Włosy długie- STYLIZACJA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-02, 13:10   #1
Carmel_00
Przyczajenie
 
Avatar Carmel_00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 9

Włosy długie- STYLIZACJA


Witam Właśnie umyłam włosy i kompletnie nie wiem co dalej z nimi zrobić by wyglądały korzystnie. Mam włosy za łopatki. Przez ostatni rok używałam prostownicy bo to chyba najłatwiej i najszybciej by jakoś wyglądać;] Szczerze mi sie to już znudziło. Podoba mi sie wiele stylizacji ale nigdy mi nie wychodziło mi ich wykonanie. Napiszcie jak wy stylizujecie swoje długie włosy Jeśli używacie jakiś specjalnych kosmetyków, wałków, lokówek, suszarek itp to napiszcie które są najlepsze. Powklejam parę fotek żeby pokazać w jakim kierunku chciałabym isc. Może wiecie jak takie coś uzyskać. Niby te włosy sa proste, niby pofalowanie, uniesione u nasady. Wiem, że to chyba trzeba suszyć na okrągłej szczotce ale chciałabym usłyszeć wasze porady;]
Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219150_LICVWX1YDPQ4GBQ18HJP4DP4HOR51F_rachel42_H012926_L.jpg (41,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr494.jpg (22,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 219150_LICVWX1YDPQ4GBQ18HJP4DP4HOR51F_rachel26_H011332_L.jpg (44,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 219150_LICVWX1YDPQ4GBQ18HJP4DP4HOR51F_rachel5_H231816_L.jpg (43,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05c_Ana Beatriz Barros-02.jpg (15,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alicja.jpg (6,9 KB, 4 załadowań)
__________________
'Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety które nie wiedzą że są ładne...'


Carmel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:27   #2
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

ja Ci za bardzo fachowo nie opisze jak zrobić takie cosik ale napisze jak ja robię coś podobnego a więc: we włosy(po umyciu) wklepuje troche pianki do włosów,biorę suszarkę i zaczynam suszyć w różne strony swoje kudełki potem głowę przechylam do dołu i susze strumieniem w dół przy czym włosy od połowy przeczesuję pół okrągła szczotką od strony twarzy ku dołowi(mam nadzieje,ze jakoś zrozumiale to piszę bo dokładnie to niewiem jak to opisać :P),następnie prostuję się i suszę normalnie przeczesując boki palcami wychodzi to dosyć ładnie.Strumień powietrza z suszarki mam raczej chłodny Na koniec możesz palcami roztrzepać troszkę włoski i spryskać lekko lakierem do włosów
szana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:36   #3
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

hmm ja mam tez wlosy za lopatki.Znudzilo mi się krecenie na szczotke,a bardzo spodobalmi sie efekt pogniecionych wlosów.Wiem ze dziwczyny idac spac wmokrych cos takiego osiagaja na drugi dzien ,niestety u mnie sie tonie sprawdza.Chcialabym umiecsobie zrobic cos takiego jak na fotce nr 3
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 15:02   #4
bialostoczankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 39
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

Ja od lat mam długie, cienkie włosy i męcze się z ich stylizacją.Kiedys mialam trwała to było mi latwiej,ale wlosy sie zniszczyły. Teraz po umyciu wcieram trochę żelu zwiększającego objętośc z Matrixa Amplify, suszę a potem nieco przylakierowuję i tapiruję u nasady aby nie byly przyklepane. Fajne efekty daja zabawy z prostownicą,często podkręcam końcówki lub robię loki. Prawdą jest jednak,że im dłuższe wlosy tym cięzej jest z nich cos fajnego wykombinować
bialostoczankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 15:04   #5
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

Możecie spróbować po myciu wgnieść we włosy piankę i suszyc włosy mając głowę spuszczoną w dół, jednocześnie trzeba włosy ugniatać drugą ręką, lub wilgotnym ręcznikiem. W zależności czy macie całkiem proste włosy czy trochę podatne na falowanie wyjdzie Wam efekt wiekszych lub mniejszych fal, mnie wychodzą loczki bo mnie się włosy dość mocno falują.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 15:09   #6
bialostoczankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 39
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

Aha zapomniałam dodać, ze u mnie sprawdza sie związanie na noc włosów w ciasny koczek -wtedy włosów rano jest optycznie więcej i sa ładnie pofalowane
bialostoczankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 15:32   #7
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

no tak to mozna bardzo latwo zniszczyc sobie wlosy ja czasami korzystam z tradycyjnych walkow zeby osiagnac upragnione fale, albo z prostownicy. niestety na codzien nie mam czasu na wyszukane fryzury i nie zawsze mam idealne uczesanie
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 15:43   #8
Carmel_00
Przyczajenie
 
Avatar Carmel_00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy długie- STYLIZACJA

Dzięki za te wszystkie rady Czyli ugniatanie podczas suszenie, głowa spuszczona w dół... tylko, że u mnie po takim czymś, powstałe fale sterczą we wszystkie strony. Z tyłu to nawet fajnie wygląda ale z przodu...szczególnie, że mam dość drobną twarz wiec trochę tak nieciekawie wyglądam :P Myślałam, że właśnie jakaś stylizacja na okrągłej szczotce No i może jakiś preparat wygładzający... znacie jakiś godny uwagi; )?
__________________
'Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety które nie wiedzą że są ładne...'


Carmel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.