Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 19:26   #1231
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
bo chai to bardziej herbata i mleko z przyprawami, taka korzenna bawarka, wiec zapach by sie zgadzal
O proszę, a ja byłam pewna że Chai to kawa, bo pamiętam jak coś podobnego sprzedawali w Coffeeheaven w okolicach świąt

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Brzmi jakby to był zupełnie inny zapach.

A gdzie kupowałaś?
Ja kupowałam kilka dni temu w Zielonej Mydlarni w Katowicach.
Kupowałam w Imperium Zapachów w Lublinie. Ciekawe, może faktycznie jakiś felerny egzemplarz? Ale w sumie nie wygląda na taki, bo już kiedyś miałam podobną zagwozdkę przy November Rain, który również jest uważany za killera, a ja niezbyt go czuję

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze Załącznik 5786943
Piękne zakupy I baardzo mi się podoba Twoja patera na woski Zdradzisz, gdzie ją kupiłaś?


U mnie w kominku znowu Vanilla Chai, bo cudownie rozgrzewa i sprawia, że pomieszczenie w moment wydaje się przytulne
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:27   #1232
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O proszę, a ja byłam pewna że Chai to kawa, bo pamiętam jak coś podobnego sprzedawali w Coffeeheaven w okolicach świąt







Kupowałam w Imperium Zapachów w Lublinie. Ciekawe, może faktycznie jakiś felerny egzemplarz? Ale w sumie nie wygląda na taki, bo już kiedyś miałam podobną zagwozdkę przy November Rain, który również jest uważany za killera, a ja niezbyt go czuję







Piękne zakupy I baardzo mi się podoba Twoja patera na woski Zdradzisz, gdzie ją kupiłaś?





U mnie w kominku znowu Vanilla Chai, bo cudownie rozgrzewa i sprawia, że pomieszczenie w moment wydaje się przytulne

Przypadkiem w tk maxx
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:36   #1233
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kupowałam w Imperium Zapachów w Lublinie. Ciekawe, może faktycznie jakiś felerny egzemplarz? Ale w sumie nie wygląda na taki, bo już kiedyś miałam podobną zagwozdkę przy November Rain, który również jest uważany za killera, a ja niezbyt go czuję
Aż mam ochotę zakupić ten zapach w innym sklepie i sprawdzić.
Bo wszędzie pisze, że to taki otulający, delikatny zapach, a mi już mała jego kruszyna chce wywiercić dziury w nosie.

U mnie w kominku dzisiaj Kringle: najpierw Apple chutney, teraz Pumpkin patch.
laedere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:49   #1234
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O proszę, a ja byłam pewna że Chai to kawa, bo pamiętam jak coś podobnego sprzedawali w Coffeeheaven w okolicach świąt
Mi sie kojarzy z pianka z cappuccino z dodatkiem przypraw
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:25   #1235
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Póki co mam w koszyku:
- vanilla lime
- clean cotton
- apple & pine needle
- citrus tango
- ginger dusk

Odradzacie któryś z nich? Czytałam trochę recenzji i wszystkie wydają się być spoko
Vanilla lime i Citrus tango nie miałam, więc nie wiem jak pachną.
Clean cotton - i tu własnie nie pamiętam czy miałam Clean cotton czy Fluffy towels, ale pamiętam, że śmierdział mi proszkiem do prania czy jakimś innym detergentem. Nie lubię zapachów tego typu.
Ginger dusk - Dopiero co dzisiaj do mnie dotarł. Wąchany na zimno pachnie przyjemnie, wyraźnie imbirowo i jakby trochę limonką. Zobaczymy jaki będzie po zapaleniu, ale myślę, że się polubimy.
Apple & pine needle - śmierdziel nad śmierdziele! Nigdy więcej, nawet za darmo. Wiem, że zapach ten ma swoich wiernych fanów ale dla mnie on po prostu śmierdzi syntetycznym, chemicznym rosołem i przyprawą typu maggi (samą przyprawę bardzo lubię ale nie w wosku!); i gdzieś tam nieśmiało w tym rosole przebijają jakieś igiełki choinkowe.
laedere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:01   #1236
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Vanilla lime i Citrus tango nie miałam, więc nie wiem jak pachną.
Clean cotton - i tu własnie nie pamiętam czy miałam Clean cotton czy Fluffy towels, ale pamiętam, że śmierdział mi proszkiem do prania czy jakimś innym detergentem. Nie lubię zapachów tego typu.
Ginger dusk - Dopiero co dzisiaj do mnie dotarł. Wąchany na zimno pachnie przyjemnie, wyraźnie imbirowo i jakby trochę limonką. Zobaczymy jaki będzie po zapaleniu, ale myślę, że się polubimy.
Apple & pine needle - śmierdziel nad śmierdziele! Nigdy więcej, nawet za darmo. Wiem, że zapach ten ma swoich wiernych fanów ale dla mnie on po prostu śmierdzi syntetycznym, chemicznym rosołem i przyprawą typu maggi (samą przyprawę bardzo lubię ale nie w wosku!); i gdzieś tam nieśmiało w tym rosole przebijają jakieś igiełki choinkowe.
Ahahah, ok, to apple & pine nie wezmę, nie będę ryzykować xD A clean cotton chcę właśnie po to, żeby mniej więcej tak pachniał, do odpalenia w wysprzątanym pokoju, po wymianie pościeli :3
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:07   #1237
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja kupilam swiece apple pine needle bo uwazam ze swietnie ale świeżo pachnie choinką i jabłkiem.
Więc najlepiej jak sama ocenisz opinie innych niekoniecznie zdają zadania w wyborach zapachów.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 21:12   #1238
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja kupilam swiece apple pine needle bo uwazam ze swietnie ale świeżo pachnie choinką i jabłkiem.
Więc najlepiej jak sama ocenisz opinie innych niekoniecznie zdają zadania w wyborach zapachów.
Pewnie, ale to wolę się przejść do świata zapachów i samemu sprawdzić jak mi to pachnie.
W sumie, tak właśnie pomyślałam, że może się jutro przejdę w centrum gdzieś stacjonarnie, nie będę zamawiać, zaoszczędzę na przesyłce :P
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:13   #1239
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Może być jeszcze tak, że to ja miałam jakiś felerny egzemplarz, albo po prostu mam coś z nosem.
Jeśli masz możliwość obwąchać woski przed zakupem to będzie to najlepsze wyjście.
Napisz później czy Apple & pine needle Ci się spodobał, bo jestem ciekawa.

Edytowane przez laedere
Czas edycji: 2014-09-09 o 21:16
laedere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:17   #1240
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Vanilla lime i Citrus tango nie miałam, więc nie wiem jak pachną.
Clean cotton - i tu własnie nie pamiętam czy miałam Clean cotton czy Fluffy towels, ale pamiętam, że śmierdział mi proszkiem do prania czy jakimś innym detergentem. Nie lubię zapachów tego typu.
Ginger dusk - Dopiero co dzisiaj do mnie dotarł. Wąchany na zimno pachnie przyjemnie, wyraźnie imbirowo i jakby trochę limonką. Zobaczymy jaki będzie po zapaleniu, ale myślę, że się polubimy.
Apple & pine needle - śmierdziel nad śmierdziele! Nigdy więcej, nawet za darmo. Wiem, że zapach ten ma swoich wiernych fanów ale dla mnie on po prostu śmierdzi syntetycznym, chemicznym rosołem i przyprawą typu maggi (samą przyprawę bardzo lubię ale nie w wosku!); i gdzieś tam nieśmiało w tym rosole przebijają jakieś igiełki choinkowe.
a ja się nie zgodzę:
Clean Cotton - zapach łazienki z mokrym praniem zamkniętej na cały dzień. Takie mało świeże pranie,
Fluffy Towels - opakowanie proszku do prania świeżo otwarte, wosk intensywny , a świeca tak słabo,
Citrus Tango - sztuczne trochę słodkie cytrusy, jak sztuczny syrop do napojów trochę,
ginger Dusk - tu sie zgadzam, bardzo imbirowy, ale nie sądzę, żeby sie wszystkim spodobał;
apple&Pine Needles - żaden śmierdziel, choc zapach trudny, choinka z dodatkiem owoców, czuje tam jabłko, ale kojarzy mi sie ze święte Wszystkich Swiętych i grobami z wieńcami z igliwia. rosołu nie czuję ani maggi (jak jest to z przypadku Salted Caramel).

w ogóle, to nie szarżowałabym z określeniami 'śmierdziel nad śmierdziele', bo ktoś akurat może inaczej zupełnie odbiera dany zapach i troszkę może być mu przykro. Dla mnie Weddnig Day to delikatne mydełko, a kolezance zajeżdżał kupą.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:38   #1241
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Aż mam ochotę powąchać Salted caramel i sprawdzić, czy ja też wyczuję w nim rosół.

Z zapachami to w ogóle jest trudna sprawa. Fresh cut roses zamiast świeżo ściętymi różami "pachniał" mi kwiaciarnią (wiec coś z tych świeżo ściętych kwiatów jednak miał ), czyli wodą z kwiatków, taką która stoi już niepierwszy dzień, wilgocią, jakimiś roślinami i gdzieś tam na końcu dopiero dawały o sobie znać róże. Zapach niby świeży, ale duszący.

Z tym śmierdzielem, to nie było tak śmiertelnie poważnie.
Ale jak to teraz czytam to faktycznie można to tak odebrać.
Wpisu jednak nie będę edytować, bo kilka razy już był cytowany i taka zmiana już teraz i tak nie miałaby sensu.

Nie chciałam nikogo urazić, na prawdę!

Edytowane przez laedere
Czas edycji: 2014-09-09 o 21:39
laedere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 21:50   #1242
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mi salted caramel pachnie spalonym cukrem, z nutką czegoś słonego w tle, więc chyba tak jak trzeba. Żadnego rosołu
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:11   #1243
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Aż mam ochotę powąchać Salted caramel i sprawdzić, czy ja też wyczuję w nim rosół.

Z zapachami to w ogóle jest trudna sprawa. Fresh cut roses zamiast świeżo ściętymi różami "pachniał" mi kwiaciarnią (wiec coś z tych świeżo ściętych kwiatów jednak miał ), czyli wodą z kwiatków, taką która stoi już niepierwszy dzień, wilgocią, jakimiś roślinami i gdzieś tam na końcu dopiero dawały o sobie znać róże. Zapach niby świeży, ale duszący.

Z tym śmierdzielem, to nie było tak śmiertelnie poważnie.
Ale jak to teraz czytam to faktycznie można to tak odebrać.
Wpisu jednak nie będę edytować, bo kilka razy już był cytowany i taka zmiana już teraz i tak nie miałaby sensu.

Nie chciałam nikogo urazić, na prawdę!
Nie myślę, żeby ktoś się obraził. Po prostu ogólnie zwracam na to uwagę, bo nieraz już widziałam, jak różnie można odebrać zapach.

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Mi salted caramel pachnie spalonym cukrem, z nutką czegoś słonego w tle, więc chyba tak jak trzeba. Żadnego rosołu
Zazdroszczę. nie wiem, może się zasugerowałam, ale na próbniku wyczułam rosół i nie było już potem odwrotu. a taki Vanilla Chai to dla mnie wypisz, wymaluj kasza
gryczana. I co poradzić. Nos czuje, co chce, albo mózg odbiera, co chce raczej. :P

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2014-09-09 o 22:13
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:19   #1244
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja się chyba w końcu doczekam mojego zamówienia. Okazało się, że brakuje jednego wosku i podobno wysłali do mnie pytanie czy mogą zamienić na inny i jaki, tylko ja jakoś nie dostałam tego email Całe szczęście, ze sama do nich napisałam i paczka w końcu gotowa do wysyłki Niedługo juz będę paliła woski
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:02   #1245
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

W Salted Caramel też czuję rosół a Clean Cotton i Fluffy Towels, to sam proszek, zamiast pachnącego wypranego prania wiszącego na dworze, totalnie nie moje zapachy
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:19   #1246
littleblackantqueen
Przyczajenie
 
Avatar littleblackantqueen
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 22
Dziewczyny, cos dziwnego dzieje sie z knotem w Turquoise Sky. Podpalilam swieczke, i knot zaczal syczec, i strzelil rospryskujac sie po czym probowalam go zgasic bezskutecznie. Knot tlil sie, poki nie zgasilam go miedzy palcami. Czy to z mojej winy? Cos zle zrobilam? Knot ma teraz wysokosc okolo 4 mm, czy to nie za malo ? : (

Edytowane przez littleblackantqueen
Czas edycji: 2014-09-09 o 23:20
littleblackantqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:54   #1247
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez, ale ja jeszcze wyczuwam kardamon. Taka bawarka hinduska.
.
tak dokladnie bawarka
Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można dołączyć? ^^

Jestem raczej woskowa niż świeczkowa i póki co miałam doświadczenie tylko z yankee, ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja ^^
Planuję na dniach jakieś zamówienie, bo mam głównie słodkie i to w większości cynamonowe zapachy, a mam ochotę na coś świeżego. Polecacie coś szczególnie? Jest jakiś zapach z miętą/eukaliptusem? Bo przeglądałam i nie widzę. Póki co mam w koszyku:

- vanilla lime
- clean cotton
- apple & pine needle
- citrus tango
- ginger dusk

Odradzacie któryś z nich? Czytałam trochę recenzji i wszystkie wydają się być spoko

I ostatnie pytanie: polecacie szczególnie jakiś sklep czy ceny są raczej wszędzie te same? Mam doświadczenie tylko z goodies
ja lubie homedelight najbardziej, bo maja fajne promocje i zapach domu, bo tez maja fajne kody znizkowe, na goodies to raczej znizek nie widzialam, poza zapachami miesiaca, wiec w ogole tam nie kupuje:P znizki bywaja jeszcze fajne na candle room, ostatnio duze sloje po 68zl. poza tym maja tez swoje sklepy i promocje dziewczyny nasze z grupy fbkowej, pieknie pakuja swiece no i warto wspierac swoich

a grupa fb nasza swiecowa tu: zapraszamy https://www.facebook.com/groups/676995322364859/
a tu wymieniamy sie i sprzedajemy swiece i woski https://www.facebook.com/groups/341288602687236/


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O proszę, a ja byłam pewna że Chai to kawa, bo pamiętam jak coś podobnego sprzedawali w Coffeeheaven w okolicach świąt
duzo ludzi tak mysli, ciekawe czy sprzedawali to jako kawe
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:01   #1248
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Aktualnie mam u siebie:

Clean cotton
Soft blanket
Strawberry cream
Vanilla Cupcake
Black Coconut

i mój ulubiony zapach ever - Wild Fig
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:16   #1249
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Tak na sucho jest piękny, ogólnie uwielbiam wszystkie jadalne, słodkie zapachy Muszę jeszcze dorwać duże słoje: Vanilla Cupcake, Woopie Pie, Black Plum Blossom, Campfire Treat, Baby Powder, Vanilla Satin i Lake Sunset
no to spore wydatki się szykują

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja kupilam swiece apple pine needle bo uwazam ze swietnie ale świeżo pachnie choinką i jabłkiem.
Więc najlepiej jak sama ocenisz opinie innych niekoniecznie zdają zadania w wyborach zapachów.
ja bardzo lubię mam świecę , nie wiem jak wosk ale świeca jest bardzo intensywna więc przypuszczam , że wosk swoją siłą powala


Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodzę:
Clean Cotton - zapach łazienki z mokrym praniem zamkniętej na cały dzień. Takie mało świeże pranie,
Fluffy Towels - opakowanie proszku do prania świeżo otwarte, wosk intensywny , a świeca tak słabo,
Citrus Tango - sztuczne trochę słodkie cytrusy, jak sztuczny syrop do napojów trochę,
ginger Dusk - tu sie zgadzam, bardzo imbirowy, ale nie sądzę, żeby sie wszystkim spodobał;
apple&Pine Needles - żaden śmierdziel, choc zapach trudny, choinka z dodatkiem owoców, czuje tam jabłko, ale kojarzy mi sie ze święte Wszystkich Swiętych i grobami z wieńcami z igliwia. rosołu nie czuję ani maggi (jak jest to z przypadku Salted Caramel).

w ogóle, to nie szarżowałabym z określeniami 'śmierdziel nad śmierdziele', bo ktoś akurat może inaczej zupełnie odbiera dany zapach i troszkę może być mu przykro. Dla mnie Weddnig Day to delikatne mydełko, a kolezance zajeżdżał kupą.
clean cotton bardzo trafne określenie , trochę się zawiodłam , mam dobrze, że mam średni słoik ,
apple &pine needles - super opis z tymi wieńcami bardzo trafne
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 08:31   #1250
ssqu
Raczkowanie
 
Avatar ssqu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Moje nowości
http://i1050.photobucket.com/albums/...0e95940167.jpg

Ginger dusk niespecjalnie mi się podoba.. Trochę kojarzy mi się z najtańszą kostką do WC

Vanilla Cupcake całkiem przyjemny, ale delikatny. Następnym razem spróbuję odpalić w małym pokoju i zobaczę jakie będą efekty
ssqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:42   #1251
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
tak dokladnie bawarka

ja lubie homedelight najbardziej, bo maja fajne promocje i zapach domu, bo tez maja fajne kody znizkowe, na goodies to raczej znizek nie widzialam, poza zapachami miesiaca, wiec w ogole tam nie kupuje:P znizki bywaja jeszcze fajne na candle room, ostatnio duze sloje po 68zl. poza tym maja tez swoje sklepy i promocje dziewczyny nasze z grupy fbkowej, pieknie pakuja swiece no i warto wspierac swoich

a grupa fb nasza swiecowa tu: zapraszamy https://www.facebook.com/groups/676995322364859/
a tu wymieniamy sie i sprzedajemy swiece i woski https://www.facebook.com/groups/341288602687236/



duzo ludzi tak mysli, ciekawe czy sprzedawali to jako kawe
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ssqu Pokaż wiadomość
Moje nowości
http://i1050.photobucket.com/albums/...0e95940167.jpg

Ginger dusk niespecjalnie mi się podoba.. Trochę kojarzy mi się z najtańszą kostką do WC

Vanilla Cupcake całkiem przyjemny, ale delikatny. Następnym razem spróbuję odpalić w małym pokoju i zobaczę jakie będą efekty
U mnie vanilla pachnie bardzo intensywnie I robię się od niego automatycznie głodna...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:49   #1252
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja ostatnio wachalam Salted Caramel i nie poczułam rosołu, tylko bardzo aksamitny słony krem z nutka karmelu. Dosłownie czułam jak smakuje Ale nie wiem czy będzie mi się tak podobał po odpaleniu, na razie jeszcze został na wyspie zapachowej
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:06   #1253
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wachalam Salted Caramel i nie poczułam rosołu, tylko bardzo aksamitny słony krem z nutka karmelu. Dosłownie czułam jak smakuje Ale nie wiem czy będzie mi się tak podobał po odpaleniu, na razie jeszcze został na wyspie zapachowej
mnie rosołek objawił się dopiero po odpaleniu
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:18   #1254
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
tak dokladnie bawarka

ja lubie homedelight najbardziej, bo maja fajne promocje i zapach domu, bo tez maja fajne kody znizkowe, na goodies to raczej znizek nie widzialam, poza zapachami miesiaca, wiec w ogole tam nie kupuje:P znizki bywaja jeszcze fajne na candle room, ostatnio duze sloje po 68zl. poza tym maja tez swoje sklepy i promocje dziewczyny nasze z grupy fbkowej, pieknie pakuja swiece no i warto wspierac swoich

a grupa fb nasza swiecowa tu: zapraszamy https://www.facebook.com/groups/676995322364859/
a tu wymieniamy sie i sprzedajemy swiece i woski https://www.facebook.com/groups/341288602687236/



duzo ludzi tak mysli, ciekawe czy sprzedawali to jako kawe
Może dodawali do kawy przyprawy typu kardamon

JAk się dostac na FB do tych grup?
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:33   #1255
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Nie mogłam się zdecydować, co włożyć do kominka, ale w końcu zdecydowałam się na Vanilla Satin Choć po Chai musiałam solidnie wymyć kominek wrzątkiem, bo inaczej nadal czułabym pierniczki
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:42   #1256
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Może dodawali do kawy przyprawy typu kardamon

JAk się dostac na FB do tych grup?
kliknac prosbe o dolaczenie i modka dolaczy
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:33   #1257
Biala Azalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 163
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kupowałam w Imperium Zapachów w Lublinie.
Ja też tam kupuję ! Mają duuuży wybór.
Biala Azalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:19   #1258
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Czy ja wiem? Mnie osobiście nie powala Wolę Wyspę Zapachów w Białymstoku, dlatego z tej jednej strony nie mogę doczekać się powrotu na studia
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:07   #1259
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Aktualnie w kominku YC Buttercream.
Trzeba będzie zrobić zapas.
laedere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 23:29   #1260
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Byłam w świecie zapachów w podziemiach przy metrze centrum i była straszna woskowa lipa ponoć powykupywali.

Wzięłam vanilla lime, ginger dusk i passion fruit Pozostałych wybranych przeze mnie w ogóle nie było...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 12:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.