Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 18:21   #1
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852

Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)


Niedawno przefarbowałam włosy na czarno. Teraz chciałabym zrobić sobie parę pasemek na czubku głowy. Niestety nie wiem na jaki kolor. Myślałam nad blondem, ale ten znowu wszyscy mi odradzają. Podoba mi się też niebieski, ale znowu każdy uważa, że to jest za bardzo "niecodzienny" kolor...
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 19:17   #2
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Hmm czarne włosy + blond pasemka kojarzą mi się z wiejskimi dziołchami z festynu . Bezpieczne rozwiązanie to chyba pasemka z tej samej gamy kolorów co Twoje włosy. Moja koleżanka, która ma naturalne czarne włosy, zaszalała i zrobiła sobie czerwone pasemka i efekt był bardzo fajny Ale to oczywiście zależy, co i komu pasuje. Fajnie gdybyś załączyła zdjęcia - miałybyśmy wieksze pole do manewru
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 11:15   #3
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Ja na czarnych miałam pasemka różnych kolorów Ale wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać, bo blond (taki lekko żółty), czy pomarańczowo-rudy dają taki szalony wygląd, więc zależy jak się ubierasz etc .
Czerwone wyglądają fajnie, ale swojego czasu, to był standart, ale teraz już rzadko się widiz kogoś w takich włosach
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 13:38   #4
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Możesz też zrobić tak, jak ja mam w planach. Rozjaśnić pasemka i na to dać brązową farbę, tak, żeby to wyglądało na naturalne refleksy. Z tym, ze w tej chwilii mam ciemny brąz, nie wiem jak to wyjdzie z czarnym.
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 13:41   #5
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

ja Ci proponuje zrobienie sobie pomarańczowych lub czerwonych pasemek farbą joanny avangarda. kosztuje ok 10 zł a efekt..... mmmm wg mnie świetny... testowałam go na sobie i szczerze POLECAM !!!
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 14:07   #6
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina121 Pokaż wiadomość
ja Ci proponuje zrobienie sobie pomarańczowych lub czerwonych pasemek farbą joanny avangarda. kosztuje ok 10 zł a efekt..... mmmm wg mnie świetny... testowałam go na sobie i szczerze POLECAM !!!
Dokładnie to samo robiłam 2 lata temu. na czarne włosy strzeliłam sobie ceglasty. Dodatkowo miałąm blondo-żółte pasemka robione u fryzjerki. Efekt był bardzo fajny
Ale ja mówię, to jak chce się szaleć
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:54   #7
Zeta Zeta
Przyczajenie
 
Avatar Zeta Zeta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Hmm czarne włosy + blond pasemka kojarzą mi się z wiejskimi dziołchami z festynu . Bezpieczne rozwiązanie to chyba pasemka z tej samej gamy kolorów co Twoje włosy. Moja koleżanka, która ma naturalne czarne włosy, zaszalała i zrobiła sobie czerwone pasemka i efekt był bardzo fajny Ale to oczywiście zależy, co i komu pasuje. Fajnie gdybyś załączyła zdjęcia - miałybyśmy wieksze pole do manewru
Zgadzam się

Co prawda jestem blondynką, ale moja siostra ma ciemne włosy.. naturalnie w kolorze czekolady, ale od czasu do czasu szaleje z różnymi odcieniami czerni i pasemkami. Najbardziej podobały mi się u niej, kiedy miała ciepły kolor włosów (własne) pasemka w kolorze jasnego brązu wpadajacego w miedź, a kiedy się przefarbowała na czarny, zimny kolor pasemka w kolorze fioletu... fryzjer nałożył farbę bez uprzedniej dekoloryzacji, tak więc były to raczej fioletowe refleksy. Wyglądało to prześlicznie, "żywo", szczególnie, że sis włoski się na końcach zawijają w świderki...

pozdro

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-07-17 o 23:38
Zeta Zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 14:30   #8
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Co do tych dziołch... To myślę, że zależy ile tych pasemek, czy z góry, czy od spodu i jak się komponują z całością... Same pasemka odpowiednio zrobione nie dadzą bazarkowego efektu
Tak sądze
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 14:42   #9
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Hmm czarne włosy + blond pasemka kojarzą mi się z wiejskimi dziołchami z festynu . Bezpieczne rozwiązanie to chyba pasemka z tej samej gamy kolorów co Twoje włosy. Moja koleżanka, która ma naturalne czarne włosy, zaszalała i zrobiła sobie czerwone pasemka i efekt był bardzo fajny Ale to oczywiście zależy, co i komu pasuje. Fajnie gdybyś załączyła zdjęcia - miałybyśmy wieksze pole do manewru
Mi tez. nawet jak niewiadomo ladnie bylyby zrobione to sie kojarza

Wg mnie, na czarnym fajnie wygladaja fioletowe albo czerwone. Niebieski tez swietnie kontrastuje. Generalnie lepiej wygladaja niecodzienne polaczenia z czarnym.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:01   #10
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Jeszcze odświeżę temacik
No właśnie napisałam o tych "białych" pasemkach, ale nie napisałam, że chodziło mi tylko o parę takich "promyczków" u góry.
No i dalej się zastanawiam nad tymi pasemkami... Niby dałam sobie spokój na jakiś czas z robieniem pasemek, ale mam wesele pod koniec miesiąca i chciałabym coś zmienić a nie chcę po raz kolejny farbować włosów (bo pewnie i tak już żaden kolor mi nie złapie).
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 15:00   #11
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

moze cos takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79.jpg (38,6 KB, 1108 załadowań)
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 15:44   #12
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Moim zdaniem takie przejaśnienia przy kolorze czarnym są obowiązkowo, inaczej kolor wygląda strasznie "płasko" i brzydko (takie jest moje zdanie), ja tutaj żadnych typowych pasemek nie widzę, raczej refleksy oraz takie farbowanie nazywane czasem "trójwymiarowym" w celu nadaniu kolorowi życia
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:43   #13
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Co do tych dziołch... To myślę, że zależy ile tych pasemek, czy z góry, czy od spodu i jak się komponują z całością... Same pasemka odpowiednio zrobione nie dadzą bazarkowego efektu
Tak sądze
oj wcale nie teraz jest to bardzo modne
ja w piatek doczepiam sobie 10 pasemek blond dlugosc do pasa...moje czarne wlosy tez mam do pasa pasemka bede miala z jednej strony stopniowo beda szly ku spodowi

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Jeszcze odświeżę temacik
No właśnie napisałam o tych "białych" pasemkach, ale nie napisałam, że chodziło mi tylko o parę takich "promyczków" u góry.
No i dalej się zastanawiam nad tymi pasemkami... Niby dałam sobie spokój na jakiś czas z robieniem pasemek, ale mam wesele pod koniec miesiąca i chciałabym coś zmienić a nie chcę po raz kolejny farbować włosów (bo pewnie i tak już żaden kolor mi nie złapie).
pewnie ze bedzie to fajnie wygladac polecam doczepienie pasemek
ja place 6,90 zł za jedno pasemko blond dlugosc do pasa
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:53   #14
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

jak dla mnie to najlepiej... żadne

pasemka ogólnie wychodzą już z mody
czarny z blondem dorobił się już dawno czułego określenia "skunks" i kojarzy się mocno odpustowo
czerwony zazwyczaj spłukuje się do rudego i tragedia
czarny plus niebieski/granat/fiolet jeszcze ujdą, ale powyżej pewnego wieku może to już wyglądać niefajnie

że już nie wspomnę o tym ile potem trzeba się namęczyć, żeby przykryć czymś nierównomiernie pokolorowane włosy
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:11   #15
NikaKarolinka
Raczkowanie
 
Avatar NikaKarolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 228
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
oj wcale nie teraz jest to bardzo modne
ja w piatek doczepiam sobie 10 pasemek blond dlugosc do pasa...moje czarne wlosy tez mam do pasa pasemka bede miala z jednej strony stopniowo beda szly ku spodowi


pewnie ze bedzie to fajnie wygladac polecam doczepienie pasemek
ja place 6,90 zł za jedno pasemko blond dlugosc do pasa



ja tez chce takie pasemka...gdzie mozna takie kupić?i w jaki sposób sie one trzymają ??
NikaKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:47   #16
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
oj wcale nie teraz jest to bardzo modne
Taak, ciekawe gdzie...
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 06:39   #17
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez NikaKarolinka Pokaż wiadomość
ja tez chce takie pasemka...gdzie mozna takie kupić?i w jaki sposób sie one trzymają ??
u fryzjera mozna doczepic lub kupic na allegro
Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
Taak, ciekawe gdzie...
np najmodniejsze fryzury emo...
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:03   #18
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Ale Emo to jest taki styl, a nie jakaś moda wydaje mi się ,że blond pasemka na czarnych włosach , to odpust po maksie , ale ofkors o gustach się nie dyskutuje
By the Way to najmodniejsze teraz będą jednokolorowe fryzurki , z tego co wiem.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:21   #19
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Też mialam taki problem przypadkiem mialam czarne wlosy do mojej karnacji to absolutnie nie pasowało poszłam do fryzjera i poradził mi refleksy- cieniutki pasemka o pare tonów jaśniejsze teraz mam je takie ciemno złote (mam je tylko na koronie- górna część włosów nie na całych). Jestem bardzo zadowolona
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 15:06   #20
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Ja mam czarne wlosy -kiedys chcialam troche je odmienic i fryzjerka zrobila mi takie bordowe pasemka- bardzo ladnie to wyglado,wszyscy chwalili.
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 19:36   #21
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez mogru Pokaż wiadomość
Też mialam taki problem przypadkiem mialam czarne wlosy do mojej karnacji to absolutnie nie pasowało poszłam do fryzjera i poradził mi refleksy- cieniutki pasemka o pare tonów jaśniejsze teraz mam je takie ciemno złote (mam je tylko na koronie- górna część włosów nie na całych). Jestem bardzo zadowolona
tez mam tak zafarbowalam sie na granatowa czern no i cos mi brakowalo...zrobilam brwi ciemne ale dalej cos brakowalo...opalona jestem wiec to nie karnacja.. zrobilam pasemka i fryzurka wyglada teraz idealnie
identycznie jak ta 1 fryzurka ( narazie)

jednym sie to podoba innym nie proste mi tez wiele fryzurek sie nie podoba zwlaszcza krótkie wlosy
kazdy czlowiek jest inny i lubi co innego a inni powinni to uszanowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 563194625_l.jpg (55,5 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3387640.jpg (61,0 KB, 390 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6397914.jpg (41,4 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7754776.jpg (28,2 KB, 312 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:29   #22
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

No i zwatpilam Ostatnio cos mnie wzielo na jasne pasemka.Wlosy mam ciemny braz,chcialam dodac im odrobiny zycia przez wlasnie takie blond pasemka.Tylko zastanawialam sie,czy to jeszcze jest modne,ale nie moglam znalezc watku,w ktorym byloby napisane,co jest modne w tym sezonie.Choc wlasnie kojarze,ze od pewnego czasu odchodzi sie juz od pasemek na rzecz rownomiernego koloru.I juz sama nie wiem Tez sie boje,ze bedzie to wygladalo,jak "typowa panna ze wsi",wiec chyba nie zaryzykuje
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:23   #23
brattby
Raczkowanie
 
Avatar brattby
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Kiedyś miałam czarne włosy (po nieudanym farbowaniu ciemnym blondem :/ ) i ratunek znalazłam w jld - mają tam taką usługę refleks albo kontrast, już nie pamiętam, w każdym razie zrobiono mi dużo cieniutkich ciemnozłotych pasemek i bardzo ożywiło to fryzurę. Koszt wtedy około 100 zł ze zniżką studencką. No ale wtedy włosy już na dobrą sprawę nie są czarne, bo tych pasemek jest bardzo dużo, nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć.
brattby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:14   #24
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez brattby Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam czarne włosy (po nieudanym farbowaniu ciemnym blondem :/ ) i ratunek znalazłam w jld - mają tam taką usługę refleks albo kontrast, już nie pamiętam, w każdym razie zrobiono mi dużo cieniutkich ciemnozłotych pasemek i bardzo ożywiło to fryzurę. Koszt wtedy około 100 zł ze zniżką studencką. No ale wtedy włosy już na dobrą sprawę nie są czarne, bo tych pasemek jest bardzo dużo, nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć.
Kurcze,zamiast blondu czarne??
Ja chyba jednak sie nie zdecyduje Wlosy mi szybko rosna,musialabym czesto chodzic do fryzjera (na co nie mam czasu i czego,swoja droga,bardzo nie lubie).Pozatym,jakby mi sie takie wloski znudzily,to zostaloby mi tylko farbowanie Bo obciecie odpada-zapuszczam wlosy.Wiec taka fryzura predzej stanie sie dla mnie uciazeniem.Ale dzieki za odpowiedz
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:52   #25
brattby
Raczkowanie
 
Avatar brattby
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kurcze,zamiast blondu czarne??
Ja chyba jednak sie nie zdecyduje Wlosy mi szybko rosna,musialabym czesto chodzic do fryzjera (na co nie mam czasu i czego,swoja droga,bardzo nie lubie).Pozatym,jakby mi sie takie wloski znudzily,to zostaloby mi tylko farbowanie Bo obciecie odpada-zapuszczam wlosy.Wiec taka fryzura predzej stanie sie dla mnie uciazeniem.Ale dzieki za odpowiedz

Naprawdę tak było :/ dlatego wszystkim odradzam palette :/
Masz rację z tym fryzjerem, mnie też włosy bardzo szybko rosną i znam ten ból. Max dwa miesiące, ale to po prostu max, tyle wytrzymywałam, a niejednokrotnie co miesiąc chodziłam na odrosty. Ale każde jedne pasemka będzie trzeba poprawiać. Ja pamiętam jak kiedyś
"poprawiłam" sobie sama przy skórze wyszły żółte, a reszta pomarańczowa Na szczęście to już przeszłość hehe
brattby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:16   #26
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kurcze,zamiast blondu czarne??
Ja chyba jednak sie nie zdecyduje Wlosy mi szybko rosna,musialabym czesto chodzic do fryzjera (na co nie mam czasu i czego,swoja droga,bardzo nie lubie).Pozatym,jakby mi sie takie wloski znudzily,to zostaloby mi tylko farbowanie Bo obciecie odpada-zapuszczam wlosy.Wiec taka fryzura predzej stanie sie dla mnie uciazeniem.Ale dzieki za odpowiedz
tez z blondu zrobilam sobie czarne

u nas teraz sa modne wloski z pasemkami np blond lub rozowymi
link do fajnych fryzurek
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/

http://e-nastolatki.pl/fryzury_emo.html
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:57   #27
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Mnie kiedys kusil zestaw do pasmek Joanny.Ale jesli pasemka maja wygladac dobrze (a wg mnie na ciemnych wlosach jest to trudniejsze do uzyskania,bo zazwyczaj najpierw trzeba je rozjasnic),to lepiej udac sie do dobrego fryzjera,a nie bawic sie samemu w domu Zostane przy doprowadzeniu mojej fryzury do ladu i skladu,bo ostatni raz bylam u fryzjera w sierpniu (wykrecam sie tlumaczas sobie,ze zapuszczam wlosy,a fryzjerka zawsze ciachnie tak z 5 cm)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 05:36   #28
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mnie kiedys kusil zestaw do pasmek Joanny.Ale jesli pasemka maja wygladac dobrze (a wg mnie na ciemnych wlosach jest to trudniejsze do uzyskania,bo zazwyczaj najpierw trzeba je rozjasnic),to lepiej udac sie do dobrego fryzjera,a nie bawic sie samemu w domu Zostane przy doprowadzeniu mojej fryzury do ladu i skladu,bo ostatni raz bylam u fryzjera w sierpniu (wykrecam sie tlumaczas sobie,ze zapuszczam wlosy,a fryzjerka zawsze ciachnie tak z 5 cm)
zawsze tez mozna sobie przedluzyc
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:11   #29
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

ja mam czarne wlosy farbowane. i najlepiej sie w nich czuje. mam mocno wycieniowane i z jednej strony mam czerwien ale nie z wierzchu tylko pod spodem...... super, mialam rozowe teraz czerwone i bede robic chyba fiolet ;p na czarnych wlosach super to wszystko wyglada ;p
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:17   #30
anikle
Raczkowanie
 
Avatar anikle
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 56
Dot.: Jakie pasemka na czarne włosy? :/ Pomóżcie ;)

Ja także mam pytanie dotyczące pasemek na ciemnych włosach.. Od jakiegos roku regularnie maluje średnim brązem, jak mozna sie domyslec wychodza praktycznie czarne , ale nie o to chodzi chcialabym juz co zmienic ;/ bo juz mi sie to wszystko przejadlo.. ale nie interesuja mnie czerwone czy tez rozowe pasemka.. chcialaym cos delikatniejszego, jakies jasne brazy,ciemne blondy.. w gre wchodzi nie tylko jeden kolor.. tylko teraz jak to zrobic? rozjasnic i potem rzucic na to kolorek? i czy wogole zdecydowac sie na cos takiego ? czy to nie bedzie smiesznie wygladac? moze posiadacie jakies zdjęcia z takimi pasemkami.. bardzo licze na Wasza pomoc naprawde chce cos zmienic...
anikle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.