Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 06:54   #1711
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja właśnie rozważałam zakup Lory - czy z przodu jest Ci bardzo długa? Bo też mam 160 cm i się obawiam o długość. No i na mnie chyba za wielka będzie skoro noszę S :/
Zamawiałam Selmę i przysłali mi mniejszy rozmiar. Chciałam w ramach "zadośćuczynienia" żeby mi wysłali Lorę bez ponoszenia kosztów wysyłki ale ona będzie dla mnie raczej za wielka :/ szkoda, że nie mają mniejszego rozmiaru. Czy ktoś pytał Setin o mniejszą Lorę? Bo z tego co kojarzę to chyba komuś napisali, że więcej mniejszych rozmiarów nie będą produkować.
Mi odpisali, że na razie nie planują już mniejszych rozmiarów nowych modeli.

Kurcze, że też ja na to nie wpadłam jak dostałam zamiast morskiej Darii miętową Zaraz zamówiłam Diorę i mogłam poprosić o darmową wysyłkę w ramach zadośćuczynienia No ale trudno.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:56   #1712
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mi odpisali, że na razie nie planują już mniejszych rozmiarów nowych modeli.

Kurcze, że też ja na to nie wpadłam jak dostałam zamiast morskiej Darii miętową Zaraz zamówiłam Diorę i mogłam poprosić o darmową wysyłkę w ramach zadośćuczynienia No ale trudno.
Widać, że pomyłki zdarzają im sie chyba często skoro na kilka osób dwóm wysłali coś nie tak. Ja mam mętlik, bo Selma jest idealna na teraz. Rozciąga się więc za 2msc też w nią wejdę ale przy kilkugodzinnym noszeniu pewnie zostanie wypukły ślad po brzuszku. A 64 zł za sweterek na miesiąc to trochę za dużo.. Tym bardziej, że jest cieniutki. Postanowilam że domówiłabym inny ale tylko Lora wygląda w miarę ciepło. Tylko, że Lora jest wielka, utopie się w niej :/ a na ten układ z darmową wysyłką powinni pójść z radością, bo tak musieliby zwracać za odsyłkę + ponownie wysyłać do mnie. Wiec moja propozycha byłaby znacznie lepsza bo dodatkowo bym jeszcze dała im zarobić. Ja nie wiem czemu oni same takie wielkie produkują.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:40   #1713
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Miałam Lore ,jak dziś dostanę Selmę to porównam grubość.Ale wcale nie była jakaś ciepła z tego co pamiętam.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:26   #1714
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Jeszcze nie dostałam odpowiedzi
Teraz tak się zastanawiam, czy zamiast Lory (jeśli nie wyprodukują mniejszej) nie wziąć TEGO lub TEGO. Co prawda mamą w najbliższym czasie zostać nie planuję, ale też jest ładny bardzo a wymiarowo mniejszy od Lory i może grubszy od Selmy.
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:36   #1715
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Miałam Lore ,jak dziś dostanę Selmę to porównam grubość.Ale wcale nie była jakaś ciepła z tego co pamiętam.
To czekam na wieści. Bo Selma wg mnie jest bardzo cienka. Widać dokładnie gdzie kończy się bluzka, gdzie zaczynają spodnie.. przynajmniej przez żółtą. W zasadzie kolor nie ma znaczenia, bo grubość wszystkich jest taka sama. Tyle, że jeden z racji koloru będzie prześwitywał mniej, drugi bardziej.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dostałam odpowiedzi
Teraz tak się zastanawiam, czy zamiast Lory (jeśli nie wyprodukują mniejszej) nie wziąć TEGO lub TEGO. Co prawda mamą w najbliższym czasie zostać nie planuję, ale też jest ładny bardzo a wymiarowo mniejszy od Lory i może grubszy od Selmy.
Też na niego patrzałam ale on ma w pasie tyle co LORA, a w biuście nie ma podanego wymiaru, podane są za to ramiona 39 cm, a to sporo.. Ciekawe ile w takim razie ma w biuście.. Mi się szczerze mówiąc Lora bardziej podoba a nie chcę na razie pisać do nich o wymianę rozmiaru na większy czy z prośbą o mniejszą Lorę, bo nie wiem jak u Was ale u mnie nie działa mobilne all. Nie da się za nic zapłacić od wczoraj.

Prosiłam babkę z ModoManii czy mogłaby mi odłożyć tą granatową kurtkę, bo bardzo mi na niej zależy. Kilka razy u nich kupowałam więc jestem raczej wiarygodnym klientem, nigdy też nie miałam negatywa za to, że nie zapłaciłam za zakupiony towar... a ona stwierdziła, że nie odłoży mi, bo liczy się kolejność wpłat. A wpłacić przez posrane mobilne allegro nie mogę

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-02 o 09:30
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:44   #1716
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Też na niego patrzałam ale on ma w pasie tyle co LORA, a w biuście nie ma podanego wymiaru, podane są za to ramiona 39 cm, a to sporo.. Ciekawe ile w takim razie ma w biuście.. Mi się szczerze mówiąc Lora bardziej podoba a nie chcę na razie pisać do nich o wymianę rozmiaru na większy czy z prośbą o mniejszą Lorę, bo nie wiem jak u Was ale u mnie nie działa mobilne all. Nie da się za nic zapłacić od wczoraj.
Moim zdaniem też Lora ładniejsza

Dostałam maila od setin, więc przeklejam tu odpowiedź:
"Witam,
chwilowo nie wprowadzamy mniejszych romiarów z tych sweterków,
ale jeśli będzie więcej sygnałów od klientów to postaramy się wprowadzic,
pozdrawiam,
setin_styl"

Może niech chętne dziewczyny na mniejszą Lorę napiszą im maila z prośbą o nią
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:48   #1717
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też Lora ładniejsza

Dostałam maila od setin, więc przeklejam tu odpowiedź:
"Witam,
chwilowo nie wprowadzamy mniejszych romiarów z tych sweterków,
ale jeśli będzie więcej sygnałów od klientów to postaramy się wprowadzic,
pozdrawiam,
setin_styl"

Może niech chętne dziewczyny na mniejszą Lorę napiszą im maila z prośbą o nią
To zaraz napiszę :P dziewczyny pomóżcie
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 09:49   #1718
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
To czekam na wieści. Bo Selma wg mnie jest bardzo cienka. Widać dokładnie gdzie kończy się bluzka, gdzie zaczynają spodnie.. przynajmniej przez żółtą. W zasadzie kolor nie ma znaczenia, bo grubość wszystkich jest taka sama. Tyle, że jeden z racji koloru będzie prześwitywał mniej, drugi bardziej.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------



Też na niego patrzałam ale on ma w pasie tyle co LORA, a w biuście nie ma podanego wymiaru, podane są za to ramiona 39 cm, a to sporo.. Ciekawe ile w takim razie ma w biuście.. Mi się szczerze mówiąc Lora bardziej podoba a nie chcę na razie pisać do nich o wymianę rozmiaru na większy czy z prośbą o mniejszą Lorę, bo nie wiem jak u Was ale u mnie nie działa mobilne all. Nie da się za nic zapłacić od wczoraj.

Prosiłam babkę z ModoManii czy mogłaby mi odłożyć tą granatową kurtkę, bo bardzo mi na niej zależy. Kilka razy u nich kupowałam więc jestem raczej wiarygodnym klientem, nigdy też nie miałam negatywa za to, że nie zapłaciłam za zakupiony towar... a ona stwierdziła, że nie odłoży mi, bo liczy się kolejność wpłat. A wpłacić przez posrane mobilne allegro nie mogę
Ale przecież liczy się też kolejność zakupów. Przy płatności nawet jeśli nie zostanie przelana wpłata, to wybierasz kolor i sposób dostawy i sprzedający dostaje maila. W takim razie ta kurtka powinna być już zaklepana jako twoja. Nie wszyscy płacą przez PayU. Jak ktoś np. płaci przelewem na poczcie to to ze 4 dni zajmuje i przecież nie sprzedają kolorów, które on wybrał i zakupił tylko czekają na wpłatę. Ja nie wiem co ta ModoMania wyprawia, ale zniechęciłaś mnie do zakupów u nich.

A z tą płatnością przez PayU, to też ostatnio mi coś nie działało jak kupowałam mężowi kurtkę. I nawet mi kasę pobrało, a anulowało wpłatę, miałam takiego nerwa, że do tej pory się wkurzam. Musiałam wypłacać ze swojego konta PayU i przelewać jeszcze raz. Napisałam do allegro maila, że mi nie działa i odpisali mi i za jakiś czas już działało.

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-02 o 09:52
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:51   #1719
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ale przecież liczy się też kolejność zakupów. Przy płatności nawet jeśli nie zostanie przelana wpłata, to wybierasz kolor i sposób dostawy i sprzedający dostaje maila. W takim razie ta kurtka powinna być już zaklepana jako twoja. Nie wszyscy płacą przez PayU. Jak ktoś np. płaci przelewem na poczcie to to ze 4 dni zajmuje i przecież nie sprzedają kolorów, które on wybrał i zakupił tylko czekają na wpłatę. Ja nie wiem co ta ModoMania wyprawia, ale zniechęciłaś mnie do zakupów u nich.
Ja już nie mam siły się z nimi użerać naprawdę.. Jest dokładnie tak jak piszesz. Jak mogą sprzedać kurtkę, która kupiłam - mam w końcu ileś tam dni na wpłatę pieniędzy. To ja nie wiem czy jest sens w ogóle wpłacać kasę jak już to mobilne allegro zacznie normalnie działać, bo może się po chwili okaże, że granatowego koloru już nie ma, a potem będę czekać pół miesiąca na zwrot kasy. Żenada. Nigdy już chyba u nich nie będę kupować, bo spadają na psy.

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
A z tą płatnością przez PayU, to też ostatnio mi coś nie działało jak kupowałam mężowi kurtkę. I nawet mi kasę pobrało, a anulowało wpłatę, miałam takiego nerwa, że do tej pory się wkurzam. Musiałam wypłacać ze swojego konta PayU i przelewać jeszcze raz. Napisałam do allegro maila, że mi nie działa i odpisali mi i za jakiś czas już działało.
Dają kupony, a potem nawet tego wykorzystać nie można, bo wszystko działać przestaje.. Do 7.10 chyba to zdążą naprawić..

Juz mnie cholera bierze naprawdę. Najpierw problem z ModoManią, z darmową wysyłką. Teraz pieprzą, że nie zatrzymają granatowego koloru, bo wszystko zależy od kolejności wpłaty. A mało tego nawet jakbym chciała zapłacić to się nie da. Do tego za mała Selma i brak mniejszej Lory :/ moje dziecko chyba będzie miało ADHD
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:08   #1720
marakuska
Raczkowanie
 
Avatar marakuska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 36
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

wiem, że to wątek o allegro ale też ostatnio rozglądam się za sweterkami i "ciasteczka" w moim kompiutrze podrzuciły mi sweterki z Tchibo
może którejś przypadnie do gustu - kolory tylko dwa do wyboru ale ja właśnie szukam śnieżnobiałego do biura jako alternatywa białej bluzki bo "zmarźluch" jestem
nie wiem czy on na pewno śnieżnobiały jest i dlatego przy najbliższej okazji zamierzam się wybrać żeby go oblukać bo nie chcę żadnego ecru ani kości słoniowej tylko właśnie bialuteńki mi się marzy
u nich z jakością różnie ale przeważnie mają rzeczy dosyć dobre (mam kilka dresów i są praktycznie nie do zdarcia)
link do sweterków:
https://www.tchibo.pl/sweter-ze-wzor...html?dim1=Mr83
marakuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:15   #1721
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dostałam sweterki od setin
są śliczne
Lora jest minimalnie grubsza od selmy ,ale naprawdę nie za dużo i jest szeroka u góry w ramionach z tego co pamiętam.Bo nawet na mnie była zbyt obszerna u góry
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 11:45   #1722
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dostałam sweterki od setin
są śliczne
Lora jest minimalnie grubsza od selmy ,ale naprawdę nie za dużo i jest szeroka u góry w ramionach z tego co pamiętam.Bo nawet na mnie była zbyt obszerna u góry
Ja na swój ciągle czekam. Kiedy ten kurier w końcu przyjdzie

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-02 o 11:51
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 13:15   #1723
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

A mi pani z ModoManii odp. że jak się tak obawiam o dostępność granatowej kurtki to mam wpłacić im pieniądze na konto ,a nie czekać aż zacznie działać mobilne all .. wcześniej tłumaczyłam jej, że nie wpłacę na konto, bo wtedy nie będę mogła wykorzystać kuponu. Rety co za kobieta.

Napisałam do Setin, ze otrzymałam mniejszy rozmiar Selmy i zamiast wymieniać na większą to chciałabym dokupić mniejszą Lorę z gratisową wysyłką, gdyby zdecydowali się taką wyprodukować. Odpowiedzieli, że mniejszego rozmiaru nie będzie ale pani mnie zapewnia, że uniwersalny na pewno mi będzie pasował no parodia i bardzo przepraszają za pomyłkę, z darmową wysyłką nie ma problemu tylko musiałabym zapłacić przelewem tradycyjnym, a z tego co im wiadomo to kupon można tylko przez PayU wykorzystać. No powariowali ci sprzedający , chyba mają jakąś zmowę Mam już kilka sweterków, a do pracy pochodzę jeszcze 2 msc więc nie ma co szaleć.. za te 35 zł z kuponem to akurat bym go sobie wzięła, bo to grosze. Z kolei 55 zł to już nie tak mało, żebym im szła na rękę i kupowała, a jeszcze zatrzymywała mniejszy. Poprosiłam ładnie czy nie mogłabym zapłacić przez PayU i zwróciliby mi po prostu koszt kuriera. Zobaczymy co odpowiedzą, ale wg mnie to znacznie korzystniejsza opcja niż zwracanie mi kasy za odesłanie za małego i wysyłanie ponownie większego.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-02 o 15:30
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:11   #1724
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Przyszła moja Diora http://allegro.pl/setin-diora-sweter...642551712.html Wydaje się większa niż Daria, bo jest dłuższa, ale przez to cieplejsza. Już czekam na zimę z utęsknieniem. A ma ktoś fotki Irmin? Mąż dostał nagrodę w pracy i myślę na co ją wydać.

A widziałyście, że Daria w rozm XS/S jest najpopularniejsza ze swetrów u Setin A zaraz za nią mała Irmin. Gdyby nie nasz pomysł, nie mieliby tylu kupujących. Powinni nam dać chociaż darmową wysyłkę za to

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-02 o 16:13
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 16:11   #1725
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Wizażanki, czy któras z Was ma? http://allegro.pl/pikowana-kurtka-fu...644455889.html Albo może polecić kurtke w podobnym stylu, przejściową, na jesień?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:03   #1726
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Przyszła moja Diora http://allegro.pl/setin-diora-sweter...642551712.html Wydaje się większa niż Daria, bo jest dłuższa, ale przez to cieplejsza. Już czekam na zimę z utęsknieniem. A ma ktoś fotki Irmin? Mąż dostał nagrodę w pracy i myślę na co ją wydać.

A widziałyście, że Daria w rozm XS/S jest najpopularniejsza ze swetrów u Setin A zaraz za nią mała Irmin. Gdyby nie nasz pomysł, nie mieliby tylu kupujących. Powinni nam dać chociaż darmową wysyłkę za to
A kto zaproponował te mniejsze rozmiary? Niech się ta osoba zgłosi do Setin i spyta czy może liczyć na jedną gratisową wysyłkę skoro tyle osób teraz te sweterki kupuje haha mąż haruje, a Ty już rozmyślasz na co wydać kasę nie no mój ostatnio parę razy był po godzinach i też się wczoraj śmiałam, że będziemy mieli kupę kasy

Nareszcie udało mi się zapłacić za kurtkę! Teraz oby ModoMania wysłała ją jak najprędzej i zwróciła kasę za kuriera :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Wizażanki, czy któras z Was ma? http://allegro.pl/pikowana-kurtka-fu...644455889.html Albo może polecić kurtke w podobnym stylu, przejściową, na jesień?
A jesteś pewna, że chcesz taką cienką przejściówkę z futerkiem? Ja nigdy nie chciałam futerka, bo jak świeci słońce wiosną to futro dziwnie wygląda
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:38   #1727
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
A kto zaproponował te mniejsze rozmiary? Niech się ta osoba zgłosi do Setin i spyta czy może liczyć na jedną gratisową wysyłkę skoro tyle osób teraz te sweterki kupuje haha mąż haruje, a Ty już rozmyślasz na co wydać kasę nie no mój ostatnio parę razy był po godzinach i też się wczoraj śmiałam, że będziemy mieli kupę kasy

Nareszcie udało mi się zapłacić za kurtkę! Teraz oby ModoMania wysłała ją jak najprędzej i zwróciła kasę za kuriera :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



A jesteś pewna, że chcesz taką cienką przejściówkę z futerkiem? Ja nigdy nie chciałam futerka, bo jak świeci słońce wiosną to futro dziwnie wygląda
Szczerze to takie futerko mi nie wadzi ani też nie powala na kolana, szukałam czegoś w miarę ładnie skrojonego ale wyboru nie ma. A poza tym to ma byc kurtka na jesień
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:44   #1728
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Hej,
szukam shoppera, takiego standardowego, sztywnego, w kolorze brązowym (karmelowym? ). Macie coś do polecenia? Jest trochę aukcji, ale wiele ma te same katalogowe zdjęcia, boję się trafić na jakiś szmelc...

Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shopper-bag-karmelowa.jpg (36,6 KB, 9 załadowań)
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 18:53   #1729
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Hej,
szukam shoppera, takiego standardowego, sztywnego, w kolorze brązowym (karmelowym? ). Macie coś do polecenia? Jest trochę aukcji, ale wiele ma te same katalogowe zdjęcia, boję się trafić na jakiś szmelc...

Z góry dziękuję za pomoc
Cholernie ciężko teraz dorwać aukcję z normalną sztywną torebką tego typu. Ja w zeszłym roku kupiłam dwie - czarną i karmelową od użytkownika elegantka, ale jak zamawiałam dla koleżanki w kwietniu to oni już tych torebek nie mieli. Zamawiałam u kogoś innego - miała być sztywna, przyszła miękka, bynajmniej nie taka jak moja choć zdjecia identyczne. Moja brązowa nadal leży zapakowana w folii ale nie sprzedam hehe
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 19:06   #1730
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nie czekając na opinie, w końcu kupiłam te kolie (planowałam ten zakup od wakacji :P). Mam nadzieję, że kolor nie zblednie i złoty pozostanie złotym.
http://allegro.pl/zlota-kolia-naszyj...tml#tabsAnchor
http://allegro.pl/naszyjnik-blogerek...566298951.html - neonowy róż
http://allegro.pl/kolorowy-naszyjnik...567917527.html - miętowy
Dostałam dzisiaj te kolie i są identyczne jak na zdjęciach. Wyglądają na solidne. Także mogę polecić. Nie wiem tylko jeszcze jak będą się nosić.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 19:31   #1731
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

kurcze... tak przeglądam te sweterki od Setin, jakoś nie przepadam za golfami ale ten mi sie spodobał http://allegro.pl/setin-vero-miesist...628966584.html tylko tyle że oczywiście przydał by sie w mniejszym rozmiarze bo w tym chyba utonę i przydały by się jakieś nowości :P kurde... jestem strasznym zmarzluchem a swetry już mi sie w szafie nie mieszczą
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 19:51   #1732
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze nie ruszony ten na 50zł a trzy po 20 już zużyłam
aneczka właśnie wygrałam licytację kurtki na allegro i muszę Ci powiedzieć, że przechodząc do płatności przez aplikację można było wybrać też kupon za 50 zł i skorzystałam
widoczne są wszystkie dostępne i masz wybór, super nie? dzięki temu mam kurtkę 50 zł taniej z licytacji
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:00   #1733
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
aneczka właśnie wygrałam licytację kurtki na allegro i muszę Ci powiedzieć, że przechodząc do płatności przez aplikację można było wybrać też kupon za 50 zł i skorzystałam
widoczne są wszystkie dostępne i masz wybór, super nie? dzięki temu mam kurtkę 50 zł taniej z licytacji
Szczęściara!! Mnie się nie pokazuje kupon za 50, mam 2 za 20, a trzeci już wykorzystałam właśnie na sweterki - tylko przyszły olbrzymy, zwracać mi się nie chce, bo zamieszanie z tym oddawaniem kuponu :/
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:04   #1734
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Szczęściara!! Mnie się nie pokazuje kupon za 50, mam 2 za 20, a trzeci już wykorzystałam właśnie na sweterki - tylko przyszły olbrzymy, zwracać mi się nie chce, bo zamieszanie z tym oddawaniem kuponu :/
a kupowałaś za ponad 100 zł? Bo taki jest warunek.
A o co chodzi z oddawaniem kuponu? Nie jestem w temacie
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:31   #1735
SleepingSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 94
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Na aukcjach Setin pojawiły się kolejne mniejsze rozmiary

http://allegro.pl/setin-viera-rozpin...664109923.html

http://allegro.pl/setin-luna-luksuso...664081641.html

http://allegro.pl/setin-jasmin-lekki...660915246.html
SleepingSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 21:09   #1736
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Szkoda, że Lory nie ma co im zależy - mogliby przecież spróbować.. skoro inne modele schodzą to i ten na pewno by się sprzedawał.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 23:49   #1737
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Nareszcie udało mi się zapłacić za kurtkę! Teraz oby ModoMania wysłała ją jak najprędzej i zwróciła kasę za kuriera :P
Kochana, tę kurtkę ktoś już tutaj zamawiał, czy jesteś pierwsza? Ciekawa jestem opinii na jej temat, bo moja mama upatrzyła sobie podobna kurtkę w sklepie i teraz myślę, czy warto przepłacać, czy może kupić na allegro.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 06:41   #1738
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
A kto zaproponował te mniejsze rozmiary? Niech się ta osoba zgłosi do Setin i spyta czy może liczyć na jedną gratisową wysyłkę skoro tyle osób teraz te sweterki kupuje haha mąż haruje, a Ty już rozmyślasz na co wydać kasę nie no mój ostatnio parę razy był po godzinach i też się wczoraj śmiałam, że będziemy mieli kupę kasy

Nareszcie udało mi się zapłacić za kurtkę! Teraz oby ModoMania wysłała ją jak najprędzej i zwróciła kasę za kuriera :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



A jesteś pewna, że chcesz taką cienką przejściówkę z futerkiem? Ja nigdy nie chciałam futerka, bo jak świeci słońce wiosną to futro dziwnie wygląda
To ja je zaproponowałam I zgłosiłam się do nich z prośbą o darmową wysyłkę a co, raz się żyje.

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Szczęściara!! Mnie się nie pokazuje kupon za 50, mam 2 za 20, a trzeci już wykorzystałam właśnie na sweterki - tylko przyszły olbrzymy, zwracać mi się nie chce, bo zamieszanie z tym oddawaniem kuponu :/
Nie trzeba oddawać kuponu. Miałam taką sytuację, że kupiłam spieniacz za kupon 20 zł i był zepsuty i pisałam do all, co mam zrobić w związku z tym. Odpisali mi, że sprzedawca zwraca mi pełną kwotę i nie muszę oddawać tych 20 zł wcale.

Dostałam wiadomość na maila od Setin: "duże zainteresowanie jest małymi rozmiarami więc wprowadziliśmy model JASMIN, LUNA oraz VIERA w wersji XS"

A że mąż dostał tą nagrodę to teraz dumam Jasmin, Irmin czy Luna ma któraś z was Lunę? Jak wygląda zapięta?

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-03 o 06:43
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 08:12   #1739
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Nie trzeba oddawać kuponu. Miałam taką sytuację, że kupiłam spieniacz za kupon 20 zł i był zepsuty i pisałam do all, co mam zrobić w związku z tym. Odpisali mi, że sprzedawca zwraca mi pełną kwotę i nie muszę oddawać tych 20 zł wcale.
dziękuję za informację
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 08:35   #1740
Owieecka
Raczkowanie
 
Avatar Owieecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 372
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

http://allegro.pl/setin-ness-blogers...627976072.html

Przyszedł do mnie czarny. Jest super Milutki, fajnie leży.
Owieecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.