Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 13:11   #2521
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
A tak moje bydle tuli sie do brzucha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojeju

Paulinka też myslałam o Cepanie
http://www.aptekagemini.pl/cepan-krem-35g.html
Ale pytanie czy można stosować w ciąży? Planowałam kupno po porodzie chyba, że zapytam gina we wtorek czy mogę teraz stosować.
Nie wiem co do BioOil Próbowałaś oliwki i balsamu z Rossmanna Babydream? Z tym, że one raczej przeciw rozstępom.
Elfirka zgadzam się z Tobą, wszystko zależy od dziecka.
Czy ten Silan Sensitive jest w Rossmannie? Wysłałabym Tż po niego

Straszne to, co stało się w szpitalu. Skur*******.Przepraszam,a le wymiękam przy takich historiach, a ponoć w szpitalu ratują życie
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-07-31 o 13:14
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:13   #2522
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
A tak moje bydle tuli sie do brzucha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boziu jaki on kochany Cudny!!!
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:22   #2523
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ten persil sensitiv ??

Na miseczke sie skuszę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Yhy oba sensitive z dzieckiem na obrazku

No to wpadaj daleko nie ma

Godzinka relaxu z lodem na kolanach i potem prasowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:22   #2524
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Przegięłam z żarciem Zrobiłam ten makaron, potem ugotuje szybko świeży dla Tż, a sos będziemy jeść do soboty, wyszło dla całej rodziny, ale jaki pyszny!
Zjadłam podwójną porcję i czuję się fatalnie, tak to jest jak człek taki pazerny jakby nigdy nie jadł, a potem ryk, że cellulit i uda większe

Mała szaleje aż brzuch cały boli
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-07-31 o 13:23
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:22   #2525
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Dzieki dziewczyny psinka teraz ma okres tulenia sie do mnie, tak jakby czula ze w srodku jest dzidzius, ktory za chwile zniknie z brzucha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:23   #2526
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Ja dzisiaj robie makaron z sosem cztery sery hihi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:23   #2527
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Asia ja bym tam w życiu nie chciała się położyć... Jak trafiłam tam raz z częstoskurczem to pani doktor do pielęgniarza z karetki powiedziała, żeby wieźli mnie na Wrocław bo tu kardiologii nie ma a Ona nie będzie się ze mną męczyć... No tragedia... Szkoda gościa... Mamy dwa szpitale rejonowe, jeden 7km od drugiego w następnej miejscowości i do tego drugiego koleżanka z ojcem pojechała. Chłop jak dąb coś Go bolał cały tułów. Pobrali mu krew i kazali po wyniki przyjechać za kilka dni. Wrócili do domu i facet zmarł. Okazało się, że miał zawał... Masakra...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 13:25   #2528
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny psinka teraz ma okres tulenia sie do mnie, tak jakby czula ze w srodku jest dzidzius, ktory za chwile zniknie z brzucha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mój sąsiad z dołu ma takiego, jest taki piękny i kochany Lata, ogonkiem merda, zawsze by chciał by go głaskać Uwielbiamy go z Tż, ten pies na nikogo nie szczeka chyba, kurczę, nawet jak się wprowadziliśmy i nigdy nas nie widział wcześniej to od razu przyleciał, powąchał i taki przyjazny
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:28   #2529
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Przegięłam z żarciem Zrobiłam ten makaron, potem ugotuje szybko świeży dla Tż, a sos będziemy jeść do soboty, wyszło dla całej rodziny, ale jaki pyszny!
Zjadłam podwójną porcję i czuję się fatalnie, tak to jest jak człek taki pazerny jakby nigdy nie jadł, a potem ryk, że cellulit i uda większe

Mała szaleje aż brzuch cały boli
o! jak bym o sobie czytałą

ja też pamiętam to pierwsze prasowanie ubranek dla Bartka, tragedia ... teraz też nie prasuję, trudno, najwyżej tak jak Asia te "wierzchnie" choć tych prać na razie nie zamierzam

ale u mnie burza, jak pięknie pada !
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:29   #2530
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
o! jak bym o sobie czytałą

ja też pamiętam to pierwsze prasowanie ubranek dla Bartka, tragedia ... teraz też nie prasuję, trudno, najwyżej tak jak Asia te "wierzchnie" choć tych prać na razie nie zamierzam

ale u mnie burza, jak pięknie pada !
ejjjjjjjjjjjjj masz burze, podeslij mi troche
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:32   #2531
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Asia ja bym tam w życiu nie chciała się położyć... Jak trafiłam tam raz z częstoskurczem to pani doktor do pielęgniarza z karetki powiedziała, żeby wieźli mnie na Wrocław bo tu kardiologii nie ma a Ona nie będzie się ze mną męczyć... No tragedia... Szkoda gościa... Mamy dwa szpitale rejonowe, jeden 7km od drugiego w następnej miejscowości i do tego drugiego koleżanka z ojcem pojechała. Chłop jak dąb coś Go bolał cały tułów. Pobrali mu krew i kazali po wyniki przyjechać za kilka dni. Wrócili do domu i facet zmarł. Okazało się, że miał zawał... Masakra...
Dziwi mnie, że nikt tej placówki jeszcze nie zaskarżył Boże, gdzie my żyjemy... Takie szpitale nie powinny istnieć skoro nie potrafią pomagać ludziom. Straszne to jest.
Biedna żona tego pana i rodzina, muszą przeżywać koszmar.

Wczoraj oglądałam dokument o życiu kobiet w Indiach. W Dubaju, gdzie porywają nastolatki, już od 9 lat nawet i zmuszane są do seksu. Wypowiadała się 12latka porwana w wieku 9 lat, którą dwa razy dziennie przez dwa lata gwałcił "kupiec". Tysiące dziewczyn ginie, policja przekupiona, rząd jakby nie istniał tam.. Żadnej pomocy, a to jeden z najbogatszych krajów na świecie. Serce mi pękało. Taka dziewczyna o ile ją wypuszczą albo ucieknie nie może wrócić do rodziny, bo jest naznaczona, a u nich seks przed ślubem jest nie dopuszczalny.
Byłam tak wstrząśnięta, że nie mogłam usnąć. Czy my w średniowieczu żyjemy czy w epoce kamienia łupanego? Jakim potworem trzeba być, by gwałcić dziecko, bo nawet 13latka jest przecież dzieckiem...
To mi ulżyło, jak napisałam, ech.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 13:34   #2532
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Bo beagle to bardzo przyjazne psy i niestety ciagle zachowuja sie jak szczeniaki moja caly czas chce sie bawic albo tulic. Uwielbiam ja szkoda ze nie chce isc mieszkac do mnie... ale do mamy mam blisko takze codziennie sie widzimy ( a teraz nawet do 4 razy dziennie jak rodzicow nie ma)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:37   #2533
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
o! jak bym o sobie czytałą

ja też pamiętam to pierwsze prasowanie ubranek dla Bartka, tragedia ... teraz też nie prasuję, trudno, najwyżej tak jak Asia te "wierzchnie" choć tych prać na razie nie zamierzam

ale u mnie burza, jak pięknie pada !
Człowiek taki zachłanny, a potem cierpi

Dziś do wieczora tylko lekkie jedzenie!
kazałam kupić Tż arbuza i nektarynki, to może jakoś się opamiętam, choć ten sos tak pachnie i pyszny jest, jeszcze bym go zjadła...

Oddaj deszcz!!

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Bo beagle to bardzo przyjazne psy i niestety ciagle zachowuja sie jak szczeniaki moja caly czas chce sie bawic albo tulic. Uwielbiam ja szkoda ze nie chce isc mieszkac do mnie... ale do mamy mam blisko takze codziennie sie widzimy ( a teraz nawet do 4 razy dziennie jak rodzicow nie ma)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No, ale od czasu do czasu mógłby poszczekać trochę
Bo jak taki ufny do wszystkich to też źle. Chciałabym kiedyś takiego, jak będziemy mieli podwórko i większe mieszkanie
Ta mordka to tylko do całowania!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:40   #2534
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Paulinka pod prysznic ma ta z wlosiem, a do balsamu ta druga


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no wlasnie,dzieki musze chyba zakupic,widzialam cos takiego w rossmanie i kiedys w jysku,ale to w jysku cale takie zestawy byly na cellulit,kilka takich szczot haha
a piesio cudny

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ojeju

Paulinka też myslałam o Cepanie
http://www.aptekagemini.pl/cepan-krem-35g.html
Ale pytanie czy można stosować w ciąży? Planowałam kupno po porodzie chyba, że zapytam gina we wtorek czy mogę teraz stosować.
Nie wiem co do BioOil Próbowałaś oliwki i balsamu z Rossmanna Babydream? Z tym, że one raczej przeciw rozstępom.
Elfirka zgadzam się z Tobą, wszystko zależy od dziecka.
Czy ten Silan Sensitive jest w Rossmannie? Wysłałabym Tż po niego

Straszne to, co stało się w szpitalu. Skur*******.Przepraszam,a le wymiękam przy takich historiach, a ponoć w szpitalu ratują życie
wlasnie nie wiem czy mozna w ciazy ten cepan a oliwek kolejnych to ja juz nie chce,tym bardziej ze mi nowe rozstepy sie nie pojawiaja,ja chce juz cos na te co mam
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:48   #2535
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

dziewczyny widzialam na stronce ze w Rossmanie sa gatki poporodowe firmy Canpol i obeszlam dwa sklepy i nie znazlam ich , nie kojarzycie na ktorej polce moga lezec???

Nie oplaca mi sie juz ich zamawiac pzrez neta bo tylko tego mi brakuje

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47530396]
Uwielbiam Was dziewczynki

Ja prasowałam teraz wszystkie ciuszki ale wiem, że zrobiłam to po raz pierwszy i ostatni Za dużo czasu, zdrowia i nerwów mnie to kosztuje Mam nadzieję, że Zośka mi to wybaczy [/QUOTE]

to tak jak ja , ja teraz pierwszy raz wyprasowalam i bedzie to raczej ostatni raz :P no chyba ze jakies dresiki czy cos ale bieliznianych to na pewno nie;p
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:51   #2536
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Dziewczyny podsyłam Wam deszcz leje u mnie mocno chyba za te wszystkie ostatnie upały także powinno Wam starczyć

Asia ja właśnie arbuza wcinam

Paula trzeba była jakąś panią w sklepie zapytać ale w każdej aptece powinnaś dostać coś takiego
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:53   #2537
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podsyłam Wam deszcz leje u mnie mocno chyba za te wszystkie ostatnie upały także powinno Wam starczyć

Asia ja właśnie arbuza wcinam

Paula trzeba była jakąś panią w sklepie zapytać ale w każdej aptece powinnaś dostać coś takiego
a no wlasnie wszystkie byly zajete przy kasie a nie chcialam juz tak przy ludziach o gatkach poporodowych dyskutowac hehe to chyba bede musiala sie do apteki pzrejsc
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:03   #2538
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Wczoraj oglądałam dokument o życiu kobiet w Indiach. W Dubaju, gdzie porywają nastolatki, już od 9 lat nawet i zmuszane są do seksu. Wypowiadała się 12latka porwana w wieku 9 lat, którą dwa razy dziennie przez dwa lata gwałcił "kupiec". Tysiące dziewczyn ginie, policja przekupiona, rząd jakby nie istniał tam.. Żadnej pomocy, a to jeden z najbogatszych krajów na świecie. Serce mi pękało. Taka dziewczyna o ile ją wypuszczą albo ucieknie nie może wrócić do rodziny, bo jest naznaczona, a u nich seks przed ślubem jest nie dopuszczalny.
Byłam tak wstrząśnięta, że nie mogłam usnąć. Czy my w średniowieczu żyjemy czy w epoce kamienia łupanego? Jakim potworem trzeba być, by gwałcić dziecko, bo nawet 13latka jest przecież dzieckiem...
To mi ulżyło, jak napisałam, ech.
straszne są takie historie, najgorsze, że dotyczą wielu tysięcy dziewczynek i kobiet. Jestem matką córki, druga dziewczynka w drodze. Jak sobie pomyśle, że takie istotki gdzieś indziej cierpią, to odechciewa mi się wszystkiego. Niedawno oglądałam dokument, teraz nie pamiętam, czy Wietnam czy Kambodża. Tam z głodu rodziny potrafią sprzedać 6-latkę do burdelu. Było kilka rozmów z nastolatkami, które od kilku lat są zmuszane do prostytucji, nie mają często zębów, bo wybijane są przez klientów, gwałty zbiorowe są na porządku dziennym (nie będę nawet opisywać szczegółów niektórych tych gwałtów, bo to jest po prostu masakra). A Zachód nie lepszy, to turyści z Zachodu ciągną w tamte strony i w czasie wakacji chodzą po takich burdelach. I oczywiście wszyscy wszystko wiedzą, ale trudno coś robić, bo korupcja szaleje. A burdele oficjalnie nazywane są Klubami Karaoke
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:04   #2539
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Właśnie mecze kotleta zrobionego przez tż... Co z tego że zajmuje cały talerz i nic więcej obok już nie wejdzie. Noo i jajka i bułki tartej nie żałował
I tak nie zmęcze całego to 1/4 psina dostanie... No olbrzym jakich mało dobrze że ziemniaków ani nic nie wstawiłam bo na 4 dni bym musiała kotleta podzielić jak z czymś miałabym go jeść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 14:07   #2540
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Dziewczyny długo mnie nie było,przepraszam was. Obiecuje że się poprawię. Mam tydzień zaległości. U mnie wszystko dobrze. A u Was ? Mam nadzieję że też!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:17   #2541
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Evelina myślisz, że to od upału? bo mam wyraźnie wyższe ale testowałam nowy chleb i myślałam, że to od tego.
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:24   #2542
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Dziękuje za odzew w sprawie walizek, toreb

Ja chyba wezmę jedną wielką kółkach, albo taką mniejszą na kółkach i do tego taką w rękę... bo my dla bobaska musimy mieć wszystko a i dla siebie nie miało bo 3 paczki podkładów na łóżko zajmują pół walizki haha

No i dziękuję za gratulację odnośnie córci i jej obrotu główką na świat

-

Metam ja polecam taki proszek do posypania, a najlepiej taki różowy (większość jest biała). Niestety nie wiem czy on jest do dostania czy go nie wycofali bo on likwidował mrówki a te białe odstraszają.

evelina ja nie kupuję mleka modyfikowanego... coby za szybko nie użyć. Chcę trochę powalczyć o kp (choć mam nadzieję, ze walka nie będzie potrzebna i uda się bez problemów )

carolciuska super podejście do kp! ol jeee!!!


nmartyna cudowne to Twoje bydle

Asiu ja od stosuję balsam z babydream właśnie z rossmana poszłam za zdaniem koleżanek, które go używały i rozstępów nie miały jak i za zdaniem sroki. Jest niedrogi, a ma odpowiednie substancje, które nawilżają a nie są tylko zapychaczami i parabenami
w ogóle podobno te kosmetyki typowo rossmanowskie są bardzo dobre i niedrogie... w Niemczech podobno są też z kolorówki i też super, niestety do pl ich nie wprowadzili

a co do Indii to brak słów...

ostatnio właśnie mówi w radiu o masowej sterylizacji...

"Polityka planowania rodziny w Indiach ma bardzo ciemne oblicze. Kobiety trwale pozbawia się płodności, bez ich wiedzy i zgody, a zarabiają na tym prywatni pośrednicy." (http://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza...urodzisz/bxh4j)

w głowie mi się to nie mieści...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:30   #2543
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
straszne są takie historie, najgorsze, że dotyczą wielu tysięcy dziewczynek i kobiet. Jestem matką córki, druga dziewczynka w drodze. Jak sobie pomyśle, że takie istotki gdzieś indziej cierpią, to odechciewa mi się wszystkiego. Niedawno oglądałam dokument, teraz nie pamiętam, czy Wietnam czy Kambodża. Tam z głodu rodziny potrafią sprzedać 6-latkę do burdelu. Było kilka rozmów z nastolatkami, które od kilku lat są zmuszane do prostytucji, nie mają często zębów, bo wybijane są przez klientów, gwałty zbiorowe są na porządku dziennym (nie będę nawet opisywać szczegółów niektórych tych gwałtów, bo to jest po prostu masakra). A Zachód nie lepszy, to turyści z Zachodu ciągną w tamte strony i w czasie wakacji chodzą po takich burdelach. I oczywiście wszyscy wszystko wiedzą, ale trudno coś robić, bo korupcja szaleje. A burdele oficjalnie nazywane są Klubami Karaoke
Nawet nie wiem co napisać, bo dla mnie to coś nie do przyjęcia. Tym bardziej, że też noszę pod sercem córeczkę. Tylko czemu nikt z tym nic nie robi? To jest koszmar, takich skurczybyków spalić żywcem, bo tacy nie zasługują by żyć, a z turystami masz rację, jak można uprawiać seks z dzieckiem, przerażonym dzieckiem, bitym i gwałconym. Naprawdę od wczoraj nie umiem się otrząsnąć
One nie mają już życia, założę się, że każda jest nosicielką hiv
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:31   #2544
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Witam ponownie. Zaliczyłam dziś szybkie zakupy z rana. Powietrze było ciężkie i dusznawo, ale jakoś dotarłam. Miałam dziś porobić to i owo, lecz weny brak. Około 13tej ściął mnie sen, ale na czujkach spałam, bo wstawiłam fasolę do gotowania, dziś serwuję fasolkę po bretońsku. No i szczerze mówiąc, aby co aby się obudziłam z drzemki, bo woda się prawie wygotowała, jednak już doprawiona z dodatkami przegryza się i czeka na męża. Mam nadzieje , że się ucieszy, bo już dawno nie robiłam.
Czy u was też tyle os/pszczół w domu fruwa Masakra, teraz wpadła mi przez okno wielka jak królowa matka, jeszcze mi serducho bije jak nade mną latała...Aż się upociłam by ją pognać, brrr.
Za oknem już lepsze powietrze, chłodno, wiaterek i koszenie trawników, ale nie przeszkadza mi to, w te upały panowie nie mieli sił pewnie by kosić.
Idę przygotować obiadek, bo Pan niebawem wraca.
Czekamy na wieści z dzisiejszych wizyt
Natalusia, dobrze, że jesteś i że wszystko w porząsiu u Was Wszystkie pomału zbliżamy się wielkimi krokami do TEGO dnia. Konsultacje i dyskusje trwają - oby szczęśliwie dotrwać finału.
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:31   #2545
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Myślę, że to od upałów, musimy pić duzo wody zebys ten cukier wypłukać, bo przecież sie pocimy a nie sikamy, a nie wiem czy pot wypłukuje cukier.... Jakie masz zalecone normy? 120 czy 140 ?

Sent from my GT-I9000 using Wizaz Forum mobile app
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:33   #2546
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Tfu pomyliło mi się... w radiu jakoś przedwczoraj chyba, mówili o Iraku... i o obrzezaniu...

"Obrzezanie jest obowiązkowe, a dotyczy kobiet od 11 do 46 roku życia. – Może ucierpieć do czterech milionów kobiet – oświadczyła Jaqueline Badcock, przedstawicielka ONZ. Nakaz ten wydali dżihadyści z Państwa Islamskiego Iraku. Po ostatnich sukcesach wojskowych kontrolują spore obszary na zachodzie i północy (z wyjątkiem tych, które zamieszkują Kurdowie)." http://www.dziennikpolski24.pl/artyk....html?cookie=1

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2014-07-31 o 14:34
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:35   #2547
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Asiu ja od stosuję balsam z babydream właśnie z rossmana poszłam za zdaniem koleżanek, które go używały i rozstępów nie miały jak i za zdaniem sroki. Jest niedrogi, a ma odpowiednie substancje, które nawilżają a nie są tylko zapychaczami i parabenami
w ogóle podobno te kosmetyki typowo rossmanowskie są bardzo dobre i niedrogie... w Niemczech podobno są też z kolorówki i też super, niestety do pl ich nie wprowadzili

a co do Indii to brak słów...

ostatnio właśnie mówi w radiu o masowej sterylizacji...

"Polityka planowania rodziny w Indiach ma bardzo ciemne oblicze. Kobiety trwale pozbawia się płodności, bez ich wiedzy i zgody, a zarabiają na tym prywatni pośrednicy." (http://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza...urodzisz/bxh4j)

w głowie mi się to nie mieści...
Boże, Boże, widzisz i nie grzmisz

Ja też Aniu używam tego balsamu, no, ale na boczkach wyszły.
Miałam też oliwkę, ale póki co używam niebieskiej Bbaydream dla dzieci. Kosmetyki są fantastyczne, piękne składy i tanie. Składy naprawdę zachwycają.
Właśnie posmarowałam rozstępy z tyłu, piersiaczki i poklepałam brzuszek, bo nie mogę wmasowywać, więc rozcieram w dłoniach balsam i po prostu przykładam do brzuszka.

Podawałam Ci link do farby ostatnio, widziałaś?

Wiecie co zjadłam? Mrożone wiśnie z zamrażarki Ale pycha.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-07-31 o 14:36
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:45   #2548
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Boże, Boże, widzisz i nie grzmisz

Ja też Aniu używam tego balsamu, no, ale na boczkach wyszły.
Miałam też oliwkę, ale póki co używam niebieskiej Bbaydream dla dzieci. Kosmetyki są fantastyczne, piękne składy i tanie. Składy naprawdę zachwycają.
Właśnie posmarowałam rozstępy z tyłu, piersiaczki i poklepałam brzuszek, bo nie mogę wmasowywać, więc rozcieram w dłoniach balsam i po prostu przykładam do brzuszka.

Podawałam Ci link do farby ostatnio, widziałaś?

Wiecie co zjadłam? Mrożone wiśnie z zamrażarki Ale pycha.
to dodam jeszcze że ja jeszcze szoruję się gąbka choć raz w tygodniu, tą ostrą stroną :P (brzuszek delikatnie) iii ostatnio do kąpieli dodaje oilatum dla dzieci w końcu nawilża no nie

link do farby? a jakiej? ale my chyba o farbach nie rozmawiałyśmy
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:53   #2549
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Bo miałam Ci napisać o tej farbie ekologicznej, którą kupiliśmy do łóżeczka, czy to nie Tobie? Chyba pamieć mi szwankuje kurcze
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:53   #2550
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Mmadzia dzięki , włąsnei leje i mam burzę
a miałam powoli wychodzić i jechać do Melusia
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-12 22:40:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.