Listopad- Grudzień 2014- część VII :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 16:08   #151
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Kostka to trzymamy kciuki!
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:11   #152
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Ja tez ktg nie miałam,dopiero po TP będę miec
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:12   #153
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny mam pytanko jestem w 37 tyg. Ciąży i nie miałam jeszcze ani razu robionego ktg czy to normalne??bo tak patrzecze wy wszystkie prawie co rusz latacie na nie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam pierwsze ktg podczas porodu
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:26   #154
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cześć dziewczyny.
Jestem i ja w nowym wayku. Nie mam za bardzo czasu zeby z wami pisac. Maly co chwile wisi na moich cyckach ktore bola i nia umiem pozbyc sie z nich grud a popoludniami i wieczorami lapie mnie drprecha i co chwile rycze nie umien się pozbierac
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:26   #155
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

ja tam śmigam do szpitala co jakiś czas na bezpłatne ktg... mi mówiła jak byłam ostatnio że mogę co 2 dni przychodzić.... no ale tak często to mi się nie chce..
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:29   #156
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
BEGIE z tego co wiem to mi na sprawdzić i oasji do sprawdzania pH do kupienia w aptece i wtedy sprawdzisz czy wody czy wydzielina po prostu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a drogie to to?

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Ja mam kilka podgrzewaczy... Wygladaja tak: garnek z woda w stodku nie kupuje zadnych podgrzewaczy bo pozniej zagracą mi kuchnie
Ja też mam takie
Nie kupuję podgrzewacza. wg mnie to zbędne

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny mam pytanko jestem w 37 tyg. Ciąży i nie miałam jeszcze ani razu robionego ktg czy to normalne??bo tak patrzecze wy wszystkie prawie co rusz latacie na nie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też bym nie miała gdyby mi położna za free nie załatwiła, czyli miałam raz. Nie wiem czy po terminie ginka wysyłałaby mnie na ktg w każdym razie w poprzedniej ciąży gin mnie nie wysyłał...

Nooo Kostka może coś jest na rzeczy
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:29   #157
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Chmielinka nie smuć się mam nadzieję, że dasz radę i będzie tylko lepiej
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 16:33   #158
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem i ja w nowym wayku. Nie mam za bardzo czasu zeby z wami pisac. Maly co chwile wisi na moich cyckach ktore bola i nia umiem pozbyc sie z nich grud a popoludniami i wieczorami lapie mnie drprecha i co chwile rycze nie umien się pozbierac

jesteśmy z Tobą ! niebawem wszystko wróci do normy ...zobaczysz...trochę czasu trzeba... ślemy duuużo pozytywnej energii

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

zaczęło i mnie wkurzać

"rodzisz?"
"śniło mi się że 4 dni rodziłaś"

"rodzisz dzisiaj?"
"a teraz rodzisz?"
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:34   #159
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem i ja w nowym wayku. Nie mam za bardzo czasu zeby z wami pisac. Maly co chwile wisi na moich cyckach ktore bola i nia umiem pozbyc sie z nich grud a popoludniami i wieczorami lapie mnie drprecha i co chwile rycze nie umien się pozbierac
Daj sobie czas,to minie
Tez się obawiam ze będę mieć dołki po porodzie........poprzedni o tez mialam
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:36   #160
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

biorę muzykę i słuchawki na porodówkę... jakbym miała z 7h ze skurczami się zabawiać..
muzyka zawsze mi pomagała...
najwyżej ich nie wyjmę
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:37   #161
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Najbardziej mnie boli ze dla Hani praktycznie nie mam czasu... a te ataki placzu nie wiem skad sa. Czuje sie beznadziejnie. Jak mąż za tydzień wroci do pracy to juz w ogóle nie wiem jak to będzie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Ale smece... przepraszam
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 16:37   #162
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Do mnie teściowa dzwoniła przed chwila z pytaniem kiedy urodze
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:38   #163
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Wróciłam właśnie z Biedronki [ludzie robią zapasy jak na wojnę ] i widziałam tam takie albumy:



Za 12,99! Bardzo tanio, a są piękne i na grubym papierze - jakby którąś z Was interesował ten temat, rozglądajcie się u siebie.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:38   #164
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Daj sobie czas,to minie
Tez się obawiam ze będę mieć dołki po porodzie........poprzedni o tez mialam

wsparcie tż / rodziny wtedy się przyda...nie ma co dusić w sobie.. ja bym sie wyryczała tż'towi.. możę ulgę to przyniesie,..
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:40   #165
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

frau... Śliczna córcia brawa dla silnej mamy.!!!!


Dzięki dziewczyny za wsparcie... Jakoś nie tak sie zmieniło miedzy mną a tżtem po narodzinach. I niby oboje cieszymy sie bardzo... Ale jest tez inaczej.

Tż przyjechał po mnie do szpitala... Prosiłam go żeby był o 13 bo muszę sie ogarnąć, spakować, odebrać dokumenty z ginekologii i od pediatry, pozńiej pójść do pielęgniarek po wypis... W międzyczasie miałam mieć konsultacje z rehabilitantka w sprawie małej. Chciałam żeby mi pomógł... Tymbardziej ze do 5 dziś mała balowala z powodu mojego pokarmu...
Wiec przyjechał... Mowię: idę sie szybko wykapie ( nie miałam kiedy nawet na siusiu za bardzo wylecieć)... Na co usłyszałam, ze co on ma czekać teraz godzinę? Ze ogarnęła sie w domu... Ile to sie ma wszystko zejść!!!
....a ja cała zakrwawioną z kapusta przy cycach, rozczochrana. Super.

Pózniej w domu.... Mała zaczęła płakać... Ja jestem na paracetamolu i tylko laktatorem daje radę ściągać pokarm. Wiec szybko ogarnęła mm... I w międzyczasie robiłam juz ciepłe okłady żeby zmiękczyć piersi dla lepszego ściągnięcia.
I usłyszałam... " cyce jak donica, a ty faszerujemy dziecko chemią, weź.... " wiec płakałam jak głupia nad tym lozeczkiem i sama juz nie wiedziałam za co sie złapać.

Niby mnie przeprosił... I mówił ze juz nie bedzie.
Wiem, ze cieżko chyba mu sie odnaleźć, bo chciałby żeby byli super... Ale jest tak inaczej miedzy nami.
...nawet kwiatka zwiednietego nie dostałam od niego tylko " sorry, ze bez kwiatów". Chodzi o gest

Ok.... Wyzalilam sie....wiec idę do córci )))
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14

Edytowane przez ~Olya~
Czas edycji: 2014-10-30 o 16:43
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:41   #166
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez sloneczko_1201 Pokaż wiadomość
Tylko wody, ewentualnie czop mogłam zgubić wcześniej nie zauważając.
Ja mam z kolei nieco inne pytanie- najpierw były jakieś skurcze czy te wody? Wiem, że to pewnie nie jest reguła, ale nie wiem czego się spodziewać najpierw

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
A Ty jedziesz dzis? Ja zbieram się na wizyte byłam w up sie zarejestrowac- nie było problemu, gorzej tylko ze za 2 tyg musze sie stawic xD ale moze nic nie bedzie dla mnie...
Dla brzuchatek pewnie nic nie będzie, no bo co- do sprzątania Cię wezmą? na kasę do sklepu, jak się nie zmieścisz heh do biura, jak zaraz macierzyński?

Cytat:
Napisane przez aleska Pokaż wiadomość
Witam, witam wszystkie oczekujące i już rozpakowane mamy

Mam straszną niechęć do pisania, ale czytam was na bieżąco
Dobre i samo czytanie

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Hej chciałam sie wam pochwalić kołyska która 32 lata temu robił dla mnie tata s teraz jest odebrana od stolarza bo trzebabylo ja oczyścić i teraz wystarczy tylko pomalować na biało taka pamiątka mam zamiar jeszcze wypiac po bokach imiona dzieciow które przez ten czas kołysala do snu tylko nie wiem czy widać bo dodaje z kom...widać?Załącznik 5826810



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rewelacyjna jest!

Cytat:
Napisane przez Frau Gizela Pokaż wiadomość
i ja się melduję

w końcu załączam zdjęcie Klary
Klara a drugie zdjęcie jest przecudowne

Cytat:
Napisane przez Frau Gizela Pokaż wiadomość
a ja jestem mega zła. W rodzinie tż był kosz wiklinowy. On spał w nim jako pierwszy, 36 lat temu. Marysia spała w nim jako chyba szesnaste dziecko, trzy lata temu. No i teraz przyszedł czas na Klarę. W ciągu tych trzech lat, kiedy spało w nim kolejne czworo dzieci tak doszczętnie go zniszczono, że aż chce mi się płakać. Posklejany jest taśmą przezroczystą teraz jak na niego patrzę po prostu mam go ochotę oddać i tak właśnie zrobię, bo wstyd mi mieć takiego grata w domu, bo mi się płakać chce, że przez 33 lata kosz nie został tak zdewastowany jak przez ostatnie trzy
Umarłabym ze wstydu, gdyby oddała komuś z powrotem zniszczoną rzecz, a tym bardziej tak bezcenną...


Cytat:
Napisane przez pati12345678 Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie spotkalam żeby lekarz nie dał tych 2 tygodni.. Ale coś kiedyś czytałam ze należy się to tym które np zostają same w domu tzn jeśli ma się kto tobą opiekować poza mężem to wtedy on nie dostaje. No ale gdyby lekarz taki argument wysnul to zawsze można powiedzieć że się mieszka samemu po cc to chyba nawet do 4tyg.zalezy od lekarza....

Ja czekam u gin. Przede mną 5 osób.. Kobiety w ciąży powinny mieć pierwszeństwo no ale cóż.. Życie
Niestety, takie czasy, że ludzie to ciężarne wysłaliby najchętniej na sam koniec każdej kolejki

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Frau-Klara przecudna

Justyna - cudna kołyska, jeszcze taka pełna wspomnień

Mój syn ma podwyższoną temperaturę, pospał trochę w dzień, co mu się nie zdarza, więc jutro najprawdopodobniej do lekarza.
Nie rodzę w tym tygodniu, nie zostawię chorego synusia.

Moja mama po pierwszym porodzie stanęła na wysokości zadania i przynosiła mi do szpitala pieczone jabłka i potem ciasto drozdżowe z jabłkami piekła specjalnie dla mnie.
A te jabłka są polecane z jakiś szczególnych względów? Mają jakieś właściwości, że warto je spożywać po porodzie?
Pytam, bo bardzo lubię jabłka na ciepło, a szarlotke to już w ogóle baaardzooo i chętnie będę jadła, a jak są polecane z jakiegoś powodu to tym lepiej

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Dzieki za info jutro poerwszy raz i nie chciala fo-pa popelnic



Ja mam kilka podgrzewaczy... Wygladaja tak: garnek z woda w stodku nie kupuje zadnych podgrzewaczy bo pozniej zagracą mi kuchnie
Bardzo sprytne rozwiązanie. Jako osoba praktyczna, uważam podgrzewacz za zbędny i mam nadzieję, że nikt go nam nie da w prezencie, bo nie będzie gdzie trzymać
__________________




mgds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:42   #167
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie boli ze dla Hani praktycznie nie mam czasu... a te ataki placzu nie wiem skad sa. Czuje sie beznadziejnie. Jak mąż za tydzień wroci do pracy to juz w ogóle nie wiem jak to będzie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Ale smece... przepraszam

nie przepraszaj.., smęć więcej jeżeli to Ci ulży i pomoże !!
weźmiemy wszystko na klatę
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:43   #168
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Chyba za bardzo wzięłam do siebie rady indry... Pożarłam półtora tabliczki czekolady ;/ poza tym jeszcze pizze. Pekne zaraz
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:45   #169
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Do mnie teściowa dzwoniła przed chwila z pytaniem kiedy urodze
Moja za to z pytaniem do M., czy dałam mu jakiś obiad
Ja nie wiem co to za paranoja z tymi obiadami, od zawsze gotuję codziennie [w przeciwieństwie do niej], tysiące razy gotowałam u nich w domu...

U mnie rodzice boją się jak do nich dzwonię, bo myślą, że to już
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 16:45   #170
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Takie pytanie, troche glupie
Na ktg nie musze byc na czczo? Jakies ruchy i odglosy trawienia nie maja wplywu na ktg nie?
Nawet wskazane byś była najedzona. Dzieć wtedy aktywniejszy i oto chodzi. Czasem jak jest leniwy to trzeba popukać w brzuch albo wody się napić czy jabłko zjeść.


Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny mam pytanko jestem w 37 tyg. Ciąży i nie miałam jeszcze ani razu robionego ktg czy to normalne??bo tak patrzecze wy wszystkie prawie co rusz latacie na nie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zależy od lekarza/szpitala/ciąży (czy nie ma cukrzycy i innych przesłanek. Zazwyczaj robią dopiero od terminu porodu więc luz. Ja chodzę teraz, bo mam cukrzycę i kazali kontrolować.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:46   #171
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Chyba za bardzo wzięłam do siebie rady indry... Pożarłam półtora tabliczki czekolady ;/ poza tym jeszcze pizze. Pekne zaraz
A jedz na zdrowie, kiedy jak nie teraz?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:49   #172
AnetkaIzabell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 604
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie... Jakoś nie tak sie zmieniło miedzy mną a tżtem po narodzinach. I niby oboje cieszymy sie bardzo... Ale jest tez inaczej.
Tż przyjechał po mnie do szpitala... Prosiłam go żeby był o 13 bo muszę sie ogarnąć, spakować, odebrać dokumenty z ginekologii i od pediatry, pozńiej pójść do pielęgniarek po wypis... W międzyczasie miałam mieć konsultacje z rehabilitantka w sprawie małej. Chciałam żeby mi pomógł... Tymbardziej ze do 5 dziś mała balowala z powodu mojego pokarmu...
Wiec przyjechał... Mowię: idę sie szybko wykapie ( nie miałam kiedy nawet na siusiu za bardzo wylecieć)... Na co usłyszałam, ze co on ma czekać teraz godzinę? Ze ogarnęła sie w domu... Ile to sie ma wszystko zejść!!!
....a ja cała zakrwawioną z kapusta przy cycach, rozczochrana. Super.

Pózniej w domu.... Mała zaczęła płakać... Ja jestem na paracetamolu i tylko laktatorem daje radę ściągać pokarm. Wiec szybko ogarnęła mm... I w międzyczasie robiłam juz ciepłe okłady żeby zmiękczyć piersi dla lepszego ściągnięcia.
I usłyszałam... " cyce jak donica, a ty faszerujemy dziecko chemią, weź.... " wiec płakałam jak głupia nad tym lozeczkiem i sama juz nie wiedziałam za co sie złapać.
Niby mnie przeprosił... I mówił ze juz nie bedzie.
Wiem, ze cieżko chyba mu sie odnaleźć, bo chciałby żeby byli super... Ale jest tak inaczej miedzy nami.
...nawet kwiatka zwiednietego nie dostałam od niego tylko " sorry, ze bez kwiatów". Chodzi o gest
Ok.... Wyzalilam sie....wiec idę do córci )))
będziesz na zakupach..sama sobie zrób jakąś przyjemność..i sobie coś kup te teksty to trochę nie na miejscu... faceci nie zrozumieją kobiet bo nie rodzili... im nigdy między nogami krew nie leciała...nie wiedzą jak to jest... (on nie był przy porodzie,co ?, czy był ?)
AnetkaIzabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:54   #173
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez AnetkaIzabell Pokaż wiadomość
będziesz na zakupach..sama sobie zrób jakąś przyjemność..i sobie coś kup te teksty to trochę nie na miejscu... faceci nie zrozumieją kobiet bo nie rodzili... im nigdy między nogami krew nie leciała...nie wiedzą jak to jest... (on nie był przy porodzie,co ?, czy był ?)
Był... I był bardzo dużym wsparciem. Położna nawet go pochwaliła, ze wiedział kiedy jak sie zachować...
Ogólnie widzę, ze strasznie sie spina... Wysprzątal mieszkanie, zrobił pranie, zakupy, kupił dla małej to czego nam brakowało, pyta o każdy szczegół...
Ale chyba go jeszcze emocje nie puściły jakoś tak inaczej całkiem mi te uczucia okazuje....
Ajjjj... Faceci
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:54   #174
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
frau... Śliczna córcia brawa dla silnej mamy.!!!!


Dzięki dziewczyny za wsparcie... Jakoś nie tak sie zmieniło miedzy mną a tżtem po narodzinach. I niby oboje cieszymy sie bardzo... Ale jest tez inaczej.

Tż przyjechał po mnie do szpitala... Prosiłam go żeby był o 13 bo muszę sie ogarnąć, spakować, odebrać dokumenty z ginekologii i od pediatry, pozńiej pójść do pielęgniarek po wypis... W międzyczasie miałam mieć konsultacje z rehabilitantka w sprawie małej. Chciałam żeby mi pomógł... Tymbardziej ze do 5 dziś mała balowala z powodu mojego pokarmu...
Wiec przyjechał... Mowię: idę sie szybko wykapie ( nie miałam kiedy nawet na siusiu za bardzo wylecieć)... Na co usłyszałam, ze co on ma czekać teraz godzinę? Ze ogarnęła sie w domu... Ile to sie ma wszystko zejść!!!
....a ja cała zakrwawioną z kapusta przy cycach, rozczochrana. Super.

Pózniej w domu.... Mała zaczęła płakać... Ja jestem na paracetamolu i tylko laktatorem daje radę ściągać pokarm. Wiec szybko ogarnęła mm... I w międzyczasie robiłam juz ciepłe okłady żeby zmiękczyć piersi dla lepszego ściągnięcia.
I usłyszałam... " cyce jak donica, a ty faszerujemy dziecko chemią, weź.... " wiec płakałam jak głupia nad tym lozeczkiem i sama juz nie wiedziałam za co sie złapać.

Niby mnie przeprosił... I mówił ze juz nie bedzie.
Wiem, ze cieżko chyba mu sie odnaleźć, bo chciałby żeby byli super... Ale jest tak inaczej miedzy nami.
...nawet kwiatka zwiednietego nie dostałam od niego tylko " sorry, ze bez kwiatów". Chodzi o gest

Ok.... Wyzalilam sie....wiec idę do córci )))
Głowa do góry . To dla Was obojga nowa sytuacja, musicie się przyzwyczaić aczkolwiek wielka dla Twojego Tż.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:55   #175
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

dziewczyny ale sie super na brzuchu leży po tylu miesiącach!!!!!
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:57   #176
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
dziewczyny ale sie super na brzuchu leży po tylu miesiącach!!!!!
Zazdrość!

Marzę o tym od tak daaawna Chciałabym się przeciągnąć, położyć inaczej niż na lewym boku, zrobić mostek, powyginać porządnie...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:00   #177
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
A jedz na zdrowie, kiedy jak nie teraz?
Mam nadzieje, ze uda sie zgubic podczas karmienia

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
dziewczyny ale sie super na brzuchu leży po tylu miesiącach!!!!!
nawet mnie nie denerwuj ;(
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:01   #178
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Zazdrość!

Marzę o tym od tak daaawna Chciałabym się przeciągnąć, położyć inaczej niż na lewym boku, zrobić mostek, powyginać porządnie...
Ja jestem wielbicielka spania na brzuchu.... Póki co jeszcze moge pomarzyć o takim swobodnym lezeniu bo mam dwa głazy zamiast cycków
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:02   #179
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie boli ze dla Hani praktycznie nie mam czasu... a te ataki placzu nie wiem skad sa. Czuje sie beznadziejnie. Jak mąż za tydzień wroci do pracy to juz w ogóle nie wiem jak to będzie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Ale smece... przepraszam
oj tez sie tego boje ;( a jak mala reaguje? Ja od stycznia prawdopodobnie sama zostane z dwojką moze posle małą do przedszkola ;(
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:07   #180
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część VII :)

Łooo matko tez chce sie polozyc na brzuchu, wyciagnac rece i nogi jak najdalej i lezec...
Łokropna jestes, to jest znecanie sie nad ciężarnymi...
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 14:35:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.