Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 09:12   #4741
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

hej, zmotywowane i szczęśliwe
aż fajnie Was czytać jak takie promienne jesteście od rana (zawsze fajnie, ale takie wesołe to tym bardziej:P )
u mnie też słonecznie!! i też dobrze i spokojnie przestaję się już zamartwiać tym co było, jest.. wstałam dziś i tak sobie pomyślałam- kurczę, ja tu rozmyślam, przeżywam, kombinuję.. a on pewnie i tak nawet nie ma o tym pojęcia czas pokaże co będzie
już po śniadanku i czuję, że zapowiada się fajny dzień ...nie dam nikomu ani niczemu popsuć sobie humorku, o nie
sawa witaj u nas
Martiniłooo jak Ty raniutko w niedzielę wstajesz
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 09:24   #4742
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
hej, zmotywowane i szczęśliwe
aż fajnie Was czytać jak takie promienne jesteście od rana (zawsze fajnie, ale takie wesołe to tym bardziej:P )
u mnie też słonecznie!! i też dobrze i spokojnie przestaję się już zamartwiać tym co było, jest.. wstałam dziś i tak sobie pomyślałam- kurczę, ja tu rozmyślam, przeżywam, kombinuję.. a on pewnie i tak nawet nie ma o tym pojęcia czas pokaże co będzie
już po śniadanku i czuję, że zapowiada się fajny dzień ...nie dam nikomu ani niczemu popsuć sobie humorku, o nie

A może najwyższy czas zrobic tak,żeby miał pojęcie chłopak,co?Trzeba Kaszellku brac sprawy w swoje rece,bo może cie starość zastaćNo mówie Ci,trzeba działać
Widze,ze dziś wszystkie są pozytywnie nastrojone
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 09:47   #4743
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Ano pozytywne wkoncu niedziela nie aż sie gotowac nie chce :P
A wstałam tak rano bo zapomniałam budzika wyłaczyć :P więc jak dzwonił to i tak już później bym nie zasneła

Na śniadanko: omlet z twarożkeim na słodko
Na 2: 15 orzeszków
na obiad: nie mam zielonego pojecia pewnei ogórki z papryką gotować mi sie nie chce :P
Na poobiedzie: jogurt naturalny z 3 kostkami bezcukrowej i cytrynką
na kolacje: sałatka z awokado...

a właśnie awokado sie obiera czy cos?? pierwszy raz je bede jesc:P a moze by tak na ciepło ugotowane?? jakieś sugestie??
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 11:39   #4744
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

jestem i ja, nadal w pełni zmotywowana

dziś przegladam przepisy Southbiczowe, jadę po ołudniu do sklepu, wszystko kupię i od jutra działam

oby poszło tak gładko jak kiedyś..
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 11:53   #4745
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
jestem i ja, nadal w pełni zmotywowana

dziś przegladam przepisy Southbiczowe, jadę po ołudniu do sklepu, wszystko kupię i od jutra działam

oby poszło tak gładko jak kiedyś..
ja szukalam motywacji do dalszej walki no i znalazlam... w polowie sierpnia mam wesele... chcialabym zeby jakies 5 kilo poszlo jeszcze w dol do tego czasu. oby sie udalo... wydrukowalam wiekszosc przepisow z watku z przepisami SB no i od jutra zaczne dzialac w kuchni. a dzis do babaci po cukinie pojade.... mmmm uwielbia cukinie widzialam w gazecie jedenj fajne zawijaski z piersi kurczaka i cukinii
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:28   #4746
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

ja mam już też przepisy ale tak strasznie mi się nie chce robić listy produktów do kupienia
chciałabym mieć już pełną lodówkę i wiedzieć co i kiedy ugotować
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:37   #4747
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
ja mam już też przepisy ale tak strasznie mi się nie chce robić listy produktów do kupienia
chciałabym mieć już pełną lodówkę i wiedzieć co i kiedy ugotować
najlepeij to by bylo gdyby jeszcze ktos za nas to ugotowal a my bysmy tylko zjadly
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 12:42   #4748
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

o tak, zgadzam się z Tobą w 100%

tak w ogóle to zaczęłyśmy odchudzanie mniej więcej przy takiej samej wadze, teraz eż jest u nas dość podobnie, ja mam na 'liczniku' 76kg na chwilę obecną.
chciałabym dojść do 72 do połowy sierpnia

powiedzcie mi dziewczyny, bo już zdążyłam zapomnieć - jak to jest z kefirem nat. chudym albo jogurtem - można taki na drugie śniadanie wciągnąć?
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:51   #4749
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Ja chce do dojść do 55.
Moja motywacja=emigracja
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:01   #4750
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Moja motywacja to rowniez emigracja
Malalka tak, jogutr albo kefir bez cukru mozna. Chociaz ja tam osobiscie nie polecam jako samodzielne drugie snidanie - bo to prawie same wegle i malo bialka, ale w diecie dozwolone wiec jak masz ochote to wcinaj.

Niedawono w sklepie widzialam serki homogenizowane bez cukru i 0% tluszczu chyba z ostrowi... i w Carrefurze (jak to sie pisze? ) z serii "wyprudokowno dla.." serki homogenizowane naturalne, bez cukru i 3g tluszczu. Myslicie, ze sie nadaja w diecie?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:01   #4751
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

a dokąd się wybierasz?

edit:
a co byś dołożyła na 2 śniadanie? to musi być coś co zjem w pracy, i to tak w biegu, bo niestety nie mogę sobie pozwolić na przerwę o godzinie 11-11.30
jako obiad wezme sobie salatke z kurczakiem, ale pojecia nie mam jak rozwiazac sprawe II sniadania
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 13:18   #4752
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

ja dzis poszłam bez sniadania do koscioła i prawie zesłabłam moj bład.... ehhh....... dziewczyny czy wy jecie az 6 posiołkow? ja jem max 3 nie mam kiedy zjesc wiecej....
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:23   #4753
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
ja dzis poszłam bez sniadania do koscioła i prawie zesłabłam moj bład.... ehhh....... dziewczyny czy wy jecie az 6 posiołkow? ja jem max 3 nie mam kiedy zjesc wiecej....

Jakoś nie zastanawiam się nigdy ile jem posiłków ani też nie odliczam jem jak jestem głodna,tak żeby się najeśc(nie przejeść!) ale zazwyczaj ok 3posiłki+2przekąski
Wiecie co,dobrze,że każda z nas ma jakąs motywacje,to dodaje sił i w chwilach załamania jak myslimy o grzeszkach,to od razu jakoś lepiej,no bo przecież po coś sie odchudzamy,na coś i dla kogoś
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:28   #4754
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
a co byś dołożyła na 2 śniadanie? to musi być coś co zjem w pracy, i to tak w biegu, bo niestety nie mogę sobie pozwolić na przerwę o godzinie 11-11.30
jako obiad wezme sobie salatke z kurczakiem, ale pojecia nie mam jak rozwiazac sprawe II sniadania

Proponuje serek wiejski+warzywka do tego-naprawde syci na bardzo długo i spokojnie wytrzymasz do przerwy obiadowej

Dziś znów miałam ochote na sałatke z tuńczyka,wiec otwieram lodówke-patrze na warzywa jakie mam i fruuuuu wszystkie lądują w sałatcejejku jakie to mogło byc pyszne
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 14:37   #4755
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
a dokąd się wybierasz?
edit:
a co byś dołożyła na 2 śniadanie? to musi być coś co zjem w pracy, i to tak w biegu, bo niestety nie mogę sobie pozwolić na przerwę o godzinie 11-11.30
jako obiad wezme sobie salatke z kurczakiem, ale pojecia nie mam jak rozwiazac sprawe II sniadania
Ja uciekam z Polski do USA

tez polecam serek wiejski - o wiele lepsze niz jogurt naturalny i pyszny
Zjadam w przeciagu dnia ok 4 - 5 posilkow podobnej wielkosci, takie srednie. Jem po 3 - 3,5 h i staram sie tego pilnowac - jem kiedy nawet nie jestem bardzo glodna. Z dosiwadczenia wiem ze kiedy np. jem snidanie o 9.00 a pozniej np. obiad o 15 to zajdam 2 razy tylko. Lepiej mniej a czesciej I jestem maniaczka bialka w diecie nauczylam sie juz jak jest ono wazne, pozatym bardzo duzo cwicze silowo wiec tym bardziej jest ono wskazane.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 14:50   #4756
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Ja uciekam z Polski do USA


Ty emigrantko jedna Ale ja za rok też emigruje z Polski na stałe do Hiszpanii,tylko został ostatni rok studiówA lecisz juz na stałe? czy na wakacje?Ty tam lepiej uważaj na fast foody,żeby tłuszczyk się nie zgromadził
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 14:55   #4757
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

dzis na obiad zjadłam piers z kurczaka i gotowana fasolke szparagową... i mam dosc
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 15:50   #4758
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
dzis na obiad zjadłam piers z kurczaka i gotowana fasolke szparagową... i mam dosc

Ja od kiedy zjadłam sałatke z tuńczyka,to do tej pory zjadłam troszkę sera białego i tez nie jestem wcale głodna.Chyba żyje juz samą miłością ja to dopiero jestem a wogóle,to ćwiczyłam już ładnie,więc dzień należy do bardzo udanych
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 15:53   #4759
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

wróciłam z zakupów i mam lodówkę pełną warzyw i drobiu

dziś wieczorem sobie zrobię kolację na jutro, żebym po pracy nie musiała stać w kuchni

co do serka wiejskiego, to poprzednio jak byłam na SB, jadałam go z warzywami na śniadanie.. sądziłam, że taki serek to dużo jak na posiłek pomiędzy śniadaniem a obiadem
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 16:31   #4760
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

och a mi sie nie udało... pekłam na widok jagód w śmeitanie i cukrze... a póxneij w ruch poszła czekolada i rodzynki... od jutra -od nowa ;( chlip chlip
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 16:36   #4761
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Martini teraz nie żałuj, tylko ciesz się że zjadłaś.. skoro już i tak złamałaś zasadę to chociaż postara się czerpać z tego przyjemność bo najgorzej zjeść to czego się nie powinno a się bardzo lubi.. a potem jeszcze zadręczać się myślami że mogłaś tego nie jeść
pokręcone co napisałam, ale takie moje zdanie

od jutra zaczniemy razem
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 17:24   #4762
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
co do serka wiejskiego, to poprzednio jak byłam na SB, jadałam go z warzywami na śniadanie.. sądziłam, że taki serek to dużo jak na posiłek pomiędzy śniadaniem a obiadem
raczej nie, tzn. serek wiejski taki 150 gr ma na oko ok 150 kcal, to wcale nie jest duzo

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Niedawono w sklepie widzialam serki homogenizowane bez cukru i 0% tluszczu chyba z ostrowi... i w Carrefurze (jak to sie pisze? ) z serii "wyprudokowno dla.." serki homogenizowane naturalne, bez cukru i 3g tluszczu. Myslicie, ze sie nadaja w diecie?
Ponawiam pytanko bom ciekawa

Nika21 ja tez zmykam jak tylko skoncze studia, narazie lece na rok i sie zobaczy. Nic mnie tu nie trzyma . No a fast foodow nie lubie, nie jadam i w ogole jak widze to mi niedobrze - nigdy nie jadlam w MacDonaldzie np i nie zamierzam. Ale za to slodycze...
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:34   #4763
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
Martini teraz nie żałuj, tylko ciesz się że zjadłaś.. skoro już i tak złamałaś zasadę to chociaż postara się czerpać z tego przyjemność bo najgorzej zjeść to czego się nie powinno a się bardzo lubi.. a potem jeszcze zadręczać się myślami że mogłaś tego nie jeść
pokręcone co napisałam, ale takie moje zdanie

od jutra zaczniemy razem
juz sie ciesze:P tylko od tych jagód ruszac sie nie moge wiec od jutra znowu dzien pierwszy i jajecznica na sniadanie
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:36   #4764
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
o tak, zgadzam się z Tobą w 100%

tak w ogóle to zaczęłyśmy odchudzanie mniej więcej przy takiej samej wadze, teraz eż jest u nas dość podobnie, ja mam na 'liczniku' 76kg na chwilę obecną.
chciałabym dojść do 72 do połowy sierpnia

powiedzcie mi dziewczyny, bo już zdążyłam zapomnieć - jak to jest z kefirem nat. chudym albo jogurtem - można taki na drugie śniadanie wciągnąć?
a wiesz ze mialam takie przeczucie patrzac na twoj licznik z kilogramami? gratulacje

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
ja dzis poszłam bez sniadania do koscioła i prawie zesłabłam moj bład.... ehhh....... dziewczyny czy wy jecie az 6 posiołkow? ja jem max 3 nie mam kiedy zjesc wiecej....
no lepiej zawsze jesc 5-6 mniejszych, bo gdy jesz 3 nieduze to mozesz spowolnic metabolizm. mysle ze dobrym rozwiazaniem dla kogos kto ma malo czasu zeby cos przygotowywac jest jedzenie 3 posilkow i 2 przekasek miedzy nimi, jakies orzechy czy cos, przeciez mozna wczesniej przygotowac


Cytat:
Napisane przez nika21 Pokaż wiadomość
Jakoś nie zastanawiam się nigdy ile jem posiłków ani też nie odliczam jem jak jestem głodna,tak żeby się najeśc(nie przejeść!) ale zazwyczaj ok 3posiłki+2przekąski
Wiecie co,dobrze,że każda z nas ma jakąs motywacje,to dodaje sił i w chwilach załamania jak myslimy o grzeszkach,to od razu jakoś lepiej,no bo przecież po coś sie odchudzamy,na coś i dla kogoś
dokladnie, swiete slowa. motywacja musi byc bo inaczej xciezko sie za siebie wziac, bo po co i dla kogo? ja tam ogolnie lubie jesc, dlatego tez niestety doprowadzilam sie do takiej wagi no ale na szczescie mialam sile powiedziec: dosc. mysle ze dzis juz bylo dosc dobrze z dieta... nie zjadlam ani mamusinego rosolku ani pyzow ani tez ciesteczek u babci. to dobry znak ciesze sie. jutro juz bedzie calkiem dobrze z dietowaniem.

Cytat:
Napisane przez nika21 Pokaż wiadomość
Proponuje serek wiejski+warzywka do tego-naprawde syci na bardzo długo i spokojnie wytrzymasz do przerwy obiadowej

Dziś znów miałam ochote na sałatke z tuńczyka,wiec otwieram lodówke-patrze na warzywa jakie mam i fruuuuu wszystkie lądują w sałatcejejku jakie to mogło byc pyszne
a ja lubie tylko tunczyka w oleju, w sosie wlasnym jakos mi nie podchodzi szkoda, bo ma znikone ilosci tluczu i w sumie samo bialko...
a moze macie jakas salatke z tunczyka lub inna potrawe z tej ryby w sosie wlasnym taka wyprobowana, ktora jest naprawde smaczna? jesli jest na stronie z przepisami to prosze o nazwe przepisu

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
wróciłam z zakupów i mam lodówkę pełną warzyw i drobiu

dziś wieczorem sobie zrobię kolację na jutro, żebym po pracy nie musiała stać w kuchni

co do serka wiejskiego, to poprzednio jak byłam na SB, jadałam go z warzywami na śniadanie.. sądziłam, że taki serek to dużo jak na posiłek pomiędzy śniadaniem a obiadem
a ja jutro na zakupy... babcia dala cukinie dzis... super.. jutro cos z nij zrobie, mniam

Cytat:
Napisane przez MartiniBianco Pokaż wiadomość
och a mi sie nie udało... pekłam na widok jagód w śmeitanie i cukrze... a póxneij w ruch poszła czekolada i rodzynki... od jutra -od nowa ;( chlip chlip
ja tak mam ze jak sobie troche pozwole ze slodyczami to potem nie mam hamulcow, dlatego tez zrezygnowalam calkowicie.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:41   #4765
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
a wiesz ze mialam takie przeczucie patrzac na twoj licznik z kilogramami? gratulacje
dzięki

jako, że mamy podobny cel i podobne wymiary to możemy się wzajemnie zagrzewać do boju

ja już jestem nastawiona na jutro
oby było tak dobrze jak kiedyś mi szło


ja już mam zrobioną sałatkę którą wezmę do pracy, kolację którą zjem wieczorem
pozostaje mi jeszcze zrobienie sobie jutro jajecznicy na śniadanie i jakoś poleci
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:45   #4766
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
ja już mam zrobioną sałatkę którą wezmę do pracy, kolację którą zjem wieczorem
pozostaje mi jeszcze zrobienie sobie jutro jajecznicy na śniadanie i jakoś poleci

hehe ja jeszcze nawet nie mysle o tym co bede jeśc :P w planach rano mam jajecznice ale pewnie wstane rano i zrobie twarożek albo tuńczyka

jutro spinning , boshe czekam na niego jak dziecko na lizaka a dzisaj nie pojechałam... nie chciał;o mi sie ruszac po takiej dawce słodyczy
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:51   #4767
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Ja wpadłam w ciąg twarożkowy na sniadanko

Nie ma dnia bez twarożka i kawulki oczywiscie
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:58   #4768
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
dzięki

jako, że mamy podobny cel i podobne wymiary to możemy się wzajemnie zagrzewać do boju

ja już jestem nastawiona na jutro
oby było tak dobrze jak kiedyś mi szło


ja już mam zrobioną sałatkę którą wezmę do pracy, kolację którą zjem wieczorem
pozostaje mi jeszcze zrobienie sobie jutro jajecznicy na śniadanie i jakoś poleci
hehe jasne, to super pomysl
ja na sniadnie pewnie jutro omlet zjem z malymi kawalkami szynki cale szczescie ze w pierwszej fazie mozna jajka chociaz ja i tak troche zasady lamie, bo jem owoce, ale z nich byloby naprawde ciezko zrezygnowac...
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 06:40   #4769
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

Wstałam ,kofeinke wypiłam :P jakoś na wadze nie zaobserwowałam zmian :P nawet wskazówka jakoś tak pewniej stała na 60 może to obrzarstwo wyjdzie mi na dobre
3majcie sie :P
ja ide... jednak na jajecznice :P
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 07:22   #4770
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Dieta plaż południowych - Kto ze mną?

jestem z siebie dumna... wrociłam w nocy z festynu i oczywiscie orruchowo otwarłam lodowkę... patrze a tam placki z wesela tak patrzylam na te placki ale ich nie tknelam. Za godzinkę juz mnie w domu nie bedzie bo wyjezdzam nad Solinę i nie bedzie kusic ufff...
Na SB zaliczone 3 dni oby tak dalej
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.