PLotkowy vol. 2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 11:51   #541
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: PLotkowy vol. 2

Malijko nie masz czym sie martwic. Moim zdaniem jest ok. Masz byc pozytywnie nastawiona i bedzie dobrze.
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 11:55   #542
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: PLotkowy vol. 2

Witajcie A u mie dzisiaj upał niesamowity Ledwo oddychać mogę heehehe. U was pewnie też gorąco .... Bo oglądalam pogodę i widzialam że wszędzie bardzo wysokie temperatury . Pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:02   #543
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: PLotkowy vol. 2

malia idziesz na randkę i czekamy na relacje...jak nie spróbujesz to będziesz całe życie zastanawiała się co ci los podał na tacy...

katasiaczku moja kosztowała 99zł ale pojedyncza była po 69zł...zdjęcia wrzuciłam już do mojego wątku...

a tu obiecane zdjęcia mojego pokoju...jeszcze nie wymalowany ale już pokażę...te skośne ściany prowadza do mojego kąciku pracy...jest tak nisko ze tylko ja się zmieszczę bez schylania...powiem Wam o co chodzi...poddasze nie miało być wcale użytkowe ale rodzice stwierdzili że będzie no i wyszło jak wyszło a ja wybrałam ten pokój z największą ilością skosów bo i tak najkrócej tam będę przebywała a poza tym tylko ja się tam swobodnie przeciskam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170717.jpg (115,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170732.jpg (57,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:06   #544
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: PLotkowy vol. 2

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Katasiaczku Ty wiesz czemu ja się obawiam :P



Oby były jak najlepsze ... mój towarzysz zapowiedział się że chce zobaczyć wszystko w Gliwicach ... obawiam się że w ten sposób o ile pierwsze spotkanko się uda to na jednym się nie skończy

a pogod apiekna na spacerki i wierze (ja wam to wiedzma pisze) ze sie na jednym nie skonczy

L.
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:22   #545
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: PLotkowy vol. 2

Więcej wiary w siebie, dziewczyno! Ja szłam na spotkanie z kolesiem z którym pisałam sms-y od jakiegoś czasu, a on przyszedł z kolegą i poznałam swojego obecnego tż.
kamilciu ale masz super pokoik. Tylko pamiętaj o dobrej wentylacji, zeby nie było duszno.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:22   #546
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Wiecie co ... może faktycznie w tym tygodniu się z nim umówię ... będzie spokój od razu i wszystko się wyklaruje najwyżej więcej się nie spotkamy itp

Ale generalnie to kurcze jakiś wysyp się zrobił dzisiaj jakiś koleś się do mnie na tym portalu odezwał jest z Gliwic 27 lat ponoć strażak ... i chce się wieczorem spotkać ale w ym wypadku się nie zgodzę po pierwsze 27 lat + wieczór + nieznajomy ... tooo nie jest dobra kombinacja chyba
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:34   #547
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: PLotkowy vol. 2

Malija ty sie pochwal co to za portal co ?

a z tym kolesiem masz racje lepiej umowic sie w ciagu dnia noi po jakies wymianie zdan chociaz hihi ale ale dziewczyny moze jestesmy swiadkami narodzin milosci ?
L.
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 12:41   #548
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Nooo dobra przyznaję się Randki na o2.pl :P koleżanka się zapisała ... ja też (to miał być w sumie żart) .... no i już w zasadzie od ponad miesiąca z tym chłopaczkiem z Chorzowa piszę .... hmm powiedziałabym że jakieś 1,5 miesiąca ... sympatyczny inteligentny i zabawny

A z tym drugim racja ... zwłaszcza że nie wiadomo czy w ogóle ma te 27

Narodziny miłości ojj czy ja wiem
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:07   #549
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: PLotkowy vol. 2

Malijak Ty nie mas znci wiedziec Ty masz sie cieszyc spotkaniem!

tia o2 ...

czekamy na relacje
L:.
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 14:41   #550
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: PLotkowy vol. 2

malijka- ja swojego TŻ poznałam na czacie wszystko jest możliwe
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 15:13   #551
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: PLotkowy vol. 2

Malijka normalnie tez sie zapisze a co moze i ja cos trafie wkoncu jakis TŻ by sie przydal do przenoszenia mebliprzy remoncie a tak same musimy.


Goraca jak diabli. Mlodziak W basenie siedzi i zaraz skora mu zejdzie. prania juz 4 pralik zrobilam tak cudnie sie suszy ze zal nie prac
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 15:45   #552
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Eli no ja tak poznałam swojego byłego .... ale koniec końców nie wyszło :P

A on jest naprawdę sympatyczny .... zwykle dostaję jedną wiadomość dziennie ... a tu proszę wczoraj 3 ... dzisiaj już 2 napisałam że mnie zaskoczył, on na to, że lubi czasem zaskakiwać a ja że lubię być zaskakiwana ... na to stwierdził, że musi to zapamiętać
Poruszaliśmy wiele razy temat moich studiów dzieciaczków itd. stwierdził że mam złote serce takie miłe to było

A odpowiedź na moje twierdzenie, że jeden dzień nie starczy na to żeby zobaczyć wszystko w GL była: A jak jeden dzień nie starczy to może drugi starczy...

Kogoś takiego pozytywnego własnie mi trzeba

dziewczyny a ja idę na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuug aśny spacer z pieskiem
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 16:41   #553
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

twinkle-wisienki i koniec!!!!!
mali-dziekuje ci bardzo
a ja jestem jednoczesnie rozbawiona i zasmucona-znajomych na fotce znalazlam(takich z podstawowki) i mnie nie poznaja moja dawna psiapsiola zapytala sie mnie"sorry to my sie znamy?") nie wiem co o tym myslec...
w robocie niebylo zle(przez wiekszosc czasu pomagali mi faceci bo ja taka biedna i nowa jestem i nienadazalam)
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 16:46   #554
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: PLotkowy vol. 2

Czy tylko ja jestem taka dziwna i nie lubie upałów?? Troche wstyd się przyznać, ale ja nie lubię się opalać, nie znoszę jak mocno grzeje bo głowa mnie od słońca boli. Poza tym ciężko coś w taką pogodę zrobić - albo w domu siedzieć, albo nad wodą (co się u mnie musi kończyć poparzeniami :/).
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 17:18   #555
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

agatko znam wiele osob ktore nie lubia slonca albo maja uczulenie.wcale nie jestes dziwna
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 18:19   #556
Twinkle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 274
Dot.: PLotkowy vol. 2

.

Edytowane przez Twinkle_
Czas edycji: 2007-08-18 o 19:38
Twinkle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 18:21   #557
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: PLotkowy vol. 2

Zgadzam sie z Toba Owieczko, ja tez nie lubie siedziec na sloncu. Agatko nie jestes dziwna.

Owieczko slaba przyjacjolka jak ni epoznaje. Machnij na nich reka. Fajnie ze fajnie w pracy.
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 18:27   #558
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Wróciłam ze spacerku ... mój pies leży jak zabity teraz a ja jestem w rewelacyjnym nastroju ... kilku facetów się oglądało i teraz pytanie za sto punktów patrzyli na mojego cudownego pięknisiego z wywalonym jęzorem psa ... na mnie bo jestem adna lub na mnie bo wręcz przeciwnie lol

Ejj dobra dzisiaj jakiś wysyp ludzi nudzących się w necie bo kolejny chłopaczek do mnie napisał ... że chce mój numer gg bo zainteresował się moją osobą

Twinkle ... ahh powiedzmy że ładna ale dziękuję

Zastanawiam się co ja ubiore na to spotkanie czy lepiej być ugrzecznioną (i wtedy zjechaną z tego gorąca) czy jednak z lekkim dekoltem (myslę tutaj o kiedyś zaprezentowanej brązowej bluzce)

Agatko ja lubię słońce ale tylko w granicach do 30 stopni .... nawet to czasami sprawia że chcę się zastrzelić lubię jak jest takie 25
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 18:59   #559
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

Cytat:
Napisane przez katasiaczek Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba Owieczko, ja tez nie lubie siedziec na sloncu. Agatko nie jestes dziwna.

Owieczko slaba przyjacjolka jak ni epoznaje. Machnij na nich reka. Fajnie ze fajnie w pracy.
eh przyjaznilysmy sie kiedys-nie widzialysmy sie od bodajze 4lat...ale ja ja poznalam...

oh wrr grr brr :m ur::m ur:
20.07 ide do pracy. a w nocy jest premiera o moim ukochanym... i co ja mam zrobic?? no nic kupie w innym terminie...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 18:59   #560
Twinkle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 274
Dot.: PLotkowy vol. 2

.

Edytowane przez Twinkle_
Czas edycji: 2007-08-18 o 19:39
Twinkle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 19:23   #561
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Cytat:
Napisane przez Owieczka666 Pokaż wiadomość
eh przyjaznilysmy sie kiedys-nie widzialysmy sie od bodajze 4lat...ale ja ja poznalam...

oh wrr grr brr :m ur::m ur:
20.07 ide do pracy. a w nocy jest premiera o moim ukochanym... i co ja mam zrobic?? no nic kupie w innym terminie...
Olałabym tacy ludzie nie są warci zachodu ... co jak co ale przez 4 lata nie mogłaś się zmienić tak, żeby ktoś Cię nie poznał ....

a my i tak Cię kochamy

Cytat:
Napisane przez Twinkle_ Pokaż wiadomość
Malijka daj linka, poczytymy cos Ty tam namagnesowanego napisala, ze tak przyciagasz facetow
ja w ogole nie wiem co Ty chcesz - ogladaja sie za Toba, chca sie spotkac i w ogole i w szczegole, a Ty jakies bledne wyobrazenia masz o sobie, ze niby sie moze ktos wystarczyc.. niedorzeczne, pff !

a co do ubrania, to wez tak zeby Ci bylo wygodnie, zebys sie dobrze czula nie przesadzaj zeby go nie speszyc, ale tez nie rob z siebie osoby, ktora kosztem wlasnego samopoczucia ubierze sie "wbrew sobie" najwazniejsze zebys czula ze ladnie wygladasz, a jednoczesnie skromnie.. po prostu musisz wygladac na kobiete "z klasa" postaw raczej na jakies dodatki, bransoletka, kolczyki, delikatnie pomalowane paznokcie, lekki make-up [lub jego brak, w taka pogode to ew. tusz, cos czego jestes pewna ze nie splynie ].. ale wszystko takie.. no nieprzesadzone, zeby go nie speszyc to mu zostanie w pamieci - ze cos w Tobie bylo wyjatkowego. bo to sa drobne szczegoly, ktore oni nie zawsze dostrzegaja, ale w podswiadomosci im to zostaje i przede wszystkim.. usmiechaj sie taka promiennosc zatuszuje kazda gafe, niezreczna sytuacje i sprawia, ze wszystko jest takie..magiczne

Owieczka pomysl ze zamiast sciskac sie z napalonymi dzieciakami w kolejce po bilet, spokojnie sobie obejrzysz, jak juz szal dwunastolatkow opadnie..
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1139938 poczytajcie sobie :P
Nadal nie wiem jaką bluzkę ubrać bo to jak reszta będzie wyglądać to w miarę wiem ... chociaż problem będzie z butami

Twinkle to że się oglądają może mieć dwa podłoża :P albo wyglądam głupia i ludzie chcą się pośmiać albo akurat się podobam ...
no to wsio :P
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 20:02   #562
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

malijeczko-ja tez was kocham a zmienilam sie znaczaco
twinkle-ksiazek sie nie oglada-je sie czyta nie ma do nich biletow
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 20:08   #563
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: PLotkowy vol. 2

Malijko co Ty się nie przejmuj. Jakby co to i tak prysniesz za granicę.
Uff, jak gorąco. Trzy razy dziś spałam wciągu dnia. Ten upał mnie wykańcza.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 20:24   #564
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

No w zasadzie masz rację

Wiecie co chciałabym żeby mi się coś spełniło ale boję się rozmowy ... bo firma ta która mi organizowała poprzedni wyjazd ... znalazła mi pracę w szkole specjalnej z chłopcami w wieku 16-19 lat (ADHD, problemy emocjonalne, problemy w uczeniu) byłabym nauczycielem wspomagającym opłacają zakwaterowanie i przelot ... no i płacą 13 tys funtów rocznie ....

Kurcze nie chodzi o pieniądze .... ale chciałabym doświadczenie, praktyka fakt że ciężkie osobniki bo to jednak chłopcy starsi ... ale teraz miałam w gimnazjum i jakoś dałam radę ....

Chciałabym tak bardzo ale rozmowy się boję
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 21:12   #565
Twinkle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 274
Dot.: PLotkowy vol. 2

.

Edytowane przez Twinkle_
Czas edycji: 2007-08-18 o 19:40
Twinkle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 21:18   #566
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: PLotkowy vol. 2

A mi jest strasznie gorąco... musze jutro w koncu zrysować sobie projekt kartki z życzeniami dla mamy...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 21:46   #567
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: PLotkowy vol. 2

witam moje panie...jutro pokarze Wam zdjęcia mojego już wymalowanego pokoju...sorki że się tak chwalę ale Wiecie przecież jakie jesteście mi bliskie...a bliskim osoba mówi się o wielu rzeczach...taki już wasz los...dziś znalazłam mała niespodziankę w postaci kleszcza...gnojek wkręcił mi się do brzucha...pani na pogotowiu powiedziała że był mały i nie mam się o co martwić i dała mi szczepionkę...ja już uciekam do TZ'ta więc życzę Wam kolorowych senków i do jutra...
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 22:14   #568
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Dobry wieczór , dobry, bo troszkę chłodniej niż w dzień. Gdyby nie wentylator w pracy to chyba bym się roztopiła.
Wiecie, nasmiałam sie dzisiaj w pracy, aż mnie buzia bolała . Krótko streszczę co się stało. Otóż pracuję razem z zegarmistrzem, w jednym pomieszczeniu i on dostał dzisiaj telefon od swojego kumpla ( złotnika),który mu załatwił reklamę w TV Trwam . Przyjedzie do nas ekipa w czwartek i będą kręcić. Podobno maja przyjechać tez jakieś dzieci, bo bedzie nagrywany również jeden z odcinków do programu , który opowiada o różnych zawodach. No i zaczęliśmy głupoty wygadywać , a to że trzeba pajęczyny pozamiatać, bo jak operator przejedzie kamerą po ścianach, to się załamie i takie tam różne głupotki. Dowiem się kiedy będzie ten program to was poinformuję ( jak będą chętni). Może się też załapię do kamery
malijko, głowa do góry, pierś do przodu i powodzenia
twinkle , ale masz fajnie, że byłaś nad wodą
kamilciu super pokoik, a ta farba na ścianie - miodzio. Cały pokój bedzie w tym kolorze ? Co to za farba ? Bardzo mi się podoba.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 22:38   #569
Twinkle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 274
Dot.: PLotkowy vol. 2

.

Edytowane przez Twinkle_
Czas edycji: 2007-08-18 o 19:37
Twinkle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 22:39   #570
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Cytat:
Napisane przez Twinkle_ Pokaż wiadomość
Malia sadze, ze sie podobalas a opis na portalu faktycznie taki.. "inny" troszke widac ze czlowieczek z dusza fantastyczne to zdanie: "Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe)" brawo oligofrenopedagożko
i jak sobie przypomnialam, jak pisalas o tym ze boisz sie ze sie moze Ciebie wystraszyc... phii ! przeciez fotka jest, nie ma powodu do obaw a kiedy masz ta randke dokladnie? bo juz sie gubie :P
co do pracy - sprobuj zawsze przeciez mozesz zrezygnowac, a to prostsze, niz ubieganie sie znow o to samo stanowisko a na rozmowe idz, nawet jesli sie nie uda, to bedziesz miala ta swiadomosc "oho! podolalam! przezwyciezylam lek i poszlam! jestem odwazna!"
Czy ja wiem czy inny nosz to cała ja chociaż pewnie kilka rzeczy się nie zmieściło w końcu okienko małe ja nieco większa
No też jestem z tego dumna co prawda 1szego stopnia ale jednak wyższe
Randke nie wiem kiedy mam dokładnie bo nie mogę się zdecydować tzn. nie chcę żeby było wtedy zbyt gorąco itp... a bluzkę chyba i tak brązową ubiorę ... tylko jeden guziczek zapnę

Nie no jasne że spróbuję ... pracowałam w świetlicy więc ze starszakami tez miałam do czynienia ... zresztą chłopcy w tym wieku lepsi są do dogadania niż dziewczyny ... one to przeciwko innym kobietom się buntują o ile to nie koleżanki


Cytat:
Napisane przez kamilcia_w Pokaż wiadomość
witam moje panie...jutro pokarze Wam zdjęcia mojego już wymalowanego pokoju...sorki że się tak chwalę ale Wiecie przecież jakie jesteście mi bliskie...a bliskim osoba mówi się o wielu rzeczach...taki już wasz los...dziś znalazłam mała niespodziankę w postaci kleszcza...gnojek wkręcił mi się do brzucha...pani na pogotowiu powiedziała że był mały i nie mam się o co martwić i dała mi szczepionkę...ja już uciekam do TZ'ta więc życzę Wam kolorowych senków i do jutra...
Czekam na fotki

Asiula hehe no może zabierz im kamerę i sfilmuj 2 godzinny seans z Tobą w roli głównej

Synesthesia ... też nie cierpię upałów
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.