Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 12:35   #3811
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Anesthesia Oba autka fajne, cena za nie jest świetna.
Gratuluję sukienki dla mamy, zapowiada się bardzo zgrabnie i stylowo. Jasne dodatki bardzo się u niej sprawdzą.

Lg_ago Myślę, że welon powinien dotrzeć jutro Grzebyk piękny, delikatny i stylowy

Kamilka Fajny prezent z tym piwem

Elrosa Z tym kawalerskim Cię rozumiem. Twój TŻ jest już po nim? To był skok tandemowy? Wybacz, że pytam, ale mojemu chłopu chcą zafundować skok tandemowy na spadochronie, nie chcę z tym panikować, ale wolę mieć TŻ-ta całego i zdrowego

Karolinuuuusia A ta sukienka świadkowej krótka czy długa? Jaki ma kolor?

21klaudyna Świetny pomysł na prezent, dobre gadżety zawsze mile widziane przez mężczyzn

Linaewen Piękne Jak dla mnie najbardziej oryginalne i zrobione od serca zaproszenia PM 2014. Czy taki haft jest bardzo czasochłonny?

activelifestyle A kuzynka już po ślubie? Niemniej jednak nie rozumiem tego wyboru Nią się nie przejmuj, to ona się wygłupi, a nie Ty. Sądzę, że wszyscy zaproszeni będą po Twojej stronie.

cude W temacie pomarańczowego wesela - zerknij na te dekoracje, niesamowicie energetyzujące i soczyste.

bardorja Dziwne, bardzo. A Wy dobrze znacie te wyrośnięte 'dzieci" ?

oluska Wy to macie szczęście do absurdalnych rozmów

alloffkowa Bardzo ładne

Elrosa Na zdjęciu ta sukienka wygląda ok, ale pewnie to osławione japan/ china style, więc jestem w stanie uwierzyć, że na żywo jest straszna...

anusia4you Pięknie Niech ten uśmiech towarzyszy wam cały czas

Kasiulenkowo Księga gości bardzo ładna. Mnie osobiście bardziej przekonują winietki imienne, głupio byłoby mi na weselu siedzieć jako "znajoma".

A u nas przygotowania ruszyły z kopyta. Zaczynam się stresować, czyli jest szansa, że będę szczupło wyglądać w sukni ślubnej . Zebraliśmy potwierdzenia, będzie ok 110 osób; ustawiamy stoły (trzeba skonsultować z teściami - masakra), próbujemy ogarnąć dekoracje kościelne (tutaj przeprawy). Zostaje nam projekt papeterii (winietki, menu, podziękowania na ciastkach) oraz zakupy (parasole, skrzynka na koperty, sukienka na przebranie), podziękowania dla rodziców, wymyślenie tortu, spotkania z wykonawcami oraz dokończenie tortur dentystycznych
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:35   #3812
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. chcemy ogólnie dać winietki z napisami

ZNAJOMI

KUZYNOSTWO

DELEGACJA

CIOCIE I WUJKOWIE

uważacie że może być czy lipa?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

i co sądzicie o takiej księdze gości http://allegro.pl/ksiega-gosci-drzew...354180011.html
Księga ładna, ale winietki wg mnie nie, dają wrażenie pewnego lenistwa i kategoryzowania ludzi w moim odczuciu. Według mnie powinniśmy jako państwo młodzi wykazać się indywidualnym podejściem do gości, a nie takim szufladkowaniem.

Corn, trzymam kciuki, dacie radę! 110 gości to całkiem sporo A co do chudnięcia ze stresu - zazdroszczę, ja mam na odwrót

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-07-01 o 12:37
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:36   #3813
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej

Nie dam rady Was nadrobić ostatnio mam mało czasu na wizaż i ogólnie na kompa...a im bliżej ślubu tym ten czas ubywa w zawrotnym tempie.
Dostaliśmy większość potwierdzeń (termin do dzisiaj), na dniach będę dzwoniła do osób, które nie potwierdziły.
Az tak dużo osób nam nie zrezygnowało. Jeden kolega TŻ da nam odpowiedź później bo jego żona będzie wtedy w 8 miesiącu i po prostu nie wiedzą jak to będzie, czy ona da radę przyjechać. Mają do nas trochę km ale bardzo by chcieli być z nami w tym dniu
Żona mojego kuzyna też już będzie miała końcówkę ciąży ale na dzień dzisiejszy będą na 100%.
Jeden kuzyn, który ma najbliżej do nas niestety stety nie przyjdzie. Nie mam z nim za bardzo kontaktu ale zależało mi na tym żeby przyjechał bo jak byliśmy dziećmi to dużo czasu ze sobą spędzaliśmy, mimo, że jest starszy. Nie powiedział czemu nie przyjedzie, a ja nie ciągnęłam za język...trudno.

Zamówiłam na niedzielne śniadanie po weselu taką tiulową spódnicę, muszę znaleźć do niej bluzkę ogólnie to chyba ją ubiorę również na ślub znajomych, który jest tydzień wcześniej. Jest w kolorze delikatnego różu zobaczymy jak przyjdzie.
Dzisiaj zamówię też biżuterie.
Bolerko zamówiłam w salonie w którym kupiłam suknię, postawiłam na takie typu koszulka z tiulu bo inne nie za bardzo mi się podobają, a koronkowego nie chciałam bo babeczka mówiła, że nie wie czy dopasują mi koronkę bolerka do koronki sukni, zresztą za dużo by tej koronki było ;p

Gratulacje dla wszystkim mężatek

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość

wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
pięknie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:37   #3814
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
od dzisiaj mogę mówić, że ślub biorę w przyszłym miesiącu
Ale Ci fajnie! pozostałym sierpniówkom też

Anusia4u wyglądaliście pięknie!

Kasiulenkowo ale jak sobie wyobrażasz takie winietki? Będą tylko takie określenia, bez nazwisk? Jeśli tak to ja tego nie widzę Jeśli pod nazwiskiem chcesz dopisać kim jest ta osoba dla Ciebie/TŻ to ok.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:40   #3815
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. uważacie że może być czy lipa?
Jak dla mnie lipa Może jeśli chcecie gości przyporządkować do konkretnych stolików, to po prostu dajcie 1,2,3,4 albo A,B,C,D albo może coś bardziej kreatywnego, czyli np. KLIK!, KLIK! a może tak? KLIK!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:41   #3816
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

okej rozumiem dziękuje za wypowiedzi


co do księgi kości... nie uważacie ze jak każdy podpisze swój odcisk palca to będzie takie zamazane to wszystko?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 12:41   #3817
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dobra, nie chodzą linki, to będą normalnie: http://www.zankyou.pl/g/papierowe-wi...cji#!/image/15
http://www.zankyou.pl/p/numeracja-st...stwa-diy-16748
http://www.zankyou.pl/p/5-pomyslow-n...i-stolow-14774
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 12:46   #3818
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

fryzurę już chyba wybrałam

duże zdjęcie po prawej stronie

lub 2 załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sos1212.jpg (79,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 4.jpg (38,6 KB, 63 załadowań)
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.




Edytowane przez Kasiulenkowo
Czas edycji: 2014-07-01 o 12:47
Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 13:17   #3819
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość

wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
Pięknie wyglądaliście!!
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. chcemy ogólnie dać winietki z napisami

ZNAJOMI

KUZYNOSTWO

DELEGACJA

CIOCIE I WUJKOWIE

uważacie że może być czy lipa?
to takie "na odczepnego"...
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

oluska Wy to macie szczęście do absurdalnych rozmów

A u nas przygotowania ruszyły z kopyta. Zaczynam się stresować, czyli jest szansa, że będę szczupło wyglądać w sukni ślubnej . Zebraliśmy potwierdzenia, będzie ok 110 osób; ustawiamy stoły (trzeba skonsultować z teściami - masakra), próbujemy ogarnąć dekoracje kościelne (tutaj przeprawy). Zostaje nam projekt papeterii (winietki, menu, podziękowania na ciastkach) oraz zakupy (parasole, skrzynka na koperty, sukienka na przebranie), podziękowania dla rodziców, wymyślenie tortu, spotkania z wykonawcami oraz dokończenie tortur dentystycznych
Ha, aż sie boję co będzie, jak zaczniemy dzwonić do ludzi, którzy nie raczyli z własnej woli zadzwonić z potwierdzeniem/odmową

Rany, tak niewiele czasu zostało, a jeszcze tyle pierdółek do ogarnięcia

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Tiguan zaklepany Piosenka to When we dance Stinga, w wersji z płyty Symphonicities https://www.youtube.com/watch?v=k4znV4UAdLQ

za załatwienia!

A odmowa... Naprawdę, nie łapię. Serio, już bym odmówiła bez tłumaczeń, albo skłamała, niż rzucała takimi wymówkami. Bo na co dzień to go nikt nie widzi, a na weselu go zlinczują za długie włosy? No błaaagam
Uwielbiam tę piosenkę
Nie wiem, może na codzień chodzi z torbą na głowie, a na wesele torba nie pasuje?
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 13:27   #3820
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. chcemy ogólnie dać winietki z napisami

ZNAJOMI

KUZYNOSTWO

DELEGACJA

CIOCIE I WUJKOWIE

uważacie że może być czy lipa?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

i co sądzicie o takiej księdze gości http://allegro.pl/ksiega-gosci-drzew...354180011.html
księga winietki


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
bardorja Dziwne, bardzo. A Wy dobrze znacie te wyrośnięte 'dzieci" ?
my ich nie znamy, właściwie to ich na oczy nie widzielismy. Ja to wiadomo, ale to od str TŻ... i on mowi ze on nawet nie wiedzial, ze ta ciotka ma dzieci do tego pełnoletnie...


Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość


co do księgi kości... nie uważacie ze jak każdy podpisze swój odcisk palca to będzie takie zamazane to wszystko?
nic nie bedzie zamazane, moja siotra to miala na swoim wesele i nikt nikogo nie zamazywał i odciskiem na odcisk nie wchodził. pieknie to wygladalo i fajny pomysł



Bedziemy tanczyc walca wiedeńskiego do piosenki Anny Jantar 'Przetańczyć z Tobą chcę '
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 13:35   #3821
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Mam teraz sporo pracy i nie bede mogla za bardzo sledzic watku. Wybaczcie

bede w klubie!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 14:04   #3822
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Czy można do Was dołączyć?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:10   #3823
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Czy można do Was dołączyć?
zapraszamy opowiadaj o sobie o was
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:17   #3824
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Czy można do Was dołączyć?
opowiedz coś o Was kiedy ślub? Co załatwione?
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:37   #3825
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
Gratuluję

Kasiulenkowo - winietki
Księga bardzo ładna Jestem przeciwniczką 'odciskowej' , ale sama w sobie jest ok Fryzura z drugiego załącznika

cornflower_girl - kuzynka po ślubie
Trzymam kciuki za ogarnięcie wszystkiego Dacie radę, niedużo tego zostało
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:56   #3826
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez jumapili Pokaż wiadomość
melduje ze jestemy po dwugodzinnej lekcji tanca i podstawowa choreografie mamy ulozona.niesamow ite ile trzeba sie napocic zeby ulozyc ok 6-7 min tanca ( mamy walc wiedenski i walc angielski)
O matko ale długaśne... Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - dla mnie aż za długie, ale ja powyżej 2 minut zaczynam się z lekka nudzić oglądając pierwsze tańce, nawet te najlepsze dla mnie mogą mieć max 3 minuty
My byliśmy na jednej lekcji tańca (60zł za indywidualną lekcję), ale chyba zrezygnujemy. Niby mamy 1 min układu (z 2min 40 sek), ale jakoś tak... Nie czujemy się na tyle mocni, żeby w 4 lekcje tak ogarnąć układ, żeby wyglądał super. Same kroki i układ to jeszcze, ale wyglądamy dosyć sztywno.. Moja znajoma miała układ na 1 taniec (można go zobaczyć na youtube), niby prosty, bez skomplikowanych figur, nie jakoś mega długi, a wyglądali... paskudnie. Mega sztywno, jakby skupili się tylko na tym, żeby się nie pomylić... My chcemy uniknąć takiej sytuacji i chyba jednak wybierzemy zwykły taniec, poćwiczymy go tylko lekko w domu i tyle.

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Panna Izabela - tacy ksieża tak blisko mnie, a ja nic nie wiem
Zawsze jest sznasa ,że jak spodnie od garnituru poleżą i nabiorą mocy to same się skrócą
zgodnie z zasadą- "...swego nie znacie"
Jasne, spodnie się same skrócą, dj się sam umówi na spotkanie, buty same się rozejdą, wszystko zrobi się samo, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Mam też na oku dwa samochody i chętnie poznam Wasze zdanie: pierwszy - Volkswagen Tiguan, kolor toffee, mogę wynająć za 180zł/3h, tablice gratis, dekoracja do kupienia przez nas. Mogę nawet wybrać, czy chcę szofera kobietę czy mężczyznę
Drugie to czarne Audi A6, w cenie dekoracje, koszt 250zł.
Co sądzicie? Dopłacać do Audi, czy brać Tiguana?


PS: Wczoraj znalazłam jeszcze jeden typ do piosenki na pierwszy taniec Tym razem to chyba na dobre "to"
widzę, że wybrałaś, ale ja też wybrałabym Tiguana my jedziemy naszym Fordem, co prawda nie jest to żaden suv, ale trochę taki przypomina

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze SPA wszystko już ogarnięte, teraz mam zamiar do samego ślubu się relaksować i niech to inni koło mnie skaczą!

Wkurzyłam się nieco na naszego świadka, zamiast zaaprobowanego przeze mnie scenariusza kawalerskiego zrobił kompletnie co innego (zamiast gokartów skok na spadochronie i wizyta w klubie z tańcem na rurze...). Dziwna jestem, bo bardziej mnie wkurzył ten spadochron, ale awanturę zrobiłam im na tle tańczących panienek - teraz obaj chodzą koło mnie na paluszkach i próbują "odkupić" przewinienie
za podejście
A co do świadków - mam nadzieję, że tżtowy ogarnie kawalerski tak, jak ma być (chociaż kuzyni tż mnie uspokajali, że wszystkie panienki z kawalerskiego "przygarną" oni i dla tż nie zostanie nic )

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy i okolic

Mam przeogromna prośbę - pytanie. Gdzie wasi TŻ'towie kupowali garnitury w Warszawie bądź okolicach? Wszystkie sieciówki odpadają tzn. Bytom, Vistula itp. Chodzi mi o salony/sklepy stricte z garniturami bez żadnych innych dupereli. Mamy problem z doborem rozmiaru. A nigdzie nie chcą rozkompletować

Błagam o jakieś namiary
Mój tż kupował w Pawo. Ale możesz też zahaczyć o maximusa, tam mogą robić różne zamiany

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Panna Izabela - czekam na fotki butów za obronę! Dasz radę

jumapili - mi też nie działa
Dla dziewczyn, które nie są zadowolone ze strojów swoich druhen, mam czy gości mam coś dla pocieszenia. Moja kuzynka zakłada tę oto kreację (opisana jest jako sukienka do ślubu można podpatrzeć TU
Nie dziękuję..

Zabiłabym kuzynkę W ogóle niech sobie kupi suknię ślubną taką jak Ty masz, co się będzie pie*rdzieliła...
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:57   #3827
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
karolinuuusia jeszcze wrócę do sukienki Twojej świadkowej. ja na jej miejscu też bym poczuła się niefajnie. Mi by było przykro na miejscu tej dziewczyny, że ktoś mi na siłę narzuca, w co mogę się ubrać, a w co nie. Teraz jest sporo sukienek z tiulem, więc co zrobisz jak kilka osób się w takich pojawi?
Moja siostra już nie raz była zdziwiona jak jej mówiłam, że dla mnie to może przyjść w białej sukni balowej (chociaż wiem, że takiej nie założy), bo i tak wszyscy będą wiedzieli kto jest PM. Dodatkowo uważam, że świadkowa też powinna się jakoś wyróżniać spośród innych gości.
Zgadzam się
Czasem naprawdę niektóre z nas przejawiają objawy bridezilli
Kurczę, a jakby PMka miała kieckę z jedwabiu, to też nikt nie może takiej ubrać?

Mnie świadkowa pytała o sukienkę, powiedziałam, że nie chcę żeby była biała* i długa do ziemi, a reszta to jej wybór, ma się dobrze czuć i tyle

Zwyczajnie zlałybyśmy się na zdjęciach.

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. chcemy ogólnie dać winietki z napisami

ZNAJOMI

KUZYNOSTWO

DELEGACJA

CIOCIE I WUJKOWIE

uważacie że może być czy lipa?
My niektóre winietki mamy tak podpisane, ale jest normalnie: Anna Kowalska, a pod spodem: Mama Pani Młodej; Jan Nowak: Tata Pana Młodego.
EDIT: Dobra, nie doczytałam, u Ciebie chodzi o coś innego: jestem na nie.

An, dobry wybór auta My moglibyśmy jechać najnowszą Audi A4 w kombi, ale jednak zostajemy przy pierwotnym wyborze
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 15:00   #3828
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

hej hej dziewczyny, podczytuję Was, ale rzadko niestety ściskam Was wszystkie, gratuluję wszystkim PO i trzymam kciuki za wszystkie PRZED
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 15:23   #3829
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
matko boska :O ta dziewczyna w tej sukni bialej przgnie pałe na całej lini.
Przecież całe wesele będzie się z niej śmiało
ona to robi złośliwe czy jest taka ograniczona??
Wcale niekoniecznie. Tak naprawdę tylko tutaj spotykam się z taką niechęcią do biały kiecek. Mi by np nawet taka nie przeszkadzała.

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Macie jakąś listę podkładów do płyty z wesela?
Odezwał się kamerzysta, że potrzebuje jak najszybciej. Myślałam, że będę miała więcej czasu na spokojnie coś wybrać.
Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie.
Chodzi o plener, wstęp, podjazd pod kościół, teledysk.
My nic nie proponowaliśmy, kamerzysta sam fajnie dobrał.

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Elrosa trzymam kciuki za udobruchanie siostry
Gratki, świetne kolczyki

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość



Walniemy sobie zamiast tych serduszek za nami

o jaaa cudowne. Faktycznie te serduszka nieco kiczowate, bedzie o niebo lepiej. Jakim kalkulatorem Twoja mama to robiła?


Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ja tez hahaha




Kolejna odmowa z mojej strony, a od TZ ciagle sie ktos potwierdza
Jest mi mega zle, bo pamietam jak tesciowa sie ze mna klocila ze zoabcze ile osob odmawia ze im na jedno wesele polowa odmowila, a ja do niej ze jeszcze nie bylam na weselu gdzie duzo osob odmowiloo max 3 pary. a ona ze zobacze, wiec mowie jej ze mam anjblizsze osoby i ciesza sie razem ze mna i chca byc i beda. a ona tak sie wykłócasz a i tak ci duzo odmowi zobaczysz!
no i wyszlo na jej
Wiesz co nie tylko u Ciebie się do zdarza, niestety ale tak jest że ludzie odmawiają i nie chodzą na wesele bo to spory wydatek.
u PM2015 jest podobnie zarzekają się wszystkie, że wszyscy przyjdą.
Niestety na pewno się gorzko rozczarują.

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
jestem już po! część nadrobiłam, później nadrobię resztę


wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
Gratulację raz jeszcze Czekamy na relację.
Wyglądałaś pięknie

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o winietkach ale troszkę innych.. chcemy ogólnie dać winietki z napisami

ZNAJOMI

KUZYNOSTWO

DELEGACJA

CIOCIE I WUJKOWIE

uważacie że może być czy lipa?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

i co sądzicie o takiej księdze gości http://allegro.pl/ksiega-gosci-drzew...354180011.html
księga fajna ale pomysł w winietkami mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
fryzurę już chyba wybrałam

duże zdjęcie po prawej stronie

lub 2 załącznik
świetna fryzurka.

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Czy można do Was dołączyć?
witaj
opowiedz coś o Was.

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
O matko ale długaśne... Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - dla mnie aż za długie, ale ja powyżej 2 minut zaczynam się z lekka nudzić oglądając pierwsze tańce, nawet te najlepsze dla mnie mogą mieć max 3 minuty
.
Niestety ale ja też tak uważam. Nudzą mnie te pierwsze tańce po dwóch minutach.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 15:36   #3830
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Kasiulenkowo - mam taką księgę i na żywo prezentuje się jeszcze lepiej

Dzisiaj mamy kolejne podejście do kupna garnituru, oby tym razem się udało...
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:00   #3831
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

http://www.slubnaglowie.pl/produkty?page=2

nawet tania sutasz
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:05   #3832
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Czy można do Was dołączyć?
Witaj! Kiedy ślub?

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mamy kolejne podejście do kupna garnituru, oby tym razem się udało...
wiem, co przeżywasz!

Panna Izabela Chwalicie sobie jakoś garnituru z Pawo? My dopiero w weekend będziemy mieli okazję o nich zahaczyć.

Co do pierwszych tańców - ZGADZAM się z Tobą w 100 %. Ja chyba nawet nigdy nie dooglądałam całej jednej minuty z tańca Sami nie jesteśmy dobrymi tancerzami (tzn... tańczymy na nasz sposób i właściwie całkowicie daliśmy się porwać tańcowi tylko raz - za granicą, jak wiedzieliśmy że nikt nas nie zna ) więc staraliśmy się wybrać coś, co będzie krótkie, w naszym stylu i nie skompromituje nas już na początku wesela Mam nadzieję, że nie nasze pląsanie się spodoba
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:10   #3833
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziękuje za przyjęcie
Już od kilku części Was podczytuję ale u Was zawsze było po kilka str dziennie do nadrobienia a u mnie praca, studia i nie miałam czasu żeby być całkiem na bieżąco dlatego tylko podczytywałam ale ostatnio coś mniej czytania więc postanowiłam sie odezwać .

Ślub jest 9 sierpnia
Załatwione mamy już sporo, zresztą nic dziwnego bo czasu mało zostało Teraz jesteśmy na etapie szukania piosenki na 1 taniec i jakoś pomysłów brak
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:14   #3834
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Najlepsza data! High five!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:20   #3835
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Konkardia my mamy takie same zdanie na temat pierwszego tańca zatańczymy tak jak potrafimy

Boże... ludzie w dzisiejszych czasach są niepoważni. Dzwonimy dzisiaj do ludzi, którzy nie potwierdzali nam w terminie. Przez przypadek zadzwoniliśmy do tż ciotki (która wcześniej już potwierdziła przybycie) no i mówimy, że przepraszamy, ale dzwonimy po ludziach i niechcący wykręciliśmy jej numer.. kiedy mieliśmy kończyć, to ona nagle, że ona, że w sumie dobrze, że dzownimy bo ona jednak nie przyjdzie :/ a NIE miała czasu zadzownić...gdyby nie to, że nie zadzwoniliśmy to nawet byśmy nie wiedzieli, ze jej nie będzie..... aż boję się pomyśleć, kto ma takie podejście jak ona...
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:22   #3836
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Konkardia my mamy takie same zdanie na temat pierwszego tańca zatańczymy tak jak potrafimy

Boże... ludzie w dzisiejszych czasach są niepoważni. Dzwonimy dzisiaj do ludzi, którzy nie potwierdzali nam w terminie. Przez przypadek zadzwoniliśmy do tż ciotki (która wcześniej już potwierdziła przybycie) no i mówimy, że przepraszamy, ale dzwonimy po ludziach i niechcący wykręciliśmy jej numer.. kiedy mieliśmy kończyć, to ona nagle, że ona, że w sumie dobrze, że dzownimy bo ona jednak nie przyjdzie :/ a NIE miała czasu zadzownić...gdyby nie to, że nie zadzwoniliśmy to nawet byśmy nie wiedzieli, ze jej nie będzie..... aż boję się pomyśleć, kto ma takie podejście jak ona...
Naprawdę niepowazna kobieta:///
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:23   #3837
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A tak zapraszam na ślub:
Piekne! Zazdroszcze umiejętności

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki odebraliśmy obrączki
Super

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Moja siostra uparcie chce iść w takiej. Na zdjęciu kiecka nie jest taka zła, ale w rzeczywistości jest okropnie kiczowato-tandetna, w kolorze majtkowego różu, a do tego z przodu sięga młodej do pół uda. Obie jesteśmy mocno plus-size, więc yyy...!
Sukienka mi się podoba ale tylko na dziewczyny szczupłe

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
od dzisiaj mogę mówić, że ślub biorę w przyszłym miesiącu
Ja też!

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Tym razem chwalę się dziełem mojej mamy
Piękne

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
Piękni

Tz zamówił wczoraj garnitur I rozdane prawie wszystkie zaproszenia, zostało 22 z czego częśc idzie poczta. Mamy za sobą 2 spotkania w poradni, 12.07 ostatnie
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:26   #3838
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość

wrzucę Wam chociaż jedną fotkę, później napiszę relację
aaa pięknie wyglądaliście czekamy na relację


a ja nie mogę uwierzyć, że już jest LIPIEC i w tym miesiącu wychodzę za mąż
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:36   #3839
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Konkardia my mamy takie same zdanie na temat pierwszego tańca zatańczymy tak jak potrafimy

Boże... ludzie w dzisiejszych czasach są niepoważni. Dzwonimy dzisiaj do ludzi, którzy nie potwierdzali nam w terminie. .
My tez

Niepoważna kobieta

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
a ja nie mogę uwierzyć, że już jest LIPIEC i w tym miesiącu wychodzę za mąż
Ale Ci zazdroszczę!
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:46   #3840
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Boże... ludzie w dzisiejszych czasach są niepoważni.
Jak się naczytam takich historii, to chyba wszystkich zacznę obdzwaniać

Dostałam dziś 4 potwierdzenia od koleżanek z uczelni Cieszę się, bo od początku miałam nadzieję, że dziewczyny się zjawią

Kolejna załatwiona rzecz: znaleźliśmy dymiarkę z ciężkim dymem jej wypożyczenie będzie nas kosztowało całe 50 zł Pierwszy taniec będzie jak z "Tańca z gwiazdami"

A! I dostaliśmy zaproszenie na ślub mojej bliskiej koleżanki Dość nietypowy, o bardzo, bardzo wczesnej porze, z maleńkim przyjęciem zamiast wesela, ale wybierzemy się jeśli tylko nie będziemy w tym czasie w podróży poślubnej
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.