Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 20:35   #991
PomylilemFora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla kolegi, który nie widzi nic oprócz dziewczyny

Poważnie nikt nie ma pomysłu?

Nie wierzę
PomylilemFora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:37   #992
Iwona16799
Przyczajenie
 
Avatar Iwona16799
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Rocznicowy prezent

Witam
Poszukuję prezentu na czwartą rocznicę ale kompletnie nie mam pomysłu. Może być i ręcznie robiony o ile macie pomysł jak i kupiony.
Doradzicie coś?
Iwona16799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:34   #993
Crawl
Przyczajenie
 
Avatar Crawl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
GG do Crawl
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej, dziewczyny . Na początku października mój chłopak będzie miał swoją osiemnastkę. Kompletnie nie mam pomysłu jaki dać mu prezent. Czasu ubywa, a moja głowa świeci pustkami. Nie chcę dawać mu tych tandetnych, gotowych prezentów osiemnastkowych. Pewnie zaraz ktoś rzuci tekstem, że to mój facet i powinnam go znać, i wiedzieć co może ode mnie dostać oraz z czego byłby zadowolony . Jestem osobą dosyć romantyczną, jednak on niezbyt, dlatego wszelkie wspólne zdjęcia czy tego typu rzeczy odpadają. Chłopak interesuje się informatyką i z tym wiąże swoją przyszłość. Poza tym lubi jeść (chyba jak każdy facet). Kolekcjonuje modele starych aut. Jest harcerzem i w mniejszym stopniu interesuje się też militariami. Szlag mnie już trafia z tym prezentem .
Crawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:06   #994
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

wiatrówka CO2 ;>?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:09   #995
Crawl
Przyczajenie
 
Avatar Crawl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
GG do Crawl
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Raczej odpada. Ma już swoje AK 74 ASG
Crawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:10   #996
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

fajny model starego auta?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:12   #997
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent dla kolegi, który nie widzi nic oprócz dziewczyny

jak dla mnie taki prezent jaki chcesz dać to zwyczajne chamstwo.
a jak czujesz sie olany to może z nim pogadaj?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 21:13   #998
Crawl
Przyczajenie
 
Avatar Crawl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
GG do Crawl
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Nie da rady, bo ma już tego całą szafkę dużą + dwie gablotki. Ech, ten facet mnie wykończy kiedyś.
Crawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:15   #999
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

pomysłów mam sporo, ale najpierw powiedz ile max możesz wydać.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

super pomysłem jest skok ze spadochronem, ale to kosztuje...duzo
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:16   #1000
Crawl
Przyczajenie
 
Avatar Crawl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
GG do Crawl
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Tak około 150 zł
Crawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:26   #1001
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

kurcze.. to moze jakas ciekawa nietypowa restauracja ;>?

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

ew. impreza niespodzianka ;> ale to moze 150 nie starczyc..
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 13:52   #1002
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Pomóżcie w wyborze Chcę kupić prezent dla mojej koleżanki ze studiów - kończy 22 lata i uwielbia biżuterię w tej tematyce (sama mi podała kiedyś ten adres sklepu jak szukała coś dla siebie) - http://www.superpromocja.pl/zlote-br...y-damskie.html . Podoba wam się coś szczególnie? Bo mi podobają się te o numerach - 21512 i 20325. Co myślicie?
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:29   #1003
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

biżuteria ładna, chociaż nie mój styl, przepraszam że to powiem, ale serio chcesz koleżance robić prezent na tak astronomiczną kwote oO?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:13   #1004
famous21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
grawer dla chłopaka

ktoś ma pomysł na grawer dla chłopaka na rocznicę?
Potrzebuję trochę weny, wolałabym coś ciekawszego niż: Kocham cię )
famous21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 19:05   #1005
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Crawl Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny . Na początku października mój chłopak będzie miał swoją osiemnastkę. Kompletnie nie mam pomysłu jaki dać mu prezent. Czasu ubywa, a moja głowa świeci pustkami. Nie chcę dawać mu tych tandetnych, gotowych prezentów osiemnastkowych. Pewnie zaraz ktoś rzuci tekstem, że to mój facet i powinnam go znać, i wiedzieć co może ode mnie dostać oraz z czego byłby zadowolony . Jestem osobą dosyć romantyczną, jednak on niezbyt, dlatego wszelkie wspólne zdjęcia czy tego typu rzeczy odpadają. Chłopak interesuje się informatyką i z tym wiąże swoją przyszłość. Poza tym lubi jeść (chyba jak każdy facet). Kolekcjonuje modele starych aut. Jest harcerzem i w mniejszym stopniu interesuje się też militariami. Szlag mnie już trafia z tym prezentem .
Jakiś album ze starymi autami. Jakiś sprzęt do komputera, dobra myszka, słuchawki nauszne. Upiecz mu coś słodkiego. Jak jest harcerzem to może jakiś scyzoryk Leatherman albo multitool.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 08:12   #1006
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla kolegi, który nie widzi nic oprócz dziewczyny

Jazda Ferrari, w serwisach prezentowych, coś ala Prezent Marzeń, takie coś kosztuje grosze, a dzięki temu gościu przestanie kochać się wyłącznie w kobietach ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:36   #1007
safiran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla kolegi, który nie widzi nic oprócz dziewczyny

A może jakaś zwariowana fotka? Na stronie http://crazyfocia.pl/ znajdziesz wszystkie szczegóły. Moi koledzy byli zachwyceni.
safiran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:49   #1008
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent dla kolegi, który nie widzi nic oprócz dziewczyny

safiran - 1 post.. za reklame na wizazu sie chyba płaci..
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:53   #1009
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Zaczynam szukać pomysłu na prezent dla swojego chłopaka na jego 27 urodziny, które obchodzi w październiku. Jesteśmy ze sobą pół roku, więc tak naprawdę nie wiem dokładnie wszystkiego o jego zainteresowaniach i upodobaniach. Facet generalnie uwielbia gry komputerowe (tzn ostatnio nie gra, ale ma ich chyba milion), fascynuje się wszystkim związanym z serią Assassin's Creed, ostatnio zaczął grywać na gitarze(jest samoukiem), lubi historię, ksiązki i filmy typu fantasy, s-f, co do muzyki to jego ulubionym zespołem jest Linkin Park, uwielbia tez Gwiezdne Wojny. Na imieniny, które obchodził 2 mc temu dostał ode mnie dwie książki z serii Assassin's Creed (kolejne tomy, bo posiadał pierwszą część) oraz wodę toaletową Mexx bo wiedziałam,że podpasuje mu zapach, choć on generalnie używa tych z serii Adidas. Początkowo miałam zamiar kupić mu wodę znowu tyle że droższą teraz bo CH 212, gdyż słyszałam,że jest ona praktycznie idealnym tyle że trwalszym odpowiednikiem jednego z zapachów Adidas , którego już chyba nie ma na rynku,ale teraz tak sobie myślę,że może to jednak kiepski pomysł. Miałam w planach też zakup nowej gry Assassin's bo wchodzi właśnie jakoś w paździeniku, tyle,że to już po jego urodzinach niestety Mówił coś o tym że przydałyby mu się dobre słuchawki, no ale ja się kompletnie na tym nie znam, generalnie ma zamiar wymienić komputer i telefon, no ale wiadomo,że ja takiego prezentu mu nie sprawię.
Dobry alkohol odpada, bo nie lubię gdy pije.
Chciałabym się zmieścić w okolicach MAX 250- 300zł. Poradzicie?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 14:29   #1010
Karme_lova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A gadżet typu "znajdź mój telefon"? Nie wiem czy Twój chłopak lubi takie gadżety, ale podejrzewam że telefon ma i założę się, że nieraz go musiał szukać przed wyjściem z domu... Taki gadżet kosztuje koło 100 zł, i jest elegancki i baaardzo użyteczny

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-09-05 o 08:16 Powód: link
Karme_lova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:32   #1011
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Zaczynam szukać pomysłu na prezent dla swojego chłopaka na jego 27 urodziny, które obchodzi w październiku. Jesteśmy ze sobą pół roku, więc tak naprawdę nie wiem dokładnie wszystkiego o jego zainteresowaniach i upodobaniach. Facet generalnie uwielbia gry komputerowe (tzn ostatnio nie gra, ale ma ich chyba milion), fascynuje się wszystkim związanym z serią Assassin's Creed, ostatnio zaczął grywać na gitarze(jest samoukiem), lubi historię, ksiązki i filmy typu fantasy, s-f, co do muzyki to jego ulubionym zespołem jest Linkin Park, uwielbia tez Gwiezdne Wojny. Na imieniny, które obchodził 2 mc temu dostał ode mnie dwie książki z serii Assassin's Creed (kolejne tomy, bo posiadał pierwszą część) oraz wodę toaletową Mexx bo wiedziałam,że podpasuje mu zapach, choć on generalnie używa tych z serii Adidas. Początkowo miałam zamiar kupić mu wodę znowu tyle że droższą teraz bo CH 212, gdyż słyszałam,że jest ona praktycznie idealnym tyle że trwalszym odpowiednikiem jednego z zapachów Adidas , którego już chyba nie ma na rynku,ale teraz tak sobie myślę,że może to jednak kiepski pomysł. Miałam w planach też zakup nowej gry Assassin's bo wchodzi właśnie jakoś w paździeniku, tyle,że to już po jego urodzinach niestety Mówił coś o tym że przydałyby mu się dobre słuchawki, no ale ja się kompletnie na tym nie znam, generalnie ma zamiar wymienić komputer i telefon, no ale wiadomo,że ja takiego prezentu mu nie sprawię.
Dobry alkohol odpada, bo nie lubię gdy pije.
Chciałabym się zmieścić w okolicach MAX 250- 300zł. Poradzicie?

Kolejny zapach to trochę bez sensu Skoro potrzebuje słuchawek- może karta podarunkowa do sklepu z elektroniką? Do tego jakąś książkę, żeby tak pusto nie było. Zakładam, że ostatnią płytę LP ma? Kolekcję gwiezdnych wojen też?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:23   #1012
A and A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla chlopaka na rocznice

Hej,
jeśli interesuje się motoryzacją to może pójść w tą stronę? Akcesoria do samochodu (chociażby myjka ciśnieniowa, okulary polaryzacyjne)? Nie wiem jakimi funduszami operujesz ale może spodobałby mu się przejazd po torze wyścigowym?
Znalazłam coś takiego:
Prowadzimy blog na temat preznetów, jak chcesz to zajrzyj, może tam coś znajdziesz. Jeden nasz post dotyczy kabaretów, co zadowoliłaby większość facetów a jest niedrogim prezentem



Pozdrawiamy,
A&A

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-09-04 o 18:22 Powód: link
A and A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:43   #1013
capemay
Przyczajenie
 
Avatar capemay
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Witam! Mam pewien problem, mianowicie - mój TŻ za dwa tygodnie ma urodziny, a ja nie mam pomysłu (miałam, ale dowiedziałam się, że ktoś mi ukradł ) Są to 18 urodziny.
Tak więc teraz wpadłam na coś takiego, żeby wykupić jakiś kurs lotniczy czy coś w ten deseń, jednak wiem, że trochę to kosztuje, a mój budżet ogranicza się do 200 zł. Więc może coś podobnego, cokolwiek, żeby poczuł się pilotem ?
Ewentualnie może wymyślicie coś ciekawego odnośnie jego zainteresowań: lubi czytać fantasy (ale nie chcę kupić książki, ma ich mnóstwo, jeszcze kupię taką samą ), ogląda Grę o Tron, chodzi na siłownię oraz basen. Jakieś militaria trochę też go interesują (planuje studia wojskowe). Błagam pomocy

edit: zapomniałam dodać, że nie chcę żadnych perfum, kosmetyków, ciuchów, ramek ze zdjęciem itp...

Edytowane przez capemay
Czas edycji: 2014-09-04 o 18:44
capemay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:52   #1014
Crawl
Przyczajenie
 
Avatar Crawl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
GG do Crawl
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A jaki był twój wcześniejszy pomysł?
Crawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 19:01   #1015
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

kurs lotniczy to super pomysł, ale sama teoria to 2000 a praktyka z 10000.. ale moze wykupić mu lot paralotnia lub szybowcem? fajny pomysł i super przezycie, zdarzaja sie okazje ze mozna nabyc za 250-300.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 19:07   #1016
capemay
Przyczajenie
 
Avatar capemay
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez shadow__ Pokaż wiadomość
kurs lotniczy to super pomysł, ale sama teoria to 2000 a praktyka z 10000.. ale moze wykupić mu lot paralotnia lub szybowcem? fajny pomysł i super przezycie, zdarzaja sie okazje ze mozna nabyc za 250-300.
Znalazłam coś takiego, taki minikurs i mógłby zasiąść za sterem http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Kurs-pilotazu - o coś takiego mi chodzi. Tyle, że nie ma tam nawet mojego miasta i jednak trochę przekracza budżet.

Wcześniej planowałam skok na bungee, bo wiem, że też chciał.
capemay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:11   #1017
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Karme_lova Pokaż wiadomość
A gadżet typu "znajdź mój telefon"? Nie wiem czy Twój chłopak lubi takie gadżety, ale podejrzewam że telefon ma i założę się, że nieraz go musiał szukać przed wyjściem z domu... Taki gadżet kosztuje koło 100 zł, i jest elegancki i baaardzo użyteczny
być może tgo fajna sprawa, ale nie sądzę, by się ucieszył z takiego prezentu, w każdym razie dzięki za chęci
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Kolejny zapach to trochę bez sensu Skoro potrzebuje słuchawek- może karta podarunkowa do sklepu z elektroniką? Do tego jakąś książkę, żeby tak pusto nie było. Zakładam, że ostatnią płytę LP ma? Kolekcję gwiezdnych wojen też?
nie wiem czy ma ostatnią płytę, wiem zaś że słucha muzyki na mp4 i chyba za bardzo płyt nie kolekcjonuje, więc nie wiem, czy by się ucieszył.
Myślałam o jakiemś T-shircie z Assassin's Creed, ale nie ukrywam,że wolałabym to kupić w sklepie stacjonarnym a tego pewnie nie znajdę.
W ostateczności ta karta to chyba w miarę ok pomysł, ale wolałabym mu kupic coś sama, jednak jak nie wpadnę na nic ciekawszego to chyba tak zrobię.Gwiezdne wojny ma. A książkę to nie wiem czy mu kupować znowu , jak ostatnio dostał dwie, to jest podobnie jak z tym zapachem,że chyba kiepsko powtarzać,w tak krótkim odstępie czasu...
Czy wszystkie większe sklepy ze sprzętem rtv/ agd mają bony ponarunkowe?? Np Saturn?? Bo wiem, że tam chodzi najczęściej??

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-09-05 o 11:14
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:54   #1018
aattente
Raczkowanie
 
Avatar aattente
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, potrzebuję pomocy!
Nie wiecie może gdzie znajdę sklep (stacjonarny, bądź internetowy), w którym mogłabym kupić figurki strażaka lub jakieś gadżety z tym związane na prezent?
aattente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:59   #1019
agnieszko567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 15
GG do agnieszko567
Dot.: Rocznicowy prezent

A może nie ograniczać się do prezentu "rzeczowego" tylko wyjedź gdzieś w jakieś fajne, romantyczne miejsce. Czasem fajniej jest cos takiego zrobić niż kupować kolejną niepotrzebną rzecz. No ja bym tak zrobiła-choc ja to wogóle nie jestem zwolennikiem prezentów na takie okazje.
agnieszko567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 12:20   #1020
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
być może tgo fajna sprawa, ale nie sądzę, by się ucieszył z takiego prezentu, w każdym razie dzięki za chęci

nie wiem czy ma ostatnią płytę, wiem zaś że słucha muzyki na mp4 i chyba za bardzo płyt nie kolekcjonuje, więc nie wiem, czy by się ucieszył.
Myślałam o jakiemś T-shircie z Assassin's Creed, ale nie ukrywam,że wolałabym to kupić w sklepie stacjonarnym a tego pewnie nie znajdę.
W ostateczności ta karta to chyba w miarę ok pomysł, ale wolałabym mu kupic coś sama, jednak jak nie wpadnę na nic ciekawszego to chyba tak zrobię.Gwiezdne wojny ma. A książkę to nie wiem czy mu kupować znowu , jak ostatnio dostał dwie, to jest podobnie jak z tym zapachem,że chyba kiepsko powtarzać,w tak krótkim odstępie czasu...
Czy wszystkie większe sklepy ze sprzętem rtv/ agd mają bony ponarunkowe?? Np Saturn?? Bo wiem, że tam chodzi najczęściej??
Saturn chyba ma karty podarunkowe. A koszulkę możesz sama zrobić, tzn znaleźć grafikę i w jakimś punkcie ci ją nadrukują (ale nie wiem co z prawami autorskimi itd.) albo na kubek. Ja bym dokupiła właśnie jakąś małą rzecz, tutaj masz koszulki, niektóre też są dostępne stacjonarnie http://www.komputronik.pl/category/1..._Koszulki.html.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.