Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 08:15   #721
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozostając jeszcze w temacie torebek. Jak z jakośią torebek z monnari? Wpadła mi w oko jedna, no może 2, ale jakoś nie mam przekonania.

Przeglądając all znalazłam taką aukcję:
http://allegro.pl/wloska-torebka-sko...790375555.html
i zastanawiam się czy nie wziąć czarnej. Co sądzicie?

EDIT: Teraz widzę, że pełno tycxh torebek na allegro. Jakiś nowy hit czy must have? Chyba jestem w tyle
Aga, ja z Monnari mam sporo torebek - różne, wieczorowe, codzienne, duże, małe - nie mam zastrzeżeń do jakości, a mocno je eksploatuję
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:25   #722
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozostając jeszcze w temacie torebek. Jak z jakośią torebek z monnari? Wpadła mi w oko jedna, no może 2, ale jakoś nie mam przekonania.

Przeglądając all znalazłam taką aukcję:
http://allegro.pl/wloska-torebka-sko...790375555.html
i zastanawiam się czy nie wziąć czarnej. Co sądzicie?

EDIT: Teraz widzę, że pełno tycxh torebek na allegro. Jakiś nowy hit czy must have? Chyba jestem w tyle
Tak, to torebka prawie jak Selma Korsa...
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:28   #723
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Aga, ja z Monnari mam sporo torebek - różne, wieczorowe, codzienne, duże, małe - nie mam zastrzeżeń do jakości, a mocno je eksploatuję
oo fajnie! Dziękuję za opinię Spodobałą mi się szczególnie jedna, czarna. Szkoda tylko, że nie zmieści a4 a ja wolę jednak mniejsze torebki.No, ale porozglądam się jeszcze bo genealnie mają fajne modele

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Tak, to torebka prawie jak Selma Korsa...
Taak, już wiem. Mi się MK kojarzy tylko z tą taką prostą torebką co ją charlize mystery miała (nie wiem jaki to model).

Kurcze, cięzko znaleźć jakąś fajną torebkę ze skóry.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:42   #724
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Wiesz - są dziewczyny, które kupują "z premedytacją" podróbki i uważają, że to oryginały Ja piszę o takim zjawisku
Jakiekolwiek by to nie było zjawisko..Każdy nosi się jak chce i za ile chce. Też po części nie rozumiem kupowania chociażby podróbek lv, ale ogólnie nie rozumiem fenomenu tej torebki. Tak czy inaczej uważam, że ocenianie kogokolwiek przez pryzmat ciuchów jest płytkie. Żyjemy w świecie konsumpcjonizmu i osobiście podziwiam osoby które nie poddają się niemu. Nie są przez to mniej szczęśliwymi ludźmi. Ja osobiście nie mam torebek Korsa, Prady czy LV, ale jestem zła na siebie, że wydaję na szmaty takie kwoty jakie wydaję. Lubię to, uszczęśliwia mnie to (sic!) że wyglądam ładnie, ale nie jest to wyznacznikiem tego kim jestem i mogłabym z tymi pieniędzmi robić lepsze rzeczy. Dlatego drażni mnie takie ocenianie.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2014-11-24 o 08:45
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:45   #725
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość



Czytałam, że na Vinted jest ruch ale też chamstwo i nieuczciwość.
Interesuje mnie tylko sprzedaż... myślisz, że to mi się w ogóle opłaca?
Obrobiłam dziś ze 20% zdjęć na Allegro i już nie mam siły dalej tego rzeźbić. Ech.
hm, no nie wiem, ja się jeszcze nie spotkałam - miałam kilka transakcji i wszystko było ok. Każdy użytkownik ma opinie od innych kontrahentów, więc jeśli ktoś ma negatywne lub małą ilość to można zrezygnować ze współpracy

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Mnie w vinted i szafie drażni to, że niektóre dziewczyny nie potrafią czytać opisów i dostawałam masę wiadomości "wymiana???" mimo, że wyraźnie zaznaczałam, że tylko sprzedaż z każdą kolejną wiadomością podnosiło mi się ciśnienie ale kilka rzeczy udało się sprzedać - na vinted nie ma prowizji, na szafie aż 10%.
też mnie to bardzo drażniło, ale... dwa razy jednak dziewczyny miały w szafie akurat to czego szukałam i doszło do wymiany (granatowy kardigan z Zary za grosze i mała torebka na lato z Aldo też za grosze ). jak nic mnie nie interesuje to grzecznie dziękuje i tyle - nie zdarzyło mi się jeszcze żeby ktoś napastował mnie wiadomościami po odmowie

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
O, przeglądam kilka lat temu ten poradnik o sylwetkach TiS. Zaraz może ich eBook znajdę a jak nie to zamówię empik ma wyłącznosć na Charlize dlatego ją mocno promują. Radzka ładnie mówi o sylwetkach, teoretycznie ma wiedzę a czasem sie ubiera tak, że widać każdy mankament jej figury. Jej styl rowniez mi nie pasuje, to trochę dziewczyna folk a trochę mała dziewczynka.
Oglądam filmy Radzki, ale od jakiegoś czasu coraz więcej u niej nietrafionych stylizacji :/ I nie chodzi mi o folkowy styl, to jej brocha, ale jeśli chce być specjalistką od sylwetek, to nie rozumiem dlaczego sama często ubiera się wbrew regułom, a potem tylko tekst "ja wiem co jest dobre dla mojej figury, ale jeśli mam ochotę założyć boyfriendy to je noszę". No niby racja, ma prawo przeciez nikt jej nie zabroni, ale moim zdaniem z taka postawą większej kariery nie zrobi, skoro jej wizerunek jest niespójny. Mogłaby chociaż nosić nosić te boyfriendy poza kamerą
A co do książki - moim zdaniem nic szczególnego - pokazywała ją w jakimś filmie ostatnio. Już po spisie treści widzę, że nie mam tam niczego dla mnie, generalnie wszystko to co w filmach, przy czym nie muszę słuchać o innych typach sylwetki niż moja i jeszcze za to płacić
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 11:13   #726
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek by to nie było zjawisko..Każdy nosi się jak chce i za ile chce. Też po części nie rozumiem kupowania chociażby podróbek lv, ale ogólnie nie rozumiem fenomenu tej torebki. Tak czy inaczej uważam, że ocenianie kogokolwiek przez pryzmat ciuchów jest płytkie. Żyjemy w świecie konsumpcjonizmu i osobiście podziwiam osoby które nie poddają się niemu. Nie są przez to mniej szczęśliwymi ludźmi. Ja osobiście nie mam torebek Korsa, Prady czy LV, ale jestem zła na siebie, że wydaję na szmaty takie kwoty jakie wydaję. Lubię to, uszczęśliwia mnie to (sic!) że wyglądam ładnie, ale nie jest to wyznacznikiem tego kim jestem i mogłabym z tymi pieniędzmi robić lepsze rzeczy. Dlatego drażni mnie takie ocenianie.
Ale ja nie oceniam tych dziewczyn przez pryzmat tego, że noszą podróbki Po prostu wspomniałam, że popularne jest zjawisko noszenia podrobionych torebek tylko dla faktu, że torebka ma znane logo, a nie jest oryginalna

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Z tym się nie zgodzę. Po prostu nie każda z kobiet przywiązuje uwagę do metki. Kupują zwyczajnie to co im się podoba. I dla tych kobiet osoba, która kupuje torebkę za 1000-2000zł i więcej jest pusta. Więc nie ładnie tak oceniać, ani w jedną ani w drugą stronę

A jeśli chodzi o blogi i instagram, cóż..zakładają je osoby które w jakiś sposób interesują się modą, zwracają uwagę na to co noszą, i dlatego tam będzie wysyp. Ja na ulicach widuję ostatnio tylko lv
Nie wiem, skąd takie wnioski, ale to też jest ocenianie innych...
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 11:37   #727
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Nie wiem, skąd takie wnioski, ale to też jest ocenianie innych...
Co napisałam w kolejnym zdaniu
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2014-11-24 o 11:39
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 13:02   #728
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej, nie chcę zakładać odrębnego wątku, więc piszę tutaj. Dziewczyny prośba o info, gdzie kupię KOSTIUM (marynarkę i spodnie, ale nie na zasadzie garsonki). Potrzebuję ze wzgledu na charakter pracy (spotkania biznesowe). I chcę wyglądać również modnie i stylowo.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:47   #729
PatrisyaStyle
Raczkowanie
 
Avatar PatrisyaStyle
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 221
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

[QUOTE=Forget_me;49022223]A masz jakieś sprawdzone ćwiczenia siłowe, czy sama wymyślasz?
Napisz mi jeszcze z jakim obciążeniem ćwiczysz /QUOTE]

Raczej takie popularne - wyciskanie sztangi nad głowe, unoszenie przedramion, unoszenie sztangi do przodu, unoszenie sztangielek w bok, wznosy ramion w opadzie, prostowanie ramienia w opadzie,wyciskanie sztangielki zza karku - mniej więcej 11 kg oburącz, 5,5 jedną ręką.
Przysiady, przysiady sumo, inne ćwiczenia na nogi - 16 kg, martwy ciąg, unoszenie bioder leżąc na plecach z obciążeniem na brzuchu 5 kg to samo z jedną nogą do góry i z nogami na podwyższeniu, w podporze unoszenie ugiętej nogi do góry i jakieś tam jeszcze inne, ale większość to co napisałam.
Ale ćwiczę już dość długo, więc polecam zdecydowanie mniejszy ciężar, bo na początku zbyt dużym można sobie zrobić dużą krzywdę.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Hej, nie chcę zakładać odrębnego wątku, więc piszę tutaj. Dziewczyny prośba o info, gdzie kupię KOSTIUM (marynarkę i spodnie, ale nie na zasadzie garsonki). Potrzebuję ze wzgledu na charakter pracy (spotkania biznesowe). I chcę wyglądać również modnie i stylowo.
Swego czasu były na pewno w H&M, ale teraz już chwilę nie łaziłam po sklepach więc nie wiem czy są.
__________________
Mój blog -> KLIK
- zdrowe odzywianie, fit przepisy i stylizacje

PatrisyaStyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:03   #730
ikaa88
Raczkowanie
 
Avatar ikaa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

"Mniej znaczy więcej" - święte słowa
ikaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:06   #731
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Hej, nie chcę zakładać odrębnego wątku, więc piszę tutaj. Dziewczyny prośba o info, gdzie kupię KOSTIUM (marynarkę i spodnie, ale nie na zasadzie garsonki). Potrzebuję ze wzgledu na charakter pracy (spotkania biznesowe). I chcę wyglądać również modnie i stylowo.
Swego czasu Bytom miał kolekcję damskich garniturów, ale nie wiem, czy nadal są w ofercie.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 17:18   #732
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
w mango byłam i nie widziałam nic fajnego
w zarze - 2 torebki, ktore mi sie podobały jako tako wizualnie były niepraktyczne (1 za mała, 2ga bez zapiecia na zamek)

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

u nas w tkmaxx torebki wygladaja jak z bazaru - tandeta na maxa, juz kilka razy probowalam cos znalezc w tym sklepie, ale to nie warszawa wiec wyboru nie ma
Niestety muszę się zgodzić. Pozostałe działy zawsze mnie czymś pozytywnym zaskoczą, natomiast dział z torebkami omijam ostatnio szerokim łukiem.

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
mam takie same odczucia odnośnie tkmaxxa, jeszcze nigdy nie udało mi się tam nic znaleźć na dziale z ubraniami chociaż parę razy miałam podejście, zazdroszczę osobą z "darem" do wyszukiwania tam okazji
Ileż ja tam perełek znalazłam

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja planuje mieć dobre ksero
I ja

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
AAAA Jak dla mnie strasznie dużo tych torebek jest na ulicach, ale jest taka przyjemna, ma coś w sobie. Choć osobiscie mnie nie pociąga
Mnie się bardzo torebki zarowe z sieciówek podobają. I ta hmowa chyba jest na wzór zarowej...bo cos niemal identyczna z zary kojarze...jakby.
torebki z sieciówek są kiepskiej jakości, a jeśli już, to nie powinny kosztować 150 zł.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Zmieniając temat na przyjemniejszy wybieram się z TZ do teatru na balet, co powinnam ubrać? Czy musi to być koniecznie sukienka czy może być jakaś ładna bluzka i spódnica? Wstyd się przyznać ale od czasu liceum nie byłam w teatrze
Cygaretki, marynarka, koszula, spódnica za kolano i koszula, sukienka koktajlowa, buty na obcasie, albo eleganckie baleriny/ kozaki (zależnie od pogody). Ważne żeby było schludnie i w miarę elegancko. Moim zdaniem suknie balowe i buty sportowe to coś co na pewno nie wypada założyć

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie. Jeszcze zadziwia mnie fakt, że jest tylu projektantów, taki wybór a na każdym kroku widuję naprawdę te same modele torebek.
AMEN!!!Doszłam do tych samych wniosków już jakiś czas temu.

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jacy projektanci torebek są według Ciebie warci uwagi? Bo moim zdaniem mają głownie worki. A co do ubrań wystarczy wejść na Mostrami i zobaczyć, że u tych młodych projektantów wszystko na jedno kopyto, worki pokutne w kolorze szarym królują
Furla, Max Mara, Coccinelle, Marni, Fendi, Mulberry, Nina Ricci, Smythson, Goyard itd. Zależnie od budżetu. Z polskich marek to MuMu i Paulina Schaedel.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:15   #733
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość

Furla, Max Mara, Coccinelle, Marni, Fendi, Mulberry, Nina Ricci, Smythson, Goyard itd. Zależnie od budżetu. Z polskich marek to MuMu i Paulina Schaedel.
Jesteś chyba pierwszą osobą, którą spotkałam na forum, która także zwraca uwagę na Mulberry
Zakochałam się dawno temu w Lily i wiem, że kiedyś będzie moja
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:37   #734
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Jesteś chyba pierwszą osobą, którą spotkałam na forum, która także zwraca uwagę na Mulberry
Zakochałam się dawno temu w Lily i wiem, że kiedyś będzie moja
Po prostu poza LV, Korsami, Pradami, Chanelami i Celinami jest jeszcze ogrom innych marek. Dziwne, że osoby dysponujące (prawie) nieograniczonym budżetem mają tak ograniczony gust
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:38   #735
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Niestety muszę się zgodzić. Pozostałe działy zawsze mnie czymś pozytywnym zaskoczą, natomiast dział z torebkami omijam ostatnio szerokim łukiem.



Ileż ja tam perełek znalazłam


I ja


torebki z sieciówek są kiepskiej jakości, a jeśli już, to nie powinny kosztować 150 zł.


Cygaretki, marynarka, koszula, spódnica za kolano i koszula, sukienka koktajlowa, buty na obcasie, albo eleganckie baleriny/ kozaki (zależnie od pogody). Ważne żeby było schludnie i w miarę elegancko. Moim zdaniem suknie balowe i buty sportowe to coś co na pewno nie wypada założyć


AMEN!!!Doszłam do tych samych wniosków już jakiś czas temu.


Furla, Max Mara, Coccinelle, Marni, Fendi, Mulberry, Nina Ricci, Smythson, Goyard itd. Zależnie od budżetu. Z polskich marek to MuMu i Paulina Schaedel.

No tak, ale autorka pisała o młodych projektantach i jak wywnioskowałam polskich i oferujących produkty w "niskich cenach" Furle mam i cenię, Max Mara to jeszcze nie mój próg cenowy, Coccinelle znam ale nie mam, z resztą projektantów nie jestem zapoznana. PS ma torebki z ekoskóry a Mumu mają fajne projekty, tylko ja bym nie dała 2 tysięcy (chyba najdroższa ich torebka kosztuje 3 tysiące) nie mając opinii od wielu użytkowniczek, marka jest mało znana i chyba dość młoda Jeszcze kojarzę Milate, którą zachwala Fantastic
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:13   #736
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, gdzie w takim razie kupię skórzaną torebkę w przystępnej cenie? Nie chodzi mi o projektantów, itp. Potrzebuję porządnej torebki na codzien, takiej która pomieści a4 i wiele innych szpargałów?


Przyszło dziś do mnie serum z vit. C z biochemii urody Ukręciłam i już dziś zaaplikowałam. Nie wiemczy zrobiłam jakoś nie tak czy ono jest takie lekko lepkie? Klei mi się trochę na twarzy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:54   #737
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w takim razie kupię skórzaną torebkę w przystępnej cenie? Nie chodzi mi o projektantów, itp. Potrzebuję porządnej torebki na codzien, takiej która pomieści a4 i wiele innych szpargałów?


Przyszło dziś do mnie serum z vit. C z biochemii urody Ukręciłam i już dziś zaaplikowałam. Nie wiemczy zrobiłam jakoś nie tak czy ono jest takie lekko lepkie? Klei mi się trochę na twarzy

Może Batycki model WZ10? Jedna z moich ulubionych torebek. Kosztuje 1000 zł ale często są promocje - 500 zł, ja mam z Groupona za 370 i na Allegro można znaleźć w dobrej cenie. A może coś w TK Maxx znajdziesz, dziewczyny miały stamtąd fajne torebki
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 21:25   #738
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dla miłośniczek Furli - na eobuwie.pl jest teraz zniżka 20% przy zakupie dwóch sztuk akcesoriów Dla mnie nadal cena zaporowa mimo, że torebki piękne. Ale może ktoś się skusi
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 21:40   #739
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
No tak, ale autorka pisała o młodych projektantach i jak wywnioskowałam polskich i oferujących produkty w "niskich cenach" Furle mam i cenię, Max Mara to jeszcze nie mój próg cenowy, Coccinelle znam ale nie mam, z resztą projektantów nie jestem zapoznana. PS ma torebki z ekoskóry a Mumu mają fajne projekty, tylko ja bym nie dała 2 tysięcy (chyba najdroższa ich torebka kosztuje 3 tysiące) nie mając opinii od wielu użytkowniczek, marka jest mało znana i chyba dość młoda Jeszcze kojarzę Milate, którą zachwala Fantastic
Mumu faktycznie ma fajne torby i z przyjemnej skory,ale ostatnio szalenczo podniesli ceny, zdaje sie ze o 100%, argumentujac to min. porownaniami do takich marek jak LV
Ogladalam ich torby jakos na wiosne, akurat kilka modeli bylo w sklepie w Klifie i wpadly mi w oko, ale tysiaca, jak nie wiecej, za torebke bez podszewki, dodatkowych przegrodek i innych tego typu detali, w dodatku firmowanych przez marke o niezbyt dlugich tradycjach z pewnoscia nie kupie
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w takim razie kupię skórzaną torebkę w przystępnej cenie? Nie chodzi mi o projektantów, itp. Potrzebuję porządnej torebki na codzien, takiej która pomieści a4 i wiele innych szpargałów?
Polecam zajrzec do TKmaxx'a Jesli Ci sie poszczesci to mozesz trafic piekna skorzana torbe, mieszczaca l4 za ok. 200zl lub mniej...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2014-11-24 o 21:41
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 22:11   #740
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Piszę na prędkości, bo dziecko chwilowo zajęte sobą w bujaczku:brzydal :



Podkreślone - mocne, ale nie sposób się nie zgodzić. Chyba Lech Wałęsa kiedyś stwierdził, że Polska to kraj gdzie więcej jest piszących niż czytających. Ale już abstrahując od autorów - redakcja, korekta gdzie? Pełno błędów stylistycznych, bywa że i ortograficznych

T&S też posiadam, jakieś stare wydanie, ale i tak najlepsze wygrzebałam kiedyś w sh, na rynek brytyjski drukowane, grube, z fajnymi poradami kosmetycznymi. Oczywiście za kilka złotych


Też mi się zdarzyło, na all - 20 pytań o rzeczy wypisane w aukcji jak wół

Parę dni temu poszłam do fryzjera na podcięcie końcówek. Mówię do Pani:3cm. Wyszłam z włosami do ramion a miałam do łopatek Tylko że obcięła mi je jakoś tak że naprawdę super się układają
No niestety, ludziom się nie chce czytać
Współczuję, ale dobrze, że jesteś zadowolona z cięcia bo ja bym się zapłakała
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek by to nie było zjawisko..Każdy nosi się jak chce i za ile chce. Też po części nie rozumiem kupowania chociażby podróbek lv, ale ogólnie nie rozumiem fenomenu tej torebki. Tak czy inaczej uważam, że ocenianie kogokolwiek przez pryzmat ciuchów jest płytkie. Żyjemy w świecie konsumpcjonizmu i osobiście podziwiam osoby które nie poddają się niemu. Nie są przez to mniej szczęśliwymi ludźmi. Ja osobiście nie mam torebek Korsa, Prady czy LV, ale jestem zła na siebie, że wydaję na szmaty takie kwoty jakie wydaję. Lubię to, uszczęśliwia mnie to (sic!) że wyglądam ładnie, ale nie jest to wyznacznikiem tego kim jestem i mogłabym z tymi pieniędzmi robić lepsze rzeczy. Dlatego drażni mnie takie ocenianie.
Ja też jestem na siebie zła z tego powodu, ale i tak się ograniczyłam... Ogólnie to bardzo szeroki temat - moda, trend, konsumpcjonizm...
Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
hm, no nie wiem, ja się jeszcze nie spotkałam - miałam kilka transakcji i wszystko było ok. Każdy użytkownik ma opinie od innych kontrahentów, więc jeśli ktoś ma negatywne lub małą ilość to można zrezygnować ze współpracy


też mnie to bardzo drażniło, ale... dwa razy jednak dziewczyny miały w szafie akurat to czego szukałam i doszło do wymiany (granatowy kardigan z Zary za grosze i mała torebka na lato z Aldo też za grosze ). jak nic mnie nie interesuje to grzecznie dziękuje i tyle - nie zdarzyło mi się jeszcze żeby ktoś napastował mnie wiadomościami po odmowie


Oglądam filmy Radzki, ale od jakiegoś czasu coraz więcej u niej nietrafionych stylizacji :/ I nie chodzi mi o folkowy styl, to jej brocha, ale jeśli chce być specjalistką od sylwetek, to nie rozumiem dlaczego sama często ubiera się wbrew regułom, a potem tylko tekst "ja wiem co jest dobre dla mojej figury, ale jeśli mam ochotę założyć boyfriendy to je noszę". No niby racja, ma prawo przeciez nikt jej nie zabroni, ale moim zdaniem z taka postawą większej kariery nie zrobi, skoro jej wizerunek jest niespójny. Mogłaby chociaż nosić nosić te boyfriendy poza kamerą
A co do książki - moim zdaniem nic szczególnego - pokazywała ją w jakimś filmie ostatnio. Już po spisie treści widzę, że nie mam tam niczego dla mnie, generalnie wszystko to co w filmach, przy czym nie muszę słuchać o innych typach sylwetki niż moja i jeszcze za to płacić
Wiadomości, które ja dostawałam były głównie od dziewczyn, które próbowały sprzedać naprawdę niezbyt ładne rzeczy a w zamian chciały nowe/modne/drogie rzeczy. Np. wystawiłam nowe new balance i dostałam pytanie czy się wymienię na kilka rzeczy z szafy jednej dziewczyny

Trafne spostrzeżenie odnośnie Radzki Czasem oglądam jej filmiki, ale jednak jakoś wolę przeglądać blogi/artykuły niż przesiadywać na YT. Nie mam cierpliwości do oglądania całych filmów.
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Niestety muszę się zgodzić. Pozostałe działy zawsze mnie czymś pozytywnym zaskoczą, natomiast dział z torebkami omijam ostatnio szerokim łukiem.



Ileż ja tam perełek znalazłam


I ja


torebki z sieciówek są kiepskiej jakości, a jeśli już, to nie powinny kosztować 150 zł.


Cygaretki, marynarka, koszula, spódnica za kolano i koszula, sukienka koktajlowa, buty na obcasie, albo eleganckie baleriny/ kozaki (zależnie od pogody). Ważne żeby było schludnie i w miarę elegancko. Moim zdaniem suknie balowe i buty sportowe to coś co na pewno nie wypada założyć


AMEN!!!Doszłam do tych samych wniosków już jakiś czas temu.


Furla, Max Mara, Coccinelle, Marni, Fendi, Mulberry, Nina Ricci, Smythson, Goyard itd. Zależnie od budżetu. Z polskich marek to MuMu i Paulina Schaedel.
http://www.paulinaschaedel.com/produ...GE%20CAFFE%20L. - fajna torebka, ale 200zł za ekoskórę... Ostatnio w tkmaxx znalazłam idealną, klasyczną, czarną, małą torebkę za 249zł. Żałuję, że nie miałam pieniędzy, bo bym kupiła.

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Mumu faktycznie ma fajne torby i z przyjemnej skory,ale ostatnio szalenczo podniesli ceny, zdaje sie ze o 100%, argumentujac to min. porownaniami do takich marek jak LV
Ogladalam ich torby jakos na wiosne, akurat kilka modeli bylo w sklepie w Klifie i wpadly mi w oko, ale tysiaca, jak nie wiecej, za torebke bez podszewki, dodatkowych przegrodek i innych tego typu detali, w dodatku firmowanych przez marke o niezbyt dlugich tradycjach z pewnoscia nie kupie

Polecam zajrzec do TKmaxx'a Jesli Ci sie poszczesci to mozesz trafic piekna skorzana torbe, mieszczaca l4 za ok. 200zl lub mniej...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 22:37   #741
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Może Batycki model WZ10? Jedna z moich ulubionych torebek. Kosztuje 1000 zł ale często są promocje - 500 zł, ja mam z Groupona za 370 i na Allegro można znaleźć w dobrej cenie. A może coś w TK Maxx znajdziesz, dziewczyny miały stamtąd fajne torebki
na Allegro mają swój oficjalny profil i często są przyjemne ceny ich torebek Moja mama ma jedną torebką od Batyckiego już x lat (7-8?) I może nie nosi jej codziennie, ale jednak często, bo jest wygodna, a wygląda jak nowa. Tylko też dba o skórę, wiadomo

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Hej, nie chcę zakładać odrębnego wątku, więc piszę tutaj. Dziewczyny prośba o info, gdzie kupię KOSTIUM (marynarkę i spodnie, ale nie na zasadzie garsonki). Potrzebuję ze wzgledu na charakter pracy (spotkania biznesowe). I chcę wyglądać również modnie i stylowo.
Radzka pokazywała coś ładnego z Zary, chociaż uważam, że na niej nie wygląda najlepiej, ale sam w sobie http://instagram.com/p/tSBoYHLpNP/ No i piękne damskie koszule ma Wólczanka, chyba zacznę zbierać, bo bardzo mi się podobają
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość


Furla, Max Mara, Coccinelle, Marni, Fendi, Mulberry, Nina Ricci, Smythson, Goyard itd. Zależnie od budżetu. Z polskich marek to MuMu i Paulina Schaedel.
to jest polska marka? Bo wchodzę i znalazłam fajną torebkę. Tylko nie ma żadnego opisu, zdjęcia też słabe, nieostre i chciałam napisac maila, to w zakładce "kontakt" wyskoczyły mi takie dane
Nilka Tekstil San ve Tic. LTD.STI.
Nezih Ozven MH. FATIH CAD.
Yuksel Sok.
SATIR IS MERKEZI NO: 27-13
MERTER GUNGOREN
ISTANBUL TURKEY
Phone: (+90) 534 3030308

Mało profesjonalnie wygląda ta strona, ma któraś coś z tej firmy? Bo spodobała mi się jedna torebka, ale... no strona mnie naprawdę zniechęca :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 22:54   #742
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
na Allegro mają swój oficjalny profil i często są przyjemne ceny ich torebek Moja mama ma jedną torebką od Batyckiego już x lat (7-8?) I może nie nosi jej codziennie, ale jednak często, bo jest wygodna, a wygląda jak nowa. Tylko też dba o skórę, wiadomo


Radzka pokazywała coś ładnego z Zary, chociaż uważam, że na niej nie wygląda najlepiej, ale sam w sobie http://instagram.com/p/tSBoYHLpNP/ No i piękne damskie koszule ma Wólczanka, chyba zacznę zbierać, bo bardzo mi się podobają


to jest polska marka? Bo wchodzę i znalazłam fajną torebkę. Tylko nie ma żadnego opisu, zdjęcia też słabe, nieostre i chciałam napisac maila, to w zakładce "kontakt" wyskoczyły mi takie dane
Nilka Tekstil San ve Tic. LTD.STI.
Nezih Ozven MH. FATIH CAD.
Yuksel Sok.
SATIR IS MERKEZI NO: 27-13
MERTER GUNGOREN
ISTANBUL TURKEY
Phone: (+90) 534 3030308

Mało profesjonalnie wygląda ta strona, ma któraś coś z tej firmy? Bo spodobała mi się jedna torebka, ale... no strona mnie naprawdę zniechęca :/
Z tego co czytałam kiedyś tak wynikało. Nie zamawiałam nic od nich, ale sporo blogerek ma jej torebki i sobie chwali.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 23:13   #743
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Po prostu poza LV, Korsami, Pradami, Chanelami i Celinami jest jeszcze ogrom innych marek. Dziwne, że osoby dysponujące (prawie) nieograniczonym budżetem mają tak ograniczony gust
Mam podobne zdanie
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 23:41   #744
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam kiedyś tak wynikało. Nie zamawiałam nic od nich, ale sporo blogerek ma jej torebki i sobie chwali.
ok, poczytam, dzięki póki co napisałam maila, zobaczymy co odpiszą
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 02:45   #745
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej.
W końcu kupiłam strój i buty do biegania. Muszę zmobilizować się do ćwiczeń, choć nie jest to łatwe. Stwierdziłam też, że na święta sprezentuję sobie książkę Ani Lewandowskiej. Widziałam wcześniej, że kilka z Was coś o niej wspominało. Warta przeczytania?

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Po prostu poza LV, Korsami, Pradami, Chanelami i Celinami jest jeszcze ogrom innych marek. Dziwne, że osoby dysponujące (prawie) nieograniczonym budżetem mają tak ograniczony gust
Mam identyczne spostrzeżenia. Bardzo lubię wchodzić na instagrama, ale wydaje mi się, że prawie każdy z tych profili jest taki sam. Identyczne LV, identyczne Korsy i identyczne ubrania z Zary. Wydaje mi się, że jedna osoba wrzuci zdjęcie w czymś tam, to za 10 minut cała rzesza IG już to ma... Można się zainspirować, coś może się spodobać, ale niestety w wielu wypadkach wydaje mi się, że to klon za klonem...

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2014-11-25 o 04:26
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 06:45   #746
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cześć dziewczyny, witajcie, ja zaraz do pracy uciekam Miłego dzionka
Smaczna kawa nadzień dobry - tak nie wiele a tyle radości...Kocham kawusie

Z marek mało znanych, a moim zdaniem świetnych produkujacych torebki to Rebecca Minkoff, Todss, Joop - klasyka...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-11-25 o 06:55
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 07:26   #747
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Może Batycki model WZ10? Jedna z moich ulubionych torebek. Kosztuje 1000 zł ale często są promocje - 500 zł, ja mam z Groupona za 370 i na Allegro można znaleźć w dobrej cenie. A może coś w TK Maxx znajdziesz, dziewczyny miały stamtąd fajne torebki
Nie pomyślałam o Batyckim, zajrzę do sklepu internetowego, dziękuję 1000 zł na torebkę nie dam, ale 500 za jakaś porządną to może bym wysupłała

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość

Polecam zajrzec do TKmaxx'a Jesli Ci sie poszczesci to mozesz trafic piekna skorzana torbe, mieszczaca l4 za ok. 200zl lub mniej...
Do TKmaxa też zajrzę, akurat jutro będę w Poznaniu


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

Ja też jestem na siebie zła z tego powodu, ale i tak się ograniczyłam... Ogólnie to bardzo szeroki temat - moda, trend, konsumpcjonizm...
Też się ograniczyłam I jak ostatnio robiłam porządek w szafie to stwierdziłam, że mam naprawdę sporo ciuchów i nie ma co szaleć

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, witajcie, ja zaraz do pracy uciekam Miłego dzionka
Smaczna kawa nadzień dobry - tak nie wiele a tyle radości...Kocham kawusie

Z marek mało znanych, a moim zdaniem świetnych produkujacych torebki to Rebecca Minkoff, Todss, Joop - klasyka...
Wzajemnie! Kawy nie pijam, ale witam się z kubkiem zielonej
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 09:04   #748
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, witajcie, ja zaraz do pracy uciekam Miłego dzionka
Smaczna kawa nadzień dobry - tak nie wiele a tyle radości...Kocham kawusie

Z marek mało znanych, a moim zdaniem świetnych produkujacych torebki to Rebecca Minkoff, Todss, Joop - klasyka...
Również życzę miłego dnia dziewczyny Ja dziś wybieram się po kilka świątecznych akcentów do domu
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 10:41   #749
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej.
W końcu kupiłam strój i buty do biegania. Muszę zmobilizować się do ćwiczeń, choć nie jest to łatwe. Stwierdziłam też, że na święta sprezentuję sobie książkę Ani Lewandowskiej. Widziałam wcześniej, że kilka z Was coś o niej wspominało. Warta przeczytania?



Mam identyczne spostrzeżenia. Bardzo lubię wchodzić na instagrama, ale wydaje mi się, że prawie każdy z tych profili jest taki sam. Identyczne LV, identyczne Korsy i identyczne ubrania z Zary. Wydaje mi się, że jedna osoba wrzuci zdjęcie w czymś tam, to za 10 minut cała rzesza IG już to ma... Można się zainspirować, coś może się spodobać, ale niestety w wielu wypadkach wydaje mi się, że to klon za klonem...
Ja też mam takie samo zdanie na ten temat

Miłego dnia, Dziewczyny!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:14   #750
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja też jestem na siebie zła z tego powodu, ale i tak się ograniczyłam... Ogólnie to bardzo szeroki temat - moda, trend, konsumpcjonizm...
Ja też się ograniczam. Ale wciąż za mało, mogłabym więcej oszczędzić O ile między wyprzedażami kupuję sporadycznie, tak okres wyprzedaży to ciężki czas dla mojego portfela. Na poprzedniej letniej dzielnie się trzymałam, ale pod koniec pękłam

Ale fakt, robię teraz bardzo przemyślane zakupy i jestem coraz bardziej świadoma swojej garderoby.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.