Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 22:30   #481
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ehhh u mnie tez wysyp zarczyn, rozwodow jeszcze nie.... widze, ze z wiekiem oraz trudniej jest poznac jakiegos wolnego i fajnego faceta
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:38   #482
Manolia
Przyczajenie
 
Avatar Manolia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
ehhh u mnie tez wysyp zarczyn, rozwodow jeszcze nie.... widze, ze z wiekiem oraz trudniej jest poznac jakiegos wolnego i fajnego faceta
No niestety, po 30tym roku życia szanse na poznanie fajnego i wolnego faceta spadają do zera
Manolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:56   #483
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Manolia Pokaż wiadomość
No niestety, po 30tym roku życia szanse na poznanie fajnego i wolnego faceta spadają do zera
nie przesadzalabym
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:08   #484
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Manolia Pokaż wiadomość
No niestety, po 30tym roku życia szanse na poznanie fajnego i wolnego faceta spadają do zera
Oj, nie zgodzę się ... W każdym wieku ma się szansę lub możliwość poznania kogoś . W końcu nie biorą się z nieba ślubujące pary po 30-40-50- 60 a nawet i starsze. Miłość przychodzi znienacka
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 22:06   #485
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
ehhh u mnie tez wysyp zarczyn, rozwodow jeszcze nie.... widze, ze z wiekiem oraz trudniej jest poznac jakiegos wolnego i fajnego faceta
ja nie wiem, gdzie ja żyję, bo jakoś nie ma wokół ,mnie tego mitycznego wysypu rozwodów ok. 30. Raczej śluby i zaręczyn, ale to i tak przed 30 zdecydowanie. Przynajmniej w moim otoczeniu.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 14:30   #486
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Manolia Pokaż wiadomość
No niestety, po 30tym roku życia szanse na poznanie fajnego i wolnego faceta spadają do zera
Nie sądzę wystarczy chcieć i dobrze się rozglądać
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 14:46   #487
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
Nie sądzę wystarczy chcieć i dobrze się rozglądać
ehhhh....ja chce i sie rozgladam, stram sie nie wygladac na zdesperowana ale serio...za kazdym razem jak kogos poznam to albo zajety, alborozmowa sie nie klei albo cos jeszcze....
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 09:55   #488
Manolia
Przyczajenie
 
Avatar Manolia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Jak się ma 30-34 lat to tak ale jak ma się pod czterdziestkę to niestety spadają do zera gdyż większość Panów mających np 37 lat woli młodsze albo są już zajęci.
Manolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:02   #489
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Witajcie Dziewczyny,
zgłasza sie kolejna singielka. Chętnie wymienilabym sie spostrzezeniami z osobami o podobnym "sposobie na zycie".
Wątek widzę umarł czy moze przenioslyście sie w inne miejsce? Jesli tak, to poproszę o namiary
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:13   #490
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ahah dopiero co pisalam, ze moi znajom jeszcze sie nie rozwodza a tu nagle informacja o pierwszej kolezance... 24 lata i rozwod po 5 latach malzenstwa.

zielona2 no troche jest cichy ten watek... ja polecam jeszcze watek"Gdzie poznać faceta - portale randkowe? " dziewczyny dziela sie namiarami gdzie znalezc facetow ^^
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:26   #491
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Bardzo często ludzie biorą ślub, aby brać ... nie patrzą na wiek ... niby wielka miłość, a później rozwód.
Według mnie muszą być dojrzali ... Ostatnio moja koleżanka lat 28 wyszła za 19latka ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 06:17   #492
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Bardzo często ludzie biorą ślub, aby brać ... nie patrzą na wiek ... niby wielka miłość, a później rozwód.
Według mnie muszą być dojrzali ... Ostatnio moja koleżanka lat 28 wyszła za 19latka ...
Wow. Jak dla mnie to szok. Ona na etapie uwijania gniazdka i mysli o dzieciach, a on etap pierwszych imprez studenckich...

Moi znajomi lat 25 tez juz po rozwodzie, jakies 3 lata po slubie. A byli ze soba jakies 7-8 lat z przerwami.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 06:39   #493
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość

Moi znajomi lat 25 tez juz po rozwodzie, jakies 3 lata po slubie. A byli ze soba jakies 7-8 lat z przerwami.
Może po prostu kolejna przerwa?

Jak dla mnie jak ktoś się rozstaje i wraca do siebie to żaden związek.
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 08:44   #494
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

nie. jedna ze stron się szaleńczo zakochała w innej osobie i jest z nią w związku. tak to jest jak ktoś w toksycznym związku w końcu przejrzy na oczy
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:04   #495
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny, czy Wasze towarzystwo, rodzina itp... poganiają Was abyście sobie kogoś hmm znalazły? Bo "już czas"

Zastanawiam się czy gadanie tylko na mnie działa jak płachta na byka i co im odpowiadacie gdy słyszycie takie teksty

Edytowane przez slawek_33
Czas edycji: 2014-08-31 o 12:09
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:42   #496
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Moja mam mi caly czas powtarza, ze powinnam sobie jakiegos faceta znalezc.. Mowie, ze na ulicy nie leza, w sklepie tez nie idzie kupic. Nie chce byc z kims, zeby byc. Nie bede sie rzucac na pierwszego lepszego, zeby tylko nie byc samej. Mam 28l.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:49   #497
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hej!

Dopiero odkryłam ten wątek. Co prawda w listopadzie kończę 24 lata, ale uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do grona

Na koncie zero związków. Zawsze, kiedy trafiam na chłopaka, który mnie się podoba, okazuje się, że on nie jest mną zainteresowany (ewentualnie jest zauroczony moją przyjaciółką). Nie zdarzyło się to raz czy dwa, ale zawsze tak się kończy. Wielokrotnie słyszałam: ,,nie jesteś w moim typie".
Staram się być zawsze w porządku, jestem otwarta na ludzi i nic. Doszłam do wniosku, że chyba najzwyczajniej w świecie muszę być brzydka/mam okropny charakter skoro nie byłam w stanie zainteresować swoją osobą fajnego chłopaka.
Po ostatnim wysypie ślubów i zaręczyn dopadł mnie wisielczy humor :P
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:56   #498
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Hej!

Dopiero odkryłam ten wątek. Co prawda w listopadzie kończę 24 lata, ale uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do grona

Na koncie zero związków. Zawsze, kiedy trafiam na chłopaka, który mnie się podoba, okazuje się, że on nie jest mną zainteresowany (ewentualnie jest zauroczony moją przyjaciółką). Nie zdarzyło się to raz czy dwa, ale zawsze tak się kończy. Wielokrotnie słyszałam: ,,nie jesteś w moim typie".
Staram się być zawsze w porządku, jestem otwarta na ludzi i nic. Doszłam do wniosku, że chyba najzwyczajniej w świecie muszę być brzydka/mam okropny charakter skoro nie byłam w stanie zainteresować swoją osobą fajnego chłopaka.
Po ostatnim wysypie ślubów i zaręczyn dopadł mnie wisielczy humor :P
Za dwa tygodnie stuknie mi 30-tka mam w d*** związki, cieszę się wolnością, flirtuję/nie tylko flirtuję z facetami, trochę ich wykorzystuję, bo po prostu nie przywiązuję się. Nie potrzebuję związku. Jest mi wreszcie dobrze samej ze sobą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:09   #499
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja 3 m-ce temu zakończyłam swój 7 letni toxyczny związek. Na początku wiadomo efekt "wow" i myślalam, że to już ten jedyny, ale po mniej wiecej 4 latach zaczęło się psuć i co raz bardziej na światło dzienne wychodziły różnice między nami. Dusiłam się strasznie w tym układzie, ale nie chciałam odejść, bo strasznie obawiałam się samotności. Wreszcie to on nie wytrzymał i daliśmy sobie spokój.
A teraz..
Same plusy - mam mnóstwo czasu dla siebie, dbam o siebie, podróżuje choćby sama, chodze na joge, zaczynam się uczyć nowego języka, skupiam się na pracy i nauce. Będąc w związku czułam się strasznie ograniczana. Może nie jestem stworzona do bycia z kimś..
Aha, mam 29 lat
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 14:11   #500
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja 3 m-ce temu zakończyłam swój 7 letni toxyczny związek. Na początku wiadomo efekt "wow" i myślalam, że to już ten jedyny, ale po mniej wiecej 4 latach zaczęło się psuć i co raz bardziej na światło dzienne wychodziły różnice między nami. Dusiłam się strasznie w tym układzie, ale nie chciałam odejść, bo strasznie obawiałam się samotności. Wreszcie to on nie wytrzymał i daliśmy sobie spokój.
A teraz..
Same plusy - mam mnóstwo czasu dla siebie, dbam o siebie, podróżuje choćby sama, chodze na joge, zaczynam się uczyć nowego języka, skupiam się na pracy i nauce. Będąc w związku czułam się strasznie ograniczana. Może nie jestem stworzona do bycia z kimś..
Aha, mam 29 lat
Też zaczynam tak o sobie myśleć...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:48   #501
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też zaczynam tak o sobie myśleć...
Ja miałam koleżankę na studiach, która już wtedy takie teorie przedstawiała A była po wieloletnim związku z facetem, który naprawdę dużo tolerował. Nie wiem jak jej się życie potoczyło bo urwał nam się kontakt, ale wiem jedno, że z wiekiem wymagania co do faceta rosną. I te trudności ze znalezieniem partnera nie wynikają z tego że wolnych facetów nie ma, bo oni są, tylko nie tacy jakich my szukamy. Ja mam w tej chwili konkretne oczekiwania co do mężczyzny i jeśli miałabym z nich rezygnować i brać jakiegokolwiek, żeby tylko był, to serio wole być sama. Przynajmniej będę zdrowsza psychicznie
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:50   #502
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze towarzystwo, rodzina itp... poganiają Was abyście sobie kogoś hmm znalazły? Bo "już czas"

Zastanawiam się czy gadanie tylko na mnie działa jak płachta na byka i co im odpowiadacie gdy słyszycie takie teksty
Ja usłyszałam od koleżanek, że ,,studia się kończą i potem, to już nie ma szans na znalezienie kogoś, dlatego się stroję" Słodko.

basssiek- zgadzam się z Tobą! Z wiekiem nie chcemy, żeby chłopak był tylko przystojny (jak to bywało za nastoletnich czasów ), ale żeby się nami opiekował, rozśmieszał, wspierał.
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España

Edytowane przez girl99
Czas edycji: 2014-08-31 o 14:52
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:06   #503
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość

basssiek- zgadzam się z Tobą! Z wiekiem nie chcemy, żeby chłopak był tylko przystojny (jak to bywało za nastoletnich czasów ), ale żeby się nami opiekował, rozśmieszał, wspierał.
Ja bym mogła jeszcze bardzo dużo dopisać...
Dlatego jestem sama
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:54   #504
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę na studiach, która już wtedy takie teorie przedstawiała A była po wieloletnim związku z facetem, który naprawdę dużo tolerował. Nie wiem jak jej się życie potoczyło bo urwał nam się kontakt, ale wiem jedno, że z wiekiem wymagania co do faceta rosną. I te trudności ze znalezieniem partnera nie wynikają z tego że wolnych facetów nie ma, bo oni są, tylko nie tacy jakich my szukamy. Ja mam w tej chwili konkretne oczekiwania co do mężczyzny i jeśli miałabym z nich rezygnować i brać jakiegokolwiek, żeby tylko był, to serio wole być sama. Przynajmniej będę zdrowsza psychicznie
witaj w klubie, u mnie gadają że jestem wybredna, no bo jestem, nie zwiążę się z byle jakim pierwszym lepszym aby był trzeba się cenić i mieć do siebie szacunek a facet jak ma być to z czasem będzie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:03   #505
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja bym mogła jeszcze bardzo dużo dopisać...
Dlatego jestem sama
Możesz napisać jakie to wymagania?

Edytowane przez slawek_33
Czas edycji: 2014-08-31 o 16:24
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:51   #506
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, u mnie gadają że jestem wybredna, no bo jestem, nie zwiążę się z byle jakim pierwszym lepszym aby był trzeba się cenić i mieć do siebie szacunek a facet jak ma być to z czasem będzie
Lepiej być wybredną i poczekać na kogoś dla nas ... niż zadawalać się "ochłapem" i cierpieć w toksyku ...100% prawdy
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 17:27   #507
malutka_czarna
Raczkowanie
 
Avatar malutka_czarna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Czytam i czytam Musze się przyznać, sama zaniedbałąm wątek przez siebie założony Ale wracam do niego... i z każdym komentarzem jaki czytam od Was , zgadzam sie w 100%.
* myśl, że może ja się nie nadaje do życia z kimś ( czemu więc tak bardzo tego chce??)
* moje wymagania znacznie wzrosły
* nie umiem sie zadowolić osoba ktora jest... żeby była.

I miałam ostatnio dwie historie. Jedna - chłopak zakochany we mnie, widziałam, że mu bardzo zależy i naprawde nie moge mu nic zarzucić. Po prostu z mojej strony nie zaiskrzyło. Nie, nie, nie. I starałam się przekonać , myśląc sobie : ,, bede wybrzydzać - bede sama "... i co? Nie umiem. Porozmawiałam z nim szczerze, nie chce kogoś zwodzić. I kolejna sytuacja... spotkałam (TAK! TAK! TAK!) kogoś kto mnie zainteresował i oczarował. ( a myślałam, że już mnie takie coś raczej nie spoooootka) Ale niestety chyba tylko mnie on oczarował bo telefon milczy. Wiec ja jak to ja, chwyciłam,, doła" , że co to za pech, że w końcu ktoś naprawde mi pasował a tutaj cisza.

Dziewczyny chciałabym znaleźć po prostu chyba nawet bardziej niż faceta umiejętność radości z życia samej, pozbycie się jakiegoś wstydu... Nie chce mi się nawet spotykać z zakochanymi koleżankami. Czuję jakiś wstyd, smutek, że wszystkim w koło może się udać a mnie nie.
I kolejna sprawa, JA NIE MAM GDZIE POZNAĆ FACETA!! Nie mam już koleżanek na ,,imprezy"... każda siedzi w swoim ciepłym gniazdku z chłopakiem, brakuje mi też męskiego towarzystwa w pracy ( saaaame baby)... praca do nocy..Cóż zrobić ?
malutka_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 18:37   #508
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Czytam i czytam Musze się przyznać, sama zaniedbałąm wątek przez siebie założony Ale wracam do niego... i z każdym komentarzem jaki czytam od Was , zgadzam sie w 100%.
* myśl, że może ja się nie nadaje do życia z kimś ( czemu więc tak bardzo tego chce??)
* moje wymagania znacznie wzrosły
* nie umiem sie zadowolić osoba ktora jest... żeby była.

I miałam ostatnio dwie historie. Jedna - chłopak zakochany we mnie, widziałam, że mu bardzo zależy i naprawde nie moge mu nic zarzucić. Po prostu z mojej strony nie zaiskrzyło. Nie, nie, nie. I starałam się przekonać , myśląc sobie : ,, bede wybrzydzać - bede sama "... i co? Nie umiem. Porozmawiałam z nim szczerze, nie chce kogoś zwodzić. I kolejna sytuacja... spotkałam (TAK! TAK! TAK!) kogoś kto mnie zainteresował i oczarował. ( a myślałam, że już mnie takie coś raczej nie spoooootka) Ale niestety chyba tylko mnie on oczarował bo telefon milczy. Wiec ja jak to ja, chwyciłam,, doła" , że co to za pech, że w końcu ktoś naprawde mi pasował a tutaj cisza.

Dziewczyny chciałabym znaleźć po prostu chyba nawet bardziej niż faceta umiejętność radości z życia samej, pozbycie się jakiegoś wstydu... Nie chce mi się nawet spotykać z zakochanymi koleżankami. Czuję jakiś wstyd, smutek, że wszystkim w koło może się udać a mnie nie.
I kolejna sprawa, JA NIE MAM GDZIE POZNAĆ FACETA!! Nie mam już koleżanek na ,,imprezy"... każda siedzi w swoim ciepłym gniazdku z chłopakiem, brakuje mi też męskiego towarzystwa w pracy ( saaaame baby)... praca do nocy..Cóż zrobić ?
Polecam wywiad z Magdą Cielecką w sierpniowej PANI - pięknie opowiada o zdobywaniu umiejętności bycia samej. Podtrzymało mnie na duchu to, że nawet osoby sławne i piękne jak ona mają podobne kłopoty jak my z odnalezieniem tego jedynego (choć ona chyba wreszcie się zakochała)
Co do okazji na poznanie kogoś nowego - też nie mam pomysłów. To po prostu musi być jakiś szczęśliwy zbieg okoliczności. Staram się żyć normalnie - praca, fitness, joga, kurs języka, szkolenia- wszędzie może pojawić się okazja. Z koleżankami chodzę czasem na kawę i ploty, na imprezie nie pamiętam kiedy byłam, odwiedzam raczej znajomych w domu bo przeważnie mają już dzieci i kłopot z kim je zostawić. Z jakiego jesteś miasta?
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 18:59   #509
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Czytam i czytam Musze się przyznać, sama zaniedbałąm wątek przez siebie założony Ale wracam do niego... i z każdym komentarzem jaki czytam od Was , zgadzam sie w 100%.
* myśl, że może ja się nie nadaje do życia z kimś ( czemu więc tak bardzo tego chce??)
* moje wymagania znacznie wzrosły
* nie umiem sie zadowolić osoba ktora jest... żeby była.

I miałam ostatnio dwie historie. Jedna - chłopak zakochany we mnie, widziałam, że mu bardzo zależy i naprawde nie moge mu nic zarzucić. Po prostu z mojej strony nie zaiskrzyło. Nie, nie, nie. I starałam się przekonać , myśląc sobie : ,, bede wybrzydzać - bede sama "... i co? Nie umiem. Porozmawiałam z nim szczerze, nie chce kogoś zwodzić. I kolejna sytuacja... spotkałam (TAK! TAK! TAK!) kogoś kto mnie zainteresował i oczarował. ( a myślałam, że już mnie takie coś raczej nie spoooootka) Ale niestety chyba tylko mnie on oczarował bo telefon milczy. Wiec ja jak to ja, chwyciłam,, doła" , że co to za pech, że w końcu ktoś naprawde mi pasował a tutaj cisza.

Dziewczyny chciałabym znaleźć po prostu chyba nawet bardziej niż faceta umiejętność radości z życia samej, pozbycie się jakiegoś wstydu... Nie chce mi się nawet spotykać z zakochanymi koleżankami. Czuję jakiś wstyd, smutek, że wszystkim w koło może się udać a mnie nie.
I kolejna sprawa, JA NIE MAM GDZIE POZNAĆ FACETA!! Nie mam już koleżanek na ,,imprezy"... każda siedzi w swoim ciepłym gniazdku z chłopakiem, brakuje mi też męskiego towarzystwa w pracy ( saaaame baby)... praca do nocy..Cóż zrobić ?
to tak jest, człowiek sie stara, wychodzi gdziekolwiek i dalej nic też czuję smutek i wstyd, ale to moje życie i trzeba zainwestować w siebie bo niby kiedy mam to zrobić jak nie teraz, oczywiście tęsknota i żal że się nie ma faceta jest no ale trzeba być dobrej myśli a ja ostatnio mam tak że piszą do mnie kolesie na fb, że widzieli mnie gdzieś na mieście i od kogoś tam maja na mnie namiary, a mnie to tak wkurza, jak mnie widzial to mógł zagadać, nie lubie takiego czegoś

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

a to chyba cos dla nas singielek ja popieram
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 20:27   #510
Fouquet
Raczkowanie
 
Avatar Fouquet
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 165
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cześć

Przyłączam się do grona
__________________

„K: Chodzi o to, żeby kobieta czuła, że jest bytem odrębnym od mężczyzny, że będąc sama, istnieje tak samo intensywnie, bez żadnej wątpliwości”.
Fouquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.