BETTERWARE cz.II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 12:56   #121
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubie ten różowy z brzuszkiem.

A co do podkładów - jako podkłady są bardzo fajne, ładnie kryją, w zalezności od uzytego kremu są bardziej nawilżające bądz bardziej matowe, juz jedna cienka warstwa ładnie kryje / ja nie uzywam na codzień żadnych baz/ podoba mi się efekt. Natomiast opakowanie może doprowadzic do szału, ktoś chyba nie miał wyobrazni; ja przelałam swój do opakowania po podkladzie Vita Stem
A jak z kolorkami ? Najjśniejszy jest ok czy bardzo jasny ? Masz 2 różne ? Bo ten "drugi" jakiś różowy z opisu wychodzi.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 18:46   #122
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
A jak z kolorkami ? Najjśniejszy jest ok czy bardzo jasny ? Masz 2 różne ? Bo ten "drugi" jakiś różowy z opisu wychodzi.
Najjasniejszy jest na poziomie piaskowego Vita Stem jesli miałaś, aczkolwiek jest bardziej kryjący i gęstszy, nałożone obok siebie pokazują jednak, że ten nowy ma jakies tony lekko rózowawe bądz lekko brzoskwiniowe, absolutnie nie widac ich na twarzy, która jest ładnie ujednolicona i rzeczywiscie rozswietlona. Drugi w kolejności ma troszke wiecej różowych tonów ale o dziwo tez bardzo ładnie twarz w nim wygląda //; trzeci jest sporo jasniejszy od CC - dla mnie jednak za żółty, wyglądałam jak chińczyk poszedł do znajomej fanki solarium. To pierwsze 3 kolory, reszty nie znam.
Dzis zrobilam na bazie wyrównującej pory /tej z aktualnej promocji/ makijaż twarzy wieczorem nadal wygląda jak po fotoshopie, rano na wykonczenie dałam puder biały BV. Jestem zadowolona z efektu, a wybredna jestem strasznie co do podkładów i pudrów, bo to moja odwieczna mania.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 19:40   #123
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzis zrobilam na bazie wyrównującej pory ...
O jakiej bazie dokładnie mówisz? Bo dziś klientka pytała mnie o tę bazę za 59,99 zł. Wiecie coś na jej temat? I czy ogólnie jeżeli chodzi o kremy - wasze klientki są zadowolone?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:41   #124
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
O jakiej bazie dokładnie mówisz? Bo dziś klientka pytała mnie o tę bazę za 59,99 zł. Wiecie coś na jej temat? I czy ogólnie jeżeli chodzi o kremy - wasze klientki są zadowolone?
Tamta tez jest bardzo dobra, wyrównująco- wygladzajaca, moja koleżanka używa jej również na powieki i twierdzi, że najlepsza jaką miała. Ja dzis użyłam tej z 2 strony / w promocji za 14,99 / Nie jestem fanką baz, ale faktycznie swoja rolę spełniają, po tej dzisiejszej pory znikły z widoku zupełnie.
Co do kremów, powiem tak, jak dopasujesz klientce pod jej potrzeby a jeszcze bardziej pod upodobania to pozostanie ci wierna na długo, ale musisz sama dużo o nich wiedzieć z praktyki, czyli konsystencja, działanie, efekt na twarzy, czy sie wchłania czy zostawia filtr itp.. Im więcej będziesz sama miała doświadczenia z kosmetykami, tym bardziej będziesz umiała o nich konkretnie i w drobiazgach opowiedzieć i dopasować do skory.
Moje koleżanki, wieloletnie fanki pielęgnacji Sensai, EL, specjalistycznych z Clinique, od roku sa na pielęgnacji BV i są mega zadowolone.
Ja zresztą też.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:48   #125
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

A są jakieś produkty (z kosmetyków i chemii), których nie polecacie?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 07:27   #126
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A są jakieś produkty (z kosmetyków i chemii), których nie polecacie?
Ja nie polecam tuszu wydłużającego do rzęs. Strasznie mokry, stanowczo za dużo zostaje go na szczoteczce i brudzi całe opakowanie. Podkład no transfer też mnie nie zachwycił jest bardziej jak krem koloryzujący. Ujednolica koloryt ale nic nie kryje. No ale to już kwestia tego co kto oczekuje od podkładu.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 09:16   #127
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
....No ale to już kwestia tego co kto oczekuje od podkładu.
Dokladnie tak jest ze wszystkimi kosmetykami, mam jedną przedstawicielkę, która ten akurat podklad non stop kupuje.
Ja osobiście nie lubie tez No transfer. Na przestrzeni tego 1,5 roku przetestowałam wszystkie rodzaje podkładów, odpowiada mi jedynie Vita Stem, CC i ten Skin teraz. BB robi fantastyczna skórę ale jest dla mnie za ciemny. Ten ostatnio nowy spełnia wszystkie moje oczekiwania co do podkładu, tylko ta butelka .... brrrr. Natomiast wiem, że moje przedstawicielki kupują i są zadowolone również z innych podkładów BV.
JA nie uzywam i nie polecam szamponów ze względu na zawartośc SLS. Tusze do rzęs różnie, kilku nie lubiłam, w tym pogrubiającego, wydlużający zuzyłam do końca. Nie pasuje mi tez wiekszośc cieni pojedynczych do powiek, zle sie nakladają, nierówna pigmentacja na powiece, słabo sie trzymaja, albo ja nie potrafie nimi pracowac.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 09:23   #128
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

W takim razie ja nie polecam:
- różowego płynu do szyb jest po prostu zwykły, można kupić tańsze o tej samej jakosci
- lawendowego odświeżacza, słabo pachnie
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 11:35   #129
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny, czy to możliwe, że wyparowała mi pianka do czyszczenia dywanów i tapicerki? Kiedyś na promocji kupiłam / może rok temu/ i nie używałam bo nie było takiej potrzeby, a teraz wyciągnęłam i puściuteńka. Na pewno była pełna jak wyciągałam z paczki, inaczej bym zauważyła lekkość. Normalnie jakieś cuda. Nie wiem co mam myśleć
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:21   #130
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to możliwe, że wyparowała mi pianka do czyszczenia dywanów i tapicerki? Kiedyś na promocji kupiłam / może rok temu/ i nie używałam bo nie było takiej potrzeby, a teraz wyciągnęłam i puściuteńka. Na pewno była pełna jak wyciągałam z paczki, inaczej bym zauważyła lekkość. Normalnie jakieś cuda. Nie wiem co mam myśleć
A może ktoś z domowników wylał coś na dywan i namiętnie czyścił po cichaczu?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:42   #131
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A może ktoś z domowników wylał coś na dywan i namiętnie czyścił po cichaczu?
Nikt sie nie przyznaje
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 18:00   #132
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Nikt sie nie przyznaje
Mało prawdopodobne żeby wyparowała.Może ktoś pomylił z pianką do mycia szyb. Większość TŻ jest do tego zdolna ;-)
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:30   #133
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Jeżeli coś na dzień dzisiejszy jest "wyprzedane" to jest szansa, że jeszcze będzie uzupełnione w tym miesiącu?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:14   #134
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Wkurzają mnie te braki. Chyba trzeba zaczynać i kończyć miesiąc 15. Bez nerwów.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:10   #135
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A są jakieś produkty (z kosmetyków i chemii), których nie polecacie?
Zdecydowanie nie polecam preparatu Bio-Krin zapobiegającego wypadaniu włosów.Wyrzucone pieniądze w błoto. Nie dość,że przy wcieraniu osłabia się włosy ( przy słabych włosach to istotne), to efektu nie widać żadnego. Ani od razu ani nawet po miesiącu czy 5 miesiącach. Ilość traconych włosów bez zmian.Próbowałam na sobie, bo chciałam znaleźć produkt skuteczny na ten problem.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Jeżeli coś na dzień dzisiejszy jest "wyprzedane" to jest szansa, że jeszcze będzie uzupełnione w tym miesiącu?
Raczej nie ma szans. jakby miało się coś pojawić, byłby komunikat czekamy na potwierdzenie. Ja zawsze zamawiam na samym początku miesiąca i potem zbieram już zamówienia na następny miesiąc. Tylko wtedy omijają mnie wszelkie promocje i wyprzedaże. Coś za coś.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:30   #136
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie polecam preparatu Bio-Krin zapobiegającego wypadaniu włosów.Wyrzucone pieniądze w błoto. Nie dość,że przy wcieraniu osłabia się włosy ( przy słabych włosach to istotne), to efektu nie widać żadnego. Ani od razu ani nawet po miesiącu czy 5 miesiącach. Ilość traconych włosów bez zmian.Próbowałam na sobie, bo chciałam znaleźć produkt skuteczny na ten problem.
Off topic. Ja ostatnio kupiłam Loreal
Aminexil Adwance i już po tygodniu stosowania mogę stwierdzić poprawę. Włosy nadal wypadają ale przy myciu już o połowę mniej. A naprawdę długo już się zmagam z tym problemem.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 16:07   #137
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

A macie jakieś sprawdzone produkty na cellulit? Może, któraś z waszych klientek testowala błoto pod tym kątem? Albo na ogólne ujędrnianie ciała?

Edytowane przez loving_angel
Czas edycji: 2014-11-22 o 16:14
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 16:14   #138
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A macie jakieś sprawdzone produkty na cellulit? Może, któraś z waszych klientek testowala błoto pod tym kątem?
Mam klientki zadowolone z błota z M.M. Ale stosują przeważnie na twarz ( m.in.młodzież - trądzik lub dojrzałe odmładzająco i regenerująco) oraz na ciało, ale tak ogólnie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 21:15   #139
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Stosujecie wodę z MM do wzbogacania swoich kosmetyków? Co wogole myślicie o całej serii?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 18:00   #140
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Stosujecie wodę z MM do wzbogacania swoich kosmetyków? Co wogole myślicie o całej serii?
Na początku próbowałam, ale potem zaniechałam. Jakoś mi to nie spasowało, ale nie wiem dlaczego. Tak wyszło.

Natomiast lubię sól do moczenia zmęczonych nóżek, klientki biorą sól do kąpieli i bardzo chwalą ( zwłaszcza te uczulone na płyny), używają do płukania gardła przy anginie lub do inhalacji przy przeziębieniu. Miałam nawet taką,która soliła potrawy, bo potrzebowała więcej potasu. Można ją jeść, ale jest gorzka. Woda z M.M. służy też niektórym jako dezodorant.

Jeśli chodzi o serię z M.M jestem na tak!
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2014-11-24 o 10:52
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 16:57   #141
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Stosujecie wodę z MM do wzbogacania swoich kosmetyków? Co wogole myślicie o całej serii?
Przed erą włoskich kosmetyków uzywałam MM bardzo często i w różnych kombinacjach, aktualnie wybiórczo. Bardzo je lubiłam. Najbardziej używana była woda, najmniej błoto. Woda wzbogaca kremy, ale baaardzo je rozrzedza, natomiast jest swietnym lekarstwem na wszelakie bóle/ masowanie/, teraz w grudniu pojawią się mydełka. MAm w ciągłych zapasach wody, sole i błoto / choc błoto tylko czasem do masek/ Nie robie bo nie lubię błota na cialo ani pilingów z tej soli i olejku migdalowego
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 07:53   #142
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

O znowu dają jakieś prezenty niespodzianki do zamówienia. Ciekawe jaką niesamowitą rzecz teraz dostanę :-D
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 07:57   #143
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

A ja jestem ciekawa czy dodają tez do paczek z katalogami. Zamówiłam je 1 grudnia, ale złotówki mi nie naliczyć wiec pewnie nic nie dadza:-(
A co dodawali w poprzednich latach?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:09   #144
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa czy dodają tez do paczek z katalogami. Zamówiłam je 1 grudnia, ale złotówki mi nie naliczyć wiec pewnie nic nie dadza:-(
A co dodawali w poprzednich latach?
Nie wiem czy dawali coś na święta. W ostatniej akcji dostałam wielce tajemniczy silikonowy worek.Na poprzednim wątku zamieściłam zdjecie
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:01   #145
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Jak robilam zamówienie to jeszcze nie dawali Ale moze nie ma czego żałowac.
Czy któras z was robila szkolenie na kredyty do wyciskarki? Macie zainteresowanie tym tematem?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:24   #146
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

U mnie na wyciskarke wogole nie ma szans. Zresztą myślałam, że grudzień będzie moim najlepszym miesiącem, a okazuje się, że nikt nic nie chce. Oszczędzają na święta.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:35   #147
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
U mnie na wyciskarke wogole nie ma szans. Zresztą myślałam, że grudzień będzie moim najlepszym miesiącem, a okazuje się, że nikt nic nie chce. Oszczędzają na święta.
U mnie grudzień był zawsze słabszy od listopada, gdyz od połowy miesiąca to juz w ogóle dziewczyny nic nie zamawiają.
W moim rejonie nastał szał na nowe dotykowe termomiksy, robią po prostu furorę, chyba przez ten ekran dotykowy i zaprogramowane na nim przepisy... wyciskarki muszą poczekac
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 11:15   #148
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Doszły Wam już zamówienia grudniowe ? Bo moje z 1.12 niby zostało wczoraj wysłane - niby bo dhl go nie odebrał, więc pewnie się do wtorku przeciągnie.

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-12-06 o 12:44
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 13:26   #149
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Doszły Wam już zamówienia grudniowe ? Bo moje z 1.12 niby zostało wczoraj wysłane - niby bo dhl go nie odebrał, więc pewnie się do wtorku przeciągnie.
Ja zamawiałam 3.12 i nawet nie jest jeszcze w realizacji. Słabo to widzę. Więcej zamówień nie przewiduję w tym miesiącu. Ledwo uzbierałam na 100 pkt, a okazało się, że i tak połowy nie ma:/
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:45   #150
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Doszły Wam już zamówienia grudniowe ? Bo moje z 1.12 niby zostało wczoraj wysłane - niby bo dhl go nie odebrał, więc pewnie się do wtorku przeciągnie.
Ja zamawiałam dopiero wczoraj, bo czekałam na te pokrowce na krzesła, które wcześniej były w brakach. Mam nadzieję, że są porządne, bo zamawiały je wymagające klientki. Kurierzy jak to w okresie przedświątecznym mają mnóstwo paczek do rozwiezienia, więc przesyłki mogą i z ich powodu być lekko opóźnione.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.