Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 07:18   #1471
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lusiija Szykuje się świetna zabawa Super sesja! Myślę o narzeczeńskiej, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.. A no i mam taki sam strój tylko koralowy No i co Ty dziewczyno chcesz od siebie? Taka laska a się wyzywa

kallina_2014 Gratulacje załatwionych spraw

asiulek8

say-hello Czekamy na relację!

mimi_77 Wszystko nabiera tempa do finishu A powiedz mi jak prasowałaś suknie? Zwykłym żelazkiem? Bo ja się boję..

zły jeż Super wyglądasz Bolerko nie pasuje. Etola na pewno bardziej niż ono. Ale czy to jest TO? hmm..

Jeśli chodzi o problem Must to nigdy nie będą wszyscy zgodni i tu PMki na forum wypowiedzą się jak uważają same, czy im by to przeszkadzało czy nie. Mnie takie coś by bardzo przeszkadzało, bo ja mam być gwiazdą tych dwóch dni i wyglądać wyjątkowo, a nie jak moi goście. To PMka ma się wybijać z tłumu. No a jak komuś to nie przeszkadza to spoko. Tylko czy akurat tej PMce nie będzie przeszkadzało?..

KaMilka4891 Czerwień będzie się wyrózniać więc super

czekooczekolada Nie podoba mi się jak druhny czy ktokolwiek inny na weselu prócz PMki ma białą sukienkę. Obojętnie jaki krój ale biała.. Ewentualnie w odcieniach bieli może ieć dziewczynka sypiąca kwiatki bo nikt jej z PMką nie pomyli No i boję się że moja szanowna siostra ubierze specjalnie białą.
Bucik na pewno się rozciągnie

cornflower_girl Do 6. roku życia nie płacimy za dzieci, ilość dzieci za które nie płacimy to 5% gości weselnych. U nas wychodzi 2,5 dziecka. Może uda nam sie wynegocjować 3 dzieci i tyle mamy które same siedzą..

Konkardia

Anasthesia Pierścionek "do obrączki"?


My wczoraj tylko zamówiliśmy poduszkę Godzinę siedzieliśmy nad rozmyślaniem czy kogoś doprosić. I nadal nie wiem. A zostało mało czasu.. Ze strony TŻta odmówiły dwie osoby. Z mojej odmówiło 5 osób i możliwe że jeszcze 2 odmówią. Wychodzi zatem 51 osób lub 49 osób. A było wcześniej 58 i troszke mi to przeszkadza że mało. Mam kuzyna z żoną na myśli do zaproszenia ale nie wiem czy nie zostało malo czasu.. Co zrobić.. Teraz gości z mojej strony i TŻta jest po rowno. Nie wiem czy zapraszać kogoś jeszcze czy nie..
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 07:33   #1472
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Anesthesia, moooniaaaa, mojakaren, Cornflower_girl dzięki za odpowiedzi co do usadzenia gości

Zły jeż bardzo ładnie wyglądasz w sukience, a po poprawkach to już w ogóle będzie bosko. Bolerko też mi się nie podoba Elota jest ładna tylko nie wiem czy Będzie pasowała do Twojej sukienki.

Lusiija boskie zdjęcia
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:00   #1473
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

zły jeż bolerko nie bardzo pasuje Najlepiej koronkowe bolerko, zapinane z tyłu na guziczki, rękaw 3/4, dekolt w łódkę Powinno ładnie pasować z suknią !
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:09   #1474
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Nasz grawer w obrączkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraczka1.jpg (45,4 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczka2.jpg (55,2 KB, 137 załadowań)
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:10   #1475
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

A ja jestem umówiona z przyszłą teściową na 11 Jedziemy szukać materiałów na sukienke dla mojej mamy, która będzie szyta przez krawcową. Mama powiedziała, że sama mam wybrać, a ja nie wiem co dlatego biore teściową

Potem jade z teściową po TŻ do pracy, zabieram go i jedziemy we 3 zamawiać ciasto Bierzemy 10 blach, do tego 14kg tort, 40 gościńców, 1kg grzybków i orzeszków, 40 rurek z kremem i 40 babeczek Wszystkiego w nadmiarze, najwyżej po ślubie będziemy ciastem się żywić i będę gruba i gruba i gruba jak słoń
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:21   #1476
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziękuję bardzo za opinie na temat sukni i nieszczęsnego bolerka. Nad etolą jeszcze pomyślę, choć moja mama już chciałaby zamawiać ją przez internet od tego krawca z Warszawy, którego stronę podlinkowałam. Trochę się boję jak to wyjdzie na żywo. I faktycznie czy to pasuje.
Najchętniej szłabym w samej sukience i choćby było mega zimno, narzutkę zdejmuję zaraz po kościele...

A w salonie kiedy kupowałam suknię przymierzałam ją z halką z kołem i bez. Nie wiedziałam, czy chcę to koło, więc umówiłyśmy się z właścicielką, że halkę wezmę lub nie po przymiarce. Teraz właścicielka wyskoczyła z tym, że mam dopłacić osobno za halkę, która wydawała mi się integralną częścią sukni. Zaczęłam tłumaczyć, że suknia ujęta na umowie to suknia z jej wszystkimi elementami i o żadnej dopłacie nie było mowy. Ona na to, że zawsze tak jest, że do sukni się domawia halkę. Nic mnie to nie obchodzi, mnie interesuje moja umowa, a nie inne. Zamawiałam w umowie "suknię" i chcę mieć pełnowartościową suknię za ustaloną cenę. Za halkę właścicielka chciała 100 zł, umówiłyśmy się ostatecznie na 50. Wiadomo, że nie są to jakieś ogromne pieniądze, ale wiecie jak jest, tu coś tam, tu coś i weselny budżet zaczyna przerażać. Zresztą chodzi o zasadę!

Krawcowa, która ma robić przymiarki zachowywała się delikatnie mówiąc nieuprzejmie. Ogólnie obie - krawcowa i właścicielka - wmawiały mi, że to bolerko jest cudowne. Tylko podciąć rękawy i będzie idealnie! Krawcowa proponowała nieznacznie ich obcięcie, co sama uważała za "3/4", a według mnie wyglądałoby to jak za małe bolerko. Chciałam trochę krócej, to tonem nie znoszącym sprzeciwu mówiła mi, że tak się nie robi - albo rękawy "motylki" takie zupełnie krótkie albo właśnie jej wersja "3/4". I taka tam dłuższa dyskusja, w której krawcowa ciągle wiedziała lepiej, zakończona tą moją wersją. A niech się męczy z tym bolerkiem, którego i tak nie założę do ślubu.

Na koniec umówiłam się na drugą przymiarkę za 2 tygodnie w piątek - o godzinie 15. Czyli da się, bo jak Wam wspominałam przy pierwszej przymiarce właścicielka robiła mi straszne problemy z godziną i musiałam się urywać z pracy, a teraz nagle da się o 15, która mi wtedy pasowała! Cud!

Elrosa

To już miesiąc! Szybko leci.

Miłego urządzania mieszkania.

Kamilka

Dla mnie czerwony jest jasnym kolorem, myślę że się nada.

Konkardia

Powodzenia z ostatnimi przygotowaniami.

Lemon_Drop

Dobra decyzja z wiejskim stołem, jestem wielką zwolenniczką oddawania wszystkiego w ręce innych.

domar123

Ja bym zaprosiła kuzyna z żoną. Jeszcze jednak trochę czasu zostało, a można wytłumaczyć, że nie złożyło się Wam przekazać zaproszenie wcześniej.

Anesthesia

Udanych zakupów. Też mnie zaciekawił ten pierścionek do obrączki. Nie będziesz jej łączyć z zaręczynowym?

Lg_ago

Dzięki za pomysł na bolerko. Poszukam czegoś jeszcze.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć

Edytowane przez zły jeż
Czas edycji: 2014-08-06 o 10:01
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:45   #1477
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

zły jeż
Z tym że jego rodzice dostali wcześniej.. Kurcze chciałabym mieć tak 50-55 osób. TŻ mówi że dla niego jest idealnie a mnie coś cały czas korci.. Mówi że jak chcę to żebym zaprosiła, ale znów martwię się jak to zrobić Dziś musimy to uzgodnić do końca. Dzięki za pomoc

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

ane3kaa
Super

Agnessssa
To powodzenia z wszystkim!
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ

Edytowane przez domar123
Czas edycji: 2014-08-06 o 08:46
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 08:47   #1478
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość

Potem jade z teściową po TŻ do pracy, zabieram go i jedziemy we 3 zamawiać ciasto Bierzemy 10 blach, do tego 14kg tort, 40 gościńców, 1kg grzybków i orzeszków, 40 rurek z kremem i 40 babeczek Wszystkiego w nadmiarze, najwyżej po ślubie będziemy ciastem się żywić i będę gruba i gruba i gruba jak słoń
Woow, dużo tego! Tyle słodkiego...
Ja będę zamawiać tylko tort, bo ciasta są w cenie
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:14   #1479
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
a ja tak ni z gruchy, ni z pietruchy dodam, że na sobotnim weselu na którym byłam, świadkowa miała biała sukienke i mama weselna też

ja jakbym wiedziala ze pmka ma taka sama sukienke na poprawiny jak ja, to bym jej nie ubrala, bo wiem ze by sie jej przykro zrobilo ( bynajmniej mi by bylo przykro jakbym miala na swoich poprawinach taka sama jak gosc weselny) [ o dzizys, mam nadzieje ze nikt nie ma takiej ! teraz sie bede stresowac.]

dzis kupiłam pianke rozciagajacą skórę, jutro bede rozciągać tego jednego buta slubnego. mam nadzieje ze sie rozciagnie ladnie w tym palcu gdzie uciska
dla mnie jest bezsensowny lament nad białym/beżowym kolorem sukienki świadkowej/teściowej/mamy, byłaś na tym weselu i czy faktycznie aż tak bolały oczy od tego, że świadkowa miała białą sukienkę?
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Lusija bardzo ładne zdjęcia z sesji

Corn suknia z trupim jadem?? Nie znam tego

Zły jeż suknia po dopasowaniu na pewno będzie pięknie leżała a o co chodzi z obsługą w salonie?

My wczoraj zdecydowaliśmy, że nie będziemy bawić się samemu w wiejski stół, tylko zamówimy na sali. Samemu wcale nie wyjdzie jakoś dużo taniej, więc odpuszczamy - wolimy mieć mniej na głowie
bardzo dobra decyzja my w ogóle zrezygnowaliśmy z wędlin na wiejskim, będzie tylko smalec i ogórki i chrzan i takie tam sprawy jakieś dodatkowe, bo nikt u nas pozostałych rzeczy nie je, może gdyby faktycznie wiejskie to było... ale za to będzie tatarek :ślina:
Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za opinię na temat sukni i nieszczęsnego bolerka. Nad etolą jeszcze pomyślę, choć moja mama już chciałaby zamawiać ją przez internet do tego krawca z Warszawy, którego stronę podlinkowałam. Trochę się boję jak to wyjdzie na żywo. I faktycznie czy to pasuje.
Najchętniej szłabym w samej sukience i choćby było mega zimno, narzutkę zdejmuję zaraz po kościele...

A w salonie kiedy kupowałam suknię przymierzałam ją z halką z kołem i bez. Nie wiedziałam, czy chcę to koło, więc umówiłyśmy się z właścicielką, że halkę wezmę lub nie po przymiarce. Teraz właścicielka wyskoczyła z tym, że mam dopłacić osobno za halkę, która wydawała mi się integralną częścią sukni. Zaczęłam tłumaczyć, że suknia ujęta na umowie to suknia z jej wszystkimi elementami i o żadnej dopłacie nie było mowy. Ona na to, że zawsze tak jest, że do sukni się domawia halkę. Nic mnie to nie obchodzi, mnie interesuje moja umowa, a nie inne. Zamawiałam w umowie "suknię" i chcę mieć pełnowartościową suknię za ustaloną cenę. Za halkę właścicielka chciała 100 zł, umówiłyśmy się ostatecznie na 50. Wiadomo, że nie są to jakieś ogromne pieniądze, ale wiecie jak jest, tu coś tam, tu coś i weselny budżet zaczyna przerażać. Zresztą chodzi o zasadę!

Krawcowa, która ma robić przymiarki zachowywała się delikatnie mówiąc nieuprzejmie. Ogólnie obie - krawcowa i właścicielka - wmawiały mi, że to bolerko jest cudowne. Tylko podciąć rękawy i będzie idealnie! Krawcowa proponowała nieznacznie ich obcięcie, co sama uważała za "3/4", a według mnie wyglądałoby to jak za małe bolerko. Chciałam trochę krócej, to tonem nie znoszącym sprzeciwu mówiła mi, że tak się nie robi - albo rękawy "motylki" takie zupełnie krótkie albo właśnie jej wersja "3/4". I taka tam dłuższa dyskusja, w której krawcowa ciągle wiedziała lepiej, zakończona tą moją wersją. A niech się męczy z tym bolerkiem, którego i tak nie założę do ślubu.

Na koniec umówiłam się na drugą przymiarkę za 2 tygodnie w piątek - o godzinie 15. Czyli da się, bo jak Wam wspominałam przy pierwszej przymiarce właścicielka robiła mi straszne problemy z godziną i musiałam się urywać z pracy, a teraz nagle da się o 15, która mi wtedy pasowała! Cu!

Elrosa

To już miesiąc! Szybko leci.

Miłego urządzania mieszkania.

Kamilka

Dla mnie czerwony jest jasnym kolorem, myślę że się nada.

Konkardia

Powodzenia z ostatnimi przygotowaniami.

Lemon_Drop

Dobra decyzja z wiejskim stołem, jestem wielką zwolenniczką oddawania wszystkiego w ręce innych.

domar123

Ja bym zaprosiła kuzyna z żoną. Jeszcze jednak trochę czasu zostało, a można wytłumaczyć, że nie złożyło się Wam przekazać zaproszenie wcześniej.

Anesthesia

Udanych zakupów. Też mnie zaciekawił ten pierścionek do obrączki. Nie będziesz jej łączyć z zaręczynowym?

Lg_ago

Dzięki za pomysł na bolerko. Poszukam czegoś jeszcze.
co za baby
a nie możesz powiedzieć, żeby wzięły sobie to bolerko a niech Ci halkę dadzą?? bez żadnych dopłat?? i tak go nie założysz, bo jest szkaradne

lecę laski na zakupy dzisiaj sama, jutro z mamcią, jak nic nie znajdę dla siebie i dla niej to chyba skoczę do morza...
w CCC jest promo, 10% na wszystkie przecenione produkty, może jakaś torebunię wyhaczę chociaż
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:28   #1480
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Domar - prasowaly mi w salonie i dostalam gotowa wiec nie pomoge
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:41   #1481
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej Dziewczyny, podczytuje Was, ale czasem mi ciezko sie wbic my nadal czekamy na zdjecia od fotografki musze sie zabrac tez za wypisywanie "thank you cards" i wcale mi sie nie chce

Tinyheart ja bym suknie wziela do domu jezeli masz gdzie trzymac, moja wisiala u mnie w szafie w przez 9 miesiecy w pokrowcu, nie zzolkla, nie ubrudzila sie, musialam ja tylko do prasowania oddac.

Missmalezji ciesze sie,ze wszystko pieknie wyszlo, mam nadzieje, ze znajdziesz chwilke czasu na relacje

Lusija makijaz bardzo fajny, pasuje Ci, z odslonietym czolem tez mi sie podoba, bardzo fajne zdjecia z sesji

Must skoro widzialas sukienke i takie sa Twoje podejrzenia porozmawialabym z PMka, jezeli to jej suknia na poprawiny to szukalabym innej, lub zalozyla cos z szafy bo poprostu glupio bym sie czula. A widze, ze troche Cie to dreczy bo temat powraca.

Pysia sliczna bransoletka gratki za rocznice

Kamilka czerwony dla mnie nie jest jasnym kolorem, ale na panienski dla Pmki odpowiedni, bedziesz sie wyrozniac

Corn suknia z jadem? nie slyszalam nigdy :P

Zly Jez wiadomo suknie trzeba dopasowac, ale jest bardzo ladna, pieknie sie krysztali mienia bolerko jednak zdecydowanie na nie.

An powodzenia na zakupach mam nadzieje, ze znajdziesz pierscionek idealny
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 10:53   #1482
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja jakbym wiedziala ze pmka ma taka sama sukienke na poprawiny jak ja, to bym jej nie ubrala, bo wiem ze by sie jej przykro zrobilo ( bynajmniej mi by bylo przykro jakbym miala na swoich poprawinach taka sama jak gosc weselny) [ o dzizys, mam nadzieje ze nikt nie ma takiej ! teraz sie bede stresowac.]
BYNAJMNIEJ= WCALE NIE
to dosyć ważne,bo wychodzi na to, ze wcale nie jest ci przykro.. a wiadomo ze chodzilo o co innego

nie robie tego złośliwie, ale trzeba znac znaczenie słów bo skutek zrozumienia jest odwrotny

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
I teraz mam pytanie, czy pasuje do mojej sukienki tego typu etola?
wybacz ale to przewiązanie w pasie mi nie leży psuje suknie, w ktorej wygladasz pieknie

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Mam już fotki z sesji..
zakochańce dwa- prześlicznie!!!!!!!!!!!!! !!!
sceneria super!

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY pomóżcie
zmieniłam koncepcję sukienki na panieński, moja, którą mama mi kupiła jest taka bardzo weselna, raczej nie na wypad na imprezę z dziewczynami... i szukam szukam, ale nic mi się nie podoba, a jeśli już coś, to jest czarne, a to kolor zakazany ma być jasna sukienka, obojętnie w jakim kolorze... czy czerwony jest jasnym kolorem??
tak!
ja bede miala czerwona sukienke, reszta dziewczyn bardzo jasne jak bialy, remowy, blady zolty. a czerowny sie mega wróżnia no i jest to kolor przyciagajacy oczy, doda ci seksapilu! bedziesz wygladac cudo!



Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Corn suknia z trupim jadem?? Nie znam tego
heheh noooo
Panna Młoda kupuje suknie i nie wie ze suknia jest z trumny, ze w tej sukni byla pochowana jakas dziewczyna i ja wykradli z trumny odświeżyli i do sprzedania. jak wiemy trupi jest prawdziwy i nie idzie go 'sprać' no i ze ta co kupila tą kiece umiera po weselu bo właśnie z sukni do jej organizmu przenikł trupi jad (układ krążenia jest zaburzony). ot i cala historyja

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
A w salonie kiedy kupowałam suknię przymierzałam ją z halką z kołem i bez. Nie wiedziałam, czy chcę to koło, więc umówiłyśmy się z właścicielką, że halkę wezmę lub nie po przymiarce. Teraz właścicielka wyskoczyła z tym, że mam dopłacić osobno za halkę, która wydawała mi się integralną częścią sukni.

ja mam halkę w koszcie sukni.. i tez wydaje mi sie to oczywiste



Jedziemy odebrać obrączki!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 11:29   #1483
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
bardzo dobra decyzja my w ogóle zrezygnowaliśmy z wędlin na wiejskim, będzie tylko smalec i ogórki i chrzan i takie tam sprawy jakieś dodatkowe, bo nikt u nas pozostałych rzeczy nie je, może gdyby faktycznie wiejskie to było... ale za to będzie tatarek :ślina:
Właśnie dzwoniłam: stół kosztuje 650 zł w tym jest: udziec, kiełbasy, salceson biały i czarny, polędwica i szynka, ogórki i smalec. Ulżyło mi, nie wiem czemu chcieliśmy kręcić się za tym sami
Chcieliśmy wybrać się na salę z rodzicami, pogadać, ustalić szczegóły, ale kurczę w soboty to średnio bo ludzie tam przygotowują zastawę, dekoracje i w ogóle, a na tygodniu TŻ w delegacji mam nadzieję że w okolicach 20.08. uda nam się wybrać...

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, podczytuje Was, ale czasem mi ciezko sie wbic my nadal czekamy na zdjecia od fotografki musze sie zabrac tez za wypisywanie "thank you cards" i wcale mi sie nie chce
Zawsze uważałam to za "zbędną fanaberię" , ale ostatnio dostaliśmy taką kartkę i suuper się poczuliśmy! świetna sprawa - naprawdę - zdjęcie na pamiątkę i kilka słów podziękowań i "porad" dla nas na przyszłość

Bardorja -historia z duuuupy normalnie!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 11:34   #1484
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
dla mnie jest bezsensowny lament nad białym/beżowym kolorem sukienki świadkowej/teściowej/mamy, byłaś na tym weselu i czy faktycznie aż tak bolały oczy od tego, że świadkowa miała białą sukienkę?
byłam, i tak, raziło to. stoi Pmka w bialej sukni a za nią świadkowa w czystobiałej sukni z wysadzanymi cyrkoniami, czy co to tam było.. i tak, bolały oczy.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:00   #1485
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Bardorja też znam tą historię

Ja @#$% kochana kuzynka Tż zmieniła salę weselną. Miała mieć tam gdzie my a na półtora miesiąca przed ślubem odwidziało jej się. Nie wściekałabym się gdyby nie to, że dekoracja miała zostać po niej więc mieliśmy zapłacić mniej. Teraz będzie drożej
Ciekawe czy się pofatyguje i nam coś napisze o zmianach czy będzie liczyła, że jakoś się dowiemy
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:16   #1486
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Trupi jad rulez Znam te wzystkie historie a znacie o tym jak podrzucali pare młodą i się wciągnęla PMka w wiatrak A Pan Młody sie powiesił :P
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:22   #1487
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Trupi jad rulez Znam te wzystkie historie a znacie o tym jak podrzucali pare młodą i się wciągnęla PMka w wiatrak A Pan Młody sie powiesił :P
Zanm ale dodatkowo ojciec Młodej dostał zawału

Edytowane przez madziara889
Czas edycji: 2014-08-06 o 12:26
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:26   #1488
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Bardorja też znam tą historię

Ja @#$% kochana kuzynka Tż zmieniła salę weselną. Miała mieć tam gdzie my a na półtora miesiąca przed ślubem odwidziało jej się. Nie wściekałabym się gdyby nie to, że dekoracja miała zostać po niej więc mieliśmy zapłacić mniej. Teraz będzie drożej
Ciekawe czy się pofatyguje i nam coś napisze o zmianach czy będzie liczyła, że jakoś się dowiemy
jakby nie dala znac to by niezle narobiła
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:27   #1489
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Zanm ale dodatkowo ojciec Młodej dostał zawału
Oczywiscie , zapomniałam o tym szczególe
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 12:30   #1490
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jakby nie dala znac to by niezle narobiła
Widząc jej podejście wcale bym się nie zdziwiła.
Najpierw narzeka, że wesele taaakie drogie, a potem zmienia salę na taką, za którą musi płacić
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:36   #1491
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Oczywiscie , zapomniałam o tym szczególe
A ja jeszcze znam że pan młody tańczyl pierwszy taniec z panna młoda i wziął ją na ręce i zaczął kręcić i przywalil jej głową w filar i skręciła kark
A tak serio to miałam kiedyś klientke która przyszła robić paznokcie i robię robię i coś kojarze dłonie i zapytałam czy ona jakoś nie dawno u mnie nie była? a ona patrzy i łzy jej lecą. ją nie wiem o co kaman a ona mówi że była robić paznokcie na wesele siostrzenca ok 3 tyg temu. I wydarzyła się tragedia że w poniedziałek po weselu jechali sprzątać sale i zapomnieli wziąć reszty kasy zapłacić za sale i sam pan młody wrócił i się zapomniał i nie zatrzymal na STOPie i tir go sprzątnal. przeżył.. tzn był wtedy w śpiączce i lekarze marNie to widzieli. Ta moja klientka przychodziła długo potem jeszcze i za każdym razem stan zdrowia tego chłopaka bez zmian.
Przykre



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:41   #1492
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

To mój znajomy wiózł kolegę do ślubu. Przejeżdżali przez tory i dróżnik zapomniał opuścić szlabanów. Zdążyli przejechać i zaraz pociąg nadjechał. Na szczęście goście trzymali się kawałek dalej i nikt zaraz za nimi nie jechał.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 13:25   #1493
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Odebraliśmy dzisiaj zdjęcia!
1170 zdjęć do obejrzenia!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 13:33   #1494
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Są !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1407328364041.jpg (39,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1407328376592.jpg (25,0 KB, 103 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 13:41   #1495
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Anasthesia Pierścionek "do obrączki"?
Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Anesthesia

Udanych zakupów. Też mnie zaciekawił ten pierścionek do obrączki. Nie będziesz jej łączyć z zaręczynowym?
Niestety mój zaręczynowy nie współgra z obrączką, jest za duży i w białym złocie Dziewczyny z klubu wiedzą, że miałam mocny dylemat, czy brać obrączkę z brylantami czy bez W końcu zdecydowałam się na klasyczny model, a do tego dokupiłam cieniutką obrączkę wysadzaną kamieniami - jak w załączeniu Więcej fot w klubie

Ogólnie to złaziłam Apart, Yes, Śliwińskiego i Łodzińskiego. I o dziwo, kupiłam właśnie w Łodzińskim. Apartowa z brylantami była piękna, ale dość wysoka w stosunku do obrączki i źle to razem wyglądało A ta z Łodzińskiego co prawda ma cyrkonie, ale poza tym jednym modelem z Apartu wszystko to były już cyrkonie.

Poza tym mama kupiła sobie naszyjnik (perły połączone z koralikami na żyłce), ja kolczyki na zmianę jakby mi uszy odpadały no i winko kupione Butów niestety nigdzie nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Odebraliśmy dzisiaj zdjęcia!
1170 zdjęć do obejrzenia!
Zazdroszczę! Też już chcę swój ślub i swoje foty

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Są !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Śliczne.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1160950.jpg (50,4 KB, 95 załadowań)
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 13:43   #1496
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
zły jeż
Z tym że jego rodzice dostali wcześniej.. Kurcze chciałabym mieć tak 50-55 osób. TŻ mówi że dla niego jest idealnie a mnie coś cały czas korci.. Mówi że jak chcę to żebym zaprosiła, ale znów martwię się jak to zrobić Dziś musimy to uzgodnić do końca. Dzięki za pomoc
Hmm to ja bym ze zbolałą miną przeprosiła ich, że nie dostali wcześniej. Na pewno się ucieszą i tak z zaproszenia i nie będą może rozkminiać.

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
dla mnie jest bezsensowny lament nad białym/beżowym kolorem sukienki świadkowej/teściowej/mamy, byłaś na tym weselu i czy faktycznie aż tak bolały oczy od tego, że świadkowa miała białą sukienkę?

bardzo dobra decyzja my w ogóle zrezygnowaliśmy z wędlin na wiejskim, będzie tylko smalec i ogórki i chrzan i takie tam sprawy jakieś dodatkowe, bo nikt u nas pozostałych rzeczy nie je, może gdyby faktycznie wiejskie to było... ale za to będzie tatarek :ślina:


co za baby
a nie możesz powiedzieć, żeby wzięły sobie to bolerko a niech Ci halkę dadzą?? bez żadnych dopłat?? i tak go nie założysz, bo jest szkaradne

lecę laski na zakupy dzisiaj sama, jutro z mamcią, jak nic nie znajdę dla siebie i dla niej to chyba skoczę do morza...
w CCC jest promo, 10% na wszystkie przecenione produkty, może jakaś torebunię wyhaczę chociaż
Właśnie już się nie uda, bo jest zapłacone, źle to załatwiłam, w ogóle żałuję, że to bolero zamawiałam.

Powodzenia z zakupami.

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Zly Jez wiadomo suknie trzeba dopasowac, ale jest bardzo ladna, pieknie sie krysztali mienia bolerko jednak zdecydowanie na nie.
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
BYNAJMNIEJ= WCALE NIE
to dosyć ważne,bo wychodzi na to, ze wcale nie jest ci przykro.. a wiadomo ze chodzilo o co innego

nie robie tego złośliwie, ale trzeba znac znaczenie słów bo skutek zrozumienia jest odwrotny



wybacz ale to przewiązanie w pasie mi nie leży psuje suknie, w ktorej wygladasz pieknie



zakochańce dwa- prześlicznie!!!!!!!!!!!!! !!!
sceneria super!



tak!
ja bede miala czerwona sukienke, reszta dziewczyn bardzo jasne jak bialy, remowy, blady zolty. a czerowny sie mega wróżnia no i jest to kolor przyciagajacy oczy, doda ci seksapilu! bedziesz wygladac cudo!





heheh noooo
Panna Młoda kupuje suknie i nie wie ze suknia jest z trumny, ze w tej sukni byla pochowana jakas dziewczyna i ja wykradli z trumny odświeżyli i do sprzedania. jak wiemy trupi jest prawdziwy i nie idzie go 'sprać' no i ze ta co kupila tą kiece umiera po weselu bo właśnie z sukni do jej organizmu przenikł trupi jad (układ krążenia jest zaburzony). ot i cala historyja




ja mam halkę w koszcie sukni.. i tez wydaje mi sie to oczywiste



Jedziemy odebrać obrączki!
No to chyba już zdecydowane, że biorę inną etolę.

Obrączki bardzo ładne.


Ja sobie dziś kupiłam komplet z cyrkoniami - kolczyki i wisiorek, zamiast pereł, które miałam na zdjęciu z przymiarki. Chyba lżej to będzie wyglądać. A perły i tak miałam pożyczone, więc nie jestem bardzo stratna.

http://www.yes.pl/52863-srebrne-kolc...00-CYR-ACCJ065

Wisiorek taki sam, pojedyncze kółeczko, coś go nie widzę na stronie.

Byłam też u fryzjerki podciąć trochę włosy i omawiałam z nią fryzurę ślubną. Ona ma jakąś wizję, to dobrze, bo ja nie.



Anesthesia

Gratuluję zakupów, bardzo ładny pierścionek.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć

Edytowane przez zły jeż
Czas edycji: 2014-08-06 o 13:44
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 14:46   #1497
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Zły jeż, dziękuję

Dziewczyny, czy Wy wszystkie przed weselem spotykałyście się z zespołem? Bo mamy umowę podpisaną, jesteśmy w kontakcie email/telefon jak coś no i nie wiem na ile konieczne jest spotkanie - w sumie listę repertuaru, godziny posiłków i zabawy, jakie chcemy, możemy im podać mailowo... bo możemy się spotkać z nimi tylko w weekendy no i nie wiem czy szukać na siłę możliwości spotkania, czy wystarczy kontakt "zdalny" Znam ich już trochę, wiem, jak się zachowują na weselach, o ich zachowanie jestem spokojna, chodzi tylko o szczegóły w stylu plan wesela itp.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 14:48   #1498
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Glodomorek - właśnie już to odczuwam

Kallina - super! Teraz czas oczekiwań na odp kto przyjdzie

say - hallo - czekamy na relacje

czekolada - na yt są tutoriale jak rozciągnąć skóre w zamrażalniku, mnie na baleriny zadziałało.. ale na moje wymarzone szpilki nie (ale te są o 2 rozmiary za małe :P)

corn - Ta sukienka to moja wymarzona od dziecka jakoś chyba, te piórka i w ogóle.

A dziś poza odnajdywaniem siebie odnalazłam i starego dobrego TŻta, schrzaniłam bardzo ważną rzecz z pracy a on do mnie jechał zrywając się ze swojej żeby mi tylko pomóc i mnie pocieszyć

ane3kaa - Śliczny ten grawer. Bardzo lubie grawerowane obrączki Gdzie grawerowaliście?

rabbitka - dzięki za radę, a więc zbiorę się po zamknięciu stresującego projektu w pracy i zadzwonię Moim zdaniem takie kartki są bardzo miłe ale pisanie ich... no to masa roboty. A ile już czekacie na zdjęcia? Miesci się to w terminie z umowy?
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 15:04   #1499
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Zly jez,
ja też uważam , że fajnie pasowałoby do tej sukienki koronkowe bolerko z dekoldem w kształcie łodki. A sukienka przepiękna!

Anesthesia,
My byliśmy na próbie u naszego zespołu, tak więc słyszeliśmy ich na żywo ale chyba jeszcze przed weselem będę chciała się z nimi spotkac i wszystko uzgodnić, na spokojnie przy herbacie

tinyheart,
prawie każdy sklep jubilerski zrobi Wam grawer na obrączkach, przeważnie zresztą gratis.

Trzymam kciuki za PM, które są na ostatniej prostej

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

bardorja,
bardzo ładne obrączki (my mamy bardzo podobne, może dlatego tak mi się podobają )
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 15:15   #1500
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zły jeż, dziękuję

Dziewczyny, czy Wy wszystkie przed weselem spotykałyście się z zespołem? Bo mamy umowę podpisaną, jesteśmy w kontakcie email/telefon jak coś no i nie wiem na ile konieczne jest spotkanie - w sumie listę repertuaru, godziny posiłków i zabawy, jakie chcemy, możemy im podać mailowo... bo możemy się spotkać z nimi tylko w weekendy no i nie wiem czy szukać na siłę możliwości spotkania, czy wystarczy kontakt "zdalny" Znam ich już trochę, wiem, jak się zachowują na weselach, o ich zachowanie jestem spokojna, chodzi tylko o szczegóły w stylu plan wesela itp.
Ja muszę mieć pewność że zrozumieli co mówię spotkanie było spoko mogliśmy się wymienić zdaniami coś poradzili coś odradzili trwało ok 2 godz. wszystko ustalilismy




Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Zly jez,
ja też uważam , że fajnie pasowałoby do tej sukienki koronkowe bolerko z dekoldem w kształcie łodki. A sukienka przepiękna!

Anesthesia,
My byliśmy na próbie u naszego zespołu, tak więc słyszeliśmy ich na żywo ale chyba jeszcze przed weselem będę chciała się z nimi spotkac i wszystko uzgodnić, na spokojnie przy herbacie

tinyheart,
prawie każdy sklep jubilerski zrobi Wam grawer na obrączkach, przeważnie zresztą gratis.

Trzymam kciuki za PM, które są na ostatniej prostej

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

bardorja,
bardzo ładne obrączki (my mamy bardzo podobne, może dlatego tak mi się podobają )
kształt jest superowy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.