Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 17:48   #151
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
I na iperfumy są oryginalne? 250 to nie 600 i jakoś to już wygląda
Niektórym się zapach nie podoba a że mają dużo kasy to próbują oddać za niższą cenę by szybciej sprzedać, liczyłam po prostu na taką okazję. Różni są ludzie
Tak, iperfumy sprzedają oryginały.

Nawet jak się komuś zapach nie podoba, to taaaak tanio się nie oddaje, chyba, że koleżance Jak ktoś ma dużo kasy i takie podejście, że mógłby je oddać za parę zł bez żalu, to albo zostawia je sobie na półce jako zbieracz kurzu, albo wyrzuca, albo oddaje za free komuś znajomemu, a nie sprzedaje po internetach za podejrzaną cenę
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:06   #152
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Tak, iperfumy sprzedają oryginały.

Nawet jak się komuś zapach nie podoba, to taaaak tanio się nie oddaje, chyba, że koleżance Jak ktoś ma dużo kasy i takie podejście, że mógłby je oddać za parę zł bez żalu, to albo zostawia je sobie na półce jako zbieracz kurzu, albo wyrzuca, albo oddaje za free komuś znajomemu, a nie sprzedaje po internetach za podejrzaną cenę
85zł to wciąż nie mało, a tak jak mówie różni są ludzie. nie ma określonego kodeksu oddam koleżance/postawie na półce, za taką stówkę można sobie coś kupić a może jest potrzebna szybko kasa. ile kupuje tak już niejedną taką okazję złapałam
Ale to nieważne, wiem już ile te określone perfumy są warte, gdzie znaleźć oryginał i po sprawie
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:25   #153
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
I na iperfumy są oryginalne? 250 to nie 600 i jakoś to już wygląda
Niektórym się zapach nie podoba a że mają dużo kasy to próbują oddać za niższą cenę by szybciej sprzedać, liczyłam po prostu na taką okazję. Różni są ludzie
Tylko, że 600zł to cena z Sephory, której nikt nie bierze pod uwagę przy odróżnianiu oryginału od podróbki. Bierze się ceny z perfumerii internetowych a tam setki stoją po ok 230-250zł najtaniej. Niższa cena by sprzedać owszem. Ale nie aż tak. Jakbyś dostała w prezencie nielubiane perfumy, które w necie kosztują ok 250zł to sprzedałabyś je za 85zł czy może lepiej za 150? Albo 170 bo to w końcu też okazja?
Okazje się zdarzają ale nie aż takie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:28   #154
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Tylko, że 600zł to cena z Sephory, której nikt nie bierze pod uwagę przy odróżnianiu oryginału od podróbki. Bierze się ceny z perfumerii internetowych a tam setki stoją po ok 230-250zł najtaniej. Niższa cena by sprzedać owszem. Ale nie aż tak. Jakbyś dostała w prezencie nielubiane perfumy, które w necie kosztują ok 250zł to sprzedałabyś je za 85zł czy może lepiej za 150? Albo 170 bo to w końcu też okazja?
Okazje się zdarzają ale nie aż takie.
Eh nawet te za 150 mi się podejrzane wydają, kto ich tam wie a 50ml mogłoby kosztować 80zł-90zł?
Cieszę się tylko, że nie kosztują aż takiego majątku co w sephorze
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:31   #155
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Eh nawet te za 150 mi się podejrzane wydają, kto ich tam wie a 50ml mogłoby kosztować 80zł-90zł?
Cieszę się tylko, że nie kosztują aż takiego majątku co w sephorze
Moim zdaniem pięćdziesiątka nie mniej niż 130-150 no moooże 120 widziałam takie ceny na allegro, ale nie wiem czy bym się skusiła
Chyba, że ktoś naprawdę oszalał
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-04 o 18:32
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:33   #156
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Eh nawet te za 150 mi się podejrzane wydają, kto ich tam wie a 50ml mogłoby kosztować 80zł-90zł?
Cieszę się tylko, że nie kosztują aż takiego majątku co w sephorze
Raczej wątpię. Tutaj możesz sobie orientacyjnie popatrzeć ile kosztują: http://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody;szukaj-angel

Plus oczywiście możesz przeczesywać allegro pod kątek okazji i wrzucać swoje typy do wątku weryfikacyjnego tu (pamiętaj o regulaminie): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:35   #157
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez touchmeiamfamous Pokaż wiadomość
Hej Ja się nie znam, więc bardzo proszę o weryfikację perfum:
-Chloe Intense 50 ml
-Guerlain Idylle 35 ml
-Gucci Guilty 50 ml
Dziękuję z góry! Później mogę zrobić lepsze fotki.
Ponawiam prośbę z postu 149
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 20:37   #158
LadyMaverick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Mellamina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - mam pytanie czy flakony DKNY Be Delicious mają szklaną część składającą się z dwóch kawałków (jakby dwie połówki jabłka) czy powinno być gładkie szkło bez podziału?
30ml perfumy sa w jablku skladajacym sie z dwoch czesci, otwieranym. 50 I 100 ml to juz pelne jablko I spray jest wbudowany w gorna czesc.
LadyMaverick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 21:52   #159
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyMaverick Pokaż wiadomość
30ml perfumy sa w jablku skladajacym sie z dwoch czesci, otwieranym. 50 I 100 ml to juz pelne jablko I spray jest wbudowany w gorna czesc.
dziewczynie nie chodzi o to gdzie jest spray tylko czy widać miejsce łączenia szkła - coś jakby zgrzew dwóch szklanych połówek (zapewne w pionie), bo flakony raczej nie są dmuchane, od razu okrąglaste, tylko klejone jak czekoladowe zajączki z dwóch kawałków
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 09:57   #160
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

W poszukiwaniu starych wersji Miss Dior natknęłam się na wersję na wersję ze zdjęcia poniżej.
Jest to flakon 100 ml.

Ze zdjęć w google wynalazłam 2 różne od tej wersje nalepki na flaszce:
1. Taką na której jest jeszcze drobnym druczkiem opisana pojemność na flaszce.
2. I druga gdzie jest tylko Miss Dior Eau de Toilette (to chyba ostatnia wersja przed reformulacją).

Może znawczynie tematu mnie poratują?
Mogę poprosić oczywiście o dodatkowe zdjęcia, tylko nie wiem na co zwrócić uwagę....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Miss Dior.jpg (33,7 KB, 30 załadowań)
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 15:40   #161
Mellamina
Zadomowienie
 
Avatar Mellamina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Wiadomości: 1 760
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
dziewczynie nie chodzi o to gdzie jest spray tylko czy widać miejsce łączenia szkła - coś jakby zgrzew dwóch szklanych połówek (zapewne w pionie), bo flakony raczej nie są dmuchane, od razu okrąglaste, tylko klejone jak czekoladowe zajączki z dwóch kawałków
Dokładnie o to mi chodziło, czy szklana część flakonu składa się z dwóch połówek... Gdyby któraś mogła zerknąć na swoje Jabłko DKNY i dać odpowiedź byłabym bardzo wdzięczna:r oza:
Ja mam 50 ml i to spojenie szkła wydaje mi się jakieś takie tandetne
Mellamina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 16:19   #162
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, nie wiedzialam gdzie zapytac dlatego pisze tu. Chce kupic Womanity (niestety w ciemno, bo stacjonrnie nie znalazlam zeby powachac) znalazlam TAKA wersje w dobrej cenie, tyle ze nie wiem czy to jakas limitka zapachu czy flakonu. Zna ktoras z Was te wersje?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 16:59   #163
paolcia144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiedzialam gdzie zapytac dlatego pisze tu. Chce kupic Womanity (niestety w ciemno, bo stacjonrnie nie znalazlam zeby powachac) znalazlam TAKA wersje w dobrej cenie, tyle ze nie wiem czy to jakas limitka zapachu czy flakonu. Zna ktoras z Was te wersje?
Tak , to jest limitowana wersja flakonu, ale zapach jak taki sam jak podstawowej wersji edp. Pozdrawiam
paolcia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:31   #164
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez paolcia144 Pokaż wiadomość
Tak , to jest limitowana wersja flakonu, ale zapach jak taki sam jak podstawowej wersji edp. Pozdrawiam
Wielkie dzieki, kliknelam
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:35   #165
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Proszę o weryfikacje DV http://www.ebay.co.uk/itm/2215375797...%3AMEBIDX%3AIT
Mam swoją setkę i w niej rurka która wychodzi spod korka jest inna , nie ma tego pogrubienia u góry. Czy któraś z Was może na swojej 50 sprawdzić jak to wygląda ?
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:00   #166
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Hop, hop. Post 149. Pomoże ktoś?
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:12   #167
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez touchmeiamfamous Pokaż wiadomość
Hop, hop. Post 149. Pomoże ktoś?
Ja nie widzę nic podejrzanego
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 08:14   #168
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic podejrzanego

Dziękuję
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 08:40   #169
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Proszę o weryfikacje DV http://www.ebay.co.uk/itm/2215375797...%3AMEBIDX%3AIT
Mam swoją setkę i w niej rurka która wychodzi spod korka jest inna , nie ma tego pogrubienia u góry. Czy któraś z Was może na swojej 50 sprawdzić jak to wygląda ?
stare wersje i chyba tylko poj. 30 i 50ml miały taką rurkę dopytaj o numer seryjny bo ta DV na pewno już ma swoje lata
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 10:22   #170
LadyMaverick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Mellamina Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło, czy szklana część flakonu składa się z dwóch połówek... Gdyby któraś mogła zerknąć na swoje Jabłko DKNY i dać odpowiedź byłabym bardzo wdzięczna:r oza:
Ja mam 50 ml i to spojenie szkła wydaje mi się jakieś takie tandetne
to ja nie zrozumialam o co chodzi Sprawdzilam moja 50tke i jablko jest w calosci, nie sklada sie z dwoch polowek.
LadyMaverick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 11:16   #171
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
stare wersje i chyba tylko poj. 30 i 50ml miały taką rurkę dopytaj o numer seryjny bo ta DV na pewno już ma swoje lata
Dzięki bardzo, juz napisałam, czekam na odpowiedź I odpowiedź przyszła, ale nie wiem co o tym sądzić bo numer podany 5N927 jest błędny :/ Czyżby podróba ?

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2014-09-07 o 12:12
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 14:35   #172
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo, juz napisałam, czekam na odpowiedź I odpowiedź przyszła, ale nie wiem co o tym sądzić bo numer podany 5N927 jest błędny :/ Czyżby podróba ?
Nie, podróba to na pewno nie jest, obstawiam DV z 1995 roku kiedyś Diory miały trochę inne numery, tu na blogu masz np truciznę z 95 roku i numer seryjny jest podobny http://raidersofthelostscent.blogspo...tian-dior.html ja po rurce myślałam, że to rocznik ok 2000 ale widać ta DV jest jeszcze starsza. Te oznaczenia, które Dior ma teraz są od 1998 roku
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 15:21   #173
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Nie, podróba to na pewno nie jest, obstawiam DV z 1995 roku kiedyś Diory miały trochę inne numery, tu na blogu masz np truciznę z 95 roku i numer seryjny jest podobny http://raidersofthelostscent.blogspo...tian-dior.html ja po rurce myślałam, że to rocznik ok 2000 ale widać ta DV jest jeszcze starsza. Te oznaczenia, które Dior ma teraz są od 1998 roku
Dzięki za wyjaśnienia, chyba ją sobie odpuszczę, bo po tylu latach to zapach do najświeższych na pewno należał nie bedzię :/
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 16:47   #174
paolcia144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienia, chyba ją sobie odpuszczę, bo po tylu latach to zapach do najświeższych na pewno należał nie bedzię :/
Ja bym licytowała. To prawdziwa perełka. Oczywiście, jest możliwość , że zapach będzie zepsuty , ale jeżeli był dobrze przechowywany , to trafiłaś na super okazję. Stare wersje dolce vita to perełki. Pozdrawiam
paolcia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:13   #175
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez paolcia144 Pokaż wiadomość
Ja bym licytowała. To prawdziwa perełka. Oczywiście, jest możliwość , że zapach będzie zepsuty , ale jeżeli był dobrze przechowywany , to trafiłaś na super okazję. Stare wersje dolce vita to perełki. Pozdrawiam
Właśnie o to przechowywanie chodzi, obawiam się, ze po 19 latach zapach bedzie zepsuty. Mam jeszcze około 30 ml swojej DV dlatego waham się, czy ryzykować.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:36   #176
paolcia144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Właśnie o to przechowywanie chodzi, obawiam się, ze po 19 latach zapach bedzie zepsuty. Mam jeszcze około 30 ml swojej DV dlatego waham się, czy ryzykować.
Oczywiście, jest ogromna szansa na to , że zapach będzie juz zepsuty. Ja bym zaryzykowała , ponieważ uwielbiam stare wersje zapachów Diora. Dolce Vita w starej wersji jest 100 razy piękniejsza niż ta , którą teraz możemy dostać w sklepach. 19 lat - bardzo dużo , ale jeżeli ktoś dbał o perfumy i są świeże , to masz wyjątkową szansę Zwróć uwagę na to , że kolor nie uległ zmianie. Kiedyś te zapachy były robione z lepszych składników , więc są bardziej wytrzymałe na działanie szkodliwych czynników.

Edytowane przez paolcia144
Czas edycji: 2014-09-07 o 17:38
paolcia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:42   #177
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Właśnie o to przechowywanie chodzi, obawiam się, ze po 19 latach zapach bedzie zepsuty. Mam jeszcze około 30 ml swojej DV dlatego waham się, czy ryzykować.
Ja bym brała jedną flaszkę miałam po "babci" starą chanel 5 i zapach byl jeszcze bardziej wyrazisty niż te nowe ,a flaszka była naprawdę wiekowa a ze nie przepadam za chanelką 5 sprzedałam ją za kupe szmalu kolekcjonerce
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 19:48   #178
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienia, chyba ją sobie odpuszczę, bo po tylu latach to zapach do najświeższych na pewno należał nie bedzię :/
Ja bym je sobie odpuściła.
Opisywałam tu całe moje story z HP sprzed reformulacji, młodszym niż te Twoje. Okazało się, że były otwarte i niestety mocno zwietrzałe. Nie ryzykuj, szkoda kasy.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:09   #179
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez paolcia144 Pokaż wiadomość
Oczywiście, jest ogromna szansa na to , że zapach będzie juz zepsuty. Ja bym zaryzykowała , ponieważ uwielbiam stare wersje zapachów Diora. Dolce Vita w starej wersji jest 100 razy piękniejsza niż ta , którą teraz możemy dostać w sklepach. 19 lat - bardzo dużo , ale jeżeli ktoś dbał o perfumy i są świeże , to masz wyjątkową szansę Zwróć uwagę na to , że kolor nie uległ zmianie. Kiedyś te zapachy były robione z lepszych składników , więc są bardziej wytrzymałe na działanie szkodliwych czynników.
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Ja bym brała jedną flaszkę miałam po "babci" starą chanel 5 i zapach byl jeszcze bardziej wyrazisty niż te nowe ,a flaszka była naprawdę wiekowa a ze nie przepadam za chanelką 5 sprzedałam ją za kupe szmalu kolekcjonerce
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Ja bym je sobie odpuściła.
Opisywałam tu całe moje story z HP sprzed reformulacji, młodszym niż te Twoje. Okazało się, że były otwarte i niestety mocno zwietrzałe. Nie ryzykuj, szkoda kasy.
Odpuściłam, poszła za przyzwoitą cenę, ale bałam się ryzykować. Mam inną na oku Co prawda 30 a nie 50, ale też ok

Znawczynie Molecule 02, co sądzicie o tym ? Ja mam ale bez tego napisu sample http://www.ebay.co.uk/itm/1514002859...%3AMEBIDX%3AIT
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 12:28   #180
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Hej! Kupiłam perfumy Lalique Amethyst na stronie merlin.pl były w podejrzanie niskiej cenie, bo ok 130 zł, na iperfumy sa za 108, na tagomago rowniez w podobnej cenie. Dodam ze zapach ten w douglasie kosztuje 399 zł za 100 ml. Co o tym sądzicie? Dodaje zdjecia do wglądu. Pachnieć, pachnie tak jak ten z douglasa, bo od razu popedzilam tam porównać zapachy. Jak wam sie wydaje? Oryginał? Na większości zdjeć w necie na szklanej butelce nie ma napisu lalique, jest sam Amethyst. ImageUploadedByWizaz Forum1410261972.740152.jpgImageUploadedByWizaz Forum1410261984.344307.jpgImageUploadedByWizaz Forum1410261995.426272.jpgImageUploadedByWizaz Forum1410262004.287506.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.