Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 21:03   #691
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja nawet lubię to moje singielskie życie, mam czas na takie rzeczy, na które nie mogłam sobie za bardzo pozwolić będąc w związku. Choć może lepiej by było gdybym wśród znajomych miała choć jedną osobę o podobnym statusie jak ja, zawsze to raźniej

Na dniach idę na kurs nowego języka obcego, a poza tym rozwijam się zawodowo.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 21:57   #692
mimoza102
Rozeznanie
 
Avatar mimoza102
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 901
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

witajcie dziewczyny !
na Wasz wątek wpadłam przypadkowo ... ogólnie jestem z innego- wiażowego przepraszam że się wtrącę ale pozwolę sobie moje trzy grosze dorzucić ... jestem zdecydowanie 25plus a niedługo nawet 35 plus ...nie jestem singielką ...w związku jestem prawie połowę mojego życia i gdyby mi przyszło się teraz rozstać z partnerem ... nie wchodziłabym w nowy związek ...będąc z kimś brakuje mi samotności ... choć odrobiny skupienia wyłącznie na sobie ... bywam zmęczona drugą osobą ... marzę o takim egoizmie ... braku konieczności układania się w kompromisy ... nie odkryję ameryki mówiąc , że zarówno bycie w związku jak również życie singla ma plusy i minusy .... z jednej strony dążymy do stworzenia relacji a osiągając ją po latach możemy tęsknić za singielstwem ... pozdrawiam i życzę Wam byście na maksa wyssały to co jest najlepsze w życiu w pojedynkę
mimoza102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:14   #693
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny !
na Wasz wątek wpadłam przypadkowo ... ogólnie jestem z innego- wiażowego przepraszam że się wtrącę ale pozwolę sobie moje trzy grosze dorzucić ... jestem zdecydowanie 25plus a niedługo nawet 35 plus ...nie jestem singielką ...w związku jestem prawie połowę mojego życia i gdyby mi przyszło się teraz rozstać z partnerem ... nie wchodziłabym w nowy związek ...będąc z kimś brakuje mi samotności ... choć odrobiny skupienia wyłącznie na sobie ... bywam zmęczona drugą osobą ... marzę o takim egoizmie ... braku konieczności układania się w kompromisy ... nie odkryję ameryki mówiąc , że zarówno bycie w związku jak również życie singla ma plusy i minusy .... z jednej strony dążymy do stworzenia relacji a osiągając ją po latach możemy tęsknić za singielstwem ... pozdrawiam i życzę Wam byście na maksa wyssały to co jest najlepsze w życiu w pojedynkę
mądre słowa cieszmy się tym co mamy
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:28   #694
bladopomaranczowa
Raczkowanie
 
Avatar bladopomaranczowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja nawet lubię to moje singielskie życie, mam czas na takie rzeczy, na które nie mogłam sobie za bardzo pozwolić będąc w związku.
Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
z jednej strony dążymy do stworzenia relacji a osiągając ją po latach możemy tęsknić za singielstwem ... pozdrawiam i życzę Wam byście na maksa wyssały to co jest najlepsze w życiu w pojedynkę
Dziękujemy właśnie, ja wychodzę z założenia, że singielstwo to stan przejściowy i zamierzam się nim cieszyć, póki trwa. Tak, chciałabym mieć kiedyś męża (i trójkę dzieci, jak już wspomniałam), ale chcę być szczęśliwa teraz już, a nie "kiedyś, w przyszłości, jeśli znajdę..."

I też przychodzi do mnie często myśl, że cieszę się, że mam dla siebie sporo czasu, nie muszę się naginać... Poza tym chciałabym wyprowadzić się z miasta, więc fakt, że nikt mnie nie ogranicza i nie muszę się na nikogo oglądać i mogę wybrać do mieszkania niemal dowolne miejsce w Polsce (oczywiście istotnym czynnikiem będzie praca), jest niemałym luksusem. Wielu moich znajomych chciałoby się przeprowadzić, ale nie może ze względu na drugą połówkę.
Tylko mam taki akurat czas w życiu, że troszkę się nudzę... ale być z kimś z nudów to też nie jest dobry pomysł.

Dziewczyny, życzę owocnej nauki i powodzenia na egzaminach. Mam sporo znajomych po prawie i wiem, że kosztuje to wiele wysiłku. Powodzenia

Edytowane przez bladopomaranczowa
Czas edycji: 2014-09-06 o 22:52
bladopomaranczowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 10:09   #695
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
A czy ten facet był atrakcyjny, bo jeśli nie to nie rozumiem powodów do zazdrości. Założe się, ze w kilka godzin bylabys w stanie znaleźć sobie jakiegos faceta. Inna kwestia czy zaspokajałby twoje potrzeby estetyczne, emocjonalne i seksualne.
dokladnie tak, zawsze jak mi przychodził jęk pt "dlaczego ona ma męza a ja nie" to pytałam siebie, czy ja bym tego jej męża brała. No i nie, nie brałabym
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 10:39   #696
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MajowaMilka Pokaż wiadomość
Ostatnio na portalu randkowym napisał do mnie chłopak, który miał 22 lata, ja mam 25. Niby fajny, ale ja lubię starszych, miło mu odmówiłam, na co on się bardzo obruszył, że jestem dziwna i skreślam ludzi ze względu na wiek. Dla mnie 3 lata różnicy w dół to sporo, zresztą wiem, jaka sama byłam te 2-3 lata wstecz, a jaka jestem teraz.
Ja już kiedyś zauważyłam, że faceci są na tym punkcie drażliwi Zagadał też kiedyś do mnie taki jeden, pomijając to, że był ode mnie kilka lat młodszy, to w zasadzie mi nic w nim nie pasowało. W sumie popełniłam błąd, bo mu odpisałam (napisał, że jak nie jestem zainteresowana, to żeby mu dać znać). To oczywiście zaczął drążyć temat dlaczego, zwaliłam, na wiek, bo to taki neutralny powód. To usłyszałam jeszcze, że miał kilka starszych dziewczyn i żadna nie narzekała
Już nie komentowałam:P
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 11:26   #697
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cześć, można do Was dołączyć? Ja 25+ i też sama, w sensie bez faceta.
I ostatnio co zauważyłam rodzina "nie dokucza" mi z tego powodu tak bardzo jak ludzie z pracy. Często słyszę komentarze, że za kilka lat będę tego żałować, albo chcą mnie zeswatać z byle jakim "wiesz ten X jest sam, masz okazję się koło niego zakręcić"
A ja już przez to czuję takie wewnętrzne napięcie, bo nie chce być z kimś na siłę, ani nie chcę szukać nikogo na siłę. A teraz odczuwam to tak jakbym musiała natychmiast, już, zaraz kogoś sobie znaleźć.
I napiszę Wam zaczęły mnie te komentarze stresować, bardziej niż obowiązki jakie mam w pracy .
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 12:31   #698
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Cześć, można do Was dołączyć? Ja 25+ i też sama, w sensie bez faceta.
I ostatnio co zauważyłam rodzina "nie dokucza" mi z tego powodu tak bardzo jak ludzie z pracy. Często słyszę komentarze, że za kilka lat będę tego żałować, albo chcą mnie zeswatać z byle jakim "wiesz ten X jest sam, masz okazję się koło niego zakręcić"
A ja już przez to czuję takie wewnętrzne napięcie, bo nie chce być z kimś na siłę, ani nie chcę szukać nikogo na siłę. A teraz odczuwam to tak jakbym musiała natychmiast, już, zaraz kogoś sobie znaleźć.
I napiszę Wam zaczęły mnie te komentarze stresować, bardziej niż obowiązki jakie mam w pracy .
Witaj

Ja w związku z tym, że w pracy staram się raczej omijać tematy dotyczące mojego życia prywatnego to przynajmniej mam tam jako taki spokój. Nikt nie drąży, bo i ja się nie uzewnętrzniam. Poza tym gdy zaczęłam pracę w obecnym miejscu to mój związek był już w fazie schyłkowej więc i tak za bardzo nie miałam się czym chwalić. Oczywiście w rozmowach padają czasem pytania - kiedy jakaś stabilizacja, ślub itp. Odpowiadam, że na razie nie planuje. I mam temat z głowy Dla moich współpracowników jestem chodzącą tajemnicą
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 12:55   #699
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Dla moich współpracowników jestem chodzącą tajemnicą

I bardzo dobrze !
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 13:55   #700
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
I napiszę Wam zaczęły mnie te komentarze stresować, bardziej niż obowiązki jakie mam w pracy .
Hej, mnie też denerwują takie komentarze, do tego działają jak płachta na byka... jedyny ratunek jaki widzę to reagować zdziwieniem, wielkimi oczami i odpowiedzią: ale ja chcę być sama! Albo odpowiadaj że spotykasz się z kimś ale nic im do tego.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 14:38   #701
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Hej, mnie też denerwują takie komentarze, do tego działają jak płachta na byka... jedyny ratunek jaki widzę to reagować zdziwieniem, wielkimi oczami i odpowiedzią: ale ja chcę być sama! Albo odpowiadaj że spotykasz się z kimś ale nic im do tego.
Często ludzie w związkach uważają, że posiadanie partnera i dzieci to dowód na życiowe spełnienie i nie wyobrażają sobie innego modelu życia. A każdy kto funkcjonuje w trochę inny sposób budzi zaciekawienie (stąd te pytania), a z wiekiem politowanie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Matko jak ja nie znoszę tego grzebania w nieswoich sprawach! Mi na szczęście udało się wypracować pewien dystans w kontaktach ze współpracownikami i mam spokój.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 14:53   #702
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cyba wywołałyście wilka z lasu tym gadaniem o młodszych - od przedwczoraj jakiś 20-latek spamuje mnie wiadomościami
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 16:25   #703
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Cześć, można do Was dołączyć? Ja 25+ i też sama, w sensie bez faceta.
I ostatnio co zauważyłam rodzina "nie dokucza" mi z tego powodu tak bardzo jak ludzie z pracy. Często słyszę komentarze, że za kilka lat będę tego żałować, albo chcą mnie zeswatać z byle jakim "wiesz ten X jest sam, masz okazję się koło niego zakręcić"
A ja już przez to czuję takie wewnętrzne napięcie, bo nie chce być z kimś na siłę, ani nie chcę szukać nikogo na siłę. A teraz odczuwam to tak jakbym musiała natychmiast, już, zaraz kogoś sobie znaleźć.
I napiszę Wam zaczęły mnie te komentarze stresować, bardziej niż obowiązki jakie mam w pracy .
Ja tez tak mam... niby jakos nie jest mi zle samej ale coraz bardziej drazni mnie presja ze strony rodziny.
Moja matka zawsze wczesniej czy pozniej wyskakuje z glupim tekstem czy mam jakiegos kolege, ktorego lubie trosze bardziej wie, ze nie lubie tych pytan a i tak ciagle drazy temat.
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:06   #704
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Często ludzie w związkach uważają, że posiadanie partnera i dzieci to dowód na życiowe spełnienie i nie wyobrażają sobie innego modelu życia. A każdy kto funkcjonuje w trochę inny sposób budzi zaciekawienie (stąd te pytania), a z wiekiem politowanie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Matko jak ja nie znoszę tego grzebania w nieswoich sprawach! Mi na szczęście udało się wypracować pewien dystans w kontaktach ze współpracownikami i mam spokój.
Ja nie jestem w związku, ale bardzo chcę mieć pełną rodzinę i naprawdę wtedy poczuję się spełniona. Tylko, że to nie moja wina (chyba), że nie mogę trafić na odpowiedniego mężczyznę. Przecież to nie jest tak, że wchodzę do sklepu i mówię "poproszę bruneta o brązowych oczach" i już, wiodę z nim szczęśliwe życie.
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:23   #705
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Witaj

Ja w związku z tym, że w pracy staram się raczej omijać tematy dotyczące mojego życia prywatnego to przynajmniej mam tam jako taki spokój. Nikt nie drąży, bo i ja się nie uzewnętrzniam. Poza tym gdy zaczęłam pracę w obecnym miejscu to mój związek był już w fazie schyłkowej więc i tak za bardzo nie miałam się czym chwalić. Oczywiście w rozmowach padają czasem pytania - kiedy jakaś stabilizacja, ślub itp. Odpowiadam, że na razie nie planuje. I mam temat z głowy Dla moich współpracowników jestem chodzącą tajemnicą
I bardzo dobrze!
U mnie nie było tak, że przyszłam do pracy i mówiłam o swoim życiu prywatnym... jedna Pani kiedyś zapytała czy mam chłopaka, pomyślałam sobie no nie będę kłamać i zgodnie z prawdą powiedziałam, że nie. Od tego czasu się zaczęło.
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:53   #706
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w związku, ale bardzo chcę mieć pełną rodzinę i naprawdę wtedy poczuję się spełniona. Tylko, że to nie moja wina (chyba), że nie mogę trafić na odpowiedniego mężczyznę. Przecież to nie jest tak, że wchodzę do sklepu i mówię "poproszę bruneta o brązowych oczach" i już, wiodę z nim szczęśliwe życie.
Dokładnie. Naprawdę ciężko jest trafić na odpowiedniego mężczyznę, z którym będzie się w stanie stworzyć głębszą relację. Niektórzy jak widać zapominają o tym
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España

Edytowane przez girl99
Czas edycji: 2014-09-07 o 20:17
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 18:41   #707
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No niestety ciężko, jak kogoś się pozna to albo mi coś nie odpowiada, albo on się wycofuje Docinki rodziny są, ale ja się przyzwyczaiłam w sumie, u mnie dalsza rodzina myśli że kogoś mam i nie wyprowadzam ich z błędu, plociuchy piep..... nie muszą wtykać nosów w nie swoje sprawy
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 19:24   #708
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Grunt, że w ogóle kogoś nowego poznajecie, choćby miało się okazać po kilku spotkaniach, że to nie ten metodą prób i błędów, ale do celu
Ja natomiast od kilku miesięcy nie spotkałam żadnego obywatela płci męskiej stanu wolnego, który by się mną zainteresował, ani który by mnie zainteresował. Po prostu pustynia. I to mnie trochę przeraża. Zastanawiam się co zmienić w swoim życiu. W sumie po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, byłam na kilku spotkaniach z przyjaciółkami, chodzę na fitness, ale to wszystko w babskim gronie. Chyba rzeczywiście zostaje ten cholerny e-darling
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 20:19   #709
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Grunt, że w ogóle kogoś nowego poznajecie, choćby miało się okazać po kilku spotkaniach, że to nie ten metodą prób i błędów, ale do celu
Ja natomiast od kilku miesięcy nie spotkałam żadnego obywatela płci męskiej stanu wolnego, który by się mną zainteresował, ani który by mnie zainteresował. Po prostu pustynia. I to mnie trochę przeraża. Zastanawiam się co zmienić w swoim życiu. W sumie po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, byłam na kilku spotkaniach z przyjaciółkami, chodzę na fitness, ale to wszystko w babskim gronie. Chyba rzeczywiście zostaje ten cholerny e-darling
To możemy sobie podać ręce Z tym, że ja w moim 24letnim życiu nigdy z nikim nie byłam Zawsze trafiałam do szufladki: ,,koleżanka, fajnie sobie chwile porozmawiać, ale nic więcej". Jak to mówią- życie
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 20:25   #710
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Grunt, że w ogóle kogoś nowego poznajecie, choćby miało się okazać po kilku spotkaniach, że to nie ten metodą prób i błędów, ale do celu
Ja natomiast od kilku miesięcy nie spotkałam żadnego obywatela płci męskiej stanu wolnego, który by się mną zainteresował, ani który by mnie zainteresował. Po prostu pustynia. I to mnie trochę przeraża. Zastanawiam się co zmienić w swoim życiu. W sumie po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, byłam na kilku spotkaniach z przyjaciółkami, chodzę na fitness, ale to wszystko w babskim gronie. Chyba rzeczywiście zostaje ten cholerny e-darling
no u mnie pustyni jako takiej nie ma, ale problem w tym że to ja ich odrzucam po prostu czuję że to by nie wypaliło, z resztą jest taki jeden co zdecydować się nie może może też dlatego odrzucam? przez niego? I też nie zamierzam się w coś pchać by tylko z kimś być, też rzuciłam się w wir innych zajęć i tak o tym nie myślę a ten e-darling może i dobry ale szczerze nie chce mi się wydawać na niego kasy bynajmniej na razie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2014-09-07 o 20:27
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 21:00   #711
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
To możemy sobie podać ręce Z tym, że ja w moim 24letnim życiu nigdy z nikim nie byłam Zawsze trafiałam do szufladki: ,,koleżanka, fajnie sobie chwile porozmawiać, ale nic więcej". Jak to mówią- życie
Ja będąc w Twoim wieku byłam święcie przekonana, że mam księcia z bajki przy sobie. Niestety książę zmienił się w żabę, tylko czemu przekonałam się o tym tak późno???

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
no u mnie pustyni jako takiej nie ma, ale problem w tym że to ja ich odrzucam po prostu czuję że to by nie wypaliło, z resztą jest taki jeden co zdecydować się nie może może też dlatego odrzucam? przez niego? I też nie zamierzam się w coś pchać by tylko z kimś być, też rzuciłam się w wir innych zajęć i tak o tym nie myślę a ten e-darling może i dobry ale szczerze nie chce mi się wydawać na niego kasy bynajmniej na razie
Skoro masz szansę na poznawanie nowych facetów w realu to ja bym też na razie zostawiła internet w spokoju.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:17   #712
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Grunt, że w ogóle kogoś nowego poznajecie, choćby miało się okazać po kilku spotkaniach, że to nie ten metodą prób i błędów, ale do celu
Ja natomiast od kilku miesięcy nie spotkałam żadnego obywatela płci męskiej stanu wolnego, który by się mną zainteresował, ani który by mnie zainteresował. Po prostu pustynia. I to mnie trochę przeraża. Zastanawiam się co zmienić w swoim życiu. W sumie po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, byłam na kilku spotkaniach z przyjaciółkami, chodzę na fitness, ale to wszystko w babskim gronie. Chyba rzeczywiście zostaje ten cholerny e-darling
Ja też miałam kilka miesięcy całkowitej posuchy najpierw szlajałyśmy się z dziewczynami po klubach szukając sobie "faceta" na siłę, a potem odpuściłam sobie każdą męską znajomość i zajęłam się sobą.

A teraz od jakiegoś miesiąca znowu mam falę zainteresowania, chociaż wcale nie szukałam na siłę, nie szukałam wcale.

I nagle poznałam w podróży dziewczynę, która ma brata, nagle dawny kolega zaprosił mnie na wesele, jadąc na urlop w pociągu poznałam kolejnego faceta który się do mnie dobija, na wakacjach przypadkowo odnowiłam dawną znajomość... i bądź tu teraz mądra
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:34   #713
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja będąc w Twoim wieku byłam święcie przekonana, że mam księcia z bajki przy sobie. Niestety książę zmienił się w żabę, tylko czemu przekonałam się o tym tak późno???

Ale chyba dobrze się stało, że wyszło wtedy a nie po ślubie, że to nie facet dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też miałam kilka miesięcy całkowitej posuchy najpierw szlajałyśmy się z dziewczynami po klubach szukając sobie "faceta" na siłę, a potem odpuściłam sobie każdą męską znajomość i zajęłam się sobą.

A teraz od jakiegoś miesiąca znowu mam falę zainteresowania, chociaż wcale nie szukałam na siłę, nie szukałam wcale.

I nagle poznałam w podróży dziewczynę, która ma brata, nagle dawny kolega zaprosił mnie na wesele, jadąc na urlop w pociągu poznałam kolejnego faceta który się do mnie dobija, na wakacjach przypadkowo odnowiłam dawną znajomość... i bądź tu teraz mądra
Złota zasada- coś czego usilnie szukamy znajduje się dopiero dużo później- przypadkiem A któryś z panów wart uwagi?
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 03:00   #714
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja jestem zawodową singielką. Z wyboru. Mam paskudny charakter- jestem uparta, stanowcza i wymagająca- mój facet będzie miał ze mną przechlapane- taka nawiedzona narzeczona
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 06:51   #715
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość

Ale chyba dobrze się stało, że wyszło wtedy a nie po ślubie, że to nie facet dla Ciebie



Złota zasada- coś czego usilnie szukamy znajduje się dopiero dużo później- przypadkiem A któryś z panów wart uwagi?

Dokładnie, albo jak nie szukamy na siłę, to się pojawia
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 07:36   #716
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dokładnie tak jest


Wysłane z iPhone
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:02   #717
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Złota zasada- coś czego usilnie szukamy znajduje się dopiero dużo później- przypadkiem A któryś z panów wart uwagi?
No właśnie..średnio
kolo z pociągu od razu do odstrzału, ma dziewczynę i dziecko
a przypasował mi "kolega" z wakacji trochę sobie świrujemy, ale raz, dzieli nad odległość a dwa, z niego to taki Piotruś Pan jest.
Także no...singielką pozostaję bez zmian.
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:29   #718
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Kurcze, dziewczyny kusi mnie, żeby dołączyć się do rozmowy, ale mam 20 lat, a wiem jak zbeształyście jedną dwudziestkę kilka stron wstecz tak więc cierpliwie poczekam jeszcze te kilka lat. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze będzie Chociaż życzę Wam, żeby nie
W każdym bądź razie wiedzcie, że ktoś Was podczytuje
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:38   #719
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Burza, ja w wieku 20 lat dopiero miałam pierwszego chłopaka.
Obecnie mam na koncie 2 exów, a przez ostatni rok w końcu zaczęłam naprawdę randkować
wszystko przed Tobą!
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:50   #720
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny kusi mnie, żeby dołączyć się do rozmowy, ale mam 20 lat, a wiem jak zbeształyście jedną dwudziestkę kilka stron wstecz tak więc cierpliwie poczekam jeszcze te kilka lat. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze będzie Chociaż życzę Wam, żeby nie
W każdym bądź razie wiedzcie, że ktoś Was podczytuje
Możesz z nami pisać, abyś jedynie nie narzekała na singielstwo
I nie robiła z siebie cierpiętnicy
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.