Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 06:21   #781
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratulacje
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:47   #782
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Właśnie, może ta wszechobecna instagramowa słodycz tak mnie przytłacza bardziej niż te dziewczyny/kobiety. Jestem w stanie zrozumieć 15-letnie dziewczyny, uradowane że stać je na drogie torebki czy tego typu dobrocie (szczerze zazdroszczę), ale już 30-letnie .. nie bardzo. Ja również wydaję pieniądze na ubrania, nie chcę brzmieć jak hipokrytka i ogólnie ciężko mi napisać to co uważam (i boję się tego typowego dla tego wątku "nie zaglądaj nikomu do portfela"), ale jak na to patrzę to zastanawiam się gdzie te laski mają rozum.
Nie można nikogo oceniać przez pryzmat ilości szmatek, zgadzam się, ale jeżeli te Instagirls naprawdę takie nie są, a wykreowały się w mojej opinii na próżniaczki (no tak jest) to wielka szkoda.
Dlatego dla mnie insta jest bardziej uciechą dla oka, aniżeli dla umysłu. Przyznam, że nie czytam komentarzy z różnych powodów. Nie angażuję się w żadne dyskusje ect.

Sama pędzę za polepszeniem swojego bytu i uwielbiam dobrze wyglądać. Ale staram się to trzymać w granicach zdrowego rozsądku.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Myślę, że czytanie wiadomości to świetny pomysł, sama tak robię i od razu tłumaczę sobie jakieś słówka których nie rozumiem. Stworzyłam sobie nawet mini słowniczek na kompie w pracy Filmy też oglądam w oryginalnej wersji lub z napisami, nigdy z lektorem. Za to zdecydowanie za mało czytam po angielsku i czas to zmienić bo ogólnie to czytam całkiem sporo ale raczej po polsku. I w związku z tym mam pytanie do Was czy znacie jakieś stronki typu polski chomik gdzie można ściągać za free książki po angielsku w formie ebooków?
Ja tak nauczyłam się angielskiego (rozumienie), ale wzięło się to z faktu, że nienawidzę szczerze tych polskich lektorów. I nie rozumiem jak można lubić i wybierać ten jednostajny głos lektora, niż właściwy głos aktora, wyrażający emocje, nadający filmowi/serialowi właściwy wydźwięk. Jak oglądam coś w tv (co zdarza się raz do roku), to nigdy nie przeżywam filmu.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratuluję

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
wow, gratulacje!
a co do dalszej części wypowiedzi to aż mi kopara opadła - my jesteśmy 4 lata narzeczeństwem, a za organizację zabraliśmy się 2 miesiące temu Przy czym to i tak dużo powiedziane, bo nawet sali jeszcze nie wybraliśmy Kurczę, zazdroszczę, serio
Moja siostra też była w pół rocznym stanie narzeczeństwa. 2 miesiące po zaręczynach mieli prawie wszystko załatwione My z tż też od razu ślub będziemy brać. Długie narzeczeństwo nie jest dla mnie.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:57   #783
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI



Cześć

znalazłam idealny zegarek dla siebie,wie może któraś z was co to za model?
Nigdzie nie mogę go znaleźć
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:44   #784
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego dla mnie insta jest bardziej uciechą dla oka, aniżeli dla umysłu. Przyznam, że nie czytam komentarzy z różnych powodów. Nie angażuję się w żadne dyskusje ect.

Sama pędzę za polepszeniem swojego bytu i uwielbiam dobrze wyglądać. Ale staram się to trzymać w granicach zdrowego rozsądku.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------


Ja tak nauczyłam się angielskiego (rozumienie), ale wzięło się to z faktu, że nienawidzę szczerze tych polskich lektorów. I nie rozumiem jak można lubić i wybierać ten jednostajny głos lektora, niż właściwy głos aktora, wyrażający emocje, nadający filmowi/serialowi właściwy wydźwięk. Jak oglądam coś w tv (co zdarza się raz do roku), to nigdy nie przeżywam filmu.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------


Gratuluję

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------


Moja siostra też była w pół rocznym stanie narzeczeństwa. 2 miesiące po zaręczynach mieli prawie wszystko załatwione My z tż też od razu ślub będziemy brać. Długie narzeczeństwo nie jest dla mnie.
co do filmów, to moja kuzynka jak była mała wolała oglądać niemieckie bajki i w ten sposób załapała język (nauczyła to za dużo powiedziane, miała parę latek ) zanim poszła do szkoły, gdzie też miała niemiecki. No i tak jej "wszedł" ten język, że dziś żyje w Niemczech i pracuje przy tworzeniu słowników

A co do narzeczeństwa, my z TŻtem jesteśmy 8 lat razem i też dlatego nie spieszy nam się do ślubu - byliśmy ze sobą też długo przez zaręczynami Poza tym, ciągle nie mogę przeboleć, że tyle kasy trzeba na to wywalić, organizacja wesela nie w remizie jest potwornie droga Rodzice pomogą, jasne, ale jednak dużą część chcemy sami uzbierać
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:52   #785
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
co do filmów, to moja kuzynka jak była mała wolała oglądać niemieckie bajki i w ten sposób załapała język (nauczyła to za dużo powiedziane, miała parę latek ) zanim poszła do szkoły, gdzie też miała niemiecki. No i tak jej "wszedł" ten język, że dziś żyje w Niemczech i pracuje przy tworzeniu słowników

A co do narzeczeństwa, my z TŻtem jesteśmy 8 lat razem i też dlatego nie spieszy nam się do ślubu - byliśmy ze sobą też długo przez zaręczynami Poza tym, ciągle nie mogę przeboleć, że tyle kasy trzeba na to wywalić, organizacja wesela nie w remizie jest potwornie droga Rodzice pomogą, jasne, ale jednak dużą część chcemy sami uzbierać
Dlatego warto dzieciom puszczać obcojęzyczne bajki/programy edukacyjne polsko-angielskie. Znam kogoś, kto w ten sposób złapał język i w wieku wczesnoszkolnym (od przedszkola korepetycje) mówił biegle po angielsku.

Dlatego my nie będziemy mieć wesela. Wolę w dom władować lub podróż poślubną, niż na zabawę. Będzie cywilny w plenerze jak fundusze pozwolą, obiad dla rodziców i rodzeństwa. Więc powinniśmy się w 3000zł zmieścić (chyba)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:02   #786
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej.
Mam identyczne spostrzeżenia. Bardzo lubię wchodzić na instagrama, ale wydaje mi się, że prawie każdy z tych profili jest taki sam. Identyczne LV, identyczne Korsy i identyczne ubrania z Zary. Wydaje mi się, że jedna osoba wrzuci zdjęcie w czymś tam, to za 10 minut cała rzesza IG już to ma... Można się zainspirować, coś może się spodobać, ale niestety w wielu wypadkach wydaje mi się, że to klon za klonem...
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

A co do dalszej części Twojej wypowiedzi - nie chcę zabrzmieć brutalnie, bo sama lubię ładne ciuszki i pachnące kosmetyki, ale jak patrzę na te wszystkie Instagirls (serio, z miłą chęcią poleciałabym nickami, bo mnie to po prostu przeraża) to w ogóle się nie dziwię, że jesteśmy postrzegane jako płeć próżna, mało bystra i głupiutka. Może ja mam sarkastyczne i ironiczne podejście do życia, ale kobiety są tak skoncentrowane na posiadaniu, że nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mnie się te wszystkie dziewczyny zlewają w jedno Z jednej strony podoba mi się określony styl i trudno się dziwić, że nie oglądam osób ubierających się w pstrokate kolory itp., a z drugiej mam wrażenie, że wystarczy podmienić jakieś detale twarzy i każda z nich wyglądałaby identycznie. Sama nie wiem, jak to przekazać.

Wolę sobie pooglądać rozmaite zdjęcia na pintereście, tam przynajmniej nie ma słodziutkich komentarzy Może jestem dziwna, ale jak widzę, że dziewczyny piszą do siebie "ślicznie wyglądasz, kochanie" "kochana, skąd sweterek", to śmiać mi się chce Ja rozumiem, że wszyscy się uwielbiają i chcą być mili, no ale w moim środowisku się tak do siebie nie zwracamy i mnie to śmieszy. Nie chcę nikogo urazić


Jak chcesz, to wyślij mi nicki na PW, ciekawska jestem
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Właśnie, może ta wszechobecna instagramowa słodycz tak mnie przytłacza bardziej niż te dziewczyny/kobiety. Jestem w stanie zrozumieć 15-letnie dziewczyny, uradowane że stać je na drogie torebki czy tego typu dobrocie (szczerze zazdroszczę), ale już 30-letnie .. nie bardzo. Ja również wydaję pieniądze na ubrania, nie chcę brzmieć jak hipokrytka i ogólnie ciężko mi napisać to co uważam (i boję się tego typowego dla tego wątku "nie zaglądaj nikomu do portfela"), ale jak na to patrzę to zastanawiam się gdzie te laski mają rozum.
Nie można nikogo oceniać przez pryzmat ilości szmatek, zgadzam się, ale jeżeli te Instagirls naprawdę takie nie są, a wykreowały się w mojej opinii na próżniaczki (no tak jest) to wielka szkoda.
Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to co piszecie. Ja bardzo lubię instagram, wchodzę nawet kilkanaście razy dziennie ale zauważyłam ze większość dziewczyn jest ubrana "na jedno kopyto". Często są to nawet te same ubrania zestawione w bardzo podobny sposób. A przecież nawet ubierając się prosto i w klasyczne ciuchy można wyglądać oryginalnie. Można ubrać rzecz sprzed kilku sezonów co na insta jest rzadkie. Można się ubrać klasycznie ale casualowo, klasycznie-elegancko, w stylu french chic, itp. Jakoś brakuje mi różnorodności na instagramie, chyba ze zle profile obserwuje

Sent from my Windows Phone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi brakuje tzw. kobiet z jajem. Moimi ulubionymi są np. Anna Lewandowska (chociaż u niej na portalach społecznościowych najwięcej jest sportu i przepisów, takich zdjeć z życia codziennego stosunkowo niewiele, ale rozumiem że to jest jej życie codzienne), Nissiax (znana z Youtube), Flowmum (w tematyce parentingowej, ostatnio mam wybuch instynktu).

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Pewnie zauważyłyście tak samo jak ja, że kiedy macie masę rzeczy na głowie (u mnie to teraz głownie uczelnia) o wiele łatwiej jest Wam się zorganizować, nagle znajduje się czas na wszystko Czy któraś z Was ma jakieś rady odnośnie nauki języka w domu? Ja sobie to obiecuję od stuleci, ale nigdy nie umiałam się zorganizować.
Zdecydowanie u mnie jest podobnie. Im więcej czasu, tym gorsza produktywność.

A nawiązując do Waszych opinii - mam podobne odczucia. Brakuje indywidualizmu w naszym społeczeństwie. Boimy się wychylać poza wytyczone standardy, a jednocześnie każdy chce być akceptowany przez "ogół". W konsekwencji większość kopiuje styl/sposób bycia od innych. Powstaje "szara masa". Inną sprawą jest to, że w Polsce, w odróżnieniu do Zachodu, wszystkie tzw. trendy wchodzą do nas z opóźnieniem, a jak już to się dzieje, to z wielkim impetem. Coś, co wcześniej było wyśmiewane, w jednej chwili staje się hitem, który podłapują wszystkie sklepy/sieciówki.
Parę razy zwróciłam uwagę w komentarzach na instagramie odnośnie tej kwestii. Nie powiem, że nie odczułam konsekwencji swojej szczerości w postaci mniejszego zainteresowania swoim profilem Zupełnie się tym nie przejmuję. Jest tam wciąż sporo sympatycznych, szczerych osób, ale nie sposób zaprzeczyć, że jest to swego rodzaju targowisko próżności. Na szczęście, każdy ma dowolność co do tego kogo obserwuje

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratulacje! Dużo szczęścia, miłości, zdrowia i szacunku do siebie nawzajem na nowej drodze życia.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:44   #787
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego warto dzieciom puszczać obcojęzyczne bajki/programy edukacyjne polsko-angielskie. Znam kogoś, kto w ten sposób złapał język i w wieku wczesnoszkolnym (od przedszkola korepetycje) mówił biegle po angielsku.

Dlatego my nie będziemy mieć wesela. Wolę w dom władować lub podróż poślubną, niż na zabawę. Będzie cywilny w plenerze jak fundusze pozwolą, obiad dla rodziców i rodzeństwa. Więc powinniśmy się w 3000zł zmieścić (chyba)
Po części zazdroszczę małego wesela U nas jednak to byłby mały koszmarek, ale to już temat na inny wątek

Oglądałam Nissiax i poleciła pewien kanał. Głównie lajfstajlowy, ale wszystko w duchu minimalizmu, więc ja ktoś lubi taką tematykę to zostawiam linka do przykładowego filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=afqx...ZFqohA&index=9
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 09:48   #788
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego warto dzieciom puszczać obcojęzyczne bajki/programy edukacyjne polsko-angielskie. Znam kogoś, kto w ten sposób złapał język i w wieku wczesnoszkolnym (od przedszkola korepetycje) mówił biegle po angielsku.

Dlatego my nie będziemy mieć wesela. Wolę w dom władować lub podróż poślubną, niż na zabawę. Będzie cywilny w plenerze jak fundusze pozwolą, obiad dla rodziców i rodzeństwa. Więc powinniśmy się w 3000zł zmieścić (chyba)
My też zdecydujemy się na obiad ślubny. Nie tylko ze względów finansowych, ale głównie dlatego, że nie czuję klimatu takiej imprezy, nie czułabym się dobrze na takich obchodach Na pewno gdyby mi na tym zależało, to pieniądze miałyby drugorzędna rolę. Myślę, że jak przyjdzie co do czego, to zaprosimy ok. 25-30 osób maksymalnie. Nie utrzymujemy bliskiego kontaktu z większą częścią rodzin, mamy małe grono najbliższych przyjaciół i stąd taka decyzja. Oczywiście rozumiem osoby, które chcą świętować w większym gronie

Ja z kolei się zastanawiam, czy nie wysłać mojego hipotetycznego dziecka do anglojęzycznego przedszkola, ale muszę to omówić z moją przyjaciółką, która uczy polskiego jako obcego i pewnie coś czytała/słyszała o takim rozwiązaniu. Nie chciałabym przedobrzyć i nie wiem, czy jest sens wprowadzać coś takiego, jeśli dziecko żyje w Polsce i pójdzie do polskiej szkoły później.

caarolaaa, gratulacje!
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:05   #789
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratuluję!
I zazdroszczę Ja ślub mam już za sobą (2 lata minęły..) ale bardzo chciałabym przezyć to jeszcze raz, nawet łącznie z mega stresem związanym z przygotowaniami. Czerwiec to piękny miesiąc
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:14   #790
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
My też zdecydujemy się na obiad ślubny. Nie tylko ze względów finansowych, ale głównie dlatego, że nie czuję klimatu takiej imprezy, nie czułabym się dobrze na takich obchodach Na pewno gdyby mi na tym zależało, to pieniądze miałyby drugorzędna rolę. Myślę, że jak przyjdzie co do czego, to zaprosimy ok. 25-30 osób maksymalnie. Nie utrzymujemy bliskiego kontaktu z większą częścią rodzin, mamy małe grono najbliższych przyjaciół i stąd taka decyzja. Oczywiście rozumiem osoby, które chcą świętować w większym gronie

Ja z kolei się zastanawiam, czy nie wysłać mojego hipotetycznego dziecka do anglojęzycznego przedszkola, ale muszę to omówić z moją przyjaciółką, która uczy polskiego jako obcego i pewnie coś czytała/słyszała o takim rozwiązaniu. Nie chciałabym przedobrzyć i nie wiem, czy jest sens wprowadzać coś takiego, jeśli dziecko żyje w Polsce i pójdzie do polskiej szkoły później.

caarolaaa, gratulacje!
Ja gdybym miała pieniądze jak lodu zrobiłam duże przyjęcie. Mam bardzo wielu bliskich mi znajomych i ciężko mi na sercu, że na moim ślubie nie będą ze mną świętować, naprawdę. Dlatego postanowiłam iść na kompromis i zrobić po prostu oddzielnie imprezę dla znajomych, jak już pisałam.

Wiesz co, ja uważam, że dziecko ma dużo łatwiej jak jednocześnie uczy się dwóch języków. Później szybciej chłonie inne języki. A umówmy się, bez biegłej obsługi języka angielskiego, ciężko w Polsce o fajną i fajnie płatną pracę. Wiem to po sobie, bo nim znalazłam pracę w zawodzie i przeglądałam mnóstwo ofert, to te lepsze wymagały języka angielskiego. Dlatego ja swoje mocno hipotetyczne dziecko będę od małego uczyć angielskiego. Najpierw wiadomo - polski, ale szybko wprowadzę też angielski. Poza tym zacznę testować na swoim chrześniaku
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:19   #791
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja gdybym miała pieniądze jak lodu zrobiłam duże przyjęcie. Mam bardzo wielu bliskich mi znajomych i ciężko mi na sercu, że na moim ślubie nie będą ze mną świętować, naprawdę. Dlatego postanowiłam iść na kompromis i zrobić po prostu oddzielnie imprezę dla znajomych, jak już pisałam.

Wiesz co, ja uważam, że dziecko ma dużo łatwiej jak jednocześnie uczy się dwóch języków. Później szybciej chłonie inne języki. A umówmy się, bez biegłej obsługi języka angielskiego, ciężko w Polsce o fajną i fajnie płatną pracę. Wiem to po sobie, bo nim znalazłam pracę w zawodzie i przeglądałam mnóstwo ofert, to te lepsze wymagały języka angielskiego. Dlatego ja swoje mocno hipotetyczne dziecko będę od małego uczyć angielskiego. Najpierw wiadomo - polski, ale szybko wprowadzę też angielski. Poza tym zacznę testować na swoim chrześniaku
Mam nadzieję, że trafi mi się dziecko łatwo łapiące język Ja nie mam z tym problemu W dzieciństwie można się nauczyć dobrej wymowy i akcentu i potem to już jest nie do przeskoczenia, trudno jako dorosła osoba wyszlifować język do takiego stopnia pod tym względem.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 10:31   #792
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
My też zdecydujemy się na obiad ślubny. Nie tylko ze względów finansowych, ale głównie dlatego, że nie czuję klimatu takiej imprezy, nie czułabym się dobrze na takich obchodach Na pewno gdyby mi na tym zależało, to pieniądze miałyby drugorzędna rolę. Myślę, że jak przyjdzie co do czego, to zaprosimy ok. 25-30 osób maksymalnie. Nie utrzymujemy bliskiego kontaktu z większą częścią rodzin, mamy małe grono najbliższych przyjaciół i stąd taka decyzja. Oczywiście rozumiem osoby, które chcą świętować w większym gronie

Ja z kolei się zastanawiam, czy nie wysłać mojego hipotetycznego dziecka do anglojęzycznego przedszkola, ale muszę to omówić z moją przyjaciółką, która uczy polskiego jako obcego i pewnie coś czytała/słyszała o takim rozwiązaniu. Nie chciałabym przedobrzyć i nie wiem, czy jest sens wprowadzać coś takiego, jeśli dziecko żyje w Polsce i pójdzie do polskiej szkoły później.

caarolaaa, gratulacje!
Dokładnie z tych samych powodów nie chciałam dużego wesela, nie widzę siebie w takiej roli i tej otoczce

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Super, gratulacje!!

Ja też potrzebuję motywacji, ostatnio tak mega się rozleniwiłam, ale motywację mam zerową, a muszę w końcu się ogarnąć, bo zamienię się w kanapowca. Mam nadzieję, że jak te najpilniejsze rzeczy dot. mieszkania zostaną ogarnięte zajmę się tak porządnie sobą

Ciemna163 jeszcze raz dziękuję za zakup tych pięknych poszewek

Miliony zdjęć z inspiracjami na tablecie nie zmarnują się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bialy stolik biala sofa poduszki we wzory blog o wnetrzach skandynawskich new york.jpg (48,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d8a6c8212cbadf5eadb5f41a8462f7a7 (2).jpg (37,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg not-just-black-and-white-001 (2).jpg (80,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f52d112b3b7900bdfbfdadd283155f0b.jpg (89,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjÄ™cia 078 m.jpg (37,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lhxx.jpg (32,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stabrawa kolor 11.jpg (24,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-and-white-living-room-IKEA-Ribba-for-art-wall.jpg (66,2 KB, 28 załadowań)
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:43   #793
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
My też zdecydujemy się na obiad ślubny. Nie tylko ze względów finansowych, ale głównie dlatego, że nie czuję klimatu takiej imprezy, nie czułabym się dobrze na takich obchodach Na pewno gdyby mi na tym zależało, to pieniądze miałyby drugorzędna rolę. Myślę, że jak przyjdzie co do czego, to zaprosimy ok. 25-30 osób maksymalnie. Nie utrzymujemy bliskiego kontaktu z większą częścią rodzin, mamy małe grono najbliższych przyjaciół i stąd taka decyzja. Oczywiście rozumiem osoby, które chcą świętować w większym gronie

Ja z kolei się zastanawiam, czy nie wysłać mojego hipotetycznego dziecka do anglojęzycznego przedszkola, ale muszę to omówić z moją przyjaciółką, która uczy polskiego jako obcego i pewnie coś czytała/słyszała o takim rozwiązaniu. Nie chciałabym przedobrzyć i nie wiem, czy jest sens wprowadzać coś takiego, jeśli dziecko żyje w Polsce i pójdzie do polskiej szkoły później.

caarolaaa, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że trafi mi się dziecko łatwo łapiące język Ja nie mam z tym problemu W dzieciństwie można się nauczyć dobrej wymowy i akcentu i potem to już jest nie do przeskoczenia, trudno jako dorosła osoba wyszlifować język do takiego stopnia pod tym względem.
to ja napiszę z pozycji dziecka, które było (niestety czas przeszły) dwujęzyczne. Urodziłam się we Włoszech, chodziłam do zwykłego przedszkola i nie miałam problemu żeby w domu przestawić się na polski (jedyne z czym miałam "problem" to kiedy przyjeżdżaliśmy na wakacje do dziadków do Polski - dziwiłam się dlaczego oni nie rozumieją po włosku skoro rodzice potrafią ). Potem z mamą osiadłyśmy w Polsce i niestety włoski zniknął I mam o to duży żal do mamy, bo ona zna włoski do dziś, a ja ani be ani me - ledwo się w spożywczym dogadam :/ A wystarczyło żebym oglądała/czytała włoskie bajki czy rozmawiała z nią częściej po włosku, potem bym już sobie sama ogarnęła liceum z włoskim itd. A tak poszłam do szkoły z angielskim (tez pojawił się w domu razem z ojczymem zza granicy ) i niemieckim (8 lat nauki, a ja nic nie potrafię ). Także moim zdaniem im szybciej tym lepiej - bez obawy, nie zrobimy dziecku wody z mózgu - ja jakoś intuicyjnie odróżniałam kiedy się przestawić na dany język. Myślę, że nawet nie trzeba specjalnie inwestować w jakieś lansiarskie przedszkole Ja miałam zwykłe, tylko raz czy dwa razy w tygodniu były zajęcia z angielskiego i tyle, a reszta w domu Z tymże w domu nikt mi nie tłumaczył gramatyki, budowy - poprawki szły naturalnie, tabelki były w szkole
Ja wiem, że nie będę inwestować w przedszkole z angielskim, bo to mogę wprowadzić w domu sama, ale bardzo chętnie zapłaciłabym za zajęcia z innego języka. Angielski jest łatwy i popularny, dziecko i tak się go nauczy, takie jest moje zdanie W pracy już nie robi na nikim wrażenia angielski, bo to tak podstawowe jak polski, ale dodatkowo francuski, niemiecki, hiszpański czy chiński już bardziej

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Dokładnie z tych samych powodów nie chciałam dużego wesela, nie widzę siebie w takiej roli i tej otoczce



Super, gratulacje!!

Ja też potrzebuję motywacji, ostatnio tak mega się rozleniwiłam, ale motywację mam zerową, a muszę w końcu się ogarnąć, bo zamienię się w kanapowca. Mam nadzieję, że jak te najpilniejsze rzeczy dot. mieszkania zostaną ogarnięte zajmę się tak porządnie sobą

Ciemna163 jeszcze raz dziękuję za zakup tych pięknych poszewek

Miliony zdjęć z inspiracjami na tablecie nie zmarnują się


A co do poduszek to nie ma sprawy

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2014-11-26 o 11:44
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:12   #794
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, witajcie, ja zaraz do pracy uciekam Miłego dzionka
Smaczna kawa nadzień dobry - tak nie wiele a tyle radości...Kocham kawusie

Z marek mało znanych, a moim zdaniem świetnych produkujacych torebki to Rebecca Minkoff, Todss, Joop - klasyka...
dzień dobry ja też
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:45   #795
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Rzeczywiście szkoda twojego włoskiego.
Co do przedszkola, to chodziło mi o kontakt z nativem na co dzień, bo to jednak co innego codziennie przez kilka godzin tylko angielski, a co innego 2-3h w tygodniu z Polakiem znającym angielski.
No ale to pieśń odległej przyszłości
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:56   #796
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście szkoda twojego włoskiego.
Co do przedszkola, to chodziło mi o kontakt z nativem na co dzień, bo to jednak co innego codziennie przez kilka godzin tylko angielski, a co innego 2-3h w tygodniu z Polakiem znającym angielski.
No ale to pieśń odległej przyszłości
u mnie tak samo. Mogę sobie gdybać jeszcze dobrych parę lat
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:23   #797
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dzień dobry ja też
ja ostatnio non stop w pracy....

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Tak jest ze wszystkim dziewczyny tzw. propaganda
Podobnie z literatura.
Jesli moge coś od siebie dodadc serdecznie polecam ksiazki pani Marii Nurowskiej - świetna autorka powiesci psychologicznych.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-11-26 o 13:24
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:48   #798
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
super, gratuluję! mówiłam, że się w końcu doczekasz co do ślubu to my planujemy na jesień 2015 (!) i jeszcze nic nie mamy załatwione
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:36   #799
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.

Serdecznie gratuluję Obyście codziennie byli razem szczęśliwi
Proponuję szybko sukni szukać i zespołu- jak byłam świadkową mojej kandydatki na szwagierkę, to mnóstwo czasu nam zajęły przymiarki, szukanie, a dodaj czas na szycie bez dopłacania za ekspres...

Ja po cichutku czekam aż mój TŻ też wpadnie na ten pomysł Ale jak ostatnio przeglądałam gazetę to sam wyłuskał ładne pierścionki z reklamy Apartu, co do niego zupełnie niepodobne, więc kto wie?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 20:05   #800
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Miliony zdjęć z inspiracjami na tablecie nie zmarnują się
Fajne te wnętrza
Może polecisz jakieś fajne strony o home decoration / interior design w takim stylu? Czeka mnie remont w wakacje - już się boję remont to zło!
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:15   #801
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Miliony zdjęć z inspiracjami na tablecie nie zmarnują się
Mam zapisane kilka z tych zdjec z zeszlego roku, gdy remontowalam mieszkanie przed przeprowadzka
Udalo mi sie urzadzic je w podobnym stylu (duzo bieli, szarosci i czarne akcenty wlasnie na poduszkach, plakatach, etc) i swietnie sie w nim czuje, wiec polecam

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
ja ostatnio non stop w pracy....

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Tak jest ze wszystkim dziewczyny tzw. propaganda
Podobnie z literatura.
Jesli moge coś od siebie dodadc serdecznie polecam ksiazki pani Marii Nurowskiej - świetna autorka powiesci psychologicznych.
Oooo, przygladalam sie ostatnio w Matrasie jej ksiazkom i nawet mialam ktoras kupic, ale tym razem "wygral" Schmitt... Musze sie skusic nastepnym razem
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:47   #802
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziękuje Wam bardzo Dziewczyny !! dawno nie byłam tak szczęśliwa

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
wow, gratulacje!
a co do dalszej części wypowiedzi to aż mi kopara opadła - my jesteśmy 4 lata narzeczeństwem, a za organizację zabraliśmy się 2 miesiące temu Przy czym to i tak dużo powiedziane, bo nawet sali jeszcze nie wybraliśmy Kurczę, zazdroszczę, serio
Ja to najchętniej mogłabym już zaproszenia zamawiać a tak na serio to teraz tylko salą się martwimy, a resztą już po nowym roku

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Serdecznie gratuluję Obyście codziennie byli razem szczęśliwi
Proponuję szybko sukni szukać i zespołu- jak byłam świadkową mojej kandydatki na szwagierkę, to mnóstwo czasu nam zajęły przymiarki, szukanie, a dodaj czas na szycie bez dopłacania za ekspres...

Ja po cichutku czekam aż mój TŻ też wpadnie na ten pomysł Ale jak ostatnio przeglądałam gazetę to sam wyłuskał ładne pierścionki z reklamy Apartu, co do niego zupełnie niepodobne, więc kto wie?
Właśnie też słyszałam, że zespół trzeba zaklepać wcześniej, ale nawet nie mam siły teraz szukać, więc po nowym roku się pewnie za to zabierzemy
trzymam kciuki za TŻta żeby szybko kupił ten pierścionek
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:45   #803
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

Dziewczyny macie jakieś doswiadczenie z tym serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html ? Opinii mało ale wszystkie pozytywne
Ja mam i polecam. Ostatnio dokupiłam też tonik z tej samej serii. Serum już mi się pomalutku kończy i muszę kupić nową buteleczkę.
Szkoda, że nie ma go w rossmanie (tam jest tylko niebieskie - nawilżające), ale jest hebe i małych drogeriach

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ono się tak klei
Ufff, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość



zawsze aplikuję na nie krem nawilżający i nie wyczuwam lepkości
Ja później też nakładam krem, ale zanim to zrobię to czuję lepkość.





Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Piękna!! ale za droga dla mnie.

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Karolka! Gratuluję!!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:25   #804
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny kto używał kremu pod oczy Clinique all about rich ??? jest taki mega cudny??
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:07   #805
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Dziewczyny kto używał kremu pod oczy Clinique all about rich ??? jest taki mega cudny??
Jest dobry. Odżywia i nawilża, ale u siebie nie widziałam spektakularnych efektów. Nadaje się pod makijaż.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:46   #806
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Jest dobry. Odżywia i nawilża, ale u siebie nie widziałam spektakularnych efektów. Nadaje się pod makijaż.
szukam czegoś z efektem WOW
myslę jeszcze na Shiseido https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...am.html&next=1albo krem pod oczy z Estte Lauder night repair
jak dotąd najlepsze rezultaty miałam po LRP substiane
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2014-11-27 o 14:48
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:33   #807
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Mam zapisane kilka z tych zdjec z zeszlego roku, gdy remontowalam mieszkanie przed przeprowadzka
Udalo mi sie urzadzic je w podobnym stylu (duzo bieli, szarosci i czarne akcenty wlasnie na poduszkach, plakatach, etc) i swietnie sie w nim czuje, wiec polecam


Oooo, przygladalam sie ostatnio w Matrasie jej ksiazkom i nawet mialam ktoras kupic, ale tym razem "wygral" Schmitt... Musze sie skusic nastepnym razem
może pochwalisz się efektem?
Chciałabym iść w tym kierunku, dlatego milion razy zastanawiam się nad każdą rzeczą, a najgorzej coś czuję będzie zagospodarować puste ściany, ale to już przy końcu
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:37   #808
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam bardzo Dziewczyny !! dawno nie byłam tak szczęśliwa


Ja to najchętniej mogłabym już zaproszenia zamawiać a tak na serio to teraz tylko salą się martwimy, a resztą już po nowym roku


Właśnie też słyszałam, że zespół trzeba zaklepać wcześniej, ale nawet nie mam siły teraz szukać, więc po nowym roku się pewnie za to zabierzemy
trzymam kciuki za TŻta żeby szybko kupił ten pierścionek
A tam kupił Dał!


Swoją drogą dziewczyny, wiecie gdzie można kupić ładną i ciepłą kurtkę zimową męską? Bo w sobotę jedziemy szukać, dzisiaj byłam w galerii to się przeszłam zerknąć, ale albo cieniutki badziew albo cienki drogi badziew...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:07   #809
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej dziewczyny mam pytanie: dlaczego sama kawa (bez mleka) przyśpiesza metabolizm a z mlekiem nie?Co takiego robi samo mleczko, że 'spowalnia' kawę?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A tam kupił Dał!


Swoją drogą dziewczyny, wiecie gdzie można kupić ładną i ciepłą kurtkę zimową męską? Bo w sobotę jedziemy szukać, dzisiaj byłam w galerii to się przeszłam zerknąć, ale albo cieniutki badziew albo cienki drogi badziew...
Mój TŻ kupił sobie w HM ładną i ciepłą
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:35   #810
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Też się ograniczyłam I jak ostatnio robiłam porządek w szafie to stwierdziłam, że mam naprawdę sporo ciuchów i nie ma co szaleć
Ja tak samo wciąż potrzebuję kilku klasyków, ale poza tym się jakoś trzymam
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja też się ograniczam. Ale wciąż za mało, mogłabym więcej oszczędzić O ile między wyprzedażami kupuję sporadycznie, tak okres wyprzedaży to ciężki czas dla mojego portfela. Na poprzedniej letniej dzielnie się trzymałam, ale pod koniec pękłam

Ale fakt, robię teraz bardzo przemyślane zakupy i jestem coraz bardziej świadoma swojej garderoby.
Oj tam, jeśli kupujesz klasyczne rzeczy (a na pewno kupujesz) podczas wyprzedaży to jesteś rozgrzeszona
Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość


Cześć

znalazłam idealny zegarek dla siebie,wie może któraś z was co to za model?
Nigdzie nie mogę go znaleźć
Nie pomogę z modelem, ale bardzo fajny

Ag4, zdecydowałam się na telefon - to była szybka decyzja, ostatecznie wzięłam galaxy S4. A Ty jak tam?


justytynka, ja z Wiem co jem dowiedziałam się, że kawa z mlekiem jest mniej obciążająca dla żołądka choć nie wiem jak to jest z tym metabolizmem


oglądam kolejny raz Pokojówkę na Manhattanie i zakochałam się w sukni J.Lo


Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2014-11-27 o 20:37
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.