D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-04, 18:39   #1
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9

D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?


Cze¶æ, nie ukrywam, ¿e potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam w³osy, by³o to na pocz±tku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje d³ugie w³osy najczê¶ciej spinam w kitê (gdy¿ w rozpuszczonych wygl±dam... nie do przyjêcia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, ¿e od paru dobrych tygodni d³ugie w³osy coraz bardziej mnie denerwuj±. Zaczynaj±c od WIECZNIE odstaj±cych w³osów, których nigdy nie da siê wyg³adziæ, poprzez to, ¿e jestem normalnym facetem i nie chce mi siê siedzieæ w ³azience 20 minut próbuj±c ukryæ wszystkie wystaj±ce z boku lub za uszami w³osy z kitki. A i te w ci±gu dnia piêæset razy siê wywlek±, przez co nawet po najmniejszym wietrze wygl±dam jakbym nigdy nie mia³ lustra. To nie jest tak, ¿e o w³osy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi siê zdarzy co dwa dni. Stosuje jaki¶ tam szampon i od¿ywkê, niby specjalnie "do mojego typu w³osów", ale to i tak wygl±da tak beznadziejnie, ¿e nie wiem co z tym zrobiæ. Ogólnie, pocz±tkowo zarys by³ do¶æ prosty, mia³y byæ do¶æ d³ugie w³osy, spiête w kitkê. Nie wiem jednak, czy nie zasz³o to za daleko... Proszê o porady jaka fryzura by mi pasowa³a, z czego od razu zaznaczam, ¿e podoba mi siê co¶ takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy bêdzie to pasowa³o do mojej twarzy, a bêde szczery... boje siê obci±æ w³osy, by wygl±daæ jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chcia³bym unikn±æ, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywaæ, czyli co¶, co przechodzi ka¿dy kto zapuszcza w³osy "od zera". Najgorsze co mo¿e byæ.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyj¶ciu na wiatr dos³ownie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jako¶æ)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1ic5xc.jpg (25,9 KB, 567 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg beztytrtr.jpg (19,5 KB, 517 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-09-05 o 16:44 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 20:57   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

hmm, wlosy masz gêste i bardzo ladne, w sumie fajnie wygl±dasz z tymi co masz, super, ze dbasz o ich czysto¶æ (odrzuca mnie jak kolesie zapuszczaj± kud³y byle d³uzsze i zeby bardziej "metalowo/rockowo/punkowo" wygl±daæ, a syf a¿ z ich wlosow kapie..

jesli wkurzaj± Cie takie jak masz a nadal chcesz nosic kitke, to zwyczajnie skróc je tak zeby jeszcze daly sie zwi±zaæ.

do twojej twarzy bêd± na pewno pasowaly wszystkie klasyczne mêskie fryzury.
masz regularne rysy twarzy, moim zdaniem krótkie w³osy dodadz± twarzy mêsko¶ci i wyostrz± rysy, bêdziesz korzystniej wygl±da³.
jedyne co to nie rób sobie tych "trendy" asymetrycznych fryzurek, z grzywuni± na bok,,,, no ale o to Ciê raczej nie podejrzewam hahaha
w kazdym razie obecnie tez nie jest ¼le.
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 21:23   #3
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Hmm, a jakbym powiedzmy upar³ siê przy d³u¿szych w³osach (choæ nie mówie ¿e tak jest), to wg. ciebie lepiej zostaæ w takich jak teraz, czy ¶ci±æ je do¶æ mocno?
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 21:31   #4
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Twoje w³osy wygl±daj± na naprawdê zadbane, widaæ, ¿e s± gêste i b³yszcz±ce, wiêc mo¿esz je dalej hodowaæ. Nie wygl±dasz ¼le na tym 'rozczochranym' zdjêciu. Chodzisz czasem w rozpuszczonych?
Fru Mannelig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 00:13   #5
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Szkoda by³oby gdyby¶ ¶cina³, tak jak dziewczyny powiedzia³y, masz ³adne, gêste w³osy i jeszcze ten kolor, zapuszczaj tylko dbaj o nie
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 07:05   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 762
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Broñ bo¿e nie ¶cinaj, wygl±dasz bardzo fajnie Pasowa³oby tylko gdyby¶ zapu¶ci³ baki tak jak Brad
Kaminka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 10:21   #7
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, nie ukrywam, ¿e potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam w³osy, by³o to na pocz±tku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje d³ugie w³osy najczê¶ciej spinam w kitê (gdy¿ w rozpuszczonych wygl±dam... nie do przyjêcia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, ¿e od paru dobrych tygodni d³ugie w³osy coraz bardziej mnie denerwuj±. Zaczynaj±c od WIECZNIE odstaj±cych w³osów, których nigdy nie da siê wyg³adziæ, poprzez to, ¿e jestem normalnym facetem i nie chce mi siê siedzieæ w ³azience 20 minut próbuj±c ukryæ wszystkie wystaj±ce z boku lub za uszami w³osy z kitki. A i te w ci±gu dnia piêæset razy siê wywlek±, przez co nawet po najmniejszym wietrze wygl±dam jakbym nigdy nie mia³ lustra. To nie jest tak, ¿e o w³osy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi siê zdarzy co dwa dni. Stosuje jaki¶ tam szampon i od¿ywkê, niby specjalnie "do mojego typu w³osów", ale to i tak wygl±da tak beznadziejnie, ¿e nie wiem co z tym zrobiæ. Ogólnie, pocz±tkowo zarys by³ do¶æ prosty, mia³y byæ do¶æ d³ugie w³osy, spiête w kitkê. Nie wiem jednak, czy nie zasz³o to za daleko... Proszê o porady jaka fryzura by mi pasowa³a, z czego od razu zaznaczam, ¿e podoba mi siê co¶ takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy bêdzie to pasowa³o do mojej twarzy, a bêde szczery... boje siê obci±æ w³osy, by wygl±daæ jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chcia³bym unikn±æ, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywaæ, czyli co¶, co przechodzi ka¿dy kto zapuszcza w³osy "od zera". Najgorsze co mo¿e byæ.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyj¶ciu na wiatr dos³ownie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jako¶æ)
1. szkoda, ze nie da³e¶ fotki w rozpuszczonych, tu nie widaæ jaki jest stan tych wlosów...
2. ja szczerze nie widzê ró¿nicy miedzy 1 a 3 na takie 2-3 wystajace w³oski nikt nie zwróci uwagi
3. podaj dok³adn± nazwê szamponu i odzywki jak± stosujesz, moze jednak masz ¼le dobrany

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

4. jak koniecznie chcesz mieæ zawsze przyg³adzone te w³osy, to stosuj jaki¶ produkt stylizuj±cy (tylko nie b³yszcz±cy 'mokry' ¿el! ) ale co¶ typu gumê jak±¶ do stylizacji dla facetów, czy lakier
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 12:53   #8
denaja
Przyczajenie
 
Avatar denaja
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

masz ¶wietne w³osy
równie¿ zgadzam siê ¿e 4 dobrze by wygl±da³a, jednak jak dla mnie nie jest konieczne ¶cinanie ich krótkie w³osy te¿ by ci pasowa³y


ja jak mam baybe hair (rosn±ce w³oski) to po prostu mokr± rêk± delikatnie przyg³adzam je i tyle!
denaja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 14:26   #9
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

W rozpuszczonych nie chodzê, i w sumie dlatego nie da³em tego zdjêcia, bo go po prostu nie mam ^^. ¬le siê tak czuje i uwa¿am, ¿e nie pasuj± mi zbytnio... chocia¿ opinie znajomych o tym s± do¶æ ró¿ne. No, nie mówiê oczywi¶cie o takich wyj¶ciach do sklepu gdzie nie chce tych w³osów mêczyæ, bo po co... Dziêki wielkie za rady, trochê podnios³y mnie na duchu (choæ powiem zupe³nie szczerze, ¿e nie w tym celu za³o¿y³em temat) i chyba postanowi³em zostaæ przy tej fryzurze... Kto¶ pyta³ siê jeszcze o szampon, jaki¶ head&shoulders cytrynowy czy co¶ takiego, nie wiem, gdzie¶ o tym przeczyta³em i w sumie poszed³em i kupi³em nie zastanawiaj±c siê d³ugo. A od¿ywka jaka¶ firmowa z salonu fryzjerskiego.
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 14:38   #10
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja bym skróci³a i to do¶æ drastycznie, tylko po to, by sprawdziæ w jakiej d³ugo¶ci bêdê siê czuæ bardziej komfortowo. Mo¿esz poszukaæ dla siebie fryzurki, która ci wyostrzy rysy twarzy, bo masz tak± "puækê" (chocia¿ 16 lat, wiêc to siê jeszcze zmieni raczej)- mo¿e w³osy z fajn± asymetryczn± grzywk± (ale bez przesady). Musisz i¶æ do dobrego fryzjera. Kolor w³osów jest ³adny- naturalny?
__________________
Hiyori jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 16:06   #11
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ten brak komfortu wynika³ z tego ¿e my¶la³em ¿e moje w³osy wygl±daj± po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstaj±ce w³osy ka¿dy siê patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia³. Je¿eli uwa¿acie, ¿e nie jest tak ¼le i nie zwróci³yby¶cie na to wiêkszej uwagi to nie ukrywam, podnios³o mnie to na duchu i doda³o trochê pewno¶ci siebie. O ile to pewnie g³upie pytanie... macie jakie¶ sposoby na szybkie i dok³adne zaczesywanie w³osów? Czy po prostu ³apiecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie w³osy, ¿e machnie parê razy grzebieniem i wszystko jej siê trzyma, ale ja mam bardzo gêste w³osy i nie idzie to tak ³atwo. Trochê dziwnie siê czuje pisz±c takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor w³osów naturalny i nie zamierzam go zmieniaæ. Pozdrawiam serdecznie!
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 19:38   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, a jakbym powiedzmy upar³ siê przy d³u¿szych w³osach (choæ nie mówie ¿e tak jest), to wg. ciebie lepiej zostaæ w takich jak teraz, czy ¶ci±æ je do¶æ mocno?

to dodaj jeszcze zdjêcie twarz± na w wprost, a nie takie bokiem to zobaczymy jaki jest kszta³t twarzy i wtedy powiem co mysle
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 21:05   #13
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja zawsze siê pochylam i rêk± zgarniam wszystkie w³osy 'do kupy', wydaj± mi siê wtedy bardziej równomiernie roz³o¿one i s± 'doklepane', a chyba o taki efekt ci chodzi.
Pyta³am czy nosisz rozpuszczone, bo wydawa³o mi siê, ¿e dobrze by¶ w takich wygl±da³.
A co do ¶cinania to a¿ szkoda takie ³adne w³osy skracaæ, d³uga zadbana kitka potrafi zrobiæ naprawdê dobre wra¿enie.
Fru Mannelig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-06, 12:58   #14
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomo¶ci: 1 039
GG do banana84
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Wlosy masz ladne i zadbane, ale wg mnie nie pasuja do ciebie.
O wiele lepiej bys wygladal w krotkiej fryzurze. Bardziej mesko.

Dlugie wlosy u faceta rozumiem tylko gdy ma je np bardzo krecone albo ma styl rockowy i jest pewna spojnosc wizerunku.
banana84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-08, 20:01   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

masz ³adne wlosy

zawsze mo¿esz zrobiæ fryz na samuraja. w sensie koczek czy krótka kitka wysoko reszta wygolona.
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 07:25   #16
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 923
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
Ten brak komfortu wynika³ z tego ¿e my¶la³em ¿e moje w³osy wygl±daj± po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstaj±ce w³osy ka¿dy siê patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia³. Je¿eli uwa¿acie, ¿e nie jest tak ¼le i nie zwróci³yby¶cie na to wiêkszej uwagi to nie ukrywam, podnios³o mnie to na duchu i doda³o trochê pewno¶ci siebie. O ile to pewnie g³upie pytanie... macie jakie¶ sposoby na szybkie i dok³adne zaczesywanie w³osów? Czy po prostu ³apiecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie w³osy, ¿e machnie parê razy grzebieniem i wszystko jej siê trzyma, ale ja mam bardzo gêste w³osy i nie idzie to tak ³atwo. Trochê dziwnie siê czuje pisz±c takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor w³osów naturalny i nie zamierzam go zmieniaæ. Pozdrawiam serdecznie!
Daj spokój, mo¿e by³oby trochê nietypowo, jakby¶ malowa³ powieki na b³êkitno i nosi³ obcis³e koszulki z kucykami pony, ale to do¶æ oczywiste, ze facet te¿ musi o siebie dbaæ. Dziewczyny ucz± siê ró¿nych tricków od ma³ego, a facetów nikt nie uczy, jak zadbaæ o wygl±d.

Ja zawsze ³apiê rozpuszczone i zwijam w kitkê albo spinam w inny kucyk...


...a propo zwijania...ch³opaku, masz BOSKIE w³osy. Serio. Piêkne, l¶ni±ce i wspania³y kolor. Znacznie lepiej siê prezentuj± od moich .
Moim zdaniem, powiniene¶ raz na jaki¶ czas spróbowaæ chodziæ w rozpuszczonych.

I nie stresuj siê tym, ¿e czasem jaki¶ w³os Ci ucieknie. Idealne kucyki, w których wszystkie w³osy s± na miejscu i ¿aden nie odstaje to tylko w photoshopie.
nosferatku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 23:18   #17
amelka37
Raczkowanie
 
Avatar amelka37
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

ale masz PIÊKNE W£OSY :pro si:
stary, po³owa z nas takich nie ma tylko przerazi³ mnie ten head n shoulders, nie wysusza ci? mowisz ze myjesz codziennie, moze gdybys zmienil szampon na delikatniejszy to by to lepiej gra³o? szkoda katowac tak piekne wlosy codziennym myciem. ja zmusilam ch³opaka do korzystania z serii seboradin for men, no i JA widzê ró¿nice, jego w³osy s± mocne i nie musi myc codziennie z czego sie bardzo cieszy :P popieram dziewczyny, pokaz zdjecie w rozpuszczonych
amelka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 09:47   #18
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
a na te odstaj±ce w³osy ka¿dy siê patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia³.
Nikt nie patrzy a¿ tak czujnie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
macie jakie¶ sposoby na szybkie i dok³adne zaczesywanie w³osów? Czy po prostu ³apiecie rozpuszczone i tyle?
Jak chcê "bed hair" to ³apiê nierozczesane, inaczej u¿ywam TangleTeezer - dobrze rozczesuje i ujarzmia w³osy, zmniejsza potrzebê czêstego czesania. Poza tym szczotka ze szczeciny dzika wyg³adza i nab³yszcza

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

I jeszcze nie no¶ gumek z t± metalow± blaszk±, bo one przecinaj± w³osy
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 13:48   #19
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Bardziej widzê ciê w pó³d³ugich w³osach, nie zwi±zanych w kitkê, takich jak na ostatniej fotce Brada Pitta. W kucyku robi siê uliz
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 15:24   #20
brzozka9
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

mnie siê tam d³ugie w³osy u faceta nigdy nie podoba³y. znam tylko jeden przypadek komu pasuj± takie w³osy do ramion, spiête w kucyk ale poza tym jednym rzypadkiem zawsze mnie d³ugie w³osy u faceta odstraszaja
brzozka9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 15:39   #21
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

A mi siê podobaj±, poza tym wygl±daj± na bardzo zadbane, wiêc pod ¿adnym pozorem ich nie ¶cinaj! No i jestem ciekawa jak wygl±dasz w rozpuszczonych
lanabananaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 23:07   #22
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 756
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Zdecydowanie szkoda ¶cinaæ! A nawet gdy kosmyk wyjdzie tu czy tam to có¿ takiego
BlueDecoria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 10:10   #23
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Powiem ci ¿e o ile bardzo lubiê d³ugie w³osy o facetów, tak zwi±zanych nie cierpiê :P wiêc po pierwsze wywali³abym wszystkie gumki w diab³y, bo moim zdaniem ka¿dy facet wygl±da o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawdê ³adne w³osy i szkoda by³oby je ¶cinaæ, no i krótkie fryzury ma jakie¶ 80% facetów na ulicy. Mo¿esz zawsze spróbowaæ skróciæ je tylko trochê, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg
shani_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 17:42   #24
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Trochê siê wy³amiê, ale ja bym by³a za ¶ciêciem. Pasowa³yby Ci krótkie. Przecie¿ nie maskujesz d³ugimi w³osami odstaj±cych uszu Przynajmniej nie widaæ tego na zdjêciach D³ugie w³osy to dla mnie domena kobiet. Krótkie fryzury moim zdaniem dodaj± mêsko¶ci.
panna tofu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-16, 00:46   #25
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Zetnij w piz...

Niekonieczne na parê mm/cm jak typowy polaczek, ale jaki sens maj± takie kud³y? ¯aden, problematyczne i wygl±da te¿ ¶rednio. Mo¿e byc ciê¿ko ¶ci±æ ale jak zetniesz to poczujesz jak wspinasz siê po szczeblach ewolucji homo sapiens.

Zetnij.
Polizei_aufmachen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 14:00   #26
karina233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja natomiast jestem za tym, ¿eby nie ¶cinaæ. W Polsce mamy za ma³o ch³opaków z d³ugimi w³osami, wszyscy biegaj± z fryzur± "na je¿a" albo "na rekruta"
__________________
strona
karina233 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 15:24   #27
moniaaabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja tam jestem za ¶ciêciem :P ale broñ Bo¿e nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowa³yby Ci ¶redniej d³ugo¶ci w³osy, mo¿e jako¶ niedbale u³o¿one?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz gêste w³osy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasowaæ
moniaaabb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 15:42   #28
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ciekawe, gdzie podziewa siê autor...
Fru Mannelig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 16:20   #29
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Autor jest i wytrwale czyta, choæ co do koñca nie wiem co odpowiedzieæ. Combo strachu przed ¶cieciem i fakt, ¿e ostatnio z w³osami nie jest tak zle sprawia, ¿e póki co zostaje przy d³ugich, Mimo to nadal chêtnie czytam opinie i siê zastanawiam.
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 16:58   #30
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez moniaaabb Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam jestem za ¶ciêciem :P ale broñ Bo¿e nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowa³yby Ci ¶redniej d³ugo¶ci w³osy, mo¿e jako¶ niedbale u³o¿one?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz gêste w³osy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasowaæ
Props
Polizei_aufmachen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 00:45:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.