Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 21:12   #481
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Oczy otwarte, żeby kontrolować postęp porodu i nie odpłynąć. Na sr położna porównała to do kobiety samotnie rodzącej w lesie;-) broda do piersi i oczy otwarte, żeby widzieć co z dzieckiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:13   #482
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziwne z tymi oczami... ja słyszałam o zamkniętych, bo podobno nie pękają tak naczynka w gałkach ocznych.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:14   #483
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki! Chociaz lepiej żebyś to Ty trzymala ciasno nogi



Za Was też trzymam mocne kciukasy covze zdjeciami dla nas mamuska?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



Czemu masz wizyty u gina w niedziele? Gbs malo przyjemne ale nie moge powiedzieć zeby mnie bolalo.
A bo moja przyjmuje i w niedziele, zresztą reklamuje się jako 24h/dobę. A była na urlopie i kazała przyjść w niedzielę jako pierwszy dzień pracy. A mi nie robi różnicy kiedy idę...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:14   #484
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwile, robie wlasnie obiad

Wczoraj urodzila moja znajoma z bylej pracy syna 4800g, CIĄŻA Z ZASKOCZENIA. Nie wiedziała, ze jest w ciązy.. W pracy mi wszyscy gratulowali, cieszyli się a tu się okazało, ze ona w tym czasie również mamuśka.
Jest mega gruba wiec nikt nie zauważyl. Nic wiecej na chwile obecna nie wiem ! A dwa dni temu była jeszcze na imprezie urodzinowej u kolezanki i drinkowała.
yyyyyyyyy
Cytat:
Napisane przez kasiuulad Pokaż wiadomość
hej, chcialam sie przywitać w nowym watku juz wcześniej ale z reguly jak nadrabiam wieczorem to zasypiam...
wczoraj robilam gbs, czy was tez tak bolalo to pobranie czy ja trafilam na jakas poczatkujaca laske??
21.07 mam ostatnia wizyte u mojego gin a potem już w szpitalu, ciekawa jestem terminu cc, boje sie tylko żeby nie byl to 01.08 bo wtedy urodziny ma tesciowa...

milej niedzieli
za termin
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie wierzyłam w to Ze można nie wiedzieć,ale ona na serio nie wiedziała. Tak jak mowie jest mega gruba, jak ja rozmawiałam z nią w pracy ze planuje to ona mowila ze jej ciężko zajsc bo ma nie regularny okres. Ma juz córkę 4letnia wiec powinna znac objawy a jednak nie wiedziała. Kazdy jest w mega szoku.
A na pewno nie wiedziała bo ostatnio zwalniala się z pracy bo nie miała opieki dla małej,a juz wtedy mogłaby iść na macierzyński a nie się zwalniać i nie dostawać ani grosza.
zwolnila sie w ogole z pracy czy wolne brala??
Cytat:
Napisane przez kasiuulad Pokaż wiadomość
karoseria juz wytlumaczyla o co mi chodzi


wogole trochę niefajnie sie zlozylo bo 29.07 teść idzie do szpitala, i nie wiem czy wyjdzie na weekend, jeszcze jakbyśmy leżeli w jednym szpitalu to moze maz by to ogarnal a tak to trochę kiepsko, no i jak będziemy leżeć w tym samym czasie to czarno widzę opieke nad chlopakami przez sama tesciowa... (tesc naadaje sie bardziej do zajmowania sie dziecmi niz ona...)Jest jeszcze opcja ze moi rodzice zabiorą ich do siebie no ale to ostateczność...do tej pory zawsze moglam liczyć na siostre ale akurat zaczela staż wiec nie da rady...

najlepiej by bylo jakbym urodzila w nast tyg hehe
za nastepny tydzien
Cytat:
Napisane przez kasiuulad Pokaż wiadomość
my mamy wesele 30.08... Tez w rodzinie męża,
tesciowa juz założyla ze ja nie idę mówiąc kiedyś," jak S. zabierze chlopakow na wesele to chyba nie dasz im okularów..."
ehh...
no taaak ,a okulary to wstyd czy cooooo?!
Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Hej ;-)
Wyniki już fajnie spadły, ale z racji tego ze wcześniej też spadaly i się podnosily zostaliśmy jeszcze dzisiaj. Jak jutro będzie wszystko ok wychodzimy;-) Nie cieszę się na zapas Ale mam nadzieję ;-).
oby spadki bilirubiny sie utrzymaly i byscie jutro wyszly do domku
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Papryczka super, ze wyniki sie poprawiły

Wczorajsze opowiesci o problemach z fotelikiem zmobilizowaly mnie aby sprawdzic nasz. Koniecznie musimy kupic baze, bo mamy zly poziom fotela, za bardzo wpada w dol i tak jak juz ktos wspominał główka bedzie pewnie leciała do przodu. A myślałam, ze bez bazy się obejdzie, a tylko z baza można wypoziomować fotelik.

Oczywiscie musiałam sie przy tym poklocic z Tz, wziął fotelik, postawil w aucie, naciagnął pas, zapiął i stwierdził, że do du.py. Nie da się i tyleeee.. nie chciał nawet sprobować przepiąć go obok, pokombinować, ponaciągać pasy.
Ruszyłam fotelikiem to latał na każdą strone. Myślałam, ze go zabije.. cały dzień się dziś leni i ciężko mu było fotelik przetestować.
Teraz na fochu poszedl, trzasnął drzwiami i probował jeszcze raz, niby jest ok, ale i tak wole kupic baze.
Ten chłop mnie wykonczy
Dobrze ze nasze doswiadczenia sie do czegos przydaly. A Tz musi sie nauczyc poprawnie montowac fotelik i nie popwinien sie tak zachowac
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jasna cholera, chyba odszedł mi czop! To chyba za wcześnie

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Nie znacie dnia ani godziny kiedy powiększą się Wam rodziny.

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Ja właśnie z bólu odchylalam sie przy skurczach partych do tyłu.
Musiały mnie dwie położne trzymać po lewej i prawej stronie trzymać za nogi.
I pamiętajcie oczy otwarte. Ja w pewnym momencie mdlalam już z wysiłku glukoze musiały mi podawać.
Otwarte?? Mi kolezanka mowila zeby przy parciu zamykac
Laska z jej sali parla z otwartymi i naczynka jej w oczach popekaly-wydladala jak wampir zanim to zeszlo
Hmmmm doczytam o tym
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:15   #485
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Uwierz mi, trzymam...
Włączyła myślówa, co jeszcze potrzebuje, co jeszcze kupić, co zamówić. Masakra...
No i co jeszcze spakować do torby. Ogarnęła mnie panika
Domyslam się, ja w tym tyg. Tez mialam atak paniki... dobrze że wybierasz się jutro do gina, chociaż ciekawe czy on jest w stanie określić czy to czop odszedl
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:16   #486
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Domyslam się, ja w tym tyg. Tez mialam atak paniki... dobrze że wybierasz się jutro do gina, chociaż ciekawe czy on jest w stanie określić czy to czop odszedl
Jest, bo jeśli to byl czop, to zauważy jego brak.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:21   #487
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A bo moja przyjmuje i w niedziele, zresztą reklamuje się jako 24h/dobę. A była na urlopie i kazała przyjść w niedzielę jako pierwszy dzień pracy. A mi nie robi różnicy kiedy idę...
No jasne, dla mnie tez by to nie mialo znaczenia. Po prostu nigdy nie spotkalam sie zeby jakis lekarz przyjmowal w niedziele. Pomijając oczywiście nagłe przypadki.

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
yyyyyyyyy

za termin

zwolnila sie w ogole z pracy czy wolne brala??

za nastepny tydzien

no taaak ,a okulary to wstyd czy cooooo?!

oby spadki bilirubiny sie utrzymaly i byscie jutro wyszly do domku

Dobrze ze nasze doswiadczenia sie do czegos przydaly. A Tz musi sie nauczyc poprawnie montowac fotelik i nie popwinien sie tak zachowac





Otwarte?? Mi kolezanka mowila zeby przy parciu zamykac
Laska z jej sali parla z otwartymi i naczynka jej w oczach popekaly-wydladala jak wampir zanim to zeszlo
Hmmmm doczytam o tym
Ja tez slyszalam ze powinno się mieć zamknięte bo cos tam może w galkach popekac, ale ekspertem nie jestem wiec nie wiem
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:22   #488
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Papryczka -chcialabym zobaczyc takiego malucha wcinajacego pieluszke Maly ssaczek
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:27   #489
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
No jasne, dla mnie tez by to nie mialo znaczenia. Po prostu nigdy nie spotkalam sie zeby jakis lekarz przyjmowal w niedziele. Pomijając oczywiście nagłe przypadki.



Ja tez slyszalam ze powinno się mieć zamknięte bo cos tam może w galkach popekac, ale ekspertem nie jestem wiec nie wiem
W nagłych przypadkach to wiem że przyjmuje i w nocy ;-) tylko wtedy wiadomo bierze więcej za wizytę, ale teraz widocznie był dla niej zwykły dzień roboczy, bo płaciłam tyle.co zawsze.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:33   #490
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Zaje...cie. 12go września mamy wesele u męża w rodzinie. Ustaliliśmy najpierw ze oczywiście nie idziemy, ewentualnie na sam ślub... A dziś mąż zaczął ze przecież na godzinę możemy pójść - no możemy. I przyjechali z zaproszeniem i powiedział im ze oczywiście będziemy bo mu się szkoda zrobiło ze więcej osób będzie z rodziny panny młodej ;-) ehh musze kupić kiecke, a właśnie do mnie dotarło że że mnie się jeszcze będzie lało! Można w połogu potem używać tamponów czy wcale wcale?
My również mamy wesele we wrześniu. Pójdziemy, małego zostawimy w domu z moimi rodzicami bo do tego huku nie chcę go brać. Będę pod telefonem cały czas i zawsze mogę wrócić do domu, bo to tylko 10 km od nas. Tamponów nawet nie biorę pod uwagę, tylko podpaski, nie igrałabym tak z losem


Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Ale ze mnie matka wyrodna moje dziecko z głodu wcina pieluchę, a matka Wizaz czyta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

co za słodziak mały! kochana jest, ja już chcę też!!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:34   #491
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Domyslam się, ja w tym tyg. Tez mialam atak paniki... dobrze że wybierasz się jutro do gina, chociaż ciekawe czy on jest w stanie określić czy to czop odszedl
No mam nadzieję, że mnie przyjmie
I mam nadzieję, że właśnie to widać. Zerknie i będzie wiedział...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:36   #492
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
yyyyyyyyy

za termin

zwolnila sie w ogole z pracy czy wolne brala??

za nastepny tydzien

no taaak ,a okulary to wstyd czy cooooo?!

oby spadki bilirubiny sie utrzymaly i byscie jutro wyszly do domku

Dobrze ze nasze doswiadczenia sie do czegos przydaly. A Tz musi sie nauczyc poprawnie montowac fotelik i nie popwinien sie tak zachowac





Otwarte?? Mi kolezanka mowila zeby przy parciu zamykac
Laska z jej sali parla z otwartymi i naczynka jej w oczach popekaly-wydladala jak wampir zanim to zeszlo
Hmmmm doczytam o tym
Zwolniła się całkiem, a na 100% gdyby wiedziała, ze jest w ciąży by tego nie zrobiła tylko przeszła na macierzyński.

Z tymi fotelikami to cuda wychodzą, nie wiedziałam, ze mogą być takie problemy. Myślałam, ze kupuje sie fotelik, montuje i tyle, a to nie takie hop siup.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:37   #493
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

zamówiłam wózek. trzymajcie kciukasy żeby wszystko sprawnie poszło!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:37   #494
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Te wymioty mnie wykańczaja
Nie mam siły i brzuch mnie boli
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:39   #495
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny Tż mówi do mnie przed chwilą, zebym wytarła sobie okolice ust z czekolady A ja, że przeciez nie jadłam czekolady. Ide do lustra, a tam wzdłuż górnej wargi ciemna krecha, jakbym sobie kontur zrobiła brązową kredką To ostuda czy się myle??
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:40   #496
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej ho
Ale dziś miałam pracowity dzień - zrobiłam muffinki z borówkami i spaghetti bolognese . Mimo, że ledwo chodzę, jakoś dałam radę, miałam straszną ochotę . A we wtorek mam wizytę u ortopedy .
Wczoraj miałam straszny atak paniki, nie wiem czy skurcze, ale dosłownie co chwilę brzuch mnie bolał. Dziś już jest OK.
Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Nie znacie dnia ani godziny kiedy powiększą się Wam rodziny.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2014-07-13 o 21:41
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:41   #497
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Te wymioty mnie wykańczaja
Nie mam siły i brzuch mnie boli
biedactwo.. moze napij sie goracej herbaty?
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:42   #498
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Mam przeczucie, że niedługo się zacznie gorący okres.
:brzyda l:

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
:-D

A, zapomniałam napisać, bo też dziś miałam pobierany ten gbs. Przyjemne to nie było, ale na tym etapie bardziej mnie boli badanie szyjki. Także nie nastawiajcie się dziewczyny, nie ma tragedii.
Nie straszcie mnie tym badaniem, bo pewnie jutro będę miała

A ja codziennie w majtkach szukam czopu i dupa. Młody chyba chce mnie przetrzymać
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:44   #499
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Nie nadaje sie na bycie weekendowym malzenstwem. Bede sie starala czyms jutro zajac ale i tak wiem ze NIE LUBIE PONIEDZIALKOW Tz wroci dopiero w weekend.
To dziwne ale najbardziej tesknie wlasnie w poniedzialki i spac bez niego nie moge. On tez zle wtedy spi. Od srody juz wiem ze piatek blisko Ale jak sie mala Zabka urodzi to juz bedziemy mieszkac razem. Obecnie juz 11tygodni rozlaki za nami, zostalo tylko 6tygodni do TP
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:50   #500
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tż mówi do mnie przed chwilą, zebym wytarła sobie okolice ust z czekolady A ja, że przeciez nie jadłam czekolady. Ide do lustra, a tam wzdłuż górnej wargi ciemna krecha, jakbym sobie kontur zrobiła brązową kredką To ostuda czy się myle??
Kurna, pewnie sa rozne rodzaje osudy ale z tego co ja wiem to sa to takie czarne kropeczki, tak jakby zapchane pory najlepiej jeśli ocenisz to jutro na spokojnie. Osuda chyba znika po porodzie wiec nawet jesli to ona to nie będzie tragedii
[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47291611]:brzyda l:



Nie straszcie mnie tym badaniem, bo pewnie jutro będę miała

A ja codziennie w majtkach szukam czopu i dupa. Młody chyba chce mnie przetrzymać [/QUOTE]

Naprawdę nie martw sie tym badaniem, to nic takiego. Ja ostatnio kazdy bol próbuję sobie porownac do boli porodowych wiec co to takiego pobranie gbs. Ja nie czulam bolu w ogole, no trudno zeby to bylo tez przyjemne ale moim zdaniem kompletnie nie masz czego się obawiav
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:52   #501
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Nie nadaje sie na bycie weekendowym malzenstwem. Bede sie starala czyms jutro zajac ale i tak wiem ze NIE LUBIE PONIEDZIALKOW Tz wroci dopiero w weekend.
To dziwne ale najbardziej tesknie wlasnie w poniedzialki i spac bez niego nie moge. On tez zle wtedy spi. Od srody juz wiem ze piatek blisko Ale jak sie mala Zabka urodzi to juz bedziemy mieszkac razem. Obecnie juz 11tygodni rozlaki za nami, zostalo tylko 6tygodni do TP
kochana dacie radę a dlaczego tż nie ma w tyg? praca? jak to mówią 'już bliżej jak dalej' . mi jeszcze zostało 7 tyg do powrotu tż, ale z nim się nie widuję w weekendy
aaa właśnie mi uświadomiłaś że zostało mi 3 tyg do tp !!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:53   #502
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
I mam nadzieję, że właśnie to widać. Zerknie i będzie wiedział...
Przychodzi Butter do lekarza a lekarz na to: Ale gdzie Pani ma czopa?

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47291611]
A ja codziennie w majtkach szukam czopu i dupa. Młody chyba chce mnie przetrzymać [/QUOTE]

Przecież Ty masz tak jak ja termin! To dużo czasu jeszcze, no weź! :P
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:55   #503
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

MrsDorota nie bój się. jednych to trochę boli innych wcale. ja nie poczułam w ogóle, Ty też możesz w ogóle nie poczuć trzymam
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:55   #504
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
biedactwo.. moze napij sie goracej herbaty?
Pije tylko wodę
po herbacie sokach wymiotuje
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:56   #505
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny o co chodzi z tym kubkiem do szpitala? Przeciez jak sie wezmie swoj to go sobie trzeba myc samemu czy jak.? A w szpitalach chyba maja kubki talerze itd.?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:01   #506
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem. Jak parlam ciągle zamykalam oczy a one mówiły ciągle żebym miała je otwarte.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie wlasnie polozna mowila ze jak się bardzo zaciska oczy przy wysiłku to pekaja naczynka wiec lepiej mieć otwarte
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:02   #507
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny o co chodzi z tym kubkiem do szpitala? Przeciez jak sie wezmie swoj to go sobie trzeba myc samemu czy jak.? A w szpitalach chyba maja kubki talerze itd.?
ja biorę kubki jednorazowe i sztućce bo po prostu się brzydzę tymi szpitalnymi i chyba większość ze względu na to woli swoje.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Pije tylko wodę
po herbacie sokach wymiotuje
to ja już nie wiem co może Ci pomóc. musisz jakoś przetrwać do końca juz nie długo a kiedy nie byłaś w ciązy to miałaś jakieś skłonności do wymiotów?
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:04   #508
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny o co chodzi z tym kubkiem do szpitala? Przeciez jak sie wezmie swoj to go sobie trzeba myc samemu czy jak.? A w szpitalach chyba maja kubki talerze itd.?
Może to co prawda zależeć od szpitala ale ja się nie spotkalam zeby szpital dawal pacjentowi kubek i sztucce. Talerze daja. Oczywiście kybeczek i sztucce myjemy same
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:05   #509
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość

to ja już nie wiem co może Ci pomóc. musisz jakoś przetrwać do końca juz nie długo a kiedy nie byłaś w ciązy to miałaś jakieś skłonności do wymiotów?
Nigdy nie miałam takiego problemu
jadłam wszystko i nie wymiotowałam

teraz to jakaś masakra juz nie mam na to siły
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:11   #510
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam takiego problemu
jadłam wszystko i nie wymiotowałam

teraz to jakaś masakra juz nie mam na to siły
jeszcze pare tyg
ja np mam problem z opuchlizną. nóg, rąk czasami nawet twarzy o.O to też jest mega męczące. musimy jakoś przetrwać a później już będzie tylko lepiej
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.