Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 14:40   #1981
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
No przeciez byla wklejona gazetka
No wlasnie
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 17:00   #1982
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wytłumaczyłam dlaczego w poście #1870. Na dłuższą metę konkurowanie za pomocą ceny jest niekorzystne dla dystrybutorów. Poza tym duży gracz, jakim jest Amazon, wchodzi do Polski, a oni przecież m.in zajmują się dystrybucją kosmetyków. Za to w 2015 na rossnet można oczekiwać innego rodzaju promocji dla klientów kanału internetowego.
Taaa, z magazynami. Nie uruchamiają na razie sprzedaży na nasz kraj .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 17:46   #1983
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
I czy na pewno nie beda robili problemu przy kasach zeby rozbijac to tak jak ja chce?
najwyzej kupisz jedna pare i pozniej pojdziesz po nastepna
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 17:48   #1984
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
najwyzej kupisz jedna pare i pozniej pojdziesz po nastepna
O ile bedzie z czego wybierac :p
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 17:52   #1985
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Taaa, z magazynami. Nie uruchamiają na razie sprzedaży na nasz kraj .
Na razie tak, ale poczekamy, zobaczymy. W internetową dystrybucję artykułów spożywczych też parę lat temu nikt nie wierzył.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-04 o 17:56
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 17:59   #1986
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na razie tak, ale poczekamy, zobaczymy. W internetową dystrybucję artykułów spożywczych też parę lat temu nikt nie wierzył.
Napisałaś to tak, jakby już na dniach miał się pojawić. Owszem, też czytałam, że planują, ale na razie jest to dość odległa przyszłość i w sumie nic pewnego. Drogerie Markt też kiedyś komuś odpisał, że planują za jakiś czas wejść na nasz rynek, ale na razie się na to nie zanosi.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 18:09   #1987
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Napisałaś to tak, jakby już na dniach miał się pojawić. Owszem, też czytałam, że planują, ale na razie jest to dość odległa przyszłość i w sumie nic pewnego. Drogerie Markt też kiedyś komuś odpisał, że planują za jakiś czas wejść na nasz rynek, ale na razie się na to nie zanosi.
Dziękuję za zwrócenie uwagi. Już poprawiłam, bo nie chcę nikogo w błąd wprowadzać.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 18:30   #1988
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziękuję za zwrócenie uwagi. Już poprawiłam, bo nie chcę nikogo w błąd wprowadzać.
Ojej, nie przywykłam do tak zdrowego podejścia!

Jeśli nie Rossmann, to inna drogeria zrobi promocję. Nie ma się co spinać, drogie Panie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:07   #1989
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

W takim razie jak kupie podkład za 80zł, to dostanę drugi, taki sam za darmo?
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:07   #1990
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Kurczę, najbardziej się obawiam tego problemu przy kasach jeśli chodzi o rozbijanie wszystkiego na osobne paragony :/

Czy któraś z was ma swoją listę must have na promocję i chce się nią pochwalić? Może to zainspiruje inne panie do zakupów
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:07   #1991
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez paulla777 Pokaż wiadomość
W takim razie jak kupie podkład za 80zł, to dostanę drugi, taki sam za darmo?
Tak
Tzn pojdziesz z dwoma podkladami takimi samymi do kasy to placisz za jeden
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 20:12   #1992
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Kurczę, najbardziej się obawiam tego problemu przy kasach jeśli chodzi o rozbijanie wszystkiego na osobne paragony :/

Czy któraś z was ma swoją listę must have na promocję i chce się nią pochwalić? Może to zainspiruje inne panie do zakupów
Ja standardowo biorę kanarka z Lovely i do tego dobieram Wibo Eyebrow Stylist. Chciałam jeszcze jakiś dobry puder matujący ale nie wiem co do niego dobrać
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:15   #1993
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja tez lovely, i zastanawiam sie czy brac dwa podklady burzuja HM czy Rimmela 25h. Wezmiemy z siostra jeszcze puder Rimmel stay matte i wpadnie moze jakis roz i bronzer
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:18   #1994
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja chyba nic nie wezmę, bo kolorówki używam mało. Puder chciałam kupić, ale wzięłam już inny. Nie urządza mnie ta promocja. Może jakieś korektory kupię, bo mi się ostatni kończy powoli, a to zawsze mi się przyda zapasów nie robię wielkich.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:19   #1995
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja chyba nic nie wezmę, bo kolorówki używam mało. Puder chciałam kupić, ale wzięłam już inny. Nie urządza mnie ta promocja. Może jakieś korektory kupię, bo mi się ostatni kończy powoli, a to zawsze mi się przyda zapasów nie robię wielkich.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja biore siostre wiec zakupy beda na polowe liczone wiec nam sie bedzie oplacalo
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:25   #1996
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Kurczę, najbardziej się obawiam tego problemu przy kasach jeśli chodzi o rozbijanie wszystkiego na osobne paragony :/

Czy któraś z was ma swoją listę must have na promocję i chce się nią pochwalić? Może to zainspiruje inne panie do zakupów
Moja lista w tym roku jest wyjątkowo długa, zawiera aż jedną pozycję, która nazywa się NIC .

Mogę za to polecić korektor Maybelline Dream Lumi Touch, cień Maybelline Color Tattoo On and on bronze, matowe szminki z Bourjois, żel do usuwania skórek z Sally Hansen, lakier do paznokci L'oreal Color Riche Opera Ballerina, lakier do ust L'oreal Shine Caresse Lolita, tusz Lovely Curling Pump Up, kredkę do oczu Max Factor 090 Natural Glaze.

Nie polecam za to pomadek Eliksir z Wibo, szminek Maybelline Color Whisper, różu Wibo, korektora Lovely Magic Pen, lakieru Lovely Nude (glut, "plajzdelina"), linera Rimmel w pisaku, tuszy Rimmel z serii Scandaleyes.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:47   #1997
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

dziewczyny, polecicie coś do brwi? do 25zł, bo chcę dobrać do pudru Stay Matte na razie używam żelu z Wibo i jest ok, ale chciałabym wypróbować coś nowego
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:49   #1998
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

U mnie na liście parę lakierów z Wibo, kolorowy tusz i liner z Lovely. Może na jakąś szminkę się skuszę, myślałam o Maybelline Color Sensational. Insta-dri muszę kupić i tak, ale poczekam, a nuż jednak wejdzie na promo
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:24   #1999
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja kupuje 3 pudry creme puff max factor , 2 tusze masterpiece max factor, 2 tusze z lovely i zastanawiam sie nad jakims linerem. Musze przekopac kosmetyczke, czy czasem jakiegos nie mam.
Co do lakierow nude lovely mam nr 6 i jest rewelacyjny, w pracy co ktoras osoba dopytuje co za kolor mam na paznokciach i trzyma mi sie dlugo.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 22:19   #2000
201607111945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 144
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Dziewczyny, z racji tego, że zbliża się promocja, mogłybyście mi doradzić? Mam małe i wąskie usta, źle wyglądają na nich szminki matowe, pomyślałam, żeby kupić jakiś błyszyk, żeby trochę powiększyć te usta? A może jednak jakaś pomadka też da taki efekt? Nie wiem, wy lepiej się znacie, w każdym razie chciałabym, żeby to było coś czerwonego, nie nachalnie, raczej taka malinowa czerwień bardziej i żeby nadawała się na co dzień... i drugi kolor w jakimś delikatnym różu. Znacie coś takiego, najlepiej z niższej półki cenowej?
201607111945 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 23:15   #2001
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Moja lista w tym roku jest wyjątkowo długa, zawiera aż jedną pozycję, która nazywa się NIC .

Mogę za to polecić korektor Maybelline Dream Lumi Touch, cień Maybelline Color Tattoo On and on bronze, matowe szminki z Bourjois, żel do usuwania skórek z Sally Hansen, lakier do paznokci L'oreal Color Riche Opera Ballerina, lakier do ust L'oreal Shine Caresse Lolita, tusz Lovely Curling Pump Up, kredkę do oczu Max Factor 090 Natural Glaze.

Nie polecam za to pomadek Eliksir z Wibo, szminek Maybelline Color Whisper, różu Wibo, korektora Lovely Magic Pen, lakieru Lovely Nude (glut, "plajzdelina"), linera Rimmel w pisaku, tuszy Rimmel z serii Scandaleyes.
A ja nie polecam tej kredki. Bardzo krótko utrzymuje się na linii wodnej.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 06:14   #2002
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
A ja nie polecam tej kredki. Bardzo krótko utrzymuje się na linii wodnej.
MF natural glaze? Ooo, a u mnie nalozona rano trwa do nocy, moze troche gubi intensywność, ale jest wciąż widoczna, uwielbiam ją i za rok, jak mi się skonczy, kupię ponownie

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Na promocji kupię: tusze lovely, BB maybelina, potrzebny jest mi też puder, ale tu jeszcze sie waham co wziąć.
Potrzebny mi drobnozmielony, dajacy matowe lub delikatnie satynowe wykonczenie, lekko zółtawy odcień. Macie jakieś typy??
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 07:47   #2003
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Kurczę, najbardziej się obawiam tego problemu przy kasach jeśli chodzi o rozbijanie wszystkiego na osobne paragony :/

Czy któraś z was ma swoją listę must have na promocję i chce się nią pochwalić? Może to zainspiruje inne panie do zakupów
Też się obawiam tego jak sprawa będzie wyglądała przy kasach.
Ja planuję kupić
1. Nowy podkład z Rimmela plus róż Bourjois żeby mieć na zapas (tylko nie wiem jaki kolor)
2.2x puder Manhattan clearface
3. Tusz max factor 2000 calorie + masełko z Astora 002 (te masełka świetnie nawilżają usta a teraz jest mi to bardzo, bardzo potrzebne)
4 korektor Art scenic Eveline plus lakier bordowy/śliwkowyManhattan/Rimmel jak będzie jakiś (bo podobny cenowo)
5. podkład rimmel Stay Matte i kolejne masełko z Astora 016
Na razie tyle. Jeszcze się waham , pewnie wezmę ze dwa lakiery z Eveline mini max. No i nie wiem co z tym nowym podkłądem Rimmel, bo zestawiam go w parze z różem, więc mogłabym wziąć jakiś podkład za te 50 zł a nie 39, ale skoro mówicie,że jest dobry...
Waham się jeszcze nad cieniem Colour Tatto brązowym, ale mam prawie całe opakowanie, poprzednie mi starczyło na 10 mc więc nie wiem czy jest sens, może jeszcze jednak kiedyś promocja będzie.
Ciekawe czy odzywki do rzęs z Eveline będą wchodziły na promocję, jak myślicie?
Niech mi ktoś doradzi w sprawie różu. Byłam w Rossmannie i nie ma z testerów wszystkich kolorów, poza tym mam wrażenie,że one w ogóle są okropnie stare i zmieniły kolor....

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-11-05 o 07:50
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 07:50   #2004
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Korektor z eveline dobrt jest?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Wczoraj nalozylam dwa podklady na dlon jeden burzuja HM a drugi ten nowy Rimmela i poszlam spac. Dzis patrze po burzuju sladu nie ma a rimmel dalej jest
Chyba wezme Rimmela tylko odcien jadniejszy
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 08:10   #2005
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez LadyCornelia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z racji tego, że zbliża się promocja, mogłybyście mi doradzić? Mam małe i wąskie usta, źle wyglądają na nich szminki matowe, pomyślałam, żeby kupić jakiś błyszyk, żeby trochę powiększyć te usta? A może jednak jakaś pomadka też da taki efekt? Nie wiem, wy lepiej się znacie, w każdym razie chciałabym, żeby to było coś czerwonego, nie nachalnie, raczej taka malinowa czerwień bardziej i żeby nadawała się na co dzień... i drugi kolor w jakimś delikatnym różu. Znacie coś takiego, najlepiej z niższej półki cenowej?
Ja mam małe i wąskie usta i też myślałam, że maty nie są dla mnie - a tu zaskoczenie, bo zawsze jak obrysowywałam usta konturówką minimalnie poza kontur i wypełniałam jakąś błyszczącą satynową pomadką, to widac było, że coś majstrowałam (kolor załamywał światło na konturze), a od kiedy używam matów, to mogę bardzo naturalnie powiększyć usta - a mat ich wcale nie pomniejsza. Jeśli masz matową pomadkę, to spróbuj pomalowac usta pędzelkiem poprawiając przy okazji kontur, jeśli nie masz matu, to delikatnie przypudruj, może efekt Ci się spodoba.
Jesli maty Cię nie przekonają, to może błyszczyk z max factora albo pomadka z eveline aqua platinum? Loreal trwały błyszczyk albo błyszczyk-pomadka też są super.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 08:30   #2006
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, polecicie coś do brwi? do 25zł, bo chcę dobrać do pudru Stay Matte na razie używam żelu z Wibo i jest ok, ale chciałabym wypróbować coś nowego
Z żeli to wiem, że Loreal ma nowe żele, dwa kolory i bezbarwny, ale nie używałam ich jeszcze.
http://sklep.rossnet.pl/drogeria/L-O...02ml,68,349064
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:18   #2007
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Korektor z eveline dobrt jest?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Wczoraj nalozylam dwa podklady na dlon jeden burzuja HM a drugi ten nowy Rimmela i poszlam spac. Dzis patrze po burzuju sladu nie ma a rimmel dalej jest
Chyba wezme Rimmela tylko odcien jadniejszy
Tzn ja nie mam dużych wymagań , co do korektorów pod oczy, bo moje cienie pod oczami są raczej bardzo małe i ten korektor świetnie sobie daje z nimi radę, ładnie rozświetla okolice oczu, nie waży się i jest wydajny. Mam porównanie tylko do korektora mineral Maybelline (on nie był wydajny dla mnie oraz rozwarstwiał się i ważył pod koniec dnia) oraz Miss Sporty-też gorszy niż Eveline.
To mówisz,że podkład Rimmel się trzyma, też się waham między nim a HM, bo HM ładnie bym wyrównała do różu Bourjois,a ani tego ani tego nie próbowałam...Jednak może postawię na Rimmel-lubię ich podkład Stay Matte, zaś Bourjois 123 niekoniecznie więc może historia się powtórzy
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:20   #2008
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ja sklaniam sie ku Rimmelowi

A ten korektor z eveline cos kolo 12-13zl kosztuje?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:28   #2009
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja sklaniam sie ku Rimmelowi

A ten korektor z eveline cos kolo 12-13zl kosztuje?
tak-sprawdzałam parę dni temu w drogerii -12.99
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:29   #2010
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

O dzieki

To tanszy niz Maybelline
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.