Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 13:29   #1261
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

linely, niech fryzjerka kombinuje. z twoich wlosow da sie super koki wyczarowac! jak ta kobieta sobie nie radzi, to kiepska z niej fryzjerka i juz. co, wolalaby, zebys miala pare piorek na glowie, ona by je tylko zwiazala i wpiela sztuczny kok? zadna filozofia... niech sie wezmie do roboty i sprobuje c
tez cos plecionego - takie zawsze sie dobrze trzymaja. no i ten kok co pokazalas w wersji poprawionej tez nam pokaz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

aaa, mam pytanie. w niedziele impreza roczkowa, nie bede cudow robic, ale cos zrobic musze. no i tak:
- ogolnie bedzie grill, a na grillu mieso, ryby i cukinie i... jakie jeszcze warzywa lubicie z grilla?
- do tego salatka jarzynowa, jakas tez ze swiezych rzeczy typu ogorek pomidor cebula oliwki...
- pieczywo rozniste
- jskies ciasta wymysle, a raczej zrobie standard plus... no wlasnie, co jeszcze?
aktualnie Flo nie jeproduktow mlecznych i jajek i chcialam to pare dni pociagnac. macie przepisy sprawdzone na jakies muffiny? albo ciacha? njlepiej jeszcze, zeby jako tako wygladaly... gdzies byly przepisy z jaglanki i suszonych owocow... na fejsie chyba... wrzucajcie propozycje, przy ktorych sie nienarobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 14:15   #1262
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

my jesteśmy w arka medical spa - z całym sercem polecam, jest świetnie no i jeszcze znalazłam ofertę na gruponie więc za smieszne pieniądze tu jesteśmy z pełnym wyżywieniem, bonami do spa, groty solnej, borowiną i inne. Jest tu tyle atrakcji dla maluchów że nie ma kiedy się nudzić
Jak jeszcze będą jakieś oferty to chociaż na weekend tu przyjedziemy

żeby nie bylo za dobrze mały nam się zaziębił, chyba przez to gonienie fal, woda zimna a ten miał radochę z uciekania, katar cieknie z nosa strumieniem.. no ale na szczęście nie ma gorączki, katar ściągam i dalej plażujemy
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:14   #1263
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
linely, niech fryzjerka kombinuje. z twoich wlosow da sie super koki wyczarowac! jak ta kobieta sobie nie radzi, to kiepska z niej fryzjerka i juz. co, wolalaby, zebys miala pare piorek na glowie, ona by je tylko zwiazala i wpiela sztuczny kok? zadna filozofia... niech sie wezmie do roboty i sprobuje c
tez cos plecionego - takie zawsze sie dobrze trzymaja. no i ten kok co pokazalas w wersji poprawionej tez nam pokaz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

aaa, mam pytanie. w niedziele impreza roczkowa, nie bede cudow robic, ale cos zrobic musze. no i tak:
- ogolnie bedzie grill, a na grillu mieso, ryby i cukinie i... jakie jeszcze warzywa lubicie z grilla?
- do tego salatka jarzynowa, jakas tez ze swiezych rzeczy typu ogorek pomidor cebula oliwki...
- pieczywo rozniste
- jskies ciasta wymysle, a raczej zrobie standard plus... no wlasnie, co jeszcze?
aktualnie Flo nie jeproduktow mlecznych i jajek i chcialam to pare dni pociagnac. macie przepisy sprawdzone na jakies muffiny? albo ciacha? njlepiej jeszcze, zeby jako tako wygladaly... gdzies byly przepisy z jaglanki i suszonych owocow... na fejsie chyba... wrzucajcie propozycje, przy ktorych sie nienarobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za każde próbne uczesanie sie płaci, wiec nie będę latala do niej po kilka razy. Mam nadzieje, ze juz kolejny raz - w dniu ślubu uczesze mnie idealnie
Co do grilla, ja bardzo lubię pieczarki nadziewane serkiem z grilla
Na roczek pieklam tylko sernik z rosa, na szybko zrobiłam tez ciasteczka francuskie z brzoskwiniami, a i tak najwieksza furorę zrobiła galaretka z truskawkami i bita śmietaną (czyli najprostsze) sernik tez bardzo chwalili, no i oczywiście torta , ale to juz nie moja zasługa tylko cukierni

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
my jesteśmy w arka medical spa - z całym sercem polecam, jest świetnie no i jeszcze znalazłam ofertę na gruponie więc za smieszne pieniądze tu jesteśmy z pełnym wyżywieniem, bonami do spa, groty solnej, borowiną i inne. Jest tu tyle atrakcji dla maluchów że nie ma kiedy się nudzić
Jak jeszcze będą jakieś oferty to chociaż na weekend tu przyjedziemy

żeby nie bylo za dobrze mały nam się zaziębił, chyba przez to gonienie fal, woda zimna a ten miał radochę z uciekania, katar cieknie z nosa strumieniem.. no ale na szczęście nie ma gorączki, katar ściągam i dalej plażujemy
A to Wy w arce jesteście super !!!!!
Do tego pogoda Wam sie trafiła cudna ale Wam fajnie wrzuć nam koniecznie jakieś zdjęcia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 20:29   #1264
Elusiek85
Raczkowanie
 
Avatar Elusiek85
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 176
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hey

My już z Adim po bilansie rocznym. Stan ogólny bardzo dobry 10,5 kg szczęścia, 74 cm do łaskotania i 16 zębów które lubią gryźć mamę Z tymi zębami to mamy ciągle komedię, bo każda lekarka która usłyszała o jego uzębieniu patrzyła z niedowierzaniem i do buzi mu zaglądała

Szczepiłyście dzieciaczki już na ospę? Zastanawiam się czy go teraz szczepić, czy bliżej pójścia do żłobka


-----

Możecie podać mi link gdzie mogę ściągnąć aplikację do wizażowego forum, Działa ona na Windows phone?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09khhwobs4b.png


Adisiek ur. 30.04.2013
Elusiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 20:44   #1265
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

kurde, mam nowego szefa. takiego szefa-szefa, w sensie na wyzszym szczeblu. i kurde fajny jest. i przystojny. i niewiele starszy ode mnie. no, to sie wygadalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nie mam nowego szefa, ale nowy manager od badan internetowych jest calkiem calkiem, z takim to bym sobie na biurku zrobila to i owo.. ehh ale siedzi w innym pokoju wiec mnie nie rozprasza na co dzien hehe

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
linely, niech fryzjerka kombinuje. z twoich wlosow da sie super koki wyczarowac! jak ta kobieta sobie nie radzi, to kiepska z niej fryzjerka i juz. co, wolalaby, zebys miala pare piorek na glowie, ona by je tylko zwiazala i wpiela sztuczny kok? zadna filozofia... niech sie wezmie do roboty i sprobuje c
tez cos plecionego - takie zawsze sie dobrze trzymaja. no i ten kok co pokazalas w wersji poprawionej tez nam pokaz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

aaa, mam pytanie. w niedziele impreza roczkowa, nie bede cudow robic, ale cos zrobic musze. no i tak:
- ogolnie bedzie grill, a na grillu mieso, ryby i cukinie i... jakie jeszcze warzywa lubicie z grilla?
- do tego salatka jarzynowa, jakas tez ze swiezych rzeczy typu ogorek pomidor cebula oliwki...
- pieczywo rozniste
- jskies ciasta wymysle, a raczej zrobie standard plus... no wlasnie, co jeszcze?
aktualnie Flo nie jeproduktow mlecznych i jajek i chcialam to pare dni pociagnac. macie przepisy sprawdzone na jakies muffiny? albo ciacha? njlepiej jeszcze, zeby jako tako wygladaly... gdzies byly przepisy z jaglanki i suszonych owocow... na fejsie chyba... wrzucajcie propozycje, przy ktorych sie nienarobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja z warzyw z grilla to jem glownie miecho u nas to jeszcze szaszlyki ida - przekladaniec papryki, cebuli i np. piersi kurczaka, ale troche zajmuje ponabijanie tego wszystkiego

Jak robisz typowego grilla to nie wiem co lubisz ale ja bym kupila kielbache, karkowke zamarynowala dzien albo dwa wczesniej - moge napisac jak ja marynuje, plus szaszlyki.. Do miecha pieczywo i jakies warzywo - pomidory z cebula i smietaną, albo pomidory z cebula, mizerie itp.

Ze slodkich rzeczy mozna zrobic owoce z galaretka to szybko pojdzie...

Na muffiny - ja robie te co kiedys aas wrzucala - http://www.mojewypieki.com/przepis/m...ughnut-muffins
tylko nie obtaczam ich w masle.. I zamiast maki pszennej dodaje otreby, amarantus, kasze kukurydziana itp tak zeby ilośc sie zgadzala. dorzucam co mam jablko pokrojone, rodzynki, banana...


Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
Hey

My już z Adim po bilansie rocznym. Stan ogólny bardzo dobry 10,5 kg szczęścia, 74 cm do łaskotania i 16 zębów które lubią gryźć mamę Z tymi zębami to mamy ciągle komedię, bo każda lekarka która usłyszała o jego uzębieniu patrzyła z niedowierzaniem i do buzi mu zaglądała

Szczepiłyście dzieciaczki już na ospę? Zastanawiam się czy go teraz szczepić, czy bliżej pójścia do żłobka


-----

Możecie podać mi link gdzie mogę ściągnąć aplikację do wizażowego forum, Działa ona na Windows phone?
A to trzeba zrobic przeglad po roku??
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:13   #1266
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dobry wieczorek

Czytam sobie codziennie Wasze pościki ale weny brakkkkkk niestety. Dzisiaj nadeszła

Clo - gratuluję powrotu do pracy i Zazdraszczam obiektu na którym można oko zawiesić przydałoby się czasami pooglądać jakiegoś atrakcyjnego obcego mena a nie tego samego od 15 lat
Tez mamy imprezę w niedziele.
Od rana jutro siedzę przy garach

Karolina - zdrówka dla Antosia.

Ankaa udanego wypoczynku
Pogoda dopisuje??
My wybywamy nad morze za 2 tyg

Ash pisz tutaj o tych wszystkich zdrowych rzeczach. Dobrze sie dowiedzieć czegoś nowego. Dzięki temu teraz wiem ze cukier brązowy mogę sobie w buty wsadzić

================

Moje dziecko w końcu od tygodnia je moje własne zupki
Co prawda mało w nich grudek bo blenduję bo inaczej by nie przeszło ale bardzo sie z tego powodu cieszę ze mu smakują

Od ponad tygodnia Bart miał 37,3-37,5
Przyplątał sie katar. Byliśmy u lekarza. Osluchowo czysto.
No ale ta temp przez ten długi czas mnie niepokoiła.
Postanowiłam złapać mocz. Okazało się że Bart ma bakterie w moczu. Ale wyniki krwi w żaden sposób nie wskazują na infekcje. Lekarka stwierdziła ze wyniki sa dziwne :/ Dostaliśmy furagin. W poniedziałek mam powtórzyć badanie moczu i zobaczymy czy bedzie konieczny antybiotyk

Byłam dzis u gina. Wg Usg za niedługo dostanę @
Wlasnie cos mi sie zdawało że mnie brzuch jakoś dziwnie nudzi...
No to juz wiadomo czemu

Tyle u nas.
Jutro gotowanie wielkie przed niedzielą. Wielka impreza




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:16   #1267
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Za każde próbne uczesanie sie płaci, wiec nie będę latala do niej po kilka razy. Mam nadzieje, ze juz kolejny raz - w dniu ślubu uczesze mnie idealnie
Co do grilla, ja bardzo lubię pieczarki nadziewane serkiem z grilla
Na roczek pieklam tylko sernik z rosa, na szybko zrobiłam tez ciasteczka francuskie z brzoskwiniami, a i tak najwieksza furorę zrobiła galaretka z truskawkami i bita śmietaną (czyli najprostsze) sernik tez bardzo chwalili, no i oczywiście torta , ale to juz nie moja zasługa tylko cukierni



A to Wy w arce jesteście super !!!!!
Do tego pogoda Wam sie trafiła cudna ale Wam fajnie wrzuć nam koniecznie jakieś zdjęcia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie mogła Ci za jednym razem zrobić kilku fryzur?
Ja tak miałam. Poszłam 2x i za każdym razem miałam po 3 fryzury.Coś mi się wydaje, że Clo ma rację i niezbyt z niej fryzjerka. Nie dość, że jedną fryzurę Ci robi i bierze pieniądze to jeszcze wystraszona włosami.
Swoją drogą to jest pewna taka tendencja zauważyłam. Fryjerzy wolą takie półdługie włosy, z długimi mają zazwyczaj problem
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 21:25   #1268
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość

Byłam dzis u gina. Wg Usg za niedługo dostanę @
Wlasnie cos mi sie zdawało że mnie brzuch jakoś dziwnie nudzi...
No to juz wiadomo czemu

Tyle u nas.
Jutro gotowanie wielkie przed niedzielą. Wielka impreza




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
a jak on to na USG zobaczyl? tzn co dokladnie powiedzial? bo mi robila usg i nic sie na temat miesiaczki nie wypowiadala.. i sie zastanawiam ze dlatego ze nic nie bylo widac czy co??

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A nie mogła Ci za jednym razem zrobić kilku fryzur?
Ja tak miałam. Poszłam 2x i za każdym razem miałam po 3 fryzury.Coś mi się wydaje, że Clo ma rację i niezbyt z niej fryzjerka. Nie dość, że jedną fryzurę Ci robi i bierze pieniądze to jeszcze wystraszona włosami.
Swoją drogą to jest pewna taka tendencja zauważyłam. Fryjerzy wolą takie półdługie włosy, z długimi mają zazwyczaj problem
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:41   #1269
Elusiek85
Raczkowanie
 
Avatar Elusiek85
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 176
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość


A to trzeba zrobic przeglad po roku??
podobno ten nie jest obowiązkowy, zależy od przychodni dopiero w wieku 2 lat jest obowiązkowy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09khhwobs4b.png


Adisiek ur. 30.04.2013
Elusiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 23:30   #1270
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mojego biedactwa znowu uczepil się katar, a od wczoraj ropieja mu oczka: (

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zdrówka dla ANtosia

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Super !!! Cieszę sie, ze Wam sie podoba. Bawcie sie dobrze


No właśnie tez mi sie wydaje ze mógłby byc odrobine mniejszy (srednica) i nie aż raki splaszczony, ale ten i tak jest lepszy. Wczesniej zrobiła mi na wypelniaczu i odstawal od głowy jak jakiś galas
Ogólnie fryzjerka przerażona moimi włosami i nie wiedziała jak je ogarnąć. Mam naprawde długie i grube włosy. Nie jest to takie proste.


Kurde to nie wiedziałam z tym miodem :/
A mały tak chętnie pije wodę z miodem i cytryna.
Hotel to aquarius. Drugi bardzo podobny i tez godny polecenia. Moze jeszcze bardziej rodzinny to arka. Oba na wysokim standardzie, nawet jak pogoda nie dopisze to mozna super spędzić czas bo maja kompleksy basenowe.
No i jedzenie faktycznie pyyycha ! Nie do przejedzenia wszystko czego tylko sobie zazyczysz



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Karo- Zdrowka dla Antosia.

Ada- dzieki za cynk o maści. Dzis w końcu kupiłam, zobaczymy moze nam pomoże. W zgieciu łokcia mamy taka plamke i od ponad pól roku z nią walczymy bezskutecznie . Muszę małemu ciagle cienki długi rękaw zakładać bo jak ma krótki to sie drapie :/ nawet jak go przebieram i ściągnę bluzkę to odrazu drapie to miejsce


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super te hotele Własnie czukam czegoś fajnego, szkoda tylko,ze Kołobrzeg, ajchętniej to bym w okolicach Helu chciała, ale tam jak policzyłam hotel który chce to 7000, więc trochę szkoda mi kasy a tańsze pcje, to własnie w strone niemieckiej granicy, ale za to musze sporo km więcej nadrobić ...no nic podumam

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
linely, niech fryzjerka kombinuje. z twoich wlosow da sie super koki wyczarowac! jak ta kobieta sobie nie radzi, to kiepska z niej fryzjerka i juz. co, wolalaby, zebys miala pare piorek na glowie, ona by je tylko zwiazala i wpiela sztuczny kok? zadna filozofia... niech sie wezmie do roboty i sprobuje c
tez cos plecionego - takie zawsze sie dobrze trzymaja. no i ten kok co pokazalas w wersji poprawionej tez nam pokaz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

aaa, mam pytanie. w niedziele impreza roczkowa, nie bede cudow robic, ale cos zrobic musze. no i tak:
- ogolnie bedzie grill, a na grillu mieso, ryby i cukinie i... jakie jeszcze warzywa lubicie z grilla?
- do tego salatka jarzynowa, jakas tez ze swiezych rzeczy typu ogorek pomidor cebula oliwki...
- pieczywo rozniste
- jskies ciasta wymysle, a raczej zrobie standard plus... no wlasnie, co jeszcze?
aktualnie Flo nie jeproduktow mlecznych i jajek i chcialam to pare dni pociagnac. macie przepisy sprawdzone na jakies muffiny? albo ciacha? njlepiej jeszcze, zeby jako tako wygladaly... gdzies byly przepisy z jaglanki i suszonych owocow... na fejsie chyba... wrzucajcie propozycje, przy ktorych sie nienarobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
co do warzyw, to ja kocham sakiewki warzywne, mega szybko się robi kwadraty z folii aluminiowej, pieczarki dziabię na 4, paprykę na kawałki, cebulę w piórka, solę (najlepiej różowa sól himalajska- zawiera jód ) i np. posypuję ziołami -uwielbiam prowansalskie i sakiewki szybciutko się robią, puszczą sok i są bardzo soczyste

Co do ciast, to ja już z jaglanki się przymierzam i nie doczekały się, ale w planach mam:
http://anka-weganka.blogspot.com/201...wielkanoc.html

taaaki:
http://cosnaokazje.blogspot.com/2013...-weganski.html

albo jakiś na zimno


Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
my jesteśmy w arka medical spa - z całym sercem polecam, jest świetnie no i jeszcze znalazłam ofertę na gruponie więc za smieszne pieniądze tu jesteśmy z pełnym wyżywieniem, bonami do spa, groty solnej, borowiną i inne. Jest tu tyle atrakcji dla maluchów że nie ma kiedy się nudzić
Jak jeszcze będą jakieś oferty to chociaż na weekend tu przyjedziemy

żeby nie bylo za dobrze mały nam się zaziębił, chyba przez to gonienie fal, woda zimna a ten miał radochę z uciekania, katar cieknie z nosa strumieniem.. no ale na szczęście nie ma gorączki, katar ściągam i dalej plażujemy
miłego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek

Czytam sobie codziennie Wasze pościki ale weny brakkkkkk niestety. Dzisiaj nadeszła

Clo - gratuluję powrotu do pracy i Zazdraszczam obiektu na którym można oko zawiesić przydałoby się czasami pooglądać jakiegoś atrakcyjnego obcego mena a nie tego samego od 15 lat
Tez mamy imprezę w niedziele.
Od rana jutro siedzę przy garach

Karolina - zdrówka dla Antosia.

Ankaa udanego wypoczynku
Pogoda dopisuje??
My wybywamy nad morze za 2 tyg

Ash pisz tutaj o tych wszystkich zdrowych rzeczach. Dobrze sie dowiedzieć czegoś nowego. Dzięki temu teraz wiem ze cukier brązowy mogę sobie w buty wsadzić

================

Moje dziecko w końcu od tygodnia je moje własne zupki
Co prawda mało w nich grudek bo blenduję bo inaczej by nie przeszło ale bardzo sie z tego powodu cieszę ze mu smakują

Od ponad tygodnia Bart miał 37,3-37,5
Przyplątał sie katar. Byliśmy u lekarza. Osluchowo czysto.
No ale ta temp przez ten długi czas mnie niepokoiła.
Postanowiłam złapać mocz. Okazało się że Bart ma bakterie w moczu. Ale wyniki krwi w żaden sposób nie wskazują na infekcje. Lekarka stwierdziła ze wyniki sa dziwne :/ Dostaliśmy furagin. W poniedziałek mam powtórzyć badanie moczu i zobaczymy czy bedzie konieczny antybiotyk

Byłam dzis u gina. Wg Usg za niedługo dostanę @
Wlasnie cos mi sie zdawało że mnie brzuch jakoś dziwnie nudzi...
No to juz wiadomo czemu

Tyle u nas.
Jutro gotowanie wielkie przed niedzielą. Wielka impreza




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
napewno wszystko się uda
To czkam z niecierpliwością na relacje

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a jak on to na USG zobaczyl? tzn co dokladnie powiedzial? bo mi robila usg i nic sie na temat miesiaczki nie wypowiadala.. i sie zastanawiam ze dlatego ze nic nie bylo widac czy co??
on stwierdził to na podstawie grubości endometrium pewnie
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 07:22   #1271
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a jak on to na USG zobaczyl? tzn co dokladnie powiedzial? bo mi robila usg i nic sie na temat miesiaczki nie wypowiadala.. i sie zastanawiam ze dlatego ze nic nie bylo widac czy co??

Powiedział mi że endometrium ma trochę ponad 7mm i jak dojdzie do 10mm to bedzie @@@.

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
zdrówka dla ANtosia





super te hotele Własnie czukam czegoś fajnego, szkoda tylko,ze Kołobrzeg, ajchętniej to bym w okolicach Helu chciała, ale tam jak policzyłam hotel który chce to 7000, więc trochę szkoda mi kasy a tańsze pcje, to własnie w strone niemieckiej granicy, ale za to musze sporo km więcej nadrobić ...no nic podumam





co do warzyw, to ja kocham sakiewki warzywne, mega szybko się robi kwadraty z folii aluminiowej, pieczarki dziabię na 4, paprykę na kawałki, cebulę w piórka, solę (najlepiej różowa sól himalajska- zawiera jód ) i np. posypuję ziołami -uwielbiam prowansalskie i sakiewki szybciutko się robią, puszczą sok i są bardzo soczyste



Co do ciast, to ja już z jaglanki się przymierzam i nie doczekały się, ale w planach mam:

http://anka-weganka.blogspot.com/201...wielkanoc.html



taaaki:

http://cosnaokazje.blogspot.com/2013...-weganski.html



albo jakiś na zimno







miłego wypoczynku







napewno wszystko się uda

To czkam z niecierpliwością na relacje





on stwierdził to na podstawie grubości endometrium pewnie

Taaaaa a dzisiaj teściówka przyjeżdża Barta zabawiać a ja gotuje.
To może zamiana? Ona pogotuje a ja wybede na spacer?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 08:14   #1272
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Powiedział mi że endometrium ma trochę ponad 7mm i jak dojdzie do 10mm to bedzie @@@.




Taaaaa a dzisiaj teściówka przyjeżdża Barta zabawiać a ja gotuje.
To może zamiana? Ona pogotuje a ja wybede na spacer?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
oj to w takiej sytuacji gotowanie które bardzo lubię nie sprawiałoby mi radości, ja musiałam mieć teściową na oku jak się bawi z Bubim
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:35   #1273
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ja nie mam nowego szefa, ale nowy manager od badan internetowych jest calkiem calkiem, z takim to bym sobie na biurku zrobila to i owo.. ehh ale siedzi w innym pokoju wiec mnie nie rozprasza na co dzien hehe



ja z warzyw z grilla to jem glownie miecho u nas to jeszcze szaszlyki ida - przekladaniec papryki, cebuli i np. piersi kurczaka, ale troche zajmuje ponabijanie tego wszystkiego

Jak robisz typowego grilla to nie wiem co lubisz ale ja bym kupila kielbache, karkowke zamarynowala dzien albo dwa wczesniej - moge napisac jak ja marynuje, plus szaszlyki.. Do miecha pieczywo i jakies warzywo - pomidory z cebula i smietaną, albo pomidory z cebula, mizerie itp.

Ze slodkich rzeczy mozna zrobic owoce z galaretka to szybko pojdzie...

Na muffiny - ja robie te co kiedys aas wrzucala - http://www.mojewypieki.com/przepis/m...ughnut-muffins
tylko nie obtaczam ich w masle.. I zamiast maki pszennej dodaje otreby, amarantus, kasze kukurydziana itp tak zeby ilośc sie zgadzala. dorzucam co mam jablko pokrojone, rodzynki, banana...
daleko myslami jestes widze :p ja do biurka jeszcze nie doszlam. strasznie “trudna“ jestem w tych moich fantazjach, nie oddaje sie od razu

no chyba na szaszlyki sie skusze. ogolnie miesa bedzie duzo, warzywa chcialam na szybko jakies.
a galaretka dobry pomysl. i te muffiny sprobuje moze.

karota, sakiewki szybko? jeszcze szybciej ma byc kawal papryki rzucic na grilla i juz! kukurydze moze... e tam, nie chce mi sie kombinowac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:40   #1274
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dzięki dziewczyny , Antoś już lepiej, oczy mniej ropieją, ale katar niestety dalej leci...
Moje prawe oko też zaczęło ropieć... wyglądam tragicznie, jakby ktoś mi przywalił
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:57   #1275
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny , Antoś już lepiej, oczy mniej ropieją, ale katar niestety dalej leci...
Moje prawe oko też zaczęło ropieć... wyglądam tragicznie, jakby ktoś mi przywalił
Karola znaczy ze Antos Cie zarazil , pewnie bakteryjne ma to zapalenie . Krop sobie tez oczy . Zdrowka dla Was

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:48   #1276
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Powiedział mi że endometrium ma trochę ponad 7mm i jak dojdzie do 10mm to bedzie @@@.



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Wiesz z tym endometrium to sprawa inywidualna. Zależy od obfitości i długości okresów. Ja słyszałam, że @ zazwyczaj przychodzi w okolicach 12 mm, ale np.u mnie jest to raczej 17 mm

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny , Antoś już lepiej, oczy mniej ropieją, ale katar niestety dalej leci...
Moje prawe oko też zaczęło ropieć... wyglądam tragicznie, jakby ktoś mi przywalił
Oj biedna Kurujcie się i koniecznie kup sobie kropne do oczu.
Ale wiecie co chyba coś panuje bo ja 3 dni temu też się obudziłam z napuchniętym okiem, a ponieważ przez 2 dni się powtarzało to poszłam wczoraj do okulisty i dał mi krople, a do tego miałam jakby jedno ucho zatkane, ale dziś już ok, choć krople mam używać 7 dni
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 12:11   #1277
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
Szczepiłyście dzieciaczki już na ospę? Zastanawiam się czy go teraz szczepić, czy bliżej pójścia do żłobka
Ostatnio u innej lekarki na kontroli się dowiedziałam, że jak dziecko chodzi do żłobka i masz zaświadczenie to jest na NFZ.
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a jak on to na USG zobaczyl? tzn co dokladnie powiedzial? bo mi robila usg i nic sie na temat miesiaczki nie wypowiadala.. i sie zastanawiam ze dlatego ze nic nie bylo widac czy co??
Dobry lekarz zobaczy. Jak byłam na kontroli u lekarki po odstawieniu tabletek, a było to w tygodniu przed ślubem to mówię, że odstawiam, w sobotę ślub no i będziemy się starać o powiększanie rodziny. A lekarka na to, że nie powinnam mieć niespodzianki na ślubie i weselu, bo to widać po usg. No ale zgadałyśmy się w tym temacie, nawet mi pokazywała, ale ja tam nic nie widziałam
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 12:18   #1278
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ostatnio u innej lekarki na kontroli się dowiedziałam, że jak dziecko chodzi do żłobka i masz zaświadczenie to jest na NFZ.
Dobry lekarz zobaczy. Jak byłam na kontroli u lekarki po odstawieniu tabletek, a było to w tygodniu przed ślubem to mówię, że odstawiam, w sobotę ślub no i będziemy się starać o powiększanie rodziny. A lekarka na to, że nie powinnam mieć niespodzianki na ślubie i weselu, bo to widać po usg. No ale zgadałyśmy się w tym temacie, nawet mi pokazywała, ale ja tam nic nie widziałam

tak tak jeżeli dziecko idzie do placówki z kontaktem z dziećmi to ma ospę za friko
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:44   #1279
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Wiesz z tym endometrium to sprawa inywidualna. Zależy od obfitości i długości okresów. Ja słyszałam, że @ zazwyczaj przychodzi w okolicach 12 mm, ale np.u mnie jest to raczej 17 mm



Oj biedna Kurujcie się i koniecznie kup sobie kropne do oczu.
Ale wiecie co chyba coś panuje bo ja 3 dni temu też się obudziłam z napuchniętym okiem, a ponieważ przez 2 dni się powtarzało to poszłam wczoraj do okulisty i dał mi krople, a do tego miałam jakby jedno ucho zatkane, ale dziś już ok, choć krople mam używać 7 dni

Zobaczymy jak to u mnie szybko pójdzie. Na razie cos mnie w brzuchu bodzie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 18:32   #1280
Elusiek85
Raczkowanie
 
Avatar Elusiek85
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 176
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ostatnio u innej lekarki na kontroli się dowiedziałam, że jak dziecko chodzi do żłobka i masz zaświadczenie to jest na NFZ.
tak dzieci ze żłobka maja na nfz, a tak szczepionka kosztuje 2x 200zł bo są chyba dwie dawki o ile się nie mylę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09khhwobs4b.png


Adisiek ur. 30.04.2013
Elusiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:00   #1281
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

My po imprezce

Wszystko się pięknie udało, pogoda super, pózniej, jak słońce troszkę zelżało wszyscy przenieśli się z domu na podwórko.
Dzieciaki siedziały na kocu i dokazywały <3

Bart zaaferowany ilością osób, był mimo to bardzo spokojny i uśmiechnięty, co w takich przypadkach rzadko się zdarza. Goście go wynosili a mamusia miała chwilę żeby siè najeść
A pózniej chyba z nadmiaru emocji nie mógł zasnąć. Usypiał chyba z godzinę i to o dziwo, nie przy cycu, bo sobie pojadł, odwrócił się do mnie dupką i coś tam gadał i zasnął.

Wszyscy zadowoleni

Wklejam fotkę torta




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:38   #1282
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
My po imprezce

Wszystko się pięknie udało, pogoda super, pózniej, jak słońce troszkę zelżało wszyscy przenieśli się z domu na podwórko.
Dzieciaki siedziały na kocu i dokazywały <3

Bart zaaferowany ilością osób, był mimo to bardzo spokojny i uśmiechnięty, co w takich przypadkach rzadko się zdarza. Goście go wynosili a mamusia miała chwilę żeby siè najeść
A pózniej chyba z nadmiaru emocji nie mógł zasnąć. Usypiał chyba z godzinę i to o dziwo, nie przy cycu, bo sobie pojadł, odwrócił się do mnie dupką i coś tam gadał i zasnął.

Wszyscy zadowoleni

Wklejam fotkę torta




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Haha...swietny tort.
Super ze imprezka sie udala.

My dzis tez sporo na dworze. TZ wyszedl z Mlodym kolo 9:30 i wrocili na 11:00 na drugie sniadanie. I pozniej po obiadku tj.o 14:30 wyszlismy az do kolacji i spania do 19:00. Daro zaxhwycony to jechal tramwajem, mial dlugi spacer, w przerwie powojcowal na trawie a na koncu pojechalismu maltanska kolejka tzn. Taka prawdziwa ( tylko mniejsza) na wegiel po pelnych wrazen dniu pieknie zasnal o zwyklej porze.
No i mamy przystopowanie z zebami, niestety podejrzewam ze tylko na kilka dni bo jednak zostalismy przy trzech przebitych czworkach. Podejrzewam ze za kilka dni jednak ta czwarta da o sobie znac...ale te zeby chyba tak ida specjalnie ze tydzien ida pozniej kilka dni przerwy zeby Daro nie padl z glodu i cos tam przybral....bo jak ida to obiady sa wypluwane po 3 lyzkach, jak przestaja to je spore porcje...i od razu skacze z waga.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:49   #1283
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość

Wklejam fotkę torta




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
tort cudo, a co było w środku? i was też widziałam na fb, także pięknie wyglądaliście

my tradycyjnie smażyliśmy się na wsi, gdzie I. praktykował łażenie po nierównym podwórku. no i po treningu zaczyna ruszać do przodu - na razie po 2 kroczki z wyciągniętymi rękami do najbliższej podpórki rodzina obstawia czy zacznie chodzić do roczku

Ash piekłam pasztet ze śliwką, jest pyszny inspiruj dalej
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:54   #1284
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
tort cudo, a co było w środku? i was też widziałam na fb, także pięknie wyglądaliście

my tradycyjnie smażyliśmy się na wsi, gdzie I. praktykował łażenie po nierównym podwórku. no i po treningu zaczyna ruszać do przodu - na razie po 2 kroczki z wyciągniętymi rękami do najbliższej podpórki rodzina obstawia czy zacznie chodzić do roczku

Ash piekłam pasztet ze śliwką, jest pyszny inspiruj dalej
Nasz sie wyrobił kilka dni przed coraz częściej puszcza meble i idzie kilka kroków

za nami roczek wrzucam nasz torcik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10293622_800724153279968_8711602463377603_o.jpg (87,4 KB, 34 załadowań)
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:04   #1285
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Haha...swietny tort.
Super ze imprezka sie udala.

My dzis tez sporo na dworze. TZ wyszedl z Mlodym kolo 9:30 i wrocili na 11:00 na drugie sniadanie. I pozniej po obiadku tj.o 14:30 wyszlismy az do kolacji i spania do 19:00. Daro zaxhwycony to jechal tramwajem, mial dlugi spacer, w przerwie powojcowal na trawie a na koncu pojechalismu maltanska kolejka tzn. Taka prawdziwa ( tylko mniejsza) na wegiel po pelnych wrazen dniu pieknie zasnal o zwyklej porze.
No i mamy przystopowanie z zebami, niestety podejrzewam ze tylko na kilka dni bo jednak zostalismy przy trzech przebitych czworkach. Podejrzewam ze za kilka dni jednak ta czwarta da o sobie znac...ale te zeby chyba tak ida specjalnie ze tydzien ida pozniej kilka dni przerwy zeby Daro nie padl z glodu i cos tam przybral....bo jak ida to obiady sa wypluwane po 3 lyzkach, jak przestaja to je spore porcje...i od razu skacze z waga.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


A my nadal mamy az 4 zeby
Kolejka <3 ale musiało być super
U nas po bliskiemu nie ma takich atrakcji a szkoda bo na pewno fajna sprawa

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
tort cudo, a co było w środku? i was też widziałam na fb, także pięknie wyglądaliście



my tradycyjnie smażyliśmy się na wsi, gdzie I. praktykował łażenie po nierównym podwórku. no i po treningu zaczyna ruszać do przodu - na razie po 2 kroczki z wyciągniętymi rękami do najbliższej podpórki rodzina obstawia czy zacznie chodzić do roczku



Ash piekłam pasztet ze śliwką, jest pyszny inspiruj dalej

Dziękujemy

W środku bita smietana i maliny na jasnym biszkopcie. Pyyyyszny

Gratulacje dla I
Super, jak juz sie puszcza to tylko czekac az zacznie drałowac


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:06   #1286
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej

Nie chwaliłam się, że Antoś też jakoś tydzień przed urodzinami zaczął się puszczać mebli i chodzić najczęściej puszcza się gdy go się zawoła i rozłoży ręce to wtedy idzie albo ode mnie do męża i z powrotem najwięcej zrobił 7 kroków
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:44   #1287
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

super że imprezki udane, no i że maluchy coraz bardziej rozchodzone

Przemek na razie kilka razy przeszedł sam 2-3 kroki, ale bardziej na zasadzie puszczenia się czegoś i polecenia do czegoś innego czego się można złapać a jest dalej

spacery stają się nie do wytrzymania, dziś z mamą musiałyśmy podjechać do centrum, wyszłyśmy o 9,30, po 10.30 już było takie marudzenie i płacz że autobus i do domu zamiast spaceru .... wytrzyma godzinkę i jest lament, mimo że wychodzi z wózka, drepta póki się nie zmęczy
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:11   #1288
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Nasz sie wyrobił kilka dni przed coraz częściej puszcza meble i idzie kilka kroków

za nami roczek wrzucam nasz torcik
wasza impreza była szalenie profesjonalna
no i brawa dla Piotrka za chodzenie

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość

W środku bita smietana i maliny na jasnym biszkopcie. Pyyyyszny

Gratulacje dla I
Super, jak juz sie puszcza to tylko czekac az zacznie drałowac


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
mniam też myślę o owocach z bitą śmietaną
a I. to się już puszcza od jakiegoś czasu, tylko ruszyć mu się nie chciało a jak się zachwiał/próbował coś chwycić to lądował na tyłku

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej

Nie chwaliłam się, że Antoś też jakoś tydzień przed urodzinami zaczął się puszczać mebli i chodzić najczęściej puszcza się gdy go się zawoła i rozłoży ręce to wtedy idzie albo ode mnie do męża i z powrotem najwięcej zrobił 7 kroków
super, u nas na razie 2-3 kroki nie więcej
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:22   #1289
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
spacery stają się nie do wytrzymania, dziś z mamą musiałyśmy podjechać do centrum, wyszłyśmy o 9,30, po 10.30 już było takie marudzenie i płacz że autobus i do domu zamiast spaceru .... wytrzyma godzinkę i jest lament, mimo że wychodzi z wózka, drepta póki się nie zmęczy
A dajesz mu jakąś zabawkę do wózka? To ogranicza marudzenie jak dziecko ma czym zająć rączki
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:46   #1290
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Vil - u nas, jak wiesz, marudzenie od zawsze a może teraz przez te upały marudzi? słońce wali strasznie...Hela od razu jęczy, nawet jak wychodzimy późnym popołudniem.
Spacery teraz w sumie ograniczyłam do podjechania wózkiem do piaskownicy
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.