Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 11:13   #2251
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Atreyka ile już nie farbujesz? ciekawa jestem bo mam podobną długość odrostu a nie farbuję od grudnia
btw masz piękne rzęsy

animale ale zazroszcze, ja za rok bedę zapuszczać tak samo długo jak Ty do tej pory, ale przy tempie wzrostu moich włosów na pewno nie będę mieć az Tylu pięknych naturalek

WmaG20 współczuję nie rozumiem takiego chamstwa wśród ludzi świadczących wszelkiego rodzaju usługi :/ przecież wiadomo że klient tak potraktowany nie wróci, zrobi antyreklamę, nie poleci nikomu salonu, a zadowolony wręcz przeciwnie przyjdzie i ponownie da zarobić a jeszcze znajomych czy rodzinę przyśle... Ja nigdy jeszcze nie reklamowałam usług fryzjerskich (choć raz byłam bliska), ale moja znajoma ostatnio reklamowała i fryzjerka jej poprawiła, ale była jej stałą klientką i wczesniej zawsze było ok
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145

Edytowane przez wiewioor
Czas edycji: 2014-05-31 o 11:19
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 11:26   #2252
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wracanie do nautralnego koloru włosów - henna?

nie znam się na hennie, ale z tego co wiem to nakładana kilka razy przyciemnia włosy coraz bardziej. więc niekoniecznie skończysz z naturalnym kolorem na głowie, może się okazać że będziesz miała ciemniejsze od henny a swój odrost jaśniejszy -i całą zabawa od nowa, tyle że henny nie rozjaśnisz tak łatwo i nie przykryjesz farbą...
jeśli kolor ci się wypłukuje zastosuj prepigmentację (są gdzieś wątki o niej i dużo na blogach)
albo pofarbuj włosy na swój naturalny kolor kilka razy pod rząd, co 2-3 tygodnie, po 3 farbowaniach kolor powinien się utrzymać -ja tak robiłam schodząc z jasnego blondu do naturalnego koloru
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 11:40   #2253
zycie_z_pasja
Przyczajenie
 
Avatar zycie_z_pasja
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 3
GG do zycie_z_pasja Send a message via Skype™ to zycie_z_pasja
Dot.: Wracanie do nautralnego koloru włosów - henna?

Ja bym ci radziła spróbować używać tonerów Po nich włosy nie będą tak zniszczone jak po farbach , a kolor włosów jaki uzyskasz bedzie juz bardziej wyrównany i gdy będzie sie on wypłukiwł nie bedziesz juz widziała takiej drastycznej róznicy miedzy odrostem a reszta włosów ,które byly juz kiedys farbwane. Mysle ze to jest najlepsza opcja jesli nie chcesz sie bawic w zabiegi,ktore zniszcza skrukture wlosow.
Jestem od 4 lat fryzjerką , i mialam przyjemnosc bawienia sie tonerami, takze z czystym sumieniem moge napisac ,ze jesli dobierzesz sobie odpowiedni odcien, to bedziesz zadowolona.
Co do henny.. jest to produkt naturalny, takze wiadomo ,ze włosów nie zniszczy a wrecz moze sprawic ze beda mocniejsze, bardziej lśniące a nawet moze porawic prace gruczołów ,które odpowiadają za wzrost włosów. Także jest to bardzo przyjemna opcja ,ale tylko moim zdaniem do tego momentu. Bo ona tak naprawde wcale nie wnika do srodka włosa, jedynie oblepia jego korę i kolor nie zachwyca.
Mam nadzieje ,że pomogłam, pozdrawiam.
__________________
Monika - Życie z pasją
zycie_z_pasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 12:40   #2254
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

wiewioor właśnie nie pamiętam kiedy farbowałam ale chyba jakoś przełom stycznia/lutego. Ale nie mogę sobie za cholerę przypomnieć dokładnie :/ A rzęsy dziękuję! Bardzo byłam wytrwała w stosowaniu olejku rycynowego i to naprawdę działa cuda bo rzęsiska mi się bardzo poprawiły Polecam!
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 15:38   #2255
hairoutine
hairoutine
 
Avatar hairoutine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Nie farbuję od lipca 2012
hairoutine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 16:08   #2256
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

WmaG20
co za bzdury ta fryzjerka wygaduje! natychmiast się skontaktuj z rzecznikiem praw konsumenta, powiedz jak sytuacja wygląda i że fryzjerka cię zastrasza. jeżeli nie dostałaś paragonu to oczywiście szybko zgłoś to do urzędu skarbowego, ponieważ paragon jest podstawą reklamacji - a jeszcze mi się nie zdarzyło dostać od lekarza czy fryzjera paragonu. kary za niewydawanie paragonów są wysokie. klient jest w prawie bardziej chroniony niż usługodawca. myślę, że rzecznik poradzi ci iść do rzeczoznawcy/ fryzjera, który stwierdzi czy usługa faktycznie nie została wykonana zgodnie z twoim życzeniem i sztuką. później będzie wysyłanie pisemek, ale z pomocą rzecznika, który już się tym odpowiednio zajmie i nie będziesz miała co się martwić. nie warto się poddawać w takich sprawach, największym błędem ludzi jest danie zastraszyć się na słowo "prawnik", który prawdę mówiąc to nic nie może w takiej sprawie, nie on tu jest sędzią, co najwyżej doradcą.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez hairoutine Pokaż wiadomość
Nie farbuję od lipca 2012
nie chwal sie tylko poka zdjęcie ;p

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2014-05-31 o 16:07
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 16:14   #2257
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

[QUOTE=animale;46693365]WmaG20
co za bzdury ta fryzjerka wygaduje! natychmiast się skontaktuj z rzecznikiem praw konsumenta, powiedz jak sytuacja wygląda i że fryzjerka cię zastrasza. jeżeli nie dostałaś paragonu to oczywiście szybko zgłoś to do urzędu skarbowego, ponieważ paragon jest podstawą reklamacji - a jeszcze mi się nie zdarzyło dostać od lekarza czy fryzjera paragonu. kary za niewydawanie paragonów są wysokie. klient jest w prawie bardziej chroniony niż usługodawca. myślę, że rzecznik poradzi ci iść do rzeczoznawcy/ fryzjera, który stwierdzi czy usługa faktycznie nie została wykonana zgodnie z twoim życzeniem i sztuką. później będzie wysyłanie pisemek, ale z pomocą rzecznika, który już się tym odpowiednio zajmie i nie będziesz miała co się martwić. nie warto się poddawać w takich sprawach, największym błędem ludzi jest danie zastraszyć się na słowo "prawnik", który prawdę mówiąc to nic nie może w takiej sprawie, nie on tu jest sędzią, co najwyżej doradcą.[COLOR="Silver"]

dziekuje za rady ale nie dalam sie zatraszyc i dzieki temu zwroca mi pieniadze ;p paragonu nie dostalam i wlasnie o tym argumencie mialam wspomniec w razie gdyby dalej upierala sie przy swoim no ale koniec koncow kasa wroci ale ja juz mam sie tam nie pokazywac . inna sprawa ze teraz wchodzi w gre tylko dekoloryzator;(
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 16:52   #2258
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

WmaG20 no naprawdę bezczelne to babsko!jeszcze śmie Cie straszyć, a z tym nie pokazywaniem sie to ja bym za jakiś czas zrobiła im tam nalot, jak będzie sporo klientek i powiedziała jak Cie potraktowano, ja miałam 2 razy taka sytuacje, ze usługa fryzjerska została zrobiona tak, ze w ogole to nie przypominało tego, o czym fryzjerce mowiłam, ale za jednym i za drugim razem nie było zadnego problemu z poprawkami, to tez świadczy o salonie, ja bym tam im narobiła koło pióra

hairoutine dokładnie, wstawiaj zdjęcie, potrzebujemy tego jak wampiry czystej,świeżej krwi

attuneh z tego co czytałam o hennie, to na początku będzie Ci sie wypłukiwała jak zwykła farba chemiczna, ale potem będzie coraz lepiej, możesz spróbować, ale uważaj, gdybyś chciała potem rozjaśniać włosy to może być problem

Biovax i Potter's z aloesem zdenkowane !ten balsam jest naprawde wydajny, myslałam, ze tylko na zmycie oleju wystarczy, a tu jeszcze na mycie włosków mi zostało
dziewczyny czy olej lniany po terminie będzie sie nadawał do olejowania włosów czy juz nie bardzo?:confuse d:
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 17:15   #2259
hairoutine
hairoutine
 
Avatar hairoutine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A proszę bardzo!
Aktualne foto: http://oi59.tinypic.com/scrjms.jpg
hairoutine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 17:44   #2260
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

o żesz w morde jeża, ale włosy !!!
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 19:46   #2261
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewczyny jak ktoś się dalej waha czy kupić na porost CP to polecam z czystym sumieniem. U mnie dziś w miejscu gdzie farba pokryła odrost zanotowałam 7mm po 5 dniach(!). Farbowałam się we wtorek. Na drugi dzień już miałam takie ciemne "kuleczki" tj 1-2mm odrost. A dziś już zmierzony linijką daje 7mm! Jestem w szoku. Nie mogę doczekać pomiaru po miesiącu. Dodam,że CP jem od 1,5 tyg Dziś zakupiłam nowe opakowanie.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 10:00   #2262
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Zdjęcia! 17 miesięcy, 25,7cm. Rozpuszczone z wczoraj wieczora, kucyk dzisiaj światło dzienne. Mam wrażenie, że stoją w miejscu od kilku miesięcy, choć centymetrów przybywa. Odpuszczam sobie planowane przyciemnianie szamponetką, nie chcę naruszyć naturalków. Już mi przeszło

O Boziu Boziu ! Mam IDENTYCZNY naturalny jest piękny ten mój i ten Twój , już nie mogę się doczekać, kiedy za mną będzie chociaż rok !! Ale mi narobiłaś ochoty na naturalki !
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 10:40   #2263
Dixeds
Przyczajenie
 
Avatar Dixeds
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hmm... chyba tez zaczne zapuszczac naturalne, bo juz od kilkiu lat farbuje a od roku chce wrocic do naturalnych, ale jak juz mam to 5cm odrostu to sie lamie i farbuje znowu ale moze w koncu mi sie uda, musze tylko znalezc sposob zeby nie dac sie zlamac
Dixeds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:55   #2264
Burano
Raczkowanie
 
Avatar Burano
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ktoś się dalej waha czy kupić na porost CP to polecam z czystym sumieniem. U mnie dziś w miejscu gdzie farba pokryła odrost zanotowałam 7mm po 5 dniach(!). Farbowałam się we wtorek. Na drugi dzień już miałam takie ciemne "kuleczki" tj 1-2mm odrost. A dziś już zmierzony linijką daje 7mm! Jestem w szoku. Nie mogę doczekać pomiaru po miesiącu. Dodam,że CP jem od 1,5 tyg Dziś zakupiłam nowe opakowanie.

w takim razie jutro kupię! Marzy mi się 1,5 miesięcznie
ile dziennie bierzesz tabletek i jaki wcześniej miałaś przyrost?
__________________
Nie farbuję włosów od 7.09.2013r

Edytowane przez Burano
Czas edycji: 2014-06-01 o 14:08
Burano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:27   #2265
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dixeds Pokaż wiadomość
Hmm... chyba tez zaczne zapuszczac naturalne, bo juz od kilkiu lat farbuje a od roku chce wrocic do naturalnych, ale jak juz mam to 5cm odrostu to sie lamie i farbuje znowu ale moze w koncu mi sie uda, musze tylko znalezc sposob zeby nie dac sie zlamac
to przyłącz się do nas . odpowiednie fryzury (koczki, francuzy), nałożenie na farbowańce koloru przybliżonego do farbowanych, gencjana, niebieskie i zielone płukanki na żółcenie czy rudzenie włosów, wcierkowanie i suplementacja by włosy były mocniejsze, gęstsze, szybciej rosły i by bardziej było ci szkoda niszczyć włosy w których zdrowie włożyłaś tyle wysiłku. naturalne rozjaśnianie czy przyciemnianie swoich niefarbowanych włosów naturalnymi babcinymi sposobami - to działa i daje mnóstwo satysfakcji, gdy widzisz zdrowe końcówki, czujesz jakie włosy są miękkie, a otoczenie wreszcie niepytane stwierdza, że jednak masz ładny ten swój naturalny kolor i farbowany wcale ci tak nie pasował

Eirin, właśnie takie reakcje najbardziej są motywujące
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:33   #2266
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ktoś się dalej waha czy kupić na porost CP to polecam z czystym sumieniem. U mnie dziś w miejscu gdzie farba pokryła odrost zanotowałam 7mm po 5 dniach(!). Farbowałam się we wtorek. Na drugi dzień już miałam takie ciemne "kuleczki" tj 1-2mm odrost. A dziś już zmierzony linijką daje 7mm! Jestem w szoku. Nie mogę doczekać pomiaru po miesiącu. Dodam,że CP jem od 1,5 tyg Dziś zakupiłam nowe opakowanie.
Idę jutro kupić ! A co tam, jak dzisiaj znajde otwartą aptekę to kupię Tylko co mam powiedzieć? Poproszę CP ? ma to to jakieś rozwinięcie ? ( Edit, wujek google już mi powiedział, ze to witamina B5, przepraszam, ze jestem śmierdzącym leniem i wcześniej sama nie zajrzałam ;P )

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość

Eirin, właśnie takie reakcje najbardziej są motywujące
Służę uprzejmie
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2014-06-01 o 14:36
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:46   #2267
Dixeds
Przyczajenie
 
Avatar Dixeds
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Animale przekonalas mnie wcierki sobie daruje ale juz sie zaopatrzylam w tabletki z drozdzami i frioletowy szampon na rudo-blond farbowany kolor

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Animale przekonalas mnie, wcierki sobie daruje ale suplement z drozdzami juz mam i fioletowy szampon, wiec teraz tylko czekac
Dixeds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:18   #2268
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dixeds kolejna rybka złapała się w nasze sieci hi hiwitamy i walczymy z Tobą o zdrowe włoski
dziewczyny, ale czy jak sie zażywa CP to nic sie nie dzieje z cerą złego? cos mi sie o uszy obiło, że może byc wysyp poki karmie, nie mam okresu, a dopóki nie mam okresu, mam ładna cerę i nie chciałabym sobie tego spie...rdzielic
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:22   #2269
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

hairoutine jakie Ty masz piękne włosiska!

Dixeds zapuszczaj z nami, my Ci damy kopa jak zaczniesz gadać o farbie Poza tym naprawdę warto, ja bym w tym momencie w życiu nie pomalowała odrostu, a kiedys nie mogłam żyć bez farby :x

animale do Twojej listy fryzurek dodałabym jeszcze dobierańca, też fajnie wychodzi francuz z takimi pasemkami odrostowymi
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 18:58   #2270
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Co zrobić z siwymi włosami? Wyrywać? Zostawić? (rzucają się w oczy) Czy jednak odpuścić i zafarbować? :c


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:23   #2271
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Dixeds kolejna rybka złapała się w nasze sieci hi hiwitamy i walczymy z Tobą o zdrowe włoski
dziewczyny, ale czy jak sie zażywa CP to nic sie nie dzieje z cerą złego? cos mi sie o uszy obiło, że może byc wysyp poki karmie, nie mam okresu, a dopóki nie mam okresu, mam ładna cerę i nie chciałabym sobie tego spie...rdzielic
jeżeli masz tendencje to raczej pewniak że będziesz miała wysyp. ja mam czystą cerę, ale przy rozpoczęciu każdej nowej suplementacji czy oczyszczaniu organizmu mam wysyp. plus taki, że po wysypie mam ładniejszą cerę niż miałam wcześniej
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 06:55   #2272
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Oj dziewczyny, nie było mnie raptem kilka dni a tu pare dobrych stron do czytania i mnóstwo nowych twarzy, z czego się ciesze czym nas więcej tym większa motywacja

Jak tylko ogarne ten paskudny pełen 5 zaliczeń tydzień to nadrobię wszystko, obiecuje

PS. Iwonsia, przez Ciebie wykupie niedługo pół apteki
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 07:02   #2273
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

animale to mnie niepocieszyłaś choc z drugiej strony do jesieni i tak nie chce mi sie juz niczym suplementować a Ty stosowałaś kiedyś ten CP?
Sandrika ja napoczątku wykupiłam pol apteki, teraz to juz tylko podstawowa pielęgnacja: szampon,maska,odzywka,ole j
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:33   #2274
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

No to lepiej , żebym nie miała wysypu żadnych niespodzianek bo dopiero w sierpniu skończyłam dwuletnią kurację Aknenorminem i wydałam na nią majątek
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:37   #2275
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A ja wcinam już drugie opakowanie CP i nie widzę żadnych efektów
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:37   #2276
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
animale to mnie niepocieszyłaś choc z drugiej strony do jesieni i tak nie chce mi sie juz niczym suplementować a Ty stosowałaś kiedyś ten CP?
dwa rady, raz w zeszłym roku w analogicznym okresie przez 1,5 miesiąca i
kilka miesięcy temu po 2 tabletki przez jakieś 2 miesiące, może dłużej. w ciągu kilku dni włosy całkowicie przestają wypadać, dużo bejbików ale tylko w początkowym okresie łykania; wysyp jest długo, ale wszystko szybko się goi, paznokcie bardzo się wzmacniają i czuć na płytce taką górkę gdzie wyrasta grubszy paznokieć. polecam przede wszystkim na okres wzmożonego wypadania włosów. u mnie nic nie przyspieszyło porostu
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:10   #2277
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Dixeds kolejna rybka złapała się w nasze sieci hi hiwitamy i walczymy z Tobą o zdrowe włoski
dziewczyny, ale czy jak sie zażywa CP to nic sie nie dzieje z cerą złego? cos mi sie o uszy obiło, że może byc wysyp poki karmie, nie mam okresu, a dopóki nie mam okresu, mam ładna cerę i nie chciałabym sobie tego spie...rdzielic
U mnie po witaminach z grupy B zawsze jest wysypka. A teraz przed okresem to już w ogóle ma-sa-kra
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:16   #2278
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dwa rady, raz w zeszłym roku w analogicznym okresie przez 1,5 miesiąca i
kilka miesięcy temu po 2 tabletki przez jakieś 2 miesiące, może dłużej. w ciągu kilku dni włosy całkowicie przestają wypadać, dużo bejbików ale tylko w początkowym okresie łykania; wysyp jest długo, ale wszystko szybko się goi, paznokcie bardzo się wzmacniają i czuć na płytce taką górkę gdzie wyrasta grubszy paznokieć. polecam przede wszystkim na okres wzmożonego wypadania włosów. u mnie nic nie przyspieszyło porostu
U mnie przyspieszenie jest, ale małe. Za to z pryszczami po CP walczyłam bity miesiąc i NIC na nie pomagało, nawet mój dermatolog rozkładał ręce. Jak nagle przyszło, tak nagle się skończyło, ale wstyd było na ulice wyjśc w takim stanie, cały dziób w ropie
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:19   #2279
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Chciałąbym uzyskać przyrost chociażby 2cm miesiecznie.. Ot taki mój los że wolno włoski rosną ;( Ale suplementować sie nie będę :P Nie lubie po prostu łykać tabletek, i nawet mam opór do tych co musze brać :P

Za to teraz lato to przyłożę sie do wcierek i kusi mnie to urządzonko Darsonval.. :d jedna dziewczyna z blogosfery uzyskała przyrost 3cm! Dla mnie marzenie
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:21   #2280
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

hmmm narazie nie zaryzykuję z tym CP niedługo moja córcia kończy roczek i chciałabym zrobić jakieś zdjęcia, wole mieć normalna buzie za to na jesieni pewnie i tak mi się buzia pogorszy, bo zawsze tak mam jak jest mniej słońca, to wtedy zrobię sobie kuracje z CP ostatnio umyłam włosy balsamem z pottersa, a nie szamponem Ultra Doux i włosy były o wiele milsze w dotyku, ale dzis jest drugi pełny dzien po umyciu i juz sa tłuste myc balsamem czy szamponemto jest pytanie???
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.