Najlepsze Prostownice PART II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-01, 14:42   #1951
chinese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma prostownicę Babyliss Pro Ne Tech 35mm? Ona nie ma jonizacji? Dobra jest?
tu też masz coś ciekawego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66095
juz umiem wklejać linki (mam nadzieję ze dziala )
chinese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:22   #1952
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za pomoc . Będę szukała. A poniżej 200 zł nie znajdę nic z funkcją jonizacji?

Edit: A EFALOCK to dobra firma? Czy ta prostownica ma funkcję jonizacji? http://www.tics.pl/product_info.php?...&products_id=3
Na KWC jest prostownica EFALOCK, ale nie ma dokładnie podana która, tylko EFALOCK.

Edit2: A ta ma funkcję jonizacji: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11809
Wydaje się ok, ma same dobre recenzje, tylko to mnie martwi, napisane przez agapi: Nieprzyjemne jest bardzo to "chwytanie się" włosów o brzegi płytek co zdarza się często:/ Przy takiej temperaturze włosy są po prostu obcinane:/ a Przez to mam mnóstwo pojedyńczych włosków o różnej długości.
Ale tak to w porządku, cena też niezłą (203 zł). Tylko nie wiem co z tą jonizacją, nie mogę znaleźć.
A tak bardzo Ci potrzebna ta jonizacja? Jesli prostownica ma jonizacje to zawsze pisze w dokladnym opisie np. na stornie sklepu TICS

O tej Babyliss New Tech jest strasznie duzo w tej pierwszej czesci tego watku i w tej czesci tez (napoczatku była mała wymiana zdan na jej temat) Wejdz w jakis watek o prostownicach i kiknij na zielonym pasku "przeszukaj watek" czy cos takiego i wpisz nazwe prostownicy. Niebedziesz musiała czytac całego watku Albo skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głownej.

Tym jedym komentarzem nie musisz sie przejmowac bo tak sie dzieje jesli wpycha sie na siłe połowe wlosow miedzy plytki, niedziwne ze wypadaja i sie "obcianaja" Ale ja jak szukałam informacji na temat tej prostownicy to odkryłam ze ten model czesto sie psuje tak jak ponoc Babyliss Wet&Dry (była o tym mowa w tym watku)

Cytat:
Napisane przez marta_95 Pokaż wiadomość
Witam juz od 3dni czytam posty na forum i zastanawiam sie ktora prostownica bedzie najlepsza dla mnie. I moje pole wyboru zawezilam do tych czterech:

*Ga.Ma z regulacja temperatury i jonizacja 170W

*Ga.Ma Turmalin LaserIoN

*Tondeo Cerion Active

*Tondeo Eco cerion

Mam długie, grube włosy i zamierzam kupic sobie porzadna prostownice bo moja Babyliss jest beznadziejna. Prosze pomozcie mi w wyborze, bo juz dzisiaj chcialabym sie wkoncu na jakas zdecydowac. Jeszcze sie zastanawiam czy lepiej zeby byla z regulacja temperatury czy nie. I co sadzice o tej jonizacji laserowej w prostownicy Gama z Turmalinowymi wkladkami. POMOZCIE
Znalazłam kiedys cos takiego:

Dopasowanie temperatury:
- grube włosy - 200 stopni C
- normalne włosy - 180 stopni C
- cienkie włosy - 160 stopni C

-bardzo cienkie włosy - 140 stopni C

wiec musisz wziasc pod uwage na ile stopni nagrzewa sie prostownica bez regulacji ktora ewentualnie chcialabys kupic i ocenic czy taka temeratura nadaje sie do Twoich wlosow Pozatym wieksza temeratura jest potrzebna kreconym wlosom wiec jesli masz cienkie i w miare proste warto wziasc z regualcja bo to takich wlosow spokojnie wystarczy 160'C a moze nawet 140'C

PS: Tak mi sie wydaje ze do grubych i dlugich wlosow najlepsza bedzie grubsza prostownica np.35mm bo taka 15 czy 25mm moze sobie nie poradzic z takimi wlosami i prostowanie moze zajac Ci duzo czasu (tak tylko mi sie wydaje)
Poczytaj opinie posiadaczek tych prostownic i na ich podstawie wybierz ta ktora wyda Ci sie najodpowiedniejsza dla Twoich włosow i ktora ma najbardziej potrzebne Tobie funkcje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:16   #1953
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A tak bardzo Ci potrzebna ta jonizacja? Jesli prostownica ma jonizacje to zawsze pisze w dokladnym opisie np. na stornie sklepu TICS

O tej Babyliss New Tech jest strasznie duzo w tej pierwszej czesci tego watku i w tej czesci tez (napoczatku była mała wymiana zdan na jej temat) Wejdz w jakis watek o prostownicach i kiknij na zielonym pasku "przeszukaj watek" czy cos takiego i wpisz nazwe prostownicy. Niebedziesz musiała czytac całego watku Albo skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głownej.

Tym jedym komentarzem nie musisz sie przejmowac bo tak sie dzieje jesli wpycha sie na siłe połowe wlosow miedzy plytki, niedziwne ze wypadaja i sie "obcianaja" Ale ja jak szukałam informacji na temat tej prostownicy to odkryłam ze ten model czesto sie psuje tak jak ponoc Babyliss Wet&Dry (była o tym mowa w tym watku)
Właśnie nie wiem czy mi potrzebna ta jonizacja, bo nawet dokładnie nie wiem do czego ona służy, ale wszyscy to polecają. Pani ze sklepu tics mi polecała prostownice Tondeo, Ga-ma i Efalock, mówiła, że Babylins też są dobre, ale zawodne. Nie zrozumiałam dokładnie o co jej chodziło? Że włosy będą mi się kręciły czy, że prostownica się będzie psuła?

Cytat:
Napisane przez chinese Pokaż wiadomość
tu też masz coś ciekawego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66095
juz umiem wklejać linki (mam nadzieję ze dziala )
dzięki poszukam w tym wątku .
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:41   #1954
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy mi potrzebna ta jonizacja, bo nawet dokładnie nie wiem do czego ona służy, ale wszyscy to polecają. Pani ze sklepu tics mi polecała prostownice Tondeo, Ga-ma i Efalock, mówiła, że Babylins też są dobre, ale zawodne. Nie zrozumiałam dokładnie o co jej chodziło? Że włosy będą mi się kręciły czy, że prostownica się będzie psuła?
Ja tez nie wiem do czego sluzy ale lepiej sprawdz zanim kupisz bo mzoe wcale nie jest Ci potrzebna.

Tej pani chodzilo raczej o to ze sie bedzie psuc Ja wiem ze wlasnie ta New Tech i Wet&Dry czesto sa oddawane do reklamacji. Ale coprawda jak działaja to swietnie prostuja Mnie jednak to czeste psucie zniecheciło do kupna New Tech. Moze dołóz kase i kup cos porzadniejszego '"na lata"

A swoja droga jesli mowa o psuciu i reklamacjach to zastanawiam sie czy lekkie chodzienie powloki z płytek podlega reklamacji? Tzn ta powloka schodzi po bokach,na dole i z bokow tez zauwazylam ze cos sie "łuszczy" ale jak sie zeskrobie to nie widac ze cos zeszlo wiec to moze brud No i tak sie zestanawiam czy przyjmia mi taka prostownice i wymienia czy nie ma nawet po co isc? A tak na marginesie mam ja 2miesiace i niesdosyc ze zle prostuje to jeszcze ta powloka i jedna plytka odrobine ucieka w bok jak pech to pech Szkoda mi tej stowy co na nia wydalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:25   #1955
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jonizacja to jest chyba zamykanie łusek włosa i powiem wam ze to jest świetna sprawa.Jak miałam prostowane u fryzjera włosy Ga.mą to fryzjerka twierdziła ze ma ona dodatkową funkcje wygładzania włosów - ale chyba własnie o tą jonizacje jej chodziło. włosy są śliskie i wyglądają jak lustro...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:36   #1956
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

up
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:37   #1957
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

ja mam dokladnie takie "cudko" http://www.allegro.pl/item219731952_...tis.html#photo

prostuje bardzo zadko bo mam na ogol proste wlosy jedynie jak chce je wygladzic to na 180 (wiem tortura)

a musze powiedziec ze mialam kiedys prostownice z jakiejs gazety za 25zł i byla suuuper tylko po 3 latach sie zepsula
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 19:42   #1958
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

ja niestety długi czas "paliłam"swoje włosy na 200 stopni i oj szczerze żałuje
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:43   #1959
AngelikaPac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Question jaka najlepsza prostownica?

Witam!
Szukam naprawdę bardzo dobrej prostownicy do włosów. Chciałabym sie dowiedziec która jest najlepsza i godna polecenia. Taka która zamyka łuske włosa, sprawia że włosy sa lsniące, miłe w dotyku i sie nie puszą i nie krecą w wilgoci i na deszczu. Proszę o odpowiedz.
AngelikaPac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:47   #1960
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

A ja mam problem...czekam cały czas na dostawe GA.MA (nagrzewa się na 190 stopni) a mam jeszcze okazje zdecydować się na GAME z regulacja temp (od 160-220) a mam cienkie rozjasniane włosy... Martwie sie ze przy tych 190 stopniach bede palić włosy Jak myslicie, dopłacic 50zł i wziąsc tą z regulacja?
Czytalam na wizazu (jedna z Wizażanek słyszała wypowiedz fryzjera) ze w przypadku prostownicy lepiej przeciągnac raz po pasmie włosow i miec proste nic 5 razy na słabszej temp...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:51   #1961
ziel__ona
Przyczajenie
 
Avatar ziel__ona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pabianice
Wiadomości: 11
GG do ziel__ona
Dot.: jaka najlepsza prostownica?

Jak dla mnie najlepsza jest philipsa z jonizatorem, dość droga i duża, ale wydatek się opłaci;> Włoski (moje są dośc niesforne) trzymaja sie długo, a efekt super prostych wlosów uzyskac można w ciągu 5 minut (przynajmniej na wlosach dlugości przed łopatki, tak jak moje;>)
ziel__ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 19:55   #1962
ziel__ona
Przyczajenie
 
Avatar ziel__ona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pabianice
Wiadomości: 11
GG do ziel__ona
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

ja mam philispa z jonizatorem, ustawiam na najwieksza temp, czyli 160 stopni i efekt jest super...
ziel__ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:02   #1963
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

Cytat:
Napisane przez suchaa Pokaż wiadomość
ja mam dokladnie takie "cudko" http://www.allegro.pl/item219731952_...tis.html#photo

prostuje bardzo zadko bo mam na ogol proste wlosy jedynie jak chce je wygladzic to na 180 (wiem tortura)(
Też mam tę prostownicę i ustawiam na maxa.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:22   #1964
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marta_95 Pokaż wiadomość
Witam juz od 3dni czytam posty na forum i zastanawiam sie ktora prostownica bedzie najlepsza dla mnie. I moje pole wyboru zawezilam do tych czterech:

*Ga.Ma z regulacja temperatury i jonizacja 170W

*Ga.Ma Turmalin LaserIoN

*Tondeo Cerion Active

*Tondeo Eco cerion

Mam długie, grube włosy i zamierzam kupic sobie porzadna prostownice bo moja Babyliss jest beznadziejna. Prosze pomozcie mi w wyborze, bo juz dzisiaj chcialabym sie wkoncu na jakas zdecydowac. Jeszcze sie zastanawiam czy lepiej zeby byla z regulacja temperatury czy nie. I co sadzice o tej jonizacji laserowej w prostownicy Gama z Turmalinowymi wkladkami. POMOZCIE
Kiedyś miałam identyczny problem, tyle że zastanawiałam się jeszcze nad efalockiem. Wybrałam Cerion Active, bo ta jonizacja zapobiega elektryzowaniu się włosów, są bardziej gładkie i lśniące, a moje włosy dotąd strasznie sie elektryzowały. Poza tym są bardzo grube i długie. Cerion działa bez zastrzeżeń, włosy są proste jak druty do następnego mycia, można nim podkręcać końcówki, wilgoć ich nie rusza Z czystym sumieniem polecam.
Wybrałam ją, bo o poprzednich słyszałam dużo dobrego, ale ostatecznie przekonał mnie mój fryzjer, który psioczy na efalocki, ga.ma poleca, ale ostatecznie twierdzi, ze na Tondeo trudno się przejechać i są super. On używa kayflat'a, ale to już nie moja liga (kosztują coś ok. pięciu stów).

Przy pierwszym użyciu zauważyłam, że mam milimetrową przerwę między płytkami (nie stykają sie idealnie). Już miałam ją wymienić u sprzedawcy, ale po 3-4 użyciach problem zniknął sam. jest idealnie. Zresztą ta wada nie wpływała na efekt prostowania- i tak było si
Ludzie, jakie ja mam proste włosy teraz...

A laser... hm... czy to nie jest jakiś bajer i podpucha? Jonizacja to jonizacja, co nie?
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you

rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:15   #1965
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jonizacja to jest chyba zamykanie łusek włosa i powiem wam ze to jest świetna sprawa.Jak miałam prostowane u fryzjera włosy Ga.mą to fryzjerka twierdziła ze ma ona dodatkową funkcje wygładzania włosów - ale chyba własnie o tą jonizacje jej chodziło. włosy są śliskie i wyglądają jak lustro...
To ja chyba bym jednak wolała tę prostownicę z jonizacją . Ta pani z tics.pl powiedziała, że jonizacja to dodatkowa ochrona dla włosów- za dużo to mi nie mówi...

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem do czego sluzy ale lepiej sprawdz zanim kupisz bo mzoe wcale nie jest Ci potrzebna.

Tej pani chodzilo raczej o to ze sie bedzie psuc Ja wiem ze wlasnie ta New Tech i Wet&Dry czesto sa oddawane do reklamacji. Ale coprawda jak działaja to swietnie prostuja Mnie jednak to czeste psucie zniecheciło do kupna New Tech. Moze dołóz kase i kup cos porzadniejszego '"na lata"

A swoja droga jesli mowa o psuciu i reklamacjach to zastanawiam sie czy lekkie chodzienie powloki z płytek podlega reklamacji? Tzn ta powloka schodzi po bokach,na dole i z bokow tez zauwazylam ze cos sie "łuszczy" ale jak sie zeskrobie to nie widac ze cos zeszlo wiec to moze brud No i tak sie zestanawiam czy przyjmia mi taka prostownice i wymienia czy nie ma nawet po co isc? A tak na marginesie mam ja 2miesiace i niesdosyc ze zle prostuje to jeszcze ta powloka i jedna plytka odrobine ucieka w bok jak pech to pech Szkoda mi tej stowy co na nia wydalam
Już sama nie wiem co z tym Babyliss . Ale na KWC nikt nie pisze, że się zepsuła. W sumie kasy nie muszę dokładać, bo w tej cenie są też prostownice innych firm, z tym, że ta ma same dobre opinie i wydaje mi sie idealna (oprócz tej jonizacji). A w innych są jakieś minusy zawsze .
Z tą powłoką to nie mam pojęcia, ale możesz spróbować zareklamować.

A możecie mi polecić jakieś prostownice do 250 zł z jonizacją, tylko nie żadną tam aktywną. A jakie są najniższe ceny prostownic z jonizacją? Ja wiem, że było już dużo wątków o prostownicach, ale na prawdę wszystko to mi się miesza i nie potrafię sama niczego wybrać . Ehh... nie cierpię kupowania rzeczy, których będę używała przez parę lat ;/.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:19   #1966
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

Ja mam tondeo z regulacja, ostatnio prostuje tylko grzywke srednio co drugi dzien nastawiam wtedy na 180. Reszta wlosow odpoczywa razem ze mna na wakacjach i nie jest prostowana
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:49   #1967
pola.gorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny pomóżcie!!!!!Kupiłam w zeszłym tygodniu w media markt prostownicę remington S1031. No i jak już ją zapłaciłam Pani przy kasie powiedziała mi że mam z nią uważać bo bardzo pali włosy, stwierdziła że ona daje większą temp. niż jest na wyświetlaczu. Kurcze a ta Pani w środku tak ją zachwalała. No i zgłupiałam całkiem. W domku stwierdziłam że chyba ją wymienię. No i tak też zrobiłam (chociaż bez przekonania)zaniosłam dziś zapakowaną oryginalnie do sklepu. I wiecie co jestem załamana bo mój wybór padł na vidal sassoon VS5316. Właśnie ją próbowałam i jestem mega nie zadowolonaraz że płytki nie schodzą się do końca to jeszcze włosy wkręcają się między płytkę a plastik i szarpią włosy. Co robić???Jak się ma wymiana rozpakowanego towaru w przypadku jak jest się niezadowolonym???Wie ktoś? Czy jest jakaś szansa?Ja chcę z powrotem remingtonaPomóżcie proszę!!!
pola.gorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 09:10   #1968
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

Ja mam tylko nadzieje że jak bede prostowała na 190 st (bo bede miała prostownice z jonizacja bez regulacji temp) z użyciem termoochronnych kosmetyków i raz w tygodniu to nie zniszcze włosów...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 09:29   #1969
marta_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja wczoraj po dłuuuuugich namyslach wkoncu zdecydowalam sie na kupno prostownicy Ga.Ma TURMALIN LASER ION z laserowa jonizacja. Mialam problem z wyborem ale zglosilam sie do internetowego sklepu TICS i tam pani przekonala mnie do wyboru tego cacuszka. Mam nadzieje ze juz jutro otrzymam moja wymarzona prostownice i podziele sie z Wami czy byla warta swojej ceny
marta_95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 09:40   #1970
Chocolat3
Przyczajenie
 
Avatar Chocolat3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do Chocolat3
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

Ja mam lustrzaną po której włoski mają mieć specyficzne, powalający blask I owszem było tak przez pierwszy roczek użytkowania, ale niestety farbowanie i wysoka temperaturka zrobiło swoje i teraz jest wielkie aj-waj na główce Prostować już nie chcę, ale muszę żeby to jakoś wyglądało.Pozdrawiam użytkowniczki z podobnym problemem, jednoczmy się
__________________
A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of.
Chocolat3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 14:26   #1971
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jonizacja to jest chyba zamykanie łusek włosa i powiem wam ze to jest świetna sprawa.Jak miałam prostowane u fryzjera włosy Ga.mą to fryzjerka twierdziła ze ma ona dodatkową funkcje wygładzania włosów - ale chyba własnie o tą jonizacje jej chodziło. włosy są śliskie i wyglądają jak lustro...
Moj remington tez domyka łuski wlosa i włosy sa po nim swiecace i gladkie ale nie az tak ze przypominaja lustro Doszla juz ta Twoja prostownica i spray?

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
To ja chyba bym jednak wolała tę prostownicę z jonizacją . Ta pani z tics.pl powiedziała, że jonizacja to dodatkowa ochrona dla włosów- za dużo to mi nie mówi...

Już sama nie wiem co z tym Babyliss . Ale na KWC nikt nie pisze, że się zepsuła. W sumie kasy nie muszę dokładać, bo w tej cenie są też prostownice innych firm, z tym, że ta ma same dobre opinie i wydaje mi sie idealna (oprócz tej jonizacji). A w innych są jakieś minusy zawsze .
Z tą powłoką to nie mam pojęcia, ale możesz spróbować zareklamować.

A możecie mi polecić jakieś prostownice do 250 zł z jonizacją, tylko nie żadną tam aktywną. A jakie są najniższe ceny prostownic z jonizacją? Ja wiem, że było już dużo wątków o prostownicach, ale na prawdę wszystko to mi się miesza i nie potrafię sama niczego wybrać . Ehh... nie cierpię kupowania rzeczy, których będę używała przez parę lat ;/.
Wygadana babka... Wydaje mi sie ze ta dodatkowa ochrona polega chyba na tym ze jonizacja domyka łuski i dzieki temu wlosy sa mniej podatne na uszkodzenia

Nie wiem co z tym babylissem ja tez juz mialam go kupic ale sie o nim za duzo naczytalam. Nie wiem czy dobrze zrobilam bo prostownica ktora wkoncu kupilam nie jest najlepsza Jesli mozesz wez Tondeo albo Game, napewno sa lepsze od babylissow Moze i babylissem ładnie wyprostujesz wlsosy ale jesli bedziesz co jakis czas musiala go oddawac do reklamacji i naprawy na 2 tygodnie to zabardzo Ci sie to nie bedzie oplacac

Cytat:
Napisane przez pola.gorecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!!!!Kupiłam w zeszłym tygodniu w media markt prostownicę remington S1031. No i jak już ją zapłaciłam Pani przy kasie powiedziała mi że mam z nią uważać bo bardzo pali włosy, stwierdziła że ona daje większą temp. niż jest na wyświetlaczu. Kurcze a ta Pani w środku tak ją zachwalała. No i zgłupiałam całkiem. W domku stwierdziłam że chyba ją wymienię. No i tak też zrobiłam (chociaż bez przekonania)zaniosłam dziś zapakowaną oryginalnie do sklepu. I wiecie co jestem załamana bo mój wybór padł na vidal sassoon VS5316. Właśnie ją próbowałam i jestem mega nie zadowolonaraz że płytki nie schodzą się do końca to jeszcze włosy wkręcają się między płytkę a plastik i szarpią włosy. Co robić???Jak się ma wymiana rozpakowanego towaru w przypadku jak jest się niezadowolonym???Wie ktoś? Czy jest jakaś szansa?Ja chcę z powrotem remingtonaPomóżcie proszę!!!
Ja tez kupialam w Media makcie remingtona S2002 i tez nie jestem z niego zadowolona Nadodatek jak sie przyjrzec, jedna plytka troszke ucieka w lewo i jedna jest nachylona pod jakims katem do drugiej

Nie wiem czy ci wymienia zapewne nie bo to sa ******* Jak sie pytalam na ile gwarancja jest to powiedzieli ze 2 lata a na opakowaniu pisze ze 3
Mozesz isc sprobowac ale nie wiem czy to cos da Ja tez musze sprobowac (z mojej dodatkowo schodzi powloka... po 2och miesiacach) Jak juz pojdziesz to musisz sie klocic jak spokojna rozmowa nie zadziala ja sie ich zapytam czemu taki złom sprzedaja
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 14:49   #1972
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Moj remington tez domyka łuski wlosa i włosy sa po nim swiecace i gladkie ale nie az tak ze przypominaja lustro Doszla juz ta Twoja prostownica i spray?

Niestety jeszcze nie... Opóźnia im się dostawa z zagranicy...
A ja mam gula bo nie wiem czy dobrz zrobiłam ze kupilam prostownice bez regulacji temp (żal mi było 50 zl ) Ale w sumie jak przeczytalam watek "właśnie przeżyłam szok" (patrz 2 strona) to jednak sie uspokoiłam...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:08   #1973
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

ja mam raczej proste wloski.. tylko pare razy je przejade prostownica zeby utrwalic efekt :P
Nie nastawiam na maksa bo jakbym nastawila to ona jest tak mocna, ze bym miala 3 wlosy na krzyz:/
Z moich puszystych i licznych wlosow zostaje ich bardzo malo i sa proste jak druty..wrecz efekt lustra.. co mi nie pasuje zbytnio.
Mam 6stopniowa skale.. prostuje na 3 poziomie..i wlosy sa proste i puszyste
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:17   #1974
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

przeważnie tak na ok 160 stopni
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:37   #1975
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: :: na ile stopni ustawiacie swoje prostownice? ::

Ja daję w mojej Remingtona 160 stopni.
W sumie dawałam, bo teraz staram się nie prostować od dłuższego czasu:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:42   #1976
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam Remingtona S1031, bardzo ładnie i szybko prostuje włosy, domyka łuski, są takie gładkie i się świecą i nic mi nie pali.
Coś tamta pani się nie zna:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 19:42   #1977
pola.gorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ja mam Remingtona S1031, bardzo ładnie i szybko prostuje włosy, domyka łuski, są takie gładkie i się świecą i nic mi nie pali.
Coś tamta pani się nie zna:P.

Oj nie zna się nie zna, teraz to już wiem a posłuchałam Jej głupia. W ogóle obsługa w media markt pozostawia wiele do życzenia, Te babki nie są za bardzo zorientowane w temacie, każda tam mówiła co innego. Szkoda gadać. Będę mimo wszystko próbować znowu wymienić na remingtona...
pola.gorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:23   #1978
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Świetna prostownica.
A na dłuższą metę każda prostownica pali włosy. 160 tylko 200 stopni to nie mało, to katowanie:P. Błyskotliwa ta babka była.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 18:31   #1979
piernikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wiecie co chyba jednak kupie Babyliss Pro Tourmaline 24mm tylko nie wiem w sumie od kogo na allegro ?? kogo mi polecacie ?? ;p i wogole moze ktos jeszcze podzieli sie opiniami na jej temat ?? ;p
piernikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 19:18   #1980
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez piernikowa Pokaż wiadomość
wiecie co chyba jednak kupie Babyliss Pro Tourmaline 24mm tylko nie wiem w sumie od kogo na allegro ?? kogo mi polecacie ?? ;p i wogole moze ktos jeszcze podzieli sie opiniami na jej temat ?? ;p
napiszę Ci pw
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.