Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz. 7 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 22:05   #1291
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

No to poszalałyście dziewczynki
Ja zaliczyłam IP bo mi ten ból krocza dokuczał a wszyscy mnie straszyli, że może być rozwarcie i co? I nic wszystko ok, szyjka zamknięta i Jaśkowi nie chce się wychodzić, chyba zacznę te liście malin pić :p
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 22:13   #1292
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
No to sie opilam i objadlam i musze dziewczyny Wam powiedzieć, ze nic sie nie działo tz biedny leży i chrapie ale jeszcze kuchnie posprzątał zeby jak stwierdził nie mieć tego rano na głowie
Czasem bym go zabiła a czasem zadusiła z miłości

Carola-napój/winko smakuje dobrze ale lepszy był szampan bezalkoholowy, ktory piłam jak braliśmy slub bo smakowal idealnie jak ten z alkoholem aż tz sprawdzał kilka razy czy nie ma alko
Moja siostra tez używa tej szczotki do włosów i skoro tak wszystkie polecacie to chyba tez sie skusze a TkMaxx to złooo ledwo sie powstrzymuje przed kupnem tam kolejnych kocyków bo sa prześliczne dużo ciuszków mam stamtąd...jestem ciekawa kurtki, która musisz mieć
A i chyba tez jestem zakupoholiczką bo kupiłam juz dzisiaj jesienne czarne płaskie kozaczki/botki :p tzn tz mi kupił

Ania i Perełka-kwestia tego tygodnia i będziecie juz dzidzie miały przy sobie ja mam termin na 5.09 wiec blisko Waszych ale jeszcze cisza...mama mowi, ze Wiki grzecznie czeka na urlop i przyjazd babci moze cos w tym jest

Co do odwiedzin w szpitalu i od razu w domu...siostra tz ostatnio o to pytała jak dzwoniła do mnie (ta normalniejsza siostra) to powiedziałam jej ze wole wcześniejszy tel z pytaniem czy mi bedzie pasowało i dałam jej do zrozumienia, ze to samo tyczy sie teściów powiedziałam, ze odwiedziny ok ale jak ktoś bedzie zbyt często to najzwyczajniej w świecie nie otworze :p a moja koleżanka miała dosyć pytań i telefonów i na fb napisała, ze juz sa w domu ale potrzebują 2-3 tygodnie zeby sie zadomowić i odpocząć i dopiero po tym czasie sa gotowi na zapowiedziane odwiedziny myśle ze jak ktoś ma fb to jest to dobre rozwiazanie na kulturalne pozbycie sie gości bez przymusu tłumaczeń przez tel





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Taaaak! Tk maxx to zlo! czuje, ze bysmy poszly na szoping i przepadly hahaha
A kurtka taka;

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
No to poszalałyście dziewczynki
Ja zaliczyłam IP bo mi ten ból krocza dokuczał a wszyscy mnie straszyli, że może być rozwarcie i co? I nic wszystko ok, szyjka zamknięta i Jaśkowi nie chce się wychodzić, chyba zacznę te liście malin pić :p
To chyba wszystkie vedziemy pily ta herbate jutro zamierzam ja kupic!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (65,3 KB, 72 załadowań)
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 22:18   #1293
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Taaaak! Tk maxx to zlo! czuje, ze bysmy poszly na szoping i przepadly hahaha

A kurtka taka;







To chyba wszystkie vedziemy pily ta herbate jutro zamierzam ja kupic!

Faaajna i chyba ma magiczne właściwości bo sprawiła, ze nie masz ciazowego brzucha ja obecnie skupiam sie tylko na dziecięcych bo inaczej to bym całkiem zwariowała, ze takie rzeczy a ja na brzuch nie wepchnę dlatego chociaz buty sobie strzelilam :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 22:21   #1294
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Faaajna i chyba ma magiczne właściwości bo sprawiła, ze nie masz ciazowego brzucha ja obecnie skupiam sie tylko na dziecięcych bo inaczej to bym całkiem zwariowała, ze takie rzeczy a ja na brzuch nie wepchnę dlatego chociaz buty sobie strzelilam :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahahaha faktycznie kurtka niewidka
A tak powaznie to bebzonik przed zakupami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (120,2 KB, 87 załadowań)
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 22:37   #1295
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Hahahaha faktycznie kurtka niewidka
A tak powaznie to bebzonik przed zakupami
Ty masz dżinsy!
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 22:46   #1296
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
Ty masz dżinsy!
Tak sprzed ciazy, dobrze ze je kiedys kupilam, rozmiar co prawda 36, ale to typ boyfrendow w inne bym pewnie nie weszla, nawet nie probuje
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 23:02   #1297
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Wow Carola super wyglądasz... ;-) Ja się mieszczę w jedne jeansy... Ciążowe z H&m rozmiar 40 ;-(
Co do głupich tekstów ludzi to byliśmy wczoraj z Małza siostrą i Jej dzieciakami w parku dinozaurów w Lubinie no i tam jest też takie mini zoo, w sensie jakieś kozy, kucyki i szłam w tamtą stronę z siostrzenicą Małża a idzie jakaś rodzinka i nagle ojciec mówi Patrzcie nawet kangury tu mają czy coś takiego i pokazuje na mnie... No burak straszny ale oczywiście mnie zatkało, a Małz był z tyłu i nie słyszał ale mówi do mnie trzeba było powiedzieć O patrzcie nawet debile tu są... Masakra... Ale są tacy ludzie... I nic się nie zrobi...
Ale mi brzuch stwardniał a bolało bardzo jak na okres plus w pachwinach i rozchodziło się na uda...
A Wy też tak macie że jak Was łapią te skurcze to robi się Wam wtedy duszno i jakby tak serce mocniej bije?? Czy tylko ja tak mam?
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 06:17   #1298
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Witam

Śpicie ?

My byli na urodzinach o grillu, wróciliśmy po 23 to już nie na mój stan takie imprezy gdzie muza wali z.głośników ma full w 10 m2 a ja nie umiem już siedzieć

Do tego kochana rodzinka tż - szkoda się rozpisywac, ale zaczynają kupować chyba że ich nie lubię bo widzą że zaczynamy z tż ich traktować tak jak oni nas i do tego pretensja że tż kiedyś nie miał piwa z lodówki tylko z balkonu :banghead:

Dobrze że przyjaciół nie szukam bo inaczej bym się popłakała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 07:20   #1299
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Wow Carola super wyglądasz... ;-) Ja się mieszczę w jedne jeansy... Ciążowe z H&m rozmiar 40 ;-(
Co do głupich tekstów ludzi to byliśmy wczoraj z Małza siostrą i Jej dzieciakami w parku dinozaurów w Lubinie no i tam jest też takie mini zoo, w sensie jakieś kozy, kucyki i szłam w tamtą stronę z siostrzenicą Małża a idzie jakaś rodzinka i nagle ojciec mówi Patrzcie nawet kangury tu mają czy coś takiego i pokazuje na mnie... No burak straszny ale oczywiście mnie zatkało, a Małz był z tyłu i nie słyszał ale mówi do mnie trzeba było powiedzieć O patrzcie nawet debile tu są... Masakra... Ale są tacy ludzie... I nic się nie zrobi...
Ale mi brzuch stwardniał a bolało bardzo jak na okres plus w pachwinach i rozchodziło się na uda...
A Wy też tak macie że jak Was łapią te skurcze to robi się Wam wtedy duszno i jakby tak serce mocniej bije?? Czy tylko ja tak mam?
Tak jak wszędzie jest dużo buraków...i mnie też zazwyczaj zatyka i dopiero po czasie odzyskuje język w gębie ostatnio mówię do Malza, ze jak stoję w kolejce to ludzie się gapia na mnie jak nie wiem co...nie uwierzył jak nie był sam świadkiem stwierdził, że trzeba jechać po koszulkę z nadrukiem "co się tak gapisz? Przepusc mnie w kolejce" to jest notoryczne, że aż denerwujące. .. od początku ciąży może ktoś z 3 razy mnie przepuscil w kolejce.
Prawy bok mam tak skopany przez Mile, że aż mnie boli i cały czas się wypycha...we wtorek już będziemy wiedzieć co i jak i będziemy odliczać dni do cc. Czekam aż Malz wstanie bo ma nam zrobić naleśniki z Nutella I bananem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Simran86
Czas edycji: 2014-08-17 o 07:21
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 07:30   #1300
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Hej pospalam do 8, w nocy bez pobudek. Istne szalenstwo.

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
No to poszalałyście dziewczynki
Ja zaliczyłam IP bo mi ten ból krocza dokuczał a wszyscy mnie straszyli, że może być rozwarcie i co? I nic wszystko ok, szyjka zamknięta i Jaśkowi nie chce się wychodzić, chyba zacznę te liście malin pić :p
Dobrze że wszystko ok. W poprzedniej ciąży piłam herbatę S liści malin i jakoś efektów nie było. Urodziłam dzień przed tp.






Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
Tak jak wszędzie jest dużo buraków...i mnie też zazwyczaj zatyka i dopiero po czasie odzyskuje język w gębie ostatnio mówię do Malza, ze jak stoję w kolejce to ludzie się gapia na mnie jak nie wiem co...nie uwierzył jak nie był sam świadkiem stwierdził, że trzeba jechać po koszulkę z nadrukiem "co się tak gapisz? Przepusc mnie w kolejce" to jest notoryczne, że aż denerwujące. .. od początku ciąży może ktoś z 3 razy mnie przepuscil w kolejce.
Prawy bok mam tak skopany przez Mile, że aż mnie boli i cały czas się wypycha...we wtorek już będziemy wiedzieć co i jak i będziemy odliczać dni do cc. Czekam aż Malz wstanie bo ma nam zrobić naleśniki z Nutella I bananem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O koszulka byłaby super.
Jak ktoś przepuścił Cie trzy razy w kolejce to super.
Mnie raz babka przepuściła w kolejce do wc i raz sprzedawczyni obsluzyla mnie poza kolejka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 07:56   #1301
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Hahahaha faktycznie kurtka niewidka

A tak powaznie to bebzonik przed zakupami

Super brzuszek mój tez sie zrobił taki sam nisko i taki okrągły
Iiii... mamy identyczne buty takze na zakupach byśmy sie dogadały

Ok...nadrobie resztę pózniej bo teraz konferencja z mama na skype


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 07:58   #1302
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Meta jeszcze jestem mila bo wózek nam przeciez kupują no ale kur** tekst roku z tym brzuchem
Simran86 zajefajny pomysl na koszulke takie mamy chamskie spoleczenstwo ze masakra...
elffirka ale buractwo
Karola ty to jestes taka chudzina w tej ciąży ze brak slow

Dziewczyny snily mi się wozki niech mi ktos pomoze z kolorem,nie mozemy z Tztem dojsc do zadnego porozumienia
jakie wy macie kolory wozkow?????

A wlasnie wczoraj kupilam sobie 9cieni do powiek generalnie cienie nakladam srednio raz w roku wiec moze teraz bede miala motywacje bo juz nie moge patrzec na ten ryj
czuje sie taka nieatrakcyjna...wczoraj jakie widzialam sliczne dzinsy jasne rozmiar 38,no chyba do kolan bym wsunela najwyzej

A rano mam krok jak kaczka zrucha** w du**
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-08-17 o 07:59
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:03   #1303
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Mama chyba spi nie no zaraz wskoczy wiec nadrobilam w tym czasie a to były chyba "aż" 4 posty


Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Witam

Śpicie ?

My byli na urodzinach o grillu, wróciliśmy po 23 to już nie na mój stan takie imprezy gdzie muza wali z.głośników ma full w 10 m2 a ja nie umiem już siedzieć

Do tego kochana rodzinka tż - szkoda się rozpisywac, ale zaczynają kupować chyba że ich nie lubię bo widzą że zaczynamy z tż ich traktować tak jak oni nas i do tego pretensja że tż kiedyś nie miał piwa z lodówki tylko z balkonu :banghead:

Dobrze że przyjaciół nie szukam bo inaczej bym się popłakała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Łącze sie w bólu rodzinnym i zazdroszczę zdrowego podejścia bo mnie czasem puszcza ale pózniej jakis czas sie mocno trzymam




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:04   #1304
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta jeszcze jestem mila bo wózek nam przeciez kupują no ale kur** tekst roku z tym brzuchem
Simran86 zajefajny pomysl na koszulke takie mamy chamskie spoleczenstwo ze masakra...
elffirka ale buractwo
Karola ty to jestes taka chudzina w tej ciąży ze brak slow

Dziewczyny snily mi się wozki niech mi ktos pomoze z kolorem,nie mozemy z Tztem dojsc do zadnego porozumienia
jakie wy macie kolory wozkow?????

A wlasnie wczoraj kupilam sobie 9cieni do powiek generalnie cienie nakladam srednio raz w roku wiec moze teraz bede miala motywacje bo juz nie moge patrzec na ten ryj
czuje sie taka nieatrakcyjna...wczoraj jakie widzialam sliczne dzinsy jasne rozmiar 38,no chyba do kolan bym wsunela najwyzej

A rano mam krok jak kaczka zrucha** w du**
Hehe ja czuje się podobnie miałam kilka dni spokoju, ale niestety ból na dole powrócił... co do wózka to my mamy zieleń z ciemnym szarym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1408259056425.jpg (57,1 KB, 21 załadowań)
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:13   #1305
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Ana przeczytalam ze teściu jest z kalafiorkiem a ty napisalas z kaloryferkiem haha
Simran dzieki no wlasnie chodzi o to ze moj TZ nie chce zadnego koloru,najlepiej jakby byl czarny

zaraz ide nalozyc jajko i oliwe na glowe
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:42   #1306
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

dzien dobryyy
my juz po sniadanku, mały zakosił mi telefon i "bawi sie z kotkiem "
dzis mamy dzień lenia

Paulina ciezka sprawa z kolorem bo to wam ma sie podobac ja mam szro -fioletowy, z tym ze fiolet nie jest piżamowy
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:50   #1307
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta jeszcze jestem mila bo wózek nam przeciez kupują no ale kur** tekst roku z tym brzuchem
Simran86 zajefajny pomysl na koszulke takie mamy chamskie spoleczenstwo ze masakra...
elffirka ale buractwo
Karola ty to jestes taka chudzina w tej ciąży ze brak slow

Dziewczyny snily mi się wozki niech mi ktos pomoze z kolorem,nie mozemy z Tztem dojsc do zadnego porozumienia
jakie wy macie kolory wozkow?????

A wlasnie wczoraj kupilam sobie 9cieni do powiek generalnie cienie nakladam srednio raz w roku wiec moze teraz bede miala motywacje bo juz nie moge patrzec na ten ryj
czuje sie taka nieatrakcyjna...wczoraj jakie widzialam sliczne dzinsy jasne rozmiar 38,no chyba do kolan bym wsunela najwyzej

A rano mam krok jak kaczka zrucha** w du**
My mamy czarno fioletowy.

Co do cieni kup sobie bazę pod cienie będą dłużej sie trzymać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:59   #1308
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Post Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Paulina my mamy wozek brazowy z dodatkami koloru beZowego. Z tym że kupowaliśmy używany wieć i wybór koloru mniejszy. Jak bym kupowała nowy to wzięłabym szary. Spacerowke mamy szarą.


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzien dobryyy
my juz po sniadanku, mały zakosił mi telefon i "bawi sie z kotkiem "
dzis mamy dzień lenia

Paulina ciezka sprawa z kolorem bo to wam ma sie podobac ja mam szro -fioletowy, z tym ze fiolet nie jest piżamowy
Dzisiaj pogoda zachęca do dnia lenia. My mieliśmy jechac na jakąś wycieczke, ale zostajemy w domu. Jedyne co to po 14 pójdziemy na rynek bo tam będą atrakcje dla dzieci.
y
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:02   #1309
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Mandi a co tam za atrakcje? moze meza namówie?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 09:06   #1310
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta jeszcze jestem mila bo wózek nam przeciez kupują no ale kur** tekst roku z tym brzuchem
Simran86 zajefajny pomysl na koszulke takie mamy chamskie spoleczenstwo ze masakra...
elffirka ale buractwo
Karola ty to jestes taka chudzina w tej ciąży ze brak slow

Dziewczyny snily mi się wozki niech mi ktos pomoze z kolorem,nie mozemy z Tztem dojsc do zadnego porozumienia
jakie wy macie kolory wozkow?????

A wlasnie wczoraj kupilam sobie 9cieni do powiek generalnie cienie nakladam srednio raz w roku wiec moze teraz bede miala motywacje bo juz nie moge patrzec na ten ryj
czuje sie taka nieatrakcyjna...wczoraj jakie widzialam sliczne dzinsy jasne rozmiar 38,no chyba do kolan bym wsunela najwyzej

A rano mam krok jak kaczka zrucha** w du**
Ja mam czarno biały wozek

Wczoraj tż sięmnie pyta co.ubiore na urodziny i grilla to mu odp że za dużego wyboru nie mam bo mam tylko jedną sweterkowa sukienkę do.legginsow jak jest zimno reszta mała kiedy ja będę mieć rozm 38 :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:15   #1311
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Simran no to był na bank jakiś burak z wioski, który w święto zabrał gdzieś rodzinę po raz pierwszy i nie umiał się zachować... Hehe... A z innej beczki to super ten Wasz park, postarało się miasteczko, u nas nawet jednego tak super placu zabaw nie ma no może jeden ale jest czynny w godzinach pracy biur Domu Kultury czyli bodajże do 17...
Paulinka my zamówiliśmy brązowy cały... Ale ten szary z żółtym co pokazałaś wczoraj to też jest ładny i w sumie taki ciekawy bo inny... Ja dzisiaj też mam zamiar się cała pomalować, bo jadę do Macochy na kawkę... I zobaczyłam w lusterku swój podbródek... Jest okropny i jak u starej grubej baby... Załamałam się ale po porodzie się odchudzam...
Rosół nastawiony i muszę psu coś naszykować na to przytycie, kupiłam wczoraj wątróbkę drobiową ale jak ją dzisiaj wrzucałam do garnka to mnie zmuliło... Masakra. Na sam koniec ciąży jakieś objawy takie mi się pojawiają... Hehe...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:16   #1312
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość

Dobrze że wszystko ok. W poprzedniej ciąży piłam herbatę S liści malin i jakoś efektów nie było. Urodziłam dzień przed tp.

.
nam połozna tłumaczyla na sr ze maliny maja przyspieszyc nie tyle sam termin co poród, ten pierwszy etap nawet o 2 h

hej mamuski!!!

dzisiaj wstalam, nie bwiem czy wyjddziemy z domu ale sie w koncu pomalowalam, zrobiłam fryz i tak mi doooooooobrze czlowiek to próżniacze stworzenie

ozków my gondole mamy taka malinowa, a specerowke bezową
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:17   #1313
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Witam się z rana z parchem na ustach... dramat!

Paulina
my mamy zielony z kremowymi dodatkami, używany ale szybko się brudzi :\
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:26   #1314
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Mandi a co tam za atrakcje? moze meza namówie?
Od 14 do 18 atrakcje i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów. Malowanie twarzy były, jakieś zabawy taneczne, konkursy. Można było zrobić sobie rodzinne zdjęcie z klownem i psem. Po godzinie było do odbioru wywołane i teraz corcia ogląda je kilka razy dziennie i opowiada kto jest na zdjęciu. Moja mała nie wszystko rozumie ale chce we wszystkim uczestniczyć
Ogólnie fajnie i wszystko za free.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
nam połozna tłumaczyla na sr ze maliny maja przyspieszyc nie tyle sam termin co poród, ten pierwszy etap nawet o 2 h
Hmm ciekawe Jakoś nie odczułam żeby pierwszy etap się skrócił



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:27   #1315
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Simran no to był na bank jakiś burak z wioski, który w święto zabrał gdzieś rodzinę po raz pierwszy i nie umiał się zachować... Hehe... A z innej beczki to super ten Wasz park, postarało się miasteczko, u nas nawet jednego tak super placu zabaw nie ma no może jeden ale jest czynny w godzinach pracy biur Domu Kultury czyli bodajże do 17...
Paulinka my zamówiliśmy brązowy cały... Ale ten szary z żółtym co pokazałaś wczoraj to też jest ładny i w sumie taki ciekawy bo inny... Ja dzisiaj też mam zamiar się cała pomalować, bo jadę do Macochy na kawkę... I zobaczyłam w lusterku swój podbródek... Jest okropny i jak u starej grubej baby... Załamałam się ale po porodzie się odchudzam...
Rosół nastawiony i muszę psu coś naszykować na to przytycie, kupiłam wczoraj wątróbkę drobiową ale jak ją dzisiaj wrzucałam do garnka to mnie zmuliło... Masakra. Na sam koniec ciąży jakieś objawy takie mi się pojawiają... Hehe...
Park fajny, ale jak narazie to byliśmy tam raz z Milą na pewno będziemy częściej my już wciagnelismy naleśniki i teraz odpoczywamy. Wczoraj u nas w Lidlu było wszystko - 25% bo zamykają sklep do 11 września. Możecie sobie wyobrazić co tam się działo. O 20 poszliśmy z ciekawości zobaczyć to praktycznie nic już na sklepie nie było

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:37   #1316
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
No to poszalałyście dziewczynki
Ja zaliczyłam IP bo mi ten ból krocza dokuczał a wszyscy mnie straszyli, że może być rozwarcie i co? I nic wszystko ok, szyjka zamknięta i Jaśkowi nie chce się wychodzić, chyba zacznę te liście malin pić :p
Ja mam ten ból krocza od dawna i za każdym razem mnie niepokoi i już kilka razy byłam z tym u ginka szybciej i co? NIC ani rozwarcia ani skracającej szyjki
Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Hahahaha faktycznie kurtka niewidka
A tak powaznie to bebzonik przed zakupami
O kurcze Ty w dżinsach sprzed ciąży ! Ja mam może taki sam brzuch jak Ty i musiałam sobie pokupować jedynie spodnie z okazji ciąży... :P



Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość

Dziewczyny snily mi się wozki niech mi ktos pomoze z kolorem,nie mozemy z Tztem dojsc do zadnego porozumienia
jakie wy macie kolory wozkow?????

A wlasnie wczoraj kupilam sobie 9cieni do powiek generalnie cienie nakladam srednio raz w roku wiec moze teraz bede miala motywacje bo juz nie moge patrzec na ten ryj
czuje sie taka nieatrakcyjna...wczoraj jakie widzialam sliczne dzinsy jasne rozmiar 38,no chyba do kolan bym wsunela najwyzej

A rano mam krok jak kaczka zrucha** w du**
My chyba jedziemy po taki : http://olx.pl/oferta/wozek-dzieciecy...tml#1410bd114d
Oczywiście jak będzie sprawny i w dobrym stanie



A ja zaliczyłam właśnie kilka skurczy z nerwów... Jak nie wyląduję na porodówce to będzie dobrze... Od 9 już do Tż dzwoni kolega,że musi mu pomóc w remoncie to temu dupa się pali ,wziął psa na dwór i poszedł i pies na dworze się nie wykupciał i co? Przylazł do domu narzygał mi pod łóżkiem, w kuchni w łazience Tż pościerał,bo ja powiedziałam,że jego pies i ja tego nie dotykam i on w końcu wyszedł a pies narobił mi kup w każdym z pomieszczeń śmierdzi jak cholera ale ja tego nie posprzątam,bo będę haftować... Aż nie mam jak iść do kuchni śniadania zrobić i dzwonię do tego,że ma przyjechać a on jeszcze na zakupy do sklepu mi pojechał i zaraz wróci. Normalnie tak darłam mordę na tego psa,że aż coś jakby mi w brzuchu strzeliło i tak kłuło,że aż musiałam się skulić przez moment,bo nie mogłam tchu złapać do teraz tak ćmi a już powoli staram się uspokoić Mam dość z samego rana... Widzę pies znalazł sobie nowe podwórko do załatwiania i on ma w dupie patrzy mi prosto w oczy i robi!
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:55   #1317
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja mam ten ból krocza od dawna i za każdym razem mnie niepokoi i już kilka razy byłam z tym u ginka szybciej i co? NIC ani rozwarcia ani skracającej szyjki

O kurcze Ty w dżinsach sprzed ciąży ! Ja mam może taki sam brzuch jak Ty i musiałam sobie pokupować jedynie spodnie z okazji ciąży... :P




My chyba jedziemy po taki : http://olx.pl/oferta/wozek-dzieciecy...tml#1410bd114d
Oczywiście jak będzie sprawny i w dobrym stanie



A ja zaliczyłam właśnie kilka skurczy z nerwów... Jak nie wyląduję na porodówce to będzie dobrze... Od 9 już do Tż dzwoni kolega,że musi mu pomóc w remoncie to temu dupa się pali ,wziął psa na dwór i poszedł i pies na dworze się nie wykupciał i co? Przylazł do domu narzygał mi pod łóżkiem, w kuchni w łazience Tż pościerał,bo ja powiedziałam,że jego pies i ja tego nie dotykam i on w końcu wyszedł a pies narobił mi kup w każdym z pomieszczeń śmierdzi jak cholera ale ja tego nie posprzątam,bo będę haftować... Aż nie mam jak iść do kuchni śniadania zrobić i dzwonię do tego,że ma przyjechać a on jeszcze na zakupy do sklepu mi pojechał i zaraz wróci. Normalnie tak darłam mordę na tego psa,że aż coś jakby mi w brzuchu strzeliło i tak kłuło,że aż musiałam się skulić przez moment,bo nie mogłam tchu złapać do teraz tak ćmi a już powoli staram się uspokoić Mam dość z samego rana... Widzę pies znalazł sobie nowe podwórko do załatwiania i on ma w dupie patrzy mi prosto w oczy i robi!
O matko.. psie kupy w domu to nic fajnego Jak mógł przyjść z psem który się jeszcze nie załatwił?

Wózeczek fajny, widać będzie leciutki i podręczny
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:58   #1318
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

dzień dobry

Ania Perełka jak tam ? jak się czujecie ?

Carolciuska zdecydowanie jestem Twoją fanką, najpierw pokoik teraz te jeansy ja marzę założyć jeansy, jeszcze troszkę ... mam podobne ale takie wiesz jasne -jasne jakoś na jesień nie lubię jasnego jeansu a zanim się wbiję to pewnie będzie X - taka optymistyczna opcja

która to pisała o tym buraku z zoo o masakra co za chamidło !
Paulina teściu sorki ale nie lepszy
Evelina mówisz że będziesz chciała przyspieszyć poród pijąc te liście z malin ? Ale Ty nie masz mieć cc ? Mi lekarz ustalił cc w dzień terminu z usg a u Ciebie jak ? Czy coś pomyliłam ?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Meta może ten pies czuje że go nie lubisz i tak na złość robi kurcze weź się nie denerwuj ... współczuję Ci tych kup a tż za ile będzie
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:59   #1319
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Dzieki dziewczyny
Meta bardzo ladny ten wozek
Niestabilna baza pod cienie??? juz googluje nie znam sie zupelnie

Dzis dzien spa dla wlosow i stop
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 10:00   #1320
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
O matko.. psie kupy w domu to nic fajnego Jak mógł przyjść z psem który się jeszcze nie załatwił?

Wózeczek fajny, widać będzie leciutki i podręczny
No pies się niby załatwił ale ja już nie wierzę w to co on mówi,bo przecież zakupy do jutra mi zrobił w 5 minut i poleciał do kolegi pomagać... Ehh dopiero teraz się uspokajam,na szczęście wrócił to posprzątał wszystko i się wietrzy.


Paulina,no ładny mi się też podoba i nawet nie drogi,myślałam,że wydam więcej a tak to stówkę na paliwo i wyjdzie 400 zł I najlepsze,że ten jako jedyny mi się spodobał a szukałam w okolicy 100 km od domu a te droższe też ładne ale to jeszcze nie to. No i jeszcze ten http://olx.pl/oferta/wozek-gleboki-s...tml#2d2d03f282 ale każdy mówi,że za szary..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-08-17 o 10:02
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 18:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.