Listopad- Grudzień 2014- część IV :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 12:54   #3121
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Siemkawstalam przed 6..tz dostal telefon,ze jego dziadek zmarl..a o 11 mieli jechac do kliniki na profilaktyczne badania..juz nie dojechali..wczoraj pogrzebw piatek kolejny..eh..
byla u mnie ta moja kolezanka,polozna/dostala dodatkowa prace jako polozna srodowiskowa w naszym okregu i bd do mnie przychodzila po porodzie



Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Masz prawie miesiąc rozbieżności między terminami?
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Esti właśnie skad u Ciebie taka rozbieżność?
aleksandretta,monian ja OM mialam 12.01 i z tego by wychodzilo,ze TP na 18.10 ale jak bylam u gina po 20.01 to mowil,ze nic nie widzi,testy tez wychodzily ujemne.obstawial zaburzenia hormonalne i tyle...ja sie trochu nastawilam,ze moze ciaza,ye tak dlugo okresu nie dostaje ale jak on na 100% wykluczyl to zrezygnowana olalam sprawei do 5.02 nic..06.02 pojawilo sie plamienie i pomyslalam,ze okres przyszedl ..ale to bylo jednorazowe..nastepnego dnia zrobilam Bete i wyszlo 112 ..i znow do gina..i okazalo sie ze jednak zalapalam..na poczatku gin 3 mal sie tego terminu plamienia,ze to niby implantacyjne..a potem stwierdzil,ze ciezka sprawa i o Tp wcale nie wspominal..dopiero teraz jak juz tak daleko jestem..

dziwna sytuacja,sama nie wiem co mam myslec..

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
U mnie bez zmian. Samopoczucie do D... !
Może to jakaś deprecha mnie dopadła....???
Dziś mam wizytę u gina to się podpytam bo mnie to bardzo martwi. Nie mam siły ani ochoty wstać z łóżka

Powodzenia na dzisiejszych wizytach i gratulacje nowych tygodni !

Nie wiem kiedy ja Was nadrobię skoro nie mam siły
Paulina glowa do gory,takie chwile zwatpienia sa normlne..ja wlasnie tez je przechodzepowodzenia dzis


Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
na śląsku na laktacje sie piło kiedys kakałszale - łuska kakaowa, nie wiem jak to sie pisze, nawet w szpitalach to dawali do picia jak moja mam rodziła, moja bratowa też to piła w dużych ilościach i nic nie pomogło, więc to chyba wszystko pic na wodę bardziej pomaga na psyche...
a tak wogóle to jest pyszne ja to pije często więc pic i tak będę, herbatki na laktacje olewam



dzięki poszukam, gapa ze mnie
uwielbiam kakauszale ale u nas nigdzie nie moge dostac..

Futbolowa ,Silesianna 3 mam kciuki za wizyte
dzis ta moja kolezanka powiedziala co mam zabrac do szpitala,poopowiadala jak to bd wygladalo itp.w przyszlym tyg jak wpadnie to zaliczymy te fazy porodu i umiejetnosc oddychania.
20.09 mam baby showersame kobitki..
dzis jakos nie palam entuzjazmem..przed chwila wrocil zalamany tz bo byl to jego ukochany dziadek,przebral sie i pojechal z tesciowa cos zalatwiac.tesciowa tez jak 1,5 nieszczescia z tym gipsem i niezagojonym lukiem brwiowym..ahhh..
__________________
[B][COLOR="Red"]Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić /[I][FONT="Palatino Linotype"]
11.11.2014.r Nasze szczęście-Franuś

Edytowane przez esti87
Czas edycji: 2014-09-03 o 13:28
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:56   #3122
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Czekoladka, ale pysznosci mialas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Esti przykro mi bardzo...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:07   #3123
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
A mój będzie prasował bo ja to prasowanie nienawidzę a mojemu to dobrze idzie więc niech przyłoży rękę.

Przyszedł materac lateksowy Hevea. Jak mój Tż go wieczorem rozwinie to mogę dać znać jak pierwsze wrażenie jeśli, któraś o nim myśli.
Mi też przyszedł wczoraj, chyba ten sam Wydaje się być bardzo ok Nie za miękki, nie za twardy, jakościowo super.
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:09   #3124
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość






aleksandretta,monian ja OM mialam 12.01 i z tego by wychodzilo,ze TP na 18.10 ale jak bylam u gina po 20.01 to mowil,ze nic nie widzi,testy tez wychodzily ujemne.obstawial zaburzenia hormonalne i tyle...ja sie trochu nastawilam,ze moze ciaza,ye tak dlugo okresu nie dostaje ale jak on na 100% wykluczyl to zrezygnowana olalam sprawei do 5.02 nic..06.02 pojawilo sie plamienie i pomyslalam,ze okres przyszedl ..ale to bylo jednorazowe..nastepnego dnia zrobilam Bete i wyszlo 112 ..i znow do gina..i okazalo sie ze jednak zalapalam..na poczatku gin 3 mal sie tego terminu plamienia,ze to niby implantacyjne..a potem stwierdzil,ze ciezka sprawa i o Tp wcale nie wspominal..dopiero teraz jak juz tak daleko jestem..


łooo faktycznie dziwna sytuacja. To ty kochana już lepiej do tego 18.10 bądź gotowa.

My Sweet Little który masz materacyk?

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2014-09-03 o 13:11
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:19   #3125
szybkawolna
Rozeznanie
 
Avatar szybkawolna
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 509
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Jak długo Wam sie ksiegowała wplata w tej internetowej aptece gemini ? Składałam zamowienie wczoraj o 15 i od razu robilam przelew i jak sie loguje na stornie apteki to nadal ma status nie oplacona....
szybkawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:22   #3126
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

esti jakaś czarna seria.... przykro mi

co do herbatek
absolutnie nie polecam tych z hippa nawet dziwi mnie, że taka fajna firma takie świnstwa tych herbatkach daje.... i to zarówno w tych na laktację, jak i w tych dla dzieci...
piłam herbatki na laktację, ale uważam, że to w dużym stopniu działa na psychę. Jak się wierzy, to działa bo w ogóle karmienie w dużym stopniu zależy od psychiki, nastawienia.
Ja piłam herbatki i duuuużo wody niegazowanej i przetrwałam kryzys jakoś 2msc od porodu, a było już naprawdę źle....

Frau no wczoraj w przedszkolu było dobrze, nie licząc płaczu porannego
dziś rano też płacz, dziś sobie przypomniał o dziadku, że on to do dziadka pojedzie, albo do babci, żeby po niego zadzwonić.... w szatni zrobił lekką histerię.... ale do sali wszedl nie wybiegając i w dzień było ok
jak nas zobaczył to nawet się nie rozkleił za bardzo, mniej niż dotąd także może idzie ku lepszemu

jutro planujemy, żeby tż sam go odwiózł, a ja sama po niego pojadę.... zobaczymy
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:25   #3127
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość
Siemkawstalam przed 6..tz dostal telefon,ze jego dziadek zmarl..a o 11 mieli jechac do kliniki na profilaktyczne badania..juz nie dojechali..wczoraj pogrzebw piatek kolejny..eh..
byla u mnie ta moja kolezanka,polozna/dostala dodatkowa prace jako polozna srodowiskowa w naszym okregu i bd do mnie przychodzila po porodzie







aleksandretta,monian ja OM mialam 12.01 i z tego by wychodzilo,ze TP na 18.10 ale jak bylam u gina po 20.01 to mowil,ze nic nie widzi,testy tez wychodzily ujemne.obstawial zaburzenia hormonalne i tyle...ja sie trochu nastawilam,ze moze ciaza,ye tak dlugo okresu nie dostaje ale jak on na 100% wykluczyl to zrezygnowana olalam sprawei do 5.02 nic..06.02 pojawilo sie plamienie i pomyslalam,ze okres przyszedl ..ale to bylo jednorazowe..nastepnego dnia zrobilam Bete i wyszlo 112 ..i znow do gina..i okazalo sie ze jednak zalapalam..na poczatku gin 3 mal sie tego terminu plamienia,ze to niby implantacyjne..a potem stwierdzil,ze ciezka sprawa i o Tp wcale nie wspominal..dopiero teraz jak juz tak daleko jestem..

dziwna sytuacja,sama nie wiem co mam myslec..


Paulina glowa do gory,takie chwile zwatpienia sa normlne..ja wlasnie tez je przechodzepowodzenia dzis



uwielbiam kakauszale ale u nas nigdzie nie moge dostac..

Futbolowa 3 mam kciuki za wizyte
dzis ta moja kolezanka powiedziala co mam zabrac do szpitala,poopowiadala jak to bd wygladalo itp.w przyszlym tyg jak wpadnie to zaliczymy te fazy porodu i umiejetnosc oddychania.
20.09 mam baby showersame kobitki..
dzis jakos nie palam entuzjazmem..przed chwila wrocil zalamany tz bo byl to jego ukochany dziadek,przebral sie i pojechal z tesciowa cos zalatwiac.tesciowa tez jak 1,5 nieszczescia z tym gipsem i niezagojonym lukiem brwiowym..ahhh..
przykro mi

Esti a jakie mialas cykle przed ciaza?
ja mialam om 26.01 i jak robilam test tydzien przed spodziewana @ to tez nic nie pokazalo, zrobilam drugi test 24.02 i juz 2 krechy byly

mimo wszystko badz w gotowsci od 18.10

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Czekoladka, ale pysznosci mialas
jeszcze zostalo wiec zapraszam


dobra zbieram sie po corcie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 13:32   #3128
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez szybkawolna Pokaż wiadomość
Jak długo Wam sie ksiegowała wplata w tej internetowej aptece gemini ? Składałam zamowienie wczoraj o 15 i od razu robilam przelew i jak sie loguje na stornie apteki to nadal ma status nie oplacona....

mi ze 3 dni,ze nie oplacona a tez zaraz robilam przelew..potem 2 dni,ze zafakturowane,1 w trakcie realizacji i wtedy przyszly potwierdzenia na maila..jeden,ze wyslano i 2 z Siodemki z numerem przesylki

Monian..ja psychicznie nie jestem gotowa na 18.10..wcale a wcale...jutro moze sie konkretow dowiem..oby
Manieczka thx
__________________
[B][COLOR="Red"]Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić /[I][FONT="Palatino Linotype"]
11.11.2014.r Nasze szczęście-Franuś
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:37   #3129
szybkawolna
Rozeznanie
 
Avatar szybkawolna
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 509
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość
mi ze 3 dni,ze nie oplacona a tez zaraz robilam przelew..potem 2 dni,ze zafakturowane,1 w trakcie realizacji i wtedy przyszly potwierdzenia na maila..jeden,ze wyslano i 2 z Siodemki z numerem przesylki
czyli dlugo ;/ w tym tygodniu sie nie doczekam ... wystawiaja na probe moja cierpliwosc i ciekawosc przed zmacaniem ;p
szybkawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:41   #3130
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
łooo faktycznie dziwna sytuacja. To ty kochana już lepiej do tego 18.10 bądź gotowa.

My Sweet Little który masz materacyk?
Przyszło mi zamówienie z gemini. Dostałam gratis całe 3 próbki, 2 na trądzik i 1 dla starych bab

A materacyk mam taki o http://allegro.pl/materac-lateksowy-...549414081.html
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:43   #3131
Frau Gizela
Rozeznanie
 
Avatar Frau Gizela
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 820
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Ja i tak jestem tu w "najgorszej" sytuacji szyjkowej, tylko 1,7. Jutro ma moja dr zadecydować czy nie zostawić mnie w szpitalu i nie podać w razie, co sterydów na rozwój płuc małej. Tyle dobrze, że od zeszłego poniedziałku niby się nie skróciła.
Leż Kobieto!

Mnie coś teraz ciśnie, znaczy się domyślam się, że to dzieć ;-)

Trochę polatałam i zaraz ledwo żyję :-(

A jeszcze się głupia zdeklarowałam, że pomogę przy kampanii wyborczej ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Frau Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 13:44   #3132
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
przykro mi

Esti a jakie mialas cykle przed ciaza?
ja mialam om 26.01 i jak robilam test tydzien przed spodziewana @ to tez nic nie pokazalo, zrobilam drugi test 24.02 i juz 2 krechy byly

mimo wszystko badz w gotowsci od 18.10

jeszcze zostalo wiec zapraszam


dobra zbieram sie po corcie
Czekoladka

dluzsze 30/33 max 36 dni ale to byl 3 cykl po odstawieniu tabletek,ktore dostalam po poronieniu..mozliwe,ze bylo tam jakies zawirowanie i ten 3 cykl sie przedluzyl..zaluje,ze wczesniej sama dla siebie tak po 20 nie zrobilam sobie sama testu to bym przynajmniej wiedziala czego sie 3 mac..a tak to zrobilam po tym plamieniu tylko bete i bylo wiadome..moze wczesniej nie widzial przez to kijowe USG..
__________________
[B][COLOR="Red"]Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić /[I][FONT="Palatino Linotype"]
11.11.2014.r Nasze szczęście-Franuś
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:47   #3133
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
wczoraj wieczorem nie pisałam o SR tak jak obiecałam... bo padłam na nos jak wróciłam, a wróciłam do mieszkania dopiero przed 22.

BYŁO SUPER!

trafiliśmy an mega kompetentna babkę do tego bedą zajęcia z rehabilitantem, pediatra, ordynatorem oddziału pediatryczego itp

Babka nie owija w bawełnę (kaze sobie mówić na TY a sama nazywa się babcią ) i nie ma oporów przed opoiwiadaniem jak w rzeczywistosci wygląda poród... chlustnie tam, wyjdzie tu, tam się uleje...
Strasznie nastawia tatusiów (tzw. "starych") na poród... maja nas wspierać, wytrzymywac huśtawki nastrojów, sami sobie robić kawę i herbatę bo kobiety musze teraz nauczyć się relaksować...
oprócz zajęc teoretycznych... sporo praktyki przed nami. Mała grupa 9 par i wszyscy podobne terminy porodów spotkaliśmy nawet znajomych
będzie zwiedzanie szpitala (z nastawieniem na tatusiów, żeby przygotowali się jak wygląda sytuacja na porodówkach.... krzyki, jęki itp.)... bedziemy mieli tez wyjscie na jakies warsztaty dla matek organizowane w sali weselnej, oczywiscie nauka pielęgnacji z maluchem... ale też i malowanie brzuszków
mówimy o wszystkim... od tego jak spakować torbę (pakujemy razem! ponoć adrenalina jest taka, że tatusiowie szukając klapek wywalaja wszytsko co się da - wazna jest organizacja!), jak niwelować ból, jak pielegnować pępuszki, co robic by uniknąć nacinania krocza, nauka masażu (dla tatusiów), odżywianie, laktacja... ale poruszamy tez kwestię lewatywy, hemoroidów, krwawienia, bełtania i robienia "dwójki" w czasie porodu... więc zero tabu.
Po każdych zajęciach mamy jakies fajne broszurki dla siebie, gazetki i gadżety.
Będziemy razem sporządzać plan porodu, który bedzie zamieszczony do karty pacjentki. Jak się okazało... akurat ten szpital dosyć mocno go przestrzega. Mozna przyjśc ze swoją płytną z muzyką, rodzić w swoich koszulach, można mieć swoje ciuszki dla malucha, maluch jest cały czas przy matce (ten sam pokój), zwracają uwagę na kangurowanie (przy cesarce zadanie dla ojca)... itp
Jestem mile zaskoczona
A co mówiła o lewatywie, bo u nas jest w szpitalu na życzenie i w sumie to nie wiem czy chcieć?

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy korzystacie z takich stron, ale jakieś dwa tygodnie temu zarejestrowałam się na stronie hipp.pl i bebiprogram.pl, a dzisiaj w skrzynce znalazłam od nich darmowe przesyłki:



Właśnie przesłuchuję płytę, bo to akurat moje klimaty
Ja tą teczkę i płytę mam prawie od samego początku, potem z hipp przyszła książeczka, ale listonosz pogniótł i tylko saszetka z jakimś balsamem. A dzisiaj niespodzianka słoiczek z młodą marchewką i ziemniaczkami, łyżeczka szkoda tylko, że różowa, książeczka o żywieniu i jakieś zniżki do rossmana na hipp.

Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze nie odniosę się do każdej, bo nadrobienie graniczyło z cudem.

Ja też leżę już miesiąc z szyjką mam 2,5 cm potem miałam wizytę po 2 tyg i się już nie skróciła, a teraz wizyta po miesiącu dopiero więc w następny czwartek. Jutro zaczynam 33 tc, więc chyba donoszę.
Z wyprawki brakuje mi tylko łóżeczka z materacykiem, pieluch i chusteczek. A przez szyjkę niedługo pakuję torbę, bo tż potem nic nie znajdzie.

Z dobrych wieści to kupiłam sobie wczoraj dresy ciążowe w biedronce po 13 zł jakieś jedne się zapodziały i pomimo tylu kg wbiłam się w roz s

Esti strasznie przykro, że taka czarna seria u was...

Pewnie coś jeszcze chciałam napisać, ale z tego wszystkiego już zapomniałam, bo za dużo.
Leżcie z tymi szyjkami teraz są jakieś seriale w tv to damy radę

Idę na pomidorową
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:47   #3134
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez szybkawolna Pokaż wiadomość
czyli dlugo ;/ w tym tygodniu sie nie doczekam ... wystawiaja na probe moja cierpliwosc i ciekawosc przed zmacaniem ;p
Ja tez sie niecierpliwilam a jak paczka przyszla to sie cieszylam jak dziec..wsyzstko starannie poprzegladalam,poczytalam ..

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Przyszło mi zamówienie z gemini. Dostałam gratis całe 3 próbki, 2 na trądzik i 1 dla starych bab

A materacyk mam taki o http://allegro.pl/materac-lateksowy-...549414081.html
a ja dostalam z bepanthenu przywieszke do smoczka,tez rozowa..oj Franus bd zadowolony..i probke na lysienie-jak znalazl dla tzta
__________________
[B][COLOR="Red"]Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić /[I][FONT="Palatino Linotype"]
11.11.2014.r Nasze szczęście-Franuś
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:53   #3135
Justana1984
Rozeznanie
 
Avatar Justana1984
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 600
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Przemek Kossakowski przed chwilą "rodził" w ddtvn - widziałyście? której to TZ mówił, że jego skurcz łydki był podobny do porodu? może powinien obejrzeć
to mój tak gadał, gdzie to można obejrzeć?

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość

Dziś na ttv będzie jakiś nowy program "inicjacja". W pierwszym odcinku będą podpinać faceta do urządzenia symulującego bóle porodowe. Widziałam zapowiedź i jego krzyki wyglądały mało zachęcająco
ooo a o której?

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
z ekonomicznego punktu widzenia to gotowe butelkowe wychodzi duuuużo drożej i sporo się go wylewa, zwłaszcza na początku. noworodek, który ma dobę dostaje 10ml na porcję, 2 doby - 20ml, 3 doby - 30ml i tak dalej. a to mleko otwarte długo stać nie może, godzinę, może kilka?
jego nie trezba gotować, owszem, ale i tak trzeba je PODGRZAC, bo dziecku nie powinno się dawać zimnego pokarmu ( po otwarciu to mleko trezba trzymać w lodówce) tylko w temp. 38-40stC.
cenowo na dłuższą metę (nawet 1-2 dni karmienia mm ciurkiem) zupełnie się to gotowe mleko nie opłaca, choć jeśli chcemy mieć "na raz na wszelki wypadek" to można kupić tę gotową buteleczkę, żeby mieć "na już" a potem masz ewentualne 3 godziny na sprint do apteki po pudełko mleka w proszku

biogaia to probiotyk, m.in. przeciwdziała kolkom. ale ogólnie jest wskazany u niemowlaków, bo dzieciaki mają niedojrzały ukłąd pokarmowy i on generuje różne problemy - probiotyki pozwalają je łagodzić
dokładnie tak jak napisałaś z mm o to mi chodzi, lepiej bym tego nie ujęła a Ty jak zawsze kochana rzeczowo!
a bobotic to to samo czy co innego?

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Oj tam, jak potem nie będzie sił na prasowanie to mężowi się zleci i z głowy
hahaha już widzę mojego z żelazkiem przez kilka godzin

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość
Siemkawstalam przed 6..tz dostal telefon,ze jego dziadek zmarl..a o 11 mieli jechac do kliniki na profilaktyczne badania..juz nie dojechali..wczoraj pogrzebw piatek kolejny..eh..
byla u mnie ta moja kolezanka,polozna/dostala dodatkowa prace jako polozna srodowiskowa w naszym okregu i bd do mnie przychodzila po porodzie
współczuję, trzymajcie się ciepło!

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Mi też przyszedł wczoraj, chyba ten sam Wydaje się być bardzo ok Nie za miękki, nie za twardy, jakościowo super.
zaczynam się powaznie zastanawiać nad innym materacykiem niż ten KGP;/ ech;/
ale dziś się dowiedziałam że dostanę parę gadżetów po dzieciątku znajomej więc na pewno zakup wanienki mi odpada, jakiś rożek ma i kombinezonik więc to zawsze coś w zamian cyknę jej trochę zdjęć, fajny interes co nie?D:
__________________
20 lipiec 2004 r.
17.08.2013 r.
II kreseczki: 15.03.2014 r.
Lilianna 27.11.2014 r.
Mój fotoblog http://koch-ana.blogspot.com/
Justana1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:00   #3136
szybkawolna
Rozeznanie
 
Avatar szybkawolna
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 509
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

http://allegro.pl/antyalergiczny-mat...511518496.html

materacyk mam dokaladnie taki
siostra i jak i pare znajomych polacalo mi wlasnie najzwyczajaniejszy piankowy tylko zeby byl antyalergiczny
szybkawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:08   #3137
dysia
Raczkowanie
 
Avatar dysia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 122
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
A ja pranie robie. Dziwne jakos mi to wychodzi.
Piore w Bobini. Ubran mam pol bebna, wlalam 1,5 nakretki plynu i jakos malo tej piany...
A ja jak piore to lubie jak jest duzo piany to wiem, ze dobrze wyprane jest. Normalnie jak sobie piore w normalnym plynie i nalewam poltorej nakretki to piany jest ze hoho...

ja to mam dylematy.
Fiorella ja też właśnie piore w bobini i u mnie jakoś dużo piany przy płukania zostaje dlatego wlaczylam dodatkowe płukanie , dziwne ��

Edytowane przez dysia
Czas edycji: 2014-09-03 o 14:20
dysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:18   #3138
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Ja narazie mam mamę i ona mi wszystko wyprała i wyprasowała już, ale to jej pierwszy wnuczek i chyba jej to radość sprawiało. Ja mam leżeć i ona wszystko zrobi. Jeszcze tylko zostało mi trochę pieluszek tetrowych, prześcieradełka i kocyki do wyprania.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:20   #3139
szybkawolna
Rozeznanie
 
Avatar szybkawolna
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 509
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez sloneczko_1201 Pokaż wiadomość
Ja narazie mam mamę i ona mi wszystko wyprała i wyprasowała już, ale to jej pierwszy wnuczek i chyba jej to radość sprawiało. Ja mam leżeć i ona wszystko zrobi. Jeszcze tylko zostało mi trochę pieluszek tetrowych, prześcieradełka i kocyki do wyprania.
o jaaaa... na smierc zapomnialam ze przydaloby sie te pieluchy tetrowe tez przeprac ;p hehe
a kupowalyscie rozek ?
jego tez pierzecie ?
szybkawolna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 14:21   #3140
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Dziewczyny kiedys Wam pisalam o szafie i komodzie, ktore od nowosci byly smierdzace. Kupilismy zawieszki w ross i pomoglo. Teraz zastanawiam sie czy przed wlozeniem ciuszkow do mebli wyjac zawieszki? Bo zapach jest dosc intensywny i nie wiem czy nie przejdzie na ciuszki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:22   #3141
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Już po wizycie. Morfologia się polepszyła, glukoza w porządku, z dzieciem też wszystko okej

Za tydzień muszę jednak pojawić się znowu. Zawsze bolało mnie przy badaniu i przy stosunku, ale dzisiaj mało tam nie padłam z bólu na fotelu i gin wykrył jakąś 1,5cm zmianę, prawdopodobnie torbiel. Mam nadzieję, że to nic poważnego i że Nystatyna pomoże. Bardzo się jednak boję, cztery lata temu pozbyłam się włókniaka [łagodny nowotwór] spod pachy, a w ostatnich tygodniach nagle wysypało mnie na dekolcie, szyi i obojczykach kilkunastoma kolejnymi. Mam jakiś lęk teraz, że nowotwory są dla mojego organizmu czymś normalnym
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:24   #3142
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Futbolowa ciesze sie, ze z dzieckiem wszystko dobrze i mam ogromna nadzieje, ze ta zmiana to nic powaznego trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:39   #3143
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez szybkawolna Pokaż wiadomość
o jaaaa... na smierc zapomnialam ze przydaloby sie te pieluchy tetrowe tez przeprac ;p hehe
a kupowalyscie rozek ?
jego tez pierzecie ?
Ja mam rożek i mam zamiar go wyprać, bo to jednak ma pierwszy kontakt z dzieciaczkiem, a kto wie kto go tam macał przy szyciu, a materiał przed.

Futbolowa dobrze, że z dzidziusiem ok. Trzymam kciuki, żeby było to coś niegroźnego.

Manieczka jak zapach zniknął to bym wyjęła.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:39   #3144
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Dziewczyny!
wrzucam Wam listę - co spakować do torby - którą dostalam na zajęciach w SR.
Może którejś się przyda

(sorry za jakość skanu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CCI20140903.jpg (106,1 KB, 51 załadowań)
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:42   #3145
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Futbolowa ciesze sie, ze z dzieckiem wszystko dobrze i mam ogromna nadzieje, ze ta zmiana to nic powaznego trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez sloneczko_1201 Pokaż wiadomość
Ja mam rożek i mam zamiar go wyprać, bo to jednak ma pierwszy kontakt z dzieciaczkiem, a kto wie kto go tam macał przy szyciu, a materiał przed.

Futbolowa dobrze, że z dzidziusiem ok. Trzymam kciuki, żeby było to coś niegroźnego.
Dzięki, dziewczyny, również liczę na to, że nie będzie źle...

Co do rożka - macał czy nie macał , ale generalnie wyprać trzeba - w końcu materiał miał kontakt z maszyną do szycia, później pewnie trzymane było to w jakichś pudłach itd.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:16   #3146
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Lepiej by się zajęli pilnowaniem by z tych kas faktycznie mogły korzystać kobiety w ciąży i inwalidzi. Ja się kiedyś ledwo przebiłam przez tłum pań koło 40stki strasznie zbulwersowanych, że kobieta z brzuchem śmie się wpychać w kolejkę do kasy pierwszeństwa.
Co prawda to prawda

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Justana1984 Pokaż wiadomość
to mój tak gadał, gdzie to można obejrzeć?

ooo a o której?
też już pytałam wcześniej, o 22.00 będzie jak znalazł na lepszy sen

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Już po wizycie. Morfologia się polepszyła, glukoza w porządku, z dzieciem też wszystko okej

Za tydzień muszę jednak pojawić się znowu. Zawsze bolało mnie przy badaniu i przy stosunku, ale dzisiaj mało tam nie padłam z bólu na fotelu i gin wykrył jakąś 1,5cm zmianę, prawdopodobnie torbiel. Mam nadzieję, że to nic poważnego i że Nystatyna pomoże. Bardzo się jednak boję, cztery lata temu pozbyłam się włókniaka [łagodny nowotwór] spod pachy, a w ostatnich tygodniach nagle wysypało mnie na dekolcie, szyi i obojczykach kilkunastoma kolejnymi. Mam jakiś lęk teraz, że nowotwory są dla mojego organizmu czymś normalnym
Futbolowa, cieszę się że z dzidzią wszystko ok. Mam nadzieję, ze ta zmiana to nic poważnego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Esti, współczuję

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

a ja tak leżałam, leżałam, leżałam i...usnęłam jak nigdy w dzień heh
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:17   #3147
szybkawolna
Rozeznanie
 
Avatar szybkawolna
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 509
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość

też już pytałam wcześniej, o 22.00 będzie jak znalazł na lepszy sen [COLOR="Silver"]

a na jakim kanale ?;;p
szybkawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:19   #3148
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez szybkawolna Pokaż wiadomość
a na jakim kanale ?;;p
któraś z dziewczyn pisała chyba TTV

zapowiedź http://ttv.pl/programy/kossakowski-inicjacja,9440.html
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/koss...00,141116.html
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/koss...il,141108.html

"na koniec bolało jak cholera...ból był koszmarny...byłem bardzo oczadzony przez ból" jego wypowiedzi

Edytowane przez Zanet84
Czas edycji: 2014-09-03 o 15:24
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:29   #3149
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Hej dziewczyny ja nadal w szpitalu, wczoraj miałam złe wyniki, wysoki asfat i alat i podwyższoną bilirubinę. Byłam cały dzień na głodówce, tylko na kroplówkach i wodzie było ciężko. Dzisiaj wyniki już dużo lepsze, więc pozwolono mi jeść, co prawda lekkostrawnie, ale to coś. Nawet pani ordynator szukała dla mnie bułki
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:31   #3150
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja nadal w szpitalu, wczoraj miałam złe wyniki, wysoki asfat i alat i podwyższoną bilirubinę. Byłam cały dzień na głodówce, tylko na kroplówkach i wodzie było ciężko. Dzisiaj wyniki już dużo lepsze, więc pozwolono mi jeść, co prawda lekkostrawnie, ale to coś. Nawet pani ordynator szukała dla mnie bułki
A swedzi Cie skora? To cholestaza czy co podejrzewaja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 14:33:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.