ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 11:14   #3991
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez mewithoutyou Pokaż wiadomość
Ale o co? Przecież paczka jest w drodze do Ciebie i zamawiając z Chin chyba masz świadomość, że nie będzie to 3 dni tylko może być i 2 miesiące.
Po zakupie miałaś na pewno wyświetlony taki czas który odmierzał do końca czasu który sprzedawca miał na wysyłkę - wtedy trzeba było anulować aukcję jeśli było nie ok. Jak ten czas sie kończy a sprzedawca nie wysyła towaru to zakup anuluje się automatycznie.

A jeśli paczka idzie do Ciebie i lada chwila będzie to nie wiem w czym problem i raczej alie tez nie będzie wiedziało.
Cytat:
Napisane przez wlochata Pokaż wiadomość
ale o co ten spór bo nie rozumiem?
Też właśnie nie rozumiem. Jeśli czas odliczany do wysyłki jest dłuższy niż wcześniej się zakładało, to przecież można anulować. Po co zakładać spór jak paczka będzie na dniach w Polsce
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:18   #3992
musszka
Raczkowanie
 
Avatar musszka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 340
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zamawiały tangle teezer możecie podać jakiegoś sprawdzonego sprzedawce? Moja jest już wiekowa więc czas wymienić szczotkę na nowy model

Trafiłam na ten wątek całkiem niedawno Moje pierwsze zakupy były pół roku temu i kupiłam prześliczne cotton ball.
Aktualnie czekam na okulary, którymi z pewnością się pochwalę
Ja zamawiałam szczotkę stąd http://www.aliexpress.com/snapshot/6121077944.html
Nie mam porównania z oryginałem ale ta czesze całkiem ładnie i nic się z nią nie dzieje
musszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:28   #3993
honesty1983
Zadomowienie
 
Avatar honesty1983
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 439
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zamawiały tangle teezer możecie podać jakiegoś sprawdzonego sprzedawce? Moja jest już wiekowa więc czas wymienić szczotkę na nowy model

Trafiłam na ten wątek całkiem niedawno Moje pierwsze zakupy były pół roku temu i kupiłam prześliczne cotton ball.
Aktualnie czekam na okulary, którymi z pewnością się pochwalę
O ja też jestem posiadaczką Cotton Balls Light ale niestety kupiłam w sklepie;/;/. Ale teraz myślę czy by nie kupić na prezent z okazji narodzin dziecka - uważam, że super prezent nad łóżeczko. Nie wiem czy to jeszcze możliwe ale czy gdzieś jeszcze masz sprzedawcę?? I jakie długie kupiłaś??? Z wtyczkami wszystko ok??
honesty1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 13:36   #3994
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Zamówiłam Nike Free Run, 18 lipca zapłacone, dziś już WER Warszawa
http://www.aliexpress.com/snapshot/6155237930.html
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 13:57   #3995
mewithoutyou
Raczkowanie
 
Avatar mewithoutyou
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 51
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Zamówiłam Nike Free Run, 18 lipca zapłacone, dziś już WER Warszawa
http://www.aliexpress.com/snapshot/6155237930.html
To ja poproszę o info jak z rozmiarem jak dotrą )
mewithoutyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:43   #3996
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Sprawa wygląda następująco,

Nie zgłaszam się po paczkę do UC, dogadałam się z Chińczykiem, że wyśle on jeszcze raz. Tak naprawdę chyba wyjścia nie miał, bo on przecież dostaje kasę w momencie kiedy potwierdzę odbiór.

Dziękuję niektórym dziewczynom za naprawdę dużą pomoc
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:10   #3997
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda następująco,

Nie zgłaszam się po paczkę do UC, dogadałam się z Chińczykiem, że wyśle on jeszcze raz. Tak naprawdę chyba wyjścia nie miał, bo on przecież dostaje kasę w momencie kiedy potwierdzę odbiór.

Dziękuję niektórym dziewczynom za naprawdę dużą pomoc
Nieźle.... to chyba faktycznie trafiłaś na jakiegoś nowego/mało obeznanego sprzedawcę, nie znającego swoich praw. Ja, tak jak ktoś wcześniej pisał też nie miałabym sumienia wydębiać od niego następnej przesyłki.
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 16:14   #3998
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Nieźle.... to chyba faktycznie trafiłaś na jakiegoś nowego/mało obeznanego sprzedawcę, nie znającego swoich praw. Ja, tak jak ktoś wcześniej pisał też nie miałabym sumienia wydębiać od niego następnej przesyłki.

Ja sumienie mam Naczytałam się tu o takich przyczynach zakładania sporów że hoho głowa mała i to przy sumach 5-10$
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:35   #3999
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Ja sumienie mam Naczytałam się tu o takich przyczynach zakładania sporów że hoho głowa mała i to przy sumach 5-10$
Co nie zmienia faktu, że on towar zapakował, wysłał, towar do Polski dotarł. Nie jego wina, że został zatrzymany... A jak kolejne paczki zostaną zatrzymane, to też nie klikniesz w potwierdzenie odbioru? Szczerze mówiąc na Twoim miejscu bałabym się ryzykować kolejnych wysyłek.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:38   #4000
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Witam, ostatnio zainteresowały mnie zakupy na aliexpress i choć nie jestem fanka zakupu ubrań przez internet na ali oczywiście można znaleźć nie tylko ubrania. Jak się domyślam i co wynika z waszych postów rzeczy zakupione na ali to często podróbki, ale chciałam zapytać czy można tam znaleźć również coś oryginalnego. Znalazłam fajną torebkę victoria secret (potrzebuję plażówki) http://www.aliexpress.com/item/New-2...934895287.html obecnie jest w promocji ale widzę, że wcześniej kosztowała 36$ i kilka osób zakupiło. Metki ma niby oryginalne - kupujący zadowoleni, a przecież 36$ to nie mało, zdaje się, że w podobnej cenie można kupić torebki w USA w VS bo w końcu firma nie jest taka droga. Będę wdzięczna za wasze spostrzeżenia.

P.S. A dziewczyny i co wy z tymi karami ? A jeśli pójdziecie w zaparte, że byłyście przekonane że kupujecie oryginał ? Ja tak kiedyś kupiłam perfumy na allegro fakt, że dość tanio, ale potem okazało się, że podróby i w dodatku koleś oszukał ileś tam osób i zdaje się wcale towaru nie wysłał, wzywali mnie potem na policje, ale w charakterze świadka. Facet tylko zapytał, czy kupowałam z zamiarem zakupu oryginalnych perfum. I sam sobie do protokołu zapisał iż świadek chciał kupić oryginalne perfumy !

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-07-26 o 16:56
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:51   #4001
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez Pysiulka33 Pokaż wiadomość
Poproszę o link
http://www.aliexpress.com/snapshot/6121077944.html
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 16:51   #4002
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że on towar zapakował, wysłał, towar do Polski dotarł. Nie jego wina, że został zatrzymany... A jak kolejne paczki zostaną zatrzymane, to też nie klikniesz w potwierdzenie odbioru? Szczerze mówiąc na Twoim miejscu bałabym się ryzykować kolejnych wysyłek.

Ani nie jego, ani nie moja. Niczyja wina, co bym nie zrobiła to i tak będzie źle i w jego przypadku jest dokładnie tak samo.
Nigdy już nie zamówię więcej niż 2 sztuki czegokolwiek, nigdy nigdy więcej. Akurat te okulary zamówiłam do koleżanki, która też je chciała, więc kolejnym razem cokolwiek będę zamawiała to już nigdy, nie na jej adres.
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:53   #4003
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że on towar zapakował, wysłał, towar do Polski dotarł. Nie jego wina, że został zatrzymany... A jak kolejne paczki zostaną zatrzymane, to też nie klikniesz w potwierdzenie odbioru? Szczerze mówiąc na Twoim miejscu bałabym się ryzykować kolejnych wysyłek.
najwyzej bedzie placz..tez by mi glupio bylo tak "wymuszac"drugi raz wysylke

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez musszka Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam szczotkę stąd http://www.aliexpress.com/snapshot/6121077944.html
Nie mam porównania z oryginałem ale ta czesze całkiem ładnie i nic się z nią nie dzieje
potwierdzam
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 18:24   #4004
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Ani nie jego, ani nie moja. Niczyja wina, co bym nie zrobiła to i tak będzie źle i w jego przypadku jest dokładnie tak samo.
Nigdy już nie zamówię więcej niż 2 sztuki czegokolwiek, nigdy nigdy więcej. Akurat te okulary zamówiłam do koleżanki, która też je chciała, więc kolejnym razem cokolwiek będę zamawiała to już nigdy, nie na jej adres.
Nie wina jego nie twoja hmmm... nie do konca...
Po pierwsze kupując musisz sie liczyc z tym ze paczki zostać mogą zatrzymane, wiec klikając miałaś tego świadomość wiec teraz nie mozesz miec pretensji do sprzedawcy i oczekiwać że ci odda kasę -masz dwie opcje albo wypelnic i wyslac do celnego lub nie oddzywac sie ale to Twoja decyzja.
Sprzedawca wysłał zgodnie z umową wiec na jego miejscu ja bym kasy nie oddała.
Po drugie jak to była "usługa" do koleżanki to czym Ty się przejmujesz - niech ona zdecyduje i płaci ewentualna kare i ryzykuje lub traci te kilka zl i tyle.
Na przyszłość ja się kupuje większość ilość to się wysyła po 1 szt na inne adresy np do siostry do mamy lub klika kilka razy i zaznacza sprzedawcy że nie chcesz mieć w 1 paczce.
Kiedys czytałam na telchina ze chlopak kupil telefon za 200USD i nie mial certyfikatów CE i bo wymianie mailowej sprzedawca mu wkoncu kase oddał bo celny nie chcial w PL przepuścic ale Ty masz inna sytuację troszeczkę.
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 18:55   #4005
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez musszka Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam szczotkę stąd http://www.aliexpress.com/snapshot/6121077944.html
Nie mam porównania z oryginałem ale ta czesze całkiem ładnie i nic się z nią nie dzieje

A tak z ciekawości, czym różnic się taki tangle teaser od zwykłej szczotki? na czym polega jej fenomen?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że on towar zapakował, wysłał, towar do Polski dotarł. Nie jego wina, że został zatrzymany...
Dokładnie, wiedziałaś, że kupujesz na własne ryzyko

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Nie wina jego nie twoja hmmm... nie do konca...
Po pierwsze kupując musisz sie liczyc z tym ze paczki zostać mogą zatrzymane, wiec klikając miałaś tego świadomość wiec teraz nie mozesz miec pretensji do sprzedawcy i oczekiwać że ci odda kasę
No dokładnie o to mi chodziło..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 19:10   #4006
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, czym różnic się taki tangle teaser od zwykłej szczotki? na czym polega jej fenomen?



Dokładnie, wiedziałaś, że kupujesz na własne ryzyko



No dokładnie o to mi chodziło..
u mnie super wlosy rozczesuje- "kołtuny"nie wyrywając przy tym w cholere wlosow,wlosy są miekkie po uzyciu.Nawet mokre wlosy fajnie rozczesuje
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:19   #4007
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Ani nie jego, ani nie moja. Niczyja wina, co bym nie zrobiła to i tak będzie źle i w jego przypadku jest dokładnie tak samo.
Nigdy już nie zamówię więcej niż 2 sztuki czegokolwiek, nigdy nigdy więcej. Akurat te okulary zamówiłam do koleżanki, która też je chciała, więc kolejnym razem cokolwiek będę zamawiała to już nigdy, nie na jej adres.

ja miałam podobną sytuację. W 1 paczce 2 torby Mango z ali. Jedna dla mnie jedna dla koleżanki. Mango to nie MK czy Ray Ban, ale też logo to logo. Musiłam się wytłumaczyć UC z tego. Napisałam, że to 2 torby mango i że obie są dla mnie, na mój własny użytek i że nie będą przedmiotem dalszej odsprzedaży. Liczyłam, że zapłacę VAT na cło wartość była zbyt niska, ale nie zapłaciłam nic - po otrzymaniu przez UC maila (screeny z aukcji, tłumaczenie, potw. dokonania zapłaty z banku) przesyłka na 2 dzień była do odbioru w urzędzie pocztowym.
Ale stres miałam - bo to było moje 1 zamówienie z aliexpress.
Myślę, że to loteria - czasem trafia się, że trzeba się wytłumaczyć z przesyłki i tyle.
Wątek podróbek był juz poruszany - z tego co wiem, nie wolno nimi handlować, ale chyba nikt nie zabroni Ci posiadać 5 par podrabianych okularów. Niemniej - pogrzeb w necie nt. Ja bym napisała maila i zaryzykowała.

Od tego czasu jestem już zaprawiona w bojach szczególnie w torbach z Mango - i jak do tej pory reszta przesyłek przychodziła już bez otwierania i tłumaczenia się z nich

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2014-07-26 o 20:21
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:36   #4008
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Nie wina jego nie twoja hmmm... nie do konca...
Po pierwsze kupując musisz sie liczyc z tym ze paczki zostać mogą zatrzymane, wiec klikając miałaś tego świadomość wiec teraz nie mozesz miec pretensji do sprzedawcy i oczekiwać że ci odda kasę -masz dwie opcje albo wypelnic i wyslac do celnego lub nie oddzywac sie ale to Twoja decyzja.
Sprzedawca wysłał zgodnie z umową wiec na jego miejscu ja bym kasy nie oddała.
Po drugie jak to była "usługa" do koleżanki to czym Ty się przejmujesz - niech ona zdecyduje i płaci ewentualna kare i ryzykuje lub traci te kilka zl i tyle.
Na przyszłość ja się kupuje większość ilość to się wysyła po 1 szt na inne adresy np do siostry do mamy lub klika kilka razy i zaznacza sprzedawcy że nie chcesz mieć w 1 paczce.
Kiedys czytałam na telchina ze chlopak kupil telefon za 200USD i nie mial certyfikatów CE i bo wymianie mailowej sprzedawca mu wkoncu kase oddał bo celny nie chcial w PL przepuścic ale Ty masz inna sytuację troszeczkę.

Dziękuję, że Ty wytłumaczyłaś to tak mile, a nie w stylu "ja nie miałabym sumienia prosić o wysłanie drugiej paczki" Już to widzę hehe
Dziewczyny tu zakładały spory o 2-3 $ a ich tu było dużo dużo więcej.

Co do mojej koleżanki masz rację, ale to ja się podjęłam zamówienia, a nie jestem osobą w stylu "Twoje dane, Twój problem"

Człowiek mądry po szkodzie, dziękuje za radę, ostatni raz tyle rzeczy w paczce

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aniula31 Pokaż wiadomość
ja miałam podobną sytuację. W 1 paczce 2 torby Mango z ali. Jedna dla mnie jedna dla koleżanki. Mango to nie MK czy Ray Ban, ale też logo to logo. Musiłam się wytłumaczyć UC z tego. Napisałam, że to 2 torby mango i że obie są dla mnie, na mój własny użytek i że nie będą przedmiotem dalszej odsprzedaży. Liczyłam, że zapłacę VAT na cło wartość była zbyt niska, ale nie zapłaciłam nic - po otrzymaniu przez UC maila (screeny z aukcji, tłumaczenie, potw. dokonania zapłaty z banku) przesyłka na 2 dzień była do odbioru w urzędzie pocztowym.
Ale stres miałam - bo to było moje 1 zamówienie z aliexpress.
Myślę, że to loteria - czasem trafia się, że trzeba się wytłumaczyć z przesyłki i tyle.
Wątek podróbek był juz poruszany - z tego co wiem, nie wolno nimi handlować, ale chyba nikt nie zabroni Ci posiadać 5 par podrabianych okularów. Niemniej - pogrzeb w necie nt. Ja bym napisała maila i zaryzykowała.

Od tego czasu jestem już zaprawiona w bojach szczególnie w torbach z Mango - i jak do tej pory reszta przesyłek przychodziła już bez otwierania i tłumaczenia się z nich
Sytuacja podobna, tylko 2 torebki, a 5 sztuk okularów to trochę więcej i jednak nie jestem na tyle odważna żeby powysyłać im wszystkie skany Już trudno, na drugi raz już wiem, pojedynczo kupować rzeczy na ali
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 21:16   #4009
musszka
Raczkowanie
 
Avatar musszka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 340
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, czym różnic się taki tangle teaser od zwykłej szczotki? na czym polega jej fenomen?

.
Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
u mnie super wlosy rozczesuje- "kołtuny"nie wyrywając przy tym w cholere wlosow,wlosy są miekkie po uzyciu.Nawet mokre wlosy fajnie rozczesuje
Dokładnie, ja zwykłą szczotką nie czesze włosów wcale bo mi zawsze mnóstwo wyrywa, a tu od góry do dolu można przejechać i nic nie ciągnie. Nawet moja córka nie piszczy przy rozczesywaniu

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Dziękuję, że Ty wytłumaczyłaś to tak mile, a nie w stylu "ja nie miałabym sumienia prosić o wysłanie drugiej paczki" Już to widzę hehe
Dziewczyny tu zakładały spory o 2-3 $ a ich tu było dużo dużo więcej.

Co do mojej koleżanki masz rację, ale to ja się podjęłam zamówienia, a nie jestem osobą w stylu "Twoje dane, Twój problem"

Człowiek mądry po szkodzie, dziękuje za radę, ostatni raz tyle rzeczy w paczce

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Sytuacja podobna, tylko 2 torebki, a 5 sztuk okularów to trochę więcej i jednak nie jestem na tyle odważna żeby powysyłać im wszystkie skany Już trudno, na drugi raz już wiem, pojedynczo kupować rzeczy na ali
Może zakładały dziewczyny spory o mniejsze kwoty ale to z powodu jakiś niedociągnięć lub niezgodności a nie dlatego że celnicy zatrzymali towar. Może zanim zaczęłaś zamawiać z ali trzeba było trochę najpierw poczytać? To jest już trzeci wątek na temat zakupów na ali i zapewniam Cię że sporo było o zatrzymywaniu towarów w cle. Wszystkim tu wiadomo że jak taka rzecz się stanie to albo się tłumaczymy albo wolimy nie mieć kłopotów i tracimy pieniądze my a nie biedny Chińczyk który ze swojego zadania się wywiązał.
musszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 21:38   #4010
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

spodobalo mi sie troche bizuterii

chyba na cos klikne

http://www.aliexpress.com/item/New-f...293990539.html

http://www.aliexpress.com/item/Bouti...728619263.html

http://www.aliexpress.com/item/inlai...211291122.html

http://www.aliexpress.com/item/Min-o...637798845.html


boje sie tylko o rozmiar ze nie trafie no ale nic, tanie sa
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 21:54   #4011
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Zamówiłam Nike Free Run, 18 lipca zapłacone, dziś już WER Warszawa
http://www.aliexpress.com/snapshot/6155237930.html

Daj znać jak z rozmiarem


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 22:35   #4012
ewelina_k
Rozeznanie
 
Avatar ewelina_k
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 502
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

hej! Dziewczyny natknęłyście się na alli na torebkę inspirowaną Prada jak w załączniku (wlazła mi w głowę) a oryginał 4000pln ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prada.jpg (67,9 KB, 174 załadowań)

Edytowane przez ewelina_k
Czas edycji: 2014-07-26 o 22:47
ewelina_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:25   #4013
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez ewelina_k Pokaż wiadomość
hej! Dziewczyny natknęłyście się na alli na torebkę inspirowaną Prada jak w załączniku (wlazła mi w głowę) a oryginał 4000pln ;(
A co w niej takiego niezwykłego? Znaczek "PRADA" ? Akurat do tego modelu jest wiele torebek podobnych nawet w sieciówkach
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 01:23   #4014
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
A co w niej takiego niezwykłego? Znaczek "PRADA" ? Akurat do tego modelu jest wiele torebek podobnych nawet w sieciówkach
Dokładnie, z 2 sezony temu nawet tescowe f&f miało chyba podobną torebkę
cooltown Dużo dziewczyn faktycznie zakładało spory o kilka dolarów, ale przeważnie były to spory o niezgodność z umową. A u Ciebie, towar czeka, zarekwirowany, Ty wymogłaś na Chińczyku drugie zamówienie. Na Twoim miejscu bym się bała i modliła, żeby żadnej z kolejnych paczek nie zatrzymali. Bo podróbki zamawiane w takich ilościach mogą się skończyć nie tylko karą, ale i sprawą karną.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 09:00   #4015
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Zamówiłam Nike Free Run, 18 lipca zapłacone, dziś już WER Warszawa
http://www.aliexpress.com/snapshot/6155237930.html
Poprosiłabym o zdjęcie jak dostaniesz, bo sama mam ochotę je zamówić
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 11:06   #4016
pdesciara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Ma któraś z was te rzeczy i jest w stanie mi coś o nich powiedzieć?

http://www.aliexpress.com/item/New-2...893338653.html

http://www.aliexpress.com/item/Promo...780387562.html

http://www.aliexpress.com/item/Fashi...822353389.html

http://www.aliexpress.com/item/2014-...874039787.html

http://www.aliexpress.com/item/-/1941857610.html

http://www.aliexpress.com/item/Hot-S...784487712.html
__________________
http://bialytrampek.jimdo.com/

Edytowane przez pdesciara
Czas edycji: 2014-07-27 o 11:11
pdesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:41   #4017
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Dostał jeszcze ktoś tą sukienke za 2,90 $?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:58   #4018
pdesciara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dostał jeszcze ktoś tą sukienke za 2,90 $?
nie
__________________
http://bialytrampek.jimdo.com/
pdesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:44   #4019
golabek89
Zadomowienie
 
Avatar golabek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 121
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zamawiały tangle teezer możecie podać jakiegoś sprawdzonego sprzedawce? Moja jest już wiekowa więc czas wymienić szczotkę na nowy model

Trafiłam na ten wątek całkiem niedawno Moje pierwsze zakupy były pół roku temu i kupiłam prześliczne cotton ball.
Aktualnie czekam na okulary, którymi z pewnością się pochwalę
Mogłabyś podać linka gdzie kupowałaś cotton ball?
__________________
2020

książek: 2
filmów: 0
golabek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:55   #4020
kruusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 68
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część III.

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dostał jeszcze ktoś tą sukienke za 2,90 $?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Wczoraj kliknęłam :
http://www.aliexpress.com/snapshot/6168184696.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6168088508.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6168048767.html

A jutro u mnie będzie http://www.aliexpress.com/snapshot/6146999562.html
kruusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 23:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.