Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 19:10   #2641
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

U nas tez roznie ale min jeden kupsztal na dobe jest

Dzisiaj intensywny dzien, prosilismy chrzestnych, mamy zaliczona pierwsza kupe po pachy szkoda ze nie udalo sie wyjsc na spacer ale pogoda nie dopisala
Teraz kladziemy dziewczynki, tata Hanie a mama Tosie (codziennie na zmiane ) oby sprawnie poszlo

Dobrej nocy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 19:39   #2642
elenkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 41
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ta metoda otulania wygląda super. Działa to u Was? Na noc też tak można otulać?
elenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 19:59   #2643
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Wpisz w you tube Harvey Karp i wyskoczyc powinien jako pierwszy filmik o hiszpanskim tytule "parar chorro bebe" czy cos takiego ale jest po angielsku z hiszpanskimi napisami.Tam zobaczysz jak zawijac dziecko w kocyk czyli kokonic.U nas wielokrotnie pomogla na takie marudno-rozdraznione zachowania

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:26 ----------

Pisałyście o kwestii zszycia...

Ja też dziś w końcu zajrzałam na dół z lusterkiem i tak jak na zewnątrz jest ładnie, nawet blizny nie widać tak w środku szanownej powstało mi coś "nowego" taki mały "dyndaczek" iście k***a uroczy
Niedoszyty należycie fragment tkanki. Kto tych patałachów uczy szyć? Może powinny to robić Panie krawcowe i szwaczki albo członkinie koła gospodyń wiejskich bo na pewno nie kadra naukowa akademii medycznej :banghead::banghead: :banghead:
Zastanawiam się, co mam sobie z nim zrobić??
no świetnie widzę, że nie tylko ja mam przeboje z kroczem
jestem ciekawa jak się wszystko zrośnie jak będzie w środku no i kiedy w ogóle odważę się na sex i czy te blizny będą ciągnąć i boleć
całe szczęście mój TZ na razie o tym nie mysli i pochłaniaja go obowiązki tatusia
zamierzam iść do ginekologa w poniedziałek, który prowadził na końcu moją ciążę, pokazać krocze niech opisze mi jego stan i zamierzam złożyć skargę na babkę, która mnie zszywała za jej zachowanie, za nieudzielenie mi informacji o szyciu i brak pomocy kiedy się szycie rozeszło.
Ranę okładam Rywanolem.


Czy wy tez macie , miałyście kryzysy w momentach kiedy wasze dziecko płakało, a nawet zdzierało gardło bez " widocznej przyczyny"?
ja dziś znów poddałam się kiedy mała nie spała przez 5 godzin, a potem był ryk jakby ją ktoś ze skóry obdzierał (pieluszki miała zmieniane na suche, była najedzona, brzuszek mięciutki, masowany przed karmieniem wg położnej itd ) skąd u niej tyle siły, żeby az tak płakać
jedyna teoria to , że potrzebowała bliskości, bo leżąc przy mnie była uśmiechającym się aniołkiem... ale żeby 5 godzin leżec u mamy, która ruszyć się nie może brakowało mi sił na ten płacz i cierpliwości
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:04   #2644
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez elenkaa Pokaż wiadomość
Ta metoda otulania wygląda super. Działa to u Was? Na noc też tak można otulać?
U nas działa, najlepszy jest cienki kwadratowy kocyk.Może być też pielucha wieksza,zalezy jak długie masz dziecko

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś ostatnią, niestety - w sumie po porodzie miałam ustawowo 6 z NFZ.

Dziecko mi zjadło i znów padło... W sumie cały dzień tylko miał drzemki, więc miał prawo znów paść, oby tylko w nocy też spał

Justiwi znam tą metodę otulania, ale jakoś mi nie wychodzi nie wiem czemu no...
Ja dokladnie nie pamiętam ile jest tych wizyt ale chyba 4-6, zaraz poszukam pomocy u wujka google

Tak sprawdziłam,wizyt jest min.4 a max.6 i nie mam bladego pojęcia od czego to zależy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-06-21 o 20:16
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:47   #2645
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Lucynko u nas to ostatnio jest różnie... Przez ostatnie 2 tyg Franek robił 1 kupsztala wielkiego raz na 28 godzin.

Natomiast dziś od 1 w nocy zrobił już 3

i w sumie nie wiem co na to miało wpływ... Podaje mu bobotic, wodę i czasem napar z kminku.
taka ilość zadowoliłaby moją teściową, która ostatnio zwróciła mi uwagę, że powinnam dietę zmienić, bo mały za często kupę robi to jej grzecznie odp. że dziecko na kp może robić 1 kupę i jest prawidłowo i może robić 10 kup i też jest prawidłowo chyba mi nie uwierzyła bo ona wychowała więcej dzieci niż ja i wie leppiej najpierw jej konsystencja nie pasowała, teraz czepia się ilości
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:50   #2646
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

CAROLYNA do.twojej tesciowej wymagana jest albo wielka cierpliwosc albo ostry jezyk

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:52   #2647
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
taka ilość zadowoliłaby moją teściową, która ostatnio zwróciła mi uwagę, że powinnam dietę zmienić, bo mały za często kupę robi to jej grzecznie odp. że dziecko na kp może robić 1 kupę i jest prawidłowo i może robić 10 kup i też jest prawidłowo chyba mi nie uwierzyła bo ona wychowała więcej dzieci niż ja i wie leppiej najpierw jej konsystencja nie pasowała, teraz czepia się ilości

O rany rece opadaja ja uslyszalam kiedys ze mam niewartosciowy pokarm


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 20:55   #2648
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam... Wlasnie przezylismy najazd smigoli
Odwiedzili nas moj brat z bratowa i blizniaczkami. To bylo straszne. Dziewczynki przez 7 godzin przerazliwie piszczaly, mnie glowa bolala po 5 min, bardzo martwilam sie o Amelke. Caly czas przytulalam ja jednym uchem do reki, a druga reka przytykalam drugie, bo balam sie, ze ogluchnie do tego smigolki sa strasznie wredne. Jak poprosilam jedna by nie kopala w wozek, bo dzidzia od tego bedzie plakac, to ta kopala mocniej, a jeszcze druga zaczela. To samo z tym piskiem. Do tego one sa niedoopanowania, nie ma na nie sposobu, robia co chca, piszcza dla zabawy, jedna gorsza od drugiej... Jedna nawet chciala przejsc po Amelce w Jej lozeczku, by ukrasc jej lale Na szczescie juz pojechali...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:58   #2649
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Karlain w ktorym tygodniu jest Twoje dziecko?w 5? Ja dzis zadzwonilam do mojej poloznej bo u nas jest jest 5 tydzien i podejrzewalam skok rozwojowy a nawet przez chwile kolki ale okazuje sie, ze nie dosc ze rosnie nam slad na ramieniu po szczepieniu to jeszcze jest cos takiego jak "dni glodne" jak dziecko wisi na piersi bo zmienia sie jego zapotrzebowanie na pokarm i czestszym jedzeniem dostosowuje pod siebie laktacje zeby produkcje zwiekszyc i doradzila, ze jesli moge to zebym byla mama z cyckiem dla dziecka przez ten czas.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:58   #2650
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Witam... Wlasnie przezylismy najazd smigoli
Odwiedzili nas moj brat z bratowa i blizniaczkami. To bylo straszne. Dziewczynki przez 7 godzin przerazliwie piszczaly, mnie glowa bolala po 5 min, bardzo martwilam sie o Amelke. Caly czas przytulalam ja jednym uchem do reki, a druga reka przytykalam drugie, bo balam sie, ze ogluchnie do tego smigolki sa strasznie wredne. Jak poprosilam jedna by nie kopala w wozek, bo dzidzia od tego bedzie plakac, to ta kopala mocniej, a jeszcze druga zaczela. To samo z tym piskiem. Do tego one sa niedoopanowania, nie ma na nie sposobu, robia co chca, piszcza dla zabawy, jedna gorsza od drugiej... Jedna nawet chciala przejsc po Amelce w Jej lozeczku, by ukrasc jej lale Na szczescie juz pojechali...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Heh czytam to troche z przymrozeniem oka, powiem ci ze mam to na codzien z moim dwulatkiem z buntem w pelnym rozkwicie dobrze ze nie ma brata blizniaka hehe faktycznie nie jest to fajne, ciesz zie ze byli tylko jeden dzien)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 21:21   #2651
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Heh czytam to troche z przymrozeniem oka, powiem ci ze mam to na codzien z moim dwulatkiem z buntem w pelnym rozkwicie dobrze ze nie ma brata blizniaka hehe faktycznie nie jest to fajne, ciesz zie ze byli tylko jeden dzien)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj, drugiego bym nie przezyla

No i zapowiada sie ciezka noc... Amelka jest bardzo niespokojna... Ciagle za mna patrzy i chce na raczki... Doi smoka, ale jej nie uspokaja... Tez miala ich dosyc...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 21:25   #2652
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Oj, drugiego bym nie przezyla

No i zapowiada sie ciezka noc... Amelka jest bardzo niespokojna... Ciagle za mna patrzy i chce na raczki... Doi smoka, ale jej nie uspokaja... Tez miala ich dosyc...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zapewne tak :/ ja widze jak Wojtus sie niepokoi gdy Jas wrzeszczy czy stuka czyms :/ z tym ze min ma te atrakcje od poczatku, a dla Amelki to nowosc:/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 21:59   #2653
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

U mnie też będzie mało przespana noc znowu. Czyli budzenie co 40minut-godzine. Dziś zaczął się nam 7 tydzień wiec to chyba normalne w tym tygodniu tak?

Strasznie nie lubię rozpieszczonych dzieci i jakby mi przez tyle godzin latały takie po domu to chyba bym wygoniła z domu
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 02:03   #2654
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

A co to dzisiaj nikt nie karmi? Wszystkie dzieci śpią jak aniołki ? Mój jak padł o 22:30, tak obudził się dopiero teraz. Aż w szoku jestem...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 03:08   #2655
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

My karmimy maz mial wstac ale spi tak twardo ze nawet nie zjarzyl ze trzeba wstawac wiec niech sobie chlopina pospi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 03:30   #2656
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ja karmie.juz.2 raz. 1 i teraz. Nawet napisalam.juz.2 posty ale.cos.mi.tapatalk szwankuje. Teraz tez nie wiem czy uda.mi.sie.go.wyslac :/

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 06:21   #2657
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

I ja sie witam u nas drugie karmienie: o 3 i teraz czyli 7 lila orobowala zwabic mnie podstepem o 5, ale sie nie dalam

dziewczyny jak kapiecie maluszki? ja prawie ze od poczatku kapie codziennie i mloda pieknie zalapala, ZE po kapaniu jest nocny sen i spi od max 20 do 2-3 . Moze tym niesoiacym maluchom tez taka rutyna by pomogla¿

Sent from my SAMSUNG-SGH-I997
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 06:25   #2658
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
U nas działa, najlepszy jest cienki kwadratowy kocyk.Może być też pielucha wieksza,zalezy jak długie masz dziecko

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Ja dokladnie nie pamiętam ile jest tych wizyt ale chyba 4-6, zaraz poszukam pomocy u wujka google

Tak sprawdziłam,wizyt jest min.4 a max.6 i nie mam bladego pojęcia od czego to zależy
Ja poszlam na latwizne i kupilam owijacz

Jezeli dobrze zrozumialam to 2 wizyty sa dla matki a 4 dla dziecka, mieliśmy mieć Papryka w innej przychodni niż ja i wtedy polożna miala byc 2 razy




Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Zapewne tak :/ ja widze jak Wojtus sie niepokoi gdy Jas wrzeszczy czy stuka czyms :/ z tym ze min ma te atrakcje od poczatku, a dla Amelki to nowosc:/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja sie wlaśnie ciesze że Papryk od poczatku jest przyzwyczajony do hałasu rozgardiaszu coprawda Olaf jest bardziej opanowany i nie taki złośliwy jak bliźniaczki ale głośno gada 14 godzi na dobe
Papryk chyba te 6 tygodni sie przyzwyczajał, teraz potrafi usnąć gdy Olaf jeździ mu po nóżkach autkami

Ale tego pisku Vampirka współczuje, bratanek tak robi też zdecydowanie złoślkwie, tylkk by zwrócić na siebie uwage :/


Heh i dziendobry
My dzis na działke świetować dziień mkkego ojca ciekawe jak pogoda, po drodze kupimy kalosze Oliemu bl wyrósł...


Papryk nie potrafi już spac inaczej niż na brzuszku, na boczku czy na plecach to sie wybudza po godzinie...

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Santom a co wtedy robisz? bo mnie to stękanie mlaskanie i tak wybudza

Potwierdzam rytuał z kąpielą bardzo praktyczny
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 06:40   #2659
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ja poszlam na latwizne i kupilam owijacz

Jezeli dobrze zrozumialam to 2 wizyty sa dla matki a 4 dla dziecka, mieliśmy mieć Papryka w innej przychodni niż ja i wtedy polożna miala byc 2 razy






A ja sie wlaśnie ciesze że Papryk od poczatku jest przyzwyczajony do hałasu rozgardiaszu coprawda Olaf jest bardziej opanowany i nie taki złośliwy jak bliźniaczki ale głośno gada 14 godzi na dobe
Papryk chyba te 6 tygodni sie przyzwyczajał, teraz potrafi usnąć gdy Olaf jeździ mu po nóżkach autkami

Ale tego pisku Vampirka współczuje, bratanek tak robi też zdecydowanie złoślkwie, tylkk by zwrócić na siebie uwage :/


Heh i dziendobry
My dzis na działke świetować dziień mkkego ojca ciekawe jak pogoda, po drodze kupimy kalosze Oliemu bl wyrósł...


Papryk nie potrafi już spac inaczej niż na brzuszku, na boczku czy na plecach to sie wybudza po godzinie...

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Santom a co wtedy robisz? bo mnie to stękanie mlaskanie i tak wybudza

Potwierdzam rytuał z kąpielą bardzo praktyczny
Szczerze? najpierw udaje ze nie slysze, a jak robi to za glosno ti wsadzam stopery i sie te dzwieki przytlumiaja a ona zaraz usypia. Chyba nie steka dluzej jak 15 minut no i ten komfort, ze jest za sciana, szkoda tylko ze drewniana :p
Sent from my SAMSUNG-SGH-I997
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 06:57   #2660
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

U mnie ten rytuał z kąpielą guzik daje, bo Oleś śpi i tak ile chce, raz 4-5 godz., jak tej nocy, a innym razem tak jak ostatnio, najpierw wcale, potem półtorej godziny
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 07:00   #2661
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry.

Też polecam rytuał kąpielowy codziennie. Ola wie, że po tym idzie się spać na noc Czyli długo No i u nas sprawdza się zasłanianie okien roletami.

madziuula - miłego dnia na działce

santom - to cwaniarka jestes z tymi stoperami

Ja dziś egzamin mam. I to dość ważny, nic nie umiem. Nie wiem jak to będzie bo poprawki nie ma z tego Także każda para kciuków się przyda
A no i może wieczorem podjedziemy poprosić chrzestną Oli o bycie tą chrzestną

Miłej niedzieli
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 07:37   #2662
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Też polecam rytuał kąpielowy codziennie. Ola wie, że po tym idzie się spać na noc Czyli długo No i u nas sprawdza się zasłanianie okien roletami.

madziuula - miłego dnia na działce

santom - to cwaniarka jestes z tymi stoperami

Ja dziś egzamin mam. I to dość ważny, nic nie umiem. Nie wiem jak to będzie bo poprawki nie ma z tego Także każda para kciuków się przyda
A no i może wieczorem podjedziemy poprosić chrzestną Oli o bycie tą chrzestną

Miłej niedzieli


Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 08:01   #2663
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Kasiab to kciuki


Santom ale to jest pomysl, i to poranne mama mleko byłoby delikatniejsze

My musimy młodego przenieść bo sie powoli nie miesci w kołysce, ale ze wzgledu na Oliego tak z tym zwlekamy. Bo bez sensu do salonu dziecko wyslac skoro to nie bedzie docelowo jego pokoj
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 08:48   #2664
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam
Jednak nocke mialysmy dobra. Ale darowalam Amelce kapiel, bo lubi ja tylko jak ma odpowiedni nastroj, a wczoraj zdecydowanie nie miala, a ja mialam juz po dziurki wrzaskow, no i z racji tego, ze sama ledwo funkcjonowalam, to od razu wzielam Ja do lozka

Amelka nawet nie plakala, budzila mnie na karmienie lekko uderzajac mnie w policzek i cichutkim e-e

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
I ja sie witam u nas drugie karmienie: o 3 i teraz czyli 7 lila orobowala zwabic mnie podstepem o 5, ale sie nie dalam

dziewczyny jak kapiecie maluszki? ja prawie ze od poczatku kapie codziennie i mloda pieknie zalapala, ZE po kapaniu jest nocny sen i spi od max 20 do 2-3 . Moze tym niesoiacym maluchom tez taka rutyna by pomogla¿

Sent from my SAMSUNG-SGH-I997
Ja prawie codziennie... Ok 22-ej i spi mi do 3-ej. Ale jak nie kapie, to tez tak wstaje.
No i dzis mialam karmienie o 5-tej... Ale tylko wystawilam cyca i nawet nie wiem ile jadla bo zaraz zasnelam.






Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Też polecam rytuał kąpielowy codziennie. Ola wie, że po tym idzie się spać na noc Czyli długo No i u nas sprawdza się zasłanianie okien roletami.

madziuula - miłego dnia na działce

santom - to cwaniarka jestes z tymi stoperami

Ja dziś egzamin mam. I to dość ważny, nic nie umiem. Nie wiem jak to będzie bo poprawki nie ma z tego Także każda para kciuków się przyda
A no i może wieczorem podjedziemy poprosić chrzestną Oli o bycie tą chrzestną

Miłej niedzieli


Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 09:47   #2665
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Nareszcie chwila dla siebie. Przez ostatnie dwa tygodnie mój synek uznawał, że świat jest zbyt ciekawy, żeby spać. Jedna drzemka ok. 2,5 godziny starczała mu na cały dzień. Teraz usnął i jestem w szoku. Najgorsze, że nieraz nie mam nawet kiedy zjeść, nie mówiąc już o wizażu. A tak bym chciała tu z Wami popisać, ale kiepsko sobie daję radę. Dobrze, że chociaż w nocy śpi. Ale z tego co czytałam i u Was jest podobnie, czyli nie jestem sama
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 10:05   #2666
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Hej! Pospalismy dzisiaj do 8.30 uff i troche odespalam poprzednie noce. Szkoda tylko ze za oknem zimno:/

Dziewczyny mam problem od jakiegos czasu slysze jakby malymial zapchany nosek. OsmczysCam mu i zazwyczaj wyciagam jednego babolka, ale problem szybko wraca. Ktos cos wie na ten temat?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Kasiab kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 10:27   #2667
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzidn dobry! Pospalismy do 10 ale maly od 4 w.lozku z mamusia i cos.3 godz od 4 pobudk na mleko. Teraz znow spi planujemy spacer ale nie wiem czy pogoda nam.dopisze

U nas kapiel.co 2 dzien ale Franek i tak spi tak jak mu sie zachce

IEMAND nie jestes sama... ja nadal mam problemy z organizacja czasu

KASIAB

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 10:39   #2668
elenkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 41
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam przy delikatnej kawce.
Phdwao mój synek też tak miał, ciągle sapał przez nosek. Lekarz powiedział że to normalne, kazał pryskac woda morską i spacerować zwłaszcza gdy jest wilgotne powietrze. Z czasem samo mineło, ale starałam się nawilżać czesto nosek.

Ja nie kąpię codziennie, zależy co 2-3 dni. Ponoć jak na norweskie standardy to i tak za częstoale mała lubi się kąpać to może to zmienimy.
U nas dziś zimno i pochmurno, ale w sumie to mi to nie przeszkadza. Muszę powoli zabrać się za pakowanie, a trochę tego jest. Dobrze że mamy busa bo inaczej nie dalibyśmy rady zabrać wszystkiego do Pl.

Santom ile podajesz wit d. Bo mi tu położna kazała 3 krople.
elenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 10:48   #2669
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez elenkaa Pokaż wiadomość
Witam przy delikatnej kawce.
Phdwao mój synek też tak miał, ciągle sapał przez nosek. Lekarz powiedział że to normalne, kazał pryskac woda morską i spacerować zwłaszcza gdy jest wilgotne powietrze. Z czasem samo mineło, ale starałam się nawilżać czesto nosek.

Ja nie kąpię codziennie, zależy co 2-3 dni. Ponoć jak na norweskie standardy to i tak za częstoale mała lubi się kąpać to może to zmienimy.
U nas dziś zimno i pochmurno, ale w sumie to mi to nie przeszkadza. Muszę powoli zabrać się za pakowanie, a trochę tego jest. Dobrze że mamy busa bo inaczej nie dalibyśmy rady zabrać wszystkiego do Pl.

Santom ile podajesz wit d. Bo mi tu położna kazała 3 krople.
Ja.podaje tak jak.na opakowaniu: 5 kropelek. Na poczatku przyniosla.mi tran, ale mala bardziej nim plula niz polykala, wiec kupilam kropelki.
Jedzidcie samochodem z malenstwem? Nam sie szykuje we wrzesniu wyjazd, ale chyba samolotem, chociaz.nie.powiem, bo autem mniej.problemowo by bylo. No zobaczymy... A skad plyniecie? my zwykle z ystad do swinoujscia, a to daje nam 10h przez norwegie i szwecje, troche mjie to przeraza jak na podroz z dzoeckiem...

Sent from my SAMSUNG-SGH-I997
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 11:04   #2670
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dołączam się do mam, u których wprowadzanie rytuału wieczornej kąpieli skutkuje Hela chyba już wyczuwa, że kąpiel=nadchodząca noc i dłuższy sen, nawet przy piersi dłużej siedzi, jakby się chciała najeść na zapas Do tego tak jak Kasiab zasłaniam rolety i spanie jest eleganckie na noc
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 08:59:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.