Samotne... - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 13:16   #421
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez allchemiczka Pokaż wiadomość
Mi też się tak wydaje że sami tacy ale w końcu z którymś się prześpie bo mam już dość tego życia w celibacie. Też mi się coś od życia należy.

zgadzam sie z Toba w 100%
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 14:45   #422
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez allchemiczka Pokaż wiadomość
Mi też się tak wydaje że sami tacy ale w końcu z którymś się prześpie bo mam już dość tego życia w celibacie. Też mi się coś od życia należy.
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Toba w 100%
również się zgadzam
i zgłasza się kolejna samotna...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 14:55   #423
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Samotne...

widze ze powoli klaruje sie grupa
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 15:00   #424
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Samotne...

Ja też jestem sama, choć czasami bardzo to boli i jest mi potwornie smutno, to boje się zaczynać coś nowego...i jak tu się przełamac
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 15:11   #425
Katlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 92
Dot.: Samotne...

ja rowniez jestem sama,rok od jedynego 3-letniego zwiazku w jakim bylam..nie dosc ze czuje sie samotna to jeszcze nie przeszlo mi uczucie do mojego eksgdyby tego bylo malo moim zdaniem nie ma juz wartosciowych facetow,przynajmniej u mnie w poblizu:/
Katlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 16:06   #426
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
widze ze powoli klaruje sie grupa


Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Ja też jestem sama, choć czasami bardzo to boli i jest mi potwornie smutno, to boje się zaczynać coś nowego...i jak tu się przełamac
mam dokładnie tak samo.. nie dość, że się boję to jak pojawia się ktoś na horyzoncie zainteresowany moją osobą uciekam jak od tego jak najdalej się da...

Cytat:
Napisane przez Katlin Pokaż wiadomość
ja rowniez jestem sama,rok od jedynego 3-letniego zwiazku w jakim bylam..nie dosc ze czuje sie samotna to jeszcze nie przeszlo mi uczucie do mojego eksgdyby tego bylo malo moim zdaniem nie ma juz wartosciowych facetow,przynajmniej u mnie w poblizu:/
też mi nie przeszło uczucie do eksa, mimo, że powinnam go szczerze nienawidzić...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 19:25   #427
Tak to ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez allchemiczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny przyłączam się do wątku. Jest mi bardzo źle bo jestem samotna. Ja już nie wierzę, że kogoś poznam, mam 23 lata, nie wyobrażam sobie gdzie mogłabym kogoś poznać skoro otaczają mnie sami zajęci faceci, szczęśliwi w swoich związkach. Inna sprawa że jestem nieśmiała, zakompleksiona(co wynika z tego, że nie mam nikogo i z każdym dniem moja samoocena spada ), mam beznadziejny charakter, nie potrafie się cieszyć życiem (z czego się tu cieszyć)i do tego jestem brzydka. Za rok kończę studia i nie wiem co ze sobą zrobić, nie chce całe życie mieszkać z rodzicami. A na kupno mieszkania mnie nie stać, więc pewnie pojadę zagranicę zmywać naczynia. Bosh jak zazdroszę kumpelom, które mają plany:ślub czy budowa domu. Teraz mam wakacje, rozmyślam i przez to cały czas siedzę i płacze.Nie chce mi się żyć. Może któraś z Was ma podobne dylematy???
Ależ dziewczyny, proszę bez załamywania się. Ja mam 21 lat i sama jestem od zawsze, spotykałam się z paroma facetami (liczba:3) ale to było krótkie i raczej wkurzające, wkurzałam się albo na siebi albo na nich. Jestem nieśmiała i mam kompleksy, przyznaję się bez bicia. Ale walczę z tym i lubię siebie taką jaką jestem i nadal czekam na księcia z bajki. Nie załamujmy się. To że jesteśmy same wcale nie obniża naszej wartości. Jestem dumna z tego kim jestem. Allchemiczka pisząc tak o sobie wpędzasz się w zaklęte koło!!! Do czego ci facet? Skończysz studia, znajdziesz pracę, wynajmiesz mieszkanie ( choćby maleńkie). Prawda jest tska że możesz robić wszystko. Masz zamiar wyjechać za granicę zmywać naczynia? Brawa za odwagę!!! Wiesz co ja myślę i realizuje na sobie? Nikt mnie nie pokocha jeśli ja sama nie będę się kochać. Zadbaj o siebie, znajdz pomytsł na siebie, wystarczy fryzura według własnego pomysłu u dobrego fryzjera, dobrze dobrane kosmetyki. Gwarantuje ci że nie jesteś brzydka, tylko zaniedbana (ja też kiedyś taka byłam). Znajdz pomysł na siebie, rób to co lubisz, co cię interesuje dla samej przyjemności, zapisz się na jakiś "głupi" kurs, bez zastanawiania się czy to się opłaca, co z tego na przyszłość, npbukieciarstwo, garncarstwo, cokolwiek!!! wszystko jest dla ludzi!!! Każdy czlowiek ma niesamowite wnętrze i własną historię do opowiedzenia, na podstawie życia wewnętrznego każdego człowieka mozna napisać wzruszającą powieść lub nakręcić pasjonujący film, nie możesz mówić ,że jesteś nieciekawa. Skup się na sobie, to nie jest złe, w naszym życiu zawsze nadchodzi taki moment w którym musimy się zatroszczyć o siebie. Trzymam kciuki!!!
Tak to ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 19:32   #428
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Tak to ja Pokaż wiadomość
Ależ dziewczyny, proszę bez załamywania się. Ja mam 21 lat i sama jestem od zawsze, spotykałam się z paroma facetami (liczba:3) ale to było krótkie i raczej wkurzające, wkurzałam się albo na siebi albo na nich. Jestem nieśmiała i mam kompleksy, przyznaję się bez bicia. Ale walczę z tym i lubię siebie taką jaką jestem i nadal czekam na księcia z bajki. Nie załamujmy się. To że jesteśmy same wcale nie obniża naszej wartości. Jestem dumna z tego kim jestem. Allchemiczka pisząc tak o sobie wpędzasz się w zaklęte koło!!! Do czego ci facet? Skończysz studia, znajdziesz pracę, wynajmiesz mieszkanie ( choćby maleńkie). Prawda jest tska że możesz robić wszystko. Masz zamiar wyjechać za granicę zmywać naczynia? Brawa za odwagę!!! Wiesz co ja myślę i realizuje na sobie? Nikt mnie nie pokocha jeśli ja sama nie będę się kochać. Zadbaj o siebie, znajdz pomytsł na siebie, wystarczy fryzura według własnego pomysłu u dobrego fryzjera, dobrze dobrane kosmetyki. Gwarantuje ci że nie jesteś brzydka, tylko zaniedbana (ja też kiedyś taka byłam). Znajdz pomysł na siebie, rób to co lubisz, co cię interesuje dla samej przyjemności, zapisz się na jakiś "głupi" kurs, bez zastanawiania się czy to się opłaca, co z tego na przyszłość, npbukieciarstwo, garncarstwo, cokolwiek!!! wszystko jest dla ludzi!!! Każdy czlowiek ma niesamowite wnętrze i własną historię do opowiedzenia, na podstawie życia wewnętrznego każdego człowieka mozna napisać wzruszającą powieść lub nakręcić pasjonujący film, nie możesz mówić ,że jesteś nieciekawa. Skup się na sobie, to nie jest złe, w naszym życiu zawsze nadchodzi taki moment w którym musimy się zatroszczyć o siebie. Trzymam kciuki!!!
Dzięki Ci, bardzo mi pomogłaś spojrzeć od innej strony na to wszystko
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 20:32   #429
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Samotne...

Ja np. nie czuję się gorsza z powodu braku faceta. Teraz można powiedzieć, że jestem sama z własnego wyboru.
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 20:37   #430
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Tak to ja Pokaż wiadomość
Ależ dziewczyny, proszę bez załamywania się. Ja mam 21 lat i sama jestem od zawsze, spotykałam się z paroma facetami (liczba:3) ale to było krótkie i raczej wkurzające, wkurzałam się albo na siebi albo na nich. Jestem nieśmiała i mam kompleksy, przyznaję się bez bicia. Ale walczę z tym i lubię siebie taką jaką jestem i nadal czekam na księcia z bajki. Nie załamujmy się. To że jesteśmy same wcale nie obniża naszej wartości. Jestem dumna z tego kim jestem. Allchemiczka pisząc tak o sobie wpędzasz się w zaklęte koło!!! Do czego ci facet? Skończysz studia, znajdziesz pracę, wynajmiesz mieszkanie ( choćby maleńkie). Prawda jest tska że możesz robić wszystko. Masz zamiar wyjechać za granicę zmywać naczynia? Brawa za odwagę!!! Wiesz co ja myślę i realizuje na sobie? Nikt mnie nie pokocha jeśli ja sama nie będę się kochać. Zadbaj o siebie, znajdz pomytsł na siebie, wystarczy fryzura według własnego pomysłu u dobrego fryzjera, dobrze dobrane kosmetyki. Gwarantuje ci że nie jesteś brzydka, tylko zaniedbana (ja też kiedyś taka byłam). Znajdz pomysł na siebie, rób to co lubisz, co cię interesuje dla samej przyjemności, zapisz się na jakiś "głupi" kurs, bez zastanawiania się czy to się opłaca, co z tego na przyszłość, npbukieciarstwo, garncarstwo, cokolwiek!!! wszystko jest dla ludzi!!! Każdy czlowiek ma niesamowite wnętrze i własną historię do opowiedzenia, na podstawie życia wewnętrznego każdego człowieka mozna napisać wzruszającą powieść lub nakręcić pasjonujący film, nie możesz mówić ,że jesteś nieciekawa. Skup się na sobie, to nie jest złe, w naszym życiu zawsze nadchodzi taki moment w którym musimy się zatroszczyć o siebie. Trzymam kciuki!!!
Nareszcie ktos wpuscil w ten watek 'troche pozytywniejszej energii'. Ja sie jakos specjalnie nie doluje ani nie zalamuje z powodu samotnosci, będzie co ma byc, kiedys znajde swoje szczescie. A twoja postawa jest super, gratulacje
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 20:46   #431
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez eM! Pokaż wiadomość
Nareszcie ktos wpuscil w ten watek 'troche pozytywniejszej energii'. Ja sie jakos specjalnie nie doluje ani nie zalamuje z powodu samotnosci, będzie co ma byc, kiedys znajde swoje szczescie. A twoja postawa jest super, gratulacje
Właśnie. Troszkę zbyt pesymistyczny ten wątek był. A przecież brak faceta to nie koniec świata
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 21:03   #432
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Właśnie. Troszkę zbyt pesymistyczny ten wątek był. A przecież brak faceta to nie koniec świata

ale koniec seksu na pewno
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:17   #433
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ale koniec seksu na pewno

Niestety to jest ten jeden, ale istotny minus...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:39   #434
Tak to ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Samotne...

....a księcia z bajki i tak znajdę, a choćby i po sześćdziesiątce!!! nie nawieje mi, a jak go złapie to już nie puszcze!!!
Tak to ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:44   #435
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne...

skoro juz na taki temat zeszlismy to ja powiem tak moze nie mam kompleksu z powodu nie posiadania faceta ,ale ze chyba jestem ostatnia dziewica na planecie poza zakonnicami to mnie dobija,ale chyba jak nadarzy sie okazja to wkoncu ja wykorzystamchic bym miala potem tego zalowac ze to bylo z niewlasciwym facetem...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:00   #436
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
skoro juz na taki temat zeszlismy to ja powiem tak moze nie mam kompleksu z powodu nie posiadania faceta ,ale ze chyba jestem ostatnia dziewica na planecie poza zakonnicami to mnie dobija,ale chyba jak nadarzy sie okazja to wkoncu ja wykorzystamchic bym miala potem tego zalowac ze to bylo z niewlasciwym facetem...
Nie jestes jedyna dziewica na planecie bo jeszcze jestem ja a z kad masz taka pewnosc ze zakonnice sa dziewicami nie wiadomo co wyprawialy za nim nimi zostaly a tak swoja droga kolega caly czas proponuje ze zrobi mi minetke bo caly czas mowi ze mi sie cos od zycia tez nalezy nie powiem kuszaca propozycja ale jednak cos mnie powstrzymuje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:08   #437
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
chicbym miala potem tego zalowac ze to bylo z niewlasciwym facetem...
a tego to nigdy nie wiadomo.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:13   #438
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Samotne...

Brook,bini6 wy tak na serio,chciałabyście zrobć to z kolegą bo aż tak wam tego brakuje???Pytam poważnie,nie naśmiewam się teraz.

No dobra przyznam się,że jakoś miech po rozstaniu tak miałam, ochote,miałam zniżone poczucie własnej wartości noi chłopa potrzebowałam aby podnieść moje ego.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:16   #439
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Samotne...

gdyby tak bardzo chcialy to juz by zrobily...mysle sobie
Bez namietnosci ,pożadania z kolega to bedzie porazka wiec nie ma sie do czego spieszyc
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 22:30   #440
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
skoro juz na taki temat zeszlismy to ja powiem tak moze nie mam kompleksu z powodu nie posiadania faceta ,ale ze chyba jestem ostatnia dziewica na planecie poza zakonnicami to mnie dobija,ale chyba jak nadarzy sie okazja to wkoncu ja wykorzystamchic bym miala potem tego zalowac ze to bylo z niewlasciwym facetem...
Nie jesteś ostatnią dziewicą...jeszcze ja tu jestem ale ja nie chce tego zrobić z kim popadnie, bo okazje już miałam, ale to nie dla mnie.
Absolutnie nigdy sobie nie pomyślałam, że jestem gorsza tylko dlatego, że nie mam faceta...nie powiem też, że jestem z tego powodu dumna, ale przynajmniej wiem czego chce! -a nie chce być z kimś tylko dla samego "posiadania" GO.

Tak to ja brawa za postawe...tak trzymać
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:39   #441
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Samotne...

Cytat:
]quote=atka83;4736995]Brook,bini6 wy tak na serio,chciałabyście zrobć to z kolegą bo aż tak wam tego brakuje???Pytam poważnie,nie naśmiewam się teraz.
Jesli mam byc szczera to tak ale wiem ze bym pozniej tego zalowala i to mnie powstrzymuje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 22:45   #442
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
gdyby tak bardzo chcialy to juz by zrobily...mysle sobie
Bez namietnosci ,pożadania z kolega to bedzie porazka wiec nie ma sie do czego spieszyc
No fakt,mogły by to już dawno zrobić,ale po co jakby miały potem żałować,lepiej się powstyrzmać i chyba poczekać na "swojego" faceta.
Tzn ja nie mam nic przeciwko temu,gdyby miały chęc i jakby to jednak zrobiły.

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Jesli mam byc szczera to tak ale wiem ze bym pozniej tego zalowala i to mnie powstrzymuje
Rozumiem,jeśli miałabyś żałować to racja lepiej wcale nie ulegać pożadaniu tzn chęci na małe co nie co.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 09:13   #443
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez eM! Pokaż wiadomość
Nareszcie ktos wpuscil w ten watek 'troche pozytywniejszej energii'. Ja sie jakos specjalnie nie doluje ani nie zalamuje z powodu samotnosci, będzie co ma byc, kiedys znajde swoje szczescie. A twoja postawa jest super, gratulacje
W Twoim wieku też się nie przejmowałam brakiem faceta ale odkąd ciotki zaczęły mówic że ja to chyba starą panna zostanę a koleżanki żartować, że ja może jestem innej orientacji seksualnej to już trochę przykro mi się robi, mimo że opinia ludzi zazwyczaj średnio mnie obchodzi A tak włączając się do tematu seksu z kolegą, dlaczego uważacie że seks z kolegą to bez pożądania?? Ja mam jednego kolege i nie powiem bo seks z nim bylby ...nice z tego co wiem to on również byłby chętny. Ale jestem zwolenniczką seksu z miłości dlatego póki co ten wariant odpada.
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 10:53   #444
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Brook,bini6 wy tak na serio,chciałabyście zrobć to z kolegą bo aż tak wam tego brakuje???Pytam poważnie,nie naśmiewam się teraz.

No dobra przyznam się,że jakoś miech po rozstaniu tak miałam, ochote,miałam zniżone poczucie własnej wartości noi chłopa potrzebowałam aby podnieść moje ego.
hmm brakuje to chyba zle okreslenie na cos co sie nie mialopoprostu presja otoczenia, ciekawosc w dodatku czuje jakby jeden rok mijal z predkoscia swiatla ,zawsze myslalam ze zrobie to z milosci ale jak faceta brak ,mam tylko dobrego przyjaciela to moze wkoncu kiedys z braku perspektyw
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 14:10   #445
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm brakuje to chyba zle okreslenie na cos co sie nie mialopoprostu presja otoczenia, ciekawosc w dodatku czuje jakby jeden rok mijal z predkoscia swiatla ,zawsze myslalam ze zrobie to z milosci ale jak faceta brak ,mam tylko dobrego przyjaciela to moze wkoncu kiedys z braku perspektyw
Bardzo trafnie to ujelas
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 07:15   #446
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez allchemiczka Pokaż wiadomość
W Twoim wieku też się nie przejmowałam brakiem faceta ale odkąd ciotki zaczęły mówic że ja to chyba starą panna zostanę a koleżanki żartować, że ja może jestem innej orientacji seksualnej to już trochę przykro mi się robi, mimo że opinia ludzi zazwyczaj średnio mnie obchodzi A tak włączając się do tematu seksu z kolegą, dlaczego uważacie że seks z kolegą to bez pożądania?? Ja mam jednego kolege i nie powiem bo seks z nim bylby ...nice z tego co wiem to on również byłby chętny. Ale jestem zwolenniczką seksu z miłości dlatego póki co ten wariant odpada.
Hm.. w moim wieku. A co powiesz na to, ze nie mialam jeszcze nigdy faceta? Brzmi troche inaczej co? Wiec teoretycznie moglabym sie tym umartwiac, ale generalnie, zyje z mysla, ze kiedys go znajde
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:12   #447
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne...

ja to mam teraz problem- niby nie- ale sama z niego robie ,bo mam tego przyjaciela dobrego od paru lat co go znam i on zawsze chcial ze mna byc ,a ja nie- nie moj typ faceta,noi on mial inne laski ciagle ,aby tylko z kims byc bo to typ jedynaka co nie chce byc sam ,az wkoncu zerwal z ostatnia laska( ktora myslalam ze bierze serio pod uwage ,ale nie ukladalo im sie juz jakis czas),na co chyba i ja mialam po czesci na to wplyw- wczesniej duzo sie spotykalismy i gadalam ze moze bym i z nim sprobowala byc ,no ale teraz to i tak nie ma juz o czym gadac bo ma dziewczyne,wiec to bylo takie teoretyczne z mojej strony

noi stalo sie zerwal i teraz mi zyc pewnie nie da ,bo juz dzwoni ,wyznaje milosc to typ przytulanki,malo meski dla mnie jest
owszem sprobowalabym z nim byc ,moze jakies uczucie po jakims czasie by sie do niego zrodzilo ,ale co robic jak nie wyjdzie... nie chce go skrzywdzic wiecie u mnie to sie bierze z tego ze poprostu bym chciala miec kogos ,noi nie byc taka zeiolna wkoncu w tych sprawach,ale jak sobie pomysle ze ludzie" wpadaja" to ja bym chyba sie zalamala ,bo nie biore go sobie powaznie...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:15   #448
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Samotne...

chcialabys na nim po prostu pocwiczyc???nie musisz przeciez od razu isc na całosc ale pocwiczyc inne rzeczyTylko nie wiem czy cos z tego wyjdzie,skoro on nie jest w Twoim typie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:29   #449
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne...

no dobre powiedziane z tym cwiczeniem dosc egoistyczne podejscie ,ale jesli nie on ,to nie chce czekac znow nie wiadomo ile

a co do niego- sa rzeczy ktore lubie w nim,noi jest czuly ,ale to nie partia na meza dla mnie raczej
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 18:18   #450
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

I ja jestem sama. I samotna bardzo.. Nie będę opowiadać jak mi źle i w ogóle, bo każda samotna wie jak to jest gdy nie ma się do kogo przytulić.
Mam 20 lat i czekam ciągle.. Właśnie czekam, bo jakoś nie jestem przekonana do tego że to kobieta pierwsza zaczyna... Facet ma łatwiej... Zresztą ja mam tak że "nie chcę sie narzucać". No i zawsze ten dystans...

Mimo wszystko mam nadzieję, że gdzieś jest ten Mój Jedyny i niebawem sie odnajdziemy. A może już się znamy. Kto to wie

Uśmiech dziewczynki i główka do góry!! Który facet chciałby ponuraka!
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.