Do wszystkich:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-01, 12:31   #31
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Poza tym ostatnio na MM pojawiło się wiele propozycji makijaży bardzo ironicznych
Nie chcę Natii się spierać , ale czasami ciężko rozróżnić makijaże ironiczne od zwykłych , a te ironiczne w ilościach hurtowych ostatnio były wklejane , też takie są tworzone chyba na szybko , byle jak , byleby zapchać , byleby były -odnoszę takie wrażenie ostatnio . Ale to moje osobiste zdanie - rozumiem , że dla wielu to relaks i dobra zabawa , ale częstych zachwytów i pochwał też nie rozumiem . Zdarza się , że widziałam niechlujny makijaż bardzo zachwalany - a miał być na co dzień - i co ? Też zastanawiałam się , czy ktoś po koleżeńsku wreszcie dziewczynie powie : wiesz , trochę to nieświeżo wygląda , ładniej by Ci było .... Wyrobiłam sobie taki nawyk - że im coś jest straszniejsze , im twarz w tym brzydsza , tym bardziej staram się odwrócić wzrok i przestać przeglądać wątek - bo nic mi z tego a upodabniać się nie mam zamiaru . Zresztą nie ja wklejam zdjęcie i nie ja czuję się upoważniona do wytykania komuś błędów lub udzielania rad , które mogą zostać źle odebrane . A że dziewczyny siebie tak chwalą , też nie muszą od razu kłamać mają prawo mieć taki sam gust . I ja osobiście nie wypowiadam się , nie krytykuję - każdy ma lustro w domu . I może nie tylko ja tak myślę i milczę , i dlatego zabierają głos odnośnie makijażu jakiegoś tam , tylko osoby o podobnym guście - tak to widzę , reszta to olewa i dla relaksu przegląda o , makijaże na MUT . I stąd potem widać same zachwyty nad niektórymi szkaradami ( mam tu na myśli makijaże nie ludzi ) . Bo to faktycznie ciekawe , statystycznie rzecz biorąc jak przeglądam forum MM zauważyłam , że im makijaż subtelniejszy tym więcej uwag do niego . A jak makijaż nawalony , przeładowany to chyba wszystko się zaciera , nic nie widać i uwag brak ale ja się nie znam
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:37   #32
ewelina_20
Raczkowanie
 
Avatar ewelina_20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 35
Dot.: Do wszystkich:)

Hmmmm...jak to czytam to płakać mi sie chce
Natii4 to nie są zadne zagrywki....po prostu chciałabym aby wypowiedzi na MM były bardziej surowsze. Źle zrobiłam pisząc że to kłamstwa ale nie pomyslałam że wielu osobom one moga się podobać i piszą szczerze. Jednak to nie skresla faktu że są one za bardzo przechwalone.
Ech Jstem tylko zwyklą dziewcyzną i jeżeli ktokolowiek sądzi że te słowa są skierowane do P. Agnieszki bo nie wiem jak ją juz nazywać to się myli

Od kilku lat choruje na serce a wizaż był jedynym miejscem gdzie mogłam zapomnieć o chorobie Codziennie tutaj jestem i staram się czytać wszystko...
Ale od tej pory chyba to się zmieni bo jestem niemile widziana choć zastanawiam sie co ja takiego zrobiłam.
Jeżeli kogoś obraziłam to z całego mojego serca PRZEPRASZAM
ewelina_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:42   #33
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Przeczytałam ten wątek i jestem w pewien sposób zaskoczona i zdziwiona. Dziewczyna założyła wątek, bo zauważyła pewne zjawisko i chciała sie podzielić swoimi spostrzeżeniami, to wszystko. Faktycznie, zamiast słowa 'kłamstwo' mogła napisać 'nieszczerość', czy coś w podobnym tonie, bo zarzucanie komuś kłamstwa jest dosyć mocne i powinne być czynś poparte. Ale mniejsza z tym. Nie jestem Eweliną, więc tak naprawdę nie mogę wypowiadać się za nią, ale na moje oko ona nie miała zamiaru wywoływac tym wątkiem jakiejkolwiek awantury. Tymczasem zaistniał jakiś dziwny atak, dorabianie ideologii, nadinterpetacja i powstał efekt kuli śniegowej. Z małego wątku zrobił sie problem na skale dziury ozonowej Powiem szczerze, że mnie też nie wszystkie makijaże na MM sie podobają. Czasami tam zaglądam, ale nigdy się nie wypowiadam, bo nie czuję takiej potrzeby. Rzeczywiście dziewczyny, które oceniają makijaże, piszą same superlatywy, trudno powiedzieć, czy ten zachwyt jest szczery, czy po prostu nie chcą sprawić nikomu przykrości. Niektóre 'dzieła' moim zdaniem zasługują w pełni na uznanie, a niektóre mniej. Ale to wszystko kwestia gustu. Ewelina zauwazyła coś, o czym nie mówi się głośno i tyle. Nie rozumiem po co zaraz sugestie o zamykaniu watku, jakieś niuanse, ja to przeczytałam i nie podniosło mi się ciśnienie, trzeba mieć trochę dystansu do wszystkiego! Nie dajmy się zwariować! Przychylam się do wypowiedzi Smoczycy i od siebie - zalecam wszystkim trochę wyrozumiałości, bo naprawdę to się w życiu przydaje. Sama jestem nerwowa i czepiam się drobizagów, ale staram się nad tym panować, bo takie nerwowe reakcje, jak w tym wątku chociażby, niczemu dobremu nie służą. Pozdrawiam wszystkich
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:49   #34
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

Biorąc pod uwagę,że Wizaż ma ponad 2000 użytkowniczek,a makijaż komentuje przykładowo 60-80 osób to przychodzi tylko garstka i komentują te,którym się dany makijaż podoba albo nie.Jak się komuś coś nie podoba to niech pisze.Ja pamiętam jaki kiedyś napisałam,że mi się makijaż nie podobał,a wszystkie inne dziewczyny mówiły,że jest ładne,widocznie dla nich był fajny,podobał się,w ich stylu,mnie nie,ale to nie powód,by je nazywać kłamczuchami.

Kto chce ten komentuje.Tak samo jest na KWC jednemu coś dobrze służy innemu nie,ale czy z tego powodu,że innych dany kosmetyk nie uczulał,a u Ciebie się pojawiła wysypka to nie oznacza,że jesteś kłamaczuchą.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:52   #35
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Do wszystkich:)

Teraz mnie można zlinczować- zamykanie mało wygodnych wątków na wizaż.pl jest dość często spotykanym zjawiskiem....
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:53   #36
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Wink Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez ewelina_20
Hmmmm...jak to czytam to płakać mi sie chce
Natii4 to nie są zadne zagrywki....po prostu chciałabym aby wypowiedzi na MM były bardziej surowsze. Źle zrobiłam pisząc że to kłamstwa ale nie pomyslałam że wielu osobom one moga się podobać i piszą szczerze. Jednak to nie skresla faktu że są one za bardzo przechwalone.
Ech Jstem tylko zwyklą dziewcyzną i jeżeli ktokolowiek sądzi że te słowa są skierowane do P. Agnieszki bo nie wiem jak ją juz nazywać to się myli

Od kilku lat choruje na serce a wizaż był jedynym miejscem gdzie mogłam zapomnieć o chorobie Codziennie tutaj jestem i staram się czytać wszystko...
Ale od tej pory chyba to się zmieni bo jestem niemile widziana choć zastanawiam sie co ja takiego zrobiłam.
Jeżeli kogoś obraziłam to z całego mojego serca PRZEPRASZAM
Ewelinko!!! ale czym Ty sie przejmujesz??? Przeciez zyjemy w demokratycznym kraju i kazdy ma prawo do wypowiedzi. Natii- uwazam ze zamykanie watku za takie cos, byloby co najmniej niesprawiedliwe. W koncu Ewelina ma racje. Jesli makijaz nie wyglada najlepiej, to jaki sens jest go chwalic? Ja wiem, ze kazdy chce byc dla siebie mily, ale jesli cos naprawde nie dodaje komus uroku, to chyba lepiej zwrocic na to uwage, a nie zachwalac pod niebiosa, kiedy cos takiego nie ma w ogole sensu. A Ewelina ma racje, ze takie cos to klamstwo (mozna w lagodniejszej formie powiedziec, ze jest to ukrywanie prawdy- ale czy to cos zmieni???) Pozdrawiam
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 12:56   #37
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez ewelina_20
Hmmmm...jak to czytam to płakać mi sie chce
Natii4 to nie są zadne zagrywki....po prostu chciałabym aby wypowiedzi na MM były bardziej surowsze. Źle zrobiłam pisząc że to kłamstwa ale nie pomyslałam że wielu osobom one moga się podobać i piszą szczerze. Jednak to nie skresla faktu że są one za bardzo przechwalone.
Ech Jstem tylko zwyklą dziewcyzną i jeżeli ktokolowiek sądzi że te słowa są skierowane do P. Agnieszki bo nie wiem jak ją juz nazywać to się myli

Od kilku lat choruje na serce a wizaż był jedynym miejscem gdzie mogłam zapomnieć o chorobie Codziennie tutaj jestem i staram się czytać wszystko...
Ale od tej pory chyba to się zmieni bo jestem niemile widziana choć zastanawiam sie co ja takiego zrobiłam.
Jeżeli kogoś obraziłam to z całego mojego serca PRZEPRASZAM
Ewelina! Hej uszy do góry - nikogo nie obraziłaś, na pewno nie jestes tu niemile widziana, nie przejmuj się za bardzo bo Cię jeszcze serduszko zaboli W tym watku pojawiło się sporo wypowiedzi podkreślająych trafność Twoich uwag, bardzo dobrze że załozyłaś taki wątek bo może częsci osób takie uwagi dadzą do myślenia - może będzie mniej "słodzenia" i "dowartościowywania się" (cytuję bardzo trafne skądinąd słowa Karoli). Sporo nas, wizażanek zgodziło się tu z Tobą w tym wątku, a że ktoś się nieco zagalopował... cóż, bywa i tak ale to nie powód by się smucić

Uszka do góry, ściskam!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 13:00   #38
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Teraz mnie można zlinczować- zamykanie mało wygodnych wątków na wizaż.pl jest dość często spotykanym zjawiskiem....
Masz absolutną rację. Bardzo mi się ten fenomen nie podoba i jako moderator będę zdecydowanie przeciwdziałać podobnym akcjom w przyszłości. Jestem za usuwaniem chamskich i wulgarnych postów, ale stanowczo nie dla zamykania wątków tylko z powodu czyjegoś widzimisię. Dyskusja jest potrzebna, ta przebiega w kulturalnej atmosferze i być może naświetli pewne zjawiska.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:00   #39
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Teraz mnie można zlinczować- zamykanie mało wygodnych wątków na wizaż.pl jest dość często spotykanym zjawiskiem....
To może mnie też ktoś zlinczuje, bo sie przychylam do Twojej wypowiedzi. A sama dodam, że moderator powinien być osobą spokojną, zdystansowaną, dojrzałą emocjonalnie, żeby oceniać wszystkie wątki sprawiedliwie. Nerwowe reakcje są bardzo niewskazane, tymbardziej nieuzasadnione groźby, że wątek zostanie zamknięty. Kto bedzie chciał wtedy dyskutowac na jakikolwiek temat?
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:02   #40
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
To może mnie też ktoś zlinczuje, bo sie przychylam do Twojej wypowiedzi. A sama dodam, że moderator powinien być osobą spokojną, zdystansowaną, dojrzałą emocjonalnie, żeby oceniać wszystkie wątki sprawiedliwie. Nerwowe reakcje są bardzo niewskazane, tymbardziej nieuzasadnione groźby, że wątek zostanie zamknięty. Kto bedzie chciał wtedy dyskutowac na jakikolwiek temat?
Ja tez sie pod tym podpisuje
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:05   #41
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Do wszystkich:)

Zgadzam się z Lovisą. Na MM prawie nie zaglądam, a jak zaglądam - nigdy nie komentuję, po pierwsze dlatego, że się nie znam, po drugie - dlatego, że nie chcę nikomu sprawić przykrości, gdy coś mi sie wybitnie nie podoba. Drażni mnie też troszkę wszechobecna na tamtym forum euforia i zachwyt.
Ewelino - nie denerwuj się, wg mnie masz rację i idea wątku jest słuszna.
Też nie podoba mi się pomysł z prewencyjnym zamykaniem wątków, gdzie wszyscy wypowiadają się kulturalnie
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 13:12   #42
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego.


Od dłuższego czasu wybuchają afery odnośnie MM i pisania tam.Raz był to fakt,że dziewczyny słodzą,potem,że piszą tylko,że coś jest fajne albo nie,a teraz,że są kłamczuchami.

Jak można nazywać kogoś kłamczuchą nie ma się na to ani przykładów,ani dowodów.Niesłuszne oskarżanie kogoś to nie jest miła rzecz.

Szczerze-moderator bardzo fajna funkcja,ale więcej w niej odpowiedzialności i minusów niż plusów.Przesunę wątek źle,nie przesunę też źle,czytanie wszystkich wątków i ewentualne zmiany tematów z Help,Pomocy itp na takie,gdzie bez wchodzenia wiadomo o co chodzi,sprawdzanie czy nie ma przekleństw,bo i takie wpisane w innej formie jakiej nie wyłapuje cenzura się pojawiają.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:15   #43
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
To może mnie też ktoś zlinczuje, bo sie przychylam do Twojej wypowiedzi. A sama dodam, że moderator powinien być osobą spokojną, zdystansowaną, dojrzałą emocjonalnie, żeby oceniać wszystkie wątki sprawiedliwie. Nerwowe reakcje są bardzo niewskazane, tymbardziej nieuzasadnione groźby, że wątek zostanie zamknięty. Kto bedzie chciał wtedy dyskutowac na jakikolwiek temat?
Dlatego właśnie między innymi zgłosiłam swą kandydaturę na moderatora forum kosmetycznego, bo sądzę iż jestem w stanie sprostać podobnym zadaniom, jestem przeciwna nadużywaniu pewnych funkcji zy zamykaniu wątków.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:16   #44
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Zgadzam się z Lovisą. Na MM prawie nie zaglądam, a jak zaglądam - nigdy nie komentuję, po pierwsze dlatego, że się nie znam, po drugie - dlatego, że nie chcę nikomu sprawić przykrości, gdy coś mi sie wybitnie nie podoba. Drażni mnie też troszkę wszechobecna na tamtym forum euforia i zachwyt.
Ewelino - nie denerwuj się, wg mnie masz rację i idea wątku jest słuszna.
Też nie podoba mi się pomysł z prewencyjnym zamykaniem wątków, gdzie wszyscy wypowiadają się kulturalnie
Nie chodziło mi o niekulturalne zachowanie,bo takiego tu nie ma,ale o pisanie,że Wizażanki oceniające makijaże kłamią.Jak tak można pisać Czy człowiekowi nie może się wszystko podobać Czy jeżeli ktoś jest z natury osobą taką,która nie potrafi powiedzieć nic złego,jest miło nastawiona do świata to ma pisać coś co jest niezgodne z poglądami?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:20   #45
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego.
Hę??? Że co, przepraszam???? Wytłumacz mi proszę tę kwestię:

Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego


O co Ci chodzi??? Nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności. gdzie napisałam że chcę korzystać z narzędzi w takiej formie jak wymieniona przez CIebie? Napisałam w jednym wątku żartobliwie iż zajmuję sie rozgryzaniem zawiłości admin tools. Nie widziałam żadnego wątku budzącego niepokój na kosmetycznym! A śledzę dziś wszystko na bieżąco...
Miałam możliwość zrobienia czego - możesz mówić jaśniej?! Bardzo proszę o wyjaśnienia.

I radzę Ci, licz się trochę ze słowami!
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Dawno już nie słyszałam tyle pychy w czyichś słowach...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:20   #46
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Do wszystkich:)

ja też należe do grona osob ktore przeglądają MM ale nie komentują za wyjątkiem paru ładnych makijaży ktore mi sie naprawde spodobały.Tych ktore nie są w moim guście nie komentuje ale nie ukrywam ze te same zachwyty są dość drażniące,wszystko sie wszystkim podoba (prawie). Ewelinko nie martw sie, nie ma czym
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:21   #47
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Ale przecież nikt Ci nie każe być moderatorem. Zawsze można zerezygnować. Naprawdę uważasz, że nadajesz się do tej roli? Bo podchodzisz do wszystkiego bardzo emocjonalnie, za bardzo.
"Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały " Myślisz, że jak jesteś moderatorem, to będzie wszystkimi rządzić? Co to ma być, groźba? Szantaż? Masz dopiero 19 lat i to widać niestety, piszesz, że inni są dziecinni, a tego rodzaju wypowiedź swiadczy tylko tym, jak bardzo Ty niedojrzała jesteś.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:23   #48
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Hę??? Że co, przepraszam???? Wytłumacz mi proszę tę kwestię:

Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego


O co Ci chodzi??? Nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności. gdzie napisałam że chcę korzystać z narzędzi w takiej formie jak wymieniona przez CIebie? Napisałam w jednym wątku żartobliwie iż zajmuję sie rozgryzaniem zawiłości admin tools. Nie widziałam żadnego wątku budzącego niepokój na kosmetycznym! A śledzę dziś wszystko na bieżąco...
Miałam możliwość zrobienia czego - możesz mówić jaśniej?! Bardzo proszę o wyjaśnienia.

I radzę Ci, licz się trochę ze słowami!
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Dawno już nie słyszałam tyle pychy w czyichś słowach...
Smoczyco spokojnie- nie warto się unosić
Bo naprawde będzie burza- lepiej załatwcie to na PW
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:24   #49
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Do wszystkich:)

Oki Natii, rozumiem, że stwierdzenie, że wizażanki kłamią może Cię oburzać i masz pełne prawo to napisać, ale w moim osobistym odczuciu to stanowczo za mało, by w ogóle rozważać zamknięcie wątku
Poza tym autorka starała się sprostować swój pierwszy post
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 13:24   #50
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Nie masz uprawnień na plotkowe, tutaj wątki zamyka Złoś i AgaZ.
Cytat:
Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego.
Oczy mi wyszły jak to przeczytałam A przepraszam ona tam sama moderuje? Z tego co zdążyłam zauważyć to nawet gdyby chciała jakiś wątek przesunąć, to nie dałaby rady- wszystko przesuwasz Ty.

Cytat:
Szczerze-moderator bardzo fajna funkcja,ale więcej w niej odpowiedzialności i minusów niż plusów.Przesunę wątek źle,nie przesunę też źle,czytanie wszystkich wątków i ewentualne zmiany tematów z Help,Pomocy itp na takie,gdzie bez wchodzenia wiadomo o co chodzi,sprawdzanie czy nie ma przekleństw,bo i takie wpisane w innej formie jakiej nie wyłapuje cenzura się pojawiają.
Przesuwanie wątków z odpowiedzialnością się raczej nie wiąże- zawsze można go cofnąć, a zarzutów na ten temat jakoś nie słyszałam. W końcu wątek istnieje, tylko na innym forum.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:26   #51
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Do wszystkich:)

BTW- tematów wątków też nie można zmieniać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:26   #52
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ale przecież nikt Ci nie każe być moderatorem. Zawsze można zerezygnować. Naprawdę uważasz, że nadajesz się do tej roli? Bo podchodzisz do wszystkiego bardzo emocjonalnie, za bardzo.
"Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały " Myślisz, że jak jesteś moderatorem, to będzie wszystkimi rządzić? Co to ma być, groźba? Szantaż? Masz dopiero 19 lat i to widać niestety, piszesz, że inni są dziecinni, a tego rodzaju wypowiedź swiadczy tylko tym, jak niedojrzała jesteś.
Nie myślę,że mogę wszystkim rządzić,bo tak nie jest.Poprostu widziałam,że będzie burza.I jest,ale na mnie.Wychodzę z założenia,że lepiej zapobiegać.Wiem,że nikt mnie nie zmusza do bycia moderatorem,ale już wczoraj rozmawiałam o tym z Tinker,że moderator musi liczyć się z tym,że będzie dostawał PW z listami wątków do przesuwania,że zawsze ktoś będzie miał jakieś problemy związane z postępowaniem moderatora.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:26   #53
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Wink Dot.: Do wszystkich:)

Postuluję o zamnknięcie forum Moje Makijaże. Same problemy z nim, nie od dziś.

Nati, a Ty się aby dobrze czujesz?

Zdystansowana Koko.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:28   #54
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Smoczyco spokojnie- nie warto się unosić
Bo naprawde będzie burza- lepiej załatwcie to na PW
E tam Justyna, nie tak łatwo mnie zdenerwować. Pytam z czystej, ordynarnej ciekawości, bo Natii straszliwie enigmatycznie coś mówi a ja jestem człowiek prosty i trzeba mi prosto z mostu wygarnąc o co chodzi nie pojmuję pewnych subtelnych aluzji

pozdrówka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:29   #55
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Do wszystkich:)

Ja na forum "Moje makijaże" nie udzielam się często, ale kilkanaście razy nie mogłam się powstrzymać przed napisaniem paru słów bo jakieś makijaże mnie zachwyciły .
Po pierwsze nie sądze by było tam same pochwały bo z tego co czytam to widzę, że pojawia się tam dużo wskazówek i porad od innych Wizażanek dotyczących danego makijażu. A że przy niektórych są tylko same pochwały to zupełnie się nie dziwię .
Po drugie każdy ma swój gust i to co dla jednego jest brzydkie i nie nadaje się do pokazywania na ulicy innym się spodoba i wyrażą swoją aprobatę. Naprawdę nie wiem jaki cel jest w tym aby pisać "achy i ochy" nad czymś co zupełnie się nam nie podoba i myślę, że większość osób tego nie robi.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:29   #56
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie myślę,że mogę wszystkim rządzić,bo tak nie jest.Poprostu widziałam,że będzie burza.I jest,ale na mnie.Wychodzę z założenia,że lepiej zapobiegać.Wiem,że nikt mnie nie zmusza do bycia moderatorem,ale już wczoraj rozmawiałam o tym z Tinker,że moderator musi liczyć się z tym,że będzie dostawał PW z listami wątków do przesuwania,że zawsze ktoś będzie miał jakieś problemy związane z postępowaniem moderatora.
Ale to nie są "jakieś problemy", tylko Twoje zachowanie swiadczące o tym, że zbyt się w rolę wczułaś. No i nie jestem chyba w tym osądzie odosobniona. Może zanim przeczytasz jakiś wątek, to napij się Melisy? To pomaga na uspokojenie
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:30   #57
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
E tam Justyna, nie tak łatwo mnie zdenerwować. Pytam z czystej, ordynarnej ciekawości, bo Natii straszliwie enigmatycznie coś mówi a ja jestem człowiek prosty i trzeba mi prosto z mostu wygarnąc o co chodzi nie pojmuję pewnych subtelnych aluzji

pozdrówka
Gratuluje spokoju
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:30   #58
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Do wszystkich:)

Forum Moje makijaze jest moim zdaniem troszke kontrowersyjne ...
Ja rzadko komentuje makijaze ale to niekoniecznie dlatego, ze mi sie cos nie podoba - po prostu nie umiem tego umiejetnie ocenic pod wzgledem "technicznym".
Druga sprawa - sama ostatnio odwazylam sie zamiescic tam swoje makijaze ale nie dlatego, ze chcialam sobie poczytac pochwały ...
Wiedzialam, ze dziewczyny czesto sie zachwycaja niektorymi dzielami i nie razi mnie to, bo maja do tego prawo. Tak samo kazdy ma prawo skrytykowac jakis makijaz.
Nie obrazilabym sie gdyby ktos napisal cos zlego o moim...
Jezeli zamieszczam swoje zdjecia na forum to musze liczyc sie z tym, ze moga sie znalezc zarowno osoby ktorym moje "dziela" sie spodobaja, jak i takie dla ktorych beda one beznadziejne.
I te i te osoby maja prawo napisac co mysla, bo to przeciez jest forum internetowe. I nigdzie nie jest napisane "tutaj mozna tylko słodzić".

Jednocześnie apeluje do "obrońców pokrzywdzonych" - pozwolcie innym krytykować! Jezeli nie zamienia sie to w chamskie odzywki, a jest tylko luznym "nie podoba mi sie bo np. za mocno, za kolorowo, nie pasuje do koloru oczu itp." to po co od razu ataki "pokaz jak ty malujesz, itp, itd.".

Jesli chodzi o kweste "burzy" i zamykania niewygodnych wątków to zgadzam się z Lovisą, Justyną, Smoczycą, Maddlen i Zlośnicą...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:33   #59
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie myślę,że mogę wszystkim rządzić,bo tak nie jest.Poprostu widziałam,że będzie burza.I jest,ale na mnie.Wychodzę z założenia,że lepiej zapobiegać.Wiem,że nikt mnie nie zmusza do bycia moderatorem,ale już wczoraj rozmawiałam o tym z Tinker,że moderator musi liczyć się z tym,że będzie dostawał PW z listami wątków do przesuwania,że zawsze ktoś będzie miał jakieś problemy związane z postępowaniem moderatora.
Burza na Ciebie? Na pewno nie za moderowanie, bo zaczęłaś dwa dni temu? Nie widzę powodu żeby ktoś z kosmetycznego miał pisać do Ciebie PW. Niby dlatego, że wątek przesunęłaś? Nonsens, z takimi sprawami nikt nie pisze, bo to normalne, że przesuwa się wątki na odpowiednie forum. Odnoszę wrażenie (podkreślam! nie jestem pewna) że poczułaś zew władzy i trochę przesadzasz z tą odpowiedzialnością ale to moje prywatne zdanie. Nie wiem czy ktoś myśli podobnie.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:34   #60
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

1.Jak dla mnie ten wątek klasyfikuje się do zamknięcia,a nie przesunięcia---> tak napisała,ale nie ma tu mowy,że ZAMKNĘ wątek,ale że on generalnie się do tego nadaje,bo będzie niepotrzebna wojna
2.Wątek był wpierw na Pytaniach do Wizażystki-tam mam taką możliwość przesunięcia.



Każdy kto tutaj czyta moje wypowiedzi wie,że reaguję emocjonalnie,więc dziwne są te wypowiedzi,że powinnam się uspokić,bo zmieniłam status z nałogu na moderatora.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.