionych spraw ślubnych i zmian kodów.

Oraz najlepsze życzenia dla dziewczyn których urodziny niestety przegapiłam

Enzunio - jutro wielki dzień ! Nie martw się niczym , a jak wszystko będzie u Ciebie tak ładnie wygladać jak paznokcie to będziesz milionem dolców jutro

Anka - fajna fryzurka

Marlenqa- trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie Najważniejsze że zabieg się udał

witam też nową PM
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:25   #725
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny ale akcja!
spotkalam sasiadke przed klatka z torbami i sie smieje do niej ze niedawno sie wprowadzila a juz sie wyprowadza, a ona do mnie:
Uroki mieszkania w bloku A to dopiero wczoraj dali informację, czy wcześniej...? Bo to chyba z wyprzedzeniem powinni informować, nie?

anka1897 - bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Jadę po ciasta na poltra... Padam na twarz
Ale jesteś ranny ptaszek Powodzenia na Poltrze Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Enzunio powodzenia dziś na poltrze!!!

A Wy trzymajcie za mnie kciuki , idziemy dziś pisać protokół, a ksiądz jest wrogo nastawiony do mojej rodziny... Nabroił sobie,
Co za dziad

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
znów mnie pewnie z 2 dni nie będzie, bo przyjeżdża nasz znajomy i impreza od rana do nocy będzie ja już chyba za stara jestem na to
dzisiaj w końcu po 1,5 miesiącu przerwy idę na siłownię już czuje te jutrzejsze zakwasy

Baw się dobrze Kochana i trzymam kciuki za siłownię

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
ja już nie mam siły do mojego TŻ

w końcu udało mi się go zaciągnąć do po oglądania garniturów ale .....
mi się bardzo podoba taki kolor granatowy a on powiedział, że nie będzie wyglądał jak motorniczy

Super jest ten garnitur A może też granat tylko ciemniejszy? Może będzie się lepiej czuł. Pamiętaj, że to przede wszystkim on musi dobrze się czuć

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dzisiaj ostatnia przymiarka!
Pamiętaj o fotach
Na nogi kup może w aptece jakiś spray chłodzący, popsikaj nogi i poleż trochę Ja mam spray z avonu taki i pomaga Albo zwyczajnie chłodna woda z solą

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Śniło mi sie dzisiaj, że zrobił mi się jakiś megakołtun na głowie, bo się tydzień nie czesałam.


Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy się umawiać na fryzurę próbną? Ślub za 4 miesiące, koleżanka, która jest fryzjerką uczesze mnie w czerwcu jakoś żeby to zobaczyć jak wyjdzie, a w salonie fryzjerskim myśle, że jakoś pare tygodni przed (3-4 tygodnie) chyba wystarczy na próbną... Czy później?
Ja idę najwcześniej miesiąc przed. Myślę, że jak pójdziesz tak jak zaplanowałaś to wystarczy

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Zamówiłam biżuterię (w załączniku). Jeszczze nie wiem, czy bransoletkę wykorzystam na ślub i wesele, ocenię na przymiarce. Ostatnie kolczyki to prezent w podziękowaniu dla świadkowej
piękna biżuteria

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja , którąś z tych http://decorisus.pl/c/3/440/Poduszki...by%20Chic.html idealnie się to nam wpisuje w "motyw" naszego wesela -koronki i juta,
aczkolwiek druga opcję , którą biorę pod uwagę jest poduszka z kwiatów
te jutowe są bardzo ładne ta różowa z kwiatów też bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
a jutro wieczór panieński mojej kumpeli która ślubuje 14.06 ale będzie zabawa

dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2 miesiące na zlecenie w Urzędzie Skarbowym więcej szczegółów poznam w poniedziałek rano cieszę się jak dziecko
Baw się dobrze Powodzenia w pracy
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:32   #726
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dzięki dziewczyny za odpowiedź odnośnie fryzur To robie tak jak napisałam, a jaka fryzura wyjdzie w dniu ślubu to wyjdzie, najwyżej będę ufo
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:35   #727
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrześniowe i późnosierpniowe, jak wstawiałyście niedawno listę spraw do załatwienia tu, czy w klube, to napiszcie mi proszę (żebym wiedziała, w którym klubowym wątku szukać), lub dajcie link do posta - próbuję ogarnąć co nieco
Kochana, ja u siebie w klubie wrzuciłam.

enzunio piękne paznokcie Nie martw się niczym, ja wiem, ze wszystko dziś i jutro będzie idealne. Baw się i ciesz tymi dniami

karolinuuusia sukienka śliczna i pasuje
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 14:41   #728
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Przepraszam że dopiero piszę, wczoraj obiecałam wstawić obrączki ale miałam zalatany dzień a potem Tż u mnie nocował i oglądaliśmy film i nie pozwolił mi wejść na wizaż
Piękne obrączki
Dobrze, że jesteś już po zabiegu i wszystko się udało Cieszę się

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ja w sumie mojej ginekolog ufam ale właśnie myślę żeby spróbować u jakiegoś naprawdę dobrego lekarza... Robiła mi USG dopochwowe, badałyśmy hormony tarczycy i płciowe. Jedyne do czego można było się przyczepić to wysoki poziom luteiny ale mieszczący się w przedziale. Dlatego znowu dała mi te anty z nadzieją, że one wpłyną na to. Teraz pójdę do niej, zobaczymy co powie i jeśli trzeba będzie to za radą poszukam specjalisty od naprotechnologii.
Możliwe, że ta dieta miała wpływ... Koleżanka mojej siostry ma bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, bo mało je, a do tego ćwiczy i okesu już nie miała prawie rok. Gin wysłał ją do innego lekarza, który ma najpierw przywrócić jej organizm do normalnego stanu. Trzymam za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
Co Ty mówisz?

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jutro wesele, jaki makijaż pasowałby do tej sukienki? i czy w ogole może być?
Widziałaś już gdzieś tą sukienkę, ale nie pamiętam gdzie
Może coś takiego?
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:49   #729
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

activelifestyle tzn raczej zbyt małego BF nie mam ale faktem jest, że właśnie jak okres zaniknął to miałam szał i zanik rozumu bo ćwiczyłam dwa razy dziennie, a do tego jadłam dość mało. Nie dziwie się, że na anty zaraz przytyłam 3 kg
Teraz jem normalnie, zdrowo i porządnie głównie dbam o to by mieć odpowiednią ilość tłuszczy w diecie bo czytałam, że to może pomóc
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:16   #730
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

karolinuuusia piekna! dobrze widze, ze żółta? Superowa, i ma to co lubie fajny dół do tańczenia
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:25   #731
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Lemon super! Cieszę się, ze księga się spodobała Ja niecierpliwie czekam aż zrobią moją i zaraz wstawie foteczki

A dziś równiutkie 3 miesiące do ślubu!!

Gratulacje!



Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Co do perfum - ja się ostatnio zakochałam w wielki dzień

moja siostra jest w nich od dawna zakochana i nusze powiedzieć ze sa piekne i dlugo się trzymają!


Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość

Dziś równe 3 miesiące do ślubu!
Super!


Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam do Was pytanko.. skąd zamawiałyście poduszkę pod obrączki?
Mi się najbardziej podobaly te na etsy ale na ich wzór smi zrobimy albo poduszeczke z juty albo drewniana szkatulke

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
hej gratuluję wczorajszych 100 dniówek i dzisiejszych zmian kodów
cornflower_girl biżuteria śliczna - czekam na foto jak przyjdzie

enzunio paznokcie śliczne

kroooliczek89 - 89 o rocznik? bo jeśli tak to jesteśmy rówieśniczkami a ja się staro nie czuję

Ewaden trzymam kciuki za dobre wiadomości

nam do rozdania zostało 12 zaproszeń - dziś jedziemy do świadka
a jutro wieczór panieński mojej kumpeli która ślubuje 14.06 ale będzie zabawa

dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2 miesiące na zlecenie w Urzędzie Skarbowym więcej szczegółów poznam w poniedziałek rano cieszę się jak dziecko

Gratuluję pracy!!

Myboyismine
Czekamy na fotyyyyy sukni


Dotka90
Tez za mna chodzi ten armani czy wiesz gdzie mozna go najtaniej dostac?

Moja mama wczoraj wypatrzyla sobie sukienke! Niestety nie bylo jej rozmiaru ale sukienka jest tak piękna ze w ciemno zamowilysny wiekszy rozniar musi pasowac !! Jest dopasowana kremowa a u gory ma naszyta zlota koronke prześliczna z pretty one


Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, czemu takie ceny. Organista karze sobie płacić odstępne (max. 100zł mu mogę dać i niech spada), a kościelny prawie nie robi nic, zapali świecę, ma niby pokazywać kiedy klęczeć itp., ale tego nie robi, często po zapaleniu świec już go nie ma i potem coś chyba ogarnia w kościele


A ja sama nie wiem, czy je chcę, tak mi żal rozstać się ze swoim... ;(


Mój brat jest ministrantem, księdzem będzie mój wujek, więc to za free nie wiem z jakiej racji, nie ustala się tego z proboszczem...


ja spokojnie zmianę nazwiska bym jednak odłożyła tak, chcemy trójkę, chociaż na razie nie stać nas na 1


ja bym kokardki nie dawała....


Siostra tż jeszcze pewnie nie urodzi, a by chciała córkę na zaproszeniu...


są jeszcze na parasolkowo.net czy jakoś tak


gdzieś je widziałam...


Masaki Matsushima Fluo
podarowane od tż na urodzinki, bo takie chciałam, a on Hugo Boss


Mi się jakoś nie sprawdza to, ile mieliśmy kupować...

Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
Dlaczego miałby to byc dla nich najgorszy slub???? Dla Was bedzie najpiekniejszy to najważniejsze! !!

Wysłane z mojego GT-I8260
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 15:55   #732
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
karolinuuusia piekna! dobrze widze, ze żółta? Superowa, i ma to co lubie fajny dół do tańczenia
tak zółta, dół rozszerza się w tańcu przy obronie, lubie taki krój, bo są wygodne
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:57   #733
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość

A dziś równiutkie 3 miesiące do ślubu!!

zleci szybciutko

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy się umawiać na fryzurę próbną? Ślub za 4 miesiące, koleżanka, która jest fryzjerką uczesze mnie w czerwcu jakoś żeby to zobaczyć jak wyjdzie, a w salonie fryzjerskim myśle, że jakoś pare tygodni przed (3-4 tygodnie) chyba wystarczy na próbną... Czy później?
ja swoja probna mialam 4 tygodnie przed slubem

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
A ja jestem wytyrana sprzątaniem, dziś mamy domówkę u mnie (kawalerskie mieszkanie TŻ-ta nie ma tyle naczyć, szklanek i krzeseł ). W planie do rozdania 5 zaproszeń. Jak nie cierpię sprzątać, to perfekcyjna pani domu mogłaby być dumna

Zamówiłam biżuterię (w załączniku). Jeszczze nie wiem, czy bransoletkę wykorzystam na ślub i wesele, ocenię na przymiarce. Ostatnie kolczyki to prezent w podziękowaniu dla świadkowej
o borze sosnowy, jak ja nie lubie sprzatac najwazniejsze, ze dalas rade kochana bizu jest cudna i swiadkowa bedzie napewno mega zadowolona z takiego prezentu

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja , którąś z tych http://decorisus.pl/c/3/440/Poduszki...by%20Chic.html idealnie się to nam wpisuje w "motyw" naszego wesela -koronki i juta,

aczkolwiek druga opcję , którą biorę pod uwagę jest poduszka z kwiatów
pierwsza opcja wpisuje sie rewelacyjnie w klimat, ale te kwiatowe sa boskie

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki


W załączniku wstawiam obiecane obrączki, moja obrączka ma taki paseczek na środku, a Tż nie ma żadnych dodatków.
Wczoraj jak je odebraliśmy oboje bardzo byliśmy wzruszeni
mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie obraczki sa sliczne!
Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
wróciłam z przymiarki. Jeszcze tylko zamek będzie wszysty i guziczki. Suknia jest boska
super, ze z ukni jestes zadowolona czekamy na zdjecia!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam Wam ostatnio o sukience mamy, że znalazłyśmy idealną, ale 38 była ciasna, a 40 nie było, bo to outlet - na szczęście pracuje tam moja koleżanka i dziś zamówiła sukienkę dla mamy, do 2 tygodni powinna przyjść

Mam nadzieję, że nie okaże się, że 40 jest za duża Bo wiecie, tak jest czasami, że M za mała, L za duża...
zeby sukienka byla dobra dla mamy, ja to wlasnie tak czasem mam, ze jeden rozmiar za maly, a drugi a duzy

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość

Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
ale czemu tak? wiesz co, bardzo przykro, jezeli dali Ci tak odczuc, pamietaj, ze dla Ciebie i TZ bedzie to jeden z najpiekniejszych dni w zyciu i to sie liczy


dostalam zdjecia z naszej sesji narzeczenskiej, wkleje kilka, potem usune wiecej zdjec w klubie.
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14



Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2014-05-31 o 09:10
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:12   #734
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jutro wesele, jaki makijaż pasowałby do tej sukienki? i czy w ogole może być?
świetna sukienka!
Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
dostalam zdjecia z naszej sesji narzeczenskiej, wkleje kilka, potem usune wiecej zdjec w klubie.
ale śliczne zdjęcia



spisaliśmy dziś protokół zapowiedzi już w tą niedzielę, na mszy o 8.00 czytają idziemy z Tż posłuchać będą w 3 niedzielę licząc od tej już ale będzie fajnie posłuchać
dostaliśmy już kartki na spowiedź, ksiądz powiedział, że tą pierwszą można już, a drugą dzień przed tym się stresuję
i jeszcze czekają nas 3 spotkania z proboszczem i 3 spotkania z panią z poradni rodzinnej.
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:26   #735
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

nasze zapowiedzi tez byly czytane w ta niedziele, ale nam mama powiedziala, ze mlodzi nie powinni sluchac swoich zapowiedzi (kilka innych osob to potwierdizlo), no i stwierdzilismy, ze nie pojdziemy, ale nasi rodzice byli i slyszeli ksiądz podobno bardzo glosno czytal
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:28   #736
asia1206
Raczkowanie
 
Avatar asia1206
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sypialnia Poznania
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej kochane,miałam być na bieżąco a jestem w głębokiej ... Wybaczcie że się nie udzielam ale świat chyba oszalał...ciągle coś...póki co mamy spisany protokół ale bez daty bo jeszcze ciut za wcześnie i muszę też donieść papiery z sądu których nie mam(sentencje rozwodu) , żeby było jeszcze zabawniej mój były zwariował i czeka aż będziemy razem(dodam że ma żonę i dzieci-ręce opadają),poza tym w pracy roboty po łokcie,nadal nie mamy pełnej kwoty na wesele...nadal nie sprzedaliśmy motoru...rany niech coś się wreszcie udaŚciskam Wag gorąco i znikam na jakiś czas
__________________


Nasze kochane serduszko
asia1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:28   #737
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
nasze zapowiedzi tez byly czytane w ta niedziele, ale nam mama powiedziala, ze mlodzi nie powinni sluchac swoich zapowiedzi (kilka innych osob to potwierdizlo), no i stwierdzilismy, ze nie pojdziemy, ale nasi rodzice byli i slyszeli ksiądz podobno bardzo glosno czytal
ja nie wierzę w zabobony nawet ksiądz się spytał czy przyjedziemy słuchać 'jak spadamy z ambony'
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy

Edytowane przez hihihi
Czas edycji: 2014-05-30 o 16:29
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:34   #738
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Panna Izabela ojjj co to się porobiło że tak uważają???

rabbitka jeszcze raz napiszę i powtórzę że sesję macie śliczną

hihihi gratulacje na pewno miło Wam będzie słuchać Waszych zapowiedzi

asia1206 to powodzenia i wracaj do Nas
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-05-30 o 16:35
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:56   #739
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość


dostalam zdjecia z naszej sesji narzeczenskiej, wkleje kilka, potem usune wiecej zdjec w klubie.

pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??

Edytowane przez myboyismine
Czas edycji: 2014-05-30 o 21:08
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 17:02   #740
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??
ale pięknie !!
Bez kokardy zdecydowanie ! Masz w niej piękne plecy, nie potrzeba dodatkowych ozdób !

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
nasze zapowiedzi tez byly czytane w ta niedziele, ale nam mama powiedziala, ze mlodzi nie powinni sluchac swoich zapowiedzi (kilka innych osob to potwierdizlo), no i stwierdzilismy, ze nie pojdziemy, ale nasi rodzice byli i slyszeli ksiądz podobno bardzo glosno czytal
Fajnie, że u Ciebie w parafii jeszcze czytają zapowiedzi Ja z chęcia bym swoich posłuchała. U nas już zaprzestali tego zwyczaju. Podawają tylko w gazetkach parafialnych, na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:03   #741
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??
mi się bardzo podoba a to juz Twoja ?
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:03   #742
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja , którąś z tych http://decorisus.pl/c/3/440/Poduszki...by%20Chic.html idealnie się to nam wpisuje w "motyw" naszego wesela -koronki i juta,
Że ja tego wcześniej nie widziałam
Dzięki za stronę !!

Ad Rem Ty wiesz, że jak rocznica to i brokuł
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:03   #743
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??
ślicznie wyglądasz!!! i plecy tez wyszły bosko Idealnie pasuje do Twojej urody
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:04   #744
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Oj nie, nie, nie Ja mam dziś równe 3 m-ce do ślubu tak mi suwak pokazuje a ślub mam 29 coś mi suwak ściemnia.
Jak to możliwe

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Przepraszam że dopiero piszę, wczoraj obiecałam wstawić obrączki ale miałam zalatany dzień a potem Tż u mnie nocował i oglądaliśmy film i nie pozwolił mi wejść na wizaż

Jestem już po zabiegu, było gorzej niż myślałam niestety.
Piękne obrączki
Dobrze że już po, teraz się wszystko zagoi i będzie ładnie Ja miałam parę lat temu usuwanego kaszaka, tylko że z czoła. Nadal mam bliznę

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jutro wesele, jaki makijaż pasowałby do tej sukienki? i czy w ogole może być?
Sukienka super! Ale jaka Ty masz figurę, chudzielcu

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
dostalam zdjecia z naszej sesji narzeczenskiej, wkleje kilka, potem usune wiecej zdjec w klubie.
super zdjęcia

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
nasze zapowiedzi tez byly czytane w ta niedziele, ale nam mama powiedziala, ze mlodzi nie powinni sluchac swoich zapowiedzi (kilka innych osob to potwierdizlo), no i stwierdzilismy, ze nie pojdziemy, ale nasi rodzice byli i slyszeli ksiądz podobno bardzo glosno czytal
A dlaczego młodzi nie mogą "się słyszeć"?
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:06   #745
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
spisaliśmy dziś protokół zapowiedzi już w tą niedzielę, na mszy o 8.00 czytają idziemy z Tż posłuchać będą w 3 niedzielę licząc od tej już ale będzie fajnie posłuchać
dostaliśmy już kartki na spowiedź, ksiądz powiedział, że tą pierwszą można już, a drugą dzień przed tym się stresuję
i jeszcze czekają nas 3 spotkania z proboszczem i 3 spotkania z panią z poradni rodzinnej.
My też już w tę niedzielę będziemy czytani u nas kiedyś tylko się wywieszało zapowiedzi, a nowy proboszcz zmienił to i są czytane i wywieszane
Pójdę też na mszę posłuchać

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej

ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??
Łooo matko cudownie! Ten tył jest mega lubię takie proste, a jednocześnie orginalne suknie
Dodam, że piękna z Ciebie kobieta
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:07   #746
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
mi się bardzo podoba a to juz Twoja ?

moja, moja jutro odbieram szyta od podstaw
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:07   #747
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??

Piekna suknia, bardzo Ci pasuje zwlaszcza ten tyl jest rewelacyjny!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:11   #748
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witajcie
Długo mnie nie było bo świadkowałam mojej przyszłej świadkowej
Były wielkie przygotowania i na szczęście wszystko się udało i było bosssko
Teraz czas na mnie
Słuchajcie nie mam prawie nic:
załatwione: sala i kapela
mam na oku super zaproszenia ale nie zgadniecie ile za sztukę... 10zł
chyba jednak przesada... bo wyjdzie nam ok 150 zaproszeń
wiemy czym jedziemy - bryczką
ale co do reszty to jestem zielonaaaa...
jakie macie prezenty dla gości? my mamy pomysł na breloczki (gwiazdki) bp bierzemy ślub w mikołajki albo babeczki z motywem mikołajowym...
aaaa właśnie i co do butów to chyba wybiorę się w botkach... zależy od pogody ale nie mogę się nastawiać że będzie upał

Ale się ciesze -> MEGGGA
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:20   #749
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość

ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??

sliczna jestes
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:22   #750
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pozytywne zdjecia szkoda, że nie można zobaczyć więcej


ok, na chwilę pokażę Wam suknię (załącznik). (jeszcze będzie zamek wszyswany i guziczki, i dół lekko skrócony). I jak??
Pięknie jest! Ślicznie wyglądasz A tył jest

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2014-05-30 o 17:25
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.