Wszystkie kochamy psiaki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-27, 20:02   #1
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Smile

Wszystkie kochamy psiaki!!


Ja, jako wielka miłośniczka wszelkich zwierzątek (z wyjątkiem pająków....brrrr...chyba mam arachnofobię czy jak jej tam :P) zapytuję się Was ( ) o wasze ukochane zwierzaki. Otóż ja wprost uwielbiam psy, w tym mojego pięknego cocker-spanielka Rubiego!! A nie lubię, wręcz boję się panicznie pająków i robaków.... . A Wy, jakie jest Wasze ukochane zwierzątko i to nielubiane (jeśli takowe istnieje :P) ??

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2005-06-27 o 20:22
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 20:06   #2
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ja uwielbiam konie i psy Za to nie lubie pajakow, robali i.....starych kotow.
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 20:19   #3
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ja jestem milosniczka kotow
mam poltora rocznego rudzielca w domku( poszukam fotek gdzies mialam jak byl jeszcze maly)
Chcialabym miec wiecej a zaluje ze nie kupilam jego braciszkow byly trzy takie same ale bym miala teraz radoche
moja sasiadka za to ma 7 kotow ,2 psy do tego 2 corki i 1 meza nie zartuje ale przez 1 pietro to z maska gazowa trzeba przechodzic zbiera wszytkie jakie jej sie na rece nawina a ze swoimi mlodymi ktorych ma wiecznie sporo zegna sie z wielkim zalem i zawsze dlugo sie zastanawia czy oddac czy nie ? he co jakis czas przychodzi do mnie i wciska mi malego na sile wzielabym ale..warunki nie takie ..1 pokoj
Napewno kiedys bede miala pieska ale pod warunkiem ze bede miala warunki i podworko.
Narazie szalenie kocham swojego rudzielca jest boski
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 21:05   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Uwielbiam psy, to są niesamowite stworzenia, często lepsze od ludzi. Boję się dużych zwierząt, np. koni, mam panikę w oczach, jeśli chodzi o gryzonie: chomiki, szczury, szynszyle, etc. Wszelkie robactwo mnie brzydzi, podobnie jak ryby. Koty moga być, ale żaden kot nigdy nie będzie psem
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 21:41   #5
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

a zaden pies niegdy nie bedzie kotem
ja tez nie przepadam za gryzoniami ale kiedys mialam szynszylke..mialam zginela smiercia tragiczna mile bylo z niej stworzonko szczegolnie w dotyku to naprawde super zwierzaczek .
Czemu nie lubicie kotkow ?
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 21:53   #6
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

To nie chodzi o to, że nie lubie kotów- lubię, są to miłe i inteligentne stworzenia, ale po prostu wolę psy
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 21:54   #7
mirka75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 320
GG do mirka75
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Mnie przerażają pająki - nawet te najmniejsze i nie przepadam za wszelkiej maści żuczkami i chrabąszczami ( szczególnie dużymi majowymi) ale pająki rulezz ;-) Poza tymi wymienionymi lubię wszystkie żyjątka, nawet szczury i nietoperze Miałam kota (żywego oczywiście, nie w głowie) dwa miesiące, psa 15 lat. Przepadam za psami bo są bardziej kontaktowe niż koty, które są przecież strasznymi indywidualistami; co jest wadą dla jednych dla drugich jest zaletą . Jako dziecko byłam nazywana w rodzinie kocią i psią mamą bo zawsze się garnęłam (jak jechaliśmy na wieś do rodziny) do inwentarza i chciałam spuszczać wszystkie psy z łańcuchów żeby sobie pobiegały - potem było wielkie łapanie .
mirka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 22:04   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ja bardzo lubię kanarki, hoduję je od lat Kiedyś kochałam psy i miałam przez 12 lat owczarka nizinnego, był wspaniały, ale już nie żyje od 9 lat Od roku mam suczkę, Nutkę i już niestety psów nie lubię, czasami myślę, że zostałam pokarana takim koczkodanem [tak ją nazywam, jak jest niegrzeczna, nie wiem skąd to się wzięło] . Szkoda mi słów, żeby opisać, co potrafi mój pies [np. zjeść kupę - reszta niech pozostanie milczeniem] albo czego nie chce sie nauczyc [wszystkiego]. Ale gdyby ktoś chciał mi ją zabrać, to nie pozwolę, bo mimo, że to koczkodan, to jednak mój koczkodan i niczyj więcej
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 22:28   #9
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Mirka- mnie tez tak nazywali Zawsze tulilam do siebie wszelkie zwierzaki jak bylam mala Wynosilam im po kryjomu jedzenie schowane gdzies w kieszeniach i glaskalam, glaskalam, glaskalam
No a teraz przeszla mi milosc do kotow- sama nie wiem czemu, ale w obecnej chwili kotki lubie tylko takie malutkie.
Za to, jak juz wspomnialam, kocham psy i konie. Jedne i drugie to bardzo inteligentne zwierzeta
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 22:35   #10
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Aha, mam jeszcze w domu dwa ślimaki winniczki Lubię patrzeć jak jedzą, a potem budują sobie muszle Fajne zwierzaki z nich, a takie niepozorne
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 22:53   #11
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ja ostatnio chodzę i marudzę, bo marzy mi się Husky
Ewentualnie zadowolę się miłym kotkiem, najlepiej rasy Main Coon
Odkąd zdechł mi mój mieszaniec wilczura z owczarkiem podhalańskim nie miałam żadnego stworka, więc automatycznie bawię się z każdym napotkanym stworem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-28, 03:38   #12
mirka75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 320
GG do mirka75
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Cytat:
Napisane przez ooolllkkkaaa
Mirka- mnie tez tak nazywali Zawsze tulilam do siebie wszelkie zwierzaki jak bylam mala Wynosilam im po kryjomu jedzenie schowane gdzies w kieszeniach i glaskalam, glaskalam, glaskalam
No a teraz przeszla mi milosc do kotow- sama nie wiem czemu, ale w obecnej chwili kotki lubie tylko takie malutkie.
Za to, jak juz wspomnialam, kocham psy i konie. Jedne i drugie to bardzo inteligentne zwierzeta
Też wynosiłam tym wiejskim psiakom pół obiadu a potem ciotka narzekała ze psy się najadły i poszły spać a nie pilnują obejścia (na wiosce uważało się że jak pies głodny to lepiej stróżuje więc dawano im jeść raz na dwa dni ). Codziennie rano szłam się z nimi witać co polegało na całowaniu ich w nosy Przed powrotem do domu szłam się z nimi pożegnać (ładnie ubrana ) no i wiadomo ... Bardzo lubiałam "bawić" się z małymi kotkami dopóki jeden nie narobił na mnie Jak pojawiła się w domu moja ostania sunia to nosiłam ją w beciku
A teraz podobają mi się posokowce.
mirka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 07:46   #13
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wszystkie kochamy zwierzątka!!

Jejku, ja kocham psy!!!!! Normalnie, gdy widzę jakiegos pieseczka, robię taki zamęt, że hohoho!!! W domku mam moja malutką, kochanieńką, najsłodszą, najcudowniejszą, o czarnym zimnym nosku, uszkach nietoperza (serio!!!!!!!), ogonku kota, pyszczku zadartym (ma zadarty nosek), najpiękniejszą PEREŁKĘ!!!!! Perełeczka to piesek, jak nietrudno się domyślić. Teraz sobie spi na tapczaniku, w pościeli - bo ja specjalnie dla niej robię wieczorkiem tapczan. Ona uwielbia spac w poscieli i okolo godz. 22.00 patrzy na mnie swoimi brązowymi oczętami, żebym zrobila tapczanik, bo jej się chce już spać!!! Kocham ją!!! Ale jak cudnie się przeciąąąąga, ach!!! I ziewa przy tym!!! Jejku, ja ją ubostwiam.

Nie cierpie pająków - o tym wiedzą wszyscy moi znajomi i mają świadomość tego, że dla mnie obecność pająka to nie żart. Wiedzą, że nie wolno mnie straszyc pająkami, nawet tymi najmniejszymi!!!!. Chyba mam arachnofobię... Ale widzę, że nie jestem jedyna z tym lękiem i to mnie pociesza!!!! Mowie Wam, ja w życiu nie zabiję pająka - boję się podejść do tych stworów nawet na odleglość 10 metrow!!! Zawsze krzyczę i wołam kogoś, żeby go unicestwil, hihih. Wszyscy wiedzą, ze jeśli ja krzyczę, to na pewno gdzies w pobliżu jest pająk... Brrrrrrrrrrrrr, nawet, jak piszę to slowo, to aż ciarki mnie przechodzą...Ale najlepsze jest to, że w zasadzie niczego sie nie boję, serio. Tylko te pajaki - one mnie przerażają. I nic więcej. Przezyję karaluchy, wszelakie robactwa, wszelkiego rodzaju odważne wyczyny - np. jak w tym programie "Nieustraszeni" - serio, zjadlabym nawet jakiegos robala, chodzilabym na wysokosciach... ale pająka bym nawet nie dotknęła!!!!!!!! Brrrrrrrr...............
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 07:59   #14
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ja jestem wielką miłośniczką zwierzaków, ale ponad wszystkie kocham KOTY.
Według mnie mają one cudowne charakterki i mogą być świetnymi przyjaciółmi.
Pierwszą kicię miałam 14 lat, a od roku mam nowego, czarnego puchatego kocurka.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 09:40   #15
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Nie będę oryginalna. Mam kota na punkcie psów. (To chyba widać nie? )
Zawsze miałam i też byłam psia mamą. Teraz mam trzy, ale gdybym tylko miała bardziej dogodne warunki mieszkaniowe (czytaj domek z ogródkiem) to pewnie byłoby więcej. Jeszcze mąż i córka zaczęli coś przebąkiwać o kotku, ale myślę, że to już bybyło za dużo szczęścia na raz.
Lubię też konie -kiedyś jeździłam, potem jakoś tak się to urwało, ale miłość pozastała.
Niecierpię natomiast (i tu yeż nie będę oryginalna) pająków. Tyle że ja je morduję (mniej więcej z siłą potrzebną do zamordowania słonia).
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 10:07   #16
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Wielbię koty Nie przepadam za psami. Nienawidzę wszystkiego co bzyczy/ma czułki/ma więcej niż 4 nogi
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 17:11   #17
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Ohohoh :P Widzę, że tu dużo z Was nienawidzi pająków :P Z tego powodu ostatnio mój brat sprzątał mi szafę, bo strasznie się bałam :P A niedawno podczas powrotu z wczasów zatrzymałam się aby...zaspokoić potrzebę fizjologiczną:P...jak weszłam do łazienki (jeśli mozna to nazwać łazienką....)Zobaczyłam na ścianie wielkiego, włochatego, czarnego pająka...wpadłam w takąhisterie, ze prawie sie poryczałam...niestety wyjśc z tamtąd tak szybko nie mogłam ze względu na potrzebę, ale czułam się jakbym była otoczona przez rekiny...Wiem, że pająk nic mi nie może zrobić, ale co ja mogę, kiedy sie boję

A co do kotów, to kiedyś kochałam je bardziej niż psy (Dziwne... ), miałam nawet mojąukochanąZuzię, ale niestety zdechła.... od tego czasu wolę psy, a co więcej, zauważyłam, że koty ode mnie uciekają, a kiedyś tego nie było! I kiedyś jeszcze siedząc w wózeczku, wyrywałam się do każdego napotkanego pieseczka....i zostało mi to do dziś...(tylko dziś juz nie siedzie w wózeczku hehe )
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:10   #18
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Askawtn - wysłałam Ci prywatną wiadomość.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:13   #19
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

a to sa moje najukochansze zwierzaczki
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 12:20   #20
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

zarówno piechol jak i króliczki .
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:27   #21
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Bardzo lubię i koty i psy ;-)
Kota miałam przez kilka lat [ś.p. Behemoth] i byłam do niego bardzo przywiązana, dlatego nie chcę mieć nowego. Teraz marzy mi się psiak- shar pei. Dżizys, oddalabym WSZYSTKO za takiego marszczaka Ale rodzice nie chcą się zgodzić T_T

Niech tylko będę miała własne mieszkanie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:57   #22
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

ja kocham wszystkie zwierzeta nawet... pajaki , lubie tez węże , jaszczurki itp.. i zapewne nie bede oryginalna jesli powiem ze uwielbiam psy mam teraz 2 psiaki)
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:49   #23
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Up
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:28   #24
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Cytat:
Napisane przez rzastin
To nie chodzi o to, że nie lubie kotów- lubię, są to miłe i inteligentne stworzenia, ale po prostu wolę psy
Ja też.
Za kotami prawie wogóle nie przepadam.Kot nigdy nie będzie psem
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:48   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Ja też.
Za kotami prawie wogóle nie przepadam.Kot nigdy nie będzie psem
a ja przeciwnie. za psami nie przepadam pies nigdy nie bedzie kotem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:47   #26
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Cytat:
Napisane przez lain
pies nigdy nie bedzie kotem
prawda nie da sie ukryć! zapraszam na watek o kotach
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:55   #27
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

A Ja Chcem Pieska
Buuu...ale Rodzice Nie Chcą
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:19   #28
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

Cytat:
Napisane przez lain
pies nigdy nie bedzie kotem
ale za to kot nigdy nie bedzie psem i tak mozna wyliczać do konca. ja mam psa, kota nie bede miała nigdy po 1 nie wyobrażam sobie juz domu bez psa, kot zawsze chodzi swoimi drogami a pies jaki by nie był będzie największym przyjacielem człowieka, mój juz wchłonął sporo łez, wie kiedy do mnie przyjść
po 2 mam alergie na koty (nie znam osoby ktora by miala uczulenie na sierść psów za to na koty znam sporo) więc rachunek jest prosty
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:29   #29
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

A ja za to nie patrzę czy to kot czy pies ja KOCHAM wszystkie zwierząta
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:57   #30
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wszystkie kochamy psiaki!!

A ja kocham niemal wszystkie zwierzęta . No dobra, najbardziej te puchate, milusie i słodkie . Maniakalnie oglądam na Animal Planet programy o policjantach dla zwierząt, schroniskach i klinikach, gdzie leczą i opiekują się wszelkimi zwierzątkami, za każdym razem rozczulam się okroooooooopnie i jakbym mogła to bym telewizor wyściskała i wycałowała Po prostu mi odbija . Jak widzę na ulicy jakieś zwierzątko to zawsze się uśmiecham do niego Mogłabym pracować jako wolontariusz w schroniksu i pomagać tym wszystkim biedactwoooom . Moi znajomi nazywają mnie czasem Elmirką od dziewczynki z kreskówki Looney Tunes, która ściskała niemal na śmierć wszelki zwierzaki. Też tak mam, mogłabym je zagłaskać, wyściskać na śmierć hehe.

Najbardziej lubie psy i chomiczki z długa sierścią. Poza tym króliki, fretki, konie, kotki... to z tych domowych, bo jak bym miała wyliczać resztę, to bym nie skończyła
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.