Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 14:07   #211
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Podbijam.
Co cżłowiek to opinia
Jeżeli już pytasz - i zaznaczam jest to wyłącznie moja subiektywna opinia, a moge sie wypowiedzieć jeżeli chodzi o podawanie preparatu w te okolice - robiłam serie mezoterapii i mimo że różne techniki są stosowane okolice oczu to zawsze....okolice oczu. Tym większy stres dla pacjenta bo spiep...... coś jest łatwo. Moge ci polecić dr Joanne Kuschill Dziurda z Krakowa. Poszukaj w necie gdzie przyjmuje i się umów. Sama ocenisz ale moim zdaniem klasa.....a zresztą - przekonaj się sama
Jeżeli chodzi o ceny to sama nie wiem - musisz ocenić to sama. Może zabrzmi to dziwnie ale nie należe do osób które liczą 700 tutaj a 750 zł tutaj i skacze od lekarza do lekarza. Moim zdaniem nie tędy droga i w tej dziedzinie troche krótkowzroczne patrzenie
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 07:45   #212
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
Co cżłowiek to opinia
Jeżeli już pytasz - i zaznaczam jest to wyłącznie moja subiektywna opinia, a moge sie wypowiedzieć jeżeli chodzi o podawanie preparatu w te okolice - robiłam serie mezoterapii i mimo że różne techniki są stosowane okolice oczu to zawsze....okolice oczu. Tym większy stres dla pacjenta bo spiep...... coś jest łatwo. Moge ci polecić dr Joanne Kuschill Dziurda z Krakowa. Poszukaj w necie gdzie przyjmuje i się umów. Sama ocenisz ale moim zdaniem klasa.....a zresztą - przekonaj się sama
Jeżeli chodzi o ceny to sama nie wiem - musisz ocenić to sama. Może zabrzmi to dziwnie ale nie należe do osób które liczą 700 tutaj a 750 zł tutaj i skacze od lekarza do lekarza. Moim zdaniem nie tędy droga i w tej dziedzinie troche krótkowzroczne patrzenie
Opowiedz coś więcej o swoich cieniach i jakie masz efekty po mezoterapii? Interesuje mnie również koszt serii Twoich zabiegów.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 22:17   #213
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Podbijam.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 14:39   #214
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 13:30   #215
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Czy ktoś, kto ma więcej niż na przykład 100 postów może mi polecić jakiegoś lekarza z Krakowa?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:38   #216
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Może ktoś jeszcze się wypowie?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 15:46   #217
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Czy ktoś, kto ma więcej niż na przykład 100 postów może mi polecić jakiegoś lekarza z Krakowa?
jezeli chodzi o wypełnienia, mogę Ci polecić dr Resia pracuje w Dermedik i wiem, ze jeszcze gdzies, ale niestety nie pamietam nazwy gabinetu. Oraz dr Ornatowska, ktora pracuje w Bona Dea. Sklanialabym sie ku Pani dr maja tam co miesiac promocje na Teoysal Redenisity II, ktorym sama jestem zainteresowana. Robilam wypelnienia u obu lekarzy.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 18:12   #218
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o wypełnienia, mogę Ci polecić dr Resia pracuje w Dermedik i wiem, ze jeszcze gdzies, ale niestety nie pamietam nazwy gabinetu. Oraz dr Ornatowska, ktora pracuje w Bona Dea. Sklanialabym sie ku Pani dr maja tam co miesiac promocje na Teoysal Redenisity II, ktorym sama jestem zainteresowana. Robilam wypelnienia u obu lekarzy.
Jeśli możesz, to powiedz, jak długo utrzymał Ci się efekt. Czy masz sporą wadę? Czy jeden zabieg wystarczył na jakiś czas? Ile mniej więcej wyniosło Cię jedno wypełnienie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Poważnie się do tego przymierzam.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 20:02   #219
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dziewczyny, czemu nie wrzucicie zdjęc przed i po zabiegu? To potrafi dac jakies wyobrazenie o możliwosciach wstrzykiwania wypełniacza. Ja chciałam spróbować wstrzyknąc tłuszcz w dolinę łez, ale najpierw interesuje mnie czyjaś opinia po takim zabiegu. Gdzie go obecnie mozna wykonac i za ile? Mieszkam w Warszawie ale do sprawdzonego lekarza mogłabym tez pojechac do inengo miasta.Pomóżcie
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 08:04   #220
201701051230
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 721
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Witajcie . Miałam robione dwa razy ostrzykniecie redensity (700zl za jedna ampułke) . Jestem bardzo zadowolona z efektów .
Powiem szczerze ze miałam takie cienie pod oczami plus podkrazone ze rozważałam oper plast . Jednak poczytałem o lek med est i trafiłam do sprawdzonej pani dr i naprawdę jest efekt
Teraz rozważam volumetrie twarzy i tego samego lekarza .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:59   #221
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez Wiktoria76 Pokaż wiadomość
Witajcie . Miałam robione dwa razy ostrzykniecie redensity (700zl za jedna ampułke) . Jestem bardzo zadowolona z efektów .
Powiem szczerze ze miałam takie cienie pod oczami plus podkrazone ze rozważałam oper plast . Jednak poczytałem o lek med est i trafiłam do sprawdzonej pani dr i naprawdę jest efekt :? jupi:
Teraz rozważam volumetrie twarzy i tego samego lekarza .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Możesz mi napisać w prywatnej wiadomości w jakim mieście robilaś i u jakiego lekarza?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 20:28   #222
201701051230
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 721
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać w prywatnej wiadomości w jakim mieście robilaś i u jakiego lekarza?
Nie ma problemu . Juz wysłałam na skrzynkę



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:14   #223
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Hej, w tym wątku jeszcze mnie nie było

Mam 28 lat, wybieram się w najbliższym czasie do Dr Teodozji Arkuszewskiej na Teosyal Redensity II - dolina łez. Po konsultacji Pani dr zaproponowała 1 ml rozłożony na 2 raty. Ciekawa jestem efektu po 1 zabiegu

Cienie pod oczami męczą mnie od dziecka i już w podstawówce używałam pod oczy korektora, bo cały czas wyglądałam (i wyglądam) na smutną/ zmęczoną/ niewyspaną/ nieszczęśliwą kobietę. Na co dzień zaczęłam malować się dopiero na studiach, jednak korektor, jak widzicie, był ze mną od zawsze :P

Myślę, że po zabiegu wstawię zdjęcia, póki co najbardziej obawiam się opuchlizny i siniaków. Mam płytko unaczynioną skórę oraz rzadką krew ... Mam nadzieję, że jednak na 2 kropkach się obędzie. Czy któraż z Was ma podobny naczyniowy problem?

Pozdrawiam

Edytowane przez Nixie
Czas edycji: 2014-10-30 o 09:15 Powód: literówka :P
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:59   #224
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Zrob zdjecie oczu przed i po . Prosze ladnie )
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:45   #225
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

No ok, zrobię. Fajnie by było, gdyby inne dziewczyny też wstawiły
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 21:46   #226
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja również proszę o zdjęcia. Ja robiłam Teosyal Redensity I i to był mój największy błąd, jaki tylko mogłam zrobić.
Pani chirurg odradziła mi II niby ze względu na młody wiek, bo lepiej zacząć od słabszego niż od razu brać mocniejszy preparat (byłam już po zwykłej mezoterapii, która nie pomogła ani odrobinę). A cienie naprawdę mam tragiczne. O efekcie już tutaj kiedyś pisałam. Wydałam bodajże 700 zł w błoto. Redensity I to zwykła mieszanka, coś jak mezoterapia.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 06:30   #227
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Czy dobrze więc zrozumiałam, że dla Ciebie Teosyal Redensity I okazał się za słaby?
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 17:07   #228
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Czy dobrze więc zrozumiałam, że dla Ciebie Teosyal Redensity I okazał się za słaby?


Dokładnie tak.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:28   #229
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja też coraz poważniej rozważam wypełnienie doliny łez kwasem. Ale wczoraj natknęłam się na informację o zabiegu karboksyterapii, który wykonuje się również w okolicach oczu m.in. właśnie na cienie. Chyba zacznę od tego, mam nadzieję że chociaż trochę poprawi mi to skórę pod oczami. Słyszałyście może o tym zabiegu?
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 16:57   #230
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
Ja też coraz poważniej rozważam wypełnienie doliny łez kwasem. Ale wczoraj natknęłam się na informację o zabiegu karboksyterapii, który wykonuje się również w okolicach oczu m.in. właśnie na cienie. Chyba zacznę od tego, mam nadzieję że chociaż trochę poprawi mi to skórę pod oczami. Słyszałyście może o tym zabiegu?
Jeśli masz spore zagłębienie i sine cienie to absolutnie szkoda Twoich pieniędzy. Poza tym, z tego co wiem, zabieg jest niezwykle bolesny. Co niby ta karboksyterapia miałaby wypełnić? Gwarantuję Ci, że nic.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:02   #231
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Jeśli masz spore zagłębienie i sine cienie to absolutnie szkoda Twoich pieniędzy. Poza tym, z tego co wiem, zabieg jest niezwykle bolesny. Co niby ta karboksyterapia miałaby wypełnić? Gwarantuję Ci, że nic.
a coś poza wypełnieniem kwasem hialuronowym mogłabyś polecić właśnie na sińce pod oczami? mam na myśli coś mniej inwazyjnego. Miałam nadzieję że karbo trochę rozjaśni skórę i ją ujędrni
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:38   #232
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
a coś poza wypełnieniem kwasem hialuronowym mogłabyś polecić właśnie na sińce pod oczami? mam na myśli coś mniej inwazyjnego. Miałam nadzieję że karbo trochę rozjaśni skórę i ją ujędrni
Niestety nie.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 22:22   #233
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Niestety nie mam zdjeć przed i po, wiec się nie pochwalę, ale jestem zaznajomiona z problemem. Mam 22 lata i sińce pod oczami odkąd tylko pamietam. Wgłębienie nie takie mocne, jak ma autorka wątku, ale było.. Próbowałam kilku zabiegów mezoterapia beziglowej z jakaś mieszanką witaminową, a potem karboksyterapię, ale stwierdziłam, ze mi to nic nie daje, po prostu mam bardzo cienka skore pod oczami i sińce się pojawiają bez względu na zmęczenie czy brak witamin czy cokolwiek. Taka moja uroda
Wstrzyknelam sobie kwas hialuronowy 0,7 ml jakiś specjalny pod oczy (przepraszam, ale nazwy nie pamietam) i efekt jest całkiem całkiem, ale cienie szczerze mówiąc nie zniknęły, dalej się muszę bardzo przyjaźnic z korektorem. Ale oczy i tak wyglądają lepiej, bo wgłębienie potęgowało wrażenie zmęczonych oczu, teraz przynajmniej tego nie ma.
Nie chce robić reklamy, wiec mogę podać namiary na panią doktor na priv, jestem z Katowic.
Doktor tez bardzo odradzała kłucie bezpośrednio przy wewnętrznych kącikach oczu, ponieważ może to być ryzyko porażenia nerwów. To bardzo precyzyjny zabieg, ja miałam robiony igła, nie kaniula i jestem bardzo zadowolona. Widać było pózniej miejsca wkłuć i miałam małego krwiaczka, no ale mnie to czasem wystarczy dotknąc i siniak gotowy
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:31   #234
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjeć przed i po, wiec się nie pochwalę, ale jestem zaznajomiona z problemem. Mam 22 lata i sińce pod oczami odkąd tylko pamietam. Wgłębienie nie takie mocne, jak ma autorka wątku, ale było.. Próbowałam kilku zabiegów mezoterapia beziglowej z jakaś mieszanką witaminową, a potem karboksyterapię, ale stwierdziłam, ze mi to nic nie daje, po prostu mam bardzo cienka skore pod oczami i sińce się pojawiają bez względu na zmęczenie czy brak witamin czy cokolwiek. Taka moja uroda
Wstrzyknelam sobie kwas hialuronowy 0,7 ml jakiś specjalny pod oczy (przepraszam, ale nazwy nie pamietam) i efekt jest całkiem całkiem, ale cienie szczerze mówiąc nie zniknęły, dalej się muszę bardzo przyjaźnic z korektorem. Ale oczy i tak wyglądają lepiej, bo wgłębienie potęgowało wrażenie zmęczonych oczu, teraz przynajmniej tego nie ma.
Nie chce robić reklamy, wiec mogę podać namiary na panią doktor na priv, jestem z Katowic.
Doktor tez bardzo odradzała kłucie bezpośrednio przy wewnętrznych kącikach oczu, ponieważ może to być ryzyko porażenia nerwów. To bardzo precyzyjny zabieg, ja miałam robiony igła, nie kaniula i jestem bardzo zadowolona. Widać było pózniej miejsca wkłuć i miałam małego krwiaczka, no ale mnie to czasem wystarczy dotknąc i siniak gotowy
No właśnie mi wszyscy mówią, że można delikatnie dolinę łez wypełnić, ale zasinienie nie zniknie w znaczny sposób.
I pamiętajcie, że czymkolwiek nie wypełniacie, to to się wchłania po jakimś czasie.

Jedyny zabieg, który może przynieść dobry efekt to przeszczep tłuszczu. Nawet w jednym wątku na wizażu ostatnio dziewczyna wkleiła zdjęcia i zabieg wyszedł naprawdę rewelacyjnie.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 13:37   #235
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjeć przed i po, wiec się nie pochwalę, ale jestem zaznajomiona z problemem. Mam 22 lata i sińce pod oczami odkąd tylko pamietam. Wgłębienie nie takie mocne, jak ma autorka wątku, ale było.. Próbowałam kilku zabiegów mezoterapia beziglowej z jakaś mieszanką witaminową, a potem karboksyterapię, ale stwierdziłam, ze mi to nic nie daje, po prostu mam bardzo cienka skore pod oczami i sińce się pojawiają bez względu na zmęczenie czy brak witamin czy cokolwiek. Taka moja uroda
Wstrzyknelam sobie kwas hialuronowy 0,7 ml jakiś specjalny pod oczy (przepraszam, ale nazwy nie pamietam) i efekt jest całkiem całkiem, ale cienie szczerze mówiąc nie zniknęły, dalej się muszę bardzo przyjaźnic z korektorem. Ale oczy i tak wyglądają lepiej, bo wgłębienie potęgowało wrażenie zmęczonych oczu, teraz przynajmniej tego nie ma.
Nie chce robić reklamy, wiec mogę podać namiary na panią doktor na priv, jestem z Katowic.
Doktor tez bardzo odradzała kłucie bezpośrednio przy wewnętrznych kącikach oczu, ponieważ może to być ryzyko porażenia nerwów. To bardzo precyzyjny zabieg, ja miałam robiony igła, nie kaniula i jestem bardzo zadowolona. Widać było pózniej miejsca wkłuć i miałam małego krwiaczka, no ale mnie to czasem wystarczy dotknąc i siniak gotowy
a może zamiast mezoterapii bezigłowej lepiej sprawdzi się igłowa? widziałam teraz w ofercie jakiejś kliniki mezoterapię light eyes ultra, koszt około 350 zł
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:06   #236
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dziewczyny a czy to wypełnienie wpływa w jakiś sposób na kolor sińców pod oczami? Czy staną się bledsze?

Słyszałam, że tylko się wypełnia zagłębienie a na kolor nie ma to wpływu szukam czegoś co choć troche by rozjaśniło te cienie
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:35   #237
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy to wypełnienie wpływa w jakiś sposób na kolor sińców pod oczami? Czy staną się bledsze?

Słyszałam, że tylko się wypełnia zagłębienie a na kolor nie ma to wpływu szukam czegoś co choć troche by rozjaśniło te cienie
Pisałam o tym parę postów wyżej, że nie rozjaśnia to niestety sińców.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 08:26   #238
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy to wypełnienie wpływa w jakiś sposób na kolor sińców pod oczami? Czy staną się bledsze?

Słyszałam, że tylko się wypełnia zagłębienie a na kolor nie ma to wpływu szukam czegoś co choć troche by rozjaśniło te cienie

Fixi_Pixi, niestety kolor jaki był taki jest, zobacz moje zdjęcia.

Tadam tadam! ZDJĘCIA!

Niestety, nie mam typowych zdjęć przed i po, bo z tych emocji zapomniałam zrobić...

Wstawiam to, co mam:

PRZED: Pierwsze dwa zdjęcia wykonane w momentach, kiedy moje cienie miały pełne pole do popisu, gdy oczy puchły mi z alergii lub byłam niewyspana (pierwsze jest "niewyspane", drugie "alergiczne" .

PO: Drugie dwa zdjęcia to ten efekt.

Pierwsze z nich: na następny dzień po zabiegu, wg mnie najlepszy efekt, bo nie dość, że się wyspałam, to jeszcze miejsce wypełnienia odrobinkę spuchło i pod oczami było idealnie gładko

Drugie robione przed chwilą. Dzisiaj rano (6:00) miałam bardzo spuchnięte oczy, bo wczoraj mnie trochę przewiało - tak reaguje mój organizm wtedy całość nie wyglądała dobrze, przez opuchliznę i tak pojawiły się dołki po zewnętrznej stronie oczu - tam, gdzie nic nie było aplikowane

Teraz, o 9:00 jest dużo lepiej i mimo, że oczy nadal mnie pieką i są zaczerwienione to i tak wyglądam wyraźnie lepiej niż zawsze w takich okolicznościach :P

O samym zabiegu:

Nienawidzę igieł, mam uraz od dzieciństwa, nie mogę znieść ich widoku. Niestety, podczas zabiegu trzeba mieć otwarte oczy i patrzeć wprost

Same odczucia co do aplikacji: miałam robione kaniulą, ale chyba najpierw wbito mi igłę, nie jestem pewna, bo nie zaglądałam. W każdym razie, pod każdym okiem ukłucia były dwa: jedno bardziej ostre, drugie delikatniejsze połączone z przesuwaniem i wypełnianiem. Całość trwała może ze 20 minut.

Nic strasznego, po prostu nieprzyjemne, ale to nie wizyta w SPA

Potem Pani dr rozmasowała mi kwas hialuronowy, by był równo rozmieszczony. Wieczorem pod jednym okiem zrobiła mi się malutka górka, którą sobie (wg zaleceń lekarza) wyrównałam delikatnym naciśnięciem.

Dostałam info, że na następny dzień też mogły zrobić się górki (np. od poduszki podczas snu). Ale nic takiego się nie wydarzyło, wstałam rano i wyglądałam pięknie.

Mimo rzadkiej krwi i skłonności do siniaków nie miałam żadnych "śladów zbrodni" Jedynie dwie malutkie kropeczki na policzkach (chyba syfek wyglądałby bardziej inwazyjnie) - po użyciu korektora nie zostało ani śladu:P

Dostałam 0,6 preparatu. Na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie dostanę resztę ampułki, czyli 0,4.

Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dolina1.jpg (12,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolina2.jpg (5,1 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolina4.jpg (18,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolina3.jpg (12,3 KB, 174 załadowań)
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 10:36   #239
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Fixi_Pixi, niestety kolor jaki był taki jest, zobacz moje zdjęcia.

Tadam tadam! ZDJĘCIA!

Niestety, nie mam typowych zdjęć przed i po, bo z tych emocji zapomniałam zrobić...

Wstawiam to, co mam:

PRZED: Pierwsze dwa zdjęcia wykonane w momentach, kiedy moje cienie miały pełne pole do popisu, gdy oczy puchły mi z alergii lub byłam niewyspana (pierwsze jest "niewyspane", drugie "alergiczne" .

PO: Drugie dwa zdjęcia to ten efekt.

Pierwsze z nich: na następny dzień po zabiegu, wg mnie najlepszy efekt, bo nie dość, że się wyspałam, to jeszcze miejsce wypełnienia odrobinkę spuchło i pod oczami było idealnie gładko

Drugie robione przed chwilą. Dzisiaj rano (6:00) miałam bardzo spuchnięte oczy, bo wczoraj mnie trochę przewiało - tak reaguje mój organizm wtedy całość nie wyglądała dobrze, przez opuchliznę i tak pojawiły się dołki po zewnętrznej stronie oczu - tam, gdzie nic nie było aplikowane

Teraz, o 9:00 jest dużo lepiej i mimo, że oczy nadal mnie pieką i są zaczerwienione to i tak wyglądam wyraźnie lepiej niż zawsze w takich okolicznościach :P

O samym zabiegu:

Nienawidzę igieł, mam uraz od dzieciństwa, nie mogę znieść ich widoku. Niestety, podczas zabiegu trzeba mieć otwarte oczy i patrzeć wprost

Same odczucia co do aplikacji: miałam robione kaniulą, ale chyba najpierw wbito mi igłę, nie jestem pewna, bo nie zaglądałam. W każdym razie, pod każdym okiem ukłucia były dwa: jedno bardziej ostre, drugie delikatniejsze połączone z przesuwaniem i wypełnianiem. Całość trwała może ze 20 minut.

Nic strasznego, po prostu nieprzyjemne, ale to nie wizyta w SPA

Potem Pani dr rozmasowała mi kwas hialuronowy, by był równo rozmieszczony. Wieczorem pod jednym okiem zrobiła mi się malutka górka, którą sobie (wg zaleceń lekarza) wyrównałam delikatnym naciśnięciem.

Dostałam info, że na następny dzień też mogły zrobić się górki (np. od poduszki podczas snu). Ale nic takiego się nie wydarzyło, wstałam rano i wyglądałam pięknie.

Mimo rzadkiej krwi i skłonności do siniaków nie miałam żadnych "śladów zbrodni" Jedynie dwie malutkie kropeczki na policzkach (chyba syfek wyglądałby bardziej inwazyjnie) - po użyciu korektora nie zostało ani śladu:P

Dostałam 0,6 preparatu. Na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie dostanę resztę ampułki, czyli 0,4.

Enjoy
efekt widoczny
czy na tych zdjęciach "po" masz korektor? bo wygląda jakby cienie się rozjaśniły...
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 11:59   #240
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Tak, na zdjęciach jest korektor. Po zabiegu nie zauważyłam efektu rozjaśnienia
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:31:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.