Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 13:22   #181
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Hej! Kupiłam perfumy Lalique Amethyst na stronie merlin.pl były w podejrzanie niskiej cenie, bo ok 130 zł, na iperfumy sa za 108, na tagomago rowniez w podobnej cenie. Dodam ze zapach ten w douglasie kosztuje 399 zł za 100 ml. Co o tym sądzicie? Dodaje zdjecia do wglądu. Pachnieć, pachnie tak jak ten z douglasa, bo od razu popedzilam tam porównać zapachy. Jak wam sie wydaje? Oryginał? Na większości zdjeć w necie na szklanej butelce nie ma napisu lalique, jest sam Amethyst. Załącznik 5786600Załącznik 5786601Załącznik 5786602Załącznik 5786607


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To trzeba bylo wybrac jeszcze tansza opcje wygladają okej, tylko ten napis Lalique je różni od moich flaszek, ale ja bym się nie przejmowała, bo takie foty też są w necie. Poza tym lalique się chyba nie podrabia. Na merlinie są oryginaly, na pozostalych stronach tez. A jak pachnie w porządku to już w ogole nie ma sie czym przejmowac
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:44   #182
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Hej! Kupiłam perfumy Lalique Amethyst na stronie merlin.pl były w podejrzanie niskiej cenie, bo ok 130 zł, na iperfumy sa za 108, na tagomago rowniez w podobnej cenie. Dodam ze zapach ten w douglasie kosztuje 399 zł za 100 ml. Co o tym sądzicie? Dodaje zdjecia do wglądu. Pachnieć, pachnie tak jak ten z douglasa, bo od razu popedzilam tam porównać zapachy. Jak wam sie wydaje? Oryginał? Na większości zdjeć w necie na szklanej butelce nie ma napisu lalique, jest sam Amethyst. Załącznik 5786600Załącznik 5786601Załącznik 5786602Załącznik 5786607


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie boj zaby, masz oryginal. Merlin szajsu nie sprzedaje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 14:40   #183
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Lalique wydało teraz jakiegoś nowego Amethysta Eclat, jego butelka wygląda podobnie i on ma napis Lalique, więc może podstawowemu Amethystowi też ten napis dodali i po prostu te z napisem są świeższe niż te bez Nie wiem, ale taką mam rozkminę
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 14:45   #184
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dzięki dziewczyny
btw nie ufam iperfumom mam dziwne odczucia co do nich, mama zamówiła sobie eternity CK które nie mają żadnego kodu (z data produkcji) do sprawdzenia ani na opakowaniu, ani na butelce, podobnie jest z Alienem, również tam zamówionym. Będzie pisała reklamacje. Sporo wypowiedzi w internecie krąży, że mają tam podróbki. Widocznie część sprzedają oryginalnych a część nie.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 14:53   #185
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
btw nie ufam iperfumom mam dziwne odczucia co do nich, mama zamówiła sobie eternity CK które nie mają żadnego kodu (z data produkcji) do sprawdzenia ani na opakowaniu, ani na butelce, podobnie jest z Alienem, również tam zamówionym. Będzie pisała reklamacje. Sporo wypowiedzi w internecie krąży, że mają tam podróbki. Widocznie część sprzedają oryginalnych a część nie.
Alien bez kodu na butelce to by mnie jeszcze nie zdziwił tak bardzo, bo Mugler ma dziwne te kody na butelkach, raz 6 cyfr, raz 2...
ale żeby nie miał kodu na opakowaniu? zawsze są jakieś cyferki na zewnątrz i "unikalny kod" do zarejestrowania na www.circle.mugler.com jeśli serio nie ma, to jestem w szoku, że coś takiego sprzedają
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 15:02   #186
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

ma niby coś takiego "1P" ale na wszystkich stronach sprawdzających tego typu rzeczy wyskakuje mi error -.-

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Czy na opakowaniu miał tego akurat nie wiem, bo matula wyrzuciła, ale na wszystkich flakonach jakie mam są kody i dają się sprawdzić. W każdym razie na flakonie nie ma niczego poza naklejką na spodzie i tym "1P"
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 15:46   #187
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Znawczynie Molecule 02, co sądzicie o tym ? Ja mam ale bez tego napisu sample http://www.ebay.co.uk/itm/1514002859...%3AMEBIDX%3AIT[/QUOTE]

Ponawiam pytanie
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 16:11   #188
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
ma niby coś takiego "1P" ale na wszystkich stronach sprawdzających tego typu rzeczy wyskakuje mi error -.-

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Czy na opakowaniu miał tego akurat nie wiem, bo matula wyrzuciła, ale na wszystkich flakonach jakie mam są kody i dają się sprawdzić. W każdym razie na flakonie nie ma niczego poza naklejką na spodzie i tym "1P"
Eeeeee na butelce to ja mam "H8" i jestem pewna, że jest oryginalny

A nie pomyślałaś, że te strony to jednak nie taka do końca wyrocznia?
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-09 o 16:13
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:54   #189
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

No wyrocznią pewnie nie są, a ten temat jest chyba i tak nie do ogarnięcia, co producent to inne praktyki
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:59   #190
paolcia144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
ma niby coś takiego "1P" ale na wszystkich stronach sprawdzających tego typu rzeczy wyskakuje mi error -.-

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Czy na opakowaniu miał tego akurat nie wiem, bo matula wyrzuciła, ale na wszystkich flakonach jakie mam są kody i dają się sprawdzić. W każdym razie na flakonie nie ma niczego poza naklejką na spodzie i tym "1P"
Ja mam pare wersji aliena i wszystkie mają takie krótkie kody, nawet te z douglas ,więc przypuszczam , że jednak Twoja mama ma oryginał pozdrawiam
paolcia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 17:16   #191
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
No wyrocznią pewnie nie są, a ten temat jest chyba i tak nie do ogarnięcia, co producent to inne praktyki
Ale dopóki nie masz 1000% pewności, że masz podróbę, to nie pisz, że ktoś podróby sprzedaje bo to, że są jakieś drobne różnice z poprzednią butelką kupioną gdzie indziej, albo kod na świeżomierz nie wchodzi, to jeszcze nie znaczy, że to bubel...

Te opinie o rzekomym sprzedawaniu podróbek przez perfumerie uważane przez większość za zaufane, często biorą się z niewiedzy klienta. "Coś tam mi się wydawało, więc na pewno podróba"

Ostatnio widziałam np. (nie pierwszą taką sytuację) na allegro na koncie sklepu z kilkudziesięcioma tysiącami pozytywnych komentarzyi, komentarz negatywny dotyczący Słonika Kenzo o treści w takim stylu: "Niby wszystko ok, opakowanie ok, flakon ok, zapach w sumie też ok, wydaje się oryginalny...ale trochę JAKBY słabszy, JAKBY mniej trwały" i w ten oto sposób uczciwy sprzedawca dostał negatywa za to, że Słonik przeszedł reformulację i rzeczywiście jest trochę słabszy niż kiedyś - każdy, także ten z Sephory i Douglasa Podobne sytuacje są nie tylko z zapachami po reformulacji, ale z drobnymi zmianami w opakowaniu, czy kodzie. Producent coś zmienił, a klient oskarża sklep, że flaszka, kod, zapach nie takie same jak 10 lat temu. Nie przemawia do mnie argumentacja typu "używam tego zapachu od x lat i wiem jak powinien pachnieć, to moja x flaszka - wiem jak powinna wyglądać" dopóki dokładnie nie zbada się co tam u producenta słychać
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-09 o 17:25
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 18:03   #192
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
ma niby coś takiego "1P"
No i wszystko OK. Taki kod jest prawidłowy, wszystkie moje Alieny takie mają.
Ta perfumeria sprzedaje oryginały, widzisz teraz sama jak łatwo można puścić krzywdząca opinie w sieci... tylko z powodu swojej niewiedzy.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:35   #193
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Najwyraźniej nie doczytałyście mojego posta, w którym napisałam, że posiadam jeszcze CK Eternity z iperfum, na których to żadnych kodów nie ma, a sam konsultant w czacie online na stronie przyznał, że nie mają możliwości weryfikowania pod kątem oryginalności wszystkich perfum posiadanych na magazynie, także tego. Z mojej strony zostanie złożona reklamacja. Wyczytałam, że takie przypadki były i zostały zwrócone pieniądze, a więc strona według mnie przyznaje się do tego, że bywa u nich towar nieoryginalny.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Nie podważam dalej oryginalności Aliena, żeby było jasne, a wiarygodność strony, która dla mnie jest oszustwem. Ok może nie spotkałyście się same z taką sytuacją, ale to nie oznacza, że do tego typu sytuacji nie dochodzi. Mam również znajomą, która "nacięła" się na iperfumy, nie rzucam słów na wiatr.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:53   #194
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Najwyraźniej nie doczytałyście mojego posta, w którym napisałam, że posiadam jeszcze CK Eternity z iperfum, na których to żadnych kodów nie ma, a sam konsultant w czacie online na stronie przyznał, że nie mają możliwości weryfikowania pod kątem oryginalności wszystkich perfum posiadanych na magazynie, także tego. Z mojej strony zostanie złożona reklamacja. Wyczytałam, że takie przypadki były i zostały zwrócone pieniądze, a więc strona według mnie przyznaje się do tego, że bywa u nich towar nieoryginalny.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Nie podważam dalej oryginalności Aliena, żeby było jasne, a wiarygodność strony, która dla mnie jest oszustwem. Ok może nie spotkałyście się same z taką sytuacją, ale to nie oznacza, że do tego typu sytuacji nie dochodzi. Mam również znajomą, która "nacięła" się na iperfumy, nie rzucam słów na wiatr.
Ja doczytałam, ale nie znam się na CK, więc nie komentuję.
Nie wypowiadam się o czymś o czym nie mam pojęcia po prostu.

A może znajoma "nacięła" się tak jak Ty na Aliena
Nie chcę się kłócić, ale dla mnie tysięcy dobrych opinii i mojego własnego zadowolenia nie podważą 2-3 opinie typu: "bo ja nie wiem, nie znam się, ale chyba jest źle" i "koleżanka też się nie zna, ale też jej się nie podobało"

A reklamacje i zwroty pieniędzy to są w przypadku wadliwych flakonów (wyobraź sobie, że zdarzają się takich całe serie i to wina producenta nie sklepu, nikt nie jest doskonały i wielce ekskluzywnym markom zdarza się mieć wypadki na liniach produkcyjnych), przeterminowanych podstarzałych perfum, które gdzieś się uchowały w kącie magazynu i tu akurat może być wina sklepu, no ale przyjmują te reklamacje... a ludzie uznają przyjęcie zwrotu za przyznanie się do wciskania podróbek... niektórym po prostu nie dogodzisz i wszędzie dopatrują się celowego oszustwa
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-09 o 19:57
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:04   #195
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Nie sklasyfikowałam Aliena od razu jako podróbę, nie wiem dlaczego tak to odbieracie ;/
O CK najwyraźniej nikt się nie może wypowiedzieć, więc ja orzekam, że podróba, może znajdzie się ktoś kto będzie umiał to zanegować.

Póki co iperfumy są na mojej czarnej liście, może kiedyś z niej wykreślę tę stronę, jeżeli uda mi się zmienić zdanie. Ale jak na razie, konsultant mówiąc mi to co wyżej napisałam, nie przyczynił się do zwiększenia wiarygodności tej perfumerii. Może powinni zmniejszyć asortyment skoro nie potrafią weryfikować oryginalności.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:15   #196
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Nie sklasyfikowałam Aliena od razu jako podróbę, nie wiem dlaczego tak to odbieracie ;/
O CK najwyraźniej nikt się nie może wypowiedzieć, więc ja orzekam, że podróba, może znajdzie się ktoś kto będzie umiał to zanegować.

Póki co iperfumy są na mojej czarnej liście, może kiedyś z niej wykreślę tę stronę, jeżeli uda mi się zmienić zdanie. Ale jak na razie, konsultant mówiąc mi to co wyżej napisałam, nie przyczynił się do zwiększenia wiarygodności tej perfumerii. Może powinni zmniejszyć asortyment skoro nie potrafią weryfikować oryginalności.
Nie wiem czy ktoś Ci telepatycznie prześwietli szafkę, w której trzymasz te perfumy. Może wrzuć zdjęcia flakonu, ze szczególnym uwzględnieniem dna i atomizera, hm? Może powiedz jak tam zapach? Masz porównanie z najprawdziwszym oryginałem i czujesz, że Twój pachnie inaczej? Czy tylko brak kodu, o którym nie masz pewności czy w ogóle powinien tam być, pozwolił Ci stwierdzić, że to podróba?
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-09 o 20:19
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:25   #197
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Znawczynie Molecule 02, co sądzicie o tym ? Ja mam ale bez tego napisu sample http://www.ebay.co.uk/itm/1514002859...%3AMEBIDX%3AIT

ja mam oryginał i właśnie z tym napisem
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:33   #198
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Ależ nie musisz tam kupować, pewnie. Wiadomym jest, że tak ogromna, sprawdzona nie raz i nie sto firma, która działa w kilku krajach ma TYLKO oryginalne wody ale wierz sobie w co chcesz. Koleżanka powiedziała... może się nie zna, nie wie czy coś było zmieniane w zapachu, czasami zmienia się opakowanie a ludzie już panikują, że kupili podróbę. To, że czasami oddają kasę uwzględniając reklamacje to chyba dobrze? Nie mam Eternity także nie wiem gdzie tam szukać kodu ale z pewnością były oryginalne . Reklamuj, oni pewnie dla świętego spokoju uwzględniają na korzyść kupujących.
Ja kupuję tam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i wszystkim POLECAM .
Konsultantowi zapewne chodziło o to, że sprawdzić kodu nie ma jak bo towar leży w ogromnym magazynie w pudłach i tam pakują go osoby, które się tym zajmują, nie on. Nadto jaką ma gwarancję, że akurat do paczki dzwoniącego trafi butelka z tej samej serii, którą wyjąłby z pudła w celu sprawdzenia? Oni wiedzą, że maja oryginały i nie muszą tego udawadniać.
Wiem, że niektóre perfumerie czasami wycinają z pudełek kody a na butelce kody są nawet zdrapane, ktoś kiedyś tłumaczył czemu, nie pamiętam, z pewnością nie było to robione w celu przemycenia podróby .
Daj znać jak się ustosunkowali do reklamacji.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:09   #199
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
ma niby coś takiego "1P" ale na wszystkich stronach sprawdzających tego typu rzeczy wyskakuje mi error -.-

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Czy na opakowaniu miał tego akurat nie wiem, bo matula wyrzuciła, ale na wszystkich flakonach jakie mam są kody i dają się sprawdzić. W każdym razie na flakonie nie ma niczego poza naklejką na spodzie i tym "1P"
Alieny na butelkach maja tylko takie krótkie "coś", kod jest na opakowaniu, wybity na kodzie kreskowym. W moim starym Alienie jest np 709176, a na butelce jest takie wyskrobane F1.

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2014-09-09 o 22:25
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 07:40   #200
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

mam eternity ale wersję moment - jedną kupioną w Naturze - kod jest na pudełki i na naklejce pod spodem 6-cyfrowy, druga mam zafoliowaną jeszcze kupioną w Rossmannie - i tu kod jest tylko na folii ( 4 - cyfrowy) nie ma graweru na pudełku, nie będę jej otwierać by sprawdzić butelkę, ale z tego wynika, że nie mają jakiegoś stałego schematu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:54   #201
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Tak czy siak, eternity w ogole sie nie utrzymuje na skórze, mama miała juz kiedys te perfumy i zapach sie utrzymywał bardzo długo, moze refolmulacja czy cos, nie wiem, reklamacja juz poleciała do centrali, zobaczymy jak sie ustosunkuja, wstawiam wam zdjecia, moze któraś bedzie umiała ocenić. ImageUploadedByWizaz Forum1410342833.291307.jpgImageUploadedByWizaz Forum1410342858.148495.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 12:44   #202
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Tak czy siak, eternity w ogole sie nie utrzymuje na skórze, mama miała juz kiedys te perfumy i zapach sie utrzymywał bardzo długo, moze refolmulacja czy cos, nie wiem, reklamacja juz poleciała do centrali, zobaczymy jak sie ustosunkuja, wstawiam wam zdjecia, moze któraś bedzie umiała ocenić. Załącznik 5787335Załącznik 5787336


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wlasnie kiedys Stawiam na reformulacje, niestety dotknelo to nie tylko Eternity.
Jesli chodzi o twoje, mamy Eternity, masz oryginal, kody tez masz a mowilas, ze nie masz.
Zerknij na aukcje wiarygodnego sprzedawcy allegro, ktory ma identycznie wygladajace perfumy jak twoje http://allegro.pl/calvin-klein-etern...569517825.html (roznia sie kodem, ale to normalne, inna partia).
Uwazasz, ze on tez sprzedaje podroby?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:48   #203
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Tak czy siak, eternity w ogole sie nie utrzymuje na skórze, mama miała juz kiedys te perfumy i zapach sie utrzymywał bardzo długo, moze refolmulacja czy cos, nie wiem, reklamacja juz poleciała do centrali, zobaczymy jak sie ustosunkuja, wstawiam wam zdjecia, moze któraś bedzie umiała ocenić. Załącznik 5787335Załącznik 5787336


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak bardzo nie ma kodów, tak bardzo nie ma Ty ich naprawdę nie widzisz?
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-10 o 13:49
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:02   #204
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
Tak czy siak, eternity w ogole sie nie utrzymuje na skórze, mama miała juz kiedys te perfumy i zapach sie utrzymywał bardzo długo, moze refolmulacja czy cos, nie wiem, reklamacja juz poleciała do centrali, zobaczymy jak sie ustosunkuja, wstawiam wam zdjecia, moze któraś bedzie umiała ocenić. Załącznik 5787335Załącznik 5787336


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi to już pod jakąś prowokację podchodzi, kody są,miało ich nie być, iperfumy są sprawdzone przez setki Wizażanek (przeze mnie też), a tu cały czas krążą legendy o tym, że raz wysyłają oryginały a raz podróbki.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:07   #205
nataliafcb
Przyczajenie
 
Avatar nataliafcb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

I po co ta szydera? Napisałam na forum, uzyskałam odpowiedz, za co dziekuje. Mam prawo nie miec zaufania do perfumerii internetowych i nie trzeba z tego powodu robic rabanu, ze jak ja śmie podważać autorytet którejś z perfumerii. Oczywiście, jawna prowokacja w biały dzien.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nataliafcb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:29   #206
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
I po co ta szydera? Napisałam na forum, uzyskałam odpowiedz, za co dziekuje. Mam prawo nie miec zaufania do perfumerii internetowych i nie trzeba z tego powodu robic rabanu, ze jak ja śmie podważać autorytet którejś z perfumerii. Oczywiście, jawna prowokacja w biały dzien.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jasne, masz prawo do wszystkiego...

Ale Ty nie napisałaś postu z wątpliwościami i prośbą o ich rozwianie bądź potwierdzenie, tylko stwierdziłaś, że sama nie wiesz czemu, ale to na pewno podróby i oszuści i szłaś w zaparte dopóki Ci tego nie wyperswadowałyśmy
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-09-10 o 15:32
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:26   #207
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez nataliafcb Pokaż wiadomość
I po co ta szydera? Napisałam na forum, uzyskałam odpowiedz, za co dziekuje. Mam prawo nie miec zaufania do perfumerii internetowych i nie trzeba z tego powodu robic rabanu, ze jak ja śmie podważać autorytet którejś z perfumerii. Oczywiście, jawna prowokacja w biały dzien.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Największego rabanu narobiłąs TY ! niesłuchając rad dziewczyn które podpwoeidałay Ci gdzei szukac kodów itd.... Ty ich nawet teraz nie widzisz
brak słów padam
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:31   #208
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, czy któras skusi się o ocenę tych buteleczek ? http://www.ebay.co.uk/itm/3215117466...%3AMEBIDX%3AIT http://www.ebay.co.uk/itm/3313130131...%3AMEBIDX%3AIT http://www.ebay.co.uk/itm/2615878545...%3AMEBIDX%3AIT http://www.ebay.co.uk/itm/1815207498...%3AMEBIDX%3AIT
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:54   #209
paolcia144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Ja uważam , że wszystkie to oryginały . W 3 linku jest tester

Edytowane przez paolcia144
Czas edycji: 2014-09-10 o 20:56
paolcia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:59   #210
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez paolcia144 Pokaż wiadomość
Ja uważam , że wszystkie to oryginały . W 3 linku jest tester
Dzięki wielkie za pomoc
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.