Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 07:21   #1531
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
madziara889
Szkoda że tak wyszło z kuzynką TŻta. Znam ból samodzielnego ubierania, jednak tu chodzi o kościół. Nikt nie ślubuje w moim kościele w mój weekend
Kościół też sami ubieramy

Wczoraj do mnie dotarło jak się mało czasu zostało
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:12   #1532
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
I właśnie skonczylismy xD z jednej str zdjęcia różne z drugiej wierszyk na stoły. Jutro zostaje jeszcze napis canfy bar bar alkoholowy itp Załącznik 5755509

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 4 dni.
mam taki sam wierszyk na naklejkach na wódke
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:34   #1533
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja też sobie zdałam sprawę że zleci szybciutko ten czas
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:57   #1534
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Trupi jad rulez Znam te wzystkie historie a znacie o tym jak podrzucali pare młodą i się wciągnęla PMka w wiatrak A Pan Młody sie powiesił :P
nam fotograf opowiadał o historii, która przeczytał na jakiejś zagranicznej stronie o Pmce która utopiła się na plenerze

bardorja piękne obrączki,mamy takie same
Anesthesia, my spotykalismy się z zespołem ale u Ciebie to chyba niekonieczne
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:05   #1535
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An- my kontaktujemy się z zespołem telefonicznie i mejlowo

Obrączki do odbioru

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:35   #1536
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:55   #1537
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
Przykro mi. Mam nadzieję, że jeszcze troszkę gości się nazbiera. A suknia będzie na pewno śliczna
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 09:56   #1538
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość

bardorja piękne obrączki,mamy takie same



w takim razie też masz piękne obrączki !


Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
Daj spokój ją z 168osób mam 110 i akurat nie będzie osób na których mi najbardziej zależało ale mam to w d.... nie to nie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 10:09   #1539
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

ewapucy, przecież to prawie 100 osób, to duże wesele! Wiadomo, przykro, że tyle osób odmawia, ale nie ma się co przejmować tymi, których nie będzie, tylko trzeba się cieszyć, że aż tyle osób będzie z wami świętować wasz dzień
Dziewczynom z 16 gratuluję zmiany kodu Będzie się działo tego dnia, ślub na ślubie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:01   #1540
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

I paznokcie.
Buty dałam do rozciagniecia bo mnie cisly i tak mi je rozc że aż się odksztalcily.. przeszłam kryzys ale juz mi przeszło.. eh...uploadfromtaptalk1407405696040.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:28   #1541
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Witam Was dziewczynki jako żona Czas na relację!

2.08.2014.:

Wstałam rano koło 8, po bardzo spokojniej nocce (zasługa tabletek Valerin Sen). O 9 miałam fryzjera. Pani upięła mi delikatnie włosy a resztę rozpuściła i wpięła mi storczyka we włosy. Co prawda było gorąco (33 stopnie!) i wiedziałam że będzie mi ciężko z taką fryzurą no ale sama taką chciałam.

Potem przyszedł czas na makijaż. Oczy miałam kremowo fioletowo różowe, sztuczne rzęsy. Jedyne z czego nie byłam zadowolona to mała ilość pudru. Jednak makijażystka zapewniała mnie że przy takiej pogodzie nie może zrobić mi „maski”.
Następnie wróciłam do domu, mama kończyła ubieranie domu. Zrobiłam sobie kanapkę i zaraz przyszły moje dwie świadkowe. Pogadałyśmy sobie, włączyłyśmy nawet polo tv
Powoli zaczynała przychodzić rodzinka. W tym czasie zadzwonił do mnie już teraz mąż że odebrał wiązanki i są piękne!!
I Że zaraz jedzie do mnie kamerzysta. Za jakieś 15 minut przyjechał i tak mnie wymęczył że szok. A to stań tak a to tak, podwiązkę nakładano mi chyba z 4 razy bo wybierał odpowiednie ujęcie.
Po skamerowaniu poleciał do pana młodego natomiast ja zeszłam na dół do rodzinki. Stoję gadam sobie i nagle słyszę młody jedzie! A ja w szoku!
Po chwili patrzę że wchodzą świadkowie a za nimi mój mąż z całkowicie obłędnym bukietem!
Przywitaliśmy się wszyscy i nadszedł czas na błogosławieństwo. Nikt nie płakał, było idealnie.
Mszy prawie w ogóle nie pamiętam tak byłam wzruszona. Na przysiędze nie płakałam aczkolwiek goście mówią że głos nam się łamał. Śpiewaczka sprawdziła się w 1000%. Ciarki mnie przechodziły jak zaśpiewała Ave Maria. Kazanie było mówione przez znajomego księdza, także było bardzo osobiste i skierowane do nas.
Po kościele nadszedł czas na wyjście, gdzie zostały wystrzelone confetti a następnie życzenia. Trwały dość długo, jednak 150 osób je składało.
Potem wyjazd na salę. Ogólnie mieliśmy bardzo dużo bram, ledwo wódki nam starczyło. Limuzyna sprawdziła się w 100%, mega wygodna i piękna. Na Sali rodzice przywitali nas chlebem i solą, następnie poczekaliśmy aż wszyscy goście wejdą na salę. Sami weszliśmy ostatni, zespół nas uroczyście wywołał i mąż przy brawach gości wniósł mnie na salę.
Potem toast. I zespół zaprosił do Poloneza. Nigdy nie widziałam tańczonego Poloneza na weselu dlatego podwójnie się bałam czy to wypali. Okazało się że ten polonez zrobił furorę! Prawie wszyscy go tańczyli, wszystkim przypomniały się czasy liceum i studniówki. Wszyscy w doskonałych humorach zasiedli za stoły.
Czytając wasze relacje gdzie pisałyście że mało się je wydawało mi się dziwne, natomiast ja sama przez całe wesele zjadłam zupę, I danie i 3 szklanki coca coli! Nie było czasu jeść! A i nawet się nie chciało.
Na I taniec mieliśmy Jorguss w Szczęściu. Goście stworzyli wielkie koło a my w nim. Dwójka moich kuzynów puszczała bańki mydlane (nie wiedziałam o tym wcześniej), wyglądało to pięknie!

A potem nadszedł czas na zabawę! Z mężem zatańczyłam 3 tańce przez całe wesele! Znajomi, rodzina nie dała nam potańczyć razem nie usiadłam ani na moment, chyba że była przerwa ale starałam się być taką gospodynią, i wraz z mężem chodziliśmy dużo po stołach pytając gości jak się bawią itp.
Zespół- strzał w dziesiątkę. Śpiewali na żywo, niektóre piosenki lepsze niż oryginał. Dużo skocznych fajnych piosenek, wolne też były.
Każdy znalazł coś dla siebie. Jedzenie mimo że jadłam mało to widziałam że goście jedzą wszystko. Wielką popularnością cieszył się stół wiejski.
Były różne zabawy, oczywiście podziękowania dla rodziców, chrzestnych, dziadków, świadków.
Oczepiny też były śmieszne, poznałam męża po nosie spośród 8 kawalerów, natomiast on poznał mnie po kolanie. Tort zrobił furorę bo był śmietankowo owocowy, nic go nie zostało! Goście zjedli cały!
Dziewczyny – cieszcie się że jesteście przed, ten dzień tak szybko mija! Ja ledwo się obejrzałam a były oczepiny! Wesele trwało do 4.30. Byłoby dłużej ale niestety następnego dnia było następne wesele i musieli posprzątać salę.Goście bardzo chwalili imprezę, powiedzieli że było widać że długo je planowaliśmy ponieważ wszystko było dopięte na ostatni guzik.Moja ciocia zrobiła też mi niespodziankę, zrobiła prezentację składającą się z slajdów przedstawiających mnie jako dziewczynkę, jak dorastałam, potem jak poznałam się z mężem, zdjęcia z naszymi znajomymi.Wszyscy niesamowicie się wzruszyli, były oklaski.
Czuję straszną pustkę że to już minęło, tyle planowania a jeden dzień i po wszystkim.

Moje spostrzeżenia:
- poszło strasznie dużo alkoholu! Na 150 osób- 120 butelek wódki, 130 butelek piwa, wina słabo bo 10 butelek, no i bimber. Chwilami bałam się że zabraknie ale było ok, byłam zdziwiona że nikt się nie zataczał
- co do sukni mega wygodna, natomiast na dole ktoś mi nadepnął obcasem i powstała dziurka, do końca wytrzymałam w moich butach tanecznych a pończony z Gatty zostały nienaruszone! Dlatego polecam!
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 11:33   #1542
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lusija Kurde w tel nie widze zalacznikow a jestemciekawa jakie masz paznokcie....

Jestem po spotkaniu z kwiaciarka - nie wszystko bedzie takie jak planowalam ale liczylam sie z tym ze realia sa inne niz foto z neta wiec nie jestem rozczarowana

Na sali juz dziala dekoratorka. Robi dopiero 3 godziny a juz mi sie podoba

Dopinamy wszystkie terminy i godziny zeby w sobote sie nie denerwowac

A i dzisiaj i wczoraj odmowilo nam 7 osob. Juz mi nawet nie jest przykro ani nie jestem zla. Nawet czuje ulge ze nie bedzie tak ciasno :p

Nie stresuje sie dzisiaj nic
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:40   #1543
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wstawiam obiecane fotki!!

063.jpg

069.jpg

070.jpg

106.jpg

107.jpg
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 12:05   #1544
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Mimi ja też nie widzę xD nawet swoich. Całe czerwone. Uznaliśmy z Pania że będa najładniejsze przy moich czerwonych dodatkach

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 12:53   #1545
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

marlenqa ślicznie wyglądałaś. pomysł poloneza bardzo mi się podoba

Tż wujek z żoną właśnie pisali, że kupili bilety na nasze wesele czyli będą
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:32   #1546
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

marlenqa- Pięknie wyglądałaś!
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:40   #1547
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy wszystkie przed weselem spotykałyście się z zespołem?
podaliśmy mu piosenki (1taniec itp), wybraliśmy zabawy, godziny kiedy przyjedzie pod dom
Ale to równie dobrze można by było przez telefon

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.
U nas z 206 potwierdziło 103 razem z nami już.

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
I paznokcie.
Buty dałam do rozciagniecia bo mnie cisly i tak mi je rozc że aż się odksztalcily.. przeszłam kryzys ale juz mi przeszło.. eh...
Fajne pazurki
Piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Moja ciocia zrobiła też mi niespodziankę, zrobiła prezentację składającą się z slajdów przedstawiających mnie jako dziewczynkę, jak dorastałam, potem jak poznałam się z mężem, zdjęcia z naszymi znajomymi.Wszyscy niesamowicie się wzruszyli, były oklaski.
Przepiękny prezent
Super relacja, fajnie że się wszystko udało !
Ślicznie wyglądałaś

Zamówiliśmy:
-tort
-opaskę na włosy
-paski Crest

W poniedziałek jadę po sukienkę na poprawiny.
Moja mamusia ma już sukienkę, siostra też

Potierdzenia mieliśmy do 3.08, niektórzy dalej nie dali znać. A ode mnie będzie tylko 12lub 14 osób Mega przykro mi.
Dużo osób nam odmawia bo Tż brat cioteczny 'wchrzanił' się z weselem 2 tyg po nas.

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2014-08-07 o 13:42
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:42   #1548
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

kiss12550
Czekamy na zdjęcia waszych złotek

Lusiija
Drapieżnie! Super wyglądają

marlenqa22
Świetnie musiało być Zdjęcia cudo

mimi_77
I dobrze że sie niczym nie denerwujesz, to nie czas i miejsce Teraz ciesz sie resztka przygotowań! I do dzieła! Zostań ŻONĄ!!
Widzę, że dekoratorka się spisuje Zobaczysz, że z kwiaciarni będziesz równie zadowolona. Te florystki to są małe artystki, potrafią zrobić wiele z byle czego

madziara889
Ale fajnie że będą
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:45   #1549
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
marlenqa ślicznie wyglądałaś. pomysł poloneza bardzo mi się podoba

Tż wujek z żoną właśnie pisali, że kupili bilety na nasze wesele czyli będą
Mi tym się podoba ten pomysł..


Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
podaliśmy mu piosenki (1taniec itp), wybraliśmy zabawy, godziny kiedy przyjedzie pod dom
Ale to równie dobrze można by było przez telefon


U nas z 206 potwierdziło 103 razem z nami już.


Fajne pazurki


Przepiękny prezent
Super relacja, fajnie że się wszystko udało !

Zamówiliśmy:
-tort
-opaskę na włosy
-paski Crest

W poniedziałek jadę po sukienkę na poprawiny.
Moja mamusia ma już sukienkę, siostra też

Potierdzenia mieliśmy do 3.08, niektórzy dalej nie dali znać. A ode mnie będzie tylko 12lub 14 osób Mega przykro mi.
Dużo osób nam odmawia bo Tż brat cioteczny 'wchrzanił' się z weselem 2 tyg po nas.
O?to dziwne, PO WAS to powinni odmawiać na tamtych wesele. WY BYLIŚCIE PIERWSI



Mamy fight
Ja chciałam zrobić niespodziankę wszystkim i wejść właśnie na sale polonezem ale pomyślałam że może warto żeby chociaż tż wiedział i on nie chce tego bo twierdzi że to wydziwianie i cofanie się do LO
No i się wściekłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 13:47   #1550
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

mysza93
A jak duże wesele robicie? Może zacznij dzwonić? Ja musiałam dzwonic bo ludzie to myslą, że wszyscy robią w remizie i się krzesło dostawi.. Gratuluję załatwionych spraw

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

bardorja
widzę że zaczynają się małe zgrzyty przedweselne To tez ma swój urok Raz dwa i dojdziecie do porozumienia A pierwszy taniec macie układ?
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:49   #1551
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
O?to dziwne, PO WAS to powinni odmawiać na tamtych wesele. WY BYLIŚCIE PIERWSI



Mamy fight
Ja chciałam zrobić niespodziankę wszystkim i wejść właśnie na sale polonezem ale pomyślałam że może warto żeby chociaż tż wiedział i on nie chce tego bo twierdzi że to wydziwianie i cofanie się do LO
No i się wściekłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale to jego dziadkowie, rodzice, rodzeństwo więc nie mogą nie iść do włąsnego syna czy wnuczka
Tylko nam przez to odpadło ze 30osób.

Mi się pomysł nie podoba. Pierwszy taniec musi być nasz a nie wszystkich

Niedługo zamawiam materiał do dekoracji sali, zaklepiemy dekoratorkę od kościoła
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:52   #1552
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Mi tym się podoba ten pomysł..




O?to dziwne, PO WAS to powinni odmawiać na tamtych wesele. WY BYLIŚCIE PIERWSI



Mamy fight
Ja chciałam zrobić niespodziankę wszystkim i wejść właśnie na sale polonezem ale pomyślałam że może warto żeby chociaż tż wiedział i on nie chce tego bo twierdzi że to wydziwianie i cofanie się do LO
No i się wściekłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Powiedz TŻtowi żeby nie marudził, bo polonezem się rozpoczyna eleganckie bale.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:53   #1553
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
mysza93
A jak duże wesele robicie? Może zacznij dzwonić? Ja musiałam dzwonic bo ludzie to myslą, że wszyscy robią w remizie i się krzesło dostawi.. Gratuluję załatwionych spraw
Zapraszaliśmy 206, liczyliśmy że te 150 chociaż będzie a tu
Ja do swoich dzwoniłam i będzie tylko 12 osób i jeszcze z łaską bo nie odbierali przez 4 dni
A od Tż dzwoni teściowa

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2014-08-07 o 13:56
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:55   #1554
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

cześć melduje ze jeszcze żyje
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:06   #1555
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej,

tak się wetnę w temat poloneza.

Nasz dj też rozpoczyna przyjęcia polonezem,
z tego poloneza wychodzi pod koniec młoda para,
tak że zostają na środku, a reszta gości tworzy koło.

I ciągle się zastanawiam co z tym polonezem zrobić,
bo wiem, że wielu gości będzie zdziwionych i uzna to właśnie za wydziwianie. Już teraz jak ktoś o tym słyszy, zazwyczaj reaguje "dziwnym" uśmieszkiem.

Jak myślicie sprawdzi się ten polonez czy nie bardzo?
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:10   #1556
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja wyżej pisałam że bym nie chciała tak u siebie.

Wiecie jaką cudowną wymówkę dostałam od wujka? "nie będzie nas, bo Twoich rodziców nie było na ślubie naszych dzieci, więc my nie idziemy do Ciebie"
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:16   #1557
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
slicznie wygladaliscie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:16   #1558
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Eleganckie bale rozpoczyna się polonezem, więc to jest jakiś argument.

Natomiast większość osób nie jest do tego przyzwyczajona,
bo w Polsce zwyczaj ten jakoś wymiera, nie licząć studniówek.

Sama już nie wiem co robić, czy zdać się na doświadczenie dja, który
twierdzi, że bardzo fajnie to wychodzi, czy jednak nie..
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:21   #1559
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Powiedzcie mi czy opłaca się robić plan stołów na ok. 120osób?
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:33   #1560
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Eleganckie bale rozpoczyna się polonezem, więc to jest jakiś argument.

Natomiast większość osób nie jest do tego przyzwyczajona,
bo w Polsce zwyczaj ten jakoś wymiera, nie licząć studniówek.

Sama już nie wiem co robić, czy zdać się na doświadczenie dja, który
twierdzi, że bardzo fajnie to wychodzi, czy jednak nie..
A często chodzisz na takie bale, że wiesz że zwyczaj wymiera? Wesela się nie liczą, bo elegancja dopiero na nie wraca

A Tobie się podoba ten pomysł? Jak tak to zdaj się na dj.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy opłaca się robić plan stołów na ok. 120osób?
Ja będę robić na 70 wiec jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.